Konstitucinis Teismas: Neringa Venckienė sulaužė priesaiką ir šiurkščiai pažeidė Konstituciją

Tiesos.lt redakcija   2014 m. birželio 3 d. 17:43

19     

    

Konstitucinis Teismas: Neringa Venckienė sulaužė priesaiką ir šiurkščiai pažeidė Konstituciją

Šiandien, birželio 3 dieną, išnagrinėjęs Seimo kreipimąsi dėl parlamento narės Neringos Venckienės veiksmų, Konstitucinis Teismas paskelbė tokią galutinę išvadą:

„Lietuvos Respublikos Seimo narės Neringos Venckienės veiksmai – nedalyvavimas be pateisinamos priežasties 2013 m. balandžio–lapkričio mėn. vykusiuose 64-iuose Lietuvos Respublikos Seimo plenariniuose posėdžiuose ir 2013 m. balandžio–lapkričio mėn. vykusiuose 25-iuose Lietuvos Respublikos Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto posėdžiuose – prieštarauja Lietuvos Respublikos Konstitucijai. Šiais veiksmais Lietuvos Respublikos Seimo narė Neringa Venckienė sulaužė priesaiką ir šiurkščiai pažeidė Lietuvos Respublikos Konstituciją.“

Tiesos.lt portalas publikuoja visą Konstitucinio Teismo išvados tekstą.

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

nuo to viskas ir prasideda       2014-06-6 9:03

Konstitucinis teismas sulauze priesaika .Kur konstitucijoje parasyta , kad ne rinkejai turi spresti apie savo atstova seime ?.

Stasys       2014-06-4 18:25

Kažkada ponulis Gentvilas buvo lyg tai normalus diedas. Dabar visai suidijotėjo. Ar tai senėjimo poveikis, ar moralinis nuosmukis nuo perteliaus, o gal godumas pinigams? Kaip ten bebūtų, bet mano akimis žiūrint, jisai yra apgailėtinas žmogelis.

zero       2014-06-4 15:45

Komunistinės šmėklos klaidžioja ne tik po Europą, bet ir labai ilgam įsikūrė Lietuvos Konstituciniame teisme, Seime, ypač liberalų sąjūdžio buveinėse, neaplenkė ir Prezidentūros bei visų ekskomunistinių politinių partijų (t.t. ir TS/KP)štabų.
P.s.: ponas E. Kūrys jas buvo pavadinęs konstitucinėmis dvasiomis. Bet ar tai ką nors keičia?

SULAUŽYTA. Priesaika.       2014-06-4 15:24

Mane sulaužė. Pirmiausia- -mama- sulaužė priesaiką savo vaikui, atiduodama ją dėdėms, kad į savo raudoną piniginę sudėtų gautus pinigus už dukters niekinimą, po to- laužė visi, į ką kreipėsi pamišęs VAIKO tėvas , sužinojęs iš dukters apie jos nevaikišką patirtį, laužė Teisėsauga, nenorėjusi ar negalėjusi išgirsti TIESOS, laužė Teisėtvarka, įsibrovusi į privatų kiemą , vadovaujama raudono palto/ už 300000 ar 400000 lt/, užmetusi prisodrintą chemikalų apklotą,tuomet laužė tuos, kurie kurie norėjo TIESOS, nes KAŽKAS laužė , kad ta TIESA neišaiškėtų, tuomet laužė Seimas-80 ,,nepakeičiamų’‘, išrinktų pagal sąrašus, nes buvimas prie lovio- jų privilegija, vėliau -žurnalistai- už gerai apmokamą,, TIESĄ’‘, kuri KAŽKAM, KAIP ORAS REIKALINGA,- ta netiesa, sakoma kaip tiesa, o dabar- Konstitucinis Teismas konstatuoja, kad AŠ- PRIESAIKA ,sulaužyta. Sulaužėte mane - JŪS, PONAIS SAVE PADARĘ, PATYS SAVE IŠRINKĘ, neturintys nei garbės, nei sąžinės, pamiršę mane, PRIESAIKĄ- būti visiems teisingais, pamiršę padorumą, teisingumą, kalbėdami VALSTYBĖS VARDU.

17 inter alia       2014-06-4 10:50

dokumente 17 kartų paminėta “inter alia”. Pagal tai galima spręsti, kas per žmogystos tie KT teisėjai - intelekto nesugadinti.
Nieko keisto - stribų vaikams to intelekto niekad nereikėjo, net priešingai…

Taigi       2014-06-4 1:52

Kokio dar KT nutarimo seimo nariams reikėjo, jeigu ir taip aišku, pagal Karaliaus atvejį, kad seimo narė sulaužė priesaiką ir šiurkščiai pažeidė Konstituciją

Al.       2014-06-4 0:31

Čekistiniai šunys dirba savo darbą.

NERINGAI       2014-06-3 23:34

Neringa Venckiene jei skaitote atmnkite ,kad jus palaiko daugybe zmoniu is viso pasaulio!Emigrantai su jumis visados!

tikrai       2014-06-3 23:23

jau nusibodo tas ponulis Gentvilas. Ir ko jis taip itartinai nerimsta? Ar demesio stoka, ar kai kas rimciau ...?

idomu       2014-06-3 22:29

kas trukde iki rinkimu sita dvasiu sprendima paskelbti? Gal baime numusti balsus melynai poniai? Savaite po rinkimu tik pokst zalimas (?!)ir perskaito tai, kas visiems ir taip buvo aisku. lyberai dziugauja. Bjauru.

Labai paviršutiniškai sufabrikuota.       2014-06-3 21:57

Konstitucinio teismo veikėjai įsirašė į Dangaus įstatymų pažeidėjų gretas.Dėl vieno gali būti garantuoti,-neįvertinti neliks.Nė viena “raidelė” nebus suklastota.Išsipildys visa.Sėkmės.Dangus fariziejų tikrai nepamirš.Išmuš ir jų valanda.

sigitas       2014-06-3 21:43

Ka nusprende sie zyniai vienas dalykas, kitas kad Marijos zemeje nebera nieko del zmones pradetu galu gale pradeti gerbti save ir pradetu kovoti uz save…Neringa Venckiene labai siurksciai pazeide Konstitucija o mentai, kitaip juos vadinti nesivercia liezuvis privataus namo duris islauze ir smurtavo pries visus is eiles, pradedant pacia Venckiene ir baigiant zmonemis buvusiais privataus namo kieme labai svelniai…ir i tarpkoji su bananu dauze labai atsargiai…belieka tiktis kad ateis diena kai sios istorijos didvyriams teks atsakyti uz tai ka padare…

to inter alia       2014-06-3 21:26

inter alia     2014-06-3 21:09

savaitė po prezidento rinkimų ir jau matom komunistų diktatūros rezultatus.

KT puikiai žino kaip ir kam tarnauti.

Ar nemanai, kad sekanti apkalta bus konstituciniam teismui?

Ryt'as       2014-06-3 20:35

Šios dienos taip vadinamo “konstitucinio teismo” pranešimas akcentuoja bent tris dalykus :

1.Visų devynių “teisėjų” moralinės nuostatos vienodos
2. “seimas” jau turi bent 86 sąrašinius narius , balsuosiančius už apkaltą . Reiškia , prie tokių
80 - ies juodųjų grynuolių kaip Kuodytė , Gailius , Urbšys , Saulis ,Jovaiša , Juozapaitis etc - pririnko dar bent šešis.
3. “Teismo” sprendimą paskelbė žmogus labai simboline pavarde - “Žalimas”.

nusikalteliams ateis atpildo valanda       2014-06-3 20:29

Ateis diena,kai apkalta pasivys visus Mergytes grobejus ir naikintojus,tikrai teks atsakyti visiems nusikalteliams,kurie nukankino D.Kedi,sunaikino mergyte ir sieke sudoroti net pacia p.Neringa.

Evoliucija su minuso ženklu?       2014-06-3 20:26

  Ar turi teisę Konstitucinis teismas spręsti priesaikos sulaužymo faktą, pats laužydamas savo duotas priesaikas būti visiems teisingais ir dirbti Lietuvos žmonių labui. Pastarųjų metų jo sprendimai parodė, kad KT dirba, švelniai tariant, abejotinos reputacijos žmonių labui. Kodėl iki šiol KT neįvertino valdžios banditiškų veiksmų Garliavoje ir brutalaus vaiko pagrobimo veiksmų  ATITIKIMO Lietuvos KONSTITUCIJAI ir valdžios pareigūnų duotų priesaikų sulaužymo? KODĖL??? Kol nėra atsakymo visuomenei, tol KT sprendimai yra niekiniai, nes jie tarnauja nusikalstamai grupuotei. Vieną kartą VISA TIESA bus pasakyta, kur tada akis dėsite? Eilinį kartą įsitikiname, kad GARBĖ ir SĄŽINĖ tikrai nebeįeina į šiuolaikinių valdžiažmogių moralės dimensijas. Matyt, vyksta vadinamojo elito išsigimimas ir nužmogėjimas, kurį laidavo dideli pinigai ir godumas jiems.

inter alia       2014-06-3 20:09

savaitė po prezidento rinkimų ir jau matom komunistų diktatūros rezultatus.

KT puikiai žino kaip ir kam tarnauti.

Tiubeteika       2014-06-3 18:42

Štai Tų svajonės (schema identiška: anksčiau - daug, dabar - tik vienas:))).
“Lietuvos ryto TV”: Anksčiau Seime ji (N. Venckienė) turėjo būrius palaikytojų, o Konstituciniame Teisme pasirodė tik vienas palaikytojas. (Pirmąją sakinio dalį kažkodėl jau pašalino).
“15min”: Rėmėjas atėjo tik vienas.Akivaizdu, kad N.Venckienės rėmėjų gretos išseko. Anksčiau prie valstybės institucijų, kur buvo sprendžiami su politike susiję klausimai, jie nuolat rengdavo protestus, o dabar į KT atėjo vos vienas vaizdo kamera nešinas jos šalininkas.

Mukaburis       2014-06-3 18:12

KT išvada: “Neringos Venckienės veiksmai – nedalyvavimas BE PATEISINAMOS PRIEŽASTIES (...) Seimo plenariniuose posėdžiuose ir (...) Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto posėdžiuose – prieštarauja Lietuvos Respublikos Konstitucijai. Šiais veiksmais (...)Neringa Venckienė sulaužė priesaiką ir šiurkščiai pažeidė Lietuvos Respublikos Konstituciją.” KT išvardija “iš lubų” kelias absurdiškas posėdžių nelankymo priežastis (bėgimas nuo atsakomybės ir pan.) ir po to iškilmingai teigia, kad tai negali būti laikoma pateisinama priežastimi. Ir apskritai, KT net netyrė, ar nedalyvavimo priežastys yra pateisinamos, nes, kaip skelbiama KT Išvadoje, apie tai sprendžia Seimo Etikos ir procedūrų komisija. O ši komisija savo išvadą pagrindė tuo, kad N. Venckienė jai nepranešė jokių “neatvykimo į darbą” priežasčių. Vadinasi, jos nėra pateisinamos. Linksma logika. Įdomu, kad KT Išvadą pasirašė visi 9 teisėjai. Jokių atskirųjų nuomonių neatsirado. KT eilinį kartą atliko savo instrumentinį vaidmenį.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.