Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Partijos

Kun. Robertas Grigas TS-LKD nariams: ar Jūs tikrai tapatinatės su dabartiniu partijos pirmininku?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 25 d. 15:07

26     

    

Kun. Robertas Grigas TS-LKD nariams: ar Jūs tikrai tapatinatės su dabartiniu partijos pirmininku?

Dalijamės rezistento kunigo Roberto Grigo viešu klausimu, skirtu TS-LKD partijos nariams. Kunigas tiesiai jų klausia, kaip jiems sekasi susitapatinti su savo partijos vadovu – su tomis idėjomis, kurias jis deklaruoja ir žodžiais, ir veiksmais?                                                                                                                                                                                                                                                                                             
Tikėtina, tokių klausimų buvo kilę ir anksčiau, tačiau po pastarojo meto jaunojo vado pasisakymų ir net išpuolių prieš partijos kolegas, prisidėjusius rengiant Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pataisų projektą, tokie klausimai kyla ne tik Robertui Grigui.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Irena       2018-12-3 20:23

Gini Banai, Tom Berner, jūsų komentarai rodo jūsų dvasinę ubagystę arba Lietuvos priešų užsakomuosius komentarus. Jie tokiu mėšlu dvokia, kad keista, jog patys to nesuprantate.Dar ir degut - tarsi būtumėt atėję iš pragaro. Ir dar, prisiminkite fizikos dėsnį: veiksmas turi atoveiksmį.O pagal Šv. Raštą - ką sėji, tą ir pjausi.

mazgys       2018-11-28 22:03

oooo, jeigu gerb. kunigas Robertas Grigas sutiktų būti Lietuvos prezidentu, tai būtų nuostabu. Tikrai visi irnkėjai už jį balsuotų.

to Evoliucija       2018-11-28 8:31

O gal nupylė nuo Šumerų, nuo Vedų ir kitų antikinių tautų šventraščių, ką, gudruti? Ir pritaikė savo reikmėms.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-11-27 22:28

Apie Gabrielių Landsbergį jau rašiau anksčiau: http://www.ekspertai.eu/antikonstitucines-valdzios-grozybesii-d91308/
*
Pacituosi:
“Tai matome, kad į valdžią eina G.Landsbergis su tokia nuomone atominės klausimu: „Manau, kad Lietuvoje matėme panašų dalyką, kai 2012 m. buvo referendumas dėl Visagino AE. Žmonės tuo referendumu, manau, pasakė, kad jie tiesiog norėjo valdžios pasikeitimo, o ne iš tikrųjų buvo įsigilinę ir atsakė nuoširdžiai į tą klausimą, ar tikrai AE Lietuvoje nereikalinga.“ Labai keista mąstysena. Jeigu žmogus ar tauta pasisako prieš AE, tai jam visiškai nereiškia, kad pasisako prieš AE, o tik pasisako prieš valdžią. Tai yra, kai balsuoja, tai visiškai neišmano už ką balsuoja, o va G.Landsbergis išmano. Tarkime ateina žmogus į rinkimus ir basuoja už Gabrielių Landsbergį ar už Dalią Grybauskaitę. Tačiau pasinaudodami G.Landsbergio mąstysena galime teigti, kad Lietuvos žmogus, kai balsuoja už G.Landsbegį ar D.Grybauskaitę, už juos visiškai nebalsuoja, o balsuoja už putinus žalialapius. Tai kam tokie iškreiptos mąstysenos žmonės reikalingi Lietuvos politikoje? Taigi visiškai aišku, kad tokiam žmogui yra nusispjauti ant žmonių nuomonės, net jei ta nuomonė yra referendumu išsakyta nuomonė. Kur mus šitas vedlys nuves? Nuves vėl į antikonstitucinę valdžią. Tas pats liečia visas likusias partijas ir ju vadukus.”
*
*
Todėl manau, kad tinkamiausiu kandidatu į prezidentus yra Lietuvos tikėjimo kunigas Robertas Grigas. Vieni mato Roberte Grige kunigą, o kiti juk gali matyti ir Lietuvos patriotą,dvasingą ŽMOGŲ, kuris tai įrodė savo gyvenimu. Taigi pakartosiu savo siūlymą:

http://biciulyste.com/be-kategorijos/dr-jonas-ramanauskas-lietuvos-tikejimo-kuniga-i-prezidentus/

Lietuvos tikėjimo kunigą – į PREZIDENTUS
Girdžiu, kažkas šaukia, gelbėk, padėk, o nesimato. Kas galėtų būti? LIETUVA.

Reikia galvoti apie Lietuvos būsimą prezidentą. Turėjome šansą, Lietuvos tikėjimo diplomatą, gyvenimą paaukojusį Lietuvai, vilties prezidentą Stasį Lozoratį. Priešas buvo stiprus, o gal dabar net stipresnis. Taigi 40 procentų balsų aiškiai nepakanka pergalei. Reikia 60 procentų balsų mažiausiai. Todėl apie tai reikia galvoti ir spręsti jau dabar. Kviečiu kas gali Lietuvoje ir Pasaulyje jungtis į grupeles ir grupes, organizuotis, ir surasti Lietuvos tikėjimo prezidentą.

Iš toli man auksu net pelenuose žiba dvasios aristokratas, patikrintas gyvenimu Lietuvos tikėjimo kunigas Robertas Grigas. Atsiklauskime vienuolės, dvasios aristokratės, Laisvės premijos laureatės, bendražygės Nijolės Felicijos Sadūnaitės. Jos TIESOS žodis turi įtikinti. Tikiu, kad pritars šiam nepaprastai sunkiam pasirinkimui. Paprašykime Lietuvos tikėjimo kunigo Roberto Grigo sutikti dalyvauti mūšyje į Lietuvos prezidentus.

Tegu Lietuvos tikėjimo kunigo Roberto Grigo, kunigaikščio pergalingą žygį palydi Bernardo Brazdžionio eilėraščio De Profundis posmas:

Iš gilumos šaukiuos Tavęs, o Viešpatie,
iš gilumos susopusios širdies,
einu Tavęs, Paguodos Žodžio, ieškoti,
einu tavęs, vidurnakčio Žvaigždės!…

Pagarbiai dr. Jonas Ramanauskas .(JavaScript must be enabled to view this email address)
2018-02-01

 

mazgys       2018-11-26 20:15

Jau vien tai, kad G.Landsbergis pasirašė D.Šakalienės gynimo raštą Seime, net neįsigilinęs, kas, kur, kaip ir kodėl, daug ką pasako.

Sakyk, Tom Berner,       2018-11-26 18:21

kas patį nuskriaudė, kokia Salomeikės mokytoja?

Evoliucija       2018-11-26 14:21

“Pro patrią” pagimdė krikščionybė, kurią sukūrė viena raštinga tauta. Gilioje senovėje ji parašė Knygą. Savo tautos labui. Tai paslaptis nepaisant to, kad dabar ją žino visi.

Taiklu       2018-11-26 11:28

Bravo, tiesiai į dešimtuką! // Galim palyginti su riešutu, ar kitu vaisium - atrodo gražiai, bet atsikandęs pajauti, kad vidus supuvęs, o skonis baisus. Belieka tučtuojau išspjauti. Ši situacija - visiškai supuvęs, “žmonių” partijos vadas be žmogiškumo ir tokio anūkėlio įkaitu tapusia visa partija - iš šalies atrodo tikrai tragikomiškai. Palinkėsim skanaus tiems konservatoriams, kurie apsimeta, kad skanu, kad jiems viskas ir konservatoriška, ir krikščioniška. Neabejotinai bus labai linksma stebėti šiuos apsimetėlius. Ne kiekvienas net sugebėtų kramtydamas ir rydamas šlykštynę nutaisyti ramų ir patenkintą veidą! Žinoma, yra nemažai konservatorių, kuriems tikrai skanu. Ką gi, supuvusiems ir puvėsiais mintantiems tarp gyvųjų ne vieta!

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-26 10:39

Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos sudėtyje yra Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga - nuo komunistų nukentėjusiųjų piliečių visuomeninė organizacija.
____________________________________________________
Turim straipsnius, išryškinusius iki šiol buvusią nematomą Vytauto Landsbergio klastą.
Va tokį
“Jonas Burokas. Nepaneigsime to, kas tikrai buvo”
ir va tokį
“Tautos forumo pareiškimas dėl LKP paskelbimo nusikalstama organizacija ir politinio elito priešinimosi dekomunizacijai”
___________________________________________________
Išvada: nejusdama klastos, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga, susidėjo su iki šiol LKP budelius dangstančiaisiais landsberginiais. Vienareikšmiškai, tokią klaidą reikia nedelsiant (d_a_b_a_r) atitaisyti. Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga (pirmininkas Gvidas Rutkauskas) privalo nedelsiant panaikinti (2004 metų) politinį sandorį su klastingiausiaisiais komunist_kgb’istiniais landsberginiais.
***
Okupuotoji Lietuva (komunistuojančių partinių gaujų)
2018 lapkričio 26

albina       2018-11-26 10:37

Tiek gražių,protingų,net alfa vyrų,bet diskusija pievose.Spauda skelbia apie *naujos tikros konservatorių*partijos steigimą.Programa parašyta,bet neįvardijami iniciatoriai.Gudručiai,tai atsakykite koks ir kieno čia planas?Ar tik bartis noras?

Dėl Ginio Bano       2018-11-26 10:04

Oi, nejuokinkit su tais septyniolikamečiais, gerai? Nuskriaudė mat nabagą kokia tai mokytoja, berazumi. Žinai, Brežnevo laikais pačios veržėsi į lovą pas įtakinguosius dėdes, kad gautų privilegijų, pinigėlių, geresnį pažymį ir galėtų studijuoti VU ir kitur. O kas dabar vyksta Lietuvoje nuo 1990 metų, nežinai ar tyčia apsimeti, ane? Nežinai ką dulkina Verslo klasė ir kokio amžiaus? Beje, kažkodėl ir tos nepilnametės veržiasi pas juos, gal žinote kodėl kaip drg.L.Brežnevo laikais?

Draugas Tarabilda,       2018-11-26 9:52

politini įžaidėjau, aš nepartinis, tad prašom nešmeižti, ar supratai, ambalini? Ir nebalsuojų nei už konservatorius, nei už LDDP ir jų satelitus kolchoznikus ar pseudo žaliuosius ar LDDP smogikus liberoidus. Manai, kad šiaip sau dabar Prezidentė parėmė Juozaitį, ane? Už dyką, taip sakant, ane?

su užuojauta       2018-11-26 9:27

Aš seniai pamąstau - kaip šioje partijoje turi jaustis A. Ažubalis, R. Dagys, L. Kasčiūnas? Užuojauta jiems.
Dėl Anūkėlio: jis, iš dalies, nelaimingas, užaugintas be tėvų meilės. Tėvas su motina anksti išsiskyrė ir nuėjo savais keliais. Vaikas primestas seneliui, kuriam labiau rūpėjo iš Lietuvos valstybės pasidaryti sau biznį nei užsiimti anūko auklėjimu. Ir ankstyvos vedybos su Austėja labai primena lietuviškąją klasiką iš Žemaitės, Vienuolio raštų, kada tuokiamasi ne dėl meilės, bet dėl išskaičiavimo.

Ginio bano begailinčiam...        2018-11-26 9:16

...tam kuriam manęs gaila dėl pavydo,tai pasakysiu jog mane irgi 17 įsivertė į lovą pedagogė muzrukė-patiko,po to komunistų partijos rajono komiteto 2 sekretorė-tai jau nelabai,bet aš gerai išmokau TAI daryti.Skirtumas tarp manęs ir TO jaunuolio,kad aš atsidėkodamas už “muzikos” ir “politologijos"mokymus,nevedžiau nei vienos ,nei kitos.Taigi snargliau gali manęs negailėti juo lab pamatęs mane iš 50m.pradėtum melstis…

Galima       2018-11-26 8:13

manyti, kad konservatoriai, esantys amziuje, jaucia kad pasitrauke is konservatoriu partijos niekur daugiau nepritaps.Niekas i kitas partijas ar komitetus ju neprims.Teks tenkintis, ju akimis, skurdziomis pensijomis.O gerokai brandaus amziaus konservatoriu yra nemazai.Todel ir sedi uzsimerke i viska.

Al.       2018-11-26 2:17

Toks įspūdis,kad per žmonas ir kitus infiltrantus iš kolaborantų luomo, pasinaudojant buvusių patriotų tuštybe ir gobšumu, ši partija buvo užvaldyta ir pasukta priešinga kryptimi. Bet, jei atsiras ten nors vienas doras ir drąsus žmogus, gal išsivalys, kaip išsivalo upės.

Tarabilda to Tomui Berner        2018-11-26 0:29

Konsevatnyke, kaip vertinti, ir kaip tokį reiškinį vadinti, kai mokytoja išdulkina nepilnametį mokinį? O po to ta mokytoja vadovauja tinklui privačių vaikų darželių ir mokyklų?

Mazgiui       2018-11-26 0:25

Viena blakė tikrai yra. Dvokia.

Tomui Berner       2018-11-26 0:22

O kieno pats auka tapai? Tarabildos melagingos propagandos ar Niujorktaimso auka? Apie kokią pedofiliją čia kliedi tarp vyro ir žmonos?

mazgys       2018-11-26 0:18

Ar čia yra kas nors parašęs komentarą iš TS-LKD narių ar bent jau gerbėjų?

Tarabildai       2018-11-26 0:13

Kaip pačiam šiąnakt sekasi medžioklė? Ar daug fašistų sumedžiojai?

Tarabilda       2018-11-25 21:49

Anūkas yra kompleksuyota padugnė ir niekšas, keršijantis pasauliui už sužalotą vaikystę ir brendimo traumas. Jis tiesiog kartoja fiurerio naratyvą.

Gini Banai       2018-11-25 21:11

Matosi, kad tau pavydas bamba taip grauzia, kad nebegali iskesti, cha, cha, cha…. Gaila, savotiskai taves gaila vargselio, cha, cha, cha….

Anne Dorothée de Courlande       2018-11-25 21:03

Pone Gini Banai, tai įvardijama vienu žodžiu - Pakiša. Na, o kas tuo geriausiai užsiiminėja Pasauly, manau, žinote. Galėtumėte mums irgi paviešinti, ačiū avansu.

tyla - gera byla?        2018-11-25 20:02

“kiba” pagaliau susigėdo tie tskpistai ,kad komentaruose tyla kaip kapuose. Nors ,faktiškai ta gauja su savo keistomis ,Lietuvoje negirdėtomis ir neaktualiomis vertybėmis , Lietuvos žmonių garantuotai bus netrukus laidojama -

Tik biznelis       2018-11-25 18:39

Kaip diedukas, taip ir anūkas parduoda ir išduoda visus ir viską jei tik mato tame naudą sau. Jie nepasikeis, keistis turime mes.


Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Kokių minčių kyla skaitant „visiškai nenormalų Aušros Maldeikienės komentarą apie tremties atmintį“

Nida Vasiliauskaitė. Apie „erelių“ menkystę

Geroji Naujiena: Atsiverskime ir tikėkime Evangelija!

Kviečiame pasirašyti peticiją „Prieš lyčiai neutralios partnerystės įteisinimą“

Dr. John Campbell: Cinkas prieš COVID-19

Liudvikas Jakimavičius. Sniego mandala

Andrius Švarplys. Facebookas atjungė Australiją

Algimantas Matulevičius. Šventės ir kasdienybė

Algimantas Rusteika. Tai tiesiog dar vienas šansas, kuris mums bus labai trumpam duotas

Nida Vasiliauskaitė: „Dievaž, ką jie rūko?“

Vidmantas Valiušaitis. K. Škirpos atsakymas į šmeižtus apie jį, paskleistus per Maskvos išlaikomą Amerikos lietuvių komunistų laikraštį

Tomas Viluckas. Apie Bažnyčios krizę ir bendrą atsakomybę

Dienos aktualija: tarptautinė konferencija – Europos ateitis, šeima ir prigimtinės žmogaus teisės (vaizdo įrašas)

Algimantas Rusteika. Ar šis pirmininkas būtų objektyvus?

Joana Noreikaitė: Prezidente, smerkiate Lukašenkos ir Putino režimus, o patys taikote tokius pačius taikių piliečių akcijų gniuždymo metodus

Be komentarų: vasario 17 d. policijos veiksmai per „Tie-SOS!“ akciją S. Daukanto aikštėje

Kaip milijardieriai LGBT padarė tokią galingą

Vytautas Radžvilas. Diena, kai nutarėme ne tik gyventi, bet ir būti

Papunkčiui su Vytautu Sinica:  Zingeris, nacionalizmas, fašizmas ir Vasario 16-oji

Rasa Čepaitienė. Lietuva vis dar yra mūsų pasaulio ir širdžių centras

Vasario 16-oji – ir virtualioje erdvėje

„Kovojom Ąžuolais, palūžom Ąžuolais, mirėm Ąžuolais ir šlamėsim Ąžuolais, tiems, kas Tėvynę myli“ –  Vasario 16-oji: kad būtume jų aukos verti!

Vidmantas Valiušaitis. Vasario 16-oji per paskutinį šimtmetį

Zigmas Tamakauskas. Vasario 16-oji – trykštanti mūsų stiprybės gyvybingoji dvasia

Nacionalinis susivienijimas ragina Vyriausybę grąžinti „Miško brolių“ draugijai jos būstinę

Maldos akcija už šeimą: Nelaisvė prasideda dvasine okupacija. Kaip įgyti imunitetą ideologijai? Kard. Sigitą Tamkevičių kalbina Audrius Globys

Verta prisiminti. Česlovas Iškauskas. Pokario kovos: Lietuvos katalikų laiškas Popiežiui

Rasti ir atpažinti 11-os partizanų ir jų rėmėjų palaikai

Kvietimas: Nacionalinis susivienijimas. Neleiskime ištrinti Vasario 16-osios iš Tautos atminties!

Raimondas Navickas. Kodėl jie to nedaro, kodėl laukia Stambulo konvencijos? arba Demagogijos anatomija

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.