Konservatoriai ragina „visus Lietuvos žmones“ atsisakyti konstitucinių teisių ir nedalyvauti referendume. Dočio atsakymas

Tiesos.lt redakcija   2014 m. vasario 1 d. 4:07

65     

    

Konservatoriai ragina „visus Lietuvos žmones“ atsisakyti konstitucinių teisių ir nedalyvauti referendume. Dočio atsakymas

„Lietuvos žmogaus“ Dočio raginimas konservatoriams, socdemams beigi liberalams

Tiesos.lt redakcija

Tėvynės sąjungos pirmininkas Andrius Kubilius ketvirtadienį žiniasklaidai dar kartą priminė konservatorių partijos tarybos priimtą rezoliuciją, griežtai smerkiančią piliečių iniciatyvą surengti Tautos referendumą.

Andrius Kubilius ir jo vadovaujami konservatoriai pasisako prieš tai, kad Lietuvos visuomenė pati, be partijos leidimo, svarstytų „populistinio pobūdžio klausimus“. Toks neatsakingas ir su partija nesuderintas piliečių elgesys, konservatorių teigimu, „pakirstų teisinio aiškumo ir tikrumo principų teisinėje valstybėje laikymąsi“, „erzintų ir kiršintų visuomenę, o ne ją telktų tikram darbui“.

Pasak konservatorių, lietuviai, norėdami išvengti erzinimų, kiršinimų ir susitelkti „tikram darbui“, privalo atsisakyti jų Konstitucijoje neatsakingai paskelbtų politinių teisių – inicijuoti referendumus ir juose balsuoti, kitaip dalyvauti savo valstybės valdyme. Tėvynės sąjungos taryba „ragina visus Lietuvos žmones nedalyvauti balsavime, jeigu šis referendumas būtų rengiamas“.

Tiesos.lt redakcija šiandien pakalbino vieną iš „visų Lietuvos žmonių“ – visuomenei neblogai pažįstamą pilietį Dočį ir drįso jam iškelti štai tokį „populistinio pobūdžio klausimą“: Ar Tamsta, Pilieti Dočy, paklusite Partijos ir Vyriausybės raginimui ir boikotuosite visuomenę kiršinantį referendumą?

Į užduotą populistinį klausimą redakcija sulaukė dar labiau populistinio Dočio atsakymo:

„Susipažinęs su Andriaus Kubiliaus, Vytauto Landsbergio, Algirdo Butkevičiaus, Eligijaus Masiulio, LRT, VSD, LTV, Lryto, VRK, DELFI bei kitų autoritetingų institutų raginimais Lietuvos žmonėms, norėčiau iš gimtųjų Alksnynų perduoti per Tiesos.lt malonę visiems šiems institutams štai tokį mano paraginimą – susimeskite, mano brangieji, visi į didelę krūvą, pasitelkite visus administracinius, propagandinius ir slaptųjų tarnybų resursus, pasikvieskite į pagalbą prezidentę Grybauskaitę, patarėją Ulbinaitę, direktorių Siaurusevičių, žurnalistus Valatką, Pancerovą, Laučių, Miliūtę ir Čekuolį, prokurorą Valį, teisėją Urbelį, saugumietį Griną, pasiimkite 10 milijonų iš ES struktūrinių fondų ir pamėginkite surinkti 320 000 piliečių parašų už tai, kad Lietuvos žemė būtų parduodama užsieniečiams, kad žemės gelmės būtų siurbiamos be tautos žinios ir sutikimo, kad Lietuvoje referendumai vyktų tik konservatoriams pritarus, prezidentei leidus ir vyriausybei įsakius. Padarykite tai. Tada ir pasikalbėsime.“

Po ilgų dvejonių ir svarstymų Tiesos.lt redakcija vis dėlto ryžosi šį piliečio Dočio raginimą perduoti ponams Kubiliui, Landsbergiui, Butkevičiui, Masiuliui bei kitiems reikšmingiesiems valstybės institutams ir skelbia jį savo skaitytojams.

 

* * *

TĖVYNĖS SĄJUNGOS-LIETUVOS KRIKŠČIONIŲ DEMOKRATŲ TARYBA


REZOLIUCIJA
2014-01-25

Dėl referendumo, kuriuo siūloma drausti parduoti žemę ES piliečiams ir sumažinti reikalavimus referendumui sušaukti

Praėjusios kadencijos LR Seimas ir Vyriausybė, atsižvelgdami į Lietuvos stojimo į Europos Sąjungą sutartį ir joje numatytas galimybes, derybose su ES komisija pasiekė, kad pagal ES teisę būtų pratęstas žemės ūkio paskirties žemės pardavimo ES piliečiams atidėjimo terminas. Tuo tarpu šiandieninė referendumo iniciatyva šiurkščiai pažeidžia Lietuvos kaip ES narės įsipareigojimus, nes numato uždrausti žemės pardavimą net ES valstybių narių piliečiams. Tokia piliečius klaidinanti iniciatyva ir nekvalifikuotai parengta referendumo sprendimo formuluotė šiurkščiai prieštarauja buvusio referendumo dėl Sutarties dėl Lietuvos narystės ES sprendimui, ignoruoja Konstitucijoje įtvirtintą tarptautinės sutarties viršenybės principą ir kėsinasi į Konstitucijos vientisumą. Referendumui siūloma Konstitucijos pataisų formuluotė kelia grėsmę, kad siūlomas sprendimas būtų priimtas, jis būtų įvertintas kaip sutarties dėl Lietuvos narystės ES nevykdymas ir, kol Lietuva tokio sprendimo neatšauktų, būtų nutrauktas ES tiesioginių išmokų mokėjimas ir sustabdyta ES 2014–2020 m. laikotarpio parama Lietuvai.

Referendumo iniciatoriai taip pat siūlo Konstitucijos pataisą, kuri sumažintų referendumui surengti Konstitucijos reikalaujamą 300 000 iniciatyvą remiančių piliečių skaičių iki 100 000. TS-LKD Taryba mano, kad toks sumažinimas atvertų kelią neatsakingoms iniciatyvoms, keltų politinę sumaištį ir sumenkintų parlamentinę demokratiją, užuot ją stiprinus ir skaidrinus. Palengvintomis sąlygomis būtų inicijuojama daugybė po keliolika milijonų litų kainuojančių referendumų, ypač populistinio pobūdžio klausimais. Tai pakirstų teisinio aiškumo ir tikrumo principų teisinėje valstybėje laikymąsi Lietuvoje, veikiau erzintų ir kiršintų visuomenę, o ne ją telktų tikram darbui.

Negalima atverti galimybės lengvai inicijuoti referendumų, kuriais būtų neatsakingai keičiami Konstitucijos straipsniai dėl Lietuvos konstitucinės santvarkos ir valstybės saugumo, ypač euroatlantinės integracijos. Todėl ir referendumo inicijavimui reikalingo piliečių parašų skaičiaus sumažinimas yra žalingas ir galintis kelti grėsmę nacionaliniam saugumui.

TS-LKD Taryba pasisako PRIEŠ referendumo su minėtais pasiūlymais rengimą ir ragina TS-LKD narius bei visus Lietuvos žmones nedalyvauti balsavime, jeigu šis referendumas būtų rengiamas.

TS-LKD nuosekliai pasisako už teisėtais būdais ribojamą žemės ūkio paskirties žemės įsigijimą ir naudojimą apribojant galimybes žeme spekuliuoti ir ją monopolizuoti. Dar praėjusios kadencijos Seime buvo priimti teisės aktai, ribojantys fizinio ar juridinio asmens turimos žemės ūkio paskirties žemės koncentravimą vienose rankose, nustatantys apleistos, žemės ūkio gamybai nenaudojamos žemės savininkams mokestines priemones. Deja, po 2012 metų Seimo rinkimų mūsų pradėti darbai nebuvo tęsiami. Todėl mes suprantame neišspręstų problemų paskatintą žmonių susirūpinimą ir matome, kad juo piktnaudžiauja politikuojantys populistai, organizuojantys Konstitucijoje įtvirtintai ES narystei prieštaraujantį referendumą.

TS-LKD tvirtai remia ir skatina žemės ūkio paskirties žemės įsigijimo ir efektyvaus naudojimo teisinės bazės sugriežtinimą. Reikalausime, kad Vyriausybė Seimo 2014 m. pavasario sesijai pateiktų projektus įstatymų, senųjų ES valstybių (Vokietijos, Danijos, Austrijos) pavyzdžiu nustatančių griežtus saugiklius įsigyjantiems žemės ūkio paskirties žemę asmenims, užtikrinančius žemės fondo valdymo skaidrumo ir žemės įsigijimo sandorių viešumą, užkardančius neteisėtą žemės valdų koncentraciją ir spekuliaciją, parengtų žemės ūko paskirties žemės įsigijimo ir naudojimo taisyklės, kad žemės ūkio paskirties žemė Lietuvoje būtų įsigyjama ir naudojama pagal tiesioginę paskirtį, t.y. žemės ūkio produktų gamybai. TS-LKD frakcijai priklausantys Seimo nariai teiks pasiūlymus ir dalykiškai prisidės prie efektyvų žemės ūkio paskirties žemės įsigijimo reglamentavimą įtvirtinančių įstatymų parengimo ir priėmimo.

TS-LKD pirmininkas Andrius Kubilius

Šaltinis: tsajunga.lt

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Jurgis Bielinis       2014-02-7 11:14

Kubiliai, liandsbergiai, brazauskai, paulauskai… nuganė Lietuvą, išdikino….

Jurgis Bielinis       2014-02-7 11:06

A. Kubilių pažinau dar tada, kai jis anot Vitės Nemunėlio „Buvo be kelnyčių ir bėgiojo tik namie…“ Jis tadą su Tumeliu Dumeliu dirbo Lietuvos Sąjūdžio Taryboje. Aš rūpinausi kuo gričiau užgydyti suovetmečio alkohuolio Lietuai padrytas žaizdas. Aiškinau apie žalą Lietuvai.  Prašiau, rašiau Jiems, kad kreiptusi į Seimą, Vyriaussybę, Liandsbergį, kad sprętų masinę alkoholio kontrolę kontrabandai iš Vakarų... Vienas ir kitas šaipėsi. „Mes išrinkome pačius geriausius iš geriausių ir netrukdykime „jiems“ dirbti. Iki šiol Alkoholis Lietuvoje nesuvaldytas dėl tokių tumelių - dumelių ir kubiliukų.

Doc. VytautasVe>Antanui       2014-02-5 21:00

Atrodo, esi Tamysta, mokytas. Ir dar konservatorius - liberalas - kaip A. Kubilius. Su kuriuo sunku ir diskutuoti. Juk man toks Laimutis sakė „Juk žemės neišsineš...” Galvojo, kad rado kvailį. Suprantu V. Landsbergį, kuriam irgi šaukiau: Lietuva!..Landsbergis!.. Bet dabar išlindo yla iš maišo.
Ką norėt, kaip sakoma, vilkas į mišką žiūri.
Ir Vytautas - juk šaukia protėvių kryžiokų genai. Štai ir anūkas Gabrielis „ta prasme”, kaip dabar sakoma, į EVropą opa opa.

onaiskaimo       2014-02-5 16:26

Koks bebuvo Paksas kaip žmogus, pamatyti kaip prezidento mes jo nespėjom..Nes jo blokavimas prasidėjo nuo pat pirmųjų dienų. Labai gerai prisimenu ir visiems primenu, kad jo vertimas prasidėjo tada, kai jis paskyrė nepatogų (ne tą) žmogų VSD vadu. Tokį Balčiūną. kuris vėliau “tiko” met NATO..Taigi, nors ir nemėgstu sąmokslo teorijų, bet mūsų Lietuvėlės “elite” jų galima ižvelgti labai daug

tap kitko       2014-02-3 15:03

šiandien poliklinikoje viena moteris kalbėjo,esu dirbanti ,bet kas iš to-keturi mėnesiai negaunu algos,mokesčius mokėti reikia,valgyt irgi norisi. Štai gyvendama nepriklausomoje Lietuvoje sužinojau kas yra tas komunizmas apie kurį mums kalbėjo anuometė partija ir vyriausybė.

Gintaras       2014-02-3 13:51

Antanui Jokubavičiui,
Prašau netršk savo fizionomija su žydruoju kaklaraiščiu Lietuvos trispalvės.
Tai panašu į mūsų vėliavos niekinimą.
Verčiau atsivers ir paskaityk LIETUVOS RESPUBLIKOS KONSTITUCIJĄ, bent jau pirmus tris straipsnius, o po to rašyk savo komentarus.

Canada       2014-02-3 3:25

Diskusija yra diskusija. Kai oponentas isvadinamas idijotu, parsidaveliu ir jam grasinama, diskusija baigiasi.

O man sitas portalas patiko, kad cia buvo galima diskutuoti nesikeikiant.

antanui        2014-02-2 23:51

nesidek proto ismincius eilinis idijotas ir tiek

mmm       2014-02-2 20:04

Laikas jau ne uzkalnu atejo melskites pasigailejimo parsidaveliai daugumj kas ten sedyte seime, bus jums liudna dabar parsidaveliai lietuvos, antanai kraukis lagaminus I vakaru vergija o tai tokiems vietos nebus lietuvoje kaip tu .

Tomas Antanui       2014-02-2 18:50

Mielas Antanai, juk Dočys čia ne apie tai rašo. Ne apie tai ir TS rezoliucija.
Baisiausia, kad TS pradėjo kalbėti su tauta kaip tautą okupavusi jėga, kaip LKP CK. Tokio jos elgesio niekuo negali pateisinti. Jokiais Paleckiukais, Paxiukais, Uspaskiukais.

Niekas nedavė teisės Landsbergiui, Kubiliui, Juknevičienei, Adomėnui taip tyčiotis iš tautos, kuri juos išrinko į savo ar ES atstovybę. Toks elgesys tiesiog yra žemas.

Antanas       2014-02-2 18:07

Vida, pademonstruoti savo priešiškumą vieniems ar kitiems tikrai nereikia daug sugebėjimų. O va, norint įsigilinti į esmę, suvokti ją... Čia jau kai kam gali prireikti tikrai nemažai pastangų...
Taigi, pasistenk suprasti, kad ne tamsta ir ne tauta tų referendumų užsimanys, o jos mulkintojai, neretai atstovaujantys tikrai ne pačioms šviesiausioms jėgoms.
Gal manai, kad tauta labai užsinorėjo, kad Paksas mestų skraidymus (ką jis tikrai mokėjo gana gerai) ir imtųsi prezidentauti (ko jis visai nemokėjo)?
Ne! Tiesiog atsirado plaukuotų rankų, kurios norėjo pakenkti Lietuvai, o tuo pačiu ir Vidai, ir Antanui…, kurios skyrė tam gana nemažus (mūsų supratimu) pinigus… pabarstė Pakso stūmėjai iš malūnsparnio saldainių, dar daugiau pažadėjo ir… publika turi „savo“ žioplą prezidentą, buvusį gerą lakūną...
Gal manai, kad tauta užsimanė, kad suvirintojas, sukčius suburtų sau (ir ne tik) tinkamą gaują ir diriguotų Lietuvos politikai?...
Gal manai, kad tauta užsimanė politikoje Paleckiuko, barstančio druską ant skaudžiausių žaizdų?...
Ar tautai prisireikė antiįstatymiškos šovinistinės partijos, su kenkėju Tomaševskiu priešaky. Daugelis už juos balsuojančių dar nė šiandien nesusigaudo, kaip jis savo rinkėjus murkdo į juodžiausią purvą vien dėl savo reitingų (na ir dėl to, kad įtiktų kai kam, kieno ranka plaukuota)...

Tiesiog       2014-02-2 15:44

Konservatoriai užkonservavo sovietikus savyje.

Alfonsas       2014-02-2 14:33

Pil. Kubilius ant konstitucijos padėjęs ranką  prisiekė, kad saugos Lietuvos žemės vientisumą, o ką  daro dabar kiršina Lietuvos žmones,kad neitų į referendumą ir nebalsuotų. Skaitau, kad t.y. sabotažas ir jam turėtų būti iškeltą apkalta.

Inai       2014-02-2 10:52

Пошла в жопу!

Pensininke       2014-02-2 10:46

jei ves gelezinkelio veze, tai vel reikes ispirkti zeme is pigiai supirkusiu “Berniuku”. Tai gal sis referendumas irgi kvepia supirkta zeme isparduoti. Nekilnojama turta valstybeje turi tvarkyti jos liaudis, o ne issigimusios partijos. Jau dabar visi ezerai ir poilsines vietos aptvertos kaip “PRIVATI VALDA”. 23 metus valdziazmogiu mulkinama liaudis gyvena kaip policineje sistemoje, nenor girdeti LIAUDIES BALSO - DEMOKRATIJOS PAGRINDO.

arklys kuriam aišku       2014-02-2 10:42

Kubiliui reikia priminti jo reitingus jo veiklumo įkarštyje. Gi šiandien jie jau tokie, kad jis net nebereitinguojamas.

Canada       2014-02-2 4:19

Saunuolis Dočys. Labai geras paraginimas.

Inai       2014-02-2 0:56

Jūsų humoras per subtilus smile

Emilija       2014-02-2 0:54

Dočys yra Dočys, vienas Lietuvos pilietis. Iš kitų išsiskiriantis savo rūpesčiu dėl Lietuvos - visų piliečių pilietis.
Šiuo požiūriu su Jakimavičiumi jie turi daug bendra - Liudvikas irgi labai pilietiškas.

dabar visi pamate       2014-02-1 23:59

kam tarnauja konservatoriai ir kiti mafijozai kremlinai Lietuvos valdzioje

Neringai       2014-02-1 23:54

Ar čia juokaujate, ar jūs irgi iš Alksnynų?

Neringa       2014-02-1 23:04

Nejuokinkite, kad Dočys yra rašytojas Jakimavičius. Dočys yra Dočys. Jakimavičius yra Jakimavičius. Dočys gyvena Alksnynuose. Jakimavičius Vilniuje. Spėju, kad Dočys geriausiu atveju baigęs tik profesinę. Jakimavičius VU.

Viltei       2014-02-1 22:57

Žemė gal ir neparduota. Kad daug jos jau supirkta už užsieniečių pinigus, tai gal ir taip, bet teisiškai tai dar ne jų žemė.  Toks sukeltas triukšmas reiškia vieną, gi nesėkmės atveju pinigus reiks gražinti. O kaip žinome, pinigus jie myli labiau už viską.

vilte       2014-02-1 22:06

O man gerb. Tautieciai kilo viena negera mintis .Sitokia referendumo baime , Tautieciu klaidinimas , smeizimas ir visos valdzios su prezidente priesaky baime….del ko ta baime ? Is kur tokie desperatiski veiksmai pries savo Tauta , Lietuva , taip , pries Lietuva ? O tai gal ta musu Zemele jau seniai parduota ?!...Cia mano tokia negera nuojauta , nes kitaip nesuprantu sios agonijos ir bijodami atsakomybes pries Tauta , imasi tokiu veiksmu .

susipirko žemes       2014-02-1 22:05

ir dabar nori prastumt už purvinus eurus seimo pijokai,parsidavėliai.

Aha,       2014-02-1 21:32

vadinasi labai daug zemes susipirke yra, kad taip skuba isparduoti. Sako, kad pinigu nera pensininkams grazinti, tai va- padarykit nekilnojamojo turto mokesti tiems, kas turi dvarus, zemiu, nuo kazkokios karteles ir neieskosit siknoj smegenu po baznycios pamatais.

gal su galva       2014-02-1 21:22

negerai,kas cia su jais darosi,gal istikro juos tam briuseli paskiepino nesuprantu,kaip is ten grizta sakytum,kad durnaropiu apsiede be protiski kliedesiai.ziurekim dar durnais pripazins ir teisti negalesim

kvadratinė       2014-02-1 21:15

kubilo makaulė,lygiai toks ir protelis,tad ko gali tikėtis?Ar teoretikas,nesukūręs nė vienos darbo vietos,ką nors gali?Ogi ne!!!Pilstyt iš tuščio į kiaurą gali kiekvienas,tad tokia iš jo nauda,kaip iš ožio pienas

Dočys yra       2014-02-1 20:58

rašytojas L.Jakimavičius.

Angonita pritariu Inai       2014-02-1 20:51

Kiek klasių Dočys yra baigęs, kad čia visus moko? Kubilius, Masiulis, Valatka yra išsilavinę, protingi žmonės. O Dočys kas? Spėju, kad eilinis bemokslis mužikas.

Skaitytojas       2014-02-1 20:16

Geri p.Docio atsakymai. Nors kai kurie suniukai ji smeizia, bet kaip sakoma, ju balsas i dangu neina. Koment. Inai, koment internauts 16:56, 17:30 labai nepatinka, kad einama pries konservus. Matyt, kad jie patys konservai, tai palaiko issigimelius, susmirdusius konservus, kuriu galas jau matosi. Ju politine era baigiasi. Siuksles, kaip drista sitaip zmones agituot, kad nebalsuotu referendume? Ko jie bijo? Zmoniu jie bijo, nes zmones neleis daugiau jiems vogt ir jais manipuliuot. I politini savartyna juos.

suomis       2014-02-1 19:55

O tada. Lai, visas esteblišmentas, gražiai ima ir užsikruša. O geriausia negyvai.

Ezys       2014-02-1 19:52

Runkeliams, drapakams ir avinams geriausias pamastymas konservu siulymas nesinaudoti jiems Konstitucijos suteikta teise i Referenduma. Pirmyn su konservais i dar viena bedugne!!!
O Inai linkiu, kad tie jusu isvardinti gerbiamieji jums nutrauktu paskutinius pantalonus.

Ina       2014-02-1 18:21

Baisus, netašytas Dočio įžūlumas. Kaip taip galima kalbėti su gerbiamais Kubiliumi, Butkevičiumi, Landsbergiu. Kodėl Tiesos portalas tą vulgarų tipą kalbina?

>internauts       2014-02-1 17:00

Šuniuko balselis į dangų neina. Lok nelojęs - su melu toli nenueisi. Turim savo supratimą apie referendumą, pasitikime R. Ozolu, J. Panka, nes juos pažįstame. O tu, kas tu toks? Sėdi kaip apkasuose ir sėdėk. Tavo “patriarchas” mus paskiepijo - Rusijos skiepų nebijome.

Tadas       2014-02-1 16:43

Na jei jau Kubilius siūlo,negalim nepritarti,bet prieš tai pasitreniruokim ir nesudalyvaukim prezidento,  europarlamento,seimo rinkimuose.

internauts        2014-02-1 16:30

Belgijoje hektaras dirbamos žemės kainuoja iki 30 tūkst. eurų. Tai kai kuriuos skatina ją sparčiai supirkinėti ir pas mus. Pagaliau semas uždėjo 500 ha ribą.  Bet kodėl žemės pardavimo draudikai nekalba apie kitus pardavimo saugiklius? Pavyzdžiui parduoti tik tą žemę, kurios vietiniai neperka ir tik 99 metam, be teisės perparduoti ar paveldėti.  Žinoma, jei Kinija nupirks, tai ir visą derlių išsivežtų. Rusija uždėjo saugiklius - neparduoda pasienyje, neparduoda “mažose respublikose’, pvz. Tatarstane.,.
Kodėl nesidairoma kaip daro kiti?
Kam reikia to drastiško NE? Tik ES priešams.

Kai buvo leista užsieniečiams siurbti naftą, Konservatoriai buvo uždėję 25 procentų mokestį. Bet A.Paullausko seimas nuleido kortelę iki 2 - 5 procentų. O dabar prisidengdamas Žemės klausimu” pats syu Uspaskiu organizuoja Konstitucijos straipsnių keitimą, nes pagal savo paties dar 2003 metais priimtus Konstitucijos pakeitimus nebegali pašalinti nei Gen prokuroro, nei pasikasti po Prezidente. Tad į referendumą “dėl žemės” įtarukė ir trijų konstitucijos straipsnių keitimus, kurie faktškai sužlugdytų valstybę. ŠTAI KUR DODŽIOJI APGAULĖ. PASIRAŠANTIEJI NEBUVO INFORMUOJAMI, KAD 147 STRAIPSNIS LEIS TIK 20 PROCENTAM SEIMO NARIŲ KEISTI KONSTITUCIJĄ TAIP, KAD BŪTŲ PATOGU TOMAŠECSKIUI, USPASKIUI AR PAKSUI.

O ponui Dočiui, jei pavardė ne pravda.lt išgalvota, taip pasakysiu: ponas Dočy. gal nežinote, kad į pono ultradešiniojo Juliaus Pankos iždą vienas oligarchas pervedė 200 000 litų sumą.

Apie tai buvo rašyta spaudoje. Bet kokia suma buvo pervesta į Rusų partiją, kurią Prunskienė pervadino Liaudies partija, į neobolševiko A. Paleckio irgi uoliai rinkusių parašus, į Tomaševskio, mes nežinome..

Tačiau žinome, kad pasirašantieji buvo dezinformuoti, nes negavo visos informacijos, ant ko pasirašo. Tai jei ir per referendumus bus taip p pat tikslingai klaidinami, - kaipgi galite kalbėti apie LAUDIES VALIĄ ir teisę į valdymą?
LIAUDIS KLAIDINAMA VISAI KAIP BOLŠEVIKŲ LAIKAIS KUOMET BUVO INFORMUOJAMA TIKTAI LOZUNGAIS: ŽEMĖS, DIONOS, TAIKOS.
TAI PASITYČIIOJIMS.

Todėl konservatoriams siūlau pakeisti balsavimų taisykles: RINKIMŲ KOMISIJA PRIVALO PAAEGZAMINUOTI RINKĖJUS AR JIE GAVO TEISINGĄ INFORMACIJĄ . jeibent šimtas atsitiktinių apklaustųjų atsakys teigiamai, tik tokius rinkimus užskaityti kaip teisėtus.

internauts        2014-02-1 15:56

vakar per Ozolo knygos pristatymą filosofiją Maskvoj studijevęs B. Genzelis pasigyrė, kad jiedu su Ozolu manipuliavo Antano Terlecko laisvės lyga, anais laikais. Labai būtų įdomu sužinooti, ką apie tai mano pats Terleckas. Nes ši istorija su PERESTROIKA išties slepia daug paslapčių. Sprendžiant iš to, kas dabar vyksta, atrodo, kad taai tebuvo trumpas antrojo NEPO periodas. Dauguma “signatarų”, kuriems A.Paulausko seimas 2003 metais pakišo “kyšį”: per sekmadienį paskubom priimtą įstatymą pakėlė rentą nuo 2 000 lt, iki pusės seimo nario algos ( 6 000) su teise po mirties ją gauti našlėms ir našlaičiams. Ir tai visai Auksčiausiai tarybai - pozicijai ir “opozicijai”. Dabar Graužinienės seimas šį įstatymą pagerino, kad signataras Ozolas su signataru A.Patacku, kurie parašė knygas, gautų honorarą neprarasdami rentos. Taip “signatarai’ dar kartą buvo patepti… Kam? Kodėl? Peršasi mintis - kad tylėtų. Nes juk ir Įstatymas “dėl istorinės atminties buvo primtas, kurį Prezidentė įvardino kaip istorinės cenzūros įteisinimą. Nes tą patį įsivedė ir Rusija.
Tai ilgam užčiaupė ir tuos signatarus, kurie gal būt galėtų atskleisti kokią nors tiesą apie 20 -ties metų senumo praeitį. O Vaišvila and co agituoja jau atvirai gręžtis nuo ES. Susigrobė ES pinigus, naujasias technologijas, paskleidė dezinformaciją apie “supuvusius Vakarus, kuriuose plyšauja apie “žmogaus teise” Rusijos kuruojami neokairiųjų ir ultradešiniųjų agentai, ir ATE EUROPA? IR TIK TODĖL, KAD BAROSSO NEPRITARĖ PRIEŠ PORĄ DIENŲ PUTNO PASIŪLYTAM “EKONOMINĖS SĄJUNGOS ” PLANUI “NUO LISABONOS IKI VLADIVOSTOKO”, apie kurį galimai iš anksto žinojo “perestroikos’ entuziastai tokie kaip buvęs CK sekretorius G.Kirkilas, CK sekretorius P.Gylys, CK sekretorius Justas Paleckis, CK sekretorius Kęstutis Glaveckas, CK sekretorius V.Beriozovas, CK sekretorius A.Brazauskas, CK sekretorius R.Songaila, žino Sakalas ir kt… tik nežino ar nepritaria vienintelė neklaužada Prezidentė...

Jolita       2014-02-1 14:54

Kerta šaką ant kurios patys sėdi. Juk jei referendumas įvyks, ateis laikas ir seimo rinkimams, kažin kas berinks šituos mankurtus…
Šitaip baisiai norisi pasilikti valdžioje, kad patys nebemąsto, ką daro, darau išvadą, kad konservatorius didžiulė panika užpuolė ir potrauminio streso sindromas…

Kaip alfa.lt(konservatorių portalas)       2014-02-1 13:00

šmeižiama Venckienė.Nė neskaitau.Kas tiek žmonių išžudė ir tam pritarė?Ar ne šis veidelis?Kuo ne Ukraina?

Kaip alfa.lt(konservatorių portalas)       2014-02-1 13:00

šmeižiama Venckienė.Nė neskaitau.Kas tiek žmonių išžudė ir tam pritarė?Ar ne šis veidelis?

Priminimas Kubiliui, Grybauskaitei ir Lietuvos pil       2014-02-1 12:54

1989 m. vasario 17 d. Lietuvos persitvarkymo Sąjudžio informacinis biuletenis.

Kuriant teisines valstybes, įstatymų leidybos praktika buvo neatsiejamai susijusi su piliečių iniciatyva ir jų vykdoma įstatymų leidybos organų kontrole. Itin svarbu tai,
kad ši iniciatyva ir jų kontrolė savo pačios labui reikalauja teisinių garantijų, kurių nesukūrus neįmanoma žengti nė vieno žinksnio. Čia ir iškyla žmogaus teisės, kurias
apgynus įstatymu išlaisvinama tautos kurybinė galia. Štai kodėl teisūs žmonijos išminčiai, sakydami,  KAD PRIGIMTINIŲ ŽMOGAUS TEISIŲ NEGALIMA PAAUKOTI JOKIAI IDEOLOGIJAI, JOKIAI ABSTRAKČIAI VISUOMENEI
IR „STIPRIAI“ VALSTYBEI.  Teisinės valstybės piliečiai nuolat kontroliuoja ne tik vyriausybę, bet ir įstatymų leidybą (Seimą), o tam tikra prasme ir teismą.. Tai daroma
unikalios procedūros, kuri turi demokratiško r e f e r e n d u m o   vardą, būdu.
    Demokratiškoje šalyje įstatymų leidyba ir jų vykdymo priežiūra neatsiejamai
susijusi su žmogaus teisių gynimu. Tačiau piliečiai, kai jie itin susitelkia ir išreiškia bendrą pageidavimą, turi teisę tiesiogiai peržengdami daugumą juridinių institucijų,
pareikšti savo valią svarbiausiais gyvenimo klausimais.
    Referendumas reiškia piliečių visuotinį balsavimą konstitucijos arba kitais
įstatymų priimimo, vidaus ir užsienio klausimais.
    Referendumas – šventa subrendusios politiniam gyvenimui tautos teisė priimti ir tvirtinti tikruosius jos interesus ginančius įstatymus.
    Referendumas parodo gana aiškų rinkėjų nepasittikėjimą savo atstovais įstatymų leidyboje, apriboja jų galią.
    Referendumas tarnauja tautai ir jos bei per ją yra vykdomas. Sveikas protas, sveika tautos nuovoka yra pats patikimiausias visuomenės barometras. Būtent jo labiausiai bijo totalitariniai režimai ir totalitarinės įdeologijos.

Dabar klausimas, kam tarnauja Kubilius, ar ne totalitariniam režimui su savo konservatorine totalitarine įdeologija?
Lietuvos pilie2iai galvokite.

Eina na       2014-02-1 12:42

TS-LKD pirmininko qbiliaus siekis Lietuvius paversti mankurtais.Jeigu Jums su juo pakeliui-PIRMYN !!!
Mankurtas - tobulas vergas.Mankurtas – visiškai gebėjimo priešintis netekęs asmuo. Mankurtas pasipriešinti, už save pakovoti tiek bijo, kad net pati mintis jam neateina į galvą. Tai visų pavergėjų idealas – prigąsdinti tiek, kad vargšiukas nė pagalvoti apie tai nedrįstų.
Mankurtas tik vykdo šeimininko nurodymus, jam nieko kito pasauly nebelikę, jis nieko kito nepajėgia suvokti. Jis nepaprastai bijo, kad šeimininkas nepaliestų jo dykumos saulėje ant galvos uždžiovinto avikailio, kuris yra įsirėžęs iki pat galvos kaukolės ir dėl to kiekvienas šeimininko žodis jam yra „šventas“

A.Kubilius moraliai       2014-02-1 12:42

per silpnas gerai valdyti šalį.Jis eina lengviausiu prievartos keliu.Konservatoriai labai neskaidrūs ir bijo,kad jais susidomės teisėsauga.Gal laikas atgailai?

Sotus moko       2014-02-1 12:31

alkaną.

Na,negalim mes visą gyvenimą sirgti       2014-02-1 12:30

rusofobija.Sąjūdžio laikų idealai,kad ir geri,bet remti rusų baime jau dūžta…Gal ir gerai,jų vietą užima amžinų klasikinių vertybių siekis-tiesos,laisvės,orumo,pagarbos…Etapai.O konservatoriai užsikonservavo praeitame etape,Sąjūdžio svaiguly.Laikas atsinaujinti ir jiems.

aciu konservatoriams uz referendumo reklama       2014-02-1 12:09

manau, kad toks konservatoriu paraginimas nedalyvauti referendume suveiks priesingai ir paskatins zmones ateiti ir issakyti savo nuomone.

Labai        2014-02-1 11:55

taikliai Lietuvą naikinančią šutvę pavadino vienas iternautas: K G B = Kubilius-Grybauskaitė_Butkevičius. Nelabai ką daugiau ir pridursi.

Priminimas konservams       2014-02-1 11:47

- Nesustabdysi upės bėgimo, norint kad bėgtų ji atgalios. (Jonas Mačiulis-Maironis)
-Šuo loja-karavanas eina (Rytiečių patarlė)
Dar galima pridėti, kad kuo labiau konservas supuvęs, tuo nuodingesnis ir tuo bjauresnį kvapą skleidžia.

pensininkas       2014-02-1 11:19

Konservatoriai, ypač jų elitas, lietuvių Tautos išdavikai? Referendumo bijo, kaip velnias kryžiaus. Užsikrėtė briuseliniu maru? Te nebūna jiems lengva Lietuvos žemelė.

-aš       2014-02-1 11:12

Iš Lietuvos pensininkų atėmė milijonus o atidavė žydams, aišku kad TS-LKD su Kubilium netarnauja Lietuvai o svetimšaliams. Sunaikinkime Kubilių!

vilh       2014-02-1 11:07

““Palengvintomis sąlygomis būtų inicijuojama daugybė po keliolika milijonų litų kainuojančių referendumų”” ciniskumo virsune! O 214 mln. isleistu pirmininkavimui ES is kurio nera absoliuciai jokios naudos tai ponas Kubiliau yra gerai? Uz tuos pinigus galejome darytipo 2 referendumus kas menesi istisus metus! Kamisleidot siuos 214 mln?

Pritariu       2014-02-1 11:05

Stabdysime žaliojo tilto balvonus!

Bubu       2014-02-1 10:56

Agituoti Tautą nebalsuoti, nedalyvauti ir nieko negalvoti - yra NUSIKALTIMAS.

ugnis       2014-02-1 10:49

Įsidėmėkime, kas tokie paniekino Tautos Konstitucinę teisę į referendumą. Jie atstovauja Konsvervatorių, Darbo, Lenkų rinkimų akcijos, Liberalų sąjūdžio ir Socialdemokratų partijoms. Pasistenkime, kad per _visus_ ateinančius rinkimus šie uzurpatoriai negautų ne tik mūsų pačių, bet ir mūsų draugų, giminaičių, kaimynų, bendradarbių balsų. http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/vrk_nedriso_is_karto_uzdrausti_zemes_referenduma_atnaujinta_0820/

 

komunistai lieka komunistais       2014-02-1 9:57

tik grabas gali ištiesinti komunistą - o ne buvimas konservatorių partijoje smile

Skiriu landsbergizmo aukoms       2014-02-1 9:55

Apsaugok Dieve Lietuvą nuo maro: nuo ladsbergio, kubilio, nuo rasos,
Net priešas tiek blogybių nepridaro, pridarė ką “gynėjai Lietuvos”.
Praskolino Tėvynę moišų bankams, jaunimą išginė pasvietin duoneliaut,
Net seną žmogų ubagu pavertę, mamonai žemę skuba atnašaut.

Lietuve       2014-02-1 9:44

Lauk,visa ju partija!Kiek gali niekinti Tauta!Judai!

Vilnieti       2014-02-1 9:42

Ne tik niekšas kubilius bet ir vyr buhalterė šimonytė turi sėdėti kalejime, nes ką ta sakė tą laborantas darė.

Vilnietis       2014-02-1 9:03

Tėvynės žemės pardavimas yra nusikaltimas Tautai.
Agitaciją priš Tautos valios laisvą reiškimą irgi laikau nusikaltimu.Kubilius turi būti teisiamas, už Lietuvos išvogimą. Valstybės praskolinimas už 10 proc. metinių palūkanų yra nusikaltimas. Šis niekšas turi sėdėti kalėjime.

Vilmantinas       2014-02-1 8:59

  Verta prisiminti, kas yra kas ir iš kur atsiranda ES “dalinami pinigai” Labai įdomu, ar Lietuvai tikrai naudinga daryti įnašus į ES biudžetą, kad ES paskirstytu, ikaip ir kam tuos pinigus panaudoti?
  Ar reikalingas Lietuvai būvimas ES ir ar naudinga išlaikyti Europarlamentarus?
Mano giliu įsitikinimu, kur kas geriau, savo pinigus naudoti ir skirstyti patiems, nei duoti gudriems veikėjams, kad jie už mus nusprestu, kaip ir kur panaudoti Mūsų pačių pinigus.
Lietuvos Valstybės Šeimininkai yra Lietuvių Tauta ir Ji yra pajėgi pati spresti savo problemas ir kurti savo Nepriklausomą ir Demokratinę ateitį.
  Ateitį, kurioje būtų laikomasi Lietuvos Konstitucijos ir įstatymų, o visi prisiekusieji Lietuvių Tautai nepamirštų ką prisiekė, net nenešiodami atlapuose neužmirštuolės ženkliukų.
  Apmaudu, bet mano manymų visi įsisegę į atlapus neužmirštuolės ženkliukus, gėdingai pamiršo savo Tautai duotą priesaiką ir atstovauja ne Lietuvos interesams, bet sąmoningai veikia prieš Lietuvos Valstybę, vesdami Ją į Pasaulinę Žmonijos vergovę.
  Visas Pasaulis bunda ir aktyviai priešinasi, Pasaulinės Žmonijios vergovės autoriams ir tai yra faktas.
ES entizuiastai atvirai kalba prieš Tautiškumą ir trypte trypia Tautas, Tautų papročius ir Tradicijas. ES entuziastai, prievarta kiša mums, tai kas mums nepriimtina.
    Propaguoja gėjų, lezbiečių paradus, iškreipia vaikų teises ir švietimą.
  Viskas yra daroma prieš Lietuvių Tautos valę ir tą privalome sustabdyti.
  Dėkoju visiems, kurie atsipeikėjo ir išsivadavo iš saldžialiežuvių sukurtos pasakos. Džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra tikrų ir aktyvių Piliečių, kurie susiprato, kad esame apmulkinti ir ėmėsi aktyvios kovos, su betvarke ir suktybėmis.
  Labai Dėkoju, Alfredui Pranciškui Šliužui, kuris aktyviai budino merdinčią ir nykstančią Lietuvą .
  Džiaugiuosi, kad Tauta Jį išgirdo ir nubudo. Bei ėmėsi aktyviai kovoti už Valstybės išsaugojimą ir atstatymą.    320000 Lietuvos Tikrų Piliečių pasirašė REFERENDUMUI, dėl Lietuvos Valstybės Teritorijos išsaugojimo.
Tuo Jie parodė, kad nenori Indėnų likimo ir nori išsaugoti savo Valstybę ateities kartoms.
Todėl ir toliau darysime viską, kad Lietuva būtų išsaugota ir atstatyta.
Darysime viską, kad Lietuva būtų valdoma Lietuvių Tautos, o ne vykdytų kitų valstybių įsakymus ir nurodymus.
Kiekvienas davęs Priesaiką Tautai privalo Jos nepamiršti, privalo gerbti Ją ir pavyzdingai jos laikytis.
Duota Priesaika, Lietuvos Konstitucija ir Įstatymai, privalo būti gerbiami ir nelaužomi niekieno, tuo labiau pagal kitų valstybių nurodymus ir reikalavimus.
Taip pat nepamirškime, kad prieš 23 metus, Mums buvo pažadėta Nepriklausoma ir Laisva Lietuva, kas dabar aiškiai matosi, kad yra netiesa.
  Nepamiūrškime, kas mums visą tai žadėjo ir dabar sega į savo atlapus neužmirštuoles.
  Kad ir nedėvime atlapuose neužmirštuolių, nepamirškime tų, kurie mums žadėjo vieną, o darė kitą, dabar kišdami į šiltas vietas savo švogerius, vaikus ir anūkus.
  Gerbkime save ir darykime viską, kad tie, kurie davė Tautai priesaiką, Jos laikytusi o sulaužę priesaiką būtų baudžiami ir nurašomi iš politinio gyvenimo, bei būtų priversti atlyginti Lietuvai ir Lietuvių Tautai padarytą žalą.

Gerbiami Lietuvos piliečiai prisiminkite šiuos šventus žodžius.

Vilniete       2014-02-1 8:44

Vis laukiu tos dienos,kai Kubilius eis namo.(Leopoldas Malinauskas sake,kad siam politikui laikas namo,daugiau kaip pusantru metu neisbus.)Kartais labai noriu tiketi kortom.KUBILIAU,EIK NAMO.

Ale       2014-02-1 8:29

tiesiog pritrenkia partinis žinojimas, kokie skiepai tautai geriausi, kaip jai gyventi ir t.t. Kaip drįso runkeliai susirinkti tiek parašų ir sudrumstė ramybę olimpe? Jie, gi, nieko neišmano…

Kritikas Pikčiurna       2014-02-1 7:26

Puikus Dočio atsakymas!
Tačiau reikia pabrėžti, pirma, kad niekas nieko nedraudžia, bet dar kartą visiems viešai paskelbia, kad Lietuvos politinė Tauta - jos piliečiai, prisiekę savo Tėvynę, jos Nepriklausomybę puoselėti, turtinti, ginti ir perduoti savo ateinančioms kartoms, užtikrinti jos tęstinumą - yra šios žemės ŠEIMININKAS. Mums nereikia kitokių šeimininkų. TS/LKD ir kitos čia išvardintos ir neišvardintos partijos bei asmenys, raginantys pardavinėti užsieniečiams (ne piliečiams!) žemę, o tuo pačiu ir teritoriją, taip sulaužo savo duotą piliečio, bei atitinkamo lygio atstovo Priesaiką ir pripažįsta, kad yra blogi šeimininkai, netausojantys bendro jungtinio valstybės ir Tautos turto.
Antra, mūsų renkama atstovaujamoji valdžia (Prezidentas, Seimas, Savivaldybių tarybos ir kt.) veikia pagal atstovaujamosios teisės principus, kurie vienareikšmiai nurodo, kad atstovas gali veikti tiktai atstovaujamojo naudai ir jo įgaliojimų nurodytoje apimtyje. Bet, svarbiausia, įgaliojimo suteikimas asmeniui neatima ir niekaip nesuvaržo įgaliotojo (suvereno) teisių! Priešingai, atstovo veikimas prieš įgaliotoją ar jo interesus yra nusikaltimas ir pagrindas įgaliojimus nutraukti bei traukti teisminei atsakomybei už priesaikos sulaužymą ir daromą žalą įgaliotojui.
Dar daugiau, TS/LKD nedviprasmiški raginimai drausti referendumus yra pasikėsinimas į pamatinį Konstitucijos principą, kad Tauta (jos piliečiai) yra SUVERENAS, o tai reiškia, kad ragina daryti perversmą ir siekia įvesti savo partijos ar bendraminčiu gaujos DIKTATŪRĄ. Tai yra pamatiniu demokratijos principų laužymas. Kas pareikalaus teisinės atsakomybės?
Kadangi Konstitucija yra tiesiogiai veikiantis įstatymas, po tokio TS/LKD Tarybos pareiškimo, šios partijos įgaliojimai Seime ir kitose valdžios struktūrose yra laikytini nutrūkusiais, jų pačių pareiškimu ir kaip nepateisinę Tautos (piliečių) lūkesčių. Būtina skelbti neeilinius Seimo rinkimus, o tai turi skelbti Prezidentas - Konstitucijos garantas. Bet Prezidentė tyli, reiškia, remia diktatūros įvedimą, o gal ir pati šiame procese dalyvauja. Tokių požymių turi ne tik jos aplaidus neveikimas tokių pareiškimų akivaizdoje, bet ir kiti jos aktyvūs veiksmai.
Trečia. Ta pačia proga būtina paneigti melą, kad Referendumo “Tautos valia” nuostata sugrąžinti originalią 47 str. formuluotę, kuria referendumu patvirtino Tauta, gali reikšti išstojimą iš ES.
Tai yra grubus melas dėl tos pačios atstovaujamosios teisės principų.
Jei ES yra suverenių narių sąjunga, stojimas į šią sąjunga niekaip negali suvaržyti narių suverenių teisių. Stojimo sutartis tiktai suteikia ES valdymo struktūroms veikti ATSTOVŲ TEISĖMIS sutartyse numatytų įgaliojimų ribose ir tik tų narių bendrai naudai. Suverenas - ES narės - visada gali pakeisti ar nutraukti tokią sutartį vienašališkai sutartyje numatytomis sąlygomis, lygiai taip pat, kaip kiekvienas asmuo gali suteikti advokatui ar trečiam asmeniui įgaliojimus atstovauti, tuos įgaliojimus keisti ar nutraukti, bei visada pareikšti savo ypatingą nuomonę, kuri yra lemiama jo valios išraiška ir privaloma visiems, tame tarpe jo atstovams.

Lietuvos piliečiai, nepasiduokite apgaudinėjami į atstovaujamąją valdžia prasibrovusių sukčių, siekiančių įvesti diktatūrą ir atimti jūsų suverenias teises. Jie jau mus 23-jus metus apgaudinėjo grobdami mūsų bendrą turtą, dabar jie nori pradėti spekuliuoti mūsų Tėvyne, jos teritorija, Nepriklausomybe bei suverenitetu. Visiems jiems APKALTĄ!
Jūsų išsakyta valia referendume “Tautos valia” ir bus ta apkalta, nes kitos valdžios institucijos jau nebe atlieka savo prievolių. Vyksta šliaužiantis perversmas.

Stasys       2014-02-1 7:20

Nejaugi konservatoriai ant tiek degradavo, kad pradėjo žmonių bijoti? Darosi panašūs į neobolševikus, valstybės ir tautos naikintojus. Tikiu, kad jiems tai atsirūgs arba “maža nepasirodys”. Su tauta reikia skaitytis, o ne žeminti, niekinti ją.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt pirmoji (gegužės 15-oji) diena

Nuo Romo Kalantos aukos praėjo 50 metų

Indijos chirurgas planuoja persodinti gimdą į translytės „moters“ kūną ir sudaryti jam galimybę pastoti dėka pirmos tokios operacijos pasaulyje

Nepriklausomos valstybės ir imperijos. Vytautas Radžvilas

Vytautas Rubavičius. Partnerystės įstatymas – moterystės ir motinystės pažeminimas

Edvardas Čiuldė. Atviras laiškutis Emmanueliui Macronui

Kandidato į AT teisėjus E.Šileikio drąsi kalba išgąsdino Seimą

ES ciniškai naudojasi pavojaus situacija Europoje, kad išplėstų savo galias

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt devintoji (gegužės 13) diena

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Įveiksime ligas ar žmogiškumą?

Ramūnas Aušrotas. Vaiko teisių apsaugos klystkeliai

Vatikano sinodo svetainė švenčia homoseksualumą ir įvaikinimą homoseksualų porose

Mokslinė konferencija Romo Kalantos metams paminėti

Vytautas Sinica. Apie Gabrieliaus Landsbergio interviu

Vytautas Radžvilas. Ir vis tik tai PAKTAS

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt aštuntoji (gegužės 12-oji) diena

Kun. Gintaras Jurgis Sungaila. Konstantinopolio patriarchatas Lietuvoje – nauja Bažnyčia?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.