Konservatoriai: referendumas antikonstitucinis

Tiesos.lt redakcija   2014 m. birželio 23 d. 23:56

25     

    

Konservatoriai: referendumas antikonstitucinis

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos viešųjų ryšių grupė išplatino partijos pirmininko pasirašytą partijos Tarybos nutarimą, kuriame teigiama, jog birželio 29 d. referendumas Dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 9, 47 ir 147 straipsnių pakeitimo yra „antikonstitucinis“.

Skelbiame visą TS-LKD partijos Tarybos birželio 21 d. nutarimą.

* * *

 

TĖVYNĖS SĄJUNGOS-LIETUVOS KRIKŠČIONIŲ DEMOKRATŲ TARYBA
NUTARIMAS

2014 m. birželio 21 d.

Dėl referendumo Lietuvos Respublikos Konstitucijos 9, 47 ir 147 straipsnių pakeitimui

TS-LKD Taryba remdamasi 2014 m. sausio 25 d. nutarimu „Dėl referendumo, kuriuo siūloma drausti parduoti žemę ES piliečiams ir sumažinti reikalavimus referendumui sušaukti“ išreiškia savo principinę poziciją, kad nepritaria birželio 29 d. rengiamam referendumui Dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 9, 47 ir 147 straipsnių pakeitimo.

Manome, kad šis referendumas yra antikonstitucinis, prieštaraujantis Lietuvos prisiimtiems tarptautiniams įsipareigojimams 2004 m. patvirtintiems referendumu Lietuvai stojant į ES ir atveriantis kelią tolimesnėms populistinėms iniciatyvoms, kurios gali sukelti politinę sumaištį, sumenkinti parlamentinę demokratiją ir kelti grėsmę ekonomikos augimui ir visuomenės gerbūviui bei nacionaliniam saugumui.

Todėl primygtinai raginame TS-LKD narius ir visus Lietuvos žmones birželio 29 d. referendume nedalyvauti (neiti į jį).


TS-LKD pirmininkas   Andrius Kubilius

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kažkaip jau negalima suprasti        2014-06-26 9:25

konservatorių.Tai jiems pensijos antikonstitucinės ir jas galima dalinai nusavinti , tai jiems referendumai antikonstituciniai, tad kyla klausimas ar jie patys kartais jau ne tapo antikonstitucinais.

Al.       2014-06-24 21:44

Manau, kad mūsų valdančiosios partijos ir konservatoriai vykdo antikonstitucinę veiklą. O tauta turi teisę gintis.

pats Kubilius antikonstit.pasielge nuskurdines var       2014-06-24 14:32

Kubiliau,antikonstitucinis paties nusikaltimas,kai nurezet pensijas ir atlyginimus patiems skurdziausiems pilieciams,kurie be laiko is skurdo paliko sia zeme !

ateikime ir balsuokime!       2014-06-24 11:06

tai ir bus atsakas konservatoriu sapalionems.

Vae       2014-06-24 10:48

      Referendumas buvo suklastotasn nes tauta nejo balsuoti, tada amblas susirtare su maksima, kad duotu uz balsa alaus, ar skalbimo milteliu, ir tada balsavo po keleta, ar keliolika kartu vienas ” zmogus"o juk niekas ir neskaiciavo kiek balsavo ” uz dovanas”,  ir REFERENDUMAS ivyko, ar tai daro CIVILIZUOTA VALDZIA, o mums RUNKELIAMS taip ir reikia, pamate, kad gali laikyti RUNKELIAI, ir laikys, cia mano nuomone.

A l a n P r i c e       2014-06-23 21:20

- Sell Sell
h ttp://www.youtube.com/watch?v=sLGgbpZOYw8

Sell, sell, sell, sell everything you stand for
Tell, tell, tell, tell all the people that you care for
Running here, running there
Keep it moving, sonny, don’t despair
Because the next one will be, the next one will be, the next one will be, the best one of the year

Give, give, give, give everything you paid for
Run, run, run, run for everything you prayed for
Keep that smile on your face
With a smile you’re welcome any place
Because the next one will be, the next one will be, the next one will be, the best one of the year

Can I interest you in this article of mine?
Can I interest you to spare some of your time?
Can I interest you in this life of mine?
Won’t you listen, listen, listen, listen, listen?

Sell, sell, sell, sell everything you stand for
Tell, tell, tell, tell all the people that you care for
Running here, running there
Keep it moving, sonny, don’t despair
Because the next one will be, the next one will be, the next one will be, the best one of the year

Mildai       2014-06-23 21:13

Stebėtojai. Daugiau informacijos galite rasti VRK tinklapyje http://www.vrk.lt/

Kostiumuoti banditai       2014-06-23 19:36

Kokie nusikalteliai sedi toje partijoje,kas dave isakyma apiplesineti ir apsaudyti referenduma reklamuojancia masina?Izoliuoti ta gauja is politines arenos!Reiketu ta zinia paskleisti placiau,tegul ES suzino kokia demokratija Lietuvoje…...

Milda       2014-06-23 19:12

O kas turi teisę stebėti, kaip skaičiuojami balsai?

Dėl baltų pirštinių       2014-06-23 17:28

Per prezidento pirmąjį turą slankiojo kaip šakalai su viena balta pirštine ir mobiliaisiais prie ausies, o per antrąjį jau nemačiau.
O kaip dabar bus pamatysim: manau jie taip pat referendumo nepalaiko kaip ir konservatoriai su liberalais, nes tai yra jų darinys.

pensininkas       2014-06-23 17:12

Kubilius ir daugelis iš konservatorių tarybos narių, priėmusių šį antivalstybinį ir nedemokratinį nutarimą, yra priėmę priesaiką Seime: BŪTI IŠTIKIMIEMS LIETUVOS RESPUBLIKAI, SAUGOTI JOS ŽEMIŲ VIENTISUMĄ, VISOMIS IŠGALĖMIS STIPRINTI LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĘ, SĄŽININGAI TARNAUTI TĖVYNEI, DEMOKRATIJAI, LIETUVOS ŽMONIŲ GEROVEI. Bet priimtas nutarimas nesaugo Lietuvos žemių vientisumo, nestiprina Lietuvos nepriklausomybės, netarnauja demokratijai, nes primygtinai ragina TS-LKD narius ir visus Lietuvos žmones birželio 29 d. referendume nedalyvauti (neiti į jį). Toks partijos primygtinis (įsakmus) raginimas neiti į PRIVALOMĄJĮ Referendumą ne tik nedemokratinis, bet galimai žeidžia Baudžiamojo Kodekso 173 straipsnį užtraukiantį laisvės atėmimą iki 5 metų.

Kas atsakys       2014-06-23 15:35

kodel stojant i ES nebuvo isaiskinti Lietuvos zmonems pagrindiniai sutarties punktai-kaip zemes pardavimas uzsienieciams.Kodel EP gali keisti salygas po sutarties pasirasymo,o mes -ne ?Kodel visose ES salyse gali vykti referendumai svarbiausiais klausimais,o pas mus-ne ?Svedija neisivede euro,kitos salys riboja imigracija,tariasi del zemes klausimo ,nors gauna zymiai didesnes ismokas zemes ukiui ir niekas ju neismeta is ES.Kazkoks vergu mentalitetas.

taip taip       2014-06-23 15:34

pirmiausia gražinti sau algas ir po to jas dar pasididinti yra konstituciška, o referendumas jau nebe? Konservatoriai įpratę konstitucija tampyti kaip guminę lėlę, kaip jiems patogu, gėda dėl numoralėjusių konservatorių.

Kubiliau       2014-06-23 14:40

antikonstituciškai nuskurdinot žmones,apvogėt senolius,neskatinot pašalpininkus užsidirbti,bet nuo norinčių užsidirbti ir bandančių tai daryti pensininkų,kad nesinaudot šildymo kompensacijom ir gyventi orai, atėmėt pensijos dalį dar kartą,kurios net nesiruošiat graži ti.Tai galimi antikonstituciniai veiksmai,neieškant kitų išeičių ar negebant jų rasti.Ir toks buvęs premjeras iš vis neturėtų jau niekur būti valdžioje.

Kubilius       2014-06-23 12:05

propaguoja bolševizmą??????? Lietuvius nori pasodinti ant čemodanų,įspraust terbas į rankas,iš pardavus Lietuvos žemę,sukurt vergų už duonos kąsnį ar keliauninkų bele kur brigadas?

gnybtas       2014-06-23 12:04

Kubilius su savo saika arba nuzmogeja,arba i sia zeme atsiusti pacio setono.

Dalyvis       2014-06-23 9:34

O kaip ten bus “baltosiomis pirštinėmis” - jos irgi neis į referendumą?

Anikė       2014-06-23 9:23

Tai tik išlikusi Rusijos kompartija,persikrikštijusi konservatoriais,tik godesnė,piktesnė,be jokių skrupulų naikinanti,kas tautiška,lietuviška,dora.
Baisu,kad kad dalis krikščionių kulniuoja su jais pragaran.

Mano nuomone       2014-06-23 8:45

Konservatorių veikla yra antikonstitucinė,kenkėjiška Lietuvos tautai.

StasysG       2014-06-23 8:13

Noriu paklausti, ar konservatorius A Kubilius yra vis dar Jungtinės Karalystės draugas ir yra prieš federalisto Junkerio išrinkimą ES komisijos prezidentu?

Irena       2014-06-23 8:06

Manote sau ir manykite, p. konservatoriai.O mes turime savo nuomone ir privalome ja tureti, jeigu norime islikti.

Konservatorių partija       2014-06-23 7:50

yra antikonstitucinė nes paskelbta teroristine partija. Kubilių reikia teisti kaip pagrindinį teroristą.

Kai kas čia ne taip?       2014-06-23 6:22

Tauta balsavo už klausimą, ar stojame į ES, bet nebalsavo už 2003 m. stojimo į ES sutartį, kuriai pritarti pagal konstitucinį 1991 m. vasario 11 d. įstatymą „Dėl Lietuvos valstybės“ privalėjo 75% visų sąraše esančių rinkėjų, o ne 57% už ją balsavusiųjų referendume.

Nuomonė       2014-06-23 6:05

Tauta jokių įsipareigojimų neprisiėmė.Lietuvos Respublikos piliečiai referendume, vykusiame 2003 m. gegužės 10-11 d. pritarė (pažymėjo TAIP arba NE) Lietuvos stojimui į ES, bet ten nebuvo pasirašyta, kad prisiimam kažkokius įsipareigojimus.Stojimo sutartis net nebuvo viešinama-“išdūrė” kaip švedus prie Poltavos.Ar buvo kreiptasi į konstitucinį teismą dėl stojimo į ES referendumo? Kodėl tas referendumas truko dvi dienas? Už stojimą balsavo tik 57%, o ne 75% Lietuvos gyventojų !  Ar čia viskas tvarkoj? O apie skalbimo miltelius ar alų rašyta šimtus kartų...

gudi giria       2014-06-22 23:37

erelis esi kol skrajoji rezervato teritorijoje,bet ir rezervate pasisukiojus brokonieriams gali pasauti sparnus nieko amzino nera,o tada ir konstitucija ismoksi skaityti ir sapaliones baigsis liksi gleznutis,kaip kregzdute.koki velne briuseli prarijai,kad gedos nebeliko vaikstai,kaip robotas ir tauski nesamones,jau tapai karikatura.Lietuviu tauta atlaidi prakalbek,kas tave priverte buti tokiu niekadeju,tauta atleis ir tada mes tave apginsim,deja ilgai laukus dar palauk…....

Rekomenduojame

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Linas Karpavičius. Europietis pagal „išplėtotą žaliąją dienotvarkę“

Asta Višinskaitė-Katutė. Artėja laikas, kai baigsis nelegalų sulaikymo terminas

Jolanta Miškinytė. Naujienos iš Lenkijos

Vytautas Vaikšnoras. Visi klausiate, ką daryti? Kadaise rašėme skundus į Maskvą, dabar teks rašyt į Briuselį

Lenkija mažina mokesčius, kad sušvelnintų infliaciją, o Lietuva…

Auksinės J.Erlicko mintys: ateity taip pat svajoju tapti gėjumi. Nes tada matyčiau daugiau grožio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Rittenhouse teismas

Televizijos kanalas CNN išbalino odą juodaodžiui

Ar migrantų krizę lemia civilizacijų susikirtimas?

Delfių pripagandisto sadistiniai džiaugmai

Yra toks talentas

Propagandos anatomija arba kas LRT širdį drasko?

5-11 metų vaikai Lietuvoje nuo COVID-19 bus pradėti skiepyti jau gruodį

Palaiminta tikybos mokytoja

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.