Šeimos politika, Teisėkūros iniciatyvos

Kviečiame susipažinti ir aptarti Šeimos stiprinimo įstatymo projektą

Tiesos.lt redakcija   2017 m. vasario 18 d. 14:48

14     

    

Kviečiame susipažinti ir aptarti Šeimos stiprinimo įstatymo projektą

Socialinės apsaugos ir darbo ministro patarėja Kristina Paulikė kviečia susipažinti ir aptarti Šeimos stiprinimo įstatymo projektą, parengtą 55 praėjusios Seimo kadencijos narių. Tikimasi, kad artimiausiu metu jis buvo svarstomas ir priimtas naujojo Seimo.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

moteris       2017-02-21 22:38

Turiu prisipažinti - visko neperskaičiau… Bet kad labai sunku - toks valdiškas tekstas, kaip PVM įstatymas… Man atrodo, kad nieko jis nepakeis ir nieko nesustiprins. Po to, kai šakalienes įstatymas taip pažemino mus visus - paskelbė, kad PAGRINDINIS VAIKŲ PRIEŠAS - TEVAI. Atrodo, prispjovė į širdį. Seimo nariai, kaip jūs galėjot - ir dar VIENBALSIAI?

Reikalinga       2017-02-20 7:53

įstatyme būtina pateikti pagrindinius apibrėžinus: šeima, tėvai. Visuomeninės organizacijos, finansuojamos iš užsienio, neturi teisės dalyvauti tokiose jautriose visuomenei situacijose kai sprendžiami šeimų ar jų narių klausimai, nes atstovauja ne mūsų interesus.

Lina, kaunietė       2017-02-19 15:26

Man atrodo per daug užsižaidėme su tais įstatymais.
Na, VISO žmogaus gyvenimo į įstatymus nesudėliosi.
Jis VISUOMET bus platesnis.
Tokia gausybė įstatymų - atsigręš žmogui kita puse.
Neduokdiev teks bylinėtis - dar labiau prailgs bylų svarstymai, dar iš tų situacijų labiau pelnysis advokatai:))))

grumstas to>       2017-02-18 21:41

Julius Puras     2017-02-18 15:02
O be Karbauskio daugiau nieko nematai? Nei maximos , nei švediškų bankų , nei kitų milijonierių išvežančių pinigus užsienin.
Karbauskis nors labdaringa veikla užsiima.
O nevyriausybinės organizacijos gali savo veiklą vykdyti tos, kurios nefinansuojamos iš užsienio.Taškas.

Man nelabai aisku,       2017-02-18 21:06

2’ 11.  Teisetu vaiko interesu prioritetiskumo…......, atsizvelgiama i teisetus vaiko interesus.

Pasakykit, kas tuos teisetus vaiko interesus nustatys? Ar bus leista paciam vaikui pareiksti savo nora su kuo gyventi, ar tuos interesus padiktuos 240 policininku su verkianciomis is laimes vaiku gynejom ir plikiu komanda isnes susuktomis kojomis i prieki, kaip i kapiniu duobe?

G.P.       2017-02-18 21:04

Įdėmiai perskaičiau įstatymo projektą. Ir iškart klausimas: ką jis konkrečiai duos šeimoms? Na, neskaitant to, kad prie Seimo bus įsteigta dar viena patariamoji kontorėlė - Nacionalinė šeimų taryba.

Mano nuomone, pagrindinis dalykas, kuris turi būti realizuojamas valstybiniu mastu - tai siekis visiškai izoliuoti ir neprileisti prie Lietuvos šeimos politikos formavimo tų taip vadinamų “nevyriausybinių organizacijų”, kurios didžia dalimi finansuojamos iš užsienio. Kitaip sakant, Lietuvoje didžiausią įtaką visokiems “gender” ideologiniams nuokrypiams daro būtent tos “nevyriausybinės organizacijos”, kurias finansuoja užsienio vyriausybės arba su tom vyriausybėm tampriai susiję fondai. Jie griauna mūsų šeimą, tradicijas ir lietuvybę! Jie pažeidžia LR Konstitucijoje įtvirtintą neginčijamą tėvų teisę auklėti savo vaikus.

Kol šitų Sorošo ir kitų globalistų finansuojamų struktūrų mes nenustumsime už įstatymo ribos, tol jokie šeimos stiprinimo įstatymai neduos teigiamo rezultato.

Skvernas       2017-02-18 17:08

Kiekvienai šeimai nusiųsim tikrą pastiprinimą- 240 policininkų!
Taip pat remsime šeimas materialiai- duosime impregnuotų kaldryčių (raudonų) ir guminių pirštinių.
Duosime ir bananų. Ypač tėvams ir seneliams.
Ir dabar, ir po minutės. Tik paskambinkit. Atnešime sukryžiuotomis kojomis.
Juk galų gale- žmonės mes ar nežmonės.
Šeimos nuo šiol prioritetinis rūpestis. Seksime akylai. Kad niekas neliktų nepastebėtas.
Visa Lietuva prakvips imbierais.

Iniciatyva       2017-02-18 16:58

Mažiau kalbų, daugiau šnekų!

Klausimėlis       2017-02-18 16:46

  Kažkaip nematau , kaip šeimoje įsirašo seni tėvai, kurie sąžiningai ir su meile auklėjo vaikus ir anūkus? Kokios pareigos suaugusių vaikų . Nemažai atvejų, kad jie net užmušinėja savo tėvus.

Vos ne pirmu sąkiniu       2017-02-18 16:11

nevyriausybinės organizacijos.Jos turėtų būti pačiam gale kaip pagalbinė priemonė.

Šalia       2017-02-18 16:01

tradicija tęsiasi - dar viena pseudo taryba prie Seimo. Nors koks jau ir skirtumas - viena ten ar šen šalia jau esančių, kurių kiekį ar kas nors žinom?

NVO tai kaip NLO       2017-02-18 15:56

Nu tie nevyriausybininkai… Nu nu nu
Asociacijos veikla yra bizniukas…

paaiškinkit       2017-02-18 15:19

Nesupratau ...3str. 1.  “šeima .....turintis i š t e l i ų  subjektas”, kas tie šeimos ištekliai ? Pinigai ar vaikai ar kas?  Paaiškinkit kas nutuokiat apie ką čia, kas tie ištekliai konkrečiai?

Julius Puras       2017-02-18 15:02

Tai nėra rimtas šeimų “stiprinimas”. Rimtas stiprinimas būtų jaigu mėnesinė minimali alga būtų ne 380 bet 1380. Bet kur tau stambūs investuotojai tokie kaip Karbauskis net iš toli tokio stiprinimo neprileistu. Nes tai pažeistų jo verslo interesus. O jo verslo interesai jam yra svarbiausi.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.