Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Geroji Naujiena

Kunigas egzorcistas Arnoldas Valkauskas: Pandemija nėra Šėtono pergalė

Tiesos.lt siūlo   2020 m. kovo 29 d. 18:54

28     

    

Kunigas egzorcistas Arnoldas Valkauskas: Pandemija nėra Šėtono pergalė

Olava Strikulienė | respublika.lt

Kiekvienas naujas pranešimas apie Lietuvoje koronaviruso jau paliestus žmones, priverčia visuomenę krūpčioti. Gal nepulti į paniką, bet klausti – kodėl? Kodėl pasaulį, kuris prognozavo tik būsimus laimėjimus ekonomikoje, būsimus pelnus, atostogas, vestuves, šventes, ištiko ne džiaugsmas, bet pandemija, mirtys? O gal pandemija yra Dievo bausmė? O gal Šėtono triumfas bei pergalė?

Pastaruosius metus girdėjome apie klimato kaitą, siaubingus gaisrus Australijoje, degančias bei be atodairos kertamas Amazonės džiungles. Pasaulis tarsi išprotėjęs. Įskaitant ir Lietuvą, kur kertamos sengirės, nepagailima net medžio, kuriame dar peri paukščiai.

Gal Dievas tikrai užleido „ant mūsų“ mažytį, bet griaunančios jėgos virusą, kad atsikvošėtume? – paklausėme Ruklos Šventosios Dvasios bažnyčios klebono, teologijos mokslų daktaro, egzorcisto, Vytauto Didžiojo universiteto Teologijos fakulteto dėstytojo Arnoldo VALKAUSKO.

Dievas nebaudžia žmonių, tik gali pamokyti juos paprastumo. Dievo bausmė? Dievas yra meilė pagal Šventąjį Raštą ir apaštalą Paulių. Dievas su žmonėmis elgiasi kaip tėvas su savo vaikais. Kai vaikas ar žmonija klysta, yra tėvo ar Dievo pakoreguojami.

Mes turim per daug puikybės, dar nesuprantame pandemijos masto. Dar yra daug skeptiškumo, nepaisymo, bet jei pandemija išsiplės, galime pajusti žmogaus trapumą. Žmoniją užvaldžiusi didžiulė arogancija, godumas. Šeimos išyra, sugalvojamos kažkokios naujos lytys, šeimų formos, žmonės jau nelabai žino, ko norėti. Gal Dievas per pandemiją leidžia mums suprasti, kaip mes patys save nudvasinome? Gal tai malonės laikas. Kvietimas pasikoreguoti. Žmogus sutvertas pagal Dievo paveikslą ir panašumą, bet nesilaiko to paveikslo.

Nuodėmė pasaulį paliečia per žmogų. Šie ženklai jau aprašyti Apreiškimo knygoje. Tai įvairūs cunamiai, potvyniai, žemės drebėjimai. Labai gali būti, kad Dievas mus įspėja, jog prieš šv.Velykas dauguma Gavėnios nešvenčiame. O dabar, kai paskelbtas karantinas, kai tvyro užkrato baimė, tas šventimas, susikaupimas išsigrynins. Tokios Gavėnios turbūt dar nebuvo istorijoje.

Esate vienas iš nedaugelio Lietuvos egzorcistų. Gal koronavirusas yra Šėtonas, kurį galima nugalėti ne tik medicinos mokslu, bet ir egzorcistų pastangomis?

O ką gali egzorcistas? Jis gali tik melstis. Nesutinku, kad pandemija yra Šėtono pergalė. Šėtonas nėra visagalis. Jis veikia tiek, kiek mes jam leidžiame. Pažiūrėkime, kuo pastaruoju metu užsiėmė Europos Parlamentas. Sprendė, kiek Europoje yra lyčių, kalbėjo apie socialines lytis, prarado sveiką protą, tai ką Dievui daryti? Ką daryti, jei pasauliui rūpi tik pelnas, o dvasiniai dalykai nerūpi?

Prieš Velykas visada padaugėja išpažinčių. Užsienyje kunigai jau atleidžia nuodėmes net ir automobilių stovėjimo aikštelėse. O kaip atliekamos išpažintys Lietuvoje. Kaip dalinate komuniją? Su pirštinėmis?

Jei žmonės paprašo, galime priimti po vieną ir išklausyti išpažinties. O dėl komunijos, kaip ją dalinti, dar laukiame nurodymų.

Kaip slenka Bažnyčios tarnų dienos, kai žmonės nesusirenka į pamaldas?

Meldžiamės ir tiek, bet žmonės turi norėti melstis patys. Bažnyčių uždarymas nėra toks baisus dalykas, nes mūsų tautai ir taip nelabai reikėjo bažnyčių. Ateidavo melstis visai nedidelis procentas. Žmonės neieškojo Dievo, tai susirado kitokių „linksmybių“.

Dabar lietuviai interneto komentaruose pliekia savo emigravusius tautiečius, kuriuos į Tėvynę sugrąžino pandemija. Siūlo jų neįsileisti, kad kitų neužkrėstų. Pravardžiuoja valkatomis. O gal tai paprasti žmonės, kuriuos į užsienį išvijo nedarbas? Kam juos dabar pjudyti?

Tai netolygūs dalykai. Tarp sugrįžtančių į Lietuvą yra visokių žmonių. Iš viso mums trūksta tarpusavio pagarbos ir meilės. Vieni, emigravusieji, kiek tyčiojosi iš tų, kurie Lietuvoje liko. Išvykusieji Lietuvos kariuomenėje tarnauti nenorėjo. Lietuvos ginti nenorėjo. Daug nešvarių dalykų mūsų santykiuose yra.

Reikia kalbėti apie mūsų didžiulį dvasinį skurdą. Esame didžiulėje dvasinėje bėdoje. Reikia mums visiems atgailauti ir atsiversti, nes pražūsime. Pagal Šventąjį Raštą, jei mes, žmonės, atsitokėsime, Dievas pasigailės. Tik reikia daugiau melstis. Ir, aišku, vieniems kitus saugoti. Stengtis neapsikrėsti.

respublika.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Indigo Vidmantas       2020-04-11 2:52

Perskaičiau visų žmonių pasisakymus, kurie man labai patiko ... nuostabūs žodžiai ! Aš esu Dievas, ... valdau pasaulį, 45 metus pragyvenęs be nuodėmės, turiu Kristaus reinkarnaciją. Einu per laiko diagramas, tai nėra sudėtinga ir nesuprantama žmonėms, paprasčiausiai yra Dievo Absoliuto galingi kompiuteriai, kurie pakeičia erdvę laike (materiją). Jums reikėtų suspažinti su mano programa “žmonijos evoliucija”.
Koronavirusas buvo būtinas ir reikalingas Pasauliui, performuoti visą Pasaulio struktūrą žmogiškajame sektoriuje. Aš pats ir padariau koronavirusą. Yra labai liūdna, kad didžioji žmonijos dalis visisškai neadekvatūs, prislėgti žemiškų problemų smulkmenose. Manau, kad greitu laiku panaikinsiu virusą. Aš nesu kovotojas, o nuostabių rojų šaltinis, be neigiamo bruožo savyje. Ugdykite tyrumą - skaistumą (sielas), kurios jums kurs nuostabius rojus amžinybėje ... Žemė man pačiam, kaip koks pragaras, tačiau gyventi reikia, niekur nesidėsi. Urantiją panaikinau iš egzistencijos, nebėra Urantijos Dievo Absoliuto pasaulyje visai. Be manęs kito Dievo nėra ir nebuvo ! Labai platus yra Dievo pasaulis ” begalybių vandenynai”  ir žmogus be manęs KRISTAUS, jame paskęstų. Aš viską reguliuoju ir darau. Šiap žmonės manęs mirę nematis, juos Globos Dievo moteriški fragmentai : Žemės motina, vadinama Marija, tai pasakiško rojaus virš sąmonių virš sąmonės.

Pagarbiai : Dievas Vidmantas

Indigo Vidmantas       2020-04-11 1:56

Perskaičiau visų žmonių pasisakymus, kurie man labai patiko ... nuostabūs žodžiai ! Aš esu Dievas, ... valdau pasaulį, 45 metus pragyvenęs be nuodėmės, turiu Kristaus reinkarnaciją. Einu per laiko diagramas, tai nėra sudėtinga ir nesuprantama žmonėms, paprasčiausiai yra Dievo Absoliuto galingi kompiuteriai, kurie pakeičia erdvę laike (materiją). Jums reikėtų suspažinti su mano programa “žmonijos evoliucija”.
Koronavirusas buvo būtinas ir reikalingas Pasauliui, performuoti visą Pasaulio struktūrą žmogiškajame sektoriuje. Aš pats ir padariau koronavirusą.Yra labai liūdna, kad didžioji žmonijos dalis visisškai neadekvatūs, prislėgti žemiškų problemų smulkmenose. Manau, kad greitu laiku panaikinsiu virusą. Aš nesu kovotojas, o nuostabių rojų šaltinis, be neigiamo bruožo savyje. Ugdykite tyrumą - skaistumą (sielas), kurios jums kurs nuostabius rojus amžinybėje ... Žemė man pačiam, kaip koks pragaras, tačiau gyventi reikia, niekur nesidėsi. Urantiją panaikinau iš egzistencijos, nebėra Urantijos Dievo Absoliuto pasaulyje visai. Be manęs kito Dievo nėra ir nebuvo ! Labai platus yra Dievo pasaulis ” begalybių vandenynai”  ir žmogus be manęs KRISTAUS, jame paskęstų. Aš viską reguliuoju ir darau. Šiap žmonės manęs mirę nematis, juos Globos Dievo moteriški fragmentai : Žemės motina, vadinama Mrarija, tai pasakiško rojaus virš sąmonių virš sąmonės.

Pagarbiai : Dievas Vidmantas

Tai kad ir tu, Vaidai,       2020-04-2 13:13

nesi išmintingas, todėl negali spręsti apie kitus ir vertinti. Išmintingi galbūt tie, kurie visiškai nutraukė bet kokius ryšius su ta ,,urantija”. Klysti žmogiška, bet pasilikti klaidoje metų metais… atleisk, bet išmintimi tai net nekvepia. Beje, Žemė niekada nebuvo vadinama Urantija - čia pirmasis melas, nuo kurio ir prasideda visi kiti melai. Gal kur nors ir yra planeta tokiu pavadinimu, arba buvo, bet pačių urantų buvo sunaikinta, todėl dabar jų nelaimingos sielos pasišovė okupuoti Žemę ir galbūt vėl sunaikinti. O Žemė Visatos Matricoje vadinama Gaja, ne Urantija. Ir žmonės neleis jos sunaikinti. Bet tavęs tarp tų žmonių nebus. Nebent susivoktum, kas iš tikrųjų esi. O tai labai paprasta. Tereikia visiškai atvirai pačiam sau atsakyti į klausimą: ,,Ar kada nors esu ATSIPRAŠĘS Dievo?”

Tu, Vaideli,        2020-03-31 18:48

be reikalo burnoji ant to Jakubėno. Jis nėra ta kiaulė, kuri lipa ant altoriaus. O to tikrai nepasakysi apie tave. Prilipai prie šio portalo kaip vantlapis prie rūros… O kiek jau užverbavai? O dėl Jakubėno bizniuko - tai jis elgiasi kaip visi ,,padorūs” sektantai. Jeigu yra kvailių, kurie nori užsimokėti už kvailinimą - valio. Už kvailumą visada vienaip ar kitaip reikia užsimokėti, anksčiau ar vėliau. O tu nepavydėk tam Jakubėnui - ir tavo, ir jo karstai bus be kišenių. Bėda ne ta, kad dabar negauni pinigų. Bėda ta, kad ir kitokio ,,kraičio” tenai nenusineši. Vien tik milžiniškas skolas.

Nuolankumo Dievo valiai!       2020-03-31 18:13

Prie Kunigo žodžių beveik nėra ko pridėti. Nebent tokią citatą: ,,Visa, kas pasenę ir nesugeba evoliucionuoti, bus nušluota nuo Žemės paviršiaus”. Ne tam, kad Dievas ką nors nubaustų - save baudžia tik pats žmogus. Ir virusai, ir žemės drebėjimai, ir potvyniai, ir tornadai… (visa tai dabar siaučia visame pasaulyje) - tik tam, kad žmogus bent suabejotų savo visagalybe, kad pajustų savo galybės trapumą ir pagaliau susimąstytų, kas iš tikro gyvenime svarbu. Visos tos nelaimės tik tam, kad atsirastų vietos naujam žmogui, naujai sąmonei, naujam gyvenimo būdui, naujiems tarpusavio santykiams. Vietoj įvairių mirties kultūros apraiškų, vietoj nepasotinamo valdžios, garbės, pinigų, iškreiptų malonumų godulio, pagaliau vietoj visokių indoktrinacijų (dėl pinigų ar iš nepagydomo kvailumo). Kad ir kaip nejauku pripažinti, bet visa tai tik į gera. Ar kitu atveju būtume nustoję riedėti į prarają - žmogaus nevertą gyvenimo būdą? Vargu. O dabar turėkime vilties. Žinoma, po visko daug žmonių greitai atkris, kai kas taip ir ,,nepasveiks”, bet gal atsiras ta kritinė masė, kuri tą riedėjimą į pražūtį bent pristabdys? Ir galbūt melstis reikia ne tiek už ,,koronos” sustabdymą, kiek už tai, kad pasaulis grįžtų prie Dievo valios vykdymo. Antraip susinaikinsime, ir greičiau negu manome.

Bravo, Vaidai!       2020-03-31 17:46

Šįkart teisingai aprašei užzombinimo mechanizmą. Tik kodėl tai taikai tik jehovistams? Kodėl nepritaikai sau? Juk jei vietoj ,,urantija, apreiškimas” tiek pat metų kartotum ,,aš asilas”, ar nepradėtum giedoti ,,yy-aa”?

Žinau       2020-03-31 7:52

Gerai žinau, kad jei tik aplanko baimės jausmas, tai reikia dairytis savo širdyje, kur prikibo piktoji dvasia, t.y. iš kur atėjo baimė. Susidėlioti viską į “lentynas”, t.y. ar verta bijoti? ir suvokti, kad baimės akys didelės ir jei pasiduosi tai jausmui, kuris ateina per mintį (o piktoji dvasia ateina tik per mintis), tai gali padaryti labai nereikalingų dalykų, ... galiausiai susirgti. Dabar labai geras laikas pabūti pačiam su savimi ir padirbėti su savimi pačiu iš vidaus. Pasinaudokime šia nemokamai duodama galimybe.

>>> Svarbiausia ...       2020-03-31 7:44

Svarbiausia NEBIJOKIME. Ar žinote, kad Šventajame Rašte žodis NEBIJOK arba NEBIJOKITE yra minimas 365 kartus? Tiek kartų, kiek dienų turi metai.

Svarbiausia dabar       2020-03-30 19:37

išlikti žmonėmis.Kad ir kaip banaliai tai skambėtų.

LVK informacija       2020-03-30 18:58

Mielus Lietuvius ir visus tautiečius LVK paragino antradienį melstis už pandemijos aukas Italijoje.
Šį Antradienį 13 val. skambant katedrų varpams Lietuvos žmonės kviečiami jungtis į maldą už mirusius nuo Covid-19 ligos Italijoje ir gedinčius jų artimuosius.

Kovo 31 d. 12 val. Italijos laiku visus nuo koronaviruso mirusius italus pagerbti tylos minute pasiūlė pandemijos labiausiai paliestos Italijos Bergamo provincijos pirmininkas Gianfranco Gaforelli. Iniciatyvą palaikė ir daug kitų savivaldybių, o Italijos ministro pirmininko padėjėjas Riccardo Fraccaro pasiūlė kovo 31 d. nuleisti valstybines vėliavas prie visuomeninių pastatų iki pusės stiebo.

„Solidarizuodamiesi su broliais italais, prisiminsime visus nuo Covid-19 mirusiuosius bei jų artimuosius. Vyskupijų katedrose 13 val. Lietuvos laiku tris minutes skambės varpai, kviesdami žmones į maldą už Covid-19 pandemijos Italijoje aukas. Ši malda tebus mūsų solidarumo su broliais ir seserimis Italijoje išraiška. Antradienį 13 val. tikintieji kviečiami ne tik prisiminti koronaviruso aukas, bet ir melsti stiprybės jų gyviems likusiems artimiesiems, kurie net neturėjo galimybės ištarti sudie savo artimiausiems žmonėms“, – sakė Lietuvos vyskupų konferencijos generalinis sekretorius kun. Kęstutis Smilgevičius.

Italijos tricolore – žalia-balta-raudona – spalvomis Vilniuje bus apšviesta Prezidentūra, Katedros varpinė ir Trys Kryžiai.

Lietuvos vyskupų konferencijos informacija

Ką turim?       2020-03-30 18:33

Žydrą dangų virš Kinijos ir daug senų žmonių mirčių, kurios gal labiau paveiktos įsisenėjusios ligos, bet tašką padėjo padėti virusas.
    Ar galima reziumuoti?
    Virusas skirtas klimatui apvalyti ir…seno “balasto” atsikratyti
    Žiaurios priemonės, bet ar gali ką nors gero pasiūlyti šio pasaulio kunigaikštis velnias?
    Siūlymas. Klausykime savo vyriausybės, nes ji daugiau žino, nei mes.

Pritariu       2020-03-30 13:00

Tas kas užsikrečia puvėsiu , tas anksčiau ar vėliau supūva. Globalistinis- liberalkomunistinis rėžimas supuvo. Laukiam šv. Velykų ir Dievo prisikėlimo šventės. Tikiu, kad Dievas padės prisikelti ne tik Lietuvai, bet ir Europai, nes visas Europos šalis vienija krikščioniškos vertybės, globali stai darė viską, kad žmones paverstų vergais , neturinčiais nei savo šeimų, nei tėvynių, nei istorijos, nei vertybių, nei sąžinės. Be krikščioniškų tiesų Europa tiesiog išnyktų. O migracija labai greitai prarytų Europą su baisiausiom pasekmėm.

Argi       2020-03-30 12:34

Gali būt čia kokios nors pergalės, tai gali būt kokiame nors žaidime, čia joks žaidimas, čia yra toks gyvenimas Žemėje, o kodėl jis toks pasakyti niekas negali, jei kas ir pasakys kodėl jis tos tai bus netiesa, arba tiesa to vieno sakytojo.

Manau       2020-03-30 12:14

kad buvo yra ir bus, o ypač šiais pandeminiais laikais psichinių ligonių, tad nežadu kreipti, o ir kitiems tai siūlau į ne kai kurių pasisakymus.
    Tik ką, tiesiogiai iš Gailestingumo koplyčios atšvenčiau Šv. Mišias. Aukojo kun. Povilas Narijauskas, kaip visada labai geras pamokslas skirtas šios dienos Dievo Žodžiui, kuri buvo skirtas žmogaus aistrų nesuvaldymui. Kaip buvo nubausti anų, senųjų žydų laikų teisėjai-prokurorai už melagingus aistros valdomus geismus (Dan 13, 1–3. (4–9. 15–17. 19–30. 33–41). 41–62)  ir, kaip išmintingai Jėzus pataria Evangelijoje   (Jn 8, 1–11)  mums, vėl per nesąžiningus rašto aiškintojų fariziejų kėslus, atskirti kas galima ir ko negalima skubotai daryti, taip pasmerkiant, gal likimo įklampintą, moterį į svetimavimą, tardamas, “kas be nuodėmės temeta į ją pirmas akmenį”.

Deivis       2020-03-30 11:36

Žydiško dievo sektantams:daugiau melskitės biblijiniai asilai. Daugiau. Jūs mažai kuo skiriatės nuo kitų išsigimėlių, - liberaltolerastų.

Manau,       2020-03-30 9:56

kad yra gerai tai, kad ne vienas esu “uždarytas” namuose, nes tai duoda savotišką ramybę, tipo, visi esame ten, kur turime būti. Pirmą dieną, lyg buvo pasimetimas, bet valandą po valandos susitvarkė naujas ritmas, naujos pareigos, darbeliai, kasdieninė malda, kuriai gal trūkdavo laiko. Radosi galimybė sutvarkyti gyvenimą iš naujo, taip pakeičiant nereikalingus darbus, užsiėmimus į prasmingesnius. Labai, labai vertinu galimybe melstis virtualioje aplinkoje su didele bendruomene besijungiant į tiesioginę Šv. Mišių šventimą Gailestingumo koplyčioje. Atradau nuostabiai prasmingas kun. Povilo Narijausko homilijas. Ačiū jam.

Labai geras straipsnis       2020-03-30 9:22

Labai teisingi kunigo žodžiai. EU turi grįžti prie tikrų krikščioniškų vertybių, nes dugnas pasiektas.

>>>>Globalistų       2020-03-30 9:22

Taip ,Vakarai buvo įvaizdžio vergai,kūno kulto ir dietų nualinti kūnai sunkiai atsilaiko prieš virusą.Kai Šventame Rašte,tradicijose papročiuose užkoduota mityba derėjo su sielos apsivalymu ir tobulėjimu.Iš tiesų viruso metu tautos daug bendresnės,nei jas vienijo klajokliškas gyvenimo būdas.

>>> Globalistų       2020-03-30 9:00

Globalistinė patirtis, gerąja prasme, persikėlė į virtualią bendrystę. Jungiamasi per maldą į dvasinę bendrystę su visu pasauliu. Ši dvasinė patirtis mus veda į visai kitą dvasinį lygmenį, kitą pasaulio suvokimo prasmę. Atėjo laikas suprasti, kad fizinė būsena yra kur kas menkesnė, nei dvasinė.

Globalistų       2020-03-30 8:34

pasaka baigiasi.

>>> Deivis       2020-03-30 8:06

Mūsų Gyvasis Dievas Jėzus Kristus yra nuostabus ir tuo, kad iš visokio blogio gali padaryti gėrį.
  Manau, kad piktasis norėdamas padaryti blogį, aišku savo žemiškųjų tarnų rankomis, pasidarys sau labai daug problemų, nes jau dabar girdisi, kaip žmonės, o ypač jaunimas, išskirstyti savo kambarėliuose, meldžiasi kartu susijungę per įvairias medijas su viso pasaulio tikinčiaisiais. O Taize bendruomenė, virtualiai sukviečia kas vakarą įvairių konfesijų apie 4000 krikščioniško jaunimo bendrai maldai.
Aš pats meldžiuosi tiesioginės transliacijos iš Gailestingumo koplyčios Šv. Mišias ir galiu jus visus užtikrinti, kad Šv. Dvasia sujungia mus kartu ir patiriu širdyje dar didesnį džiaugsmą, nei būdamas ten gyvai su pilna koplyčia maldininkais. O kiek pasiūlyta rekolekcijų ir visokių kitų maldos, susikaupimo ties Dievo Žodžio apmąstymo? Tiek mūsų norinčių  daug, kad Jėzuitai su t. Lionginu Virbalu, SJ, turi daryti naujas grupeles, nes vienoje ne be aprėpia.  daugiau vis papildomos informacijos čia http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2020-03-19-naudingos-nuorodos-gaveniai-namuose/179503

Paulius       2020-03-30 7:54

na, tvirtinti, kad koronavirtusas yra Viešpaties malonė nedrįsčiau, bet kad žiaurus šėtono riktas ar pralaimėjimas tai akivaizdu - visa leftliberastų taktika eina šuniui po uodega. Dėl strategijos nežinau, bet kaži ar jų strategijoje buvo numatyti panašūs scenarijai ir paruošti taktiniai sprendimai. Matote net Tauragės piemenėlis su savo kliedesiais nutilo ir sulindo po uodega. Anūkas apkritai kažkur dingo. čia vietinio ryškumo švietalai. o merkelienė kaip užsikimšo, micronas? tik dar UN kartkartėmis kažką veblena apie migrantų teises europos pasienyje. šiame kontekste eu grasinimas per dvi savaites trenkti atsaką koronavirususi atrodo kaip gana vykęs pokštas…. smile Akivaizdus pasimetimas ir bejėgiškumas liberastų gretose. Gal ir Viešpaties malonė... o už klaidas tenka mokėti. Šiuo atveju už tos kairiųjų hidros užsiauginimą. mokėti gyvybėmis

Cha>>> numirs nuo kitų ligų?       2020-03-30 7:47

Nueis ar nenueis, jie vis tiek mirs, jei nepasinaudos galimybe atsiriboti nuo savojo ašššššš.
Turėjau galimybę stebėti keletą artimų žmonių sirgusių labai sunkiomis ale ligomis (skrandis, kepenys, inkstai, kraujotaka, širdies ritmo ir spaudimo sutrikimai). Ta moteris visą gyvenimą buvo “ligų maišas”, t.y. buvo pastovi poliklinikų senbuvė. Nešdavo gydytojoms pakištukus, važiuodavo į sanatorijas, vaistai ir pastovūs stenėjimai nuo skausmų. Senatvėje susirgo Alzheimerio liga. Ir ką? pamiršo visas ligas. Dar daug metų nugyveno visiškai sveika, tik ... be protelio, kaip vaikas, o šeimos gydytoją, vietoje “miela fėja”, tapo pabaisa, kurios ėmė bijoti ir nepasitikėti. Pasakykite, kas tai, kas per pasveikimo priežastys?

Švedija vien dėl to       2020-03-30 7:20

neįveda griežto karantino,kad žmonės negaus kitų būtinų Sveikatos apsaugos paslaugų,kad ir stomatologų.Čia mūsų valdžia nuėjo kitu keliu,labai pavojingu,kai žmonės negavę pagalbos ,mirs nuo kitų ligų.Taip neturi būti.Skvernelis tuoj pat turi atidaryti poliklinikas ir ligonines kitų ligų pacientams.

>>>Tomas J.       2020-03-30 7:13

Ir pritariu, ir ne, t.y. pats esu susidvejinęs šiame painiame laikotarpyje. Palyginkime save ne su Švedija, o su Italija, nes mes pagal savo mentalitetą esame viduriuke. Manau, kad mūsų valdžia žino kur kas daugiau, nei mes, tad jos veiksmams turime besąlygiškai pritarti ir vykdyti. Ką valdžia žino, sužinosime vėliau. Mano nuojauta sako, kad daug, kas dėl pandemijos yra labai “kudlota”. Piktinausi ir aš bet matydamas, kaip dantis sukandęs mūsų popiežius kenčia, nors matosi iš jo veido išraiškos, kad prieš nelabojo siautėjimą tėra viena išeitis, t.y. tik malda ir dėkojimas Dievui už suteiktą šio laiko malonę. Malonę, kurią galima suvokti tik maldoje.
Tamošiaus gerbėjas.

Babuška       2020-03-30 3:47

Pandemija nėra šėtono pergalė bet yra dievo malonė. Taip vakar pasakė visos Rusijos dvasinis tėvas Kirilas. Priimkime ją, šią Dievo dovaną, su džiaugsmu.

Deivis        2020-03-29 21:05

Valkauskai, pasimelskim Izidei, kam tu tą žydų dievą garbini?

T0mas J.       2020-03-29 21:04

Jeigu gerbiam savo valdžią - į paniką būtinai turime pulti. Juk valdžia daro viską panikai kurstyti. Lietuvos valdžią turiu omeny, ne Švedijos.
Kaip gali nepulti į paniką matydamas, kad Vyriausybė nutarė stabdyti ekonomiką, prisidaryti milijardinių nuostolių šimtams tūkstančių dirbančiųjų Lietuvoje uždraudžiant dirbti – sustabdyta kirpyklų, restoranų, viešbučių, kinoteatrų, teatrų, bažnyčių, dalies teismų, daugelio parduotuvių, poliklinikų, stomatologijos kabinetų, koncertų salių, mokyklų, universitetų, BIBLIOTEKŲ darbuotojų darbas dėl labai abejotino svarbumo priežasties: dėl naujo gripo, nuo kurio LT mirė ne kažin kiek daugiau žmonių kaip nuo kasmetinio įprastinio gripo? Nuo kurio miršta mažiau žmonių nei nuo savižudybių?

Izoliuot senukus ir silpnus ligonius laisvanorišku pagrindu kainuotų pigiau, nei kainuos pusės įmonių sustabdymas ir šimtai tūkstančių bedarbių nežinia kiek laiko.


Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas. Apie lietuviškąjį čiukčio sindromą

Skiepų karai. Ramūnas Aušrotas: Klausimas tik toks: ar bus taikoma „grubi prievarta“, ar…

8-tosios Garliavos antpuolio metinės: neabejingi piliečiai ir vėl klausė: „Ar dar gyva Deimantė?“ Papildyta Neringos Venckienės komentaru

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Kaip atkurti pašlijusią ES reputaciją?

Per 500 žmonių pasirašė laišką Lietuvos vyskupams dėl Komunijos dalijimo būdo

Liudvikas Jakimavičius. Gyvenimo redaktorius Covidas

Kerouaco vertėja Irena Balčiūnienė – apie Mykolaitį-Putiną ir kiekviena proga jį menkinantį Tomą Venclovą

Neringa Venckienė. Valstybė laikosi ant melo pamatų

Algimantas Rusteika. Gyvename linksmiau ir laisviau

Liudvikas Jakimavičius. Prisiklausėme

Jonas Švagžlys. Apie opozicijos atstovų sekamas sėkmės istorijas

Rasa Čepaitienė. Mažumų valstybė

Vytautas Sinica. Būtina naikinti Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą

Rasa Čepaitienė. Čiukčiai prie Baltijos

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasia – mūsų Globėjas

Algimantas Rusteika. Įtampą žūtbūt reikia išlaikyti

Povilas Urbšys. Apie opiumą liaudžiai ir Jo Ekscelenciją

Arūnas Gumuliauskas. Minint Steigiamojo Seimo šimtmetį

Povilas Gylys rekomenduoja. Apie zuikius ir valstybę

Istorikas Artūras Svarauskas apie Steigiamojo Seimo šimtmetį

Vytautas Sinica. Ironiška – nemirtinga neteisingai mąstančiųjų persekiojimo dvasia atgimsta sovietmetį tyrinėjančių galvose

Lietuvos Respublikai – 100! Gabrielės Petkevičaitės-Bitės žodis pirmajame Steigiamojo Seimo posėdyje

Vytautas Sinica. „Ne, vaikas nėra kolektyvinė mūsų visų atsakomybė“

Kaip iš Neringos Venckienės namų buvo pagrobta Deimantė Kedytė – dalijamės vaizdo įrašu ir Karolio Venckaus komentarais (video)

Algimantas Rusteika. Pasislėpti nepavyks niekam

Marijos radijas: Ar esama realių priežasčių pilietiniam judėjimui laisvoje šalyje, demokratinėje santvarkoje?

Rasa Čepaitienė. Kito žvilgsnyje

1972-ųjų gegužės 14-oji, Kaunas: Romas Kalanta ir kalantinės

Algimantas Rusteika. Kelios pastabos „vaiko ėmimo“ įrašo paraštėje

Aštuntosioms Garliavos antpuolio metinėms artėjant Neringa Venckienė klausia: Kodėl? Už ką?..

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.