Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas

Kun. Robertas Grigas klausia: Kaip dar bus kenkiama tautai?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 4 d. 12:27

14     

    

Kun. Robertas Grigas klausia: Kaip dar bus kenkiama tautai?

Vienalyčių partnerysčių propaganda.
Narkotikų laisvės projektai.
Svaigalų įsigijimo lengvatos.
Išprovokuota migrantų krizė.

Kaip dar bus kenkiama tautai?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kenkimas       2021-07-9 13:12

Per 30 metų dar nenugaišo senieji kenkėjai, o jau iš jų lervų išsivystė naujieji. Kenkti - tai ne kurti ar daryti gera. Jiems tai ne tik prigimtinis instinktas, kaip ir visiems kenkėjams, bet ir nešantis naudą,- pvz., kai per metus į vieno naujo kenkėjo sąskaitą “įkrenta” tuzinas milijonų eurų.

Raigerdas       2021-07-5 8:16

Gerbiamas Robertai Grigai, jūs esate vienas iš šviesiausių Lietuvos protų, ir manau, suprantate, kaip veikia komunistai. Kadangi jie yra VEIDMAINIAI (arba velniai), tai jie apsimeta tuo, kuo nėra iš tikrųjų. Jūs žinote, kaip bolševikai apsimentė darbininkų gynėjais, jūs žinote, kaip Konservatorių partija apsimetė Sąjūdžio Avangardu ir jį numarino. Ir tokių atvejų mūsų istorijoje pilna. 30 metų Konservatoriai vaikščiojo su kauke, o kad niekas to nepastebėtų ir jų neatpažintų, tai jie, kaip šydu, prisidengė krikščionimis-demokratais. Juk ne paslaptis, jums kunige, kad už koservatorius daugiausia balsuoja katalikai, nes ir kunigai kartais “pataria” už ką balsuoti. Taigi, kaip matote, nebuvo padarytos jokios išvados dėl komunistų, kaip žmogaus tipo. Kova už laisvę vyko nuo Sovietų komunistų, bet niekas neatkreipė dėmesio į tai, kai tie kanopiniai staigiai tapo katalikais, kaip tai įvyko, pavyzdžiui, su A. Maldeikiene. Štai ir čia, užsimaskavęs (gal net Baltarusijos KGB dirbantis) rašo:“ko iš jų laukti?    2021-07-4 15:32
Konservatoriams nėra kada dirbti Lietuvai, juk kasdien reikia kovoti su Prezidentu, niekinti kitaip mąstančius, važinėti po pasaulį ir šūkauti ant Rusijos ir Baltarusijos, šmeižti Briuseliui savo Prezidentą ir homofobišką tautą. Visa energija tokioms kovoms išeina”. Taigi, šitas “nekaltas avinėlis” agituoja už kanopinį Baltarusijos diktatorių A. Lukašenką. Taigi, mes matome, kad jau į “Šeimos Sąjūdį” skverbiasi visokio plauko išdavikai, kurie pradės tą “Šeimos Sąjūdį” ardyti iš vidaus, apsimesdami “tikrais patriotais”. Ir vėl viskas iš naujo. Ką reikia daryti? Reikia kažką tai daryti su savais VEIDMAINIAIS. VEIDMAINIŠKUMAS YRA LABAI ŽMOGAUS BŪSENA. TAI TIKRAI ŽMONĖS, PARDAVĘ SAVO SIELĄ. Juk Čmiliytė ne šiaip sau įstojo į liberalų partiją, nes tai yra labai patogus instrumentas ardant mūsų valstybę ir kenkiant mūsų tautai. Ir už tai nelikti nubaustai. Liberalų priedanga yra tas šydas, kuris naudojamas pridengti savo kenkėjiškai komunistinei prigimčiai. Kaip žmogus kenčia nuo savų nuodėmių, taip ir tauta kenčia nuo savų parazitų, nuo kurių nenori apsivalyti. Veidmainis gali tapti kuo tik nori, net katalikų, jeigu reikia ateiti į valdžią ir gauti gerus pinigus, kaip tai įvyko su A.Maldeikienė. Reikia pripažinti patį faktą, kad mes nesusitvarkėme su savais komunistais ir jie mus dar kartą išdūrė, kaip 1939 m. taip ir dabar. Ir jeigu mes nieko nedarysime, tai vėl ir vėl lipsime ant to pačio grėblio.

Raimundas       2021-07-5 6:54

Sąrašą galima papildyti:
Konstitucijos niekinimas.
Valstybės turto parceliavimas.
Manipuliavimas Covid19, ir t.t.

Leonas Vainšteinas (Sveiko proto balsas)       2021-07-4 23:14
ah1       2021-07-4 21:10

akivaizdu kad naikinami Baltai ir baltų rūšis per alkoholizmą, narkotikus, emigracija, šeimų naikinimą, imuniteto mažinimų streso kėlimu ir neleidimu kvėpuoti

Kis       2021-07-4 17:44

paskutinis koziris AE issprogdinti

Lingvistika.       2021-07-4 17:22

    O ar galima kenkti TAUTAI, kurios praktiškai kaip ir nebėra. Juk jau seniai visi vadinami ES piliečiais arba partneriais.

Tol, kol tikėsit       2021-07-4 16:15

asmeniu, stumiamam į valdžią jėgų, vykdančių Rytų užsakymą dėl lietuvių pavaizdavimo antisemitais. Jis to žinoma, nesako, bet darys viską, kas iš jo bus reikalauta. Trūko net protelio susilaikyti nuo frazės “Aš palaikau prezidentą”.

ko iš jų laukti?       2021-07-4 15:32

Konservatoriams nėra kada dirbti Lietuvai, juk kasdien reikia kovoti su Prezidentu, niekinti kitaip mąstančius, važinėti po pasaulį ir šūkauti ant Rusijos ir Baltarusijos, šmeižti Briuseliui savo Prezidentą ir homofobišką tautą. Visa energija tokioms kovoms išeina.

Al.       2021-07-4 15:11

Jei valdžia nesugeba atsilaikyti prieš neginkluotus ateivius, galim tik įsivaizduoti kaip jie priešintųsi ginkluotam užpuolimui. Ar sugebėtų greit aprūpintu maistu ir viešbučiais daugybę priešo karių? Gal todėl Vilniuje masinė butų statyba ?

Cha       2021-07-4 14:13

Atėjo į pasaulį antikristas, tai negi gali būti kitaip. Tad, manau, ne be užtenka kovoti su jo dvasia, bet labai rimtai patiems atsisukti į Jėzų. Laikas susivokti, o kur aš esu? Gal mano nuodėmės leidžia jam čia būti? Man labiau primena žmonių visiškas aklumas, na kaip viename straipsnyje br. Paulius Vaineikis klausia: “Nežinau kas atsitiko? Visiškas kritinio mąstymo užtemimas, o gal tai jau masinis apsėdimas, kaip sakė prof. Antanas Maceina, kad Sovietų Rusijoje ir Hitlerinėje Vokietijoje žmonės buvo užhipnotizuoti kažkokios jėgos, jie šventai tikėjo visom absurdiškom „protingom“ valdančiųjų beprotybėm ir ėjo tiesiai mirčiai į nasrus!
Atsibudo tada, kai jau buvo per vėlu!”

epizodas       2021-07-4 13:55

kažkokiame, senai matytame filme piktadario paklausė: kodėl darai bloga žmonėms, kodėl juos skaudini, juk tai netgi nenaudinga tau, tai iracionalu. atsakymas buvo “nes galiu”. taip ir vaivorykštinė klika apsvaigusi nuo savo tariamos galybės ir nebaudžiamumo.

Konservatoriai       2021-07-4 13:16

turėtų sėsti kalėjiman ilgam už inveiderių pasikvietimą kartu su Lukaška, kad lietuvių nebeliktų Lietuvoje. Konservatorių moteriškaitės prisižais ir pražudys Lietuvos valstybę arba sės, jei Lietuva išsigelbės. O ką veikia policija, ko nesaugo mus nuo invazijos? Ar moka tik lietuvius be kaukių po miškus vaikytis ir bauduoti, ką? Sumanė moteriškaitės dar labiau lietuvius praskiesti - pakeisti lietuvius į kietesnius vyriokus kitos rasės, nes anie, mat, pajėgesni ar kaip?

Dar       2021-07-4 12:43

Jie vogs, meluos, niekins ir žemins, nes kitaip nemoka tie makulatūros (pinigų) tarnai, ir gal jau nelabai žmonės, nors išoriškai dar turi tokį pavidalą. Tauta vis tiek laimės, nes pats dangus mato, kas darosi. Pagalba dažnai ateina netikėtai, tik nereikia prarasti vilties ir meilės Tėvynei, nes šito jie ir siekia. Be vilties, be siekių žmogus ilgai neišgyvena. Tiens, aniems sunkiai sekasi, ir tai akivaizdu, žmonių sąmonė bunda, ir jie po truputį pradeda vienytis. Visa mūsų esmė sudėta V. Kudirkos sukurtame Lietuvos himne, nepamirškime šitai.

Rekomenduojame

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.