Konjaunimas tikslina savo reikalavimus

Tiesos.lt redakcija   2013 m. gegužės 13 d. 1:10

1     

    

Konjaunimas tikslina savo reikalavimus

Konjaunimas nusprendė patikslinti savo poziciją – pasirodo, Naglį Puteikį jie siūlo bausti už jo veiksmus, ne už Ramanausko, t.y. visai kitaip, nei kažkokioje anoniminėje ir, akivaizdu, nieko nesuprantančioje spaudoje rašoma.

Šį savo pranešimą jaunieji konservatoriai kažkodėl iliustravo Algio Ramanausko-Greitai nuotrauka: joje užfiksuotas žmogus nuleista galva, panašu, atlieka jam visiškai neįprastą atgailotojo vaidmenį. Gal dėl to konservatyviam jaunimui nė į galvą neateina pasiūlyti savo motininės partijos Priežiūros komitetui bent apsvarstyti Greitai elgesį, nors pastarųjų metų kūrybinėje-partinėje veikloje įžvelgti Nagliui Puteikiui metamą priekaištą – „siekį supriešinti partijos jaunimą su vyresniais“ – didelio akylumo lyg ir nereikia.

Pirmąjį pareiškimą pasirašė aštuoni JKL atstovai, šiame jau kalba vienas vienintelis – pirmininkas Adomas Bužinskas – ir teigia (kažkaip labai jau konjaunuoliškai), jog „tai nėra vieno ar dviejų žmonių nuomonė – tai visų mūsų skyrių delegatų nuomonė“ ir jog tokia aštuoniais parašais patvirtinta „vieninga nuomonė labai aiškiai demonstruoja, kad Naglio Puteikio veikla jau galutinai įgriso partijos nariams ir jos rėmėjams“.
 
Kaip jaunesnės kartos konservatoriams jau įprasta, ir šis konjaunuolių vadas pareiškia turįs viltį, jog Naglis Puteikis pats „turės drąsos ir pasielgs garbingai“. Tačiau kaip pamatyti iš jų pačių elgesio, kad jie supranta, apie ką šneka?

* * *

Naglį Puteikį siūloma šalinti ne dėl A. Ramanausko, o dėl jo paties

jkl.lt

Šiandien Lietuvos spaudoje buvo išplatinta informacija apie Jaunųjų konservatorių lygos kreipimąsi į Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos (TS-LKD) Priežiūros komitetą su prašymu įvertinti pastarojo meto jos nario Naglio Puteikio veiklą, bei rekomenduojama jį šalinti iš TS-LKD gretų.

Tačiau norime pažymėti, kad yra neteisingai įvardijamos šio siūlymo priežastys. Jaunųjų konservatorių lyga (JKL) siūlo šalinti Naglį Puteikį ne dėl A. Ramanausko „įžeidimo“ ar kokios nors kitos prieš šį žmogų nukreiptos veiklos, o dėl kreipimesi išvardintų priežasčių: kitos partijos kandidatų atviro rėmimo, šmeižto prieš kitą TS-LKD narį dėl klastojamų rinkimų, siekio supriešinti partijos jaunimą su vyresniais ir naudojant neteisėtai gautus TS-LKD narių kontaktinius duomenis.

Jaunųjų konservatorių lygos pirmininkas Adomas Bužinskas teigė: „Naglio Puteikio komentaras tik patvirtina, kad JKL kreipimasis yra teisingas. Jis nuolat kalba apie tiesą ir teisingumą, tačiau pats komentuodamas įvykius nevengia skleisti akivaizdų melą ir šmeižtą kitų partijos narių atžvilgiu. Naglis Puteikis puikiai supranta, kad Partijos priežiūros komitetas jį svarstys ne dėl to, kad išsiuntė žinutes su A. Ramanausko eilėraščiu. Tuo labiau, kad pats eilėraštis buvo viešas ir niekas jo slėpti neketino. O dėl to, kad tos žinutės buvo siųstos visiems partijos nariams, prieš tai neteisėtai gavus jų telefono numerius iš partijos duomenų bazės. Tai nusikalstama veikla, už kurią yra baudžiama. Tuo tarpu Naglis Puteikis bando pademonstruoti, kad jis yra baudžiamas už nuomonės turėjimą“.

„Sprendimas, dėl kreipimosi, buvo priimtas per rinkiminę JKL konferenciją Klaipėdoje. Todėl tai nėra vieno ar dviejų žmonių nuomonė – tai visų mūsų skyrių delegatų nuomonė. Tokia vieninga nuomonė labai aiškiai demonstruoja, kad Naglio Puteikio veikla jau galutinai įgriso partijos nariams ir jos rėmėjams. Galima priminti, kad Naglis Puteikis jau yra baustas už įžeidžiantį komentarą. Tai žmogus kuris kraunasi politinį kapitalą šmeiždamas ir viešai kaltindamas nebūtais dalykais kitus partiečius, o tuo pat metu naudojasi visais partijos resursais. Labai tikiuosi, kad pats Naglis Puteikis dar turės drąsos ir pasielgs garbingai bei paduos prašymą išeiti iš TS-LKD partijos“, – kalbėjo Adomas Bužinskas.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ramanauskas       2013-11-11 22:32

tučiojosi iš sisteminių, o dabar pats juo tapo…

Rekomenduojame

Jurga Lago. Apie skiepus ir degančias eglutes

Žymusis dr. J. Peterson: privalomas vakcinavimas nuo COVID-19 yra totalitarinių valstybių imitavimas

Suomija gali stabdyti ES vertimą skiepytis

Vytautas Sinica. Pakalbėkim apie iš esmės nusikalstamus iš esmės nusikaltėlių siūlymus

Ramūnas Aušrotas. Nestereotipiniai lyčių vaidmenys – už ką siekiama kovoti?

Bandoma juodinti laisvės kovotoją

Viljama Sudikienė. Europos nacionalistai buria naują aljansą Varšuvoje

Vaidotas A. Vaičaitis. Konstitucinis Teismas ir „galimybių pasas“

Ar turėčiau paskiepyti savo vaiką naujomis vakcinomis nuo COVID-19?

Iš interneto platybių. Iškrito pirmasis sniegas!

Ir vėl pinigai atiminėjami iš Lietuvos regionų…

Tomas Baranauskas. Gal žinot gerą lietuvišką atitikmenį?

Fox News: Viktoras Orbanas – vakarietiškas konservatorius ar totalitarinis banditas?

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Indijos Aukščiausiajam teismui pateiktas pirmasis pasaulyje ieškinys dėl nužudymo vakcina Bilui Geitsui ir Adarui Pūnavalai

Asta Višinskaitė – Katutė. Jeigu kas nors ims plūsti mane ar prigimtinės šeimos palaikytojus, tai nepateks į neapykantos supratimą

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Parazitinių idėjų pandemija

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

Nepaisant išteisinimo, K. Rittenhouse istorija įrodo, kad JAV tebėra žiniasklaidos valdoma valstybė

Pandemijos valdymas ir STI siūlomi žingsniai (II): gydymo rekomendacijos sergantiems

Dauguma JAV katalikų ir protestantų teigia: nebūtina tikėti Dievą, norint pasiekti dangų

Éric Zemmour: „Mes neleisime mūsų pakeisti svetimais žmonėmis“

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.