Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Žmogaus teisės, Geroji Naujiena

Kun. Robertas Skrinskas. Kristus Karalius: šventė lapkričio 22-ąją. Skirta abortų legalizavimo Lietuvoje 65-sioms metinėms

Tiesos.lt redakcija   2020 m. lapkričio 21 d. 15:40

5     

    

Kun. Robertas Skrinskas. Kristus Karalius: šventė lapkričio 22-ąją. Skirta abortų legalizavimo Lietuvoje 65-sioms metinėms

Gyvename „laisvės, lygybės, demokratijos“ individualizmo laikais ir priminimas apie karalių primena archaiką, istoriją. Vis dėlto ši šventė aktuali kaip niekada. Požiūris į Kristų Karalių labai ryškiai atskiria žmones – kaip avis nuo ožių.

Pilotui Jėzus atsakė: „Aš esu karalius.“ Taip, Jis yra Karalius ir kaip Visatos Kūrėjas ir Valdovas ateis pasaulio pabaigoje. Jis yra α ir ω. Visa ko pradžia ir pabaiga. Dievas visada yra pirmoje vietoje, o visa kita – antroje. Tokie šūkiai „Dievui ir tėvynei“ dažni visose tautose. Pirma sakome „Dievui“, o tik po to „tėvynei“.

Karalius yra suverenas.  Karalius yra ir įstatymo leidėjas, ir teisėjas. Karalių valdymo laikais nepaklusnumas karaliui galėjo grėsti galvos netekimu.

Atvykus Lenkijos prezidentui Andrzejui Dudai į Lietuvą, meinstryminė žiniasklaida ėmė transliuoti kai kurių politikų kritiką Lenkijos valdžiai dėl neva pažeidžiamų moterų teisių. O vykstant Lenkijoje leftistiniams protestams, vienpusiškai propagavo tik vieną – nekalto kraujo ištroškusiųjų pusę.

Kristaus Karaliaus įsakymas yra „Nežudyk“, „Nepaleistuvauk“, „Nesvetimauk“ ir kt. Tas pats yra ir su homoseksualiniais santykiais. Dievo įsakymas aiškus: „Nesugulsi su vyriškiu tarsi su moterimi: tai yra pasibjaurėjimas“ (Kun 18, 22).

Kristaus Karaliaus priešininkai – sąmoningai ar nesąmoningai – jungiasi po maištininko, didžiojo melagio Liuciferio vėliava.

Motinai suteikti progą nužudyti savo negimusį/ -ią neįgalų/-ią sūnų/dukterį yra vienas iš nužmogėjimo-sudemonėjimo požymių. Bet kad nekalto vaiko egzekucija nepabudintų užmigdytų žmonių sąžinių, Kristaus Karaliaus priešininkai naudoja melus ir eufemizmus, pavydžiui, „moters teisė į reprodukcinę laisvę.“

Gyvybės įsakymas yra įrašytas visų tautų žmonių širdyse. Ir tai pasireiškė per įvairius teisinius kodeksus įvairių civilizacijų teisynuose. Pavyzdžiui, Babilonijos karaliaus Hamurabio, (1782–1686 m. prieš Kristų) teisynas draudė abortus ir skyrė įvairias bausmes. Ir taip buvo pasaulyje iki XX a. pradžios, kai bolševikams užgrobus valdžią, Rusijoje prieš 100 metų, t.y. 1920 metų lapkričio 18 dieną, buvo pradėti žudyti negimę vaikai ir griaunamos bažnyčios. Todėl akivaizdu, kad demoniška neapykanta labiausiai išsilieja ant bažnyčių. Lietuvoje irgi panašiai pasireiškė demoniškos jėgos: 1955 metų lapkričio 23 dieną buvo legalizuotas abortas, o bažnyčios imta naikinti kiek anksčiau. Šiais metais Pietų Amerikoje per feminisčių smurtą, o neseniai – ir Lenkijoje bažnyčios buvo dergiamos ir deginamos su demoniška neapykanta.

Lietuvoje daugiau nei ¾ žmonių yra katalikai, o krikščionių – dar daugiau. Turime atsiminti: tie politikai ir tie žiniasklaidininkai, kurie transliuoja maištą prieš Kristaus Karaliaus tvarką, atstovauja ne Lietuvių tautos, o demoniškai pozicijai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ah1       2020-11-22 0:20

https://youtu.be/ey-KhVUoeno  nuo 6:59 iš abortuoto vaisiaus ištraukiama alfa - fetoroteinas, senais duomenimis 1gr. kaina 8-10 milijonų dol.,p JAV iš rusijos užperka po 2-3 kg. ksmet, pagal Levašov.

Šaltinis Vikipedija: Alfa- fetoproteinas “Альфа-фетопротеин (АФП) — это гликопротеин с молекулярным весом 69 000 Да, состоящий из одной полипептидной цепи, включающей ~ 600 аминокислот и содержащей около 4 % углеводов[1]. Образуется при развитии эмбриона и плода.”

O kur keliauja Lietuvos abortuotų kūdikių dalys?

ah1       2020-11-21 23:51
ah1       2020-11-21 23:05

apie kilmę vakcinų WI-38, MRC-5 iš abortuotų kūdikių skitykite Vikipedijoje laisvojoje enciklopedijoje - vakcinos kuriamos iš abortuotų kūdikių.

Life Site News       2020-11-21 22:05

https://www.youtube.com/watch?v=fUCC1q9Mr9M
Plenty of evidence suggests Trump is fulfilling prophecy, leading America back to God

Jan       2020-11-21 20:07

Laiko ratas apsisuko ir turime dar baisesnį šėtonišką socializmą su Homora ir Sodoma.


Rekomenduojame

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Andrius Švarplys. Facebookas ir Twitteris bendradarbiauja su Vietnamo, Turkijos, Rusijos ir Kinijos režimais

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Algimantas Rusteika. Jie niekada nesikauna iki paskutinio šovinio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujosios koalicijos susitarimas: ko tikėtis?

Nacionalinis susivienijimas: pareiškimas dėl solidarumo su Lenkijos valdžia

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Vytautas Radžvilas. Konvergencijos svajonė ir tikrovė

Audrius Bačiulis. Tikriausiai vienas labiausiai viešumoje nematomų Lietuvos ministrų

Algimantas Rusteika. Tegyvuoja Didžiosios Tolerancijos Revoliucijos metinės!

Andrius Švarplys. Žinios iš paralelinės visatos

Ramūnas Trimakas. Totalitarizmas grąžinamas septinmyliais žingsniais

Algimantas Rusteika. Apie bukumą ir lavonus

Raimondas Navickas. Nusprendžiau pats pasižiūrėti, ko tie respublikonai nerimsta

Andrius Švarplys. Pagaliau Facebookas bus paduotas į teismą dėl cenzūros

Geroji Naujiena. Mes nepriklausome tamsai

Rasa Čepaitienė. Parazitai

Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas paragino naujojo Seimo narius atpažinti Dievo balsą, Tiesos balsą savyje ir jo klausytis

Algimantas Rusteika. Labanakt

Paskelbtas partizanų žinynas

Almantas Stankūnas. Apie JAV demokratiją

Algis Avižienis. D.Trampo pralaimėjimo priežastys

Algirdas Endriukaitis. Kursas prieš valstybę asfaltuojamas (I)

Ramūnas Aušrotas. Homoseksualumas įveikiamas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.