Ugdymo politika, Šeimos politika

Kručinskų šeimos pareiškimas

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gruodžio 14 d. 12:08

26     

    

Kručinskų šeimos pareiškimas

Mes, Gintaras ir Eglė Kručinskai, būdami atsakingi už savo šeimos gerovę (emocinę, psichologinę ir dvasinę sveikatą) atsisakome priimti socialinius darbuotojus, o taip pat kitus Valstybines vaiko teisių tarnybos darbuotojus savo namuose – gyvenamojoje aplinkoje, kadangi šių asmenų nuolatiniais tapę apsilankymai kelią grėsmę mūsų vaikų gerovei, o ypač jų emocinei raidai. Dėl tokių apsilankymų atsirado vaikų baimė, nesaugumo jausmas, agresija.

Todėl pranešame, kad nuo šiol su asmenimis atvykstančiais ir norinčiais pabendrauti su musų šeima ar mūsų šeimos nariais, bendrausime lauke.

Taip pat tiek aš, tiek ir mano sutuoktinė Eglė Kručinskienė atsisakome mums prievarta primestų pozityvios tėvystės kursų, kurie prieštarauja mūsų religiniams įsitikinimams.

Bažnyčia ir Šv. Raštas moko, kad vaikai turi gerbti tėvą ir motiną, kad jiems gyvenime gerai sektųsi ir kad jie ilgai gyventų žemėje. Mums teikiamuose mokymuose perteikiamą pozityvios tėvystės esmę sudaro tam tikras nepagarbos tėvams propagavimas bei jų reikšmingumo vaikų gyvenime sumenkinimas skleidžiant žinią, jog vaikai tarsi nepriklauso savo tėvams, o priklauso pasauliui, teigiama, kad vaikai neprivalo padėti tėvams senatvėje.

Tuo tarpu mes manome, kad būtent perdėtas vaiko teisių bei vaikų nepriklausomybės akcentavimas šeimos santykiuose, kurie paremti meile, sukuria nepagarbą tėvams, kadangi ne tik tėvai turi tiek teisę tiek pareigą auklėti savo vaikus dorais žmonėmis, tačiau ir vaikai turi pareigą globoti savo tėvus senatvėje Mes manome, kad siekdami išauklėti savo vaikus dorais žmonėmis ir ištikimais piliečiais turime teisę patys pasirinkti jų ugdymo formas pagal savo Įsitikinimus. Todėl toks mokymas mums yra amoralus ir nepriimtinas neoliberalistinės ideologijos skleidimas per prievartinj pozityvios tėvystės kursų primetimą.

Toks mokymas prieštarauja tek mūsų pažiūroms, tiek mūsų šeimos bei vaikų interesams ir yra neleistinas kišimasis j mūsų šeimos privatumą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

komentas       2018-12-19 14:58

Tai kad tiek metu naikinamas tautiškumas ,vienybė ir patriotizmas , jie ten nekvaili ,žino kad šiandien sausio 13aja pakartoti būtų labai sunku . Nesiburia ir net nelabai domisi pilieciai . GAILA

Erlickas       2018-12-16 12:00

Jaka vonj- išvertus koks smirdesys, tiksliau Jakavoniene bus Smirdėsienė.

O.G       2018-12-15 22:02

Neringos šeimos likimas parodė, kad mus valdo pedofilai ir šios šeimos likimas parodė tą patį. Todėl nebebijokime visų šių iškrypėlių už didžiulius pinigus, o junkimės, nes mūsų yra daug, o jų tik mažuma. Sėkmės šiai šeimai ir jos vaikučiams, gal buvo duotas išbandymas su šia supuvusia sistema, kad jus būtumėte tie žmonės, kurie atvėrė akis visai visuomenei.Būkite laimingi.

kaziui       2018-12-15 16:48

Po kelių metų gal pasisuks kitas vėjas, ir ką - lėksit dar kur nors? Niekur kitur savu netapsit, ar bent tiek suvokiat? Jei savęs negerbiat, niekas nei čia, nei Lenkijoj, nei kur kitur jūsų taip pat negerbs. Ar visiškai lietuviai išsigimė į baudžiauninkus, ir jokios savigarbos nebeturi, kad net už savo vaikus ir šeimas neįgalūs atstovėti? Vos tik kas, galvos nuleistos, sisiukas į batą tik pasileidžia… GĖDA už tokias rašliavas!

Praeivis       2018-12-15 13:11

Nuostabus akibrokštas supuvusiai sistemai…

Ačiū Gintarui ir Eglei, drąsiai įvardijusiems        2018-12-15 13:10

“pozityviosios tėvystės” mokymų, prieštaraujančių tikėjimui, kurio praktikavimą užtikrina Konstitucija, ideologinę prigimtį ir paskirtį.
Stodama tarnauti ideologijoms, psichologija neišvengiamai išsigimsta. Tai amžiaus uždavinys - susekuliarėjusi psichologija būtina reformos iš pagrindų. Bet pirmiausiai ji turi grįžti prie neredukuotos žmogaus su jo transcendentiniu pašaukimu sampratos. NK

Vaikai neprivalo padėti tėvams senatvėje?       2018-12-15 12:33

Jeigu savo tėvams dabar nepadėčiau, neturėtų pinigų vaistams, negalėtų nusipirkti mėsos ir pan.
Su tokia pensija vargiai išgyventų. Į senelių namus jų taip pat nepriimtų, nes jų pensijos priežiūrai tikrai neužtektų.

netikėtai "Init TV" parodė       2018-12-15 4:08

Kaune 10 metų globotinė išplėšiama iš globėjų namų ir atiduodama įsivaikinti Naujosios Zelandijos ūkininkų šeimai, kuri jau globoja 2 berniukus iš Lietuvos, bet jie lietuviškai nebekalba. Globėjų šeimoje vaikas jau buvo pripratęs, globėjai mergaitę jau skaitė savo dukra, neatsiejama šeimos dalimi. Kalbėjo ir Garliavos šturmo repeticiją sustabdžiusi Vežbavičiūtė. Bet ji nieko negalėjo komentuoti nes jau vyksta įvaikinimo procedūra, kol galiausiai pripažino, kad apskritai net ne Kauno regioninis skyrius tvarkė to įvaikinimo reikalus. Dabartiniams mergaitės globėjams tokia žinia buvo lyg perkūnas iš giedro dangaus. Jie norėjo įsivaikinti, bet niekas jiems net nepasiūlė.
Tai jei 10 metų mergaitė išplėšiama iš šeima tapusių namų, tai kas jiems trukdė Deimantę Kedytę su “ištrinta atmintimi” išsiųsti kokiems Naujosios Zelandijos Pietų salos atokios vietovės ūkininkams įsivaikinimui? Kruopelytė po kruopelytės ši dėlionė vis tiek susidėlios.

Al.       2018-12-15 1:29

Savo laisvę turim ginti. Bet reikia kurti platesnę laisvąją spaudą.

>kazys       2018-12-14 22:37

žinote, o man, Lietuvos patriotei, pastaruou metu vis krebžda mintis: kažin, ar nebūtų geriau, jeigu Lenkija mus prisijungtų ir įvestų čia savo tvarką? Mes nemokame turėti savo valstybės, atrodo, kad ją turisi tik visokie beširdžiai šakalai, kuriems “etika ir moralė - ne šio pasaulio dimensija”, todėl ir žiūriu su pavydu į kaimynus, kaip jie sugeba puoselėti savo valstybę, atsirenka vertybes nesilankstydami prieš galingesnius, o mūsiškių šakalų mužikiškas mentalitetas prabalionys valstybę, o gal jau prabalionijo? Pagarba šitai šeimynai, mes visi turime jai padėti ♥

Be krikščionybės       2018-12-14 22:21

šito slibino neįveikti.

to Žopienė, Šikalienė & Jakavonė       2018-12-14 21:27

O ko pamiršai Norilsko, Vorkutos ar Magadano ir pan. konclagerius? A, šeimininkas neleido, VU docentas uždraudė minėt “Dušegubkės” išradėją ir Stalino superinį racionalizatorių, ane?

Žopienė, Šikalienė & Jakavonė       2018-12-14 21:23

Ar pabėgo nors vienas Osvencimo mirties stovyklos kalinys. Visi esate suregistruoti sužymėti. Mes savo rankų nekišime į š. Ateis policija, izmailai ir neš vaikučiai mums milijonus. Jūs tik gimdykit.

Tarnyba arba dirba, arba nedirba       2018-12-14 19:54

O gal tik vaidina, kad dirba.

Bet pinigus tai gauna, kaip uoliai dirbanti.

kazys       2018-12-14 18:57

Kadangi nuo marazmo nubudo seime tik keletas,sistema laikysis iki paskutinės šakalės.Geriausia išeitis - keltis į Lenkiją.Lenkijos lietuviai tikrai padės įsikurti.Gyvensite ramiai savo ir vaikučių džiaugsmui.

Stasys       2018-12-14 18:37

Šėtoniškas užmačias galime sustabdyti tik vieningu, visuotiniu nepaklusnumu.

Mes esam Tauta       2018-12-14 18:25

Neužmirškime to ir priešinkimės.Liberalkomunizmas yra šėtono mokslas ir ne daugiau.

Tataigi       2018-12-14 17:12

Tokie visi protingi, išmintingi, - gyvename kaip Alisa kvailių šalyje. Ypač žiniasklaida išsuka psichozines situacijas, na ie siūbuojame emocijų laiveliuose…

240 policininku       2018-12-14 17:11

?????? .....

Agnė        2018-12-14 16:52

Kokia maloni šeima. Manau Lietuvoje daug tokių. O tokia “vaikų apsauga” ? sunku suvokti, ką veikia, jei grumiasi su žmonėmis niekuo nenusikaltusiais. Tikrai jau beviltiškai klausiu: ko dar laukti iš tokios valstybės institucijos?

> Ruta       2018-12-14 14:30

Kodel tyli KT?Apie sia institucija galime sakyti arba gerai, arba nieko.Gal geriau nesakome nieko…

Manau, kad        2018-12-14 13:22

tokius laiškus reiketu siusti seimo nariams, žinoma, tik ne anūko pūvančiai ir smirdanciai partijai ir liberastams -  tai jiems reikalingi svetimi vaikai bizniui ir…

Mix       2018-12-14 13:19

Mintimis esu kartu su Kručinskų šeima. Nepritariu išgalvotai ideologijai, žalojančiai žmonių protus ir sielas.
Šioje sistemoje gali dirbti tik žmonės savo sielas pardavę velniui.

Žmogaus teisės...       2018-12-14 13:16

Šalin rankas nuo Lietuvos šeimų.Nekviesti “sveteliai” negali drumsti šeimų ramybės.Visuotinė Žmogaus Teisių Deklaracijos
12 straipsnis sako:“Niekas neturi patirti savavališko kišimosi į jo asmeninį ir šeiminį gyvenimą,jo buto neliečiamybę,susi-
rašinėjimo slaptumą,kėsinimosi į jo garbę ir orumą.Kiekvienas žmogus turi teisę į įstatymo apsaugą nuo tokio kišimosi arba
tokių pasikėsinimų.“Ar jau mūsų Konstitucija negina šeimų ir piliečių teisių???Konstitucinis Teisme,ar ilgai ruošiatės miegoti???

Rūta       2018-12-14 12:34

Pritariu tėvų pareiškimui. Tai ne vaikų teisių apsauga, o kažkoks bolševikinis šeimos terorizavimas. Tai prieštarauja Konstitucijai. Kad Kukuraitis silpnas ministras ir ne lyderis-matome. Bet kodėl tyli KT?

Iš Lenkijos        2018-12-14 12:27

Pagarba Kručinskų šeimai už pilietiškumą,tautiškumą ir tikėjimą.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.