Konservatoriai: atsisakymas remti Dalią Grybauskaitę – „priešiška veikla“

Tiesos.lt redakcija   2014 m. kovo 25 d. 13:05

28     

    

Konservatoriai: atsisakymas remti Dalią Grybauskaitę – „priešiška veikla“

Priėmusi sprendimą be išlygų remti Prezidento rinkimuose Dalią Grybauskaitę – „suteikti jai visą būtiną organizacnę pagalbą“, Tėvynės sąjungos vadovybė kaip „priešiškus elementus“ baudžia tuos partijos narius, kurie „būtinosios pagalbos“ dabartinei prezidentei teikti nesutinka.

Kovo 13-ąją posėdžiavęs konservatorių partijos Priežiūros komitetas, vadovaujamas Stasio Šedbaro, dėl talkos Nagliui Puteikiui, kitam kandidatui į prezidentus, metams sustabdė pilietės Daivos Rupulevičiūtės narystę partijoje. Komiteto nutarimas skelbia, kad taip elgdamasi D. Rupulevičiūtė „vykdo priešišką veiklą“ ir diskredituoja partiją.

* * *

TS-LKD priežiūros komitetas

 

NUTARIMAS

dėl Vytauto Budreikos kreipimosi

 

Vilnius, 2014 m. kovo 13 d.

TS-LKD priežiūros komitetas, išnagrinėjęs TS-LKD nario Vytauto Budreikos kreipimąsi,

n u s t a t ė:

pareiškėjas nurodė, kad du TS-LKD nariai Daiva Rupulevičiūtė ir Kęstutis Kupšys aktyviai dalyvauja Naglio Puteikio Prezidento rinkimų kampanijoje: D.Rupulevičiūtė yra rinkimų štabo koordinatorė, o K.Kupšys – iždininkas. Pareiškėjo teigimu, taip yra pažeidžiamas TS-LKD prezidiumo nutarimas, o tuo pačiu – ir TS-LKD įstatų 19.3 ir 19.5 punktai.

TS-LKD priežiūros komitetas

k o n s t a t u o j a:

1. TS-LKD prezidiumas 2014 m. vasario 20 d. priėmė nutarimą kandidatės į Lietuvos Respublikos Prezidentus Dalios Grybauskaitės rinkimų kampanijai suteikti visą būtiną organizacinę pagalbą (taip pat ir renkant parašus).

2. TS-LKD įstatų 19.3. papunktyje nustatyta, kad TS-LKD narys privalo vykdyti TS-LKD organų priimtus sprendimus ir nario įsipareigojimus, o įstatų 19.5. papunktyje numatyta TS-LKD nario pareiga nedaryti žalos TS-LKD ją viešai šiurkščiai menkinant, vykdant jai priešišką veiklą ar ją savo elgesiu diskredituojant.

3. Iš pareiškėjo pateiktų dokumentų matyti, kad kandidatas į Prezidentus Naglis Puteikis savo facebook‘o puslapyje nurodė, kad D. Rupulevičiūtė yra rinkimų štabo koordinatorė, o K.Kupšys – iždininkas. Tai prieštarauja minėtam TS-LKD prezidiumo nutarimui ir pažeidžia TS-LKD įstatų 19.3. ir 19.5. papunkčių reikalavimus.

4. TS-LKD narys K.Kupšys pateikė dokumentus, kad nuo 2014 m. kovo 5 d. jis atsisakė N.Puteikio rinkimų kampanijos iždininko pareigų.

5. D. Rupulevičiūtė Priežiūros komitetui 2014 m. kovo 5 d. raštu pranešė, kad nedalyvaus Priežiūros komiteto posėdyje, tačiau jokių papildomų paaiškinimų nepateikė.

6. Atsižvelgus į paminėtas aplinkybes yra pakankamas pagrindas taikyti TS-LKD įstatų 20.4 papunktį ir sustabdyti TS-LKD narės Daivos Rupulevičiūtės narystę partijoje iki vienų metų.

Atsižvelgdamas į tai, TS-LKD priežiūros komitetas

n u s p r e n d ė:

1) sustabdyti TS-LKD narės Daivos Rupulevičiūtės narystę partijoje iki vienų metų, skaičiuojant šio termino pradžią nuo šio sprendimo įsiteisėjimo dienos;

2) TS-LKD Klaipėdos miesto skyrių sueigos pirmininkas turi užtikrinti, kad, įsiteisėjus šiam sprendimui, būtų įgyvendinti TS-LKD įstatų 21.6 papunkčio ir 25 punkto reikalavimai, tai yra, įsiteisėjęs sprendimas įregistruotas Centrinėje duomenų bazėje ir paimtas iš D.Rupulevičiūtės partijos nario bilietas;

3) TS-LKD Klaipėdos miesto skyrių sueigos pirmininkas turi užtikrinti, kad būtų kontroliuojamas šio nutarimo vykdymas ir, baigiantis sustabdymo terminui, teikti skyriaus, kuriam priklausė D.Rupulevičiūtė, tarybai arba Priežiūros komitetui pasiūlymus dėl tolimesnės jos narystės partijoje.

Šį sprendimą D.Rupulevičiūtė per 10 dienų nuo gavimo dienos turi teisę apskųsti TS-LKD prezidiumui.

Pirmininkas Stasys Šedbaras

 

* * *

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

čia       2014-03-26 17:51

apie vieną “nepriklausomą” kandidatę?
nu jo…......viena šaika.

su visai       2014-03-26 12:19

su visai susipainiojo seniukas…konservai gi ,,nei prie ko”, nes Dalia gi nepriklausoma kandidatė. A nia?
Ne kas senatvėj, ne kas…

Eglė       2014-03-26 10:05

Nuo ko priklauso ir kam priklauso “nepriklausoma” kandidatė? Štai kur klausimas.

Nuomonė       2014-03-26 9:12

Kleptomanas tai smulkus vagis, kuris negali nevogti, nors jam to daikto gal būt nereikia. Čia kitas atvejis. Žiauriau ,nes tai tautos išdavystė. Jis nenustoja agituoti parduoti brangiausią turtą, ką turi tauta ir Valstybė.Žmonės juo tikėjo, pasitikėjo, o pasirodė, kad buvom apgauti (neišaiškintos sąlygos, ką turėsime atiduoti įstojus į ES! ) ir apgaule suvaryti į ES, kuri niekuo nesiskiria nuo SSSR (balsavimas 2 dienas su skalbimo milteliais ir alumi). Žmonės supratę bėga iš šalies, bet jam nė motais. Svarbu įkišti anūkėlį į šiltą vietelę briuselyne su tūkstantiniu atlygiu. Ar galim toliau tikėti tuo žmogumi?

nuotraukoje       2014-03-26 7:47

Tai bent pora: kleptomanas ir melagė.

Nuotraukele,       2014-03-25 23:37

is kokio pasviecio atsiradai?Atitiko kirvis kota, abu labu tokie. Jei ponas V.Landsbergis globoja ponia ar pona- gero nelauk. Slinks vergyste sunaujos, runkelyno, dides girtuokliu skaicius, emigruoti nesustos. Rinkite ka norite tik ne Landsbergio porele. Sekmes! Labos nakties!

bet gi p. Grybauskaite       2014-03-25 23:16

nepriklausoma kandidate. As suprantu, kad ji nepriklauso jokiai partijai. Tai ko dabar taip pykti???

Nora       2014-03-25 22:59

Ach, kokia konservatorių leksika. Kaip iš Lenino, Stalino raštų.

Nedalios apimta partija. Ką darytų, ką kalbėtų, vis pro šalį, vis tautą kraupina arba juokina. Ir ką su jais, nabagais, mums daryti?

teisingumas       2014-03-25 19:25

Dar vieno netradicines orentacijos draugo Adamkaus truksta ir iskrypeliu taryba su formuota

sėkmės       2014-03-25 19:16

  Iš sovietmečio - viena partija, viena tiesa

Judu agonija       2014-03-25 19:08

Zemvagiu sumauta gauja!Zmones per rinkimus padarys jiems visiems apkalta!Ar gali saziningas zmogus jiems pritarti?

pimena koncervu fabriko       2014-03-25 19:06

ir grybu karo - sindikata! neturiu ka pasakyti…bet matyt musu salyje,kol neismirs tie bukagalviai,apgauti,sutryptu orumu ir vergoviska mastysena pencininkai,einantys balsuoti uz Lanbergio-koncervu fabrika ir dabar jau “koncervuoti grybai” - sindikata,niekas nepaiskeis is pamatu Lietuvoje. nes jie jau senai sergai psichine liga vadinama Stokholmo sindomu,kada juo kankina ,o jie juos myli(savo kankintojus). Nu o socdemai tai tikrai yra Rusijos 5 kolona,bet reikia ieskoti ir rinkti is moniu kurie pasizymi gerai darbai,o ne lojimu is TV. Naglis Puteikis,vertas buti Prezidentu,o Kuolys vertas buti garu ir gerb.politiku. visi dabar esantys valdzioja yra “pelesis” edantis Lietuva

truputi palaukim       2014-03-25 17:48

po sekanciu rinkimu konservatoriu partijele nueis sunims seko pjauti- nebereikes stabdyti jokiu narysciu partijoje.

pensininkas       2014-03-25 17:47

Čia jau visai kaip KPSS CK, kurie už nemeilę Stalinui išmesdovo iš partijos ir pavadindavo liaudies priešu. Dabar išmeta už nemeilę Grbovskai. Stalinizmas grįžo. Girdėjau, kad Nagliui Puteikiui trūksta šiek tiek parašų iki 20000. Liko viena diena. Skubiai pasirašykit už Naglį, nes nebus už ką balsuoti.

ruta       2014-03-25 17:19

Susidaro tokia nuomone , kad konservatoriams tinka , kad Lietuva pirmauja ES pagal korupcija , kad emigracija nesustoja , kad katastrofiska demografine padetis , mazi atlyginimai , aukstos kainos ne tik maisto , bet ir komunaliniu paslaugu , kad rezonansines korupcines bylos , taip ir nepajuda is mirties tasko , nesugebama atlikti nei vieno didelio projekto , kad politikai nepasinauduotu situacija savo asmeninei naudai , nesugeba bendradarbiauti su kaimynais / Latvija , Estija / , ant ligiuju deretis del savo ukininku , Briuselyje , irgi nesugeba .
Ir vis tas retorinis klausimas is kur tokia meile sovietinio rezimo uoliai funkcionierei ?Ar todel , kad artima , kaip sovietines ideologijos produktas?
Kas vienija komunistinio -KGB rezimo produkta su Sajudzio vertybemis ? Ar sajudis buvo tik kaip priedanga pasilikti prie valdzios ir is vidaus esti Lietuva , kaip rudys ?

(nebe)konservatoriųrėmėjas.       2014-03-25 17:13

  Konservatorių veiksmai niekuo nebesiskiria nuo Putino veiksmų. 1:1, o kai kada ir pralenkia.

Konservatorių gaujai tinka visi nusikaltėliai, kor       2014-03-25 16:11

Skandalai, kaltinimai, bylos ir teismai yra niekis prieš troškimą būti konservinės gaujos nariu. Buvęs Radviliškio mieras Antanas Čepononis netekęs miero kėdės jį partinės gaujos nariai išrinko vadovauti visai jų  rajono šutvei. Iš 312 narių už jį balsavo 301.
Taip pat narystė buvo atkurta dar keliems tokio pačio likimo konservams kaip Čepononis. Tarp jų teistiesiems buvusiam savivaldybės administracijos direktoriui Eugenijui Pranevičiui ir tarybos nariui Aloizui Juodžiui bei dar 10 konservinių. Štai kaip konserviniai plauna prieš artėjančius rinkimus savųjų mantijas.  Nesuprantama, kur žiūrėjo Radviliškio ir rajono gyventojai rinkdami į savivaldybę, į seimą. Nejaugi radviliškiečiai neturi padoresnių, sąžiningesnių, o ne vagių . Ar jau Radviliškio rajonas taip nusigyveno, ar jiems taip konservai išplovė smegenis, kad nebežino ir nemato ką renką...

rasa       2014-03-25 15:15

balsuokim uz Puteiki,nes is u konservu vien siuksles

Skt       2014-03-25 15:10

Kaip anais laikais - niekas negali galvoti savo galva.

manau       2014-03-25 15:07

O kas belieka šitai vagių partijai? Jei Prezudentu taps sąžiningas žmogus,
o ne melagis grybas, konservų gauja tuoj atsidurs Lukiškėse.

tik už Grybauskaitę       2014-03-25 14:06

pats Landsbergis ją parinko ir garantavo, kad blogesnės kandidatės, prezidentės negalima rasti visoje Lietuvoje

Landsbergis teisus: pagal Grybauskaitės veiklos rezultatus ji pralenkė net savo mokytoją AMB:

- Lietuvos skola didžiausia.
- visuomenės atskirtis (turtingi /kit) didžiausia
- komunistinė nomenklatūra tapo visagalė,
- teisingumo sąvoka išnyko iš Lietuvos
- rusakalbiai vėl tapo ponais
- kainos už šildymą didžiausios
- korupcija didžiausia ir t.t ir t.t.

Aplamai,Putinas irgi yra       2014-03-25 13:51

Dievo įrankis.Jis duoda vakarams suprasti,kad “lengvų kelių nėra”.Reikės pagalvoti ir apie orumą.Gal pagyventi kukliau,bet sąžiningai,nespaudžiant rankų banditams.

Kas gali paneigti,       2014-03-25 13:49

kad Putinas tam tikra prasme konservatoriams naudingas?

partija verta gailesčio       2014-03-25 13:48

Šitie visi “draugeliai”, visa jų partija yra išsigimėliai. Man būtų didelė gėda priklausyti tokiai partijai.

Pagarba       2014-03-25 13:46

D.Rupulevičiūtei.Disidentė melui,prievartai,dviveidystei,nesąžiningumui…Atgrasūs.

Konservatorių       2014-03-25 13:44

desperacija?A.Kubiliaus parkvieta “patriotė“Milda už gerus postus iš “Laisvos Lietuvos ” jau traukiasi į vakarus.Jų toks mentalitetas.Aiškėja,kaip elgtųsi kiti.

Matant,kaip elgiasi konservatoriai,kurie       2014-03-25 13:43

aukoja demokratiją vardan savo “darbelių” nuslėpimo,daugiau į rinkimus neisiu.Nenoriu turėti su tuo nieko bendro.Be to ,nesinori būti žmogumi,laikomu “durniaus vietoje”.Nebent dar už Puteikį,jei dar kandidatuos.Kiti rinkimai man jau neegzistuoja.

SEDBARAS       2014-03-25 13:41

NIEKSAS


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika: Ponai mieli, patys išsidūrėt – niekas atviroj erdvėj renginių dalyvių skaičiaus nebereguliuoja

Ką apie vaikų skiepijimą sako mokslas – Nidos Vasiliauskaitės parinkti skaitiniai tikintiesiems Mokslu

Vytautas Sinica papunkčiui: Žygimantas Pavilionis prieš Lietuvą

Tomo Baranausko įžvalga apie I. Šimonytės naująjį gerovės receptą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip – reikia ruoštis (II)

Kęstutis Girnius. Referendumas – tautos valia ar demagogų įrankis?

Robertas Grigas. Pasirodo, yra dar ES šalyse parlamentų, atstovaujančių savo tautų interesams!

Birželio 14-osios naktis: nukryžiuoti vaikai

„Neteisingi“ tekstai, kurie „teisingai“ valdžiai sukelia konvulsijas

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Vidmantas Valiušaitis. Pasiuntinys, kurio neatpažino. In memoriam Stasys Lozoraitis (1924–1994)

In memoriam Marcelei Kubiliūtei (1898–1963): ar atsirastų Vilniuje paminklas pačiai iškiliausiai Lietuvos Moteriai, Tautos sukilimo dalyvei?

Zigmas Tamakauskas. Atminties išsaugojimo paminklas

Robert P. George. Drąsa, meilė ir pasiaukojimas kovoje už šeimą

Lietuvos advokatūros pergalė prieš STT: slaptų pažymų eros pabaiga?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.