Dienos aktualija, Geroji Naujiena

Kun. Žydrūnas Vabuolas. Kas yra ir kas nėra Dievo gailestingumas

Tiesos.lt siūlo   2020 m. balandžio 16 d. 7:23

17     

    

Kun. Žydrūnas Vabuolas. Kas yra ir kas nėra Dievo gailestingumas

Jūsų dėmesiui siūlome pasiklausyti kunigo Žydrūno Vabuolo katechezės „Kas yra ir kas nėra Dievo gailestingumas“, transliuotos per Marijos radiją (ČIA).

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Deivis        2020-04-26 19:33

Jėzus ir yra tas vėmalas. Ar ne gėda jums tą žydų benkartą čia kaišioti?

>>Nesuprantantis       2020-04-19 13:52

Šv Paulius kalba apie tokius tikinčius žmones,kurie dar nesuaugę tikėjime ir asmeniško Jėzaus/Šventosios Dievo dvasios pažinime,dar yra kūniški ir nemato griaunančios piktųjų dvasių įtakos savo ir kitų gyvenimuose.O ir neretas tą savo vaikišką supratimą apie tikėjimą palieką bažnyčioje,o išėję elgiasi ,kaip visi-neria į savo ydas ir nuodėmes; maždaug,kaip radom taip paliksime,tokie žmones gal nė Šv Rašto nėra skaitę.Viešpats yra gyvas ir jis veikia,veikia šiandien

“Aš, broliai, tegalėjau kalbėti jums ne kaip dvasios žmonėms, bet kaip kūno žmonėms, kaip kūdikiams Kristuje. Maitinau jus pienu, o ne kietu maistu, kurio jūs dar negalėjote priimti. Deja, ir dabar negalite, nes esate kūniški. Jeigu tarp jūsų viešpatauja pavydas ir nesantaika, – argi nesate kūniški, argi nesielgiate grynai žmogiškai? (1Kor3)

O mes gavome ne pasaulio dvasią, bet iš Dievo einančią Dvasią, kad pažintume mums suteiktas Dievo dovanas. Apie tai ir kalbame ne mokytais žmogiškosios išminties žodžiais, bet tais, kurių išmokė Dvasia, – dvasiniais žodžiais aiškindami dvasines tiesas.  Deja, juslinis žmogus nepriima to, kas ateina iš Dievo Dvasios. Jis tai laiko kvailyste ir nepajėgia suprasti, kad tuos dalykus reikia vertinti dvasia(1Kor2-12)

Išgerinėjusiojo liudijimas:
https://youtu.be/bR1YmGIaAWE

To nesuprantančiam       2020-04-19 4:38

Ar klausėtės II dalį? Čia sudėtos mintys kaip Dievas liepia daryti, kaip turėtų Dievą mylintis žmogus elgtis. O jūsų pasakojimas yra hiperbolizuota ,  ne kai kurių ale tikinčių, realybė.

Nesuprantantis       2020-04-18 22:11

Gausios šeimos tėvas, sekmadieniais eidamas į bažnyčią, kiekvieną kartą velkasi baltus marškinius, bet grįžęs namo nevisada persivelka : būdavo, vaikštinėja po kiemą palaimingai šypsodamasis, lyg kažin ko lūkuriuodamas. Ir žiūrėk, nė pietų nesėdęs, dingsta kaip dūmas. Grįžta vėlai vakare arba naktį girtutėlis ir piktas. Vaikai jau suguldyti miega, ūkio darbai visi baigti, tik dar šilta vakarienė... ir žmona, kaskart apšalusia širdim baiminasi, jog šis kartas, ko gera, bus paskutinis - užmuš, nes įvirtęs 120-ies kilogramų bulius dar mėgdavo ir paklausinėt savo moterį : nori vienu kumščio smūgiu užmušiu?, arba:  nori - pakarsiu?, arba : nori- nušausiu! nenori? tai ko tu, kvaiša, nori?  Daužydavo nė už ką, kažkaip keistai šypsodamasis, tik veido nesužalodavo. O po kokio pusmečio gal vėl išdrįsdavo nueit išpažinties, tik vis pas kitą kunigą, į kitą parapiją - vėl švarus? - “...kam atleisite - tam bus atleista, kam sulaikysite - tam bus sulaikyta.” O kaip kunigams tokius perprast, kad išrišimo neduotų?

II DALIS ?       2020-04-17 14:54
Prašom gerb. Redakcijos       2020-04-17 12:09

Įdėti ir II dalį šios, kun. Žydrūno Vabuolo paskaitos, kuri yra kur kas aktualesnė. Atrodo, kad imk ir kiekvieną sakinį konspektuok.

Taip, taip>>>9:38       2020-04-17 12:06

Tai ir yra svarbiausia, kad prie klausyklos retas kuris su ašaromis prašo nuodėmių atleidimo ir norą daugiau nebenusidėti. Kol visa širdimi nepanorėsi gyventi pagal Dievą, tol nuodėmė nėra išgujama iš žmogaus. Būtina kas vakarą daryti sąžinės apyskaitą. Bandyti sukontroliuoti kada ir kokiomis aplinkybėmis į mintis ateina noras kartoti šią nuodėmę. Tokiu būdu ją atpažinti ir keisti mintis kita linkme, vaizdinius, o po to ir jausmą. Manau, kad visa tai įmanoma tik su Dievo pagalba, bet būtinas pačio žmogaus pasiryžimas tokiems veiksmams.

Laumėjantis - Jan       2020-04-17 9:38

Taip, bet katalikų bažnyčia reikalauja ,,tvirtai pasiryžti daugiau nebenusidėti”, taip, kad klaidos neleidžiamos. ( Tiesa, veidmainiauti leidžiama, nes žinai, kad vis tiek nusidėsi, bet vaidini, kad to nebus ).

>Deivi,       2020-04-17 9:29

Specialiai apie tave parašyta Patarlių Knygoje (26:11):—“Kaip šuo vėl grįžta prie savo vėmalo, taip kvailys kartoja savo kvailystę”.

Deivis       2020-04-16 23:13

Tiesos portalą apsėdo jėzuso garbintojai. Jei su jais susidėti tai bėdos garantuotos. Fanatikų gauja.

Taip, taip       2020-04-16 18:31

Reikia daug išgyventi, kad taptumei žmogumi (A. de S. Egziuperi)

Jan       2020-04-16 18:29

žmogus mąsto, kad be Dievo gali pats išsigelbėti. Štai, ims ir daugiau ne be suklysi, tai kam jam Dievas ar Jo gailestingumas. Žymusis indų poetas Rabindranath Tagore sakė, kad uždarius duris visoms klaidoms, tiesa liks už durų. Tad Dievas mums ir leidžia, t.y. neapsaugo nuo klaidų, kad per suklydimus mes pažintume kur yra tiesa ir gėris. Dievo Gailestingumas ir pasireiškia tame, kad Jis mūsų niekada neapleidžia ir bet kokioje situacijoje padeda mums tobulėti dvasiškai.

ah1       2020-04-16 15:53

eik prie ko didesnio akmenio, prašyk ne mažiau kaip 12 pozitivių norų išpildymo, kuo daugiau tuo geriau, po to pamiršk ko prašei - tokia stabmeldžių- akmenprašių prašymo gamtos technologija, nes gamta yra tiesa, tiesa dievas, gamos tiesos ir prašyk žinių - tiesos, nes tik kas turi gali duoti tai ko turi.

Raminkis, Deivi.       2020-04-16 15:25

Tų ,,biblijinių asilų”, anot tavęs, daug kam reikia. Kol jie bus reikalingi, tol ir bus. O tavęs čia niekas grandinėmis neprikaustė - gali ir apeiti.

Privertė       2020-04-16 15:19

komentarai perklausyti dar kartą.
  Gerai žinau, kad Dievas jau yra atleidęs visas mums nuodėmes ir savo sprendimo neatsiims.
  Tik, ką daryti, kai mes tuo netikime ir užsidarome savyje. Taip apsisprendžiame, kad jau baigta su manimi ir gyvename toliau tą nelabą gyvenimą. Šventoji Dvasia be perstojo vis bando mūsų gyvenimo kelią pakreipti teisinga linkme, bet štai mes imame Ją koneveikti, kad mūsų likimas yra blogas ir prakeiktas. Taip mes nusidedame Šventajai Dvasiai, nematydami to, kas yra gera, kad ir bet kokiame įvykyje, kad ir pačiame nelaimingiausiame. Mes matome tik blogąją pusę, taip nepasitikėdami Dievo Valia. Dievas vis tiek, ir toliau yra gailestingas ir mus vėl iš naujo kreipia link išganymo. Dievas be atvangos mato mūsų dvasią kartu su Juo danguje, o mes įsikibę į savo fizinę gyvybę nieko nebematome.

>>Deivis       2020-04-16 14:05
Deivis       2020-04-16 11:39

Kiek galima kišti čia tuos biblijinius asilus?


Rekomenduojame

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Šiluvos deklaracija labiau tinka Dorovės ministerijai negu Bažnyčiai

STI kviečia valdžios institucijas bendradarbiauti dėl COVID-19

Izraelio sveikatos ministras pripažino, kad „skiepų pasai“ – tai spaudimo priemonė

Vytautas Rubavičius. Paslaptingas okupacinių Vilniaus paminklų „trikampis“

Pasirašykime Šiluvos deklaraciją: laisvoje demokratinėje valstybėje būtina gerbti pamatinius asmens ir visuomenės gėrius

Nida Vasiliauskaitė. Šiandien matome, kad Kantas ir kompanija klydo

Algimantas Rusteika. Kaip bukalaurai taisys savo klaidą

Advokatas Andrius Krištapavičius: kodėl atsisakau pasiimti savo Galimybių pasą?

Kun. Robertas Grigas. Rugsėjo 13-oji: niūrus sugrįžimas į sovietmetį

Liudvikas Jakimavičius. Uždavinys PIŠei

STI tarptautinė mokslinė konferencija „Demokratija karantine. Susikalbėjimo galimybės“: pagrindiniai pranešimai

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimas dėl Šiluvos deklaracijos

Rasa Čepaitienė. Viskas taip tiesmuka ir primityvu…

Nida Vasiliauskaitė. Apie ovacijas „kliedesiams“, tapusiems tikrove, ir ramiai knarkiančią sąžinę

Dominykas Vanhara. Kas yra blogai su šia publikacija?

Lenkų premjeras: Lenkija bus geriausia vieta gyventi Europoje

Rasa Čepaitienė. Prieš pišizmą nublanksta net kasdieniai vėlyvojo brežnevizmo marazmai

Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

Kun. Robertas Grigas primena: ne tvoros ir ne tanketės apsaugo parlamentus…

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklės“. Išvarymo instrukcijos: sugauti, išvyti, dezinfekuoti

Ramūnas Aušrotas. Apie sprendimų „greitumą“

Geroji Naujiena: Sekime Jėzų ir nebūsime sugėdyti

„Teisingumo registras“: ar esate pasiruošę gyventi be pilietinių teisių?

„Neredaguota“ pokalbis su Aurelijumi Veryga apie pandemija ir politiką

Lietuvos šeimų sąjūdžio tarptautinė konferencija po mitingo: „Valstybių ateitis diktatūros šešėlyje“ (vaizdo įrašas)

Algimantas Rusteika. Kas bandė organizuoti riaušes?

Liudviko Jakimavičiaus pastebėjimas: ant ko tada visas bėdas vers?

Rugsėjo 10 d. mitingo Katedros aikštėje rezoliucija

Mero rinkimai Trakuose. Ramūno Aušroto programa: kaip išspręsti įsisenėjusias Trakų komunalinio ūkio problemas?

Nidos Vasiliauskaitės kalba rugsėjo 10 dienos mitinge Katedros aikštėje (vaizdo įrašas): „Mes nesiderame!“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.