Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Emigracija, imigracija, demografija

Krescencijus Stoškus. Šiandien jis triumfuoja

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 29 d. 20:00

10     

    

Krescencijus Stoškus. Šiandien jis triumfuoja

Laikraščiai skelbia, kad didžiausią pavojų mūsų šaliai kelia tarp pabėgėlių įsitaisę radikalai. O man atrodo – mes patys. Kuo čia dėti radikalai? Kodėl mes taip blaškomės? Kodėl mūsų svarstymai neturi tos krypties, kurią teisingai nurodė Seimas. Pirmą ir turbūt paskutinį sykį jis paskelbė protingą išvadą: „Lukašenka mums paskelbė hibridinį karą“. Vadinasi, mes turėtume atsakyti adekvačiomis karinėmis priemonėmis. Bet iki šiol mes neturime karo padėties įstatymo. Viso labo yra tik 2000 metų projektas. Sugebėta įvesti tik ekstremalią padėtį. Tokią pat, kokia buvo įvesta prasidėjus Gedimino kalno griūčiai. O realiai vyksta tik sienų stiprinimo imitacijos ir kiti vaikų žaidimai.

Kodėl aš taip sakau? Dėl to, kad jau niekam nerūpi karinė gynyba. Pirma, Vidaus reikalų ministerija kariauja su riaušininkų grupėmis ir mūsų gyventojais, nenorinčiais įsileisti avantiūristų, smurtautojų ir provokatorių į savo tarpą. Antra, hibridinis karas jau paverstas vakarietiška NEKALTŲ BĖGLIŲ GELBĖJIMO POLITIKA. Tai pati gėdingiausia dabartinės politikos dalis, pagrįsta apsimetinėjimu, nukreiptu prieš savo visuomenę ir valstybę. Sudaromas įspūdis, kad a) bėgliai nėra pažeidę valstybinės sienos, kad b) niekas nežino, jog tie bėgliai yra pagrindinė Lukašenkos smogiamoji jėga.

Negi niekas viršuje neįstengia suprasti, kad tuo būdu mes tik patarnaujame Lukašenkai. Net jeigu to ir negalėtume laikyti valstybės išdavyste, šitas žmogus gali būti dėkingas Lietuvai. Šiandien jis triumfuoja.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

siūlau atsipeikėt       2021-07-31 12:23

kas galėtų paneigti,kad užsislaptinęs vos ne šimtui metų į priekį  kremlinis patriarchas tvirtai veda Lietuvą vykdydamas savo pagrindinę misiją(diktatorius?) . Gal kam dar kyla abejonių ,kas ta per misija žiūrint į “nueito kelio” griuvėsius?

Dzeikas       2021-07-30 14:59

Kis’ui:
Jei prakalbai apie 2008m tai Chamas uzemes visa valdzios spektra (neras kirtumo ar ten “laisves”  ar kokia svenciausiuju dievo avineliu” partija) suzais ta pati zaidima. Vieni chamai staigiai padidins ismokas geram gyvenymui is biudzeto pries rinkimus, o chamai kurie ateis po anuju , dar staigiau jas sumazins (sure, “laikinai”) ir rodys pirstais i pirmuosius. Esa pasiko tautai jie, o ne mes.
Tai Lietuvoje gero gyvenymo be Briuselio papo nebus niekada kol chamai nebus supilti i neperslampama maiseli ir kanalizuoti i skystuu atlieku konteineri.

Kis       2021-07-30 11:57

juk viskas sudeta ant altoriaus del valdzios.Nevardinsiu apie valtieciu kritika,patyciu,melo ir apgaules.Stai valdzia netiketai pateko i rankas,o ka su jadaryti zino tik neigalusis dedule,o siam marazamatikui smegenineje oziai badosi,tadko noreti.Gerai,kad valstieciai buydzeta sutvarke ,juk liko ne ant asfalto,neisvoge,o nepatenkintu tik prisidejo.Ka sugeba prasiziota marmuze Armonaite?Ka gali be pasturgalio problemu gejus profesionalas.?Tegu buna retoriski klausimai,atsakymai bus jeigu tauta neiseis i kova po kadencijos,bet vel bus zemas startas,vel nebus is ko moketi,juk uz lango 2008 metai.

Dzeikas       2021-07-30 9:51

Placiaja prasme Lietuoje siandien triumfuoja Chamas. O esancios problemos isvestines jo triumfo pasekmes.

prisivirė komuniagos košės       2021-07-30 9:13

komunistų dėka tik okupantai ir kolaborantai KAM,VRM,VSAT ir t.t.
taip kad komunistas (tiesos.lt labai mėgsta komunistus) stoškus savo kaltes bando kitiems užklijuoti.
komunistiška.

stasys       2021-07-30 7:23

Kai gauni skaudžia pamoka turi pasimokyti ,štai Lukašenka ir parodė jog ne vien tankais galima Lietuva parklupdyti . Paprastas biurokratinis apsileidimas gali šaliai virsti rimta grėsme ir pliaukštelėti per sėdinę parodant jog pamokos nebūna dikai dalijamos . Teks popierinę Lietuvos saugumo koncepcija greitai pritaikyti realioms sąlygoms , ne nekarinėms , o toms pačioms hibridinėms kuriu atsiradimu pati Lietuva ,jos politinė valdžia,  nemaža dalimi prisidėjo .Ar dėl to aš turėčiau pikti ant Lukašenkos ? vargiai . Kuo gi Jis kaltas už mūsų politiku apsileidimą ? Idomu tai kad jam visada pavyksta
, bent paskutiniu metu ir tos priežastys nieko nestebina bei nedomina ..Jei domintu tokiu grūbių klaidų nebūtų daroma ..  Alaviniu kareivėliu žaidimai valdžiai baigėsi ir dėl to nėra jokiu abejonių .

Al.       2021-07-30 0:15

Neduok Dieve, kad šitie mulkiai dar paskelbtų karinę padėtį.Pirmiausia prieš ką ji būtų pirmiausia nukreiptą, tai mes patys. Europos užtvindymas nelegalais yra kominterno valdomų viršūnio projektas. Žmonės vis dar mano, kad jie čia nerimtai. Be reikalo. Tam, kad šalis gintų savo sienas, nereikia jokios karinės padėties. Užtenka, kad šalies gynybinės institucijos gintų savo šalį ir jos sienas. Užuot terorizavę savo tautą.Bet šito, be liustracijos, bijau, nebus.

123.       2021-07-29 21:56

10.lakoniškai,kas autoriui nebūdinga.dėkui.

Ayn Rand - ah1       2021-07-29 21:46

Na, mūsų prezidentas irgi 2020 pabaigoje oficialiai pareiškė, kad mūsų kaimynės taikios valstybės prezidentas yra nelegitimus ir kad mes turime naują BYE prezidentę. O dar prieš tai buvo Lenkevičius su Grzybowskos ir Vanagų iš Kapitolijaus priedanga. Todėl visi yra giliame šūde, ir nematau jokių prošvaisų. Turės tapti daug blogiau nei dabar, kad kažkas iš esmės pasikeistų.

ah1       2021-07-29 21:13

ne batka paskelbė hibridinį karą, o gabrielus su gabrieliečiais - batkai kai Balarusijos prezidentu paskelbė moteriškę.  Dabar garielynas aklavietėje-  derėtis su batka reikštų gabrieliaus durnumyno - feikinės Baltarusijos prezidentės - pripažinimą.
O šiaip tai Gabrielius turėtų nedelsiant atsistatydinti dėl savo durnumo, kuriuo sukėlė migrantų antplūdį.

Rekomenduojame

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt trečioji (rugpjūčio 5 diena)

Almantas Stankūnas. Elektros kaina Lietuvoje yra didesnė net 100 kartų!!!

Edvardas Čiuldė. Kukurūzų vaikai iš 2050 metų Lietuvos viešbučio

Žmogaus teisių gynėjai ragina pašalinti Rusiją iš JT žmogaus teises ginančios ir visų kitų JT struktūrinių padalinių

Dominykas Vanhara. Visas šis blogis yra gyvas ir šiandien

Čekijos prezidentas su grupe parlamentarų siekia Konstitucijoje įtvirtinti vyro ir moters santuoką

Lenkijoje po Konstitucinio tribunolo sprendimo smarkiai sumažėjo abortų skaičius

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt pirmoji (rugpjūčio 3 diena)

Švedijoje „keisti lytį“ bus dar lengviau

Išėjo Liudvikas Jakimavičius

Almantas Stankūnas. Pavojingiausias yra Blogis, kuris ateina tyliai, minkštomis šlepėtėmis ir prisidengdamas geromis idėjomis

„Už Balos”. Kinija-Rusija-Iranas-Hunteris

Apklausa: gyventojai homoseksualių šeimų klausimą nori spręsti referendumu, tam pritaria net ir valdančiųjų elektoratas

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Dominykas Vanhara. Labai geras pavyzdys, kaip žiniasklaida atlieka ne informavimo, bet nuomonės formavimo funkciją

Vladimiras Laučius. Kaip „idealistai“ atitrūko nuo idėjų, o „realistai“ – nuo realybės

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimtoji (rugpjūčio 2 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.