Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Emigracija, imigracija, demografija

Krescencijus Stoškus. Šiandien jis triumfuoja

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 29 d. 20:00

10     

    

Krescencijus Stoškus. Šiandien jis triumfuoja

Laikraščiai skelbia, kad didžiausią pavojų mūsų šaliai kelia tarp pabėgėlių įsitaisę radikalai. O man atrodo – mes patys. Kuo čia dėti radikalai? Kodėl mes taip blaškomės? Kodėl mūsų svarstymai neturi tos krypties, kurią teisingai nurodė Seimas. Pirmą ir turbūt paskutinį sykį jis paskelbė protingą išvadą: „Lukašenka mums paskelbė hibridinį karą“. Vadinasi, mes turėtume atsakyti adekvačiomis karinėmis priemonėmis. Bet iki šiol mes neturime karo padėties įstatymo. Viso labo yra tik 2000 metų projektas. Sugebėta įvesti tik ekstremalią padėtį. Tokią pat, kokia buvo įvesta prasidėjus Gedimino kalno griūčiai. O realiai vyksta tik sienų stiprinimo imitacijos ir kiti vaikų žaidimai.

Kodėl aš taip sakau? Dėl to, kad jau niekam nerūpi karinė gynyba. Pirma, Vidaus reikalų ministerija kariauja su riaušininkų grupėmis ir mūsų gyventojais, nenorinčiais įsileisti avantiūristų, smurtautojų ir provokatorių į savo tarpą. Antra, hibridinis karas jau paverstas vakarietiška NEKALTŲ BĖGLIŲ GELBĖJIMO POLITIKA. Tai pati gėdingiausia dabartinės politikos dalis, pagrįsta apsimetinėjimu, nukreiptu prieš savo visuomenę ir valstybę. Sudaromas įspūdis, kad a) bėgliai nėra pažeidę valstybinės sienos, kad b) niekas nežino, jog tie bėgliai yra pagrindinė Lukašenkos smogiamoji jėga.

Negi niekas viršuje neįstengia suprasti, kad tuo būdu mes tik patarnaujame Lukašenkai. Net jeigu to ir negalėtume laikyti valstybės išdavyste, šitas žmogus gali būti dėkingas Lietuvai. Šiandien jis triumfuoja.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

siūlau atsipeikėt       2021-07-31 12:23

kas galėtų paneigti,kad užsislaptinęs vos ne šimtui metų į priekį  kremlinis patriarchas tvirtai veda Lietuvą vykdydamas savo pagrindinę misiją(diktatorius?) . Gal kam dar kyla abejonių ,kas ta per misija žiūrint į “nueito kelio” griuvėsius?

Dzeikas       2021-07-30 14:59

Kis’ui:
Jei prakalbai apie 2008m tai Chamas uzemes visa valdzios spektra (neras kirtumo ar ten “laisves”  ar kokia svenciausiuju dievo avineliu” partija) suzais ta pati zaidima. Vieni chamai staigiai padidins ismokas geram gyvenymui is biudzeto pries rinkimus, o chamai kurie ateis po anuju , dar staigiau jas sumazins (sure, “laikinai”) ir rodys pirstais i pirmuosius. Esa pasiko tautai jie, o ne mes.
Tai Lietuvoje gero gyvenymo be Briuselio papo nebus niekada kol chamai nebus supilti i neperslampama maiseli ir kanalizuoti i skystuu atlieku konteineri.

Kis       2021-07-30 11:57

juk viskas sudeta ant altoriaus del valdzios.Nevardinsiu apie valtieciu kritika,patyciu,melo ir apgaules.Stai valdzia netiketai pateko i rankas,o ka su jadaryti zino tik neigalusis dedule,o siam marazamatikui smegenineje oziai badosi,tadko noreti.Gerai,kad valstieciai buydzeta sutvarke ,juk liko ne ant asfalto,neisvoge,o nepatenkintu tik prisidejo.Ka sugeba prasiziota marmuze Armonaite?Ka gali be pasturgalio problemu gejus profesionalas.?Tegu buna retoriski klausimai,atsakymai bus jeigu tauta neiseis i kova po kadencijos,bet vel bus zemas startas,vel nebus is ko moketi,juk uz lango 2008 metai.

Dzeikas       2021-07-30 9:51

Placiaja prasme Lietuoje siandien triumfuoja Chamas. O esancios problemos isvestines jo triumfo pasekmes.

prisivirė komuniagos košės       2021-07-30 9:13

komunistų dėka tik okupantai ir kolaborantai KAM,VRM,VSAT ir t.t.
taip kad komunistas (tiesos.lt labai mėgsta komunistus) stoškus savo kaltes bando kitiems užklijuoti.
komunistiška.

stasys       2021-07-30 7:23

Kai gauni skaudžia pamoka turi pasimokyti ,štai Lukašenka ir parodė jog ne vien tankais galima Lietuva parklupdyti . Paprastas biurokratinis apsileidimas gali šaliai virsti rimta grėsme ir pliaukštelėti per sėdinę parodant jog pamokos nebūna dikai dalijamos . Teks popierinę Lietuvos saugumo koncepcija greitai pritaikyti realioms sąlygoms , ne nekarinėms , o toms pačioms hibridinėms kuriu atsiradimu pati Lietuva ,jos politinė valdžia,  nemaža dalimi prisidėjo .Ar dėl to aš turėčiau pikti ant Lukašenkos ? vargiai . Kuo gi Jis kaltas už mūsų politiku apsileidimą ? Idomu tai kad jam visada pavyksta
, bent paskutiniu metu ir tos priežastys nieko nestebina bei nedomina ..Jei domintu tokiu grūbių klaidų nebūtų daroma ..  Alaviniu kareivėliu žaidimai valdžiai baigėsi ir dėl to nėra jokiu abejonių .

Al.       2021-07-30 0:15

Neduok Dieve, kad šitie mulkiai dar paskelbtų karinę padėtį.Pirmiausia prieš ką ji būtų pirmiausia nukreiptą, tai mes patys. Europos užtvindymas nelegalais yra kominterno valdomų viršūnio projektas. Žmonės vis dar mano, kad jie čia nerimtai. Be reikalo. Tam, kad šalis gintų savo sienas, nereikia jokios karinės padėties. Užtenka, kad šalies gynybinės institucijos gintų savo šalį ir jos sienas. Užuot terorizavę savo tautą.Bet šito, be liustracijos, bijau, nebus.

123.       2021-07-29 21:56

10.lakoniškai,kas autoriui nebūdinga.dėkui.

Ayn Rand - ah1       2021-07-29 21:46

Na, mūsų prezidentas irgi 2020 pabaigoje oficialiai pareiškė, kad mūsų kaimynės taikios valstybės prezidentas yra nelegitimus ir kad mes turime naują BYE prezidentę. O dar prieš tai buvo Lenkevičius su Grzybowskos ir Vanagų iš Kapitolijaus priedanga. Todėl visi yra giliame šūde, ir nematau jokių prošvaisų. Turės tapti daug blogiau nei dabar, kad kažkas iš esmės pasikeistų.

ah1       2021-07-29 21:13

ne batka paskelbė hibridinį karą, o gabrielus su gabrieliečiais - batkai kai Balarusijos prezidentu paskelbė moteriškę.  Dabar garielynas aklavietėje-  derėtis su batka reikštų gabrieliaus durnumyno - feikinės Baltarusijos prezidentės - pripažinimą.
O šiaip tai Gabrielius turėtų nedelsiant atsistatydinti dėl savo durnumo, kuriuo sukėlė migrantų antplūdį.


Rekomenduojame

Situacija sveikatos srityje: dr. Rimo Jankūno ir Andriaus Gudaičio pranešimai LVŽS šešėlinės Vyriausybės posėdyje

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: šįkart boikotas gali pavykti, mat valdantieji pataikė į savo tradicinius rėmėjus, o jų balsas dangų pasiekia

Andrius Martinkus. Tikroji vertybinė politika dabar yra ‘Realpolitik’

Ramūnas Aušrotas. Seimo narė Morgana Danielė platina teisiškai ydingą ir socialiai neatsakingą informaciją

Ignas Vėgėlė. Kodėl mes taip orientuojamės?

Vygantas Malinauskas. Apie nacionalinius kovos su pandemija ypatumus

Rasa Čepaitienė. Naujoji Helsinkio grupė

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Šiluvos deklaracija labiau tinka Dorovės ministerijai negu Bažnyčiai

STI kviečia valdžios institucijas bendradarbiauti dėl COVID-19

Izraelio sveikatos ministras pripažino, kad „skiepų pasai“ – tai spaudimo priemonė

Vytautas Rubavičius. Paslaptingas okupacinių Vilniaus paminklų „trikampis“

Pasirašykime Šiluvos deklaraciją: laisvoje demokratinėje valstybėje būtina gerbti pamatinius asmens ir visuomenės gėrius

Nida Vasiliauskaitė. Šiandien matome, kad Kantas ir kompanija klydo

Algimantas Rusteika. Kaip bukalaurai taisys savo klaidą

Advokatas Andrius Krištapavičius: kodėl atsisakau pasiimti savo Galimybių pasą?

Kun. Robertas Grigas. Rugsėjo 13-oji: niūrus sugrįžimas į sovietmetį

Liudvikas Jakimavičius. Uždavinys PIŠei

STI tarptautinė mokslinė konferencija „Demokratija karantine. Susikalbėjimo galimybės“: pagrindiniai pranešimai

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimas dėl Šiluvos deklaracijos

Rasa Čepaitienė. Viskas taip tiesmuka ir primityvu…

Nida Vasiliauskaitė. Apie ovacijas „kliedesiams“, tapusiems tikrove, ir ramiai knarkiančią sąžinę

Dominykas Vanhara. Kas yra blogai su šia publikacija?

Lenkų premjeras: Lenkija bus geriausia vieta gyventi Europoje

Rasa Čepaitienė. Prieš pišizmą nublanksta net kasdieniai vėlyvojo brežnevizmo marazmai

Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

Kun. Robertas Grigas primena: ne tvoros ir ne tanketės apsaugo parlamentus…

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklės“. Išvarymo instrukcijos: sugauti, išvyti, dezinfekuoti

Ramūnas Aušrotas. Apie sprendimų „greitumą“

Geroji Naujiena: Sekime Jėzų ir nebūsime sugėdyti

„Teisingumo registras“: ar esate pasiruošę gyventi be pilietinių teisių?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.