Socialinės inžinerijos eksperimentai , Europa

Kraupi Europos valdančiųjų tylėjimo kaina

Tiesos.lt siūlo   2021 m. spalio 18 d. 11:07

14     

    

Kraupi Europos valdančiųjų tylėjimo kaina

Ričardas Čekutis | respublika.lt

Svarbiausius praėjusios savaitės pasaulio politikos įvykius ir reikšmingiausias tendencijas specialiai „Respublikai” komentuoja Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras, politikos apžvalgininkas ir saugumo politikos ekspertas Audrius Butkevičius.

Norvegijoje vienas veikėjas, matyt, nusprendė pažaisti indėnus ir puolė šaudyti į praeivius iš lanko. Nušovė penkis. Skalpų, atrodo, nespėjo nuimti ir buvo suimtas policijos. Bet dar nespėjus nušautiesiems ataušti, liberalioji „žiniasklaida” puolė pasakoti apie „naują Breiviką” bei baisiuosius „dešiniuosius ekstremistus”. Net kai paaiškėjo, jog „indėnas” - į islamą atsivertęs veikėjas, kurį jau seniai stebėjo policija dėl jo polinkio radikalizuotis bei Alacho vardu skelbti „šventą kovą prieš netikėlius”, ta pati „žiniasklaida” toliau pasakojo apie Breiviką, o valdžia aiškino, kad „tikėtina, tai nėra teroro aktas”. Kodėl įvairaus plauko islamistai „tolerantiškose” visuomenėse turi daugiau teisių už normalius žmones? Kodėl vis dangstomi jų nusikaltimai?

Mes nuolat regime vieną ir tą patį manipuliacinį vaizdelį, nes europinė politika islamo klausimu labai dažnai kelia daug pagrįstų įtarimų, jog bet kuria kaina stengiamasi įsileisti kaip galima daugiau pranašo Mahometo gerbėjų į tradicinę Europos kultūrą išpažįstančias valstybes. Jeigu „netikėtai” nutinka koks nors teroro aktas, tuomet visur šaukiama, kad „jie nekalti”, „nereikia demonizuoti”. Kitaip ne visi ten „teroristai” ir pan., trumpiau tariant, visada pirmiausia mėginama įvairiais būdais pateisinti, net jeigu jie pagaunami centrinėje Kelno aikštėje per Kalėdas prievartaujantys vietines blondines… Čia yra lygiai tos pačios „politkorektiškos” politikos rezultatas, o islamistas jau savaime reiškia „geras žmogus”... Tai yra didelė visos Europos nelaimė. O Norvegijoje iš tikrųjų šios kvailos politikos simptomas buvo Breivikas, iššaudęs valdančiosios partijos vaikų stovyklą. Kai kiekvieną dieną susiduri su tokios „politkorektiškos” politikos rezultatais, kurie yra visiškai priešingi, apie „sėkmingą musulmonų integraciją” pasakojančios valdžios mitologijai, tad kiek nestabilesnės psichikos žmogus gali griebtis ir ginklo. Ir šiandieninė situacija, kai pasiautėjo į islamą atsivertęs veikėjas, rodo, jog problemos glūdi pačioje Norvegijos politikoje šiuo klausimu. Deja, lygiai tokia pati politika vyrauja ir kitose Vakarų Europos šalyse, todėl dar ne kartą matysime panašias situacijas…

Tuo metu visu pajėgumu vystosi Lenkijos ir Europos Sąjungos konfliktas dėl teisės viršenybės, į kurį įsitraukia vis daugiau šalių: į lenkų pusę jau atvirai stojo Vengrija, panašu, netrukus prisijungs ir Čekija, kai patvirtins naują vyriausybę, o ES pirmininkaujanti Slovėnija taip pat vis dažniau kritikuoja Briuselio metodus. Kuo gresia tokia situacijos sankloda Bendrijai? Kaip buvo pasiektas toks įtampos taškas?

Ši Lenkijos bei kitų šalių užimta pozicija kelia esminį klausimą: kokia Europa turi būti ateityje? Kuomet Europos Sąjungos fanatikai ir gerbėjai gavo pinigų, kad papirkinėtų Lietuvos žmones alumi, skalbimo milteliais ir panašiomis nesąmonėmis balsuojant stojimo į ES referendume, tuomet nebuvo sakoma, jog mes visi būsime verčiami atsisakyti tradicinių vertybių, krikščionybės, būsime verčiami liaupsinti ir garbinti homoseksualizmą, nebuvo sakoma, kad netrukus neteksime savo Konstitucijos ir savo įstatymų, kuriuos užgoš „viršesni” Briuselio įstatymai, nebuvo sakoma, jog bet kuri Europos Komisijos direktyva įgaus įstatymo galią mūsų valstybėje, nebuvo sakoma, jog mūsų klerkai ir politikai bus papirkinėjami įvairiomis galimybėmis bei Briuselio saldainiais ar kad žmonės, deleguoti į Europos Parlamentą, bus perkami milžiniškais atlyginimais vien tik tam, kad ten balsuotų ne pagal mūsų valstybės interesus, o pagal jiems primetamas žaidimo taisykles… Visi šie dalykai lygiai taip pat aktualūs ir Lenkijai. Jeigu šiandien Lenkija nepalūš, išsilaikys, tai ES turės arba keisti savo vidinę politiką, arba mesti lenkus lauk. Jeigu išmesi lenkus lauk, tai greta jų atsistos vengrai…

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys       2021-10-19 6:12

Neskaičiau str. nematau reikalo , tas Z.Vaišvilos ‘parankinis’ niekada nešneka apie reikalus ir ju tikras priežastis . Juk sveikai mąstanis žmogus pirmiau turėtu paklausti kodėl tas naujai atsivertęs ‘norvegas-musulmonas’ ėmė šaudyti ? juk ta pati Norvegija tiek prikurė gerų įstatymu kurie leistu ten gyventi ‘musulmonams’ o va vistiek šaudoma . Ne religija jiems sujaukia protus ..o tai apie ką nutylima apie ka nenorima diskutuoti .

Heiders       2021-10-18 23:04

Cekutis kalbina Butkeviciu. Isvertus i kasdienine kalba reiskia kremliaus trolis kalbina kremliaus troli. Butkevicius (korumpuotas nusikaltelis ) nusprende kad Breivikas buvo nestabilios psichikos. Idomu , is kur ima info sitas vatinukas ?
Sakyciau priesingai !!!  Pas Breivika absoliuciai stabili psichika. Stabilesne nei pas bet kuri komunista.
Breiviko zudyniu nepateisinu , jei kam neaisku ........

Dzeikas       2021-10-18 22:29

Stiklo valytuvui:
Tauta pamirso kaip tautiski darbdaviai ja romijo:
“I tualeta darbo metu TIK 2 k. Raktas pas meistra.”
Todel kelt uodega ant ES butu prasme jeigu esama darbo kultura butu pasiekta streikais, o ne nurodymais is Briuselio.
Na bet kaip rusai sako, galima pakartot.

Stiklo valytuvas       2021-10-18 19:25

Ar kas pastebėjo, kad čia yra daug myžčiojančių kad greičiau išeiti iš ES, ir kodėl niekas nekalba kaip ES pastatyti ant kitų begių (renovuoti, pertvarkyti, atstatyti…).
ES subirėjimas irgi nieko gero neduos kaip ir tolesnis murdymasis ‘mėlynoje spalvoje’.
Taigi, kokie pasiūlymai, kokie sprendiniai…

Gloger 3       2021-10-18 18:59

Письмо из Австралии !Началось уже нельзя снять деньги со счета кибер атака !//Америка американцы США:
https://www.youtube.com/watch?v=HGgR1wtkaX8

> Vardas 17:55       2021-10-18 18:09

„kodel Norvegijos politikams turi rupeti norvegu rinkejai“.
Kodėl Norvegijos socialistams turi rupeti norvegu rinkejai.

Vardas       2021-10-18 17:55

Keista kai nei Ricardui Cekuciui nei Audriui Butkeviciui neuzkliuvo Jungtines Karalystes parlamentaro David Amess mirtis. Speju anksciau darytas interviu, gal po savaites aptars David Amess mirti.
Siaip kodel Norvegijos politikams turi rupeti norvegu rinkejai po rinkimu. Juk rinkimai vyksta pagal grozio konkurso taisykles. Zodziu norvegu politikai BBD ant rinkejo.

Stiklo valytuvas       2021-10-18 17:29

>  Al.    2021-10-18 16:22
Kieno projektas yra Kremlius (Kremliaus projektas), visa sssr, sąlyginai(!) pradedant Prancūzų revoliucija, Marksu (jėzuitais) ir visa kita „fignia“...
Vokiškas žydų nacional-socializmas irgi to pačio lizdo paukščiukas kaip ir išsigimęs kapitalizmas su liberalizmo kauke?
Kas tada yra tautinis Atgimimas 1990 m.?
Visvaldas Mažonas jau tada ES žvaigždutes apjungė spygliuota viela…, bet pseudopatriotai to atkakliai nematė.
Al, pamažu pradeda praregėti.
O kiti…

Al.       2021-10-18 16:22

Panašu, kad mums stojant į ES, Jie jau žinojo, ką su ta ES ketina daryti. Iš čia ir alus su skalbikliu, ir balsavimas dvi dienas ir Konstitucijos priėmimas jos net neišsivertus ir nepaskelbus. Ko gero, ES iš tikro Kremliaus projektas. Iš čia ir šūkis ,,Nuo Lisabonos iki Vladivostoko”. Bet net ir tai neatitinka dabartinių pasaulio įvykių masto - pasaulinio masto koordinavimo. Kas koordinatorius įdomu. Tik spėju - tas pats, kas organizavo antpuolį ant Dvynių. Ir gal tas pats, kas suklastojo JAV prezidento rinkimus. Kominternas oficialiai po karo buvo panaikintas, bet visiems aišku, kad iš tikro nebuvo. Ir jei Galicino pranešimas buvo teisingas, tai savo tikslų užvaldyti pasaulį neatsisakė. Ar jie tam pajėgūs ? Įtariu, kad jie sudarė sąjungą su kitomis sąmokslininkų grupėmis ir gal net pasidalino pasaulį.

Į kokį žmogaus naikinimo konclagerį       2021-10-18 14:37
Dzeikui       2021-10-18 14:35

muziką užsako vis tie patys admirolai-didykai-fisiukovai, kaip ir Kusaitės atveju, o vykdo laukiniai “Stiklo valytuvai” ir kiti įsivaizduojamos “baltos rasės” patriidiotai, kurių nereikia net ir samdyti, kad rodytų pasauliui paties Putino užsakyą lietuvių antisemitizmą - kam dar pinigus mėtyti!
“Musulmonų įžūlėjimas”, t.y. atsisakymas nuo savo tikėjimo pamatų (įskaitant PRIVALOMĄ džihadą), būtų tas pats, kaip krikščionių išradimas, neva Kristus - “tradicinė vertybė”.

Stiklo valytuvas       2021-10-18 14:10

Šalin žydokomuno, o paskui pagal aplinkybes.

> 13:31       2021-10-18 14:03

Sionizmas.

Dzeikas       2021-10-18 13:31

Klausimo aktualumas ne tiek musulmonu izulejimas , kiek KAS VISA SIA MUZIKA UZSAKO???
Gi paklausau politiku tai lyg visi “susirupine” niekas tiesiogiai “uz ” nepsisako. Ir zmones su ryskia persvara priestarauja nekontroliuojamai immigrantu intervencijai, o politika visvien vykdoma.
Kaip ta suprast???

Rekomenduojame

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.