Dienos aktualija, Demokratija ir valdymas, Intelektualų vaidmuo

Kun. Roberto Grigo replika: O, kad taip būtų!

Tiesos.lt redakcija   2020 m. vasario 11 d. 2:31

13     

    

Kun. Roberto Grigo replika: O, kad taip būtų!

Sprendžiant iš TV žinių, didžiausios Lietuvos problemos dabar yra premjero keliukas ir jo žmonos įdarbinimas. O, kad taip būtų!

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Katė       2020-02-12 0:45

Cha, cha, cha ....

babute       2020-02-11 19:32

tai ko, zurnalistai, nepuolat Klaipedos isplauto puses milijono tramvajams vazineti projekto?Palyginus kotleto kaina ir puses milijono , bent man atrodo skirtumas yra.

Lietuvos gerovė       2020-02-11 15:00

ir pelnai lietuvių išnykimo sąskaita.Emigracija ir pagreitintas mirštamumas.

stasys        2020-02-11 12:53

grumstras nulipkite nuo bačkos , pašposinote ir užteks . Tamsta prastas oratorius o jau anas prasilenkiantis po kiekvienu klevo lapu ..bijau ir šeip netikęs .

grumstas       2020-02-11 12:27

Gerbiu šį Kunigą, kuris nuoseklus savo Tikėjime ir įsitikinimuose, kurie neprasilenkia vienas su kitu. Tai įrodo jo visas gyvenimas , visi darbai ne tik žodžiai.Pasiryžęs paaukoti savo gyvybę už Dievą ir Tautos Laisvę - kai buvo kartu su kitais pasiryžusiais Lietuvos Vyrais, verčiau sudegti Seimo rūmuose , bet ginti savo Tautos nusiteikimą gintis ginklu nuo rusiškujų okupantų. Dabar jam vėl tenka būti tuo , kuris iššaukia neapykantą į save tų fariziejų, kurie šliaužiančiaja kontrevoliucija mus apgavo keisdami be paliovos teisės aktus.

Pasiūlymas       2020-02-11 12:24

Siūlau skaitytojams bent 1 dieną susilaikyti nuo komentarų. Įdomu būtų pažiūrėt, kaip atrodytų straipsniai su vieno “štazio” komentarais. Gal redakcija susimąstytų?

T0mas J.       2020-02-11 12:20

Nesakykim “premjero žmonos įdarbinimas”. Sakykim ĮSIDARBINIMAS.
Nes kalbėti, kad premjeras savo žmoną įdarbino mes neturime pagrindo, neturim įrodymų - gal ji pati savo iniciatyva ir pastangomis įsidarbino? Todėl sakyti “įdarbino” žemina ją kaip žmogų.
O šiaipjau truputį stebina dvigubi standartai ir veidmainiškumas žurnalistų Jakilaičio, Makaraitytės, Pumprickaitės.. Jie garsiai, monotoniškai puola, kad Skvernelio žmonos įsidarbinimas “Orlen” įmonėje galbūt buvo atsilyginimas už premjero veiksmus. Tegali sakyti “galbūt” - įrodymų jokių neturi. O kai matė akivaizdaus atsilyginimo atvejį - tada tylėjo. Kai Generalinės Prokuratūros prokuroras Erikas Vaitekūnas išsireikalavo kyšio - 30 tūkstančių litų, tai buvo įrodyta ir jis buvo nuteistas - šie žurnalistai tada tylėjo, nors kalbėti buvo apie ką: bausmė buvo labai neadekvati nusikaltimui, labai: 1950 litų bauda…

Jei LRT - visuomeninė,        2020-02-11 11:30

tai visuomenė turi pareigą atsiimti tai, kas jei konstituciškai priklauso.
Dabar gi ji valdoma maronečių monikučių garbačiauskaičių-budrevičienių, miliūčių, ant vienaragių jodinėjančių mindaugų jackevičių ir t. t.
Taryboje tik 4 iš 12 “visuomenininkai” ir tie neįgalūs bei konjunktūriniai.
Dar po keturis ne visuomenė skiria, bet valdžia -  Prezidentas ir Seimas.
Tai atviras, viešas tyčiojimasis iš tautos ir dalyvavimo iš jos surinktų mokesčių išlaikomoje „visuomeninėje“ žiniasklaidoje simuliacija.
Laidų pašnekovai - tik ideologiškai patikrinti kadrai
arba tokie, kurie parinkti tam, kad kitą požiūrį sukompromituotų.
Esame įtraukti į seksualizuotos „liberaliosios demokratijos“ pramano vyksmus:
tokia tvarka nėra nei demokratinė, nei piliečiai turėdami teisę
turi realių galimybių deklaruojamomis laisvėmis (pvz., žodžio) pasinaudoti.

stasys        2020-02-11 10:57

Liūdna ir gaila… 2020-02-11 8:52 > Man atrodo kad Jus nedrįstate kunigo paklausti ..apie tas keturias su puse minutės vyriškos laimės .?  Ar gi aš kaltas jog stasys čia smalsiausias ir užduoda tik tuos klausimus kurie nėra suderinti iš anksto publikuojant str. ar špargalkes ? Jei ką įžeidžiau prašau atleisti .. nuo skepticizmo nėra vaisto ..o ji kaupti savyje negalima ..smile

Paulius       2020-02-11 9:15

na tai kad netiesa. dar svarbūs bonkių papai, paiderastų santykių bėdos ir sunkūs apsisprendimai pvz ar galima kergtis homoseksualistui tradiciškai ir, be abejo, putino makiažo klausimai bei jo rangas pasaulinio BLogio kariaunos gretose. Reikia pripažinti, kad kunigas R. Grigas neįžvelgė visų Lietuvos „žiniasklaidos“ interesų horizontų platumų smile

Liūdna ir gaila...       2020-02-11 8:52

Kotletai,keliukas,darbo birža premjero žmonai,politologams,žurnalistams problemos?Tik tiek,tik taip?Ne problema didelių veikėjų ryšiai,ne problema visos ministerijos apaugusios konsultantais,už didelius pinigus,kai Lietuvoj aukštųjų nors kitiems skolink,patarėjai ryškiai nusišneka,bet jų nė peliukai nepajuokia!Komentaruose *dominuoja*nelaimingas ir vienišas stasys,visų sričių žinovas,kuris vemia nuo ryto ir neturi jokio artimo,kuris patartų burną išsiplauti,nes turėtų artimam rūpėti žmogelio būklė?

stasys        2020-02-11 8:35

Visas spektras problemų ..Ne tos problemos kunigą jaudina ne tos ..va A.Rusteiką ?  ir tą savaitgalį kažkas apšvietė ir nuleido ant žemės kovomis ..- kas apgins vyrišką teisę į jo fiziologinius poreikius ? Gal jaučiama konkurencija –spaudimas trumpam atvažiuojančiu pravoslavišku senosios profesijos atstovių ? Tada R.Grygui reiktu treptelti koja ir piktai suraukus antakius išlieti viską ką galvoja apie ta moraline dorove Lietuvoje ..o ne ‚špargalkomis‘  mėtytis. Na kur tai matyta taip skiesti lietuviška kraują ? ..  Lietuvoje dorovė smuko ne politikų asfaltuotuose keliukuose bet ‚antipovose‘  matuojančioms dvasios aukštumas ir kas prie ko limpa . Ne ne Kaune tokiu nutikimu nebūna , tai vis ta Klaipėda prie Baltijos jūros..respektabilus vaizdelis iš šono su Grigeo moraliniu barometru ..

delfyje       2020-02-11 7:52

apie brexit priežastis viename straipsnyje buvo pasalyta,kad britai per silpnai slopino nacionalizmo jausmą.Tai,matyt,delfio komentarų skilties apsunkinimas iki neįmanomo atsiversti irgi yra mūsų nacionalio jausmo slopinimas.Nes tik komentaruose dar galima aptikti tiesos.


Rekomenduojame

Vytautas Rubavičius. Su kaimu prarandame gimtinės nuovoką

Rūta Janutienė „Iš savo varpinės“: Ar Dalia Grybauskaitė galėjo būti šantažuojama?

Liudvikas Jakimavičius. Šėpos jubiliejų pasitinkant

Geroji Naujiena: Kaip nenustoti sūrumo

Andrius Švarplys. Šveicarai uždraudė diskriminuoti gėjus kalboje ir viešumoje. Ką tai reiškia?

LR žvalgyba informuoja: kaip viešai vertintinos Lietuvos Respublikos nacionaliniam saugumui kylančios grėsmės ir pastebėti rizikos veiksniai

Nijolė Aleinikova. Apie dvasingumą – nusibodusi, bet taip ir nesuprasta tema

Apie meilę, kuri niekada nesibaigia – minint kun. Juozo Zdebskio 34-ąsias žūties metines

Algimantas Rusteika. Šeimininko belaukiant

Vytautas Radžvilas. Klausimas „Lietuvos Sąrašo“ partijai

Audrius Bačiulis. Sunkus tas LRT leftistinių propagandistų gyvenimas

Laimonas Kairiūkštis. Kiekybė ar kokybė, arba Kiek iš jūsų perskaitote 600 romanų per metus?

„Northwest Herald“: „Gyvenimas po ekstradicijos“ – Karolio Venckaus apžvalga

Romualdas Žekas. Sveikatos reforma – kodėl nesusikalbame?

Robert P. George. Drąsa, meilė ir pasiaukojimas kovoje už santuoką

Mark Regnerus. Silpni duomenys, maža imtis ir politizuotos išvados dėl LGBT asmenų diskriminacijos

Vidmantas Valiušaitis. Demokratija įsitvirtino pas mus tik kaip savotiškas „Potiomkino kaimas“ švogerių krašte

Vygandas Trainys apie Mokytojos ir Policininkės konfliktą dėl Trispalvės ir jo teisinį vertinimą: per 30 m. niekas nepasikeitė – dabar pakuotų „savi“

Algimantas Rusteika. Apie grėsmes grėsmėms

Nuo bačkos. Andrius Navickas: mūsų didžiausias politinis koziris yra Ingrida Šimonytė ir jos apsisprendimas yra svarbesnis nei visa politinė programa

„Žygis už gyvybę“ ir socialinių platformų cenzūra

Chad Pecknold. Brexitas – daugiau nei populistų maištas prieš globalizmą

Vidas Rachlevičius. Gal nemokykim britų gyventi

Mūzos ir ginklo broliai: Atmintis gyva. Konferencija skirta rašytojo, partizano Mamerto Indriliūno 100-osioms gimimo metinėms

Zofia Kossak-Szczucka: „Protestas!“

Istorija be vėliavnešių – tik butaforija

Nigel Farage. Trumpas pasakojimas apie ilgą kovą už Brexitą

Valdas Vižinis. Pokalbiai su teisėsauga. I dalis. Apie anūkės tvirkinimą

Petras Cidzikas – Lietuvos dvasios karys

Darius Kuolys. Ir darsyk apie lietuvių laisvės projektą, jo atramas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.