Propagandos ir ideologijos analizė, Iš propagandos frontų, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Pilietybė

Kun. Robertas Grigas JAV teisėsaugai: Apginkite p. N.Venckienės teisę į nešališką ir teisingą teismą

Tiesos.lt redakcija   2018 m. kovo 9 d. 12:06

57     

    

Kun. Robertas Grigas JAV teisėsaugai: Apginkite p. N.Venckienės teisę į nešališką ir teisingą teismą

2018 m. kovo 8 d.

Kaip jau skelbėme, laisvės gynėja, politinė kalinė, vienuolė, 2017-ųjų metų Laisvės premijos laureatė Nijolė Sadūnaitė atviru laišku kreipėsi į JAV prezidentą Donaldą Trumpą ragindama netenkinti „korumpuotos Lietuvos Respublikos teisėsaugos“ prašymo išduoti Neringą Venckienę Lietuvai.

Į JAV teisėsaugos pareigūnus kreipėsi ir sesers Nijolės laisvės kovų bendražygis, disidentas kunigas Robertas Grigas prašydamas nesutikti patenkinti Lietuvos valdžios ekstradicijos prašymo, o jai keliamus kaltinimus išnagrinėti JAV teismuose ir taip apginti buvusios teisėjos ir Seimo narės Neringos Venckienės žmogaus teises, ypač jos „teisę į bešališką ir teisingą teismą“.

* * *

Jungtinių Amerikos Valstijų teisėtvarkos institucijoms


Gerbiami JAV teisingumo įstaigų Pareigūnai,

kreipiuosi į Jus dėl neseniai Čikagoje sulaikytos Lietuvos Respublikos pilietės Neringos Venckienės
sulaikymo. Lietuvos Respublikos teisėtvarkos įstaigos reikalauja ponios Venckienės ekstradicijos į
Lietuvą, kur ji būtų teisiama jai iškeltose bylose. Ponia Venckienė yra buvusi teisėja ir buvusi
Lietuvos Parlamento (Lietuvos Seimo) narė. Ji yra kaltinama bylose, kurios prieš keletą metų sukėlė
didelį rezonansą Lietuvos visuomenėje. Visa eilė su tomis bylomis susijusių asmenų, taip pat ir ponios
Venckienės brolis Drąsius Kedys, yra mirę įtartinomis aplinkybėmis. Didelė dalis aktyvios piliečių
visuomenės Lietuvoje dėl minėtų neaiškių aplinkybių turi pagristų įtarimų, kad Lietuvos teismų
sprendimai ponios Neringos Venckienės byloje nebus bešališki ir objektyvūs. Nors mūsų valstybė
yra atkūrusi Nepriklausomybę nuo Sovietų Sąjungos prieš 28 metus (1990), iki šiol nebuvo įvykdyta
nuosekli liustracija asmenų, nusikaltusių kolaboravimu su okupaciniu sovietų režimu. Šis ir kiti su
politine korupcija susiję faktai kelia nerimą, kad teismų sprendimai aukštesnių valdžios ešelonų
korupciją galimai paliečiančiose bylose gali būti neteisingi.

Ponios Neringos Venckienės saugumas ir net gyvybę būtų labiau užtikrintai ginami, jeigu jai keliami
kaltinimai būtų išnagrinėti JAV teismuose. Bus iš tikrųjų pasitarnauta ponios Neringos Venckienės
Žmogaus teisių apsaugai, ypač jos teisei į bešališką ir teisingą teismą, jei JAV įstaigos nesutiks
patenkinti Lietuvos valdžios ekstradicijos prašymo.

Linkėdamas Dievo palaimos Amerikai –

RobertasGrigas
Katalikų kunigas, antisovietinės lietuvių rezistencijos dalyvis

Vilniaus g. 9 – 6
Kaunas, Lietuva

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+
„Kauno pedofilijos byla“ JAV teisme

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2018-03-10 23:03

Danutei:
nereikia pervertinti tautiniu pedofilu galimybiu: jie gali uzgrobti valdzia Lietuvoje, bet isreguliuoti arba sutrykdyti Google jie teturi tiek pat galimybiu kiek benamis sunekas sukelti oro dregnuma Cheopso piramides labirintuose pasislapines ant jos pamatu.
Toks mazdaug jegu santykis.

100 % pritariu komentatoriui       2018-03-10 18:12

Išvirkščias gyvenimas.    2018-03-10 12:29

Danutei       2018-03-10 17:18

Niekas nieko neblokuoja. Taip ir turi būti. Pas mane taip pat nustatymuose padaryta saugumo sumetimais, kad nerodytų paveikslėlių, nes po tokiais failais lengva paslėpti virusus. Pas daug ką taip padaryta, netgi tokios nuostatos yra rekomenduojamos paslaugos teikėjo. Kada norite pamatyti paveikslėlį, spaudžiate “rodyti”, “leisti”, kaip pas ką, ir žiūrite.
Net ir norėdami mūsų niekšai nepajėgtų tokiais mastais Google šokdinti. smile

Dzeikui Danutė       2018-03-10 15:34

Mano vyro kitas paštas, kuris gautas per KTU, o mano kitas per Gmail. Vakar naktį pavyko per KTU el paštą,  kai iš kitos vietos paėmiau peticijos tekstą, tuoj pat atsirado
laiškelis, kai jį norėjau atidaryti , neatsidarė, o atsirado tekstas “Siekiant geriau apsaugoti privatumą tam tikras šio pranešimo turinys buvo užblokuotas. Jei norite įgalinti užblokuotas funkcijas, spustelkite čia, paspaudžiau atsidarė laiškelis ir aš patvirtinau peticiją. Matosi, kad peticijos pasirašymas blokuojamas.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-03-10 15:34

to “Išvirkščias gyvenimas.    2018-03-10 12:29”. Teigiamas ir teisingas supratimas. Esame stribų ir jų palikuonių okupuoti, valdomi iš to pačio centro.

Išvirkščias gyvenimas.       2018-03-10 11:29

  Venckienei joks teismas nereikalingas, nes ji nepadarė jokio nusikaltimo. Apginti ją reikia nuo pedofilų klano organizuoto ir Lietuvos valdžios remiamo susidorojimo. Tiek moralinio, tiek psichologinio ir, neišvengiamai, fizinio, nes tie nuožmūs žudikai eis iki galo. Juk matome, kaip be atvangos stengiamasi susidoroti ir su senaisiais Kedžiais ir su juos palaikančiais žmonėmis. Jiems net toks šventas sutvėrimas, kaip vaikai, nieko nereiškia ir yra naudojami tik savo gašlių poreikių tenkinimui. Tačiau valdžia su jais bendrininkauja, visos partijos tyliai pritaria ir vaidiname, kad gyvename tikroje europinėje teisinėje valstybėje. O, iš tikrųjų, visa tai primena bolševikinius-stribinius-kgbistinius laikus, kai žudynių organizatoriai ir vydytojai buvo nebaudžiami…

nesigaus, jei velnias valdo       2018-03-10 9:19

pastebėjau, kad teisininkams: prokurorams, antstoliams, teisėjams, VRM ir TM klerkams bei kitiems niekaip nesigauna pasirašyti peticiją.
——
(tegu jie žegnojasi ir reikia melstis už tuos nabagėlius, velnio apvaldytus)

Mums irgi kelis kartus nesigavo,bet       2018-03-10 8:40

bandėm ,bandėm,bandėm ,kad ir po dienos ar kelių dienų iš savo emailo ir pavyko.

Ledai pajudėjo, ačiū Dievui       2018-03-10 5:23

pasižiūrėkite anglų kalba:

“Lithuanian Government Elite Pedophile Scandal”

by Black Pilled, published on March 8,2018
3.350 views

https://www.youtube.com/watch?v=QngvLypyIpo

Dzeikas       2018-03-10 5:04

Danutei: Jeigu vyras naudojusi jusu emailu - nepavyks. Tegul atsidaro savo emaila is pasiraso patvirtindamas parasa per ta pasta(emaila).Tai gali buti viena is priezasciu.

Danutė       2018-03-10 0:09

Man nepavyko pasirašyti Karolio peticiją. Užvakar pabandžiau per “Laisvo laikraščio” straipsnio ” Aušrinė Balčiūnė : “Mes turime sutelkti jėgas, kad atsilaikyti prie blogį” paskelbtą peticiją pavyko pasirašyti, bet kitą dieną vyras pabandė, tai nieko nesigavo. Ką daryti ?

Danutė       2018-03-9 23:59

Man nepavyko pasirašyti Karolio peticiją. Užvakar pabandžiau per “Laisvo laikraščio” straipsnio ” Aušrinė Balčiūnė : “Mes turime sutelkti jėgas, kad atsilaikyti prie blogį” paskelbtą peticiją  ir pavyko pasirašyti, bet kitą dieną vyras pabandė, tai nieko nesigavo. Ką daryti ? Parašiau tik ką šį komentarą, paspaudžiau “Skelbti” ir jis dingo, liko tuščia vieta, kaip tai suprasti ? Gal kompiuteris kaltas ? Bandau dar kartą.

Danutė       2018-03-9 23:53

Man Nepavyko pasirašyti Karolio peticiją. Užvakar pabandžiau iš “Laisvo laikraščio straipsnio: “Aušrinė Balčiūnė : “Mes turime sutelkti jėgas, kad atsilaikyti prie blogį“pateiktą nuorodą ir matyt spėjau, pasirašiau, gavau laiškelį parašo patvirtinimui. Vakar per ten pat vyras pabandė ir nieko nesigavo. Matyt blokuoja. Ką daryti , kaip pasirašyti ?

valerija       2018-03-9 22:46

Aciu visiems kas neabejingi .Tiems tikriems Lietuvos patriotams kurie nori matyti Lietuva tokia uz kokia kovojome. Juk ne uz tokia kokia dabar turim, uzgrobta ir valdoma klano. Tie kurie isitikine kad kovot uz teisinga, nekorumpuota Lietuva yra nepatriotiska, skaito tai Lietuvos smeizimu, ju isitikinimu tyleti ir gyventi uzmerktom akim ,,sedeti po medziu,, laukti kas vyks toliau, tai patriotizmas. Ne tai
ne patriotizmas o prisitaikymas.

@www       2018-03-9 22:05

Ačiū už dėmesį ir rūpestį. smile

pPonei ar ponui T E G U L       2018-03-9 21:08

Čia ne teatras ir žiūrovai nebūtini .Jeigu jūs jaučiatės skiedriale pavasarinio polaidžio vandenyje,tai plaukite pasroviui į paplovų duobę.Ar jūs negirdite,kad į jus kreipiasi žmogus,tikėdamas jūsų padorumu ir sąžiningumu.

www       2018-03-9 20:35

Kokie jūs beviltiški ....violetiniai .

Palikite venskiene ramybeja        2018-03-9 20:07

Tai jus man paislinkite kaip tik bandau komentara parasyti kodel feisbuka man blokuoja tai ne pe….lu klanas

O.G       2018-03-9 18:11

Brangieji žmonės, kaip yra gera širdyje, kad mūsų šviesuoliai, kurie visą laiką kovojo, netylėjo ir tikėjo, kad tiesa vistiek išaiškės, parodė mums kelią kuriuo reikia eiti. Dabar pats laikas būti visiems vieningiems, nebijoti, nes jie tik to ir laukė ir galvojo, kad yra nepaliečiami. Laisvo Laikraščio portale dar parašytas labai skausmingas, gilus net ir graudus laiškas Karoliui nuo buvusio Jo eminencijos Lietuvos kardinolo V. Sladkevičiaus kanclerio kunigo Alfonso Bulotos. Pagarba šiems drąsiems žmonėms. Dabar būkime kartu su Neringos šeima, kad jie jaustu mūsų pečius. Būkite laimingi.

Stasys       2018-03-9 18:07

Žiūrau, kad viens “bambolinis” ar “plikai garbanotas” ir čia įlindo ir skleidžia nesąmones su savo nuodingu liežuviu. Be reikalo stengiesi, nelabasis, nes čia ne ta auditorija, kad tavo nuodai juos paveiktų.

pasirasau po kiekvienu       2018-03-9 17:37

Kunigo zodziu. Taip pat pakvieskime savo draugus, biciulius, seimos narius pasirasyti po Karolio peticija Amerikos prezidentui.

to:Pensininke       2018-03-9 17:28

teisingai pastebeta. Pridesiu - kai Vilniaus Katedroje sedi, net is pakaunes atskubejes Seimo pirminykas su family, tai viskas ir atsiskleide- koks noras buti TV veidu! O juk jam baznycia 1-2- km. nuo namu, ne 110, kaip iki Vilniaus! Tustybe valdanti Seima…Arba- Napoleono sindromas, deja.

Aušra       2018-03-9 17:17

Nuoširdžiai dėkoju gerbiamam kunigui, kad Jūs “nestovite po medžiu”. Juk turi būti GAILESTINGUMAS IR ELEMENTARUS ŽMONIŠKUMAS, KAI NIEKAS NEĮRODYTA BEI NEŠALIŠKAS TEISMAS. Linkiu Jums Dievo palaimos

Pensininke       2018-03-9 16:38

Iki zemes lenkiuosi NIJOLEI, kun.Grigui,  kurie aiskiai mato ir kalba apie teisesaugos ziauru mela , kuris slegia Kedzius. Negaliu   matyti kai per valstybines sventes arkikatedroje pirmose suoluose sedi valstybes vadovai, kurie tik   formaliai “KLAUSO” SV. misias,  o kur ju SIRDYS?  Manau, kad dvasininkai pataikauja isverstaskuriams,  kurie nebijo DIEVO.

Marginalas       2018-03-9 16:36

Pirma reikia galutinai įsitikinti, kad žinia apie “Venckienę” ne gudrus feikas su padirbta miglota nuoroda. Iki šiol nesu tikras, ar Venckienė iš viso gyva, bet esu tikras, kad nei Deimantės, nei jos motinos šiame pasaulyje jau nebėra.

to:nešė        2018-03-9 16:11

ei, Cerniauskai, nerasinek save pateisinancius komentarus. Nieko Venckienei nereikia irodineti - tie, kurie mateme vietoje, kurie mateme is toli per interneta, tie sakome-  Cerniauskas NESE DEIMANTE KEDYTE kartu su biologine motina Laima STANKUNAITE sukryziuotomis kojomis! R.Janutienes laidoje jie abu (na, argi ne idiotai?!)pademonstravo, kaip mokosi ant Cerniausko vaiko isnesti Deimante SUKRYZIUOTOMIS KOJOMIS! AR neprisimenate?! Cerniauskas is Co gina pedofilus! Ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniu lygiu. Beje, JAV politikai kisasi visur, jei tik gauna is pilieciu laiskus konkrecia tema. Stai cia labai praverstu dviguba (antra) pilietybe LR pilieciams gyvenantiems JAV! Bet, dabar svarbiausia uzduotis surinkti kuo daugiau parasu.Platinkime ir kitatauciams- nieko nereikia jiems aiskinti - turite adresus - siuskite. Karolis labai aiskiai ir puikiai kalba anglu k. Jei anglija.eu dar neisspausdino Sadunaites, Grigo, Karolio kreipimusi, tai tasportaliukas sukurtas is VSD varpines.PAGARBA kun. ROBERTUI GRIGUI!

palaukite       2018-03-9 15:42

O tai ko čia kai kurie taip pergyvena, padės peticija, ar nepadės? O koks jums skirtumas, pasirašinės kas nors peticija, ar ne? Ko jūs išvis pergyvenate dėl to, jeigu “ten viską sprendžia teismai”? smile
Jūs bent patys suprantate, kad atrodote taip pat idiotiškai kaip Milinienė savo interviu, kur ji aptakiai teigia, paskui neigia savo žodžius, bet kaip pagrindinę mintį palieka niekuo nepatvirtinto savo pirmo teiginio atspalvį? Visa tai atrodo labai juokingai.
Jau vien po tokių jūsų įtikinėjimų tampa akivaizdu, kad peticiją pasirašyti būtina.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-03-9 15:36

to “Labai tiksliai     2018-03-9 8:23
viskas įvardyta.R.Grigas darys nuodėmę,jei nekandidatuos į Prezidentus.”

Kaip matote, Jūsų nuomonė yra pagrįsta:

Lietuvos tikėjimo kunigą – į PREZIDENTUS

Girdžiu, kažkas šaukia, gelbėk, padėk, o nesimato. Kas galėtų būti? LIETUVA.

Reikia galvoti apie Lietuvos būsimą prezidentą. Turėjome šansą, Lietuvos tikėjimo diplomatą, gyvenimą paaukojusį Lietuvai, vilties prezidentą Stasį Lozoratį. Priešas buvo stiprus, o gal dabar net stipresnis. Taigi 40 procentų balsų aiškiai nepakanka pergalei. Reikia 60 procentų balsų mažiausiai. Todėl apie tai reikia galvoti ir spręsti jau dabar. Kviečiu kas gali Lietuvoje ir Pasaulyje jungtis į grupeles ir grupes, organizuotis, ir surasti Lietuvos tikėjimo prezidentą.

Iš toli man auksu net pelenuose žiba dvasios aristokratas, patikrintas gyvenimu Lietuvos tikėjimo kunigas Robertas Grigas. Atsiklauskime vienuolės, dvasios aristokratės, Laisvės premijos laureatės, bendražygės Nijolės Felicijos Sadūnaitės. Jos TIESOS žodis turi įtikinti. Tikiu, kad pritars šiam nepaprastai sunkiam pasirinkimui. Paprašykime Lietuvos tikėjimo kunigo Roberto Grigo sutikti dalyvauti mūšyje į Lietuvos prezidentus.

Tegu Lietuvos tikėjimo kunigo Roberto Grigo, kunigaikščio pergalingą žygį palydi Bernardo Brazdžionio eilėraščio De Profundis posmas:

Iš gilumos šaukiuos Tavęs, o Viešpatie,
iš gilumos susopusios širdies,
einu Tavęs, Paguodos Žodžio, ieškoti,
einu tavęs, vidurnakčio Žvaigždės!…

Pagarbiai dr. Jonas Ramanauskas .(JavaScript must be enabled to view this email address)
2018-02-01


Suprantama tiesos.lt ir kiti portalai tokio straipsnelio nespausdina. Kai atsiverti Tomkamus sąrašus ir surandi portalo vadukų pavardes, tai kitų paaiškinimų, kodėl nespasudina, kaip ir nereikia.

tam tai       2018-03-9 15:32

Kai įrodysi, kad nevartoji narkotikų, tada gal ir atkreipsime dėmesį į tavo komentarą.

užsimaskavę putinistai pasius       2018-03-9 15:30

Juk rašo kunigas, suteikęs Paskutinį patepimą Aukščiausiosios Tarybos gynėjams 1991m. sausio 13!

Adminui       2018-03-9 12:27

Trinkite 13.07 ir 13.14 val. Vieno braižo skiedalus. Manau, jie rašomi sąmoningai, kad pakenktų portalui.

tai       2018-03-9 12:13

kriminalinis,ne politinis klausimas.Čia žmonių kraujas pralietas.Kai venckienė įrodys,jog nešmeižė ir neoganizavo žudynių,tada ji pati save reabilituos.Politikai jau bandė apginti kriminalinį nusikaltimą.JAV politikai į teismų darbą nesikiša.

Tai politinis klausimas,todėl       2018-03-9 12:08

ne tik teismai čia gali tarti žodį.

nešė       2018-03-9 11:59

ar nenešė,ne esminis dalykas.Esminis yra tas,kad reikėjo taip išnešti.Esminis klausimas dabar yra venckienei įrodyti,jog ji nešmeižė,nesukūrė visos šios istorijos ir kad mergaitė nebuvo padaryta įkaite.Čia dabar yra pagrindinis klausimas.Visi kiti pašalinai.Galės sųsti visus jai priskirtus nusikaltimus.O peticija nieko nepadės.Čia tik žmonių mulkininmas ir eilinė nepasitekinimo banga.Buvo laisvėj ilgiausiai,galėjo pradėti teisminius procesus užsieny.Dabar galės gintis.

.....       2018-03-9 11:31

Niekas tos Lietuvos neniekina kaip niekina pati teisesauga su savo korumpuotais teimais. Visa Lietuva mate kaip Cerniauskas nese mergaite ,net pats per televizija aiskino kaip treniravosi ant savo vaiko o teismai pasake kad NENESE ,tai kaip tiketi tokia teisesauga ,supuvusia ,korumpuota ,iskryteliska ....

TO TEGUL       2018-03-9 11:16

nesam tik ziurovai. Si tragedija liecia kiekviena is musu asmeniskai. IR KIEKVIENAS turim padaryti viska mksimaliai, kas nuo musu priklauso - siuo atveju platinant peticija

tegul       2018-03-9 11:05

skųs Lietuvos nuosprendį.Yra teisininkė.Palinkėkim jai sėkmės.Mes čia niekuo negalim padėti,nes esam tik žiūrovai.

To regin       2018-03-9 10:55

O ji faktus turi, i kuriuos LR teisesaugai nusispjaut

Gaila       2018-03-9 10:50

Bet skalūnų ištekliai pajūryje gali nusverti pedarastų naudai.

to kodėl       2018-03-9 10:08

Tai ir gerai,kad pateikė.Laukim ramiai rezultatų.Kam tas naujas visuotinis judėjimo organizavimas?Viskas bus pagal įrodymus sudėliota.

kodėl turi gintis N.Venckienė?       2018-03-9 10:05

kgbistai-pedofilai ir jų šuniukai “teisingumo žmogystos” turi gintis - jie yra nusikaltėliai.
——
N.Venckienė pateikė pakankamai faktų - įrodančių, kad “teisingumo žmogystos” yra nusikaltėliai.

to regina       2018-03-9 9:56

Nepadės ir milijonas parašų,jei venckienė neturi faktų,kad apgintų save.Patikėkit,niekas nepadės.Aišku,gali pasirašyti,jei jums atrodo,jog padės ir jums nuo to lengviau.

Tos teisminės valstybės ir       2018-03-9 9:52

sunaikins ES.Kurios nesilaiko “kas Ciesoriaus,Ciesoriui,kas Dievo Dievui”...Garliavos byla dar viena vinis į ES karstą.

regina       2018-03-9 9:50

Labai dziaugiuosi visais,kurie nors maza dalelyte gali prisideti prie Neringos ir visos jos seimos tikejimo ir vilties.As jau pasirasiau,o ar jus jau pasiraset.labai norisi surinkti 100000 balsu ,gal tai ir butu ta mazyte pagalba

to Dėkoju Dievui       2018-03-9 9:43

Protingi žmonės supranta,kad tik pati venckienė turi įrodinėti savo nekaltumą.Nekaltumas įrodomas pagal surinktus faktus,o ne pagal kažkokias kalbas,parašus,mitingus.Dabar ponia turi galimybę save apginti JAV,jei jau taip nepasitikėjo mūsų teisėsauga.Ten tai jau nieko nepakeisi nei mitingais,nei peticijom,kaip kad pas mus,kai politikai padėjo organizuoti ,,teisingumą’‘,susirinkę patvory.Iki tokio lygio JAV niekas nebūtų leidęs išsiplėtoti nebaudžiamiems šmeižikams.

> to Algimantas       2018-03-9 9:19

„Stengsiuosi visaip išvengti reikalų su Lietuvos teisėsauga“ - taip sako Daina Bosas, jau trejus metus Lietuvos teismuose nerandanti teisybės. O apie kokius teismus jūs giedat? Teismas įžūliai įrodė, kad plikis nenešė mergaitės. To dar neužtenka?

Dėkoju Dievui       2018-03-9 9:19

už kunigą Robertą. Ir, žinoma, už ses. Nijolę. Deja, niekaip nepaliauja skausmingai kankinti klausimas: o kur mūsų katalikiškų hierarchų balsas? Ko visą laiką tylėjo ir tebetyli oficialiosios Bažnyčios atstovai? Visą naštą neša du drąsuoliai disidentai, prieš tai dar buvo palaimintos atminties mons. Svarinskas. Ir viskas!! Man, tikinčiai moteriai, dėl Bažnyčios pozicijos ir skaudu, ir gėda.

to Algimantas       2018-03-9 8:42

Niekas JAV tų į tuos kreipimus net nereaguos.Ten viską sprendžia teismai.Garanruoju,kad tų tekstų net ie nesiųs,nes apsikvailintų.Čia yra skirta mūsų liaudžiai kaip opiumas,norint vis dar įrodyti,kad venckienė nekalta.O juk dabar ji pati kaip tik ir gali tą įrodyti.Juk teismai tam ir yra.Vėl organizuojamas judėjimas ginti venckedžius,niekinti Lietuvą.

Algimantas Zolubas       2018-03-9 8:34

Lietuvoje veši teisinis nihilizmas, per lietuviškus teismus įteisinamas neteisingumas, todėl Garbingo Kunigo kreipimasis į JAV teisėsaugą yra motyvuotas ir teisiškai pamatuotas. Šitai, žinoma, supranta ir mūsų valstybės vadovai, tačiau jiems stručio politika artimesnė, tūnoti galvas sukišus į smėlį „ant šio svieto“ apsimoka.

pasirodė       2018-03-9 8:15

bažnyčios tarnai visu gražumu.Jei venckienė turi savo įrodymų,tai tegul dabar ir apsigina.Niekas kitas negali kištis į teismų darbą.Ir tikrai ne kunigui nurodinėti,teisi ta venckienė,ar ne.Būtent visi violetiniai ir kišasi į teismų darbą.Jūs visi niekinat apšmežtuosius ir nužudytus žmones.Turėtumėte už tai atsakyti pagal baudžiamąjį kodeksą.

...       2018-03-9 8:06

AČIŪ! Dairausi į Jus, kunige Robertai, kai reikia kaip nors apsispręsti. Jūs, sesuo N. Sadūnaitė, A+A kunigas A. Svarinskas, A+A A. Patackas - mano kelrodės žvaigždės.

AČIŪ JUMS!!!       2018-03-9 7:44

Didžiausia padėka Lietuvos šviesuoliams! AČIŪ, kad esate dėl mūsų!

Labai tiksliai       2018-03-9 7:23

viskas įvardyta.R.Grigas darys nuodėmę,jei nekandidatuos į Prezidentus.

Arnė       2018-03-9 6:48

Su pagarba abiems šviesuoliams, dėkui, kad esate.

Stasys       2018-03-9 6:13

Tikiu JAV teisėsaugininkų sąžiningumu bei sveiku protu. O kunigui Robertui Grigui pagarba dėl jo tokios pilietiškos, sąžiningos, krikščioniškos pozicijos, kaip ir priklauso doram katalikui.

Andrius       2018-03-9 5:47

Pagarba kun. Robertui Grigui!

pasiaukoti reikia, kaip A.Svarinskas       2018-03-9 5:46

Didž.gerb. mons. A.Svarinskas buvo pasiryžęs sėsti į kalėjimą vietoj N.Venckienės.
https://www.youtube.com/watch?v=sxo57-1HxKM
——-
jeigu “teisingumas” nori nužudyti N.Venckienę - reikia kad žmonės save pasiaukotų: žudykite mane, nelaimingi pizdukėliai teisėjūkščiai, prokurorčikai, VRM ir TM klerkai.


Rekomenduojame

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.