Kultūros, kalbos, istorijos politika

Kreipimasis dėl antisovietinės ir antinacinės rezistencijos dalyvių nesiliaujančio šmeižimo

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugpjūčio 27 d. 21:39

7     

    

Kreipimasis dėl antisovietinės ir antinacinės rezistencijos dalyvių nesiliaujančio šmeižimo

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

į: patiko 2020-08-28 13:47        2020-08-29 19:01

gerbiamasis, tiesą tamsta sakai - kaip šiandien ,,liberalai”, taip ir anais laikais buvo tų, kas piktai, o kas naiviai tikėjo, jog su SVETIMŲ ,,nesavanaudiška” pagalba ,,rojų” į Lietuvą atneš, ir tuo Lietuvai, SAVO Tautai mirtinai nusidėjo…
Tačiau skirkime štai ką - vieni jų dėl savo ,,tiesos” SAVO ETNINĖJE žemėje tą kovą kovojo - kad ir niekingais, nusikalstamais, brolžudiškais, išdavikiškais būdais,
kiti buvo ATEIVIAI. Maloniai priimti, todėl ir iš jų tikėtasi padorumo, žinojimo, kur jiems nedera DIKTUOTI savo supratimo, ar per KAMIENINĖS tautos galvas savo siekti.
Svetingai priimti, patyrę tik tuos pačius sunkumus, kaip ir KAMIENINĖ šios žemės tauta, naudojęsi tomis pačiomis teisėmis, bet - JŲ TAUTOS Tėvynė yra KITUR. Ir to nedera užmiršti - savo tvarką tik savo etniniuose namuose gali įvesti…
Jei pasitrauki, kad padarytum savo namuose vietos ir kitam šalia gyventi, jis negali jaustis visišku šeimininku, už tave spręsti. Jis, jei yra PADORUS, palauks, kol namų šeimininkai tarpusavyje išsiaiškins, o tada žiūrės, ar po visų pokyčių dar nori čia likti. Tačiau, kai jį svetingai priėmusią žemę puola IŠORĖS priešas, jis, jei PADORUS, stos petys į petį su namų šeimininku, padės ją nuo įsiveržėlių ginti! Į kieno pusę stojo kad ir tada jaunutė Brancovskaja? O kaip dabar, jau žilagalvė ji apie okupantų skerdikus (stribų būrį, kurio narė ir ji buvo) papasakojo? ,,Nu, my ich uspokoili” (!!!)

Виталий Нахманович       2020-08-29 1:10

https://aillarionov.livejournal.com/1201832.html#comments
Зеленский – просто дурилка картонная, актер, плохо играющий роль президента, которую ему пишут другие. На выборах был под влиянием олигархов (прежде всего, Коломойского), российской агентуры и так называемых «соросят». Сейчас «соросята» потеряли влияние, олигархи почти потеряли.
Печальна этническая сторона происходящего. Историк и этнополитолог Виталий Нахманович обращается к Зеленскому: «…хочу обратиться к Вам как еврей к еврею. … не знаю, чувствуете Вы себя евреем, украинцем, русским или вообще “советским человеком”. Ведь наш народ на протяжении прошлого века пережил не только Холокост, но и брутальную советскую ассимиляцию, которая лишила нас тысячелетней веры, языка, традиции и культуры. “Евреи молчания” называли нас в мире. И когда мы, наконец, заговорили, оказалось, что нам нечего сказать, кроме слов об уникальном Холокосте, украинском антисемитизме и великой русской цивилизации, частью которой мы себя до сих пор искренне считаем. За тридцать лет мы так и не выучили ничего другого». (https://bykvu.com/ru/bukvy/babin-jar-maie-stati-miscem-ukrainskoi-pam-jati-vidomij-istorik-zvernuvsja-do-zelenskogo/).

patiko       2020-08-28 13:47

“...kiek žydų buvo kgb struktūrose ir kaip jie naikino lietuvius…”
o kiek lietuviu tarnavo kgb?
kaip raso ponia Elena, galima manyti, kad zydai isnaikino 90% lietuviu…
kiek buvo istremtu…? mokinkites atpazinti skaicius…

Elena       2020-08-28 13:29

Didžiausia pagarba gerb. Jonui Burokui. kgbistų veikla ir propaganda Lietuvoje itin suaktyvėjusi ir snūduriuoti tikrai nevalia. Visi puikiai žinome, kiek žydų buvo kgb struktūrose ir kaip jie naikino lietuvius, juk pati kukliancki sakė, kad žydai neapkenčia lietuvių, o zingerio ir kukliancki tėvai kaip tik ir dirbo represinėse struktūrose. Ir pati kukliancki kaip tardytoja buvo sovietų apdovanota kaip geriausia tardytoja - juk visi puikiai suprantame už ką ji buvo apdovanota. Tokiose pareigose zingeris tikrai negali likti.

zydas       2020-08-28 9:25

As, kaip Lietuviu kilmes zydas (ar lietuvis - zydu kilmes), nepasitikiu nei Zingeriu, nei Faina… As juos nenoriu matyti Izraely. Pasilikite juos sau. Galite issirinkti i Prezidentus. 
O ponui Burokui siulyciau isigyti akinius (galite kreiptis i F., gausit parama akiniams), kad pamatytu, kaip sudarkyta Lietuvos istorija. Matyt, labai jau geda gyventi su tokia baisia istorija, kad tenka ja klastoti. Zingeriai&co; neitikins, kad banditas jau nebe banditas, o didvyris - rezistentas.

Tokie kreipimaisi       2020-08-27 22:21

tėra liežuvautojų reklama, kurios niekam nereikia.

Kis       2020-08-27 21:56

mano galva,tai sauksmas tyruose,kur niekas neisgirs.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.