Kviečiame Lietuvos tremtinių, politinių kalinių ir Laisvės kovų dalyvių sąskrydį „Su Lietuva širdy“

Tiesos.lt redakcija   2016 m. liepos 27 d. 15:22

18     

    

Kviečiame Lietuvos tremtinių, politinių kalinių ir Laisvės kovų dalyvių sąskrydį „Su Lietuva širdy“

Rugpjūčio 6 dieną, šeštadienį, Ariogaloje, Dubysos slėnyje, įvyks Lietuvos tremtinių, politinių kalinių ir Laisvės kovų dalyvių sąskrydį „Su Lietuva širdy“. Šventė prasidės 10 val., baigsis – 17 val.

Renginių programa:

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Antanas       2016-07-31 17:09

Su “Lietuva širdį ir tik nebūkite mielieji su velnio akmeniu užanty” Man labai skaudu taip pavadinti.Bet pavadinimas kyla iš to ką toliau parašysiu ir kadangi mirštančiam monsinjorui A.Svarinskui pažadėjau netylėti už jo užslopintą ir išprievartautą konservatorių ir politkalinių, vyskupų daugelio metų tylą, tai manau, kad šiais metais vardan monsinjoro A.Svarinsko netekties, kurie jį žemindami priartinome amžinybę, reikėtų Ariogaloje atsiprašyti už tą marazmą ( jei atsiras drąsus buvęs politkalinys )kurį organizatoriai suruošdavo prieš mon. A.Svarinską, neleisdami jam kaip legendiniam politkaliniui, Seimo nariui, pulkininkui-kapelionui, pasveikinti bendraminčių, paklausyti tikros kančios ir tikros tiesos kas vyksta Lietuvoje, nešokinėjant apie komunistę, kad tik nepasodinti kur nors prie politiko (nuotraukose matosi sėdi ne prie “politiko” vysk. S.Tamkevičiaus)ir dargi apdovanoti Politkalinių ir tremtinių medaliu? Skaudus faktas, kad jis ir kviečiams į Politkalinių ir tremtinių suvažiavimus nevykdavo, nes ten pirmose eilėse (svečių ir ne svečių sėdėdavo buvę komunistai ir komjaunuoliai,kurie vežė mon.A.Svarinskui, man ir Lietuvai saulę iš Maskvos, o dabar vaidina “politkalinius”)jis matė ne tuos žmones - tikruosius tremtinius ir kalinius. Todėl jis glaudėsi ne prie Katedrų šventoriaus, bet prie partizanų, kurių priesaika saugoti Lietuvos Laisvę, aplaistyta krauju. Yra už ką atsiprašyti, kad tokį iškilų dvasininką, jūs politkaliniai ir tremtiniai atidavėte laidoti ne tik kad į valstybines “rankas” bet netgi laidotuvėms vadovavo buvę komunistai, o Bažnyčia tarsi buvo svečio vaidmenyje. Tokį asmenį turėjo laidoti visos Lietuvos konfesinės bažnyčios (kadangi jis kai kurias bažnyčias sovietmečiu rėmė )o politikai turėjo būti pakviesti kaip svečiai.Netgi pašarvotas buvo senamiesčio užkampyje,sunkia surandant privažiavimą, nepasirūpinant Vilniaus katedra už kurią jis labai kovojo ir vežė tikinčiųjų parašus JAV Prezidentui. Nepykite, nes buvo skaudu netekti tokio žmogaus ir kai su draugu paklausėme tai kas dabar kalbės TIESĄ Lietuvoje, monsinjorai? Tu kalbėk, jūs kalbėkite aš jau tikriausiai išeisiu….ne monsinjorai, Tu neišeisi. Už tą tavo išdavystę kalbėsime mes, aš, kovų bendraminčiai ir neleisime koloborantams prekiauti komunistine literatūra Partizanų atminties parke ir per Tavo minėjimus, kviesime tikinčiuosius į eilę ne prie kariškos košės dubenėlio, bet prie Dievo DUONOS, kad suvoktume TIESĄ.

bitės > Antanui       2016-07-31 8:13

Aukso vertės komentaras. Labai ačiū Jums bičiuli Antanai. Stipru!

bitės > Antanui       2016-07-31 8:13

Aukso vertės komentaras. Labai ačiū Jums bičiuli Antanai. Stipru!

Antanas       2016-07-29 21:09

Ilgai tylėjau prieš vieno garbingo tremtinio (sudurninto konservatorių ) dukrą, kuriai Landsbergis buvo kaip DIEVAS. Mirė mano minimas garbingas tremtinys atgailaudamas ir dejuodamas: “kodėl jie, kodėl jie taip pasielgė..... (tai buvo ką tik po išniekintų Valstybinių ženklų juos pakeičiant masonų žibuokle. Ir tą nešiojimą įsakė Kauno skyriaus pirmininkas, netgi platindami bažnyčiose tarp naivių tikinčiųjų)Prieš kelias dienas ši tremtinio dukra man papasakojo skaudžius dalykus kas vyksta dar su politiniais kaliniais ir tremtiniais. Aš jos paklausiau, ar jinai atsimena kaip atvykęs Landsbergis pas politinius kalinius ir tremtinius įpiršo į prezidentus buvusią komunistę? Tada tylėjo visi tremtiniai. Paklausiau pono Landsbergio, kodėl jis “kiša” šitą nežinomą žmogų? Geriau pats eitum, nes jau Lietuva žino apie tamstą beveik viską, gal atleis? O kas ta komunistė slepianti savo biografiją, kurios archyvus saugo Maskva? Dalis politinių kalinių ir tremtinių buvo sąrašiniai, tad jiems ir tada jokie Tėvynes reikalai manau nerūpėjo ir dabar nerūpi. Yra tokia organizacija, tai dėl konservatorių papildymo ir įstojo. Manau kad tik pensijų nesumažintų.Tikriausia nėra tokios organizacijos kaip sovietmečiu kurios nejauktų kgebistai ar komunistai, netgi neišskiriant ir bažnyčios, nes Radcingeris ( Šv. Tėvas )ir tas pabėgo iš sosto į tylą nuo Vatikano skandalų. P. S Iš lietuviškų Vatikano laidų Direktoriaus pareigų, mon. V. Kazlauską atleido Lietuvos 5 KGB skyriaus prašymu. O Vatikano žiniasklaidai vadovavo Jėzuitas F. Lombarde ir dabar vadovauja ir dažnai matome kaip lydi naują Šv. Tėvą Pranciškų.

ums nereikia konservu atgailos       2016-07-29 13:31

Jie turi sedeti iki gyvos galvos Alytaus griežto režimo kolonijoje.

:-(       2016-07-28 14:59

Rinkom komunistus, bet kalti kiti.

kas sudurnino konservatorių rėmėjus?       2016-07-28 12:34

kas jiems įdiegė mintį, kad liberalai yra tas pats kaip konservatoriai ir juos reikia palaikyti? Ar ne konservatorių elgesys?Kas pasakys tiesą, kad konservatoriai labai suklydo ir jie turi atgailauti už žmonių apgavimą?

Juozapas---Pranui       2016-07-28 11:59

Gerb. Pranai,
Labai ačiū už nepaprastai gerą komentarą.
Tamsta pasakėte tai, kas dešimtmečiais buvo nesakoma.
Garbė Jums.
Sveikatos ir Viešpaties palaiminimo Jums ir Jūsų šeimai.

Pranas       2016-07-28 11:51

Aš esu tremtinio (pirmojo vežimo) vaikas ir labai iš arti mačiau, kaip per vuisą Atgimimo laiką iki dabar buvo manipuliuojama tos baigiančios išmirti žmonių grupės sąmone. “Rūta” kalba apie tremtinius prisitaikėlius ir išdavikus. Ne visai tikslu. Tos publikos aš nevadinu tremtiniais, o vadinu trenktiniais. Tai suktos prodažnos škūros tokios kaip Vytenis Andriukaitis, A. Sakalas, Bendinskas, Petkaus ir Girdzijausko chebrytė, kurie buvo labiau probrazauskiniai ir už patį Brazauską. Dalis - KGB užverbuoti.  Kita dalis ( mano tėvai ir dėdės su tetom - Lapteviečių būrys - dauguma buvo sąjūdžio pirmeiviai - landsbergininkai iki grabo lentos. Tai pagyvenusi, baigianti anapilin iškeliauti, labai padori ir tautiškai bei religiškai nuosekli publika. Nereikia norėt, kad senukų galvose įvyktų kokie dideli lūžiai ir praregėjimai. Jie patikėjo Landsbergio mitu ir kaltinti reikėtų ne juos už lengvatikystę, o apgavikus manipuliatorius, kurie su senukais sužaidė šėtonišką žaidimą (viliotinį “Ąžuolai žaliuos”). Senukų protui pristigo mobilumo susivokti. Norėčiau juos pateisinti, bet vienas akmuo jiems vis dėlto gulės ant sąžinės, kad nebuvo iki galo nuoseklūs ir manipuliaciją privalėjo pastebėti, kai buvo įkišta Lietuvai parduoti NKVDisto duktė - Lietuvos Dalia.  Nekaltinu tremtinių, už juos reikėtų pasimelsti.

ruta       2016-07-28 8:58

‘7:56’ , na ,  tremtiniu sajungos / nusipelne TIK is mazos raides/  apdovanojimai ,komunistinio rezimo uolios funkcionieres Grybauskaites pasako , kad arba tai netikri tremtiniai / igijo tremtinio statusa per dveju ‘liudininku’ liudijimus, arba prisitaikeliai ir isdavikai, buvo ir tokiu apstu Sibiro platybese ./  arba senatves marazmas jau pazeide smegenys .Kuo daugiau slyktietis ar prisitaikeliais ‘tremtiniais ’ , ar isverstaskuria Grybauskaite su Landsbergiu ? Suvuliojo pensijom , lengvatom , brrrr , kaip slykstu .

to>Nejuokinga       2016-07-28 7:56

Vos perskaitęs straipsnio (kvietimo) pavadinimą iškart pagalvojau ar čia ne konservų kvietimas tų kalinių ir tremtinių, kuriuos konservai taip gražiai išdūrė savo siekimu atsidurti prie paauksuoto Lietuvos lovio. Dabar vėl, jau anūkėlis kvies tremtinius prisidėti kurti Lietuvos “gerovę”. Gerbiamieji tremtiniai ir kaliniai jūs turite ignoruoti konservinės-liberastinės gaujos saldžius pažadus apie laimingą gyvenimą. Pasakykite NE konservinei gaujai.

Pikc       2016-07-28 1:29

DIDŽIAI nustebsiu, jei libkonai renginio nepavers savo agitacine kampanija. smile

sviataja sviatyx       2016-07-27 22:50

aha, Lietuvaširdy, o vidinėje kitelio kišenėje stalino portretas ir antpečiai

Nejuokinga       2016-07-27 20:52

Buvo bjauru žiūrėti, kaip konservai pasityčiojo iš tremtinių ir politinių kalinių, mat jiems reikėjo šio ištikimiausio rinkiminio segmento. Faktiškai įjungimas jų in corpore į subalamaūtėjusią savanaudžių gaują yra pats tikriausias nusikaltimas.

ar galima paklausti?       2016-07-27 19:32

vykstant reikia neužmirštuolėm puoštis?

Dėdulaitis       2016-07-27 17:11

“Su Lietuva širdyj” jau atgyventa. Reikia rinktis moderniai: “su Europos sąjunga širdyj”.

Garbės tremtinė       2016-07-27 16:57

Taip taip, jau gavau kvietimą. Atnešė ant paauksuotos lėkštutės.
Gerai, nuvažiuosiu, pasakysiu kalbą. Medalių padalinsiu kokių nors.
Negaila.
(Reikia pasakyt Čiulbinaitei, kad įtrauktų mano prisiminimus apie Tėvelį Tremtinį. Bus jautriau).
Nu i čto, cha- su lietuva širdy, su Nezabudka atlape vperiod!

abc.       2016-07-27 16:40

o rezidentas nr 1 dėdulė bus?

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.