Dienos aktualija, Istorija

Kviečiame į Jono Kadžionio-Bėdos, vieno paskutiniųjų partizanų, atsiminimų knygos „Per skausmo pelkes“pristatymą

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugpjūčio 20 d. 0:39

7     

    

Kviečiame į Jono Kadžionio-Bėdos, vieno paskutiniųjų partizanų, atsiminimų knygos „Per skausmo pelkes“pristatymą

Šiandien, rugpjūčio 20 dieną, 17.30 val. Vilniaus karininkų ramovėje (Pamėnkalnio g. 13) vyks neeilinis renginys – Jono Kadžionio-Bėdos, ypatingai šviesios ir taurios asmenybės, vieno paskutiniųjų partizanų, atsiminimų knygos „Per skausmo pelkes“ pristatymas.

Kviečiame!

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-08-20 19:00
babute       2020-08-20 16:29

labai noreciau perskaityti sita knyga.Ar bus prekiaujama visuose knygynuose?

Gal ta tylėjimo priežastis       2020-08-20 12:42

kokiame nors ES, ET ar dar kt. aukštame poste nepajudinamai darbuojasi?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-08-20 11:41

- Partizano (ištremtos) šeimos namą pasisavino komunistai ir sugrįžusiam iš Sibiro (tie budeliai) visaip trukdė dirbti. Namą teko statytis savom pastangom ir lėšom, o burokevičininkų gaujos Daliai Grybauskaitei (2018 prisidėjusiai ir prie partizanų paniekos) valstybės pinigais namas pastatytas bei visokios pompastiškos privilegijos suteiktos.
- Katastrofa.
- Kai komunistė Dalia Grybauskaitė užsirioglina ant NATO tanko bei su vandalu Mariumi Ivaškevičiumi išniekina partizanus ir Gitanui Nausėdai tylint, tai l didelis pavojus Tautai bei Lietuvai.
- Partizanų tikslas buvo: išjungti komunistus. Mūsų tikslas - toks pat, nė vieno buvusiojo (ir tokiojo palikuonio) negali būti valstybės tarnyboje bei verslo daryme.
- Daliai Grybauskaitei - tremtis iš Lietuvos su pilietybės panaikinimu.
- Sukilimas.
__________________________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 rugpjūčio 20

Partizano Jono Kadžionio-Bėdos kalba:       2020-08-20 11:37

„Nepriklausomoj Lietuvoj buvo sugalvota, kad dar kartą reikia paniekinti partizanus. Ir jau nepriklausomoj Lietuvoj! Ir buvo surastas žmogus – rašytojas (Marius Ivaškevičius), padarytas sandėris ir buvo išleista knyga „Žali“. Kažkas sugalvojo, kad tą knygą reikia dar pakartotinai išleisti. Kažkas sugalvojo ir pasakė komisijai, kad reikia šitą žmogų apdovanoti nacionaline premija.
Iš Seimo tribūnos gyvųjų ir mirusiųjų partizanų vardu buvo kreiptasi [...], kad nebūtų įteikta premija literatūriniam vandalui. Ir viskas kaip žirniai nuo sienos.

Ir šita premija 2019 m. Vasario 16 dieną buvo įteikta. Įteikiant šią premiją buvo tiesiog valstybiniu lygmeniu pasityčiojama iš partizanų kančių ir aukos. Man tai tiesiog yra neįsivaizduojamas dalykas. Ir aš galvoju, ar yra pasaulyje dar kita valstybė, kuri šitaip tyčiotųsi iš savo didvyrių?“
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/j.kadzionis-beda.-sakykime-tiesa-tiesoje-gyvenkime-tiesa-ginkime-tai-vienin

Nuo s. N. Sadūnaitės iki J. Kadžionio-Bėdos        2020-08-20 11:24

Rasa Čepaitienė: „Abu kreipėsi į Prezidentę (2018), prašydami tik vieno – teisingumo. Teisingumo konkrečiam vaikui. Ir teisingumo visai valstybei, niekaip neapsivalančiai nuo sovietinio šleifo. Kurioje teisėsaugos sistema iki šiol lieka desovietizacijos bene labiausiai nepaliesta, uždara ir tik dar labiau konsoliduota, su retomis išimtimis ne teisingumui, o nuogai galiai tarnaujančia grupuote. Išties, atėjo į Seimą bėda ir stojo prieš visą elitą… nėr kur dabar tam dėtis. Atnešė moralinį krachą, negrabiai dangstomą apsimetimo, kad nieko neįvyko, kad jokių prašymų nebuvo. Kaip įprasta, tyliai dedant į krūmus.
Juk vis tiek paslaugūs televizininkai sukarpys tas kalbas „kaip reikia“, palikdami mažiausiai aštrius išsireiškimus, o ir pačius kalbų įrašus greit užkiš kur nors toliau nuo akių… ne pirmas ir ne paskutinis kartas. Grybauskaitės epochos finalas ir vaisiai. Epochos, savo veidmainyste toli perspjovusios vėlyvąjį sovietmetį, su kuriuo turi tiesioginį genetinį ryšį ir giminystę.“

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-08-20 6:46

Puiku nuostabu žavinga

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.