Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Partijos, Seimas

Kviečiame paremti Andriaus Švarplio peticiją – apginkime ir krikščioniškų pažiūrų Seimo nario žodžio laisvę

Tiesos.lt redakcija   2017 m. lapkričio 15 d. 21:26

112     

    

Kviečiame paremti Andriaus Švarplio peticiją – apginkime ir krikščioniškų pažiūrų Seimo nario žodžio laisvę

Kviečiame savo parašu paremti Andriaus Švarplio inicijuotą peticiją „Dėl demokratinio politinio reprezentavimo ir žodžio laisvės principų“.

Nebūkime abejingi – padėkime apginti ir krikščioniškų pažiūrų Seimo nario žodžio laisvę ir raišką Parlamente.

* * *

Peticija „Dėl demokratinio politinio reprezentavimo ir žodžio laisvės principų“ (P.Urbšio pasisakymo Seime atvejo)

Lietuvos Respublikos Seimo Etikos ir procedūrų komisijai
LR Seimo nariams

Mes, žemiau pasirašiusieji, atkreipiame Jūsų dėmesį į tokias aplinkybes:

1) Viktorijos Čmilytės-Nielsen siūlytas įstatymo projektas buvo neįtrauktas į tolesnę Seimo darbotvarkę Seimo sprendimu, o ne vienašališku P.Urbšio veiksmu (tas ir juridiškai neįmanoma). Jeigu toks Seimo sprendimas buvo procedūriškai tvarkingas, tuomet tai nėra joks įstatymo pažeidimas. Tuomet galima kalbėti tiktai apie Pozicijos-Opozicijos santykių politinę brandą.

Todėl tai nėra Seimo nario Povilo Urbšio atliktas politinės diskriminacijos veiksmas.

2) P. Urbšys, kaip teisėtai išrinktas Seimo narys, turi teisę išsakyti tas vertybines nuostatas, dėl kurių jis yra išrinktas. Šiuo konkrečiu atveju, P.Urbšys išsakė nuomonę, kuri remiasi itin didele, kone šventa, pagarba gyvybei: įstatymo projektą, palaikantį embrionų žudymą ar prekybą, nederėtų teikti gyvybę nešiojančiai Seimo narei. Tai yra Seimo nario etinė pozicija. Ji kyla iš pagarbos gyvybei ir tuo pačiu – nėščiai moteriai.

Todėl tai niekaip negali būti laikoma Seimo nario Povilo Urbšio atliktu etiniu diskriminacijos veiksmu.

Manome, kad P.Urbšio nubaudimo atveju bus pažeistas politinio reprezentavimo ir žodžio laisvės principai, kadangi:

- Seimo narys, jo žodžio laisvė ir raiška Parlamente, negali būti ribojama pagal tam tikrą vieną etikos ir politikos sampratą, nes Seimo narį renka Tauta visuotiniame balsavime ir išrinktas Seimo narys turi teisę ir privalo išsakyti tokias etines ir politines nuostatas, dėl kurių jis išrinktas į Seimą.

- žodžio laisvė garantuoja, kad bus užtikrintos lygios sąlygos konkuruoti įvairioms etinėms-politinėms nuostatoms, kurias savo pasirinkimu vėliau pasirenka piliečiai visuotiniu balsavimu.

- momentinė viešoji nuomonė negali pakeisti fundamentalių demokratijos pagrindų, tokių kaip teisės viršenybė, politinis reprezentavimas ir žodžio laisvė.

Papildoma informacija:
Autorius:       Andrius Švarplys
Adresatas: Lietuvos Respublikos Seimo Etikos ir procedūrų komisijai; LR Seimo nariams
Kategorija: Valdžia ir politika

Pasirašyti peticiją galima ČIA.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pikc       2017-11-18 1:40

Mano akimis žiūrint, Juozapo pasiūlymas labai konkretus ir logiškas: renkamos valdžios atskaitomybė ir atsakomybė (asmeninė). Ir išties - tai išspręstų DAUGYBĘ problemų. Tik štai bėda - kaip to pasiekti? Sprendimus priima ta pati valdžia - o jie tokios sistemos GARANTUOTAI nenorės. smile
P.S. Tarabildos pastaba dėl “gazo nuėmimo” ir žmonių neatstūminėjimo - imtina domėn, manyčiau. Ir man pačiam, ko gero, taikytina. smile

Tarabilda Juozapui       2017-11-17 15:50

Jei nesispjaudytum be atodairos į kairę ir dešinę, visus buratinindamas, galėtume kalbėtis. Ne kartą pačiam esu pataręs, - nuimk gazą ir neatstumk žmonių, bet pačiam mano patarimai buvo nė motais. mažų mažiausiai man atrodo, kad tai labai negudru.

J- Tarabildai       2017-11-17 12:15

Tamsta savo laiko šeimininkas, neturiu pretenzijų.
Vienok, dėl “nesiūlymo” švelniai tariant kiek persūdom.
Arba su atmintim problemų atsiranda.
Ne kartą buvo taip, kuomet man pasiūlius kažką, Tamsta iš pradžių pritari, o po to “angliškai” nei sudie nei viso gero, ” į krūmus” ir ir tyku.
Bet, kaip sako - “ponų valia”.
Jokių problemų.
Tikrai neketinu veltis į rietenas su Tamsta.
Sėkmės ir sudie.

 

Tarabilda Juozapui       2017-11-17 10:36

Beprasmiška su tamsta ginčytis, kai nieko nesiūlai. Gaila laiko.

Tarabildai       2017-11-17 8:18

Koks Zigmutis, kokie Dubnos veselnykai - Zigmutis, Jurgis ir Andriukas. Tarabilda, intelektualiai išsiblaivyk.

Juozapas       2017-11-17 7:10

Lietuvoje vykstantys “rinkimai” nevykdo piliečių atstovavimo funkcijos.
Vyksta partijų atstovų rinkimai, ne piliečių. Tačiau “rinkimai” yra tik viena medalio pusė. Didžioji bėda yra ta, kad “išrinktieji” de facto yra niekaip neatskaitingi piliečiais, o piliečiai neturi jokių svertų “atstovų” kontrolei.
“Rinkiminiai” pažadai neturi juridinio įsipareigojimų statuso, nes tapę seimo nariais “atstovai” yra liuosi daryti ką nori.
Todėl beprasmiška tikėtis, kad kažkas keisis iš esmės po “rinkimų”.
Greitai, stichiškai surinkta ” gelbėtojų” partija yra blefas ir avantiūra, nes paskubom valdžion patekę veikėjai būna neprasijoti pro būtinus filtrus. Todėl dauguma vien pagal gražias vadų kalbas patekusių , ypač sąrašinių veikėjų yra tikri trojos kumeliukai. Tokie valdžion patekę veikėjai gavę pirmä seimūno algą su visais priedais savaržėlėms ir priglaudę subines ant limuzinų sėdynių, pajunta saldų gyvenimo komforyo skonį ir savo pagrindiniu tikslu padaro statuso ir patogaus gyvenimėlio išlaikymą bet kuria kaina.
Tamsta Tarabilda- rink ką nori, vis tiek anie išrupūžės ir išvirs į vilkolakius.
Rimtai struktūrai, organizacijai sukurti reikia laiko, idėjų ir išminties.
Visuomenės švietimas? Labai gerai. Bet,...
Švietimas yra ne vien blogybių kritika. Jeigu gydytojus mokintų vien diagnozes nustatinėti, mus gydytų vien patalogo anatomai.
Prašau praregėti ir pripažinti, jog portalas nevykdo pagrindinės įsipareigotos funkcijos- neorganizuoja diskusijų valstybės atkūrimo/kūrimo klausimais.
Vyksta vien diagnozių tiražavimas. Tai yra faktas.
Todėl prašom pasakyti- kaip vien kritika “edukuojama” , bet jokių tikslų negalinti konkrečiai apibrėžti visuomenė virs normalia?
“Norime geros Lietuvos”- tokio kisielinio amorfiško lozungo nepakanka valstybei kurti. O “strategija” pirma paimkim valdžią, o po to matysim kas ir kaip , yra profanacija, avantiūra kas visada baigiasi fiasko.
Esu radikalus ir liksiu radikaliu tuo rakursu, jog esu prieš antikonceptualizmą, nes būtent atsisakymas kalbėti konceptualiai ir yra tikrasis politinis nihilimas.

Tarabilda Pikcui       2017-11-17 0:05

Pažiūrėjau aš tas rinkimų sistemas ir aplinkinėse valstybėse ir toliau. Visur ten nė kiek ne geriau. Va su savivalda tai pas mumis tikra tragedija, tas tai tikrai, bet į Seimą ir Prezidentą - puse bėdos. jei atsirastų normali atsakinga partija, tai ją išrinktų ir per daugiamandatinę ir per vienmandatinę sistemą. Aišku, būtina spausti, kad VRK padarytų visiems lygias starto salygas ir jokios partijos nebūtų finansuojamos iš valstybės biudžeto ir verslo. Tegu visi ateina pliki iš partijos mokesčių, o reklamą tegu susikiša sau į subines, kad išlįstų per gerklę su šūdo kvapu.
Juozapai, o apskritai, ko čia sieki, ir kaip pagal tavo skepsį irnihilistinį požiūrį ta gera valdžia galėtų pasidaryti?
Aišku, kad visur ir visada bus pakišinėjami “feikai”, bet tam ir yra visuomenė, kurią ir stengiamės kažkaip šviesti, kad atskirtų kas yra kas. O čia girdžiu tik skandaligą rėkimą iš nutrūkusio vagono ant atsarginių bėgių apie 12 sekundžių. Gal žinai, nueik apsikirpk Juozapai pas vieną garsią Kauno kirpėją per tą 12 sekundžių.

Pikc       2017-11-16 23:44

Juozapai, nėra ten jokio “minties skvarbumo” iš mano pusės - tiesiog paprasčiausias praktinis požiūris, ir tiek. O dėl rinkimų - slidus reikalas. Iš vienos pusės, būtent “valstiečių” situacija parodė, kad balsuojant rinkimuose GALIMA daryti įtaką politikai - gi, paskelbus rinkimų rezultatus, visi liberastai tiesiog “apsidirbo” (pats asmeniškai susidūriau su paklaikusiu liberastiniu jaunimėliu, išverstomis akimis ir pilna putų burna isterikuojančiu, kad “dabar jau šakės - neonacius išrinko!”. BET tam reikia “mažmožio” - kad partijos VYKDYTŲ tas programas, už kurias žmonės balsavo. Akivaizdu, kad “valstiečiai” tam nė velnio neįgalūs (ir nebuvo įgalūs - vien jau dėl savo eklektiškos sudėties; dėl to už juos ir nebalsavau). Taigi, kyla klausimas - ar iš tiesų bėda yra būtent balsavimo sistema (apie “sąrašinių” klausimą dabar nešneku - mano galva, tai visiška “šyza”), ar dėl to, kad arba nėra už ką balsuoti, arba tie, kurie atrodo verti balso, yra nė velnio neprognozuojami?

Robertas - Juozapui       2017-11-16 22:08

tamsta net nesuvoki, koks esi apgailėtinas su savo vasališku pataikavimu “viršesniems” ir kaip nykiai atrodo kito žodžių išvartymas, kad tik pats išsiteisintum.

J- Tarabildai       2017-11-16 17:32

Nelabai sutikčiau lyginti mūsų padėtį su katalonų. Tai skirtingi siekiai ir drįstu sakyti skirtingos sąlygos.
Kad ir kokie būtų ispanai, ten daryti šmugelius rinkimuose prekiaujant balsais, ar grubiai kląstojant rezultatus vargiai įmanomi.
Katalonus vienija nacionalinio suverenumo nuo ispanų idėja. Arba tu save laikai ispanu, arba esi katalonas.
Mums sudėtingiau - esame lietuviai ir visi “tikrai mylintys Lietuvą”.
Atskirti kas myli nuoširdžiai o kas iškreiptu būdu, sudėtinga.
Todėl dar klausimas - kada ir kas gali persišauti sau koją.
Be abejo, nematau priežąsčių esamomis sąlygomis kalbėti apie kažkokių “rinkimų” vykimą rimtai.
Dar niekas man neįrodė jog rinkimams vykstant pagal dabartinį kurpalį, galima tikėtis pozityvaus rezultato.
Kai bus tokių lūkesčių pagrindimas argumentais, tuomet galima diskutuoti.
Šiuo metu, Tavo susierzinimą galiu laikyti tik susierzinimu ir tiek.
Gal Tau mano nuomone ir trukdo.
Man Tavo - ne.
Po pusmečio pamatysime - kokie “stebuklai” ištiks Lietuvą “išsirinkus” naują daukantynės krėslininką.
Aš stebuklų nesitikiu. Nematau pagrindo. Jokio.
Jokios palinkybės nerodo jog yra toks pagrindas.
O iliuzijų, kaip visada apstu.
Ne mano kakta, ne mano grėbliai.
Kam patinka, maloniai prašom mėgautis šviežiais guzais. smile

Tarabilda       2017-11-16 15:47

Juozapai, nemakaronink su tom prezidentinėm savybėm. Ne apie tai šneka. pats esi iš principo prieš bet kokius rinkimus. Seimo, Prezidento, savivaldos. Gana tų plirpalų iš prie bėgių privirinto traukinio. Žiūrėk, Katalonai į rinkimus eina, nors tu sakytum, kad jie yra buratinai ir turėtų tokiomis ispaniško totalitarizmo sąlygomis rinkimus boikotuoti.
Katalonai supranta, jei neis, ateis “spnjarai” ir nubalsuos už juos. Pačiam nepakenktų kartais ir iš šono pasižiūrėti į savo postulatus, nes kartais atrodo, kad šaudai sau į kojas.

tikram Robertui        2017-11-16 9:32

Na, tiesą sakant nelabai yra skirtumas kas esate - tamstos požiūris į dalykus yra buratiniškas. Nusistverti kumyrą ir girti nesigilinant į pasekmes.
Jūs negebate kalbėti argumentais. Pakanka kad kažkas patiktų ir jungiatės į pritarėjų chorą. O tokiems choristams kritinio mąstymo nereikia.
Apart verkšlenimų nei karto neradote argumentų.
Savo negebėjimą priimti neparankius argumentus lopote akla gynyba.
Jūsų vienintelis “koziris” šioje diskusijoje - “juozapas nemandagus nes nepalaiko jūsų fikcijų”.
Jeigu sugebėtumėte įrodyti savo ideologijos motyvacijų pagrįstumą,būtų galima diskutuoti. Tačiau jums patogiau ignoruoti argumentus, apeliuojant į kumečių svajas jog “kažkas vyktų”, nesukant galvos į ką tas “kažkas” gali išvirsti. 
Juozapo “bezpardoniškumas” yra ne savatikslis -tai tik reakcija į buratinišką nenorą galvoti.
Buvau ir būsiu selektyvus rinkdamasis kaip su kuo bendrauti.
Praktika vienareikšmiai rodo jog bukiems nieko neįrodysi. Buratinams įrodymų nereikia. Buratinams reikia dykai ir greitai. Tokiems pagarbos nejaučiu.
Nes istorija vienareikšmiškai rodo, jog pataikavimas aklai masei niekada nepriveda prie gero.
Kodėl Lietuva, visuomenė, nacija neturi lyderio?
Manot nėra išmintingų žmonių.
Būtent kad yra.
Bet išmintingas žmogus tuo ir skiriasi nuo savanaudžio, kad neturi jokio noro, tikslo tapti avinų kaimenės Vadu.
Todėl visad buvau ir būsiu prieš vadų lipdymą pataikavimo/garbinimo technologijos keliu.
Lyderis turi turėti keturias savybes - generuoti idėjas, būti išmintingas,  laikytis moralės, vertybių ir gebėti idėjas nukreipti į rezultatyvius veiksmus.
Jums ir į jus panašiems pakanka, kad kažkas duotuoju laiku gražiai pašneka.
Ir puolate šaukti valio negalvodami, jog tas fruktas rytoj gal elgsis priešingai.
Blogi juozapo komentarai gyvenimo realybės neiškreipia, o abejotino frukto sprendimai valdžioje daro tiesioginę įtaką realybei.
Jūsų neatsakingumas renkantis vedlius kainuoja realius nuostolius kraštui.
Mano keverzonės -tik oponentų nepasitenkinimą.
Realybei nusišvilpti ar juozapas egzistuoja ar tai tik miražas.
Bet realybė labai jautriai reaguoja į tūlo balsavimus seime.
O jūsų numylėtinis ant kurio bandote pasistatyti geresnio gyvenimo rūmo iliuziją, balsuoja labai “įdomiai”.
Turėčiau tylėti?

J-- Tarabildai       2017-11-16 7:22

Na, kur link pakeliui, kur nepakeliui tam ir yra pasvarstymai.
Nesižaviui nei zigmukais, juolab taukininkais.
Žinai kodėl? Todėl visas jų “radikalumas” yra tik nieko nekuriantis triukšmas.
O svarbiausia, jog ta publika kaip ir kiti beje, neturi jokio plano - nei iki, nei po.
Kaip ir kolega Pikcas, iškėlei vieną iš svarbesnių problemų kuri reikalauja goilesnės analizės.
Dėl poryalo krypties. Valio- tegyvuoja intelektualios diskusijos.
Bet tuomet kažkaip derėtų išspręsti tuščių lozungų rašinėtojų reikalą.
Nereikia būti proto milžinu, akivaizdu jog komentaruose daug tuščių apsukų, o gilesni straipsniai ir įžvalgos yra praskrolinami.
Nežinau kokia “nauda” iš masinių liaupsių vienkartines tezes pamėtėjusiems politikieriams. Vos kažkas paglosto kaimenei vilnas, pasako kas patinka publikai- tuoj pasipila bukao bliovimo lavina. ” Y prezidentus!”.
Ką su tuo daryti?
Palikti savieigai. Tai kad Sąjūdis buvo paliktas savieigai.
Jeigu nebus suvaldytas buko gaivalo hegemonizmas, mielas bičiuli- švikas su razinkoms bus iš intelektualizmo. Nes jis buratinams natūraliai neįdomus.
Ką daryti su juozapizmais? Nepalikti saviveiklai.
Kol nėra rimtos kryptingai veikiančios diskusinės terpės, aštrieji juozapizmai yra tiesiog būdas apnuoginti amorfiškumo absurdą. Nes be apibrėžtų tikslų ir aiškių vektorių viskas yra tiesiog palaida bala.
Portalas turi teisingą iškabą, bet neturi tikslų Programos.
Netikiu jog vien šiaip laisvi pokalbiai gali kažką sukurti ar padaryti poveikį.
Pokalbiai gali tęstis iki begalybės. Kaip mašina dumble- gazuojam, ratai sukasi bet nevažiuojam.
Erzelį po šiuo straipsniu laikau naudingu vien dėl keleto ptotingų žmonių pastabų.
Neketinu tyčia kažko daryti. Bet pedagoginiu požiūriu sakyti “nedaryk to” yra neefektyvu.
Dera siūlyti konkretų pozityvo pavyzdį- “daryk tai”.
Ar yra tokia Programa- ką daryti?
Ne.
Na ir?
Yra problema.
Galima ją ignoruoti.
Arba spręsti.

 

Robertas - Juozapui       2017-11-16 1:34

pirma, niekada nepasirašiau Misterio nicku.
antra, tai, kaip paploninate liežuvį kalbėdamas su vienais, ir kokią nepagarbą rodote kitiems, glumina, kaip išvartote, ką kitas pasakė, ir išsiteisinate pats, net išsiginate, nors viskas dokumentuota, darosi panašu į tam tikrą simptomatiką - gal jūs iš tiesų negebate suvokti, ką darote?
trečia, užjaučiu portalą - tiek dedate pastangų išsaugoti, ko gero, vienintelę jaukią vietą diskutuoti, bet net neapsižiūrėjote, kaip čia ėmė šeimininkauti tipelis, nuolat spjaudantis jums ant grindų...

Tarabilda       2017-11-16 0:36

1.EU utopija - EUtopija. Ne mano sugalvotas terminas. Jis atsiradęs ir vartojamas Brexit komentatorių The Telegraph komentarų lauke kaip EU imperijos iliuzija.
2. Vienaip ar kitaip politinė mūsų sistema kristalizuosis į dvinarę, panašiai kaip dabar vyksta JK. Į euroskeptikus ir eurofilus,  (išeiti ar likti ES klapčiukais).
3. Po šiandieninės EP rezoliucijos Lenkijos klausimu, jei EK atiminės iš Lenkijos balso teisę, greičiausiai neužilgo turėsime ir PLexitą.
4. Susiklosčius panašiai situacijai nereikia daryti klaidos ir protingai sustyguoti politinį spektrą, kad nebūtų marginalizuota sveika politinė mintis, kaip buvo kitose šalyse padarytą, nustumiant tir suspaudžiant sveikas pajėgas į vadinamąjį Far-right sparną (Prancūzija (NF), Olandija (Laisvės partija), Vokietija (ALT), JK (UKIP) ir kitur. Lietuvoje jau dabar matyti slaptos tendencijos ir pastangos nukišti į tą poziciją visą krikčioniškai, tautiškai angažuotą politinį segmentą  ir marginalizuoti kaip Far-right. Tą politinę nišą protingai turėtume kažkąm užleisti, kad apsaugotume tautos kamieną. Ten galėtų būti Zigmas su tautininkais, jaunalietuviais ir kitais kamikadzėm. Ar labai geidi tame segmente būti, JUozapai? Tas politinis segmentas būtų geras skydas, panašiai kaip LLL gerai pridengė Sąjūdį.
Todėl ir sakau, kad radikalizuoti Tiesos. lt reikštų stumti mūsų publiką būtent į Zigmo glėbį, o tai reikštų MARGINALIZACIJĄ, į kur Juozapas ir kreipia.
Nepakeliui.

J---p. R.       2017-11-16 0:14

Pone “R”- ko vis nerimstate?
Pasigedote intrigos?
Esate demagogas ir grubokas manipuliatorius- brukate man į lūpas tai ko nesakiau.
Tamstos kliedesiai apie “pakišinėjikus” yra jūsų liguistų fantazijų vaisius.
Kliedesių nekomentuoju.
Beje- kogi “kuklinatės”? “Misterio” nickas jums labai tiko.
Labai taikliai, tiesiogiai proporcingai ironiškai.
Iliustratyviai tiko.
Kaip parašas po karikatūra.

J---Pikcui       2017-11-16 0:04

Va, už tokį minties skvarbumą gebant pamatyti esminius problemų aspektus ir vertinu Tamstos įžvalgas.
Toks ir turi būti mąstymas!
Pastaba yra teisinga.
Todėl labai reikia ir pagalvoti, paieškoti tokių variantų kurie leistų saugiau apeiti “grėblius”.
Na, šiandien, tam gal jau ir vėlyvas metas, bet iki ryt vakaro pasistengsiu pasvarstyti, pavartyti problemą.
Gal pavyks rasti rakursą iš kurio žvelgiant galima pamatyti kažkokių šviežesnių išeičių.
Labankt.

Pikc       2017-11-15 23:25

Ačiū, tikrai geras komentaras. Ir mintys geros. Bet, mano galva, nemenka problema yra štai šitas teiginys: “Tuo pačiu generalinėje strategijos linijoje turėtų búti aiškus segmentavimas į du labai specifinius etapus- tikslai ir taktikos gairės iki valstybės atgavimo iš uzurpatorių ir tie patys dalykai po to kai tapsime laisvi normaliai kurti savo kraštą.” Iškart prisiminiau Sąjūdį - labai tikėtina, kad, jei tas segmentavimas būtų buvęs atliktas, nė velnio nebūtų buvę tokios vienybės, nes interesai buvo LABAI skirtingi. Visus vienijo tik bendras tikslas: išsilaisvinti iš sovietų, bet štai DĖL KO - jau visai kita istorija. Būtent dėl to ir įvyko vėlesnis susiskaldymas. Ir štai čia turime dilemą: iš vienos pusės, be to “segmentavimo” iš anksto užprogramuojamas vėlesnis susiskaldymas, net susipriešinimas ir bet kokios bendros programos idėjos žlugimas. Iš kitos pusės, po to “segmentavimo” susiskaldymas įvyks PRIEŠ bet kokį veiksmą - ir tada tam veiksmui paprasčiausiai neužteks pajėgumų.

Robertas       2017-11-15 23:12

Štai ir sužydėjo vienybė.
Juozapai, tai ir viskas?...
O kaip tie, kuriuos pakišinėjai: sukarikatūrinti Garliavos žmonės? portalas? kaip tie, kurie apeliuodami į sveiką protą ir sąžinę sakė tą patį, ką ir tamstos autoritetai, bet išgirdo tik patyčias?

J--- Pikcui       2017-11-15 21:58

Dėkui Tamstai už išsamų atsakymą.
Supratau.
Dėl “eutopijos”: gavosi pusiau arfografinė nesąmonė- norėjau parašyti “eurotopija”. Nesvarbu. Vistiek suknista liberastinė orwelinė mėšlo krūva.
Bet Tamstos pataisymas vertingas- skaitytojai ne kiekvienas žino tokius niuansus. Gavosi visai nebloga edukacija.
Taip pat manau jog gyvenimo realijos verčia galvoti apie sveikų nacijos pajėgų apsijugimą. Vengiu žodžio “vienijimasis”. Kol kas nerealu, nes po tuo žodžiu esantinpradmė yra labiau įpareigojanti, t.y. aukštesnė kokybinė kartelė. Visais aspektais.
Gi apsijungimas bendro riboto apibrėžtos veiklos projekto labui palieka daugiau manevro laisvės ir nereikalauja apsikasti kraštutinių pozicijų apkasuose.
Toks formatas galėtų būti gana efektyvus, kuomet išmintingų ir kūrybingų intelektualų, kultūrininkų, šviesuomenės bendromis pastangomis būtų apibrėžti strateginiai tautos ir valstybės tikslai. Tuo pačiu generalinėje strategijos linijoje turėtų búti aiškus segmentavimas į du labai specifinius etapus- tikslai ir taktikos gairės iki valstybės atgavimo iš uzurpatorių ir tie patys dalykai po to kai tapsime laisvi normaliai kurti savo kraštą.
Tokių strateginių uždavinių/ gairių nustatymas, leistų išgryninti raudonas linijas kurių nevalia peržengti, o tai reiškia kad likusioje laisvoje manevro erdvėje galima būtų lanksčiai ir efektyviai bendradarbiauti.
Tokį formatą sudėtinga lakoniškai aprašyti, patogiau būtų nubraižyti funkcines saveikų schemas grafiškai.
Asmeniškai man, daug įdomiau diskutuoti konceptualiame lygyje, modeliuoti galimas struktūras bei veiklos modelius. Lodytis su “juleus” lygio benkartais man neįdomu. Kai niekas nevyksta, arba publika per slabna rimtai diskusijai,co dar jeigu pasipila bukos klišės, pasitaiko jog pachuliganavoju.
Kartais geriau grubiai laužyti niekalą, nei niekalą kęsti.
Taigi, šiuo atveju, manau, tam tikri apsistumdymai buvo naudingi- abipusiai tapo akivaizdu jog solidarumas tam tikrose situacijose yra didesnė vertybė nei pažiūrų skirtumų niuansai. Reziumuojant -  mielos kolegės Liepos grakštus įsikišimas ir oponavusių pusių paliaubos, taip pat yra vertinga edukacija, iliutratyvus pavyzdys.
Mes galime kalbėtis konstruktyviai!
Manau toks diskusijos posūkis yra nemažiau vertingas, o gal net labiau, nei parašiukai po eiline peticija.
Didelė tikimybė jog peticija kaip visada nukeliaus į makulatūrą. Gi tam tikros patirtys ir pamokos iš šios diskusijos liks.
To nuoširdžiai linkiu čia dalyvavusiems. Ir sau taip pat.
Gero vakaro.

Pikc       2017-11-15 21:02

Juozapai, ačiū už komentarą. Esate teisus, kivirčytis mums tikrai nėra dėl ko. Šiek tiek dėl Tamstos pateiktų punktų:
1,2 - neturiu dėl ko ginčytis
3 - neatmesčiau varianto, kad čia paprasčiausias bandymas “trolinti”
4,5 - neturiu dėl ko ginčytis
6 - aš irgi netikiu, bet, šiuo atveju, blogiau nebus. Ir visada lieka tikimybė “o jeigu?”. Jei ne - jokio nuostolio.
7 - neturiu dėl ko ginčytis
KATEGORIŠKAI nepritariu terminui “eutopija”, nes, pažodžiui išvertus, tai reiškia “gera vieta”. Nieko gero eurosajūze nematau. Apskritai, čia toks truputį nesusipratimas pasidarė - Moro “utopija” reiškia vietą, kurios nėra, o būtent “eutopija” reiškia “gerą vietą”. Eurosajūzui labiau tiktų epitetas “distopija” (“dystopia”), kuris yra ne “utopijos”, bet būtent “eutopijos” antonimas.
P.S. Jokių “techninių pražangų” - manyčiau, lengvas nesusišnekėjimas ir pasikarščiavimas iš abiejų pusių. Nieko esminio. Kaip teisingai pastebėjote, mano charakteris irgi ne “cukrinis” (galų gale, le nom oblige). smile

Tarabildai        2017-11-15 16:26

O “faar right” ne žmonės, o gyvuliai pagal Talmudą, ane? Ką nori su jais daryti, kokiu fosforu svilint ar garint gyvus, a?

Al.       2017-11-15 4:16

Kai tautos likučiai įstumiami į pasipriešinimo būklę, vystymasis sustoja. Užuot atstatinėję suniokotą šalį, gaištam laiką ir ėdamės tarpusavy dėl niekų.
Su Urbšiu viskas aišku - kol įtikinamai nepasiaiškins dėl 12 sekundžių, galim,geriausiu atveju, tik stebėt. Dėl peticijų - gerbiu žmonių pastangas, bet esamose salygose, manau, tebetinka taisyklė Netikėk, nebijok, neprašyk.
Turim susitelkti į kuriantįjį veikimą, galimybių ribose. Bet tam turim nusijoti čekistus.

J---Tarabildai       2017-11-15 2:21

Sveiks, balanos gadynėje.
Vienytis prieš “eutopijas”, (geras terminas), būtų smagu.
Deja, dauguma bevelija vienytis apie pigesnę dešrą.
Aišku, valgyti norisi ir noras valgyti yra ne vien ponų išmislas.
Bet,
vienijantis “prieš”, labai neblogai būtų vienytis žinant “už ką” ir vardan ko.
Pilvas čia prastas patarėjas. Ypač kai ne tik galvojama pilvu, bet ir pilvo lygyje.
Gana sudėtinga vienytis su tais kurių vienybės poreikio pikas užsibaigia aukšta nata užbliovus “tūlą Gialbėtoją ( naują) į prezidentus”- “kad Jis mum viską padarytū”.
” Ant gatavo”. ( “Mias pabalsuosim, o mus užtaj padarys )”
Nesvarbu kas, nesvarbu kaip -ir nesvarbu kiek už tai teks sumokėti mūsų vaikams ir anūkams.
Taip gavom AMB barabą, taip gavom tskant Škia, taip gavom ir turim Jos Kselenciją iš džordžtaunų partškolos.
Vieningai!
Beveik. Mudu tame esmi ” ackalūnai”.
Jeigu tokia muzika- beveliju likti “ackalūnu” toje buratinų polifonijoje.
Neketinu vienytis su avinais.
Ėgi vienytis ne su avinais būt smagu ir reikalinga, vienok skirtingai nuo pilvagalvių “dešrų balsų” choristų, ( kurie tiksliai žino jog nori “daug ir pinėra, nes arba naxalevaj”), neburatinai niekaip nesugalvoja ko nori UŽ.
“Prieš  ką draugauti”- susitarti nesunku.
Sunkiau UŽ KĄ.
Nes kiek bebandyčiau išklausti ar išjudinti tą ( kartais misliju beveik vien man) rūpintį) tikslo formulavimą- atsimušu į kurtumo sieną.
Žinai kodėl?
Aš nežinau.
Tylų pasipriešinimą ar ignoravimą matau, jaučiu. Tūlas rabarbaras tam priešinasi ir net labai garsiai.
Kiti tyli.
Atkunta tik kai vėjas brizu atpučia gerų norų išsipildymo vajaus aromatus nuo balsavimo urnų.
Tuomet visi tampa aktyvūs, atkunta lyg bomžai žygiuodami link konteinerių.
Balsadėžių/ siukšliadėžių magijos fone draugauti su protu sunku.
O man draugauti su bepročiais dar sunkesnis reikalas.
Todėl juozapas aštriadantis ir su beisbolo lazda pagal gibsonus.
Labai negražus ir aišku labai blooogas.
Tai vat tokie pyragai- kol rašau ” radikalej”, dar kažkiek reaguoja publika.
Spjaudosi ir koneveikia, nes atiminėju svajukų drabliones.
Vos tik pradedu rašyti rimtai- niekam neįdomu. (Pats irgi retai atsakai).
Ar visada rašau durnus dalykus? Gal keliu nereikalingus klausimus?
Misliju, greičiau nepatogius. Ne kiek turiniu, kiek suponuojančia potekste -
“reikia galvoti prieš darant”.
O galvojimas ( ne Tau taikau, duo Diev, visi tiek pajėgtų), galvojimas apie tikslų apibrėžimus daug kam yra alergija.
Nes vos kolegos pabando įtempti smegenų vingius, ko gero kolegas apima panika-
galvose migla. 
Todėl smagiausia virinti diagnozes. Non stop.
Kieta diagnozė - ir esi kietas.
O suformuluoti Idėją kokia turi būti Lietuvėlė neišeina nei pro kur, tarsi lietuviams totaliai būtų visuotinis smegenų užkietėjimas.
Visi kas netingi dabar kažkokias lokalias atrakcijas šikinėja.
Tipo ” idėjos”.
Bet kol kas nematau nieko kas tikrai norėtų burtis iš idėjos ir vardan Idėjos Lietuvai.
“Už kalbą”, “už Vytį”, ” už gereusę kandidatą y prezidentus”, už petrą už petrą, už povilą, už ...
Visi sako jog “už mus”. Ir niekas negalvoja kas iš to bus.
“Turi būti gereu!”
Bet visada būna kaip visada. Huaewey. “Zhuy sam”.
Kramtau kaip gaunasi.
Ar tame kramtyme yra kažkokia sliapta juozapinė strategija?
Mmmmm, ...
Taip.
Jeigu nesigauna įkalbėti tartis iš sveikos nuovokos poreikio iškart, vansi teks įrodyti jog kitos išeities nėra.
Juozapo ” destrukcija” yra meninė instaliacija- pilietinis performansas.
Panašiai kaip Tavo “raskladuškė” prie kontoros durų.
Skirtumas tik, kad prie kitų durų.
Tai durys į kiekvieno čia ateinančio sąmonę.
Juozapas nesibels į pilvus.
Geriau būsiu blooogas nei pataikausiu.
Nak nak nak on heaven door.
Ir Tiesa mus išlaisvins.
Ne vienybė yra kaip tikslas.
O Tikslas vienybei Tiesoje.
Pradžiai susitarkime Vardan Ko, Už ką, susitarkime dėl Idėjos APIE Lietuvą- kokia ji turėtų būti. Konkrečiai.
Tuomet ieškosime būdo kaip Kartu to siekti.
Nes kai žinosime Kur einame, rasime ir Kaip.
Atskiros proginės atrakcijos manęs nedomina.
Biškį ten, biškį šen- man toks pirsčiojimas atrodo prasčiau nei tai atrodo tų imitacinių veiklų entuziazistams.
Arba rimtai. Arba nerimtai.
Straipsnis nerimtai parengtas. Tokie ir komentarai.
Lyg ir nerimti, lyg ir radikalūs, lyg ir destruktyvūs.
Nelygint iš kokio rakurso pažiūrėsi.
Labanakt.
Ryte bus šviesiau.

 

 

 

Tarabilda       2017-11-15 0:06

Atsiprašau už gramatines klaidas, rašiau tamsoje, nematydamas klaviatūros. Sėdžiu be elektros.

Tarabilda       2017-11-15 0:02

kažkas labai suinteresuotas, kad šis portalas būtų marginalizuotas kaip atstovaujantis “faar right” pasaulėžiūrinei etiketei. Siekiama, ir kryptingai, kad jis būtų pastatytas būtent į šią poziciją. Su visa pagarba Juozapo šmaikštybėms ir ppašmaikštavimams turiu pasakyti, kad jo pastangos radikalizuoti portalo diskursą man yra nepriimtinos ir įtartinos, kaip nevedančios į pozityvą ir platesnio sambūrio telkimąsi. Grynuolio retorika yra ne kas kita, kaip skliaustai. Arba tai yra labai gudru, veikiant prieš įmanomą telkimąsi, arba labai negudru skaldant ir atstumiant visus, kurie talkon norėtų jungtis.
Gal ir būtų reikalinga telkti kažkokius udėjų branduolius, bet dabar, mano galva, esame tokioje padėtyje, kai reikia kurti ne tyrą pogrindį, o platų judėkjimą, kuriame užtektų vietos visiems, kurie galėtų burtis prieš pražūtingą lietuvai EUtopiją.

Juozapas       2017-11-14 21:22

Sveiki.
Kadangi daug šaršalo aplink mano personažą, laikau reikalinga šį bei tą paaiškinti:
Liepai-
Miela kolege, dėkui už paramą ir pastangas kiek apraminti perteklines aistras.
Sutinku ir pritariu- nuleiskim garus.
Bandysiu ir pasistengsiu. Ačiū.
Pikcui-
Tamsta, tikrai nesu Jūsų priešu. Neturiu tokių tikslų ir ketinimų.
Mudviejų pažiūros gal ir skirtingos, bet tikslai labai artimi.
Tam kad būtų aišku be interpretacijų, pabrėšiu:
Leftistinę liberastiją, agresyvią tolerastiją laikau itin pavojinga, totalitarine doktrina. Šių orwelinių ideologijų atžvilgiu, po teisybei esu labai negatyviai nusiteikęs.
Komentarų skiltys yra tam tikras “formatas”. Nesakau jog jis geras, tiesiog geresnių nelabai daug pasirinkimų yra.
Kadangi FB laikau orwelizmo įrankiu, aš tuo “gėriu” nesinaudoju.
Todėl rašau čia. O čia rašo labai įvairi publika.
Troliai, visokių kontorų agentėliai taip pat.
Todėl kol tokia “mišri” publika, nelabai yra noro ir laiko “reveransams”.
Šio straipsnio komentaruose pasisakiau aštriai dėl keleto gana glaudžiai susijusių dalykų:
Pirma- netikiu p. Urbšiu. Ir kaip žmogumi ir kaip politiku.
Tam priežąsčių turiu. Keletą įvardijau anksčiau. Nebesiplėsiu.
Antra- kaip ir kolega dr. L. Palmaitis, netikiu ” demokratijomis” ir suprantama netikiu “rinkimų” cirkais. Bent jau ne dabartinio režimo sąlygomis
Todėl,
Trečia- mane gana nemenkai suerzino keleto buratinų įprastinis užbliovimas pamačius šviežią garbinimui asabą- “į prezidentus!”. Tipiškas liurbių veiksmas suuodus galimybę kokį bačkinį politikierių įpataikauti į kandidatus nachaliavškikų gerovei kelti. Tokius siūlytojus, o dažnai ir brukamus kumyrus turiu motyvaciją spardyti subinėn. Nesiplėsiu kodėl.
Ketvirta- p. Švarplys, pastaruoju metu yra parašęs keletą tekstelių, kuomet beliko markstytis ir traukyti pečiais. Todėl kai negaliu iki galo susigaudyti kas nūnai su tuo ponaičiu vyksta, esu linkęs tokiam autoriui piršto burnon nedėti. Todėl kad turiu patirties ir kiek sugebu, stengiuosi nebelipti ant tų pačių grėblių.
Penkta- pati idėja , (priešintis pavlikomarozovizmui) yra teisinga.
Tam tikrai pritariu. Priešintis blogiui yra pareiga.
Šešta- nuoširdžiai netikiu peticijų efektyvumu kriminal- liberast- orwelinio režimo sąlygomis. Kiek iš tūkstančių peticijų davė rezultatų?
O kiek peticijų davė apčiuopiamų rezultatų? Tam suskaičiuoti vienos rankos pirštų per daug. Ir ką? Dar viena peticija? “Pismo na derevniu deduške”.
Septinta- savo gana aštrią kritiką laikau prevencija ir darau visuomenei, tai jos daliai kuriai abu atstovaujame, paslaugą: komentarai nedidukiame pirtaliuky vargu ar turės pavojingai neigiamą rezonansą dėl nedidelės sklaidos.
Tačiau, tai puiki proga pasitestuoti ir laiku susivokti, jog negalima svarbių dalykų paskubom statyti ant abejotinų tūlų “įmyžo”. Nes kai paaiškėja, jog įmyžas senais myžalais smirdi, tuomet visas smokingas dvokia lyg bomžo fufaikė.
.
Gerb. Pikcai, tiek aš tiek Tamsta esam tie kurie neieško žodžio kišenėje.
Abu su “charakteriais”. Abiejų charakteriai ne cukriniai.
Vienok, ne kartą esu viešai raśęs, jog laikau Tamstą intelektualiu ir įdomiu diskutantu.  Neketinu su Jumis kariauti.
Apsipeśiojimo rimtu nelaikau.
Bet galit skirti man “techninę pražangą”.: )
Nepyksiu.
Susibūrimas Lukiškių aikštėje gal ir geras dalykas. Nors šiaip mitingų, ypač su žvakutėmis vengiu. Tai nepaveikus formatas. Vienok susiėjimui, kontaktams, šiuo atveju proga tinkama.
Apgailestauju, jog fiziškai neturėsiu galimybės. Bent jau mielą kolegę Liepą tikrai mielai ten pasveikinčiau.
Esu labai užimtas žmogus ir mano para man per trumpa. Darbų grafike turiu tai dienai dar prieš mėnesį sutartų susitikimų, negaliu jų vienašališkai atšaukti.
Tai kiek tam kartui.
Nuoširdžiai-j.,

 

Pikc       2017-11-14 17:07

Gerbiama Liepa, pasikartosiu, bet tas noras nesutarti - ne iš MANO pusės. wink
O dėl mitingo - galbūt nepakankamai tiksliai paaiškinau: aš ten vyksiu ne dėl Sakalausko skulptūros, bet dėl liberastinių valdžiagyvių politikos, t.y. kad jiems nusispjauti, ką tauta galvoja ir net ką Seimas nusprendė - jų su “miano egzpertais” valia turi būti über alles, ir taškas, nes “valdže žino gereu”. Tai užkniso kaip reikiant. Gaila, kad dėl mitingo laiko nedaug žmonių galės prisijungti - vis dėlto, darbo diena.

miško naujienos-šermukšniui       2017-11-14 16:31

senam geram šilely praūžė reorganizacijos viesulas, tad nebėr senų vietų ramiam pasportavimui.kai galėsi nušuoliuok žemyn į antrą parapiją, ten rasi aiškų darbo grafiką su vienos sportinės “šakos” federacijos taurės varžybomis.sveikuolis siunčia tau žinutę.

Liepa-Pikc       2017-11-14 16:20

Mielas kolega, dėl Vyčio pritariu: geriau sakalauskinis variantas, negu žydrasis fontanėlis, įsisavintas už ES fondus.//
Dėl jūsiškės pozicijos Urbšio klausimu irgi nesispardau.//
Bet vat pakviesčiau būti ne tokiu kategorišku mano bičiulio atžvilgiu. Nežinau, iš kur tas mūsų užsispyręs noras nesutarti? Nepriimkit, prašau, kaip priekaišto- adresuoju pirmiausia sau: ką čia slėpti- megstu ir aš pasipešti… // Vienybės mums reikia kaip oro: ko sovietmetis nesunaikino, tą puikiai daro liberastai; išgaudys po vieną, nespėsim nė mirktelt.//
Bet paatvirauti, paderinti bendras nuomones ir pozicijas galėtume kada kitur, ne čia. Ar sutinkat?//
Į mitingą reikia nueiti, ne tik dėl Vyčio, apskritai dėl lietuvybės. Tikiuosi dalyvauti.//

C'est un cauchemar - košmaras!       2017-11-14 15:55

Niekaip negali be klaidų parašyt. Reiktų leist po pasiuntimo pasitaisyt, tiesa? Taigi, Sakalausko Vytis niekam tikęs, lyg tyčia nulipdytas be skonio. Toks menkas ir be gilios minties. Bet kai nėra kitos išeities, trumpam galima pakęsti šitą kičą, ypač dabar, kai Vanagynas vėl jubiliejines šventes mums organizuoja lyg niekur kaip anuomet, pamenate? Vasalitetas žaismingai šposija ir tyčiojasi iš mūsų, tiesdamas kelią į Pasaulinę Vyriausybę be ES tautų ir kalbų.

Jules       2017-11-14 15:47

Sakalausko Vytis niekam tikęs, lyg tyčia nulipdytas be skonio, toks menkas ir be gilios minties. Bet kai nėr kitos išeities, trumpam galima pakęsti šitą kičą, ypač dabar, kai Vanagynas vėl jubiliejines šventes mums organizuoja lyg niekur kaip anuomet, pamenate. Vasalitetas žaismingai šposija ir tyčiojasi iš mūsų tiesdamas kelią į Pasaulinę Vyriausybę be ES tautų ir kalbų.

Pikc       2017-11-14 15:23

Atsiprašau -  2017-11-14 16:21 komentaras yra mano, bet kompas kažkodėl automatiškai “Liepa” uždėjo. smile

Liepa       2017-11-14 15:21

Gerbiama Liepa, pritariu Tamstai, kad reikia kalbėtis ar net bičiuliautis - BET tas poreikis turi būti abipusis. Jei viena pusė užsidariusi savo įsivaizduojamo reikšmingumo ir absoliutaus teisumo burbule - reiškia, ji tokio poreikio neturi. O dabar dar kartą perskaitykite to paties “Juozapo” komentarus ir pasakykite, ar bent šešėlį tokio poreikio matote?
Pabaigai (nes nematau prasmės grįžti į šitą “diskusiją”) - labai trumpai, dėl ko aš pasirašiau šitą peticiją ir nė trupučio nesigailiu. Liberastai puola Urbšį ne dėl to, kad jis Urbšys, o dėl to, kad jis pasakė tą patį, ką ir AŠ galvoju. Taigi pasirašydamas peticiją aš pasakau, jog man nepriimtina, kai žmonės persekiojami už tokias nuomones, kaip mano - nesvarbu, kas tie žmonės būtų. Nes kitas eilėje galiu būti aš pats.
P.S. Taip važiuosiu į mitingą. Čia, beje, dar viena analogiška skirtis: “komentatoriai-aktyvistai”, panašu, kad neis, nes jiems Sakalausko variantas nepatinka (ir tuo palaikys liberastus), o aš, nors manau, kad paminklas turi būti Vytis, o ne skulptūra “Vyčio tematika” (t.y. Sakalausko variantas man irgi neatrodo geras), bet eisiu protestuoti prieš kosmopolitinės liberastinės valdžios savivalę ir chamizmą. Nes būtent toks protesto mitingo tikslas. Šiuo atveju pusių pasirinkimas išties paprastas.

Urbšys negynė Venckienės "reikalo" nuo lyberių       2017-11-14 13:59

o dabar pats buvo užpultas iš pasalų.
Visiems taip bus ,kurie neišgirdo MERGAITĖS KLYKSMO auštant.

vai me>Pikc       2017-11-14 13:51

Dalyvauti, šiame “orvelinės’ demokratijos farse, tai savęs negerbti.Man, kaip pilieciui, labiau rūpi, šiuolaikiniai “vanagai”, tampomi po teismus ,Garliavos byloje ir jaunieji Lietuvos patriotai, parašę kreidele zodį “Tiesos”, negu išverstaskūris Urbšys.O , ką pasakė, kur pasakė, kam pasakė, ir į ką pasakė, eurokomsomolcai, man nusispjauti, iš aukšciausio bokšto.Manau, laikas, galų gale, suprasti ,kad šis seimas, absoliuciai beviltiškas.

Liepa- Pikcui       2017-11-14 13:22

Mielas kolega, perskaičiau paties komentarus: ramiai, įdėmiai kaip kad ir siūlėt. Pasitikslinau. Tikrai pasistengiau įsigilinti į tamstos akcentus. Tai puiku, kad vienodai suvokiam tuos Urbšio “skandalo” akcentus. Liberai joja ir jos ant visokių bananų žievelių: kaip atseit žeminamos nėčios moteriškės Marijos žemėj, kaip blogai kad nėr mūsuos “modernybių’- eutanazijos ar legalių viešnamių ir t.t.//
Betgi pažiūrėkit, ką Jums akcentuoja Liepa : kalbėkim viens su kitu Lietuviškai Pagarbiai. Tam reikia Laiko, Kantrybės ir Noro.//
Nėra kito juozapo, nėra kito pikco, nėra kitos liepos, tarabildų, rūtų ir kitų. Arba mes bičiuliaujamės, arba stebim kaip visokie pažangūs liberastai baigia išparceliuoti mūsų Tėvynės likučius.//
Ko, ko, bet energijos pas tamstą, Pikcai, ir pas Juozapą yra pavydėtinas kiekis. Paskelbkit paliaubas, Vyrai, ir truputį atvėskit. Negi reiks tamstų ševeliūras prieš plauką šakomis perbraukt?.. :0 //
P.S. Ar į penktadienio mitingą už Vyčio idėją eisit?

Gerai       2017-11-14 12:42

Pikc teisus norėdamas pasakyti, kad peticija skirta ne asmeniui, bet reiškiniui. Tačiau nenorom reiškinį siejame su asmeniu, nes būtent jo pasisakymas iššaukė ir liberastų priekabes ir peticijos iniciatyvą. Tačiau šis spektakliukas greitai baigsis, nes abi pusės supranta, kad “sportininkė” nebuvo įžeista, o Urbšys politkorektiškais klausimais yra sukalbamas ir to paties molio produktas. Ilgainiui pastebi, kad Urbšys ne tiek turi vertybių, kiek vadovaujasi marketingo principu - turėti savo nišą. Va tą nišą ir išnaudoja. Pvz. Adomėnas yra nišinis katalikas, nors nežino, kad šventinė bažnyčios spalva yra violetinė:).

Pikc       2017-11-14 12:20

Jargau, atrodo, paklodę išrašiau, “ant pirštų” viską išaiškinau, į lentynėles sudėliojau, sukramčiau ir burnon įdėjau - ir vis tiek žmonės neįgalūs suvokti KĄ, po velniais, aš sakiau. Dėl visokių “juozapų” nesistebiu - tie kaip žiurkėnai rate “užsiciklinę” sukasi ir nuo savo pačių sukimosi apsvaigę “kaifuoja”. Šitie - iš esmės beviltiški atvejai.
O štai su Liepa, manau, dar būtų šansų susikalbėti, tad jei netingite, DAR KARTĄ perskaitykite, ką aš parašiau. KUR ten matote “teigiamą Urbšio vertinimą”? Ir apskritai, ar tas komentaras - apie Urbšį? Leisiu sau pirštu bakstelti į esminius akcentus: “Liberastai pakėlė isteriją ne dėl to, KAS pasakė, bet KĄ pasakė”, “Jei tai būtų ne Urbšys, nieko nepasikeistų - pjudymas būtų lygiai toks pat”, “A. Švarplys pasipiktino būtent tokia SITUACIJA”, “peticiją PRIEŠ liberastinį kitaip drįstančių kalbėti pjudymą - NEPRIKLAUSOMAI nuo to, kas tie kalbėtojai”. Gal dabar aiškiau?
P.S. Negi net pabaigoje pateikta alegorija nepadėjo atsimerkti?

Jules       2017-11-14 11:48

Žmonės, turintys išdavystės geną nepatikimi kaip ir tos jaunos trockistės ar trockienės LR Seime. Pasidomėkite rimčiau Trockio laiveliu(S.S. Kristianiafjord) iš Niujorko į ką, manau, žinote ir jo žmonomis. Tas laivelis svarbesnis už kreiserį Aurorą, bet studentams VU docentai aiškina atvirkščiai - jie kitaip negali, nes taip ponas liepia. Taip ir su Urbšiu, kažkuris konspiratorių ponas jį stumia į kalną.

Jules       2017-11-14 10:41

Urbšys yra silpnas politikas - net ne politikas, o greičiau politikos balamūtas, manau, naudojantis pavardę. Baikit piarintis čia su juo.

Vilnietis       2017-11-14 10:01

URBŠĮ Į PREZIDENTUS!

Liepa       2017-11-14 9:15

Ponas Urbšys,deja, nepanašus į nuskriaustąjį. Seimūnų vieši bendravimai seime per posėdžius primena labiau kriminalinių gaujų “razborkes”, nei kultūringas diskusijas.Gaila, bet neįžiūriu “išrinktųjų” tarpe nė vienos asmenybės, kuri duotų pavyzdį kad ir pagarbaus elgesio, asmenybės, kuri nuteiktų ir telktų aplinkinius svarbiems valstybinės reikšmės darbams, asmenybės, kuria mes, lietuviai, galėtume didžiuotis, į kurią galėtume lygiuotis. //
Gerbiamas Pick’ai, priskiriu Jus prie ‘savų’ tarpo. Bet šiuo atveju-dėl tamstos teigiamo Urbšio vertinimo-nepykit,neprisijungiu. Garliavos atveju pakenkta ne vienai mažai mergaitei, o buldozeriu tiesiogiai pervažiuota per gausias konkrečias Venckų ir Kedžių gimines ir didžiąją dalį padorių Lietuvos žmonių. Ir jei tokio žiauraus nusikaltimo neįmanoma “suvokti”, tai ką gali bepridurti prie tų dvylikos sekundžių “tiesos”...//

buvo buvo kaip nebuvo ir kas bus       2017-11-14 2:39

.....“turėtų mūru stotis liberastų pusėn”....
.
Jeigu bobutė turėtų ratus- būtų troleibusas. Jeigu cucikas būtų nekakojęs, būtų zuikutį pagavęs.
Svaičiojimai apie tai ką p. Pikcas privalgęs kugelio susapnuos.
Jo, dar Mikaldos sapnininką pridėkim ir bus dar svariau.
Gal tuomet svarstyklės išsilygins.
Bet, nespės ir treti petūchai užgiedot, kai p. Urbšus vėl moraliai pabalsuos už eilinį režimo orwelistinį ukazą.
Gal ir vėl pritars p. Šakalienės kokiai naujai iniciatyvai- juk mrs. šukuosenų keitėja dabar nebe liberolė- ponia Barnavernet LT gi dabar sysaldomkratė.
Per savo politinę karjerą, p. Urbšys daug kartų yra paslaugiai kilnojęs rankeles už visokius “Už”. Pakankamai dažnai už visiškų niekšybių įteisinimus.
Bet to nepakanka mieliems pikcams įsitikinti who is xy.
Nors juozapai neleidžia įstatymų pagal kuriuos turi gyventi ir mirti trys mikutavičiaus milijonai, nors juozapai niekada nėra padėję juridinę galią turinčio parašo po valstybės galią turinčiu ukazu leisti “suimti ar kitaip suvaržyti” Deimantės Kedytės globėjos laisvę- bet pagal kugelių propatrijonų sapnus, juozapai yra jau nupaišyti pictures black & white an/fas/profiliu ir užanspauduoti aiškiaregystės vediktu.
Mielas pikcai, geradari- tu, kadangi iš anksto viską permatai, tamsta būk malonus, surašyk prašom laimingus skaičiukus. Užporyt vikingai ridens 35-ių limonų aukso puodą. Mes pagal pikcų sapnininko pranašystę užpildysime loto bilietus ir nesunkiai prilaimėsim milijonų.
Tada mesim komentarus rašinėti, nugriūsim fotelin su pinakoliada rankoje ir atsipūtę stebėsime kaip kilnieji urbšiai veda taborus į dangų.

Pikc-ui       2017-11-14 0:41

Jūsų analizės visada taiklios, bet ši dar ir apibendrina vakarykščius mūšius
o jie tikrai daug ką pasako

to vai me       2017-11-14 0:38

bet jei taip gerai žinot, kad liežuviu dar nė vienas lysvės nesukasė, tai ką jūs apskritai veikiate komentarų skiltyje?
kodėl jūs vis kokią “gilią šaknį” knisat?

vai me>Pick       2017-11-13 23:57

Jūs, labai taikliai, pastebėjote, kad tai bolševikinio komsomolo reikalai.Tai prie ko čia tauta? Apart kalbų, Urbšys niekuo, nuo kitų komsomolcių ,nesiskiria, o kaip zinia,” liezuviu , dar nė vienas, lysvės nesukasė”.

Pikc       2017-11-13 22:52

Hmm… Žiūrint iš šalies, situacija tokia:
1. Liberastai pakėlė isteriją ne dėl to, KAS pasakė, bet KĄ pasakė - t.y. dėl to, kad leido sau išreikšti “nepolitkorektišką”, “neprogresyvią”, “heteronormatyvinę” - trumpai tariant, NEliberastinę nuomonę. Ant laužo! Jei tai būtų ne Urbšys, nieko nepasikeistų - pjudymas būtų lygiai toks pat, nes juk “vienintelei teisingai” ideologijai prieštarauja! Niekas neturi drįsti prieštarauti liberal-neomarksizmui! Padarom pamoką, kad kiti žinotų!
2. A. Švarplys pasipiktino būtent tokia SITUACIJA ir ragina pasirašyti peticiją PRIEŠ liberastinį kitaip drįstančių kalbėti pjudymą - NEPRIKLAUSOMAI nuo to, kas tie kalbėtojai. Kad būtų nutraukta jau tradicija tampanti “raganų medžioklė”.
3. Čia pradėję purkštauti kai kurie komentatoriai “pašiaušė plunksnas”, nes nesvarbu, DĖL KO liberastai pasiuto, nesvarbu KAM bandoma prieštarauti - svarbu, KAS yra pjudomas ir KAS tą peticiją sukūrė. Ir taip mūru stojo liberastų pusėn.
Dabar kita situacija: Seimui pateiktas įstatymo projektas, draudžiantis fiziškai luošinti psichinius ligonius (http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/vytautas-sinica.-siulomos-civilinio-kodekso-pataisos-sieks-uzdrausti-lietuv). Liberastai su pederastais, be jokios abejonės, vėl kels isteriją ir užsipuldinės visus tą projektą pasirašiusius. Tarp pasirašiusiųjų - nemažai Anūko partijos narių ir net kelios pavardės iš “liankų” separatistų sąrašo. Remiantis ta pačia logika, visi dabar prieš A. Švarplio peticiją rėkiantys veikėjai turėtų mūru stoti liberastų pusėn ir šiuo klausimu - nes gi prieš Anūko libkonus! 
Man tai panašu į štai tokį paveikslą: sovietų okupacijos laikai, bolševikinis komsomolas nusprendė padaryti “parodomąjį teismą” prieš “partijos liniją” išdrįsusiam pasisakyti žmogeliui. Žiūrovai (Juozapas ir Ko. komentatoriai-aktyvistai) plojimais sveikina teismo farsą ir švilpimu sutinka “teisiamąjį” - nes tas, mat, “ne be grieko”. Okupantai patenkinti pažymi, kad “liaudis palaiko tarybinį teisingumą”. Kitą kartą komsomolas nusprendžia imtis kurio nors iš tų pačių komentatorių-aktyvistų... wink

Na,...       2017-11-13 20:52

Kaip kas supranta tą dorumą:)

VytautasV.       2017-11-13 20:44

Gėda puolamtiems dorą LR Seimo narį Povilą Urbšį.

albina       2017-11-13 12:53

Mėnulis ne pilnaty,13 diena,bet ne penktadienis,o visi kažkaip keistai nusiteikę.Jeigu kalbame apie piliečio teisę į nuomonę,piketus ir kitas protesto priemones,tai kodėl to negali daryti AUDRIUS? Jis pakvietė palaikyti peticiją:niekas prievarta nespaudžia pasirašyti.Šios dienos komentarai tikrai panašūs į Delfio.Sutinku,kad Mergaitė yra testas politikams,bet ar rinkdami paklausėte savo kandidato,kaip jis balsavo dėl Venskienės?2.Jūs nors vieną dieną buvote Garlaivoje?Nors kartą buvote palaikyti piketo prie prezidentūros?Organizavote peticiją prieš Šakalienės įstatymą?Atsakykime sąžiningai.

moralinė cirozė       2017-11-13 12:18

Urbšio bendražygis seime valstietis-sveikuolis D. Kepenis Lietuvos partizanus viešai išvadino tiesiog banditais.
Tokie dalykai p. Urbšiui diskomforto nesukelia. Antraip arba paliktų tokių marozų frakciją arba bent viešai atsiribotų.
Neatsiribojo. (Gal neturi laiko? Tikriausiai prezidentavimui ruošiasi).

to Komentaruose       2017-11-13 10:45

man tai įdomu, kaip tamsta vertinate, ką pats savo komentaru čia nuveikėte?
Krūvelę padėjote ar smėliuku užbarstėte?

Komentaruose tikra Lietuva       2017-11-13 10:41

Apšikt, apdergt kitą. Tikri konservai su liderastais.

juokinga-i       2017-11-13 8:17

tas ir yra, kad dvasia - tai ne šlangelė.
konkretaus žmogaus įsitikinimai gali keistis ir keičiasi.
iš įsitikinimų gali klysti, po kurio laiko suprasti, kad klydai… - čia juk tokia abc…
bet peticija yra ne dėl vieno žmogaus teisės reikšti savo įsitikinimus, tai peticija už mūsų visų teisę reikšti įsitikinimus ir nebūti už tai kapojamiems linčo teisme.
vad., ir už tavo, ir už mano, ir už Venckienės teisę į pažiūrų ir žodžio laisvę.
ir tai paradoksalu, kai nors kiek pagalvoji

Įsiterpsiu       2017-11-13 8:06

Juozapai, bais susmulkėjai, groji tą patį per tą patį.
Ir dar nykščius pats sau spaudai - čia taip kaifą ar kvapą gaudai?
O p. Laimos pastaba iš principo teisinga - tik kontorai ir pasitarnausi.

Juokinga       2017-11-13 8:01

Čia su tuo menamu Juozapu gaunasi juokinga, kai paskaitai iš šono. Masinis durnizmas intiligentų ratelyje:).
O dėl principų, tai labai paprasta. Principai pas žmones, o mechanikoje techinis stovis. Jei “šlangelė” kartą praleido skystį, tai ji praleis ir ateityje,jei nebus sutaisyta. Principų pažeidimo atveju pataisymas būtų nuoširdus atsiprašymas (nors ir tai negali žinoti, kiek jis bus nuoširdus). Tad su principais yra kiek sunkiau nei su “šlangele”. Nekreipk dėmesio į vieną atvejį, atėjus lemiamam metui prakiurs vėl. Jei Urbšys yra moralinis autoritetas, tai mes klystame dėl Garliavos. Taškas.
Urbšio ėjimas pas gestapininkę yra priverstinis kokio nors Karbauskio ar Pranckiečio reikalavimas norint įtikti nežinia kam.
P.S. Įdomu, kaip Urbšys balsavo kitais politkorektiškumo reikalaujančiais klausimais.

"surašyti teisingą peticiją"       2017-11-13 6:50

Ir kas iš to?
Kur keliaus ta teisinga peticija?
Iškart iš pašto į kanceliarijų archyvus ar tiesiai į šiukšlių konteinerį?
Per 27 metus jau prirašinėta tonos peticijų.
Kiek iš jų kažką lėmė?
Nejuokinkite.

Laima to "vai me"       2017-11-13 2:32

nejuokinga - teisinga: tai tik rodo, jog skirtumai paviršiniai - jūs juos deklaruojate žodžiu, bet realiai niekuo nesiskiriate.
Pvz., jūs kalbate apie Urbšio motyvus jų nežinodamas, pagal savo “supratimą” ar sugedimą, ir tai, ką jam priskiriate, kalba apie jus.
Beje, kas jums keiksmažodis: Biblija ar P.S.?

vai me       2017-11-13 2:27

matau ,esate tikrai” kultūringas” pilietis. Paprastai, pasibaigus argumentams , prasideda keiksmazodziai.

>vai me       2017-11-13 2:15

Iš darbų jus ir pažinome.
P. S. Bent “Biblija” galėtumėte rašyti iš didžiosios?

vai me>Laima       2017-11-13 1:47

Juozapas ir aš, esame, švelniai tariant, idėjiniai priešininkai, todėl juokinga mus lyginti. O ,kad mūsų nuomonės, Urbšio atzvilgiu, sutampa, tai jau atleiskite, dar biblijoje buvo parašyta ” Iš darbų juos pazinsite”.

Laima: Juozapui (juokinga?)       2017-11-13 0:42

Juozapai, ar jūs suvokiate, kad aiškindamas, jog nuo šiol Urbšys bus kaltas dėl kiekvieno policininko, negebančio laikytis įstatymo, ar socialinės darbuotojos, išklausiusios tik vieną pusę, jūs visai susikompromituosite?
kiek žinau, būtent Urbšys po to atvejo sureagavo taip, kaip gali sureaguoti Seimo narys - jei nežinote, susiraskite.
ir dar - kas jums trukdo nors ką konkrečiai padaryti, pvz., parašyti “teisingą peticiją”?
P.S. patarlę parašiau, nes kitus kaltinote tuo, kuo pats dar labiau nusidėjęs

Laima: Juozapui ir vai me (Juozapui ii?)       2017-11-13 0:28

jūs labai nelogiški…
patys būdami personažai ir keisdami kaukes kas kelias sekundes, nerizikuojate niekuo - nei dėl savo prieštaringumų, nei dėl savo kiaulysčių, nei dėl negarbingų kiršinimų.
Tačiau visus tuos, kurie gindami savo įsitikinimus, principus, galiausiai priimdami vienokį ar kitokį sprendimą pasisako savo vardu, nesislėpdami už kaukių, rizikuodami tapti pjudymo objektu, tokia lengva ranka teisiate, smerkiate, iškraipote intencijas pagal savo sugedimą (kuo čia dėti prezidento rinkimai? ar valdančioji koalicija?...), užsikabinate už mažiausios smulkmenos, ją metų metus rakinėjate.
Ir dar esate šventai įsitikinę, jog esate teisūs, garbingi, teisingi!
Ech, ponai, nusivyliau.
Bet tai paaiškina, ir kodėl visi protesto judėjimai nunyksta. Tiesiog praranda tikslą, jį pakeičia smulkmeniškas rakinėjimas, kas ką sakė pasakė...

Slykstu -       2017-11-13 0:25

sulinde Delfio troliai isterikuoja .

Bet       2017-11-13 0:13

Jeigu Švarplys nebūtų peticijos lipdęs ant abejotinos reputacijos veikėjo Urbšio, viskas būtų OK.
Dabar gavosi neskaniai. Padaryta grubi klaida.

Juokinga?       2017-11-13 0:07

Po Barnavarneto LT priėmimo nusižudė jauna moteris-
anyta įskundė neįtikusią marčią gestapui. Gestapas atėmė vaiką.
Mama neištvėrė ir iš sielvarto iššoko pro langą. Žuvo vietoje. Mażas vaikas neteko mamos.
P. Urbšys “neprie ko”?
Pamoralizuokit ne man. Vaikui paaiškinkite apie gerą dėdę Povilą savo balsavimu nužudžius mamą. Šita durna peticija vaikeliui ašaras nušluostysite,a?

vai me       2017-11-13 0:01

Nemanau, kad valdanciosios koalicijos seimo nariui , kas nors gresia.Taigi, aš ir klausiu savęs,kas tai,muilo burbulas,“feikas”, o gal rinkimai netoli ?

Juozapai       2017-11-12 23:48

Juokiasi puodas, kad katilas juodas…
Dabar nukreipinėsitvtemą puldinėdamas A. Švarplį?

Ne apie Urbšį peticija       2017-11-12 23:47

Tikrai, šią peticiją pasirašė ir žmonės, kitoje vietoje parašę: P.Urbšys dėl 12 sekundžių nusipelnė dabartinio ir būsimo pjudymo (mažiausiai 1 toks žmogus). Ir ne apie Andrių Švarplį kalba, ne jei jo apgailėtinus nesenus svaičiojimus apie “partizanavimo ir banditizmo mišinį”, “gentinę sąmonę”, “individualų patriotizmą” bei “fašizmo pavojų” neseniai skaitėme. Peticijos autorius mano ir daugelio, manau, akyse tebelieka įžvalgiausias, neparsidavęs ir apskritai šviesiausias politikos stebėtojas. Jo ši peticija yra labai svarbi būtent dėl ja ginamų principų, kaip pastebėjo ne vienas komentatorius.

.J-- vai me       2017-11-12 23:45

Visi žino, jog nesu didelis tamstos draugas, vienok visiškai sutinku, jog p. Švarplys su savo peticija padarė kvailystę.
Durniaus vieton išstatyto Urbšio negaila. Taip jam ir reikia.
Bet anti tolerastiniam reikalui pakenkta.
Nes klausimai Urbšiui ir be kažkokio juozapo būtų tikrai uźduoti.
Ir tie klausimai būtų tie patys.
Ką daryti? Atšaukti “urbšinę” peticiją ir klausimą formuluoti be koreliacijų su kontraversišku asmeniu.
Problema svarbi, klausimą kelti reikia ir aštriai.
Bandymas tam pakinkyti Urbšį buvo nevykęs. Labai kvailas sprendimas.
Kai p. Švarplys apsilapošina jau nebe pirmą kartą, nori nenori tenka į jo veiklą žvelgti santūriau.

.p. Laimai(?)       2017-11-12 23:34

Ponia Laima, aš nereikalauju tamstos paso duomenų, kad man įrodytumėt jog tikrai esate Laima.
Man neįdomu kas jūs esate.
Bet malonėkite parodyti ą vietą po straipsnio komentarais, kur būčiau gynęsis autorystės, tipo “ne aš tikrai čia nebuvau ir nerašiau”.
Galite kažkuo pagrısti savo teiginį.
Ne? Tuomet malonėkite liautis pliaukšti nesąmones.
Pasakysiu jums- esu labai nuoseklus žmogus.
Nepasitikėjimą p. Urbšiu pradėjau reikšti po 2013 04 09 balsavimo seime.
Kadangi p. Urbšys niekada nėra viešai atgailavęs dėl savo niekingo poelgio palaikant Venckienės persekiojimą, o taip pat p. Urbšys turi kiaulės akis ir neprisiima asmeninės atsakomybės dėl dalyvavimo priimant šakalienės/majausko gestapinį ukazą, man nerúpi ką p. Urbšys vaidina publikai laivalaikiu.
Manau, jog p. Urbšys yra tiesiog sistemos klounas, kartoninė durilka /garo nuleidimo švilpukas buratinams užganėdinti.
Tokios nuostatos laikausi vedamas sveikos nuovokos ir vertybių kurios man svarbios. Kol nebus , kol neatsiras argumentų,/faktų/aplinkybių kas pakeistų mano nuomonę apie P. Urbšį, tol , pažadu- ponui kelionė muravjovkos rūmų sosto link bus ne rožėmis klota.

Juozapo avatarams - Vencienės neva gynėjams       2017-11-12 23:32

Juozapo “vaisiai” - dabar visa kontora kalbės Garliavos vardu…

kitu atveju pasirasyciau,       2017-11-12 23:28

bet tos 12 sek. ir Urbsio bei Gailiaus balsavimas uz imuniteto atemima Venckienei, taip ir neapleidzia manes- netikiu jais abiem. Arba tegul pasisako viesai - kodel balsavo UZ?!

vai me       2017-11-12 23:24

Urbšio vietoje, pasiūsčiau geradarį Švarplį “ant trijų raidzių”.Aiški provokacija ir trolinimas, nes po tokių , peticijų, tautai natūraliai, gali iškilti, nemalonūs Urbšiui klausimai. Pvz: Kodėl mes turime šerti politikus, išrinktus tam, kad rūpintųsi pilieciais ir valstybe, jeigu jie, net savęs, negali apginti.

Laima - Juozapui [?]       2017-11-12 23:08

P.S. kodėl nustojote pasirašinėjęs? manote, taip tapote neatpažįstamas?
negi jūs tikrai manote, kad Seimo narys nesistemiškumas “nustatomas” tik parodomaisiais opoziciniais balsavimais? ar kai atsistojęs nuošalėj išdidžiai visiems pasakoja koks jis kovotojas, bet vienas nieko negali?
ir kalba tai, ką ir jūs mėgstate porinti, aiškindamas, kodėl nieko nedarote, kad kas nors keistųsi…
o aš manau, kad Seimo narių nesistemiškumas atsiskleidžia tada, kai jie eina į argumentų kovą ir atkakliai beldžiasi į protus/sąžinę, mobilizuoja visuomeninę nuomonę ir būtent taip - net būdami vieni, nors centimetru - pristabdo daugumos balsais stumiamą volą ar įtikina tą pačią daugumą atsitokėti, ar - kaip šiuo atveju - išryškina pamatinį vertybinį skirtumą.
žinote, Juozapai, aš tikrai nemanau, kad jūs ir pats to nesuprantate.
suprantate ir tai, jog ir aš suprantu, kad jūs tiesiog nukreipinėjate temą.
beje, žmonių likimus nulemiate ir jūs, nors ir neturite galimybių balsuoti už įstatymus. kad ir siūlydamas boikotuoti rinkimus ir taip sudarydamas sąlygas ateiti pašlemėkams, ar juos kiršydamas, rašydamas paskvilius ir pan.
ir dar - jei jums būtų išties svarbu, kad Seime būtų kam ginti krikščioniškas vertybes, manau, elgtumėtės kitaip.

logikos ir principų nepaisančiam principistui       2017-11-12 22:44

Pone, tamsta &Co; tik ką po 22:51 komentaru prispaudinėjote minusiukų.
Ir tuo parodėte kokie “principai” tamstoms yra prioritetiniai.
Ne, ponai- sutumti į prezidentus falšyvo tipo aš jums nepadėsiu.
PS:
Beje, ar tik tamstos ne tie patys užvakarykščiai “puteikistai” būsit?
Labai jau panašus braižas ir intonacijos tokios pat egzaltuotos.
Tai jau padpyrėt aną kymyrą.
A ko teip? Juk toks šaunus piratas buvo:)

p. Juozapai,       2017-11-12 22:16

“Primygtinis prašymas (2)” 22:07 labai konstruktyviai pasiūlė:
“Andriaus Švarplio peticijoje kalbama ne apie atskirą asmenį (P.U. ar kitą),
bet apie su jo asmeniu susijusius p r i n c i p ų pažeidimus”
ir kuo remiantis taip teigiama apie šiuos pažeidimus.
Ar po šiuo straipsniu galėtumėte tai komentuoti, o ne P.U. asmenį ir dar liguistai?

dioptrija Robertui       2017-11-12 22:03

Meldžiamasis, jūs su savo primygtiniais parodykite, pacituokite nors vieną nevidono juozapo “isteriškumo” apraišką.
Kol kas, daugiau panašu, jog tamstelėms nervai nelaiko.

p. Laimai       2017-11-12 21:57

Kuo Urbšys skiriasi nuo kitų sisteminių?
Balsuoja juk pakankamai stropiai sistemiškai.
Ne p Urbšio vidiniai svaičiojimai ir ne jo gražios kalbos lemia žmonių likimus, o tai už ką p. Urbšys pakelia rankelę patvirtindamas įstatymu.

principas       2017-11-12 21:51

Tiapkinui- NE.
Muiliūtei - NE.
monikutėms, delpių smegenų plovykloms- NE.
Telšių tikybos mokytojos persekiojimui- NE.
prof. Radžvilo persekiojimui - NE.
p. Povilui Urbšiui, ir kaip seimo nariui ir kaip žmogui- taip pat tikrai NE.

Robertas       2017-11-12 21:49

Juozapai,
jums jau isterika.

Laima       2017-11-12 21:47

gal ir aš galiu įsiterpti?
Dėl Garliavos - kaip aš mačiau tą situaciją net iš labai arti.
Žmonės - iš nepatyrimo, tikrai ne iš blogos valios - per ilgai nesuprato, kad reikia ginti principus… Dabar, jei kas neskaitėte Aušrinės Balčiūnės baigiamosios kalbos, būtinai perskaitykite ir pamatysite visai kitą pilietinę-politinę brandą. Su šiais žmonėmis mokėmės visi…
Tikrai nežinau, ko išmoks/jau išmoko P. Urbšys, net nežinau, kodėl jis tada pasirinko taip, bet iš to, ką matau, girdžiu - ir jau daug metų - man susidarė įspūdis, kad jis tai padarė ne dėl to, kad taip jam buvo patogiau, naudingiau, bijodamas sistemos keršto, norėdamas prie jos pritapti. Greičiausiai taip pasielgė iš įsitikinimų. Man tai daug ką keičia.
Visiškai sutinku su A. Švarpliu - tik apgynę teisę į įsitikinimus (net ir tų, kurie kai kuriais klausimais turi visiškai kitokių įsitikinimų) mes apginsime ir savo teisę į įsitikinimus, į savo žodžio laisvę. Sustabdyti tapinų-miliuciu pjudymus it kiršinimus galime tik kartu, ir tai dar viena mums pamoka, tiksliau pasikartojimas - negi ir vėl pamiršime, aspimesime, kad pamiršome, jog reikia ginti principus?
Robertas irgi teisus - negalime leistis, kad mus ir toliau dorotų savų ar neva savų rankomis.
Juozapai, jūsų negebėjimas suvokti, kad jūs šįkart užsidėjote ne tą kaukę..., tikrai atrodo keistai. Ypač keista, kad nesuprantate, ką padarėte šnekėdamas tuos dalykus užsidėjęs būtent tą kaukę?
Atrodo, jūs net nesuprantate, ką padarėte kviesdamas Garliavos žmones prisidėti prie liberastų pjudymo ir padėti jiems doroti vieną iš 80-ies, tarsi taip jie atkurtų teisingumą, apgintų savo įsitikinimų ir žodžio laisvę?
Bet keisčiausia, kad net nusiėmęs Garliavos žmogaus kaukę mus įtikinėjate, jog sistema taip sukilo prieš Urbšį dėl to, kad jis toks kaip jie?...
Blogiausia, kad aš nemanau, jog jūs to nesuprantate.

Fakta i= "puldinėjimas"       2017-11-12 21:35

Čia tamstos “prinipai”?

Juozapai,        2017-11-12 21:23

kada imsitės rąsto iš savo akies ridenimo, užuot P. Urbšį puldinėjus?
Pradžioje bent nuo nykštukų spaudymo Už savo komentarus
ir Prieš su Jumis nesutinkančių susilaikyti galėtumėte?

gumbų pliauskose vienybei        2017-11-12 21:21

Aaaaaaa, apie vienijimaaaaaąsi kalba?!?
Jooooooooooo…..
Viskas aiśku.
Vienytis, kurti partiją ir “vperiod į rinkimasus”, tskant valdžiooooon. Škia.smile
Nu, ale kad jau vo taip- taigi visai neseniai.
Lygiai taip prisivienjo tuntas karbauckių, šikalienių, skvernelių ir verygų su pranckiečiais. Išlošė rinkimų cirke ir tapo valdžia:
Gaišnykas premjeru, aktinidijų augytojas seimo galva. Kas negerai?
Juk irgi ” susivienijo” paties įvairiausio plauko veikėjai.
Manot jog pagal tą patį vienijimosi kurpalių prisivienys stebuklingesnių?
Iš tokių ypač poviliukų kur “biškelį ten, biškelį šen pašiko, nu ale nieko tokio”?
Žinote, tai kad jums poviliukai nesmirda tai jūsų reikalas.
Gal jums mėšlini poviliukų čebatų pėdsakai netrukdo.
O man nepatinka. Nes dvokia.
Kai “susivienija” nedvokiantys su biškelį pabezdėjusiais ir kartu su prisišikusiais, finiše visi jie ne jazminais dvelkia.
Jums tinka vienybė su bet kuo, o man netinka su bet kuo.
Nes “su bet kuo” visada gaunasi blogiau nei bet kaip.
Neišmokę grėblio pamokų linkę vėl lipti ant gėblių.
Buratinų galvos kietos. Todėl kad bukos.

 

Robertas       2017-11-12 21:15

čia durneliu apsimetinėjate jūs ir keičiate temas kaip jums patogu rašydamas paklodes visai apie ką kita, nei sakau aš,
O aš sakau tai, kas jums labai nepatogu, kas atskleidžia jūsų moalinį veidą.
Pritariu tam pirmam komentarui, kur jūsų prašė, net labai nuolankiai (bet jūs ir iš to išsityčiojote) atsitokėti ir nepakišinėti Garliavos, nežlugdyti jų moralinio pranašumo prieš sistemą (admino prašau: netrinkite, tegul visi pamato, ką ir kodėl renkasi Juozapas).
- - -
Aš tvirtinu ir savo žodžių neatsiimu: nėra jokio pasiteisinimo tam, ką jūs čia bandėte padaryti prisidengdamas Garliavos žmonių vardu.
- - -
O jei jūs nesuprantate, kaip jūs pakišinėjote Garliavos žmones, kaip jūs juos kiršijote, tai ką jūs išvis suprantate? ir ko verti išvis visi tie jūsų išvedžiojimai, pamokymai “buratinams’? Ir iš kur tada tas jūsų pranašumas?

Primygtinis prašymas (2)       2017-11-12 21:07

Andriaus Švarplio peticijoje kalbama ne apie atskirą asmenį (P.U. ar kitą),
bet apie su jo asmeniu susijusius p r i n c i p ų pažeidimus: “Manome, kad P.Urbšio nubaudimo atveju bus pažeistas politinio reprezentavimo ir žodžio laisvės principai”
ir toliau išvardijama, kuo remiantis taip teigiama.
Todėl grynai dėl bendro Tiesos.lt reikalo, dėl pagarbos skaitytojui reikia principingai šalinti tendencingai asmenį puldinėjančius ir su aktualia tema nesusijusius komentarus. Išloštume visi, neišskiriant daugiaveidžio provokatoriaus.

Kažkas čia ne taip       2017-11-12 21:02

Švarplys matyt bando reabilituotis po savo “intiligentiškai nuoširdaus” noro išsiaškinti ar Vanagas nebuvo banditas ir gal Vanagaitė teisi.

Urbšys daug gerai šneka, net kovo 11 eitynėse dalyvavo, tačiau tos 12 sekundžių parodė, kad lemiamu momentu jis praskydo arba yra kitoks nei šneka. O jei ištikrųjų tos 12 sekundžių kažką parodo, tai tegul pasidalina su mumis. Kitaip jis yra toks pat, kaip ir kiti 12 sekundžių teisuoliai, pvz. Balsys.

Robertui       2017-11-12 20:58

Kalbate lyg koks Juozaitis 1990. Kas yra “kiršinimas”? Nuo kada tiesos sakymas yra kiršinimas? Nuo Juozaičio opuso laikų? Taip, tūlas Juozaitis anuomet teisingai įvardijo Landsbergį kaip prastą kandidatūrą. Bet- Juozaitis neįvardijo Brazausko blogu. O juk tas AMB nomenklatūrinis padaras irgi buvo nuodu atsikuriančiai valstybei.
Ne, pone Robertai- Tiesa yra Tiesa nepriklausomai nuo to patogu ar ne.
Jums dabar patogiau būtų Povilą iškelti kaip vėliavą kovai su liberastijom.
Tik ko verta vėliava ant purvino stiebo, a?
Amoralumu nugalėsime liberastus ir kokią “naują” Lietuvą pastatysite at purvino “pamato”?
Beje, tamsta čia daug klykiate apie kažkokį mistinį Garliavos (?) žmonių “pakišimą”. Skamba didingai. Rinkodariškai stipriai. Bet ne labai suprantu- apie ką čia kliedite? Ir jau jeigu bandote remtis argumentais, tai gal negudraukite pasičiupdami trečiaeilį dalykėlį. Klausimų yra iškelta rimtų ir labai konkrečių, neapsimeskite durneliu.

Robertas        2017-11-12 20:55

ir dar - negi jūs išties taip blogai manote apie žmones?
negi manote, kad mes nepajėgūs pamatyti, kaip jūs manipuliuojate ir net akivaizdžiai meluojate?
Pavyzdžiui, jūsų juk niekas nepjudo, net nesišaipo, skiringai nei jūs, net nesityčioja, tik siūlo tiesiog šalinti jūsų kiršinančius, jums pačiam gėdą darančius komentarus (man bjauriausia yra tai, kad jūs be jokių skrupulų -
ir tik tam, kad pasiteisintumėte - pakišinėjate net senelius).
- - -
Bet dabar galvoju, kad gal galima būtų ir palikti?
Kaip šviečiamąją priemonę, nes, ko gero, tokio akivaizdaus pavyzdžio, kuris parodytų, kaip sistema veikia, kai nori suskaidyti tuos, kurių susivienijimas kelią realią grėsmę, ir kiek nedaug tereikia, kad susipriešintų net ir geriausių ketinimų turintys žmonės, ne taip paprastai rasi….
- - -
Bent aš tai nusikopijavau - labai vertinga.
Ačiū, Juozapai, nors taip gal pasitarnausi.

Policajus        2017-11-12 20:48

apie ką kalba?

velnio advokatui       2017-11-12 20:40

Vietoje to, kad prašytumėte seimo narį pasibarstyti galvą pelenais ir atlikti krikščionišką atgailą už sunkias praeities nuodėmes, jūs blogą kvapą bandote pridengti pudruojant p. Povilą imbierų miltelių aromatais. Manote, jog tuo darote p. Urbšiui paslaugą? Kaip politikui gal ir taip. Bet kaip žmogui- tikrai ne. Ir pagaliau : kokio norite sau prezidento?
Politiko ar žmogaus?

Robertas       2017-11-12 20:39

nors ir nesu adminas, bet tamstos daroma loginė klaida tiesiog akivaizdi, nes… savo teisumą grindžiate tuo, kad Urbšys balsavo už ..., o jūs - ne.
Bet čia joks argumentas - jūs ir nebalsavote, nes ir negalėjote balsuoti.
Jūs apskritai už nieką neprisiimate atsakomybės - netgi dabar už tai, kad pakišinėjate Klonio žmones. Ir surasite šimtus “argumentų”, kodėl tiems žmonėms padėti nepajudinsite nė piršto.
Ir ne pirmą kartą taip elgiatės: lindite po “teisuolio” kauke ir kiršinate žmones, kurie net neturi laiko ilgiau pagalvoti, kaip jūs juos pakišinėjate.
Beje, jūs pakišinėjate ir portalą.
Irgi jau ne pirmą kartą, o Garliavos žmonės, deja, net nesupranta.
Pritariu siūlymui trinti - per šiuos Juozapo išsidirbinėjimus dabar ir Tiesos.lt atrodo kaip liberastų klonas

karštam Urbšio mylėtojui       2017-11-12 20:22

Pone, jeigu esate toks argumentų fanas, primygtinai prašau paaiškinkite kuo skiriasi N. Venckienės persekiojimas kuriame istoriškai nepaneigiamai sudalyvavo ir jūsų kumyras Urbšys, nuo dabartinio persekiojimo kur jau auka tapo pats Urbšys?
Juk ir anuomet persekiojamą venckienę aplojo tiek tiapkinai, tiek muiliūtės kurie dabar jau skalina ant p. Povilo.
Kuo tiapkinų ir muiliūčių lojimas tada buvo mažiau pavojingas ar antikrikščioniškas nei dabar?
Tuo kad anuomet tame šunų chore unisonu turavojo ir Poviliukas?
Turite argumentų? Ne?
Aišššku…
Na, tuomet belieka bliauti šaukiantis admino.
Bet šio portalo adminas yra logikos specialistas, tad nežinau kaip jums pavyks įsiūlyti nulinčiuoti juozapą. Logiškai, sudėtinga įsivaizduoti.
PS:
Kuo skiriasi tamstos siūlymas pjudyti juozapą nuo Poviliuko puolimo?
Atsakysiu jums argumentuotai- juozapas nedalyvavo Venckienės linčiavime ir juozapas savo mandatu netvirtino Barnavarneto. Nes juozapas ne valdžioje ir savo balsu svetimų žmonių likimų nelaužo.
O poviliuks, laužo.
Gal ne?

Primygtinis prašymas        2017-11-12 20:05

Tą vieną ir tą patį komentatorių, kurio komentarai nesusiję su Andriaus Švarplio siūlomos pasirašyti peticijos turiniu ir akivaizdžiai yra teršalai
bei niekaip nedera su Tiesos.lt tikslais
ar absoliučios daugumos komentatorių argumentuota raiška,
adminui derėtų principingai trinti.
Jei žmogus negerbia savęs ir kitų, jam reikia pagelbėti,
atsakingai neleidžiant visiškai susikompromituoti.

Nu ale tikrai       2017-11-12 20:04

Povilas prisišiukšlino, nu bet kaltas tai svoločius juozapas!
Elementari logika.

pravakacyja!       2017-11-12 20:02

Nuneškim šią peticiją pasirašyti Laimutei ir Vytautui Kedžiams.
Ot apsidžiaugtų, a ne?

Juozapui       2017-11-12 19:57

provokacija pavyko - dar kartą įrodo, kodėl sistema taip lengvai sudorojo Garliavą. Bet dar ne iki galo - dar reikia sutrypti Garliavos moralinį pranašumą - parodyti, kad gynė mergaitę iš gilių moralinių įsitikinimų, o tiesiog kaip naivūs, nemąstantys, užsiundymais, tokiais kaip “imkit, vaikai pagaliuką, ir…” (ta insinuacija išties iškalbinga…)  sukiršinami žmonės..

blaivus       2017-11-12 19:57

- gerai Povilai, duodu tau šansą pasitaisyti:
nueik ir atvesk seneliams Kedžiams parodyti, suteik galimybę senukams pamatyti anūkėlę, vienintelę žiauriai nužudyto sūnaus dukrytę.
Padaryk tai- būsi vyras. Gal tuomet ir mes- krikščioniškai tau atleisim už bjarius praeities darbus.

Komentarų puslapis 1 iš 2
 1 2 > 

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.