Visuomenės pokyčių analizė, Liustracija ir desovietizacija

Kovotojai už Lietuvos laisvę ragina atkurti istorinę tiesą – pripažinti LKP nusikalstama organizacija

Tiesos.lt redakcija   2019 m. kovo 20 d. 22:08

13     

    

Kovotojai už Lietuvos laisvę ragina atkurti istorinę tiesą – pripažinti LKP nusikalstama organizacija

Kaip jau ne kartą skelbėme, Seimo Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nariai Laurynas Kasčiūnas ir Audronius Ažubalis 2018 m. vasarą parengė įstatymo projektą, kuriuo siekiama Lietuvos komunistų partiją (LKP) pripažinti nusikalstama organizacija.

Dalijamės Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos ir Lietuvos Laisvės kovos sąjūdžio kreipimusi į Tarptautinę komisiją nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti. Šiuo dokumentu Komisija yra raginama viešai paremti minėto įstatymo projekto svarstymą ir priėmimą, kad pagaliau būtų atkurta istorinė tiesa – įvardyta, kad už sovietinio okupacinio režimo nusikaltimus prieš Lietuvos gyventojus atsakinga ir LKP, per pavaldžias jai represines struktūras prisidėjusi ar net pati organizavusi bei vykdžiusi genocidą, nusikaltimus žmoniškumui ir karo nusikaltimus.


P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Vilė       2019-03-25 21:59

Ta KPSS buvo fikcija, LKP juo labiau (iki atsiskyrimo). KPSS nebuvo partija - tai valstybinė organizacija, kuri neturėjo jokių partiškumo požymių.
Reikia daiktus vadinti tikraisiais vardais, kad suprastume kas ką ir už ką nori pasmerkti.
Neturėjo ta LKP jokios tikros valdžios galių - ją valdė rusai iš Rusijos , kurie dažniausiai užėmė antrųjų sekretorių pareigas.
Atsiskyrimas nuo KPSS yra žygdarbis. Iki to laiko LKP , kaip partija,  neegzistavo.

Nepriklausomos Lietuvos stebuklai        2019-03-22 21:15

Sąžiningai kolaboravusio landsbergio paskelbimas rezistentu nr 1
Burokevičiaus bendradarbės išrinkimas prezidente
Ivaškevičiaus apdovanojimas nacionaline premija už partizanų niekinimą

Dzeikas       2019-03-22 7:35

Anksciau i tokias mazgoj-bkes nekreipdavau demesio. Na nurasydavau ant sajudistiniu Radio Show albinu silpnaprotystes.
Bet tas uzsispyres kartojimas ivairiose plokstumose ir interpretacijose a la “Mes dar karta prakeikiame komunistus!. Garsiai ir kartu susukime - GEDA, GEDA, GEDA!!!”
Daro ispudi, kad valdziai tai naudinga ir greiciausiai kai reikia apybarstyti savo eiline ismatu kruvele issoka tokie pilipukai is Kanapiu ir ima inksti ir leist snarglius apie “kaip mus prie Laptevu juros treme”.
Syki vel sukelta kakofonija apie “nusikalstama LKP” siulau atydziai apsiciupineti kisenes.Tautine valdziuke ruosiasi jas patustinti.
Siuo atveju visiskai sutinku su TomuJ: LKP yra TSKP padalinys jokios savarankiskos politikos nevares ir Lietuvos pilieciu kolaboravima TSKP padalinyj vadinamu LKP reikia nagrineti TSKP kaip nusikalstamos organizacijos statuse.
Kodel daug kas nedalyvave TSKP strukturose ,- amziaus ar del nepakankamu moraliniu ir issilavinimo kriteriju , tokius net komunistai slykstejosi i savo gretas imti, nors tas savas iki panagiu saknu”, sakykim toki Ervyda Cekanaviciu? - remia visokias “dar karta prakeikime komunistus” akcijas?  Zino sunes kur pasiko, tikisi kad isknysus kompostas gavosi , ziurek pavirs auksu. Lietuva moka tokius fokusus daryt deka ES fondu.

T0mas J.       2019-03-21 19:53

Jeigu pasmerksime tik LKP, tuomet TSKP nepagrįstai tarsi nuošalyje liks.
Jei pasmerksime TSKP - kartu bus pasmerkti ir visi LKP nariai, nes LTSR laikais visi komunistai kišenėje nešiojo bilietus su įrašu TSKP. Būtent TSKP atsakinga už Lietuvos okupaciją ir lietuvių trėmimus, kadangi juos organizavo.
Siekime, kad TSKP įstatymu būtų pripažinta nusikalstama organizacija.

Faktas pamąstymui       2019-03-21 19:06

Nors buvę kompartijos nariai nebuvo geri sąjungininkai į Lietuvos Nepriklausomybės atstatymą, tačiau be jų paramos 1990-ais metais nebūtų buvę įmanoma paskelbti tą Lietuvos Nepriklausomybės atstatymą. Tai faktas, kurį yra sunku paneigti.

babute       2019-03-21 18:08

As manau, visus dabar esancius seime, kurie buvo komunistu partijoje, komjaunime, reiketu pakeisti nepartiniais.Kodel jie turetu mums kurti istatymus.Buti renkami i prezidentus ir kitas vadovaujamas institucijas. Isverte kaili ir vel prie lovio pripuole,(R. Jukneviciene, L. Linkevicius Kirkilas,ir t.t.) tai gal jau seniai buvo laikas atstatydint?

Jules       2019-03-21 11:32

Doleriuk, negi nežinai, kad siunčiama Čikagon - į KGB biurą. Nebestukalink ir tapk žmogum, gerai?

$+$       2019-03-21 11:27

Klausimas administratorei:
– kodėl prie kiekvieno straipsnio, susijusio kgb ar lkp, prisijungia dar vienas komentarų gavėjas? Kam dar siunčiate?

$+$       2019-03-21 11:23

„....Lietuvos valstybingumo ir tautos laisvės siekio aršiausias priešas buvo LKP CK pirmasis sekretorius A.Sniečkus, 34 metus valdęs Lietuvą. Nuo 1920 metų jis ištikimai tarnavo didžiarusiškajam imperiniam nacionalšovinizmui, buvo aktyviausias mūsų valstybės griovėjas, masinių tautiečių deportacijų organizatorius, prieškario Lietuvos ekonominio potencialo naikintojas, Lietuvos inkorporavimo į SSRS ir sovietinės santvarkos Lietuvoje įtvirtinimo pagrindinis iniciatorius. Jo nusikaltimų Lietuvai sąrašas begalinis.
A.Sniečkus Maskvos Kremliaus prieigose pasirodė apie 1920-uosius. Iki 1926 metų gyveno SSRS, kur rengėsi diversiniam darbui. Jau tada jis žavėjosi „geležinio Felikso“ teroristiniu talentu ir rengėsi būti jo vertas. Nuo 1926-ųjų iki 1930 metų kaip Maskvos agentas darbavosi Lietuvoje. 1930-aisiais suimtas ir nuteistas penkiolikai metų. 1933 metais iškeistas į lietuvius politinius kalinius Rusijoje. 1936-aisiais vėl atvyko į Lietuvą diversiniam darbui. 1939 metais suimtas ir nuteistas aštuoneriems metams.
.....
Rainių žudynės 1941 m. birželio 25-26 d. naktį. Tą naktį Rainių miškelyje buvo siaubingai nukankinti 76 nekalti žmonės. Žudynes organizavo A.Sniečkaus bendražygiai Domas Rocius, Petras Raslanas, Nachmanas Dušanskis ir kiti budeliai. Išaiškėjus nusikaltimui, A.Sniečkus budelių nepasmerkė, tik papriekaištavo jiems, kad „darbą“ atliko neprofesionaliai ir nesugebėjo nusikaltimo nuslėpti. Vėliau, antrosios okupacijos metais, A.Sniečkus su minėtais nusikaltėliais (išskiriant D.Rocių, kuris žuvo 1943 m.) dirbo ranka rankon.
Kiekvienas bolševikas privalėjo būti melo virtuozas. Toks buvo ir A.Sniečkus. Norėdamas Rainių žudynių organizatorius išteisinti, jis Maskvoje parengė ir 1942 metais iš lėktuvų virš Žemaitijos išbarstė lapelius „Kas tie „bolševikų kankiniai?“. Tuose lapeliuose žudymu kaltino hitlerininkus.
J. Bartašiūnas, G. Zimanas, I. Masijauskas, K. Preikšas, B. Pušinis, K. Liaudis, A. Raguotis, J. Novickis, L. Diržinskaitė, M. Gedvilas, J. Paleckis… savo veiksmais buvo kur kas radikalesni savo tautos, jos kultūros ir praeities vertinimo atžvilgiu nei VKP(b) CK [kremliaus] atsiųsti žmonės.“ („ Antanas Sniečkus. Kas jis?“
K. Blaževičius XXI amžiaus).

Atsibudo       2019-03-21 8:41

po trisdešimt metų. Ką veikėte šitiek metų, kai anksčiau reikėjo šitą padarys, kol bolševikai viso turto, ekonomikos, neužvaldę buvo? Šitiek metų tarnavote 2K(Kubilius-Kirkilas), o dabar nubudote, oho!

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2019-03-21 7:39

Sukčiaujant naudojant propagandą bei kitokius būdus:
komunistai (Gediminas Kirkilas, ...) - seime;
komunistė Dalia Grybauskaitė -  prezidentūroje.
L. l. blogai.

vyrai žaidžia       2019-03-21 7:28

Po 30 metų? O dar po 30 - ir konservatorių partiją?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-03-21 7:27

Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos sudėtyje yra Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga - nuo komunistų nukentėjusiųjų piliečių visuomeninė organizacija.
________________________________________________________________________________________________________________
Turim straipsnius, išryškinusius iki šiol buvusią nematomą Vytauto Landsbergio klastą.
Va tokį
“Jonas Burokas. Nepaneigsime to, kas tikrai buvo”
ir va tokį
“Tautos forumo pareiškimas dėl LKP paskelbimo nusikalstama organizacija ir politinio elito priešinimosi dekomunizacijai”
_____________________________________________________________
Išvada: nejusdama klastos, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga, susidėjo su iki šiol LKP budelius komunistus dangstančiaisiais landsberginiais. Vienareikšmiškai, tokią klaidą reikia nedelsiant atitaisyti. Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga (pirmininkas Gvidas Rutkauskas) privalo nedelsiant panaikinti (2004 metų) politinį sandorį su klastingiausiaisiais komunist_kgb’istiniais landsberginiais.
***
Okupuotoji Lietuva (komunistuojančių partinių gaujų) 2019 kovo 21

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.