Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Istorija, Krikščionių pilietinis veikimas, Tikėjimo persekiojimas

Kviečiame į kasmetinę Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventę: susitinkame liepos 4 d. Mūšios Didžiosios Kovos apygardos partizanų parke

Tiesos.lt redakcija   2020 m. liepos 3 d. 0:52

9     

    

Kviečiame į kasmetinę Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventę: susitinkame liepos 4 d. Mūšios Didžiosios Kovos apygardos partizanų parke

Kviečiame į kasmetinę Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventę, kuri vyks liepos 4 dieną (šeštadienį) Mūšios Didžiosios Kovos apygardos partizanų parke, įkurtame mons. Alfonso Svarinsko (Ukmergės rajonas, Vidiškių seniūnija, Kadrėnų kaimas).

Šventė skiriama kardinolo Vincento Sladkevičiaus 100-sioms gimimo metinėms.

Programa

11 val. – partizanų pagerbimas Dukstynos kapinėse. Kalbės kun. Nerijus Pipiras.
12 val. – atminimo koplytstulpio, skirto kardinolo V. Sladkevičiaus atminimui, pašventinimas. Žodį tars kun. Marius Talutis.
13 val. – Šv. Mišios, aukojamos vyskupų ir kunigų. Pamokslą sakys kardinolas Sigitas Tamkevičius. Giedos solistas Mindaugas Zimkus.

Šventės rėmėjai: kardinolas Sigitas Tamkevičius, vyskupas Jonas Kauneckas, Ukmergės meras Rolandas Janickas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Vacys       2020-07-5 16:59

Trys “muškietininkai” Prašalietis, Antanas ir stasys. Špagos aprūdijusios, tai bando nors labai jau neaiškia rašliavėle pasirodyti ir kažką tai pasakyti, mat ką nors gero padaryti dėl Lietuvos jiems nepavyko ir tikriausiai niekada nebepavyks.

Labai puikus renginys       2020-07-5 9:09

Daug žmonių dalyvavo. Ačiū už tikrą Šventę.

stasys        2020-07-3 7:49

Antanas 2020-07-2 10:04   >  Prašalietis tik pliurpia . Nereikia jo kalbas čia imti už gryną  pinigą . Dėl kareiviškos košės vilktis į tokius Ukmergės tolius gali tik patys atkakliausi . Deja ir tai tikrai ne Prašalietis .

Antanas       2020-07-2 10:04

Ačiū “PRAŠALIEČIUI” už sąmoningas mintis. Prieš kelis metus ten susirinko kgebistai pardavinėti komunistės Dalios knygas. Ne religinę devocionaliją o komunistines atliekas pardavinėjo. Prie šventų sakramentų už velionį mon.A. Svarinską ejo tik vienetai, o prie kareiviškos košės dubenėlio, išsirikiavo eilė per visą parką. Štai ir organizatorių “pasiekimai” pagerbti malda mon. A. Svarinską? Kai buvo gyvas monsinjoras A. Svarinskas ir pats aukodavo ten Šv. Mišias , buvo visai kiti kunigai- JO DVASIOS.

Prašalietis       2020-07-2 8:53

“11 val. – partizanų pagerbimas Dukstynos kapinėse. Kalbės kun. Nerijus Pipiras.”
Prie bent kiek eiliniams Lietuvos žmonėms prasmingos datos visuomet atsiras norinčių save “patriotiškai” pademonstruoti pseudo kunigų, po 1990 metų tarpusavyje susibičiuliavusių komunistų, KGB-istų, stribų ar banditų. Prie ko čia tarybiniais laikais nemėgstamo ir persekiojamo, eurosojūzinės “nepriklausomybės” laikais susibičiuliavusių užsislapstinuisių 75 metams buvusių stribų, žydšaudžių, policajų ir banditų ir jų palikuonių paskelbto “buvusiu KGB bedradarbiu” šviesios atminties Kardinolo a.a. V. Sladkevičiaus paminėjimas ir po miškelius pokario metais bėgioję, eilinius kolūkiečius terorizavę ir žudę buvusieji žydšaudžiai,policajai( buvusio nacių režimo partizanai, t.y šalininkai).

tiek       2020-06-30 13:19

savanaudžiai karjeristai , baikit kiršint lietuvius tais savo banditais /stribais - tai baisaus pasaulinio karo tęsinys ,kai politikai užsiundė vienus lietuvius skerst kitų.Teisūs ,kaip visad lieka tie ,kurių viršus politikų viršūnėlėse. Paprasti žmonės tai puikiai suprato ,supranta ir supras .

Antanas       2020-06-30 10:19

Ar JAV Džorstauno “religinio” universiteto prezidentines Dalios “NIEZABŪDKAS”- žibuokles irgi “pagarbiai” kardinolui Vincentui ir mon. Alfonsui tautinėje simbolikoje atsinešti į parką? Galima paklausti organizatorių?

Jei valstybę valdys       2020-06-30 9:10

Santariškių ir Kauno klinikų daktarų klanas,tai visos kovos perniek.Visi jų bijo,nes sirgti gali pasitaikyti.O dabar nedirba ir viskas.Ir mirkit.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-06-30 7:04

Kai komunistė Dalia Grybauskaitė užsirioglina ant NATO tanko bei su vandalu Mariumi Ivaškevičiumi išniekina partizanus ir Gitanui Nausėdai tylint, tai labai didelis pavojus Tautai bei Lietuvai (pavojus nacionaliniam saugumui). Todėl, ginant partizanišką garbę, renginyje, kovos lauko teisme:
1) pasmerkti vandalo Mariaus Ivaškevičiaus veiksmus bei paskirti jam tremtį iš Lietuvos (su Lietuvos pilietybės panaikinimu);
2) pasmerkti Dalios Grybauskaitės elgesį, bei paskirti jai tremtį iš Lietuvos (su Lietuvos pilietybės panaikinimu);
3) pasmerkti Gitano Nausėdos pavojingą abejingumą ir nušalinti jį nuo prezidento bei vyriausiojo valstybės ginkluotųjų pajėgų vado pareigų.
______________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų
2020 birželio 30


Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Liudvikas Jakimavičius. Dočys politikuoja

Atgimstantys paminklai. Kun. Robertas Gedvydas Skrinskas: Atkurkime Gumbių kaimo koplystulpį –  išgelbėkime istorinį paminklą

Povilas Urbšys: „Vytis yra tai, kas mus gali suvienyti“

Rasa Čepaitienė. Atsisakantys keistis

Nida Vasiliauskaitė. Apie Linos Žigelytės versiją iš serijos „Kas atsitiko Nidai Vasiliauskaitei?“

Iš propagandos frontų: Dainius Pūras. Apie smėlį ir paplūdimį Lukiškių aikštėje kaip laimingoje erdvėje

Povilas Urbšys: Jei bus priimta tai, ką siūlo valdantieji, Lukiškių aikštėje stovės ne Vytis. Argi tai ne dar viena išdavystė?

Ne juokas. Politinis kompasas pagal liberalus

Andrius Švarplys. Kas gali apginti žodžio laisvę ir laisvę apskritai?

Geroji Naujiena: Stiprūs Jo malone

Vytautas Matulevičius. „270 milijonų, kurie parklupdė Lietuvą“

Raimondas Navickas. O gal tai jokie NE vandalai? Gal tai PROTESTUOTOJAI?

Pagaliau. Vygantas Malinauskas. Katalikų jaunuoliai neleido nugriauti šv. Junipero Serra statulos Kalifornijoje

Ramūnas Aušrotas. Hipsteriai, į Seimą!

Česlovas Iškauskas. Smėlis pro pirštus. Ironiškos pastabos

Iš propagandos frontų: LRT atsiskaito visuomenei: birželio 29 d. 16 h per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt. rengia spec. laidą, kviečia klausti

Ne juokas. Tadas Skukas vilniečių vardu: mere Š., pasitikrink sveikatą!

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (I)

Vidmantas Valiušaitis. Geopolitinė „senosios tvarkos“ griūtis ir Birželio sukilimas

Liudvikas Jakimavičius. Heraklio beieškant

Gedimino Jankaus kreipimasis į TS-LKD atstovus Vilniaus Taryboje: Kodėl jūs veidmainiaujate, kolaboruojate su mankurtais?

Algimantas Rusteika. Riba, kurią peržengus jūsų neišgelbės jokia jėga, policija ar vandens patrankos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Nebūkime aukos

Nida Vasiliauskaitė. Miesto valdžios akimis esate infantilūs buzzwordais valdomi pampersiniai

Arūnas Bubnys. 1941 m. birželio sukilimas Vilniuje

Seime registruotas įstatymas siekiant apsaugoti Lukiškių aikštę nuo tolesnio jos išniekinimo

Rasa Čepaitienė. Pornokratija*

Nacionalinis susivienijimas reikalauja Remigijaus Šimašiaus atsistatydinimo

Ramūnas Karbauskis. R. Šimašiaus pliažas tampa Tautos kančias menančios aikštės išniekinimo simboliu

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.