Dienos aktualija, Geroji Naujiena

Kun. Žydrūnas Vabuolas. Kas yra ir kas nėra Dievo gailestingumas

Tiesos.lt siūlo   2020 m. balandžio 16 d. 7:23

17     

    

Kun. Žydrūnas Vabuolas. Kas yra ir kas nėra Dievo gailestingumas

Jūsų dėmesiui siūlome pasiklausyti kunigo Žydrūno Vabuolo katechezės „Kas yra ir kas nėra Dievo gailestingumas“, transliuotos per Marijos radiją (ČIA).

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Deivis        2020-04-26 19:33

Jėzus ir yra tas vėmalas. Ar ne gėda jums tą žydų benkartą čia kaišioti?

>>Nesuprantantis       2020-04-19 13:52

Šv Paulius kalba apie tokius tikinčius žmones,kurie dar nesuaugę tikėjime ir asmeniško Jėzaus/Šventosios Dievo dvasios pažinime,dar yra kūniški ir nemato griaunančios piktųjų dvasių įtakos savo ir kitų gyvenimuose.O ir neretas tą savo vaikišką supratimą apie tikėjimą palieką bažnyčioje,o išėję elgiasi ,kaip visi-neria į savo ydas ir nuodėmes; maždaug,kaip radom taip paliksime,tokie žmones gal nė Šv Rašto nėra skaitę.Viešpats yra gyvas ir jis veikia,veikia šiandien

“Aš, broliai, tegalėjau kalbėti jums ne kaip dvasios žmonėms, bet kaip kūno žmonėms, kaip kūdikiams Kristuje. Maitinau jus pienu, o ne kietu maistu, kurio jūs dar negalėjote priimti. Deja, ir dabar negalite, nes esate kūniški. Jeigu tarp jūsų viešpatauja pavydas ir nesantaika, – argi nesate kūniški, argi nesielgiate grynai žmogiškai? (1Kor3)

O mes gavome ne pasaulio dvasią, bet iš Dievo einančią Dvasią, kad pažintume mums suteiktas Dievo dovanas. Apie tai ir kalbame ne mokytais žmogiškosios išminties žodžiais, bet tais, kurių išmokė Dvasia, – dvasiniais žodžiais aiškindami dvasines tiesas.  Deja, juslinis žmogus nepriima to, kas ateina iš Dievo Dvasios. Jis tai laiko kvailyste ir nepajėgia suprasti, kad tuos dalykus reikia vertinti dvasia(1Kor2-12)

Išgerinėjusiojo liudijimas:
https://youtu.be/bR1YmGIaAWE

To nesuprantančiam       2020-04-19 4:38

Ar klausėtės II dalį? Čia sudėtos mintys kaip Dievas liepia daryti, kaip turėtų Dievą mylintis žmogus elgtis. O jūsų pasakojimas yra hiperbolizuota ,  ne kai kurių ale tikinčių, realybė.

Nesuprantantis       2020-04-18 22:11

Gausios šeimos tėvas, sekmadieniais eidamas į bažnyčią, kiekvieną kartą velkasi baltus marškinius, bet grįžęs namo nevisada persivelka : būdavo, vaikštinėja po kiemą palaimingai šypsodamasis, lyg kažin ko lūkuriuodamas. Ir žiūrėk, nė pietų nesėdęs, dingsta kaip dūmas. Grįžta vėlai vakare arba naktį girtutėlis ir piktas. Vaikai jau suguldyti miega, ūkio darbai visi baigti, tik dar šilta vakarienė... ir žmona, kaskart apšalusia širdim baiminasi, jog šis kartas, ko gera, bus paskutinis - užmuš, nes įvirtęs 120-ies kilogramų bulius dar mėgdavo ir paklausinėt savo moterį : nori vienu kumščio smūgiu užmušiu?, arba:  nori - pakarsiu?, arba : nori- nušausiu! nenori? tai ko tu, kvaiša, nori?  Daužydavo nė už ką, kažkaip keistai šypsodamasis, tik veido nesužalodavo. O po kokio pusmečio gal vėl išdrįsdavo nueit išpažinties, tik vis pas kitą kunigą, į kitą parapiją - vėl švarus? - “...kam atleisite - tam bus atleista, kam sulaikysite - tam bus sulaikyta.” O kaip kunigams tokius perprast, kad išrišimo neduotų?

II DALIS ?       2020-04-17 14:54
Prašom gerb. Redakcijos       2020-04-17 12:09

Įdėti ir II dalį šios, kun. Žydrūno Vabuolo paskaitos, kuri yra kur kas aktualesnė. Atrodo, kad imk ir kiekvieną sakinį konspektuok.

Taip, taip>>>9:38       2020-04-17 12:06

Tai ir yra svarbiausia, kad prie klausyklos retas kuris su ašaromis prašo nuodėmių atleidimo ir norą daugiau nebenusidėti. Kol visa širdimi nepanorėsi gyventi pagal Dievą, tol nuodėmė nėra išgujama iš žmogaus. Būtina kas vakarą daryti sąžinės apyskaitą. Bandyti sukontroliuoti kada ir kokiomis aplinkybėmis į mintis ateina noras kartoti šią nuodėmę. Tokiu būdu ją atpažinti ir keisti mintis kita linkme, vaizdinius, o po to ir jausmą. Manau, kad visa tai įmanoma tik su Dievo pagalba, bet būtinas pačio žmogaus pasiryžimas tokiems veiksmams.

Laumėjantis - Jan       2020-04-17 9:38

Taip, bet katalikų bažnyčia reikalauja ,,tvirtai pasiryžti daugiau nebenusidėti”, taip, kad klaidos neleidžiamos. ( Tiesa, veidmainiauti leidžiama, nes žinai, kad vis tiek nusidėsi, bet vaidini, kad to nebus ).

>Deivi,       2020-04-17 9:29

Specialiai apie tave parašyta Patarlių Knygoje (26:11):—“Kaip šuo vėl grįžta prie savo vėmalo, taip kvailys kartoja savo kvailystę”.

Deivis       2020-04-16 23:13

Tiesos portalą apsėdo jėzuso garbintojai. Jei su jais susidėti tai bėdos garantuotos. Fanatikų gauja.

Taip, taip       2020-04-16 18:31

Reikia daug išgyventi, kad taptumei žmogumi (A. de S. Egziuperi)

Jan       2020-04-16 18:29

žmogus mąsto, kad be Dievo gali pats išsigelbėti. Štai, ims ir daugiau ne be suklysi, tai kam jam Dievas ar Jo gailestingumas. Žymusis indų poetas Rabindranath Tagore sakė, kad uždarius duris visoms klaidoms, tiesa liks už durų. Tad Dievas mums ir leidžia, t.y. neapsaugo nuo klaidų, kad per suklydimus mes pažintume kur yra tiesa ir gėris. Dievo Gailestingumas ir pasireiškia tame, kad Jis mūsų niekada neapleidžia ir bet kokioje situacijoje padeda mums tobulėti dvasiškai.

ah1       2020-04-16 15:53

eik prie ko didesnio akmenio, prašyk ne mažiau kaip 12 pozitivių norų išpildymo, kuo daugiau tuo geriau, po to pamiršk ko prašei - tokia stabmeldžių- akmenprašių prašymo gamtos technologija, nes gamta yra tiesa, tiesa dievas, gamos tiesos ir prašyk žinių - tiesos, nes tik kas turi gali duoti tai ko turi.

Raminkis, Deivi.       2020-04-16 15:25

Tų ,,biblijinių asilų”, anot tavęs, daug kam reikia. Kol jie bus reikalingi, tol ir bus. O tavęs čia niekas grandinėmis neprikaustė - gali ir apeiti.

Privertė       2020-04-16 15:19

komentarai perklausyti dar kartą.
  Gerai žinau, kad Dievas jau yra atleidęs visas mums nuodėmes ir savo sprendimo neatsiims.
  Tik, ką daryti, kai mes tuo netikime ir užsidarome savyje. Taip apsisprendžiame, kad jau baigta su manimi ir gyvename toliau tą nelabą gyvenimą. Šventoji Dvasia be perstojo vis bando mūsų gyvenimo kelią pakreipti teisinga linkme, bet štai mes imame Ją koneveikti, kad mūsų likimas yra blogas ir prakeiktas. Taip mes nusidedame Šventajai Dvasiai, nematydami to, kas yra gera, kad ir bet kokiame įvykyje, kad ir pačiame nelaimingiausiame. Mes matome tik blogąją pusę, taip nepasitikėdami Dievo Valia. Dievas vis tiek, ir toliau yra gailestingas ir mus vėl iš naujo kreipia link išganymo. Dievas be atvangos mato mūsų dvasią kartu su Juo danguje, o mes įsikibę į savo fizinę gyvybę nieko nebematome.

>>Deivis       2020-04-16 14:05
Deivis       2020-04-16 11:39

Kiek galima kišti čia tuos biblijinius asilus?


Rekomenduojame

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Andrius Švarplys. Facebookas ir Twitteris bendradarbiauja su Vietnamo, Turkijos, Rusijos ir Kinijos režimais

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Algimantas Rusteika. Jie niekada nesikauna iki paskutinio šovinio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujosios koalicijos susitarimas: ko tikėtis?

Nacionalinis susivienijimas: pareiškimas dėl solidarumo su Lenkijos valdžia

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Vytautas Radžvilas. Konvergencijos svajonė ir tikrovė

Audrius Bačiulis. Tikriausiai vienas labiausiai viešumoje nematomų Lietuvos ministrų

Algimantas Rusteika. Tegyvuoja Didžiosios Tolerancijos Revoliucijos metinės!

Andrius Švarplys. Žinios iš paralelinės visatos

Ramūnas Trimakas. Totalitarizmas grąžinamas septinmyliais žingsniais

Algimantas Rusteika. Apie bukumą ir lavonus

Raimondas Navickas. Nusprendžiau pats pasižiūrėti, ko tie respublikonai nerimsta

Andrius Švarplys. Pagaliau Facebookas bus paduotas į teismą dėl cenzūros

Geroji Naujiena. Mes nepriklausome tamsai

Rasa Čepaitienė. Parazitai

Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas paragino naujojo Seimo narius atpažinti Dievo balsą, Tiesos balsą savyje ir jo klausytis

Algimantas Rusteika. Labanakt

Paskelbtas partizanų žinynas

Almantas Stankūnas. Apie JAV demokratiją

Algis Avižienis. D.Trampo pralaimėjimo priežastys

Algirdas Endriukaitis. Kursas prieš valstybę asfaltuojamas (I)

Ramūnas Aušrotas. Homoseksualumas įveikiamas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.