Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Žmogaus teisės, Geroji Naujiena

Kun. Robertas Skrinskas. Kristus Karalius: šventė lapkričio 22-ąją. Skirta abortų legalizavimo Lietuvoje 65-sioms metinėms

Tiesos.lt redakcija   2020 m. lapkričio 21 d. 15:40

6     

    

Kun. Robertas Skrinskas. Kristus Karalius: šventė lapkričio 22-ąją. Skirta abortų legalizavimo Lietuvoje 65-sioms metinėms

Gyvename „laisvės, lygybės, demokratijos“ individualizmo laikais ir priminimas apie karalių primena archaiką, istoriją. Vis dėlto ši šventė aktuali kaip niekada. Požiūris į Kristų Karalių labai ryškiai atskiria žmones – kaip avis nuo ožių.

Pilotui Jėzus atsakė: „Aš esu karalius.“ Taip, Jis yra Karalius ir kaip Visatos Kūrėjas ir Valdovas ateis pasaulio pabaigoje. Jis yra α ir ω. Visa ko pradžia ir pabaiga. Dievas visada yra pirmoje vietoje, o visa kita – antroje. Tokie šūkiai „Dievui ir tėvynei“ dažni visose tautose. Pirma sakome „Dievui“, o tik po to „tėvynei“.

Karalius yra suverenas.  Karalius yra ir įstatymo leidėjas, ir teisėjas. Karalių valdymo laikais nepaklusnumas karaliui galėjo grėsti galvos netekimu.

Atvykus Lenkijos prezidentui Andrzejui Dudai į Lietuvą, meinstryminė žiniasklaida ėmė transliuoti kai kurių politikų kritiką Lenkijos valdžiai dėl neva pažeidžiamų moterų teisių. O vykstant Lenkijoje leftistiniams protestams, vienpusiškai propagavo tik vieną – nekalto kraujo ištroškusiųjų pusę.

Kristaus Karaliaus įsakymas yra „Nežudyk“, „Nepaleistuvauk“, „Nesvetimauk“ ir kt. Tas pats yra ir su homoseksualiniais santykiais. Dievo įsakymas aiškus: „Nesugulsi su vyriškiu tarsi su moterimi: tai yra pasibjaurėjimas“ (Kun 18, 22).

Kristaus Karaliaus priešininkai – sąmoningai ar nesąmoningai – jungiasi po maištininko, didžiojo melagio Liuciferio vėliava.

Motinai suteikti progą nužudyti savo negimusį/ -ią neįgalų/-ią sūnų/dukterį yra vienas iš nužmogėjimo-sudemonėjimo požymių. Bet kad nekalto vaiko egzekucija nepabudintų užmigdytų žmonių sąžinių, Kristaus Karaliaus priešininkai naudoja melus ir eufemizmus, pavydžiui, „moters teisė į reprodukcinę laisvę.“

Gyvybės įsakymas yra įrašytas visų tautų žmonių širdyse. Ir tai pasireiškė per įvairius teisinius kodeksus įvairių civilizacijų teisynuose. Pavyzdžiui, Babilonijos karaliaus Hamurabio, (1782–1686 m. prieš Kristų) teisynas draudė abortus ir skyrė įvairias bausmes. Ir taip buvo pasaulyje iki XX a. pradžios, kai bolševikams užgrobus valdžią, Rusijoje prieš 100 metų, t.y. 1920 metų lapkričio 18 dieną, buvo pradėti žudyti negimę vaikai ir griaunamos bažnyčios. Todėl akivaizdu, kad demoniška neapykanta labiausiai išsilieja ant bažnyčių. Lietuvoje irgi panašiai pasireiškė demoniškos jėgos: 1955 metų lapkričio 23 dieną buvo legalizuotas abortas, o bažnyčios imta naikinti kiek anksčiau. Šiais metais Pietų Amerikoje per feminisčių smurtą, o neseniai – ir Lenkijoje bažnyčios buvo dergiamos ir deginamos su demoniška neapykanta.

Lietuvoje daugiau nei ¾ žmonių yra katalikai, o krikščionių – dar daugiau. Turime atsiminti: tie politikai ir tie žiniasklaidininkai, kurie transliuoja maištą prieš Kristaus Karaliaus tvarką, atstovauja ne Lietuvių tautos, o demoniškai pozicijai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

jurgis       2020-11-30 12:44

Pasirodo, pagal galią yra du vienodos spėkos dievai: Kristus Karalius ir Liuciferis. Nei vienas kitam smarkiau įkąst negali. jurgis

ah1       2020-11-22 0:20

https://youtu.be/ey-KhVUoeno  nuo 6:59 iš abortuoto vaisiaus ištraukiama alfa - fetoroteinas, senais duomenimis 1gr. kaina 8-10 milijonų dol.,p JAV iš rusijos užperka po 2-3 kg. ksmet, pagal Levašov.

Šaltinis Vikipedija: Alfa- fetoproteinas “Альфа-фетопротеин (АФП) — это гликопротеин с молекулярным весом 69 000 Да, состоящий из одной полипептидной цепи, включающей ~ 600 аминокислот и содержащей около 4 % углеводов[1]. Образуется при развитии эмбриона и плода.”

O kur keliauja Lietuvos abortuotų kūdikių dalys?

ah1       2020-11-21 23:51
ah1       2020-11-21 23:05

apie kilmę vakcinų WI-38, MRC-5 iš abortuotų kūdikių skitykite Vikipedijoje laisvojoje enciklopedijoje - vakcinos kuriamos iš abortuotų kūdikių.

Life Site News       2020-11-21 22:05

https://www.youtube.com/watch?v=fUCC1q9Mr9M
Plenty of evidence suggests Trump is fulfilling prophecy, leading America back to God

Jan       2020-11-21 20:07

Laiko ratas apsisuko ir turime dar baisesnį šėtonišką socializmą su Homora ir Sodoma.


Rekomenduojame

„Neredaguota“ pokalbis su Vytautu Sinica apie Trumpą. Ir trumpizmą – jeigu jis yra

„Iš savo varpinės“: Algis Avižienis apie naująją JAV administraciją

Audrius Bačiulis. Menu…

Arvydas Daunys. Jis parodė pasauliui, kaip reikia kovoti už savo idėją – be baimės, oriai ir iki galo

Donaldas Trumpas atsisveikinimo kalboje pakvietė melstis už naujos administracijos „sėkmę išlaikant Ameriką saugią ir klestinčią“

Algimantas Rusteika. Tada tylėjo iš atsargumo ir baimės, dabar – iš įsitikinimo ir naudos

Andrius Švarplys. Ką iš tiesų reiškia JAV demokratų žadamas „aljansų atgaivinimas“

Liudvikas Jakimavičius. Įdomu, kur dabartinės Vyriausybės nariai buvo tą Sausio 13-osios naktį?

Rasa Čepaitienė. Alžyre šiandien sninga

Andrius Švarplys: Kas, kaip, kodėl? –  Pasitikėk Tiesos Ministerija

Prof. dr. Tomo Berkmano žodis konferencijoje „Šių dienų iššūkiai šeimos politikai Lietuvoje“: teisinė sritis

Kodėl ignoruojamas ar net šmeižiamas 1941 m. Birželio sukilimas, jo lyderis Kazys Škirpa? Dovilo Petkaus interviu su Vidmantu Valiušaičiu

Nida Vasiliauskaitė. Laisvės propaganda

Andrius Švarplys rekomenduoja: putiniškos Rusijos disidento Andrejaus Ilarionovo analizė dėl Kapitolijaus įvykių

Socialinis tinklas GAB atkūrė JAV prezidento Donaldo Trumpo įrašus iš „Twitter“ paskyros

Geroji Naujiena: „Ateikite ir pažiūrėkite, kur aš gyvenu!“ – kviečia Kristus

Andrius Švarplys. Apie ateities Lietuvą, švietimą ir ateities universitetą

Egidijus Šileikis. Manipuliacijos siekiant nekeisti Konstitucinio Teismo pirmininko

Liudvikas Jakimavičius. Ne už kalnų diena…

„Parler“ direktorius sulaukė grasinimų mirtimi

Verta pažiūrėti. „Kapitolijaus šturmas“ garsiojo prokuroro ir buvusio Niujorko mero Rudolfo Džulianio akimis

Andrius Švarplys. Viena replika apie Laimos Kreivytės pranešimą Santaros Šviesos Vilniaus klubo diskusijoje apie ateities Lietuvą

Vytautas Sinica apie socialinių tinklų cenzūrą: pasirodo, viskas yra dar blogiau

„Nacionalinis susivienijimas“ reikalauja teisingumo reformos ir beda pirštu į rezonansines bylas

Andrius Švarplys. Didžiausias JAV demokratijos išbandymas vyksta dabar – po rinkimų ir Kapitolijaus užėmimo

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Malda Sausio 13-ąją

Kastytis Braziulis. Bolševizmo mūsuose vis dar yra likę labai daug

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dar kartą „vienų vieni“?

„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Verta prisiminti. Naktis, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį: pirmieji žiniasklaidos balsai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.