Žiniasklaida, Šiaurės Amerika

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Tiesos.lt redakcija   2021 m. lapkričio 27 d. 14:43

21     

    

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

propatria.lt

Pusė JAV gyventojų pasmerkė Kyle Rittenhouse, kuris gindamas nušovė du žmones ir vieną sužeidė, kaip ginkluotą „baltųjų rasės šovinistą“. Iki dabar daug žmonių pyksta ir negali susitaikyti su faktu, jog jis yra paleistas į laisvę. Visgi tai nėra visiškai jų kaltę – žinant faktą, jog JAV žiniasklaida ir didelė dalis politikų ilgą laiką šiuos žmones šėrė su realybe prasilenkiančiu „juodieji-baltieji“ naratyvu.

Galiausiai, žmonės, kurie šios bylos akylai nesekė, buvo klaidingai įtikinti, jog „septyniolikmetis Rittenhouse elgėsi kaip apsišaukėlis tvarkos vykdytojas, nelegaliai įsigijęs ginklą ir 2020 m. rugpjūčio mėnesį išvykęs iš Ilinojaus į Kenošą, kur vyko „Black Lives Matter“ protestai. Ten jis nušovė du protestuotojus ir sužeidė trečiąjį“.

Glaustai tariant, Kongreso narė Ayanna Pressley apibūdino jį taip: „Tai baltasis rasistas ir teroristas, nušovęs du žmones, kurie dalydavo mitinge už juodaodžių orumą ir vertybes“. Visgi teisme išaiškėjo, jog daugelis dalykų vyko visai ne taip. Pasirodo, jog Joseph Rosenbaum puolė jaunuolį Rittenhouse. Šis bandė bėgti, tačiau priekyje jo buvo automobiliai ir, kai Rosenbaum išsitraukė ginklą, Rittenhouse šovė į jį.

Žmonės, kuriuos jis nušovė ir sužeidė iš tikro nebuvo panašūs į tuos, kurie kovoja už geresnį pasaulį. Pirmasis, Rosenbaum, dvi penktąsias savo gyvenimo laiko praleido kalėjime, buvo teistas už nepilnamečių berniukų išprievartavimą ir kaip tik tą rytą buvo paleistas iš psichiatrinės ligoninės. Antrasis, Anthony Huber, taip pat anksčiau buvo sėdėjęs kalėjime. Žinoma, tai nesuteikė teisės jaunuoliui jų nušauti, tačiau toks kontekstas tikrai neleidžia aukų paišyti kaip simpatijos vertų kankinių.

Taip pat išaiškėjo, jog Rittenhouse Kenošoje nebuvo dėl atsitiktinių priežasčių. Čia gyveno jo tėvas, močiutė ir kiti artimieji. Čia gyveno ir dirbo ir jis, nors oficialiai jis gyveno su mama, už pusės valandos kelio nuo Kenošos. Jis neįsigijo ginklo nelegaliai ir negabeno jo per valstijos sieną, kas būtų nusikaltimas. Jo suaugęs draugas jam nupirko ginklą Kenošoje, taigi viskas buvo legalu.

Teisme taip pat išaiškėjo, jog Rittenhouse nebuvo nei baltųjų rasės viršenybės šalininkas, nei rasistas. Interviu, kuris vyko po jo laisvės paskelbimo, jis teigė, jog netgi palaiko „Black Lives Matter“ judėjimą.  Visi ženklai rodo, jog Rittenhouse buvo tiesiog jaunuolis, bandęs elgtis kaip vyras. Kenošoje jis buvo dirbęs gelbėtoju, taip pat yra buvęs jaunuoju ugniagesiu. Jis taip pat yra dalyvavęs jaunųjų policininkų kursuose.

Jis teigė, jog tą tragišką naktį, jis su draugu tenorėjo apsaugoti Kenošą nuo plėšikavimų ir padegimų. Naktį prieš, protestų metu, keletas parduotuvių buvo apiplėštos, keli namai ir šimtai automobilių buvo padegti. Žala siekė kelis milijonus dolerių.

Tragedija prasidėjo tada, kai Rittenhouse bandė užgesinti liepsnojančią šiukšlių dėžę, kurią padegė Rosenbaum. Šis su kitais protestuotojais bandė ją stumti į policijos mašinų pusę. Rittenhouse ir kiti tai padaryti sutrukdė, todėl į juos pradėjo mėtyti akmenis. Rosenbaum pradėjo gaudyti Rittenhouse. Visgi kaip paaiškėjo iš liudytojų, Rosenbaum prieš tai sakė: „Jei pagausiu tave naktį vieną – nužudysiu tave“.

Rittenhouse, atrodydamas jaunai, turėdamas ginklą ir bandydamas įvesti tvarką, išprovokavo agresyvius protestuotojus, nes tuo pačiu metu, atrodė silpnas ir pažeidžiamas asmuo. Kai Rosenbaum pradėjo vytis jaunuolį, šis bandė bėgti, tačiau dėl automobilių kelias jam buvo užblokuotas, čia Rosenbaum norėjo išsitraukti savo ginklą, todėl buvo nušautas. Žmonės, kurie matė įvykį vis šaukė: „Guldyk jį! Užmušk jį!”

Rittenhouse bėgo toliau ir krito, Anthony Huber gaudė jį ir bandė jam suduoti su riedlente. Huber tada buvo nušautas. Čia atsirado trečiasis vyras Gaige Grosskreutz. Teismė jis teigė, jog norėjo neutralizuoti jaunuolį. Jis išsitraukė ginklą, nes irgi buvo ginkluotas, o tai pamatęs Rittenhouse šovė jam į ranką. Kai Grosskreutz iškėlė ranką – Rittenhouse daugiau nešovė.

Politikai ir žiniasklaida naudojosi stereotipiniu naratyvu

Teisėjas viską vertino taip, kaip aprašyta aukščiau, tačiau žiniasklaida ir politikai turėjo kitokią versiją. Alternatyvią versiją stūmė ir Joe Biden, kuris vadino jaunuolį baltųjų rasės šovinistu.

Žiniasklaida pateikė painią ir politizuotą įvykio versiją, kurioje figūravo ne faktai, o stereotipinis naratyvas. Tai, kas jo neatitiko, buvo nuslėpta, kas moderniais laikais ir veikia kaip JAV žiniasklaidos modelis, kuriuo naudojamasi, įvykus kontraversiškiems nutikimams. Šiuo atveju viskas buvo pateikta taip, jog protestuotojai buvo gerieji, o kiti – blogi. Buvo sukurta tokia istorija, kuri tenkino žiniasklaidą ir politikus, kuria vėliau ir buvo įtikėta.

Visgi visa istorija yra labiau komplikuota nei versija, kurią pateikė žiniasklaida. Nors daugelis detalių paaiškėjo tik laikui bėgant ir čia viskas nusidažė kitomis spalvomis, demokratai ir toliau stūmė savo sukurtą versiją. Alternatyvią versiją stūmė ir Joe Biden, kuris vadino jaunuolį baltųjų rasės šovinistu.

Žiniasklaida pateikė painią ir politizuotą įvykio versiją, kurioje figūravo ne faktai, o stereotipinis naratyvas. Tai, kas jo neatitiko, buvo nuslėpta, kas moderniais laikais ir veikia kaip JAV žiniasklaidos modelis, kuriuo naudojamasi, įvykus kontraversiškiems nutikimams. Šiuo atveju viskas buvo pateikta taip, jog protestuotojai buvo gerieji, o kiti – blogi. Buvo sukurta tokia istorija, kuri tenkino žiniasklaidą ir politikus, kuria vėliau ir buvo įtikėta.

Visgi visa istorija yra labiau komplikuota nei versija, kurią pateikė žiniasklaida. Nors daugelis detalių paaiškėjo tik laikui bėgant ir čia viskas nusidažė kitomis spalvomis, demokratai ir toliau stūmė savo sukurtą versiją. Jie ir toliau teigė, jog Rittenhouse „ginkluotas kirto valstijos sieną ir buvo pasiruošęs konfliktui“, taip pat „MSNBC“ moderatoriai melavo, jog jis paleido 60 šūvių.

Teismas baigėsi, tačiau pats teisėjas buvo irgi apkaltintas esąs baltasis šovinistas, nors pats yra demokratų partijoje. Pats teismo sprendimas buvo pavadintas sisteminiu rasizmu, nors aukos buvo baltieji žmonės.

Išversta iš rmx.news

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Patriot Latest News       2021-11-30 0:15

„Juodasis penktadienis“ – kitą dieną po Padėkos dienos, kuri tradiciškai žymi kalėdinio apsipirkimo sezono pradžią – įgavo visiškai naują prasmę – pranešimai apie „flash mob“ plėšimus įvairiose mažmeninės prekybos vietose Kalifornijoje, Minesotoje ir kitose valstijose.
https://patriotlatestnews.com/?p=30651?utm_source=google&utm_medium=sm&utm_campaign=tlg_wac

amam       2021-11-28 23:00

stasy,jei tau Drasius Kedys yra ‘garliavinis’,tai kita karta as pasakysiu kas tu toks.

Tvankstas       2021-11-28 20:40

Tarp kitko, JAV per 50 metų įvykdyta virš 500 mirties bausmių nekaltiems žmonėms.
Tai JAV teisėsmaugos lygis.

Tvankstas       2021-11-28 20:33

Mano byla panaši : užpuolė 6 džeimsai floidai, girti ir prisisiurbę narkotikų, aršiausias persekiodamas bandė suknežinti man galvą į mikroautobusą ir užsibėgo ant 8,5 cm peilio, kurio gyniausi eliptiniais judesiais atsitraukdamas, mano alkūnė atsirėmė į autobusą ir auka nusidūrė tiesiai į širdį ir po 5 sekundžių krito, nuteistas be daktiloskopijos, DNR, rūbų, batų (abeji sunaikinti), užpuolikų pistoletas buvo niekinis, nors pagal įstatymą vien ištraukimas kainuoja nuo 2 iki 4 metų, nuteistas pagal vieno vieno užpuoliko alko-narkotinius sapnus 8 metams Nyderlandų karalystėje.
‘Visi alko-narkotiniai užpuolikai narko-sodomitiniame rojuje Nyderlanduose yra nacionalinės sakralinės vertybės’ - mano žodžiai sprendžiamajame posėdyje (prokuroro reikalavimas - iki gyvos galvos).
Jei esi užpultas, lieka 3 išeitys :
1. BŪTI LAIMINGAI UŽMUŠTAM.
2. INVALIDO VEŽIMĖLIS, LIKTI ŽMOGUMI - DARŽOVE.
3. Gintis, nukalti vieną ar daugiau užpuolikų ir teisėsmaugos džiaugsmui - ATSĖDĖTI.
Būtinoji gintis neesti, tai pasakos naiviesiems - vis dar tikintiems ‘teisingumu’.

Advokatai ?
Pakeičiau 8 Nyderlandų advokatėlius, 4 iš TOP-10 - niekšai paskutiniai, dirba kartu su policija, prokurorais, teisėjais, turiu raštiškus įrodymus iš savo bylos dokumentų.

K. Rittenhouse bylą matau kaip pasaulinę ‘pokazuchą’ vis dar pasitaikančiu teisingumu.

Pasaulio kalėjimuose sėdi 10 nuošimčių nekaltų žmonių, tiek Lietuvoje, tiek Nyderlanduose, tiek JAV (iš 3 mln. kalinių - tai koks skaičius ?), o rekordininkės yra D. Britanija ir Rusija - po 18.

stasys        2021-11-28 19:43

‘išruritu’ smegenu spicilistas dzeikas labai konkrečiai paaiškino kas yra butinoji gintis JAV .. Bet juk tiesa ir ta kad tas ‘spicilistas- dzeikas’ niekada nėra papuoles i tokia situacija ir tuo labiau šaudęs į žmogų, tai iš kur jam žinoti kas tai yra ?  . Taip Jis čia kaip Širvintu -bomžas išdėsto savo supratimo juristprudensija , .. kada į kokia nugara negalima šauti o kada pilnai užtenka video-registratoriaus savo tiesai įrodyti , tik ar to užtenka visais gyvenimo atvejais ? Mnau ne. Aš pasilieku prie savo nuomonės , tik traumuotas žmogus gali šaudyti į žmones ,ale gindamasis, be psichologinės atatrankos .. toč toč kaip tas ‘garliavinis’ . Butinoji gintis nereikalauja užpuoliko pasiusti miriop ...

Specialiai tyčia kurpė       2021-11-28 18:06

Labai teisingai aprašyta straipsnyje medžiaga, nes nuo pernai stebiu šią bylą per JAV žiniaskalidą, soc.tinklus ir daugelybę video mačiau.  Reik būti arba įžūliu melagiu arba tūpagalviu debilu nesuprantant situacijos aplinkybių ir nesantaikos sukirptų dirbtinai eskaluojamų tikslų. USA masonierijos nupirkta žiniasklaida tūpai nekritinei tipinei 85 % gyventojų masei stengėsi pateikti klastingą informaciją. Jie ketino supriešinti JAV visuomenę rašliavoms klaidindama. Ir kaip melo mešlą (per savo socialinę inžinieriją) kurpė p.Kailui melą per visą JAV purvasklaidą,laikkraštieną ‘pašlovadindami’ melo tėvą kuris po žeme. O šiame straipsnyje nėra (tobulumo dėlėi) paminėta svarbiausių dalykų : p. Kailas veikė būtinosios ginties ribose užpultas ir dar svarbiau - pieš tai gynė viešą interesą (bendrą gėrį) - viešą turtą , pastatus komunikacijas nuo nupušusių plėšikų padeginėtojų marodierių. Pastaruosius , kas stebi JAV specialiai per tyčiniu aplaidumus sukurpė (per atsainų) finasavimo ma-inimą ir per policijos profanvimą - nefinasafimą JAV policijos, sudarė tkias aplinkybes sąmoningai tyčia tie patys demokratai-‘demono-kratai’ - LGBTŠnikų ir Black-Lives-Matters apsimetėlių parėmimui (multikultūrizmo klastos protegavimui). Taigi per JAV socialinės inžinieriją, masonai siekdami supriešinti ir pilietimiu sąmyšiu “paligoti” JAV sveiką, sąžiningą pilietišką visuomenę leido finansavimo “badu” policijai ‘nesudalyvauti’ pagal pareigą ir neįvedė  karo padėties miestuose tuo sudarė sąlygas susišaudymui išsišaudymui paskui vietinius sukurstė paleisdami iš kalėjmų šiukšles-kriminalinius elementus , o įvykus konfliktui svoločiai retušavo viską priešingai aiškindami, idant niekas neatskirtų Teisuolių nuo “Barnabų” marodierių-plėšikų tokių kaip Gaige Grosskreutz, Anthony Huber , Joseph Rosenbaum. Valio pilietiškam vyrui p. Kyle Rittenhouse, ir Garbė Dievui kad apgynė ! P. Kailo darbą turėjo padaryti oficialiai ne kas kitas o taiklūs policininkai (bailiai) ar JAV vidaus pulkai (palaidūnai ederalai) kurie turėjo sureaguot operatyviai - turėjo būti įvesti komendanto valanda su ypatinga padėtim vykstant masiškiems marodieriavimas, nes visi matė , kad normalūs gyventojai imisis ginklų palikti ant ledo valstybės vienui vieni prieš plėšikus. Manau Kyle Rittenhouse yra herojus jam tik reikia jei jis krikščionis atgailauti už netyčines žmogžudystes priverstom inspiruotom aplinkybėmis o atgialos parvaikštose sėdi tie niekšai kurie aplaidumu melavo ir sudarė sąlygas drąsų jaunuolį ir tą miestelį pastatę į velniškas grėsmes pinkles. Krikščionių sutelktinio finansavimo svetainė surinko daugiau nei 520 000 USD, kad padėtų padengti Kenosha šaulio Kyle’o Rittenhouse teisinius mokesčius. Jei tai būtų įvykę LR būtų etc.asmuo suvalgytas žydros žiniasklaidos ir LR teismų kaip suvalgo paprastai nes čia masonierijos įtaka nuopirkta yra UK ir USA įtakos lauke. Musu LT provincijoj būtų šakės tokiam drąsuoliui.

Dzeikas       2021-11-28 11:28

nezinau ar stasyso smegenys isrurintos sovietiskai-lietuviskos “jurisprudencijos” , taciau pagal JAV istatymus Rittenhouse elgesi pagal istatyma.
Cia tik lietuviskame kaime marozeliai stanketais uzdauzys tavo automobili o pabandes saudyti pats ir sesi.
JAV po pirmo smugio pagaliu automobilin (jeigu video registratoriaus nera, kad butu irodymas apie uzpuolima) gali pradet saudyti. Todel kad kandys baladotu tavo automobili , ypac esant seimininkui , - negirdejau tokio dalyko.90% vairuotuoju bardacioke laiko 45 kalibro strielba. 45 kalibro kulka nezinantiems stabdo arkli ir loki) gali imt saudyti ,kad ir is nelegaliai laikomo kulkosvaidzio.
Kriminaline atsakomybe sukelia tik jeigu kulka pataiko nugaron. Jeigu uzpuolikas traukiasi ar bega - saudyti nebegali. Po uzpuolimo jeigu zmogus gynesi ginklu ir uzpuolikas gavo kulka i prieki t.y. buvo pasisukes i auka nekaltumo prezumpcija gina uzpultaji, o ne uzpuolika.Skirtingai nuo Lietuvos ne uzpultasis turi irodyti, kad nevirsijo butinosios ginties ribu, o UZPUOLIKAS. Arba prokuratura kaip Rittenhouse atveju.
Ypatingai tupiems patikslinu: ne ikalcius pateikti, o IRODYMUS.

amam       2021-11-28 11:22

nurimk,staseli,nurimk.Viskas bus gerai.Tik daugiau neberasyk..

stasys        2021-11-28 10:56

.. o ten tas Kyle Rittenhouse ‘neišbalintas’ ? klausimas ne į str. temą .

stasys       2021-11-28 10:53

Vertinkime konkrečia situacija o ne pliurpalus . Žmogus ‘gindamasis’ tris kartus išovė ..pirmus du kartus miriop pasiuntus . Kuris sveikos nuovokos žmogus po pirmo šūvio nesuabejos išauti antra karta ir dar trečia kartą ? Jus man atleiskite bet aš to padaryti va tep , be psichologinės atatrankos , negalėčiau . Veiksmas , pasekmė, savianalizė ir tik po to sekantis šuvis . Biden teisingai įvertino , teisėjas sprendima padarė atsižvelges į galiojantį teisių bilį ..Konstitucijoje , bet ne į realius klausimus ir vertyinimus situacijoje .

Mickėyus Mouseas       2021-11-28 10:14

O čia “mūsų nacionalinio LRT” informacija. Straipsnis:
Išteisintas JAV per protestą 2 žmones nušovęs jaunuolis – kritikai sprendimą vadina teisinės sistemos neįgalumo įrodymu

amam       2021-11-28 8:11

Stasy,geriau jau tu miegotum,vaikel…

Nu va,       2021-11-28 8:06

Matote ką reiškia Amerika?!
Net didysis stasys, nepabuves Širvintose, bet susitikęs su juliau Milaičiu, tapo amerikonu.

stasys        2021-11-28 7:00

pliurpalai nuo pečiaus .

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)       2021-11-27 21:11

748: Суд над Кайлом - а кого собствено он убил?
https://www.youtube.com/watch?v=HUJ3dwtPwME&ab_channel=LeonWeinstein

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)       2021-11-27 20:54

747: Фальшивые тесты на Ковид (и другая дребедень)
https://www.youtube.com/watch?v=guZv8NPpo4Y&ab_channel=LeonWeinstein

Al.       2021-11-27 15:59

Gerai, kad Pro patria ir Tiesos perspausdina tiesą ginančiu rašinius. Vis tik:
1. Nors rašinys ir verstinis, jis turi autorių - Milan Vodička. Bet nei Pro patria, nei Tiesos.lt jo nenurodo.
2. Dvi pastraipos pakartotos. Gramatinės klaidos.
3. ,,Rosenbaum pradėjo gaudyti Rittenhouse” - nykus ,,vakarietiško” ,,vertimo” pavyzdys.
4. ,,Pusė JAV gyventojų pasmerkė Kyle Rittenhouse” - kodėl tiesos.lt neparašė pastabos, kad tai abejotinas teiginys. JAV daug nupušusių, paveiktų marksizmo mulkių, bet kol kas dar, ačiū Dievui, ne pusė. Čia jau autorius turėjo nurodyti, kokiais tyrimais remiantis, jis teigia, kad nupušėlių yra pusė. Bet redakcija, perspausdindama rašinius, turi irgi prisidėti prie tiesos paieškos.

Dzeikas       2021-11-27 15:57

JAVui:
Kiek teko girdeti Rittenhouse advokatai jau sudarineja “Schindlerio sarasiuka”.
Siuo atveju reikia pasidziaugt advokatu drasa ir sekme. Imtis Rittenhouse bylos buvo striokas, nes esant tokiam viesosios nuomuones ir POLITIKU spaudimui teisejas ir prisiekusieji elementariai galejo issigasti.
Rittenhouse surinkes aukas apmokejo advokatu paslaugas , taciau neabejoju,kad tokiu surast buvo sunku - jeigu byla butu pralaimeta - butu sunkus kirtis tu advokatu reputacijai.
Na dabar beliko doleriukus kaip lapus nuo medzio susirinkti kai kiekvienas lapas isivaizduok $1000 kupiura.Uz toki darba advokatai avansinio apmokejimo nepraso. Pagal nerasyta istatyma honorarams jiems 1/3 ismustos sumos. Na tai zmones stengiasi. Neveltui JAV advokatai lyginami nuo grandines paleistais sunimis. Kai kanda smeizikus - negaila.

JAV       2021-11-27 15:30

už tokią dezinformaciją, galinčią sugriauti žmogaus gyvenimą, teismai baudžia dešimtimis ir šimtais milijonų dolerių. Tikiuosi, Kyle nesėdės rankų sudėjęs ir gerai nugręš marksistinius tabloidus, kad kitam kartui būtų pamoka.

Dzeikas       2021-11-27 15:09

PS. Kaip tas liecia Lietuva?
Ar rasis karzygis pazabosiantis Teisejo korpuso chamus pasodinusio ilgiems metams zmogu davusi ginkluota atkirti banditams?
Jeigu ne , tai atsiduskime ir eikime dirbt.Ne apie Lietuva sios giesmies.

Dzeikas       2021-11-27 15:04

Hm…nera tokio dalyko kaip “ziniasklaida” kai kalba eina apie konkretu smeizta arba faktu neatatinkanciu realybes paviesinima.
Yra labai konkretus ziniasklaidos “organai”, arba veikejai?
“Washington Post” pateike tokius faktus? “Daily news” pateike?
Vienzo sudarei “Schindlerio sarasiuka”(ir ne tik spaudos, visu media kuriu pasisakymus galima uzfiksuoti ir irodyti buvus)ir konvejeriu iskelei bylas uz smeizta su reikalavimu atlyginti.
Padauginus smeiziku kieki is ismokamu sumu gausis kazkur tarp 100 mln ir 1 mlrd. USD ismoku. Viuduriniosios klases amerikieciui galva susisuks nuo tokiu sumu.
Taciau negaila. Cia svarbu ne kiek bus atlyginta Rittenhouse , svarbu kad bus priversti “atsakyti uz bazara” zurnaliugos. Pagal istatyma!
Tikiu,kad Amerikos teismine sistema kirs leftistams ir BLMscikams per rankas kaip ji kirto Rooseweltui kai tas prisidengdamas Didziaja Krize bande pamint zmogaus teises JAV.
Toli grazu ne visos valstybes atsilaike totalitarizmo gundymams tada.

Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

Vytautas Radžvilas. „Iliuzijoms pasidavė ne tik Putinas“ (I dalis)

O kas šiandien išdrįs sistemai pasakyti „Ne“?

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Edvardas Čiuldė. Tas pats Marksas, tik kitoje saujoje

Mark Regnerus. Ar pasinaudojant karo ūku Ukrainoje bus prastumtos vienalytės santuokos?

Kastytis Braziulis. Karas vyksta įvairiuose frontuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.