Konservatoriams pasiūlius neužmirštuolę, piliečiai siūlo lietuvišką rūtą

Tiesos.lt redakcija   2014 m. sausio 13 d. 11:23

30     

    

Konservatoriams pasiūlius neužmirštuolę, piliečiai siūlo lietuvišką rūtą

Spausdinti lietuvišką rūtą

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yolo       2019-05-27 10:54
manyčiau       2014-01-14 16:23

gerai, kad kanapę vaivorykšteje nepasiūlė....
smile

Taigi ti AI.       2014-01-14 11:02

Malonu skaityti nors vieno blaiviai mąstančio žmogaus mintis, spaudžiu jums ranką. Aktyvūs pamišėliai jau užkniso juodai.
Padorų žmogų surasti ne taip lengva. Puspročiai lenda patys, jų neapsiginsi. O padorūs, protingi, išmintingi nesimėto, jie, kaip aukso lobis, kurio suradimui reikia daug pastangų įdėti.
Balsuočiau už Šliužą, tas nors ir turi žmogiškų trūkumų, bet yra žemės žmogus, nesvaičioja nesąmonių, nekliedi, o ir valstiečio išmintį turi.

Al.       2014-01-14 2:02

Daugybė tautiečių skiria laiką ir jėgas ženklams ir apeigoms, bet nėr laiko ir jėgų įsteigti bent vieną padorų laikraštį, bent vieną padorią politinę partiją, surasti ir iškelti į prezidentus bent vieną padorų žmogų.

beprociam       2014-01-13 23:48

geriause tiktu usnis su dilgele,tai tikrai is ju to zenklo nieks neatimtu,o kas noretu ju zenkla prisisekti,tai reiketu kelnias nusimauti ir lytine vieta paglostyti,nes subine,tai ju herbas

ugnis       2014-01-13 23:40

Vidmantui - prasyciau neklaidinti skaitytoju. Airijos nacionalinė emblema yra dobilas trilapis ir segima per sv.Patriko diena,reiskia biblijine Švenčiausiaja Trejybe.
http://www.ask.com/question/what-is-the-national-flower-of-ireland - ziureti nuoroda. Shamrock is the national flower of Ireland. The flower bears similarities to the clover and is three-leaved. On the other hand, the shamrock is said to have been used by Saint Patrick to explain the biblical Trinity, in his preaching.

sąsaja       2014-01-13 22:04

Rūtos sąsaja su budėjimu prie seimo ta, kad tą dainą “Sėk, sesute, žalią rūtą” žmonės ten dainavo.

Taigi to manau        2014-01-13 21:46

Durnaropė simbolizuoja Lietuvos pamišėlius, kurie patys gėlių bijo, masonus, pedofilus jose įžvelgia, bet ir atranda silpnapročių, įtikinčių jų kliedesiais.

Taigi       2014-01-13 21:41

Durniai siūlo, nes nesuvokia, kad rūta visiškai netinka šiai temai. Kiekvienas simbolis turi savo prasmę ir vietą, bet argi durniui tai suprasti.

Nesisegčiau       2014-01-13 21:37

jokio ženklo,o tyliai padaryčiau gerą darbą.

to ojojoj       2014-01-13 21:09

kas čia per žinios apie kriminalus?-abortus su kažkuo?
Apie kokias paikystes čia šnekat?

Rūta yra nekaltybės,doros,kuklumo simbolis.

manau       2014-01-13 18:31

Labiau tiktų durnaropės žiedas. Jis simbolizuotų mūsų valdžios nupuišimą ir
pragaištingumą Lietuvai, t.p. simbolizuotų tautos išdurninimą.

Vidmantas       2014-01-13 18:03

Nekopijuokit kitu tautu simboliu. Zalia ruta yra Airijos simbolis. Ja segi visi airiai per sv. Patriko diena. Lietuva turi savo trispalve ir to uztenka.

ojojoj        2014-01-13 17:26

Konservatoriai nėra už abortus. Rūtą, kaip parsileidimą skatinančią žolę, turėtų pasiūlyti tie, kurie pasirašė už abortus,
jei ką:)

Marta        2014-01-13 17:20

Neužmirštuolė - visai geras simbolis. Jei Britų aguona simbolizuoja pralietą kraują, tai NEUŽMIRŠTUOLĖ simbolizuos tai, kad mes šios dienos NEPAMIRŠIM, nes ir kitomis kalbomis ši gėlė reiškia neužmirštuolę.
.
Ir kas kad motininė Masonų ložė ją naudojo. Tai garbinga ložė. Apie masonus buvo paskleista daug blogų kalbų, nes buvo prisiveisę daugybė pseudomasoninių ložių, kurios tarsi juodu šydu apsupo Karališką britų ložę... Pavojingiausi iš jų buvo Iliuminatai. Net Prancūzijos Grand Orient buvo patekusi jų  įtakon. O semitinė B’Nai B;Rith įsikūrė po Morgano bylos, po to kai JAV masonai ėmė apsivalyti nuo kenkėjų iš vidaus, jei ką..
Kuri iš jų globoja verslininkų Rotary klubą, dar neišsiaiškinau. Nors vieno iš Rotary įkūrėjų - Zuoko santykiai su litvakų verslininkais, atrodo, gana stiprūs. Juk apie tai liudija ir jo didelė svajonė įkurti litvakų kultūros centrą - Gugenheimo muziejų. Nieko prieš, bet baugu, kad tks grandiozinis muziejus suvalgytų visą kultūros biudžetą.. o ką jau kalbėti apie pačią statybą?
.
O kas dėl simbolių, tai penkiakampę žvaigždę, kaip jėgos simbolį savo vėliavose naidoja 35 šalys. Tame tarpe ir JAV ir ES. Ne tik sovietai.

Matyt ir Maironis buvo maonas:)        2014-01-13 17:10

Man tinka tas žiedas, kurs žydi blaiviai
Ir auga netoli vandens;
Nepuošia jį rūbai kaip rožę puikiai,
Dėl to ir nebijo rudens.
.
Žiedai pinavijų ir rožių vainikai,
Nors gražūs, - netraukia širdies;
Gvazdikai kaip žalvario seno skatikai
Nežavi nei gobšo akies.
.
Tas žiedas blaivus kaip balandžio akis;
Nekaltas kaip aukštas dangus;
Ir žydi per ištisą vasarą jis,
Ir linksmina žmones visus.
*
Tiek duota žiedeliams gražių pavardžių
Iš margo gėlių sutvėrimo;
O vis tik, man rodos, gražiausias iš jų
Jo vardas: gėlė atminimo!

VytautasVe       2014-01-13 16:58

Patiko mano kolegos pedagogo tremtinio žodžiai: jeigu komunistai ką daro - kad ir blogai, bet daro ir žino, na o „dešinieji” - atvirkščiai.

cha..        2014-01-13 16:56

Žalia Rūta prieš “raudoną” Dalią, o tai jau tikrai geras janutienių pergalės simbolis.smile

Pradinis perestroikos sumanymas ir buvo butent toks antrasis NEPAS (Nauja Ekonomine politika). Juk Gorbio siekis buvo atstatyt Leninizma/Trockizma, istaisant neva Stalino padarytas klaidas. Gorbachiov Fundation isikure SanFrancike, buvusioj karinej bazej ir po ja kitais vardai pasislepe buve JAV bolsevikai…
O juk Gorbis to ir neslepe: atstatysim socializma su zmogisku veidu”. Tik ne viskas pavyko pagal KGB sukurta plana – kad Jelcinui paleidus “banditu kapitalizma”, isvarginti zmones patys pasiprasys socializmo. Ivyko nenumatytas ivykis – Lietuvos atsiskyrimas nuo Rusijos. ...
Uz tai turime buti dekingi A.Terleckui ir Landsbergiui. Nes visi kiti sajudieciai, ypac pirmieji is Dubnos atvyke vaisvilos, is Vilnijos visokie mokytojai laurinkai, netiketai patape moksliniais bendradarbiais , buvo tikrieji Gorbio perestroikos sajudieciai. Tad sie dabar daugiausiai ir verkslena, kad Lietuva pasuko i ES. ... o Putinas eme apsimetineti pasaulio moraliniu kompasu…:) juodindamas Vakarus uz tai, ka daro ten jo paties agentai, isvyke i Vakarus kaip neva “disidentai”...
.
. Nera mums lengva, nes vis dar tikrosios nepriklausomybes su nepriklausoma energetika ir ypac informacija vis dar neturime…..
Argi nepastebejot?
Kone visi portalai isivede politine komentaru cenzura, o Atviros Lietuvos laikrastis (sorositai ) – ALFA jau net nebegerbia skaitytoju nuomones, nebegerbia laisvo zodzio. Uzsidare nuo skaitytoju kaip kadais Donskio pritupeti Bernardinai.
Ir niekas kazkodel nekelia klausimo del sitokio sorosistu/pilietininku nusikaltimo laisvam zodziui? Juk ALFA komentarai pajungti “disqus”, kuri yra snipinejanti organizacija. Tad kas gali ALFAi pateikti savo asmens duomenis, e-mailo adresus?....
Dar daugiau, nuolat seku savo cookies ir karts nuo karto juos pravalau. Dabar pastebėjau, kad pasikeitus ALFA dizainui, kuriam tikrai neturiu priekaistu, uzeiti i si portala darosi pavojinga…

Martai       2014-01-13 16:31

o ko neišdrįs,kas ten ypatingo?Dėl lenkų ir rusų aljanso, kodėl buvo leista 5 ne 7 proc,todėl dabar vyksta tęsinys to kas buvo leista.Kas leido?
Daug apie žydų tautybės žmonių negandas sakyta sausio 13 minėjime,bet kartu buvo galima prsiminti ir sovietų ištremtus Sibiran ir juos įdavusius ir jų kančias Sibire ir mirtis, sausio-13 aukas žuvusias rankose su Lietuvos šventais simboliais:vėliavomis trispalve ir su vyčio ženklu.
Ką reiškia tie prisekti ženklai atlapuose šiandien,nesuprantu?

Nesuvokiamai       2014-01-13 15:44

gaila, kad nesuprantate ironijos…

O masonų yra Lietuvoje nemažai!       2014-01-13 14:54

“Jau minėjau, kad Lietuvoje yra penkios reguliarios ložės, kuriose maždaug šimtas aktyvių narių. Finansinės ataskaitos pateikiamos ir tvirtinamos bendruose susirinkimuose. Skaičių nepamenu – šįkart tai ne mano masoniška konspiracija. Sumos veikiau keturženklės, o ne penkiaženklės. Labdarai surinkti pinigai skirti konkretiems vaikų namams ir keliems neįgaliems žmonėms bei ligoniams.<...>”
Visą straipsnį galite rasti http://www.balsas.lt/naujiena/545277/10-klausimu-masonui/4

To Marta 2014-01-13 14:43        2014-01-13 14:53

O kodėl turėtų atspausdinti tą kalbą?
Kam buvo skirta, tie išgirdo, o kiti( pvz.veršiai, šunauja ) abejingi jo kalboms. Tegul ponas rūpinasi anūkėlį į EP pasodinti, savo tvarteliu, o veršiai ne prie ko…
Yra gera lietuvių tautos patarlė, kurią primenu:
Kaip šauksi, taip ir atsilieps.

Vatsonas       2014-01-13 14:22

Man abejoniu kelia,ar patiks daktarei Daliai rutos!?

pamąstymui       2014-01-13 14:14

Atsiliepime NESUVOKIAMA labai įžvalgiai ir labai tiksliai išaiškino žiedo su penkiakampe, smaigaliu žemyn prasmę. Papildau:mėlyna spalva - globalizmo, sionistinės masonerijos spalva ( atkreipkit dėmesį į ES vėliavą). Šis ženklas (penkiakampė su smaigaliu žemyn)tai masonų garbinamo šetono bafometo su ožio galva ženklas: 2 smaigaliai į viršų (ožio ragai), 2 - į šonus,tai ožio ausys, o smaigalys žemyn - barzda. TIK RŪTOS ŠAKELĖ ir taškas.

Marta       2014-01-13 13:43

įdomu ar bent vienas portalas išdrįs pateikti visą Patriarcho V.Landsbergio ugningą kalbą minint Lietuvos nepriklausomybės dieną, dėl kurios Tomaševskio “jedinstvininkai” paliko seimą?:)

o gal tai reiškia, kad į šį seimą jie pateko tik per klaidą? Juk Landsbergis pasiūlė įstatymą, kad nelojalūs Lietuvai piliečiai neturėtų užimti Vyriausybinių postų ir dar daug nuostabių pastabų, tikrai vertų dėmesio, pateikė. Tik Lietuvai nelojali žiniasklaida galėjo to “nepastebėti”:))

Nesuvokiama       2014-01-13 13:20

prezidentės akcija - įsisegti masonų ženklelį ir dar su apversta penkiakampe, kuri ragais į viršų yra šėtono ženklas. Tie, kurie galvoja, kad masonai tai visai nebloga organizacija, patariu pasidomėti jų pagrindinio ideologo Albert Pike knyga “Moralė ir dogma”. Tada suvoksit, kam tarnauja šios organizacijos nariai ir ką jie garbina ir koks yra jų užsibrėžtas tikslas visai žmonijai. Todėl šios organizacijos oficialiai patvirtintas ir pripažintas ženklas ant prezidentės krūtinės ir ant vaikų (nieko nesuvokiančių) krūtinių tiesiog kraupina. Manau Tiesos.lt neturėtų pritarti tokiam ženklinimui. Mąstantys žmonės suvokia ženklų reikšmę. Laikų pabaigoje šėtonas paženklins visus tuos, kurie nenorės savo širdžių atiduoti Dievui. Ir jų lauks tas pats likimas kaip ir paties šėtono - negęstančios ugnies ežeras.

alkas.lt       2014-01-13 13:01

geras komentaras kaip Adomėno grupė stengėsi įsiūlyti"pasiženklinti” laisvės ginėjui.Ginėjo išsamus komentaras.Verta perskaityti.

labai        2014-01-13 12:46

gražus tas piešinukas su rūtele,prasmingu užrašu ir trispalve.
Ta “neužmirštuolė” su žvaigde-skaudina buvusius sausio įvykiuose.Jei sutinkam sausio 13-ą su žvaigžde atlape tik modernizuota mėlynam fone lyg ir sausio 13 jau kažkieno nusavinta, tai kokia čia pagarba žuvusiems?

įdomiai       2014-01-13 12:36

čia konservatoriai sumąstė, nes tai ką jie siūlo yra masonu simbolis? A.Kubilius yra rotorių klubo narys, gal būt, jau ir masonas?

žalia rūta       2014-01-13 12:24

Sėk, sesute, žalią rūtą,
Kad Lietuva laisva būtų.

Sėk, sesute, ir gvazdikų
Kad nebūtų bolševikų

Sėk, sesute, ir agrastų
kad nebūtų p e d e r a s t ų


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Andrius Švarplys. Facebookas ir Twitteris bendradarbiauja su Vietnamo, Turkijos, Rusijos ir Kinijos režimais

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Algimantas Rusteika. Jie niekada nesikauna iki paskutinio šovinio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujosios koalicijos susitarimas: ko tikėtis?

Nacionalinis susivienijimas: pareiškimas dėl solidarumo su Lenkijos valdžia

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Vytautas Radžvilas. Konvergencijos svajonė ir tikrovė

Audrius Bačiulis. Tikriausiai vienas labiausiai viešumoje nematomų Lietuvos ministrų

Algimantas Rusteika. Tegyvuoja Didžiosios Tolerancijos Revoliucijos metinės!

Andrius Švarplys. Žinios iš paralelinės visatos

Ramūnas Trimakas. Totalitarizmas grąžinamas septinmyliais žingsniais

Algimantas Rusteika. Apie bukumą ir lavonus

Raimondas Navickas. Nusprendžiau pats pasižiūrėti, ko tie respublikonai nerimsta

Andrius Švarplys. Pagaliau Facebookas bus paduotas į teismą dėl cenzūros

Geroji Naujiena. Mes nepriklausome tamsai

Rasa Čepaitienė. Parazitai

Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas paragino naujojo Seimo narius atpažinti Dievo balsą, Tiesos balsą savyje ir jo klausytis

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.