Demokratija ir valdymas

Kruvinas išpuolis prieš vokiečių parlamentarą – smūgis Europos demokratijai

Tiesos.lt redakcija   2019 m. sausio 10 d. 9:47

22     

    

Kruvinas išpuolis prieš vokiečių parlamentarą – smūgis Europos demokratijai

Pranešimas spaudai

Mes, asociacija „Alternatyva Vokietijai. Bičiuliai“ – visuomeninė organizacija, savo tikslais laikantys draugiškų santykių tarp Lietuvos ir Vokietijos plėtojimą, pilietinės ir demokratinės visuomenės bei valstybingumo stiprinimą, skelbiame šį pareiškimą:

2019 sausio 7-ą dieną Bremene išėjusį iš teatro Vokietijos Bundestago deputatą Frank’o Magnitz’ą  užpuolė trys kaukėti vyrai ir tik stebuklo dėka užpultasis liko gyvas. Pažymėtina, kad Vokietijos policija iki tol gana nenoriai pripažindavusi šalyje egzistuojant terorizavimo dėl politinių motyvų apraiškų po šio incidento neneigia, kad AfD frakcijai priklausantis deputatas tapo organizuoto susidorojimo auka, o to priežastis užpultojo politinė veikla.

Deja tai ne pirmas panašus incidentas, kuomet nukenčia opozicinei patriotinei „Alternatyva Vokietijai“ partijai atstovaujantys parlamentarai ar tiesiog partijos aktyvistai. Be jau įprastais tapusių grasinimų yra niokojamas tiek asmeninis, tiek partijos turtas bei nuolatos rengiamos provokacijos AfD renginių metu. Laiku neužkirsta ekstremistų veikla prieš AfD galiausiai ir atvedė iki pasikėsinimo įvykdyti žmogžudystę.

Mes, asociacija „Alternatyva Vokietijai, bičiuliai“ su dideliu nerimu stebime susiklostančią padėtį ir esame priversti konstatuoti, kad tendencija, kuomet ekstremistinės daugiausiai kairiosios pakraipos organizacijos, kone netrukdomai vykdo nusikalstamas veikas yra pastebima visoje Europoje.  Galima net teigti, kad ekstremistinių organizacijų veiksmai prieš tautinės bei patriotines pakraipos partijas ar judėjimus bei jų narius dažniausiai vyksta esant nebyliam valdžios pritarimui. Akivaizdu, kad smogikai , galintys brutalia jėga „aptarnauti“ valdančius elitus ir vėl tampa paklausūs Europoje.

Pažymėtina, kad ir Lietuvoje yra akivaizdžių kairiojo ekstremizmo apraiškų,  į kurias nėra tinkamai reaguojama. Pvz. net ir tuomet , kai viešai tyčiojamasi iš Lietuvos simbolių teisėsauga neranda pagrindo užkardyti tam kelią. Esame priversti konstatuoti, kad Lietuvos žiniasklaida sutartinai vengia informuoti žiūrovus bei skaitytojus apie kairiųjų radikalų vykdomus išpuolius tame tarpe ir šiame pareiškime minimą nusikaltimą prieš Bundestago narį. Ekstremizmas bei iš jo kylantis teroras yra vienodai pavojingas nepaisant to ar išpuolius rengia religiniai fanatikai ar radikaliosios „dešinės“ arba „kairės“ atstovai.

Mes, „Alternatyva Vokietijai, bičiuliai“ , atsižvelgdami į susidariusią padėtį raginame Vokietijos teisėsaugą kuo skubiau ištirti prieš Bundestago narį įvykdytą nusikaltimą nustatant tiek jo tiesioginius vykdytojus , tiek ir sumanytojus.  Taip pat raginame užkirsti kelią ekstremistinių antifa bei kitų teroro kelią pasirinkusių kairiųjų grupuočių nebaudžiamumui. Tikimės, kad Vokietijos teisėsaugos institucijos visu rimtumu imsis tinkamų priemonių išaiškinti šį nusikaltimą prieš demokratiškai išrinktą parlamentarą.

Asociacijos „Alternatyva Vokietijai. Bičiuliai“

Pirmininkas

Algis Avižienis

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al. Teisingai'jai       2019-01-12 12:58

Flirtuojantys yra tiesiog trumparegiai. Merkelienės (kaip ir mūsų rezervistai) dirba su Didžiuoju Pu koja kojon, padeda prijungti Vakarus prie dirbtinio maitinimo, šeria jo kariuomenę ir žlugdo Vakarus invaziniais gyventojų srautais. Jau net Landsbergis tai pastebėjo. O tie, kas šiai tyliajai okupacijai bando priešintis, per savo pačių naivumą, padaromi Putino draugais.Tas pat ir Lietuvoj.

Teisingai ,       2019-01-11 22:19

Bet KAIP ŽIŪRĖTI Į  AfD flirtą  su Putino Rusija?  Juk tai Lietuvai nepriimtina.

taip ,ne kas ....       2019-01-11 17:46

užjaučiame vokietukus.Ale mes turim ir nuosavą ,mažą problemikę - pas mus likę TIK liberalai .Jokių kairių /dešinių senai neliko . Visi veikia ultraliberalų naudai , nors pati,visų liberalų pamatinė  ultrų partija dėl savo vadų visiškos savikontrolės praradimo visų nuostabai pati atsidūrė prie visiško išnykimo .

stasys        2019-01-11 10:43

2019-01-11 9:06 ..Jei tas stasys nepaskatina kitus rašyti tai ka žmogus iš tikro galvoja ir į ka remiasi kojomis ..fik vertės tokiam žaidymui .

to Www       2019-01-11 9:44

Dabar Landsbergis valdžioje, runkelių medžiotojau, ane? Kiek metų Landsbergis buvo valdžioje , negalėtum pasakyti?

stasiui       2019-01-11 9:06

suprantu, kad Jus cia kaip ir zaidziate, manydamas esantis geresni/protingesnis ir dikutuodamas/pamokydamas cia susirenkancius nevykelius, tebegyvenancius Smetonos laiku savokomis.
ta Jusu ismintis kazkaip man primena lrt, delfi, cnn ir kitus grandus, kurie prieinami visiems. taigi is esmes nieko naujo ir Jusu neisgirstu. o is kitu cia susirenkanciu kartais ir visai idomiu minciu ir informacijos galiam gauti.
geros dienos

stasys        2019-01-11 8:57

ah1 .. Jus teisus tik dėl vieno Prancuzija vienas lopšiu demokratijos , bet tikėtis kad tas geltonu liemeniu ludėjimas peraugs į atvyra anarchija neverta .  Ta šalis dar puikai pamena kaip visa tai atrodo ir kas labiasiai nuo to kenčia . Ar ne keista kad tiek laiko vyksta protestai o politinės partijos taip ir liko šone .?

stasys        2019-01-11 8:51

2019-01-10 21:31 Kanzler’io paktas?

ah1       2019-01-10 23:43

Geltonos liemenės - štai naujoji demokratia- tiesioginiai piliečių veiksmai savo miestų gatvėse- demokratija pirmoji Prancūzijoje. Demokratija atgimsta nuo Prancūzijos, piliečiai ima valdžią į savo rankas per mobiliakinę sisitemą.

Www       2019-01-10 22:17

Lietuvoje lygiai tas pats. Po 1991 viską užvaldė komunistai, bolševikai, patriotu į jokia televizija neįsileidžia, rodo visokias nelaimingas mergelias kurioms tai nagas neužaugo ar jis nulūžo. O kas dar liūdniau, kad žmonėms tapo įdomiau klausyti melo nei teisybes. Aš visada sakiau kol lensbergizmo neisrausim su šaknimis tol nelabai kas keisis.

to stasys       2019-01-10 21:31

Apie kokią teisėsaugą pats čia kalbi, kai veikia Kanzler’io paktas?

stasys        2019-01-10 20:49

Tarabilda ..kaip reta kvailas komentaras . smile nenusiminkite visada turite po ranka tuos bobučiu nykščius žemyn.. smile

Tarabilda       2019-01-10 20:35

Bet įsivaizduokit, kas atsitiktų kontoroj, jei kas nors perskaičiuotų stasio dantis, ir kas tada mūsų visų lauktų.

stasys        2019-01-10 20:26

Albui .. kai tik suprasite kad politikai turi savus privačius interesus , priežasčiu padaugės proporcingai .

stasys        2019-01-10 20:24

2019-01-10 15:34.. Jus neatsakėte į klausima ar juodos kaukės būtinai reiškia smurtą politiniais motyvais ?  Vienok politikas žmogus yra tas asmuo kuris labai gerai matomas viešumoje todėl priežastis smurto gali būti labai įvairios . Ko asmeniniai interesai kur kas platesni nei pas paprasta verslininka ..Jus pasiduodate tam tekstui ir nemastote galva . Čia protingas siūlymas butu palaukti teisėsaugos komentaro ..o ne pulti ploti rankomis ..

stasiui       2019-01-10 15:34

gal tamstai galvoje negerai. nesvarbu, kokios sasajos su kuo. ji sumuse kauketi zmones, zinodami, kas jis toks, cia ne joks apiplesimas.
pabandykime isivaizduoti panasia situacija su CDU ar SPD bet kuriuo nariu (tfu tfu tfu, netgi ir jiems nelinkiu). manote nebutu siek tiek daugiau demesio skiriama???

Albas        2019-01-10 15:30

stasiuk, o ką kaži užgiedotum jei kas kokiam anūkėliui dantis paskaičiuotų, ar kokiai rasikei užpakalin įspirtų...?

Kaip ten sakoma,       2019-01-10 13:28

kad blogi laikai sukuria gerus žmones,kurie sukuria gerus laikus.Geri laikai sukuria blogus žmones,kurie sukuria blogus laikus.Į Europą ateina blogi laikai.Parašyta apie tai Biblijoje,kas po ko .Tik pranašus užmėto akmenimis tokie šakališki psichopatai(gerų laikų aukos ar budeliai) ir jų pakalikai.Kaip nemalonu kuistis po tuos socialinius šiukšlynus.

stasys       2019-01-10 12:57

Kažkodėl kai nukenčia politikas visi linkę tam įvykiui priskirti kriminalinį veiksmą politiniais motyvais . Gal kartais žmonės pamiršta kad tas pats politikas irgi tėra žmogus su labai margais interesais. MG atvejai ten įvardinami truputi kitaip .smile) .. Vienok tai kas komentuojama žiniasklaidoje ten..tai kad vyksta tyrimas su labai neaiškiomis aplinkybėmis ir tik retas TAME mato kažkokias polytines sasajaS .

Kodėl nereaguoja žiniasklaida       2019-01-10 12:21

Gal todėl, kad smūgio nebuvo, nes nėra demokratijos, į kurią būtų galima smūgiuoti. Nebent į demokratijos iškamšą.

Manau,       2019-01-10 10:55

kad tai “raudonasis maras”, kuris suės ES. Štai, gudručiai, pašalino iš konstitucijos Dievą ir… turime raudoną šėtoną. Supraskime, kad tuščios vietos nebūna, taip jau yra, kad ir alternatyvos kitos nėra tik Dievas arba velniava. Jei Dievą pašaliname, tai ritamės į visišką bedugnę, t.y. susinaikinimą.

siaip klauisimas       2019-01-10 10:33

o kodel tik dabar skelbiate? juk veluojate, nors ir geriau veliau negu niekad.
sita maciau kazkuriame tarptautiniame portale is karto po ivykio. beje, uzsineio zinisklaidoje bendrai jis beveik neminimas del suprantamu priezasciu tsakant (nes juk anot “objektyviosios” ziniasklaidos, kai kairieji uzpuola desiniuosius tai zinoma nera tas pats, kaip kad kai desinieji uzpuola kairiuosius:). Na aisku Lietuvos monopoliniai gigantai to “nepastebejo”


Rekomenduojame

Geroji Naujiena: Kad ieškotume Jo Karalystės ir Jo teisumo

Vytautas Sinica. Kas yra leftizmas?

Vygandas Trainys. Partizanų ir kitų Lietuvai pasiaukojusių žmonių juodintojai nusipelno platesnio komentaro

Raimondas Navickas. Rinkimų naujienos iš ateities

Vitalijus Karakorskis. Atviras laiškas advokatei Fainai Kukliansky

Karolis Venckus demaskuoja: vaikų prievartautojas, ištvirkinęs pasaulio elitą. Lietuvoje to nėra?

Algimantas Rusteika. Dar kartą apie idiotus ir idiotizmą

Neringa Venckienė. Nušautas pedofilo Džefrio Epšteino ir DEUTSCHE BANK bylą nagrinėjusios teisėjos sūnus

Arvydas Anušauskas. Prašau pagalbos – tai gali sustabdyti insinuacijomis ir iš piršto laužtais teiginiais grįstą šmeižto kampaniją

Bronius Puzinavičius. Ar sprendimą dėl Lukiškių aikštės monumento turėtų priimti tik menininkai?

Vytautas Sinica. Užsienio „gerąją patirtį“ reikia įvertinti iš anksto

Rinkimai Lenkijoje – kova ir pramoga

Verta prisiminti. Arvydas Šliogeris. Pamatinė žmogaus dorybė yra drąsa

Vytautas Radžvilas. Remti Bideną – tiesti kelią Merkel-Putino paktui

Jolanta Miškinytė. Dar viena šeima prašosi oficialaus prieglobsčio Lenkijoje

Algimantas Rusteika. Pabaigos pradžia

240 000 žmonių pasirašė Baltųjų rūmų peticiją raginančią paskelbti George’ą Sorosą teroristu

Vytautas Radžvilas. Laisvė – tai ne teisė voliotis smėlio dėžėje ant didvyrių kaulų…

Raimondas Navickas. Prasideda…, arba „Eikite ... su savo ‘Black lives matter’ afera“

Vytautas Sinica per Marijos radiją. Ką šiandienos žmogui sako istorinės atminties ženklai: paminklai, memorialinės lentos, atminimo aikštės?

Nacionalinis susivienijimas. Apie cenzūrą ir Lukiškių aikštę

Rasa Čepaitienė. Kaltė ir įniršis

Geroji Naujiena: Palikti iki pjūties

Iš propagandos frontų. Užkalnis: pagaliau Lietuva atsiveria imigrantams. Pasitinku su gėlėmis

Raimondas Navickas. Versli moteris – kiekvieno politiko svajonė

Joana Noreikaitė. Liepos 17-toji

Dar viena 17-oji Simono Daukanto aikštėje: kas išgirs ir atsakys, ar dar gyva Deimantė?

Justas Mundeikis. Imituokime socialinį dialogą. Antra dalis

Algimantas Rusteika.Tikras lietuvis viską, kas jam sakoma, užmiršta per savaitę

Vytautas Sinica. Europa, kurios gėdijasi tariami euroentuziastai ir kurią taip mylime mes, ‘euroskeptikai’

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.