Konservatoriai kviečia tautą Rusijos grėsmės akivaizdoje vieningai stoti greta D.Grybauskaitės, D.Valio, R.Vaišnoro ir „Chevrono“

Tiesos.lt redakcija   2013 m. spalio 25 d. 0:02

19     

    

Konservatoriai kviečia tautą Rusijos grėsmės akivaizdoje vieningai stoti greta D.Grybauskaitės, D.Valio, R.Vaišnoro ir „Chevrono“

Su dideliu rūpesčiu dėl Tėvynės sąjungos būklės skelbiame kupiną rūpesčio Tėvynės sąjungos tarybos rezoliuciją.

 

 

* * *

 

 

TĖVYNĖS SĄJUNGOS–LIETUVOS KRIKŠČIONIŲ DEMOKRATŲ
TARYBA

 

2013-10-13

 

Vilnius

 

REZOLIUCIJA

 

Dėl susirūpinimą keliančių politinių procesų


TS-LKD Taryba, savo posėdyje apsvarsčiusi Lietuvos politinę padėtį, pažymi, kad dabartiniu metu Lietuva patiria vis labiau stiprėjančius nacionaliniam saugumui grėsmę keliančius išorinius poveikius iš Rytų ir kartu valstybės atsparumą mažinančius vidaus politinius veiksnius, kuriems neutralizuoti reikalinga nacionaliniais interesais grindžiama valstybės politika.

Lietuva patiria nuosekliai vykdomą ekonominį spaudimą, informacinį puolimą iš Rytų. Rusijos pusė neslepia, kad pradėta ekonominė Lietuvos maisto prekių blokada yra susijusi su Rusijos valdžiai nepatinkančiu Lietuvos siekiu išsivaduoti iš Gazprom monopolio ir Lietuvos aktyvumu Rytų Partnerystės programoje.

Informacinio karo priemonėmis siekiama palaikyti įtampą visuomenėje, didinti nepasitikėjimą svarbiausiomis valstybės institucijomis, ypač teisėsaugos, Lietuvos naryste euroatlantinėse organizacijose, o tarptautiniame lygmenyje – suformuoti Lietuvos kaip nepatikimos ir neprognozuojamos valstybės įvaizdį.

TS-LKD Taryba įsidėmėjo, kad Valstybės saugumo departamento 2012 m. veiklos apžvalgoje buvo pažymėta, jog prieš Lietuvą vykdomoms informacinėms kampanijoms, ypač prieš nacionalinės energetikos integracijai į Europos sistemas ir tinklus skirtus strateginius projektus, skiriama daug užsienio lėšų. Tokiam puolimui išnaudojamos Lietuvos informacinės, socialinės ir verslo struktūros. Pastarosioms daromas spaudimas sudarant jų verslą Rytų integracinėje erdvėje žlugdančias kliūtis.

Valstybės saugumo departamentas minėtoje 2012 m. veiklos ataskaitoje yra nurodęs kaip vieną iš Rytų kaimynės šalies siekiamų tikslų – formuoti nuomonę apie Lietuvos energetinės priklausomybės nuo trečiųjų šalių neišvengiamumą. Taryba pastebi, kad tokiam tikslui tarnauja Lietuvoje vykdoma propagandinė kampanija, kurioje dalyvauja ir valdančiosios daugumos politikai, ir didelių ambicijų turintys specialistai, ir populistai. Taryba prisimena, kad 2004 m. socialdemokratų vyriausybė už nepagrįstai mažą kainą perleido Gazprom‘ui sprendžiamosios galios „Lietuvos dujų“ akcijų paketą ir sudarė leidžiančią Gazprom‘ui diktuoti kainas ilgalaikio dujų tiekimo sutartį, tuo pat metu įtikinėdama, kad tai neva garantuos vartotojams ilgalaikį pigių dujų tiekimą.

Socialdemokratų populiarumui palaikyti skirtas Vyriausybės vadovo neatsakingas pažadas iki šildymo sezono pradžios „draugiškai“ po paslapties skraiste susitarti su Gazprom‘u dėl neteisingos (nepagrįstai užaukštintos) dujų kainos sumažinimo sudarė Rusijai galimybę spausti Lietuvos Vyriausybę ir mėginti primesti žalingą ilgalaikę dujų tiekimo sutartį, galbūt ir kitas žalingas sąlygas, išvengti Lietuvai laimėtino keleto milijardų ieškinio tarptautiniame arbitraže.

TS-LKD Taryba atkreipia dėmesį, kad Rusijos interesai turėti Lietuvoje savo įtakai palankesnę valdžią visada atsispindi Lietuvos Seimo ir Prezidento rinkimų kampanijose. Tokius interesus lengviau įgyvendinti politinės korupcijos ir populistinių finansinių ar kitokių paviršutiniškai patrauklių iniciatyvų dėka. 2000 m. Seimo rinkimuose sėkmė lydėjo buvusią partiją, kurios lyderis pasisakė prieš biudžeto lėšų skyrimą krašto apsaugai ir NATO narystę. Pergalei 2012 m. Seimo rinkimuose buvo skirta populistinė referendumo kampanija prieš atominę elektrinę Lietuvoje, bet ne Rusijoje ar Baltarusijoje.

Artėjant 2014 m. Respublikos Prezidento rinkimų kampanijai taip pat skirtos populistiniais argumentais grindžiamos referendumų iniciatyvos. Viena iš jų norima suvilioti rinkėjus galimybe lengvai ir neatsakingai rengti referendumus populiariais klausimais. Kita, prisidengus dalies užsienio valstybės pilietybę įgijusių lietuvių noru turėti dvigubą pilietybę, norima suteikti antrąją Lietuvos pilietybę Rusijos ir kitų trečių šalių piliečiams.

TS-LKD Taryba mato, kad dabartinės koalicijos Vyriausybė nepajėgi atsispirti Rytų interesų įtakai ir veiksmingai įgyvendinti strateginį šalies energetinio bei nacionalinio saugumo prioritetais grindžiamos politikos tęstinumo kursą. Dėl elgesio su „Hitachi“ ir „Chevron“ kompanijomis Lietuvai gresia nuostolinga investicijoms „nedraugiškos“ šalies etiketė.

Taryba pabrėžia, kad tokiomis aplinkybėmis svarbi atsvara yra strateginius šalies interesus tvirtai ir nuosekliai ginanti Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Neatsitiktinai pastaruoju metu stebimos Rytų interesus atstovaujančių ar jų veikiamų subjektų atakos prieš Respublikos Prezidentės skiriamus pareigūnus, pirmiausiai – Generalinį prokurorą, inicijuojamos Seimo laikinosios tyrimo komisijos su numanomomis Prezidentę smerkiančiomis išvadomis, keičiami atstovai svarbiose politinėse pareigybėse į tokius, kurie būtų kryptingai angažuoti Prezidentės puolimui (išskirta Tiesos.lt – red. pastaba).

TS-LKD Taryba numato, kad Lietuvos energetinės ir nacionalinės nepriklausomybės nuo Rusijos politikos ir jos tęstinumo užtikrinimas turės būti viena pagrindinių 2014 m. rinkimuose naujai išrinkto Lietuvos Respublikos Prezidento užduočių ir atsakomybių, patikima svarbiausių ilgalaikių šalies strateginių interesų, energetinio saugumo ir finansinio stabilumo garantija.

TS-LKD pirmininkas                                                                                                                                                                 Andrius Kubilius

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

baisus sapnas       2013-10-27 21:20

Pašoko iš sapno Kubilius, permirkęs šaltu prakaitu ir visas siaubo apimtas. Sapnas baisus: Prezidentūros langai užkalti, auksinis klozetas ritinėjasi aikštėje. Jau ir generalinis prokuroras kitas, niekas neužstoja ir negina. Kažkokie opričnikai velka jį į kamerą kurioje tupėjo Julė Tymošenko. Ant šiukšlių dėžės sėdi budionovką užsimaukšlinęs Jurgis, savo sacharininį čyzą dar pasibarstęs cukraus pudra ir kikena,šalia Rasa, prisisegusi komjaunimo ženkliuką spjaudo saulėgrąžų lukštus, už jos Opus Dei draugelis, užsivilkęs šimtasiūlę. Ant gimtosios konservatorių būstinės plakatas PARTIJOS PLANAI - LIAUDIES PLANAI. Andriukas užsivilkęs megstinį, kurį dėvėjo būdamas laborantu. Ant kameros durų prisegtas didelis sąrašas andriuko “žygdarbių”, už kuriuos gauti otkatai. Prie kalėjimo ant šaligatvio sėdi nuskuręs Kęstutis Masiulis ir renka parašus, kad andriuko “sodo namelis” būtų nacionalizuotas ir už nuopelnus atiduotas Ziuganovui. Andriuką jau stumia į kamerą ir staiga… jis pabunda… Visas dreba, širdis tirta,..Pašoko Andriukas iš lovos ir būdamas šaltame prakaite, sukūrė rezoliuciją DĖL SUSIRŪPINIMA KELIANČIŲ POLITINIŲ PROCESŲ...

kubilizmo parengtas melavimo vadovėlis       2013-10-26 20:00

Tik agresijos, melo ir dviveidiškumo genijus kubilas gali pasirašyti ant tokio idijotiško popiergalio, pilno paniekos Lietuvos visuomenei. Jozefas Gėbelsas dabar mokytusi iš kubilo melavimo meno.

SGl       2013-10-26 19:07

Judošių gauja, pardavinėjanti Lietuvą.

A.L.       2013-10-26 16:01

Pirmas paranoja susirgo aršus Lietuvos priešas, žemės parceliuotojas kupriukas muzikantas, jis, matyt, apkrėtė šia liga ir kitus savo konservuotos vagių gaujos dalyvius.

Barbora       2013-10-26 15:56

Linkiu ,kad kuo greiciau konservatoriu partija su savo globeja dingtu is politinio LT gyvenimo!Jus isdavete ir pardavete Lietuva su visais zmonemis!Judu partija!Jus dar dristate kreiptis i zmones?Geda.

Konservatorių priešrinkiminė agitacija       2013-10-26 12:27

Žmonės suklupo prieš mesiją Kubilių , o balsas jiems sakė tokius žodžius:
– Aukokit savo balsus už tuos, kurie dvidešimt metų valdė jūsų vardu ir žadėjo jums demokratiją. Jie ir dabar žada!
– Balsuokit už konservatorius, nes mes atvėrėme valstybės vartus ir dovanojome jums emigraciją. Jūsų vaikai nebeturi savo tėvynės ir savo namų – užtat jie turi Europos Sąjungą!
– Balsuokit už konservatorius, nes mes sumažinome pensijas, – mes atidėjome jūsų senatvę!
– Balsuokit už konservuotą jaunystę – tada tikrai nepavysit pensijų!
– Balsuokit už konservatorius, nes mes sumažinome išmokas mamoms, – liko daugiau tėvams!
– Balsuokit už konservatorius, nes mes minias pamaitinome miltų, kruopų, aliejaus daviniu, – minioms nebereikia dirbti!
– Balsuokit už konservatorius, nes mes suteikėme laisvę. Mes pasakėme: „Jūs laisvi!“, ir laisvi atsidūrėte gatvėj.
– Balsuokit už konservatorius, nes mes maudomėss prabangoj, – mes saugome jus nuo puikybės!
– Balsuokit už konservatorius, nes mes meluojame ir vagiame, – mes ugdome jūsų budrumą!
– Balsuokit už konservatorius, nes mes naikinome ligonines, – jums nebereikia sirgti!
– Balsuokit už konservatorius, nes mes pakėlėme šildymo kainas, – mes branginame jūsų gyvenimą!
– Balsuokit už konservatorius, mes padidinome mokesčių naštą, – mes grūdiname jus ir mokome kantrybės.
– Balsuokit už konservatorius, nes mes savo rūmuose žeminame jus, – mes mokome jus nuolankumo!
– Balsuokit už konservatorius, mes atimame viltį, – jums nebereikia vilties!
– Palaiminti tie, kurie jau pardavėt savo balsus už dvylika metalinių, – jūsų balsai bus priskirti prie aukštuomenės.
– Palaiminti tie, kurie pragėrėt savo balsus aukštuomenės vakaruškose, – jums nereikės šūkauti.
– Nežiūrėkit į tuos, kurie ką nors daro, klausykite tų, kurie žada. Jie žada daugiau, negu tie kvailiai padaro.
– Nesekite tais, kurie užtaria jus, – šitie ne iš aukštuomenės! Sekite tais, kuriais sekėte virš dvidešimt metų, – šitie skirti viešpatauti jums ir jūsų vaikams.
– Kas turi, tam bus pridėtas dar milijonas, kas nebeturi lito, iš to bus atimti marškiniai.          -  Mes mylime ir laukiame belekokių valytojų, prasigėrusių bomžų ir visų tų, kurie tiki mūsų pažadais.
– Tokia mūsų valia.

Šakės.       2013-10-26 8:11

Nebemoka žmonės Lietuvoje kortom lošti. Teisingai sako tas Pikčiurna, kai krenkščiantis dėdulė apsimeta, kad šachmatais lošia grossmeisterio partijas, o vis tą pačią muziką vienu pirštu groja ir į damkes vis tuos pačius juodus pėstininkus išveda, reiškia ne šachmatais lošia, bet žymėtomis kortomis. Kiekvienas frajeris ar gaidys žino, kad kozirnos kortos į vienas rankas eina tik šuleriams. Tokiems gaidžiams reikia duoti į dūdą ir nuo stalo su visą jo chebra varyti, kad lošėjai kortas pradėtų padoriai dalinti, nustotų tarpusavyje mirksėtis, prie stalo niekus plepėti ir baigtų po stalu ant kojų laipioti ir kortas rankovėse slėpti. Ir jie dar giriasi, kad maskolius su pyd..rų kortom aploš! Ten jie ne tokių kozyrių turi. Taip lošiant gausim visi į skūrą ir pliki nuogi būsime į patvorį numesti su plunksna šone, o prie mūsų žalio stalo visai kitos spalvos chebra sės lošti.
Todėl ir šakės, jei ir toliau žiopli snargliai būsim.

arturas       2013-10-26 7:48

kol kas pavojingiausias lietuvos priesas konservatoriu partija

Vilniete       2013-10-26 6:49

2012.geguzes17d.si partija zlugo.Tai baisi nudikalteliu,susidorojusiu su vaiku, partija.

Kritikas Pikčiurna       2013-10-26 4:54

Dar viena įžvalga apie klaidas.
Kai alkanas benamis pavagia vištą, tai - nusikaltimas, o kai nuolat vagiami milijonai ir milijardai, tai - klaida.
Žinoma, visi mes esame mirtingi ir dažnai darome klaidas. Bet klaidas lengva atpažinti, nes Jo Didenybė Laikas, jas surikiuoja atsitiktinai. Bet, kai tos klaidos gula į tvarkingą kreivę, tai jau sistema! Taip, yra sisteminės klaidos, jas tenka šalinti sulaužant ir sugriaunant jas gimdančią sistemą. Bet kas gali paneigti, kad “klaidų” sistema išduoda suplanuotą nusikaltimą, tikslingai suplanuotą išdavystę?
Per dvidešimt trejus metus mes matome nuoseklią sistemą - nemažėjantis nedarbas, pensininkų, inteligentų skurdas, didėjanti atskirtis, nuoseklus komunistinės nomenklatūros grįžimas prie valdžios lovio ir pasakiškų turtų, didėjantis biurokratizmas, melas, jaunimo abejingumas ir neviltis, neretai pasibaigianti arba savižudybe arba nusikaltimu. Galiausiai brukamas genderizmas, panieka šeimai, Tautai ir bendruomeniškumui, valstybės praskolinimas ir jos suverenių galių naikinimas ir t.t… Sąrašas beveik begalinis. Ar tai ne sistema? Tai kas sulaužys tą sistemą? Kas jei ne mes - Tauta - Lietuvos suverenas? Jūs vis dar laukiate naujos, išganingos partinės Gaujos ar stebuklingo Prezidento, kuris jus pamaitins iš savo delno, nuo savo lūpų atimtu kąsniu? Sakote buvo vienas toks vienas, vardu Moišė, kuris klystkeliais po dykumą vedžiojo Tautą, kol ši išmirė galutinai ir pavirto visų nemėgimais klajūnais… Būtinai pakartokite tokį pat likimą! Sako, kenčiantiems dangus. O gal išmintingiau tokį Dangų atverti tokiems moišėms ir prezidentams? Juk jie to jau užsitarnavo savo “kančiomis” valdžioje, taip uoliai “atstovaudami” mūsų lūkesčiams…

Kritikas Pikčiurna       2013-10-26 3:03

Ar ne TS/LKD už skatiką pardavę svetimiems “Mažeikių naftą” ir turime regione brangiausią kurą, taip turtiname užsienio kraštus? Ar ne ši partija griovė šalies žemės ūkio industrinius pamatus, pavertė žemę “kilnojamu” turtu bei preke, net neprašyta ES sutartyje, sulaužydama Priesaiką saugoti žemių vientisumą, įsipareigojo gabalais išparduoti Lietuvos žemes ir šitaip ją kolonizuoti? Ar ne ji padovanojo milijonus “Leo LT” avantiūristams? Ar ne TS/LKD ir jos energetikos ministras dvigubai pabrangino Būtingės terminalą ir siekė, kad jį dotuotų visi energijos vartotojai ir būtent ar ne tai yra labiausiai naudinga “Gazpromui”?
Ar ne ši partija bruko niekam nereikalingą Hitachi griozdą, vietoje to, kad pirktų saugesnius ir mažesnius du iš to paties Hitachi? Ar ne ši partija pasikvietė užtikrinti radiacinį saugumą “Nukem”, po kurio vokišku pavadinimu slepiasi Rusijos partinės mafijos kapitalas? Tiktai ši partija nemato pavojų, kad “Chevron’as” su savo barbariškom technologijom ne tik sudarkys kraištovaizdį, kelius, žemės bei miškų ūkį, amžiams negrįžtamai užterš požeminius geriamo vandens klodus bei sprogdinimais išjudins gelmes - Lietuvos teritorijos pamatus, pavers seismine zona, kai net JAV valstijos ir pažangioji Europa, jau uždraudžia tokią veiklą.
Ir, žinoma, Lietuvos priešams yra lengviau ir pigiau papirkti ar apgauti visą Tautą, nei 141-ną už šešėlių tampomą, valdžios galiomis prekiaujantį Seimo ar vyriausybės narį bei Leningrado komunistinės nomenklatūros ir ideologijos kalvės auklėtinę, per vieną naktį, kaip arbūzas, pakeitusią savo spalvą! Štai kodėl Tauta yra šunauja ir veršiai, nes užsimanė populistų į Konstituciją įdėtų suvereno teisių! Bet juk tik to ir “siekia” Lietuvas priešai Rytuose bei “draugai” Vakaruose, per jėgą brukdami genderizmą bei Lisabonos sutartį...
Pasirodo Tauta tik ir svajoja turėti Žirinovskį, Putiną su Medvedevu ir būti vėl išvežta į Sibirą ar “išvaduota”, kaip čečėnai ar gruzinai. Pasirodo, kad lietuviai bus saugūs, kai išsibėgios vergauti svetimiems, o Lietuvos teritorijoje šeimininkaus Europos ir pasaulio spekuliantai bei avantiūristai, nes Rusija su savo ištekliais bei ginklais jų baisiai išsigąs, kaip jau ne kartą “išsigando” Berlyno ir Maskvos ašies…

teismai       2013-10-25 21:02

tiesos keliu nedirbantys turi tauta referedumu nuteisti po 1000 m visus banditus ir nebus apsirikta tautos balsas,tai yra konstitucija ir turi perimti valdzia I savo rankas ir kuo greiciau sluot bailius urodus visa tauta I vilniu

Konservatoriai pūna       2013-10-25 19:38

iš vidaus.Belieka palaukti.

jonas       2013-10-25 12:14

TA PATI DEMAGOGIJA RUSAI ATEINA O PASIRODO KAD JIE NEBUVO IŠĖJĘ?  KAIP PRIE KONSERVATORIŲ BUVO RUSAM PARDUOTOS VĖJO JĖGAINĖS KLAIPĖDOS KRAŠTE?

Benas       2013-10-25 11:04

BROLIAI IR SESERYS LAIKYKITES MES TUOJ ATEISIM!!!!!! As klausydamasis konservatoriu gazdinimu ir prapogandos, kad Rusija puls, issikasiau apkasus ir 23m laukiu kada puls, kad apginciau Tevyne!!!!!! Nezinau kiek dar reiks laukti tos atakos, bet mes laukiame, diena nakti nesudeje bluosto

Jau jei ateis rusai,tai       2013-10-25 10:22

tikrai neginsime mKubiliaus,Grybauskaitės ar Šverono.Ten ta pati chebra.Mentalitetas tas pats,-kam guldyti galvas,kaip pokario partizanams ar sausio 13 didvyriams ?Melas ir prievarta Garliavoje juos išniekino?Jie išduoti?

rasa       2013-10-25 10:13

man atrodo kad koncervams reiketu pasitirinti sveikata,nes neaisku ko jie nori is rusu.Tikriausiai nieko negauna,kaip kubilius pardaves amerikonams Mazeikiu nafta,O del saugumo tai man atrodo labiausiai reikia saugotis “grietineles”.kad neatsiustu si karta kokiu 300 iki dantu ginkluotu banditu

O mes po Garliavos antpuolio       2013-10-25 9:59

jau nebijome rusų.Kas bijo,tas tegul stoja.Rusų tauta labai nuoširdi ir gabi.O valdžia ši ar jų tokia pati.Mes norime bendradarbiauti,prekiauti,gydytis,keistis žiniomis…Konservatoriai ar nespekuliuoja rusų baubu.Ir gyvenimas kėsinasi išspirti šį pseudopamatą jiems iš po kojų.Kas jie be jo?Apgailėtini smurtautojai,godūs ir labai atstumiantys grubumu ,negailestingi ir pasipūtę visažiniai.Mano nuomone.

Mintis       2013-10-25 9:42

Gal pasitikrintų sveikatą ir mažiau svaikčiotų apie grėsmes-man godi parazitų valdžia(sau,sau,sau) didžiausia grėsmė.
Nei duonos,nei teisingumo,nei tvarkos…

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.