Konjaunimas tęsia pažangos žygį

Tiesos.lt redakcija   2013 m. spalio 27 d. 9:58

49     

    

Konjaunimas tęsia pažangos žygį

Matyt, įtikėjęs Tėvynės sąjungos garbės pirmininko profesoriaus Vytauto Landsbergio teiginiu, kad lietuvių tauta jau „suveršinta“, konservatorių jaunimas, liaudies dar vadinamas konjaunimu, tęsia pergalingą pažangos žygį per Lietuvą. Siūlome skaitytojams konjaunimo lyderio Adomo Bužinsko visuomenei paskelbtą tekstą, kurį pagarbia tyla sutiko vyresnieji partijos kolegos Andrius Kubilius, Rasa Juknevičienė, Vytautas Landsbergis.

* * *

Apie politikos Albinus (atsakymas dėl siemkų A.Terleckui)

Adomo Bužinsko veidaknygė | 2013 m. spalio 25 d.

Žinau, kad įvykiai, kurie nutiko prieš kelias savaites nebėra fun, apie juos skaityti nėra įdomu. Bet anyway, kai šiandien pamačiau, kad siaurapročių sąmokslininkų irštva ,,ProPatria‘‘ įsimetė jaunojo Terlecko įrašą, kuriame esu minimas ir aš, pagalvojau, kad ir man pats metas išdėstyti aiškiai savo poziciją apie visas siemkas ir signatarus.

Iš savo patirties puikiai suprantu, kaip jaučiasi artimieji, kai brangus žmogus serga nepagydoma liga, tad nepatingėsiu visiems mano vertybių kvestionuotojams dar kartą pabrėžti, jog įrašas gimė ne dėl A.Patacko ligos, o dėl jo užimamų pareigų ir paskutiniųjų metų politinės degradacijos. Jis yra viešas asmuo, kuris petį petin surėmė su tokiomis garbingomis asmenybėmis, kaip bakenbardinės ekonomikos pradininku, raudonuoju Gyliu ar žymiausia Lietuvos pabėgėle, euro prie lito pririšėja Neringa. Ir viešo asmens kritika yra natūralus demokratinis procesas, dėl kurio ir kovojo signataras A.Patackas ir jo rezistencinę veiklą aš labai gerbiu. Tiesiog paskutinė siemkų istorija buvo dar vienas spyris į jau beveik savo paties šūduose paskendusį politinį darinį, kuris taip garsiai nešė išganingąjį teisingumą. Žinau, kad sergantis žmogus gali nesiorientuoti aplinkoje, tačiau man taip niekas ir nepaaiškino, kodėl tokia sunkia liga sergantis A.Patackas vis dar yra Seime ir laikomas visiškai darbingu? Ar visų ultradešiniųjų pozicijų gynėjai mano, kad nutylėjimas yra vertybė ir visus, net tokius signatarus, kaip Ozolas, kurie vietoj smegenų galvoje nešiojasi miksuotą Drąsiaus ir Žygaičių kaimiečių bezdalų rinkinį, reikia nekvestionuojamai gerbti už praeities darbus? Ne, nereikia, nes, nepaisant to, kad patys buvo signatarai, visokie Ozolai ar panašaus praplikusios galvos plauko bepročiai savo dabartine veikla kenkia mūsų šalies vystymuisi.
 
Bet grįžtu prie reikalo, nes šis post‘as prasidėjo ne dėl Patacko ar mano noro pasiaiškinti. Jis kilo dėl natūralaus pykčio ant visų violetinių, nacionalistinių, antiskalūninių ir proreferendumiškų padugnių, kurie vėl mėgina gauti politinio eterio, pasinaudojant sunkia signataro liga. Nepaisant to, kad į Seimą pateko, užsiropštę ant mergaitės sprando, dabar, neturėdami menkiausių politinių idėjų, jie vėl bando pasijausti svarbiais tautos gynėjais. Ir čia jau tiesiogiai referuoju jaunajam Terleckui, kurio kritiką priimu ir dėl jos net nesiginčiju. Kreipiuosi į Tave, Antanai, kad atkreiptum dėmesį, kaip skaudžiai į tai sureagavo visas politinis sąvartynas, kuriame aktyviai dalyvauja visokios propatrios (beje, jie labai mėgsta į savo puslapį dėti Tavo įraše minėto šūdkomunisčio Gylio pamąstymus), pseudo žemės gynėjai, antiatomščikai ir antiskalūnininkai. Esi per gabus bičas, kad nesuprastum, kas finansuoja tokius darinius, kaip ekspertai.eu ar matrica Lietuvoje (Šarūno Matulevičius savo blog‘e apie tai rašo plačiau ir net serijomis). Tiesiog noriu perspėti, kad visi šie rudosios skylės gyventojai nepasinaudotų Tavimi, nes faktiškai dabar jie Tave pastatė į savo frontline‘ą ir nešasi kartu su visomis valstybei žalingomis idėjomis, kurie kažkodėl yra aktyvūs jų šalininkai. Nemanau, kad norėtum būti kompanijoje, kurioje puikiai pritampa visi paprasti durniai nuo Algimanto Matulevičiaus iki violetinių pamazgų.
 
Ir jau visiškai pačiai pabaigai: niekas man nežadėjo jokių Seimo nario ar kitokių postų, tad ne dėl to aš aktyviai dalyvauju visuomeniniame gyvenime. Negi iš tiesų jaunimas politikoje turi tik lankyti paminklus, dainuoti partizanų daineles ir grėbti vienuolynuose lapus (kas taip pat yra svarbu, nesupraskite manęs neteisingai) ? Mano nuomone, jaunimas turi kurti naujas, nepriklausomos Lietuvos taisykles, o ne mėginti šiltai įsitrinti tarp vyresnių, aklai pritardamas visokioms senių blevyzgoms, besiremdamas kažkada seniai padarytais itin svarbiais darbais. Baigsiu cituodamas Albiną: ,,Lietuva lietuviams, referendumas referendumams, hailhitler!’’
 
P.S. Puteiki, bėk rašyt komentarą ir lopyk braškančios Lietuvos pamatus po tokio mano įrašo.

Šaltinis: Adomo Bužinsko veidaknygė

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Vargeli, vargeli       2013-11-10 13:47

tas Adomas Bužinskas-dar neužaugęs, dar nesubrendęs, o jau politinis lavonas. Gaila susidirbusio jaunuolio. Vatgšelis.

baisu       2013-11-7 15:06

ne tik Lietuvos,bet jau matyt pasaulio pabaiga,kad tokie str.spausdinami,tam pienburniui dar pienas nuo lupų nenudžiūvęs,o drįsta gerb.lietuvos piliečius dergti,kai nuo tokiu metų jo vidus tiesiog pasibaisėtinai šlykštus,tuščias,supuvęs.Kur mūsų Kubilius,ponios:Degutienė,Juchnevičienė ir kt.koncervatoriai? KLAIKU-KAS VYKSTA lIETUVOJE…

sito sudo pagarbiai besiklausantieji,       2013-11-6 15:37

mano akyse taip pat virto sudu. Gal sito ir buvo siekta?

Visiškas       2013-10-29 14:33

jaunas šūdas

Primena Putino       2013-10-29 11:53

“Naši”.Savo retorika ir agresija.

Nuomonė       2013-10-29 9:08

Kodėl šis asmuo yra konservatorių jaunimo atstovas? Ar jis tikrai atstovauja Tėvynės sąjungai? O gal jos priešams? Ar turi tam tikrus mąstymo sutrikimus?

aba       2013-10-28 23:11

Tėvynes sajunga(Konservatorių Partija), trumpinys TS(KP). Tad nieko nuostabaus, kad konjaunuoliai tesia vyresnių draugų pradėtus darbus.

amnezia dark descent       2013-10-28 22:32

“Mūsų organizacijos misija - puoselėti konservatizmo vertybes, ugdyti pilietiškus jaunus žmones, visuomenės lyderius ir prisidėti prie valstybės politikos formavimo”, - pranešime spaudai cituojamas naujasis lyderis.

Šitaip kalbėjo bužinskas 2011 metais

še tau pamokėlė       2013-10-28 22:21

Skaityk ir mokykis, kartok kievieną sušiktą dieną -tavo kalba, nes tau jos tokios vaidenas
1. Neturėk kitų dievų, tik mane vieną.
2. Netark Dievo vardo be reikalo.
3. Švęsk sekmadienį.
4. Gerbk savo tėvą ir motiną.
5. Nežudyk.
6. Nepaleistuvauk.
7. Nevok.
8. Nekalbėk netiesos.
9. Negeisk svetimo vyro ar svetimos moters.
10. Negeisk svetimo turto.

Taip vaikeluk neturėtų būti.Su gydytoju ar vaistininku taipogi nebūtina pasitarti, nes tai ne receptas ar vaistai

Mielas siemka, na, o lietuvių kalboj saulėgrąža       2013-10-28 21:43

pačio kalba ir rašliava dvelkia darkyta rusų ir anaglų kalbos verstine kalbelyte. Plaukai šiaušiasi, kas bus toliau, kai vieni gapšį užaugino, o kiti siemkos lukštus augina. Reikėtų prieaugliu konservatoriams susirūpint…gaila. įdomi kiek tokių siemkos lukštų ten yra, bet kaip nepadoru, kai jas ant šaligatvio spjaudo. Manęs to niekas nemokino. ir rašytojui siūlau mažiau žvaigždių karus žiūrėt, o paimt Vydūną, Donelaitį, jei tokius teko girdėt tamstai-paskaityt. Brangusai piemenį, gal tu su tiku savo mientalytietu geriau nebedalyvauk visuomeninėj veikloj. Jau geriau Jadzė nuo konteinerio…tegul liejas

Poniškumo       2013-10-28 21:28

liga,anot Kraševskio.

o čia tai jau atžalynas...)))       2013-10-28 21:23

Tik siūlau atkreipti dėmesį į vieną pikantišką aplinkybę. Štai tarkim Graužinienė. ir kaip tik jos nevadina- ir melžėja ir kaimo boba ir pan. O tūlą Viktorą irgi ne ką geriau- ir mužiku ir svarščiku. Bet jie viešai kalba kultūringiau už konservatorių jaunąją kartą...)))

Tokie       2013-10-28 21:01

mėgsta pataikavimą.Nori šiltai užsikabinti.Už jaunimo demoralizaciją atsakingi ir konservatoriai.

klausimas       2013-10-28 18:29

is kur konservatoriai prisirinko tokiu siuksliu?

Vilnietė       2013-10-28 16:55

Neteko matyti ir sutikti tokių jaunuolių, todėl tikrai norėčiau sužinoti, iš kur tokie atsiranda. Kas yra jo tėvai, ar jie nežino, kokią leksiką jis naudoja? Čia gali būti taip, kaip atsitiko, kai tėvai nematė kai jų dukros rengėsi ir elgėsi kaip satanistės, o po to kitą moksleivę sukapojo į gabalus? Juk nusikaltėliais negimstama, jais tampama, o šis ar gali būti normaliu žmogumi? Jeigu partija nereaguoja, tai jau ne partija, o banditų gauja.

Konservatorių mentalitetas.       2013-10-28 14:33

Jau socdemai geriau atrodo.

Primityvumo       2013-10-28 14:24

viršūnė.Reikia naujos dešiniųjų partijos,kaip sako N.Oželytė.Geros dešiniosios jėgos.Ši jau nusidėvėjo ir,atrodo,neturi rezervų atgimti.Išsisėmė.

Sigitas       2013-10-28 14:23

As manau kad labai gerai raso sis zmogas, jis tiesiog puikiai atspindi esama konservu gaujos padeti ir ateities perspektyvas…o jos labai darosi panasios i liberalcentristu…kazkada toks iskilus ponas Caplikas nerinko zodziu ir vadino psichiniais ligoniais oponentus, klausimas kur jis dabar, politine prasme?Uzribyje ten kur jam ir vieta, lygiai to paties noriu palinketi ir konservams bandantiems savintis Sajudzio idejas ir idealus, kuo toliau nuo tokiu…Jeigu toks konjaunimas tai manau kad rezultatu ilgai laukti neteks…
Aisku toks kaip si susireiskminusi nacionaline vertybe ras prie ko prisiplakti juk jis “aktyviai dalyvauja visuomeniniame gyvenime tik is idejos”...nejuciomis akyse kaupiasi asaros kaip griaudu….

saulius       2013-10-28 12:28

lengvas prietrankele.

Stebėtoja to Info       2013-10-28 10:59

Oho! Tiesos.lt portale antisemitinių provokacijų dar nemačiau. Ar, pone Info, būsite pats konjaunuolis Bužinskas, ar konjaunuolis iš VSD?

jonas       2013-10-28 10:57

TS kažkur tai nuklydo į balas. Tokius Bužinskus siuskime pas Gapšius. Ten jų vieta. Absurdas Lietuvoje. Iki ko priėjom.

Jonis       2013-10-28 10:24

Tokio brudo dar nebuvau veizėjęs, nebuvau girdėjęs iki šiolei nė vienoje partijoje. Netgi raudonasis paleckiukas, labai raudono anūkas savo išvedžiojimais ir šmeižtu negali prilygti šiam bukapročiui. Gal iš tiesų kažkas netvarkoje su jo galva? Nemanau, kad konservatoriams tokie reikalingi, nes, gali būti, kad tai provokatorius, prasiskverbęs iki konservatoriško “elito”, su tikslu pakenkti tai partijai. Tiesa, prisimenu, kai rinkiminės kompanijos metu buvo paleistas labai neskanus konservatoriškas vaizdo klipukas su mažamete ir ramanauskiniu (tuo kuris greitas yra) žargonu. Negirdėjau, kad konservatorių vadukai būtų tą nevykusį ir labai neskoningą klipuką sukritikavę ar arsiriboję nuo jo. Matyt, tai ir yra jų veidrodis.

Info       2013-10-28 9:55
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
>pasakysiu tik tiek       2013-10-28 8:34

Ir neatsiribos.Ar atsiribojo nuo Adomeno “agitacijos” pries rinkimus, ar atsiribojo nuo Ramanausko, Uzkalnio?Tylu, ramu.Jie, matote, yra globalistai.Jiems butina, kad Lietuva butu parduota.Nors jau parsidavusi, ar greiciau prasiskolinusi(gal tiksliau PRASKOLINTA tu paciu konservatoriu).As tai visai nesistebiu, kad konservatoriu virsuneles tyli.Juk tai ju politika, juk Lansbergis labai nori, kad “Lietuvos laukai zydetu olandiskomis tulpemis”.Bet neraso, kad tie patys laukai gali “kvepeti” danisku kiauliu kvapu, ar kad lietuvis savo salyje gali tapti vergu?

pasakysiu tik tiek,       2013-10-28 5:53

jei konservatoriai netasiriboja nuo sito zmogeno raslaivos-nuomones, tai tada ir patys konservatoriai yra tokie patys degradai.

Romualdas       2013-10-27 23:57

Buvo pasakyta: “Atsuko nugarą, tačiau, jo tikrą veidą pamačiau”

Ko stebėtis,       2013-10-27 23:43

kad baisūs koNunistai konservų vadai pagimdė ir išaugino savęs vertą palikuonį - koNjaunuolį Bužinską, dar didesnį išsigimėlį.

gėda,       2013-10-27 22:27

kad jaunimas negerbia vyresniųjų.Matyt,jį auklėjo gatvė ar stribiniai benkartai,nes padorus ir išsiauklėjęs žmogus viešumon tokių niekų nepils.Juk jis save viešai pažemino su savo tokiais straipsniais.Gerai,kad po tokių “darbų“jį žmonės pažins,kaip nieko nevertą niekšelį,ir gerai,kad tokie pasiviešina,žinosime,kas yra kas

Kompleksuotas,       2013-10-27 22:27

ribotas,menkysta,garbėtroška,pavydus,nuolankus padlaižiautojas,žiaurus…..Tokie pavojingi.Neronas.

Sapnuoju       2013-10-27 22:26

Tai čia vadinasi yra tokia mūsų ateitis, mūsų pamaina… Tėvynė pavojuje! Nieko nėra blogiau už diplomuotą nepraustaburnį idiotą. Jaunuoli, kur tu mokinaisi, padugne?  Kaip sakoma…pienas nenudžiūvo, o drįsta kritikuoti. Kas tau smegenis plovė? Nujaučiu, kad koksas taip smegenis jam paveikė. Kažkam tokie sapaliojimai kelia juoką. Asmeniškai man neramu, kad bet koks vaikas gali viešai įžeidinėti Lietuvos piliečius. Ir taps norma…...

Kažkas       2013-10-27 22:26

baisaus.

Ieva       2013-10-27 22:04

Toks mažas, o jau konjaunuolis. Toli eis visus š...dais drabstydamas. Visi, nenorėdami išsiš...dinti, jam kelią duos. Taip Lietuvą dideliu š...du ir paversime.

Gnybtas       2013-10-27 19:08

Pone Karaliau,Dieve Svenciausias,lipk nuo kryziaus,ateik greiciau zemen tvarkos daryti.Usai dar gerai nezelia,o sis fyzdukas loja apsiputojas.

Teta Beta Skirmantei       2013-10-27 18:53

Manau, kad mums svarbu žinoti, kokius atsišaukimus tautai rašo konservatorių intelektualinė pamaina. Taip pat svarbu žinoti, kad tokiems atsišaukimams pritaria konservatorių vadai.
Gal tik dėl vieno Tiesos.lt portalas klysta: konjaunimas žygiuoja ne per Lietuvą, o prieš Lietuvą. smile

Tomas       2013-10-27 17:47

Taip parasyti apie p. Ozola gali tik toks, kuris, kai p.Ozolas sneka, nieko nesupranta, nes kas ketvirtas zodis buna negirdetas.
Buzinskeli, tu iki p.Ozolo erudicijos niekada savo gyvenime nepakilsi, nes gimes sliauzioti danguje niekada neskraidys.

pensininkas       2013-10-27 17:03

Gerb. Nagli, nėra ko čia didžiuotis. Reikia šį klausimą svarstyti partijoje, juk šios partijos prezidiume esat. Tokius šunsnukius reikia mest iš konservatorių partijos kuo skubiau ir kuo toliau. Jo lygis, žemiau paleckiuko lygio, po tokių pasisakymų socialistiniame fronte bus priimtas visomis keturiomis.

Naglis Puteikis       2013-10-27 16:38

Neįtikėtina, bet tai rašo žmogus su aukštuoju išsilavinimu, vienos iš jaunimo organizacijų - Jaunųjų konservatorių lygos pirmininkas Adomas Bužinskas:
“Ozolas, kurie vietoj smegenų galvoje nešiojasi miksuotą Drąsiaus ir Žygaičių kaimiečių bezdalų rinkinį, reikia nekvestionuojamai gerbti už praeities darbus? Ne, nereikia, nes, nepaisant to, kad patys buvo signatarai, visokie Ozolai ar panašaus praplikusios galvos plauko bepročiai savo dabartine veikla kenkia mūsų šalies vystymuisi.”
N.P.: arba štai dar gražesnė A.Bužinsko citata:
“minėto šūdkomunisčio Gylio pamąstymus… ”
N.P.: perskaitęs visą tikrai nemirtingą šį A.Bužinsko kūrinį, pradedu didžiuotis, kad dėl šio iškilaus galimai vieno iš būsimų TS-LKD lyderių skundo TS-LKD Priežiūros komitetas man uždraudė kandidatuot į TS-LKD pirmininkus

Skirmantė       2013-10-27 16:22

už ką konjaunimui tokia garbė - būti čia publikuojamiems??? Ignoruot tokius reikia.

Darbo partijos retorika       2013-10-27 16:20

tokiu stilium darbo partijos rebiatos šneka. Vadinasi, KGB padarė savo juodą darbą - kad neliktų patriotinės - katalikiškos partijos Lietuvoje, kad žmonės taptų nusivylę, apolitiški - tada prorusiškos jėgos (komunistai) darys ką nori ir kiek nori Lietuvoje.

pensininkas       2013-10-27 14:35

Šitas išsigimėlis konservatorinis jaunuolis (konjaunuolis) Lietuvos valstybingumui yra didesnis priešas už Algirdą Paleckį. Komjaunuoliai nevadino jiems į senelius tinkančių garbingų žmonių padugnėmis, bepročiais, užsiropščiusiais ant mergaitės sprando. Nesitikėjau, kad mano kumiras prof. Landsbergis sukurs šalyje tokia padėtį, kad man jau norisi bėgti atgal į sibirą, į taigą. 
Pagal Adomą, Drąsos Kelias yra “savo paties šūduose paskendusis politinis darinys”, Signataras Ozolas “vietoj smegenų galvoje nešiojasi miksuotą Drąsiaus ir Žygaičių kaimiečių bezdalų rinkinį”, pagal Adomą “signatarai, visokie Ozolai ar panašaus praplikusios galvos plauko bepročiai savo dabartine veikla kenkia mūsų šalies vystymuisi”.
Adomas taip rašo, atseit “dėl natūralaus pykčio ant visų violetinių, nacionalistinių, antiskalūninių ir proreferendumiškų padugnių, kurie vėl mėgina gauti politinio eterio, pasinaudojant sunkia signataro liga. Nepaisant to, kad į Seimą pateko, užsiropštę ant mergaitės sprando, dabar, neturėdami menkiausių politinių idėjų, jie vėl bando pasijausti svarbiais tautos gynėjais”. Kubiliau, tramdyk savo įsisiautėjusį konjaunuolį, kol nevėlu.

Klaipėda       2013-10-27 14:07

O siaube! Kuo toliau, tuo labiau pradedu pasibaisėti konservatoriais. Negi jie jau taip degradavo? Nesuprantu, ką tenai veikia politkaliniai, tremtiniai bei tikrieji krikščionys. O gal toje partijoje yra nemažai komsekretorių ir stribų palikuonių?  Gal ir šis konjaunuolis yra vienas iš jų? Tada būtų suprantamas jo mentalitetas, nes jo mąstymas grynai stribyninis. O gal reikia tik užjausti jį....?....

algis       2013-10-27 13:57

Vos prisiverčiau perskaityti tą “dumblą’. Tai fašistuojančio chunveibino kliedesiai. Jei jis yra gudriausias iš jaunųjų konservų tai koservų ateitis dar tamsesnė, nei prie Kubiliaus.

rtyy       2013-10-27 13:29

Dabar nesistebiu, kodėl jis, tyčiodamasis iš Žygaičių bendruomenės protesto, plakate padarė penkias gramatines klaidas. O šį tekstą reiktų išplatinti politiniams kaliniams ir pensininkams, kurie iš inercijos vis dar balsuoja už konservatorius.

dar toks jaunas       2013-10-27 12:18

o jau visas pritvinkes neapykantos ir paniekos- tikras konservatoriu pulinys.

ka cia ir komentuoti       2013-10-27 12:15

visisko moralinio degrado, iki ausu paskendusio savo paties mesle, straipsnis.
Tipiskas jaunasis konjaunuolis.

Romas       2013-10-27 11:33

Stilius kaip du vandens lašai - ar šito nepraustaburnio, ar “intelektualo” Adomėno, ar politologo Sūrskio. O vienija juos kas? Teisingai - ta pati “vertybes puoselėjanti” TS(LKD)!

oho       2013-10-27 11:28

atgimsta tikras bolševikinis stilius. Kažin iš kur tas jaunimas išmoksta, gal tai kai kurių kraujyje?

Stebėtoja       2013-10-27 10:52

Konjaunuolis Bužinskas: “jaunimas turi kurti naujas nepriklausomos Lietuvos taisykles”. Ačiū, gal nereikia? Gal visų pirma pastudijuokite, kas yra taisyklės, ant kokių pamatų Lietuva kurta, ant kokių ji laikėsi? O dabar tik šūkaujate gatvėse kaip šešiolikos metų bolševikai prieš šimtą metų. Ar jaunieji kinų chunveibinai. Jei būtų mąstantys jūsų tėvai, pateiktų universitetams sąskaitas dėl neatlikto edukacinio darbo, dėl neįveikto primityvaus chamo jūsų sielose.

Stasys       2013-10-27 10:32

Koks šlykštus šito jaunuolio rašinys, tiksliau, terlionė! Negi tai Lietuvos ateitis ? Neduok, Dieve!

Siaube       2013-10-27 10:20

O Sodoma Gomora! Jeitokie “buzinskai” yra konservatoriu tarpe- kuo toliau nuo tokiu zmoniu! Pasibaisejau sito ponaitelio leksika, mastymu, neapykanta, pagaliau pagarbos vyresniajam stoka! Nejaugi konservatoriai neatsiri bos nuo sito jaunuolio paziuru??? Kur mes einame, Lietuva!

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

Info       2013-10-28 9:55

Pirmoji žydų teroro banga: Lietuvos okupacija (1940 m. birželio 15 d.).
Rusijoje pirmoji žydų teroro banga buvo 1917 metais. Įvardijama tai kaip žydų kriminalinė teroristinė komunistinė fašistinė satanistinė revoliucija. Jos metu darbininkai gaudavo didesni atlyginimą už riaušes negu dirbdami fabrikuose. Pradinis finansavimą atliko žydai iš vakaru Europos ir JAV. Darbininkai ir kareiviai buvo išdurninti ir apginkluoti čia pat pavogtais ginklais. Išdurninti darbininkai ir kareiviai, vadovaujami žydų puolė ginklų sandėlius, bankus, dvarus ..... ir turto srautas geležinkelio sąstatais pasipylė į žydų kišenes vakarų Europoje ir JAV. Buvo vežami deimantai, auksas, papuošalai ir kitos vertybės. “REVOLIUCINIS VERSLO ” planas atsipirko su kaupu. Dar jei paskaičiuoti Sovietų Sąjungos piliečių kankinimo ir žudymo malonumus - tai tiesiog buvo nuostabu: žydiško satanizmo - sionizmo triumfas. Visi mes jiems esame gojai - tai yra sekanti givybė po naminių ir laukinių gyvūnų !
Visi NKVD darbuotojai buvo žydai. Žudynes ir tremimus organizavo žydai. Žydai iš Lietuvos nebuvo tremiami. Jie organizavo žudynes, genocida ir tremimus lietuviu tautos. Žydai iškart po 1940 m. birželio 15 pradėjo lietuviu genocida ir tesia dar ir šiandiena. Nepriklausomos Lietuvos visu grandžių valdžia buvo pakeista žydų tautybės atstovais, kurie laikosi po šiai dienai. Visos valstybės valdomos žydų moka duoklę žydų valstybei ir yra pajungtos vien žydų poreikiams tenkinti tame tarpe ir sadistiniam pasimėgavimui. Žydai atlieka fizinį persekiojimą gabių žmonių visame pasaulyje. Tikslas - naikinti tautas, jų genofondą ir pasisavinti visus jų darbo rezultatus. Šiu dienu žydu dvasia atspindi šis veikėjas: DAVID DUKE ZIONISM ISRAEL ZIONIST PROTOCOLS OF ZION AND NUCLEAR WORLD WAR 3.Dar apie žydus:Lavrentiy Beria, NKVD-killer for many millions of people, Jewish Bolsheviks Murdered 66 Million In Russia, Sverdlov…..

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.