Visuomenės pokyčių analizė

Kodėl vien mintis, kad visi turi teisę reikšti savo įsitikinimus, kelia tokį leftistų įsiūtį?

Tiesos.lt redakcija   2017 m. gegužės 27 d. 18:59

35     

    

Kodėl vien mintis, kad visi turi teisę reikšti savo įsitikinimus, kelia tokį leftistų įsiūtį?

Jūsų dėmesiui siūlome video įrašą, kuriame užfiksuota, kaip Didžiosios Britanijos gatvėse protestuojantys leftistų aktyvistai reaguoja į žmogų, laikantį kuklų užrašą: „Teisė reikšti įvairius įsitikinimus turi būti apginta“.


Kas vis dėlto ištiko vadinamąsias liberaliąsias demokratijas, kad užrašas, kviečiantis ne tik pripažinti, bet ir ginti pamatinius demokratijos principus – visų piliečių teisę reikšti savo įsitikinimus, kaip ir visų piliečių, nelygu kokios jų pažiūros, žodžio ir saviraiškos laisvę – kelia tokį įtūžį net ir tokioje liberalioje bei demokratiškoje šalyje kaip Jungtinė Karalystė?

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2017-06-1 8:53

Deimantes, Venckienes, Kedzio gaila ir tiek. Pernelyg padorus likti gyvais Lietuvoje.
Lygiai kaip Skucas, Povilaitis,Semaska,Pociunas, Piskunovas.
Uztai smetonos, vitkauskai tarpsta.Ir kita karta vieninteliai teisinguma ju atzvilgiu ivykdo ju sponsoriai - NKVD.
Ne todel, kad jie balti ir pukuoti.Merkantiliniais ir taktiniais sumetimais.
Ir is to uzburto rato Lietuva nepajegi istrukti.Kokia bebutu startine situacija sugrizta i tuos pacius vemalus.

Al.       2017-05-31 23:37

Dzeikas, spėju, ne lietuvis, tai ir neprivalo mylėti lietuvybės. Bet taip susierzinti irgi neverta. Lietuvoj jokio tautiškumo palaikymo nėra, nebent lenkų tautiškumo. O tas, kuris yra, tai tik priedanga komunočekistų valdžiai, toks kaip prezidentės nuotraukos su tautiniais rūbais.  Ką pvz groja ir dainuoja mokiniai baigiamuosiuose koncertuose? Truputis supopsinto sovietinio stiliaus liaudizmo, visa kita - vakarietiškas popsas ir atvirai orgialiniai gabalai. Panašus vaizdas tv. O per ketvirtį amžiaus liaudis prie to pripratinta ir tik mažumai tai neskanu.

Pikc       2017-05-31 22:10

Dar kliedesių padavė... Apie “vieno klausimo žyzikus” jau pasakiau, apie fauną, kurie valstybinės vėliavos spalvas ant tualetinio popieriaus matyti norėtų - irgi, tad nesikartosiu. O su tokiais diskutuoti - ne tik beprasmiška, bet ir šlykštu.

Dzeikas       2017-05-31 8:42

Kaip butu JAV su straikbolistais?
Pagal istatyma. Valstybiniuose miskuose keliais ir proskynomis vaikscioti galima, kampinguotis pazymetose vietose. Zaisti karo neleistu ir niekam to net i galva neateitu.Taciau. Nusisamdai privataus misko slypa, dienai ~$100-200 ir lakstyk ir saudyk nors su tikrais ginklais ir ne tai, kad kamufliazu - su kokiom nori uniformom.
Taciau JAV valstybiniu misku naudojimas apibreztas istatymu , ir jo remuose gali elgtis kaip tinkamas.
Lietuvoje valstybiniu misku naudojimas neapibreztas ir kols visokie sauliai ar siaip straikbolistai zaide kara - niekas nieko nesake. nebuvo draudziancio istatymo. Ir dabar nera, o zmones sulaikyti.
Bet kaip sakiau, jeigu patrijotams - idijotams Lietuva auksciau istatymo, tai del tokiu smulkmenu nereikia pergyvent. Jega ir kumstis istatymas Lietuvoje, ir reikia atmesti ta chimera, gedos jausma, ir tiesiai sviesiai taip ir sakyt.

Dzeikas       2017-05-31 8:16

Tai yra, lietuviui Lietuva turi buti auksciau Tiesos?
Nes tik taip galiu paaiskinti tavo susidvejinima. Tavo rasyta?
——————
Pikc     2017-05-28 0:32
Taigi čia liberali demokratija - laisvė reikšti tik liberalistines/neomarksistines nuomones. Lygiai kaip ir pas bolševikus - buvo visiška laisvė ir demokratija reikšti bolševikines nuomones. 
Ir ten, ir ten fašiū/naciū/buržuaziniū nacianalystū/racistū/-fobū beigi šeip leudies priešū nuomonėms - GRIEŠTAS NIA!——————————————————-
Cia tu kritikuoji leftisitine mergse ir juduli, kad slopina laisva zodi.T.y. ne valstybe, o privatus asmenys.
O kitoje vietoje teisini VALSTYBES PAREIGUNUS niurkancius JOKIO ISTATYMO NEPAZEIDUSIUS zmones. Nes tai ka tu papilstei teisindamas Aro pareigunus yra jurisprudencijos poziuriu bereiksmiai zodziai.
Tai tu jau apsispresk: ar tau istatymai subinej ir veikti reikia pagal poreiki orientuojantis i pirmaeilius prioritetus, o tau tai - Lietuva, sudedam taskus ant i: Lietuva, o ne teisingumas, - tai dusinam tuos vatnykus-straikbolistus, kad bijotu, nes valstybes interesas auksciau kazkokio susikto istatymo. Leftistus paliekam ramybeje, nes jie irgi uz ideja stoja, o kad kazkoks vepla bando dangstytis zodzio laisve tai istatymai ne kvailiams rasyti. Deimante isplese is Kedziu-seneliu.Valstybes interesas reikalavo, tai ir teko padusint ir senukus, ir Deimante.
Tada kokios problemos ant Lietuvos patrijotu poziuriu? Primatas valstybe, o ne Tiesa. Tada viskas taip ir turi but kaip vyksta.

Pikc       2017-05-31 0:49

Jargau, kad pratrūko! :D
Laikas užraukti - tad trumpai ir nedviprasmiškai: visiems bet kokios kilmės neigiamiems reiškiniams klijuoti “tautiškumo” ir “patriotizmo” etiketes, kai Lietuvoje net iš tolo nekvepia nei vienu, nei kitu - tiesiog patologiškas mąstymas (neigti akivaizdų liberastinės ideologijos vyravimą ir opozicijos slopinimą, beje - irgi wink). Tiesą sakant, net mąstymu tokius fanatiko kliedesius sunku būtų pavadinti. O apie valstybines spalvas ant tualetinio popieriaus gali vograuti tik visiškas šiukšlė ir degradas NEPRIKLAUSOMAI nuo to, kokį jis ten kontekstą bando prikabinti - jau nekalbu apie tai, kad normaliam lietuviui tautinė valstybė TURI būti pirmoj vietoj (lygiai taip pat, kaip normaliam amerikonui pirmoj vietoj turi būti Amerika, o ne Meksika, Nigerija, Kinija ar dar kas nors - beje, tai dar viena libtardų pralaimėjimo rinkimuose priežastis). Juokingiausia, kai tokia fauna apie “argumentus” pradeda postringauti. smile
Dėl asilų su rusiškom uniformom nesidomėjau - bet, sprendžiant pagal aprašą, Aras visiškai teisūs, nes a) tas asilų pasilakstymas buvo nelegalus, b) vyko “probleminėje” vietovėje, c) asilai buvo apsirengę priešiškos valstybės kovinį kamufliažą ir d) šratasvydžio ginklai savo išvaizda yra 1:1 kovinių ginklų kopijos. Tegul dar džiaugiasi, kad vietoje nenudėjo. Išties, idiotiškas pavyzdys - ir ką jis turėtų įrodyti? Kad valstybės saugumas yra mažiau svarbus už kažkokių asilų “teises”? Liberastinė šyza, ir tiek. Smalsumo dėlei, siūlau toje pačioje Amerikoje pasilakstyti su kovinio ginklo imitacija, apsivilkus kokios ISIS uniformą. wink

Dzeikas       2017-05-30 20:56

Beje! Simptomatinis ivykis, kai Aras supakavo straikbola zaidziancius dundukus su rusisku kamufliazu. Dundukai man simpatijos nekelia, taciau kaip juos tase NUSISPJOVE ant bet kokiu istatymu ir pamyne bet kokias zmogaus teises - irgi labai simptomatiska.
Ir tai ne isterikuojancios mergses, o valstybes poareigunai!
tai kuo tie leftistai, pedofililai-sodomitai ir patriotai skiriasi?
Ar ne tas pats brudas jeigu sprest pagal VEIKIMO BUDA?

Dzeikas       2017-05-30 20:50

Pikc., ir kaip tu gali tvirtinti, kad musu diskusija remiasi argumentais? Tu mano zodziu(n) apie 3-spalvi tualetini popieriu iskraipei konteksta,atatinkamai ir prasme.
Garbingam gince bijai pralost? irgi netiesos pozymis.

Dzeikas       2017-05-30 20:46

- O galima vakare kedes, o ryta - pinigai?
- Galima! Bet pinigai pirma.
Visame pasaulyj, pirma tiesa itvirtinama,po to sociumo simboliai.Pikc, siulo atvirksciai.
O tie, kurie netiki, kad save uz plauku galima pakelt - shyzikai. Kur as ta girdejau;)?

Pikc       2017-05-30 20:33

Kaip ir sakiau - “vieno klausimo šyza”. Ir sunkios formos - nieko, išskyrus kliedesius. smile
Dėl šito “3 tautiskos spalvos man geriausiai ziurisi ant tualetinio popieriaus” - be komentarų. Neįsivaizduoju, kokiu degradu reikia būti, kad taip pasakytum. Arba psichiniu ligoniu.

Dzeikas       2017-05-30 18:33

Lietuvoje ne liberali ekonomine politika, o atvirai stambijo ir komprodorinio kapitalo diktatatura besimaskuojanti liberalumu. Ateis laikas - kaukes bus nuimtos ir atvira diktatura bus maskuojama ‘tautiskumo’ sukiu. T.y. patogesne diktaturai iskaba(inaginink.).
Nes as tegaliu pavadinti zmoniu mulkinimu, kai stambi korporacija ir eilinis zmogus verciami konkuruoti vizavi. Cia pat birzga kose is ‘tautinYku’ patiliukais penima valdzios.Ateis laikas , ikljuos ka nors a la sovietinis ekonomikos modelis, kur paberus socialinio saugumo trupiniu bus istumta diktatura(tauta giname a la 1926m, vos vos nuo Kominterno apgyneme,sveisdami TSRS ambasadoje juodus Kominterno papo ikrus).Todel dar karta sakau: jokio liberalaus ekonomikos modelio ant Lietuvos nera ir nebuvo pagal fakta.
O stai grojimo pautais apie ‘tautiskuma’ - pilnos kelnes. Tik tai is salies atrodo kaip apsmuktakelnis savanoris , neskalbtais apatiniais ir su vemalu pedsakais ant kitelio(po vakarykscio) karsta vasaros diena laikas 3-spalve.Del vaizdo pilnumo dar nuoruka cigareciu, ups, papirosu “Sever”(kontrabandines) tarp dantu.
pikc., gi siulo savanori nuskust, nupirkt jam nauja kiteli ir liept istraukus is kelniu kyseniu abiem rankom veliava laikyt. Ai, na savaime aisku, papirosa isspjaut.
Ir “kai naujas pagrindas , nauja darbu verte” tai esama socialine sankloda igis visiskai kita turini.
JAV ir Vakaru civilizacija tikiu sodomijos priepoli pergyvens, kaip pergyveno totalitarizmo pagundas (JAV irgi konclageriai buvo.Su paleidimu savaitgaliais namo, bet buvo). O stai Lietuva toliau mosikuodama 3-spalve, ten kur reikia KONKRECIUS socialinius pokycius daryt abejoju ar isvengs Rusijos orbitos. Ten sodomitus apsilimui i lagerius sodina.Fiurerius pasakytu “ju paties saugumo, apsaugoti nuo ituzusios minios smurto”.
Reziumuojant: Jeigu as reikalauju darbdavio uzmoketi uz vakar dienos 2 val visravalndziu, o jis man nurodo istatyma, kad jis gali paleist 2 val anksciau siandien ar rytoj (kai leis verslo situacija) vietoj to.O kazkokie 3-spalve pasipuose abriedukai man aiskina, kad tautine valstybe bla-bla-bla, pirmoj eilej bla -bla-bla, ir cholopai galvom pritariamai kinkuoja(uz paklusnuma nubyres) - tai 3 tautiskos spalvos man geriausiai ziurisi ant tualetinio popieriaus.

Pikc       2017-05-30 15:42

Yra specifinė žmonių grupė - “vieno klausimo šyzikai”. Jie atrodo bent iš dalies adekvatūs, kol kalba nepasisuka į tą specifinį klausimą - ar tai būtų Rusija, ar eurosajūzas, ar pederastija, ar Landsbergis, ar dar kažkas. Tik užkabink tą klausimą - ir viskas: prieš tave stoja nesavąsias vograujantis individas, su kuriuo susikalbėti iš esmės neįmanoma, nes jis į kažkokias “savas dimensijas” nukeliauja ir tesugeba kliedesius transliuoti. “Koloradai/vatnikai” ir “konservatoriais” save vadinantys libkonai yra puikūs “vieno klausimo šyzikų” pavyzdžiai. Akivaizdu, kad “Dzeiko” atveju tas “vienas klausimas” - tautiškumas. Kol jo neužkabini - atrodo, liberalas kaip liberalas: gina savo ideologiją, idealizuoja, rankioja patogius aspektus (pvz. “frydom of spyč” (nors ji tuoj pat baigiasi, kaip tik užkabinamos liberastų “viartibės” (pvz. pederastai) - tada jau “heit spyč!” ir “linčiuot!”) arba kokia liberastija socialiai teisinga Amerikėj (nors liberastai Trampui rinkimus prapylė ne tik dėl savo neomarksistinės diktatūros ir normalių žmonių terorizavimo, bet ir dėl ekonominių dalykų)) bei bando užtušuoti nepatogius (“kokia dar pederastija? Ji su liberastija niekaip nesusijusi!”). BET - užtenka paminėti “tautiškumą - ir “užtvanką pramuša”, bet koks adekvatumas iškart išgaruoja kaip sausas ledas. Ir pasipila srautas kliedesių - Lietuva, kurioje tautinės mokyklos idėja pasmaugta net negimus, kurioje apie tautiškumą prakalbęs garantuotai būsi apšauktas “retrogradu” ir tapsi patyčių objektu, kurioje žodis “patriotizmas” ištrintas iš viešo vartojimo ir pakeistas ir sovietų okupacijai tinkančiu “pilietiškumu” (rezultatas - šiukšlių rinkimas yra tokia pati “pilietiškumo akcija”, kaip ir Sausio 13 aukų pagerbimas), kurioje patriotinė simbolika pakeista žydra “spaliukų žvaigždute”, kurioje “nacionalizmas” tapo baisiu keiksmažodžiu, ir net liaudies dainas dainuojančio kolektyvo kiauri liberastai rimtu veidu klausia “ar jūs neonacei?” - ŠITA Lietuva yra tautiška??? Kokiam kosmose reikia gyventi, kad taip kliedėtum? Ir atvirkščiai - pasirodo, kad Lietuva, kurioje iš esmės valdžioje yra TIK liberalų partijos (o ar jos vadinasi “socdemais”, ar “konservais” reikšminga tiek pat, kiek Šiaurės Korėjos pavadinime esanti “Demokratinė Respublika”), kurioje šventai tikima globalizmu ir laisva rinka, kurioje raginama tapti “atvirais” beigi “europiečiais/pasaulio piliečiais” yra “mažiausiai liberali”? Tai kad jau liberaliau nelabai yra kur. smile
Na, o pabaiga tiesiog per daug liguista, kad ją vertėtų komentuoti.

Dzeikas       2017-05-30 14:39

Lietuva maziausiai liberali is visu ES ir Vakaru civilizacijos valstybiu.Labiauisiai ‘tautiska’ ir su labiausia ibaudziavinta tauta ir , uzdekim karuna, - maziausiai baudziamu pedofilijos elitu.
Liberalizmo—>0, tautiskumo—> daug, pedofilijos prevencijos—> lim.begalybe.
Perfrazavus O.Benderi “smokime tautiskumu per socialines opas”(kaip tai galetu atrodyti? gal zaginamus vaikus 3-spalvem juostelemis paristi?

Pikc       2017-05-30 12:05

Aš žinau apie amerikoniško ir europietiško liberalizmos skirtumus EKONOMIKOS srityje (ir tą skirtumą liberalizmo apologetai nuolat pabrėžia) - betgi liberalizme, kaip ir ankstyvajame Rusijos bolševizme, yra DVI “dimensijos” - ir štai pagal šią antrąją JAV ir Europos liberalai nesiskiria ne tik tarp savęs, bet ir nuo neomarksistų. Galim sakyti, kad “nežinau, iš kur tai atsirado - todėl nesiskaito” - bet tai bus akivaizdi netiesa. SKAITOSI - nes tai ne kažkoks “prielipas”, bet neatskiriama liberalistinės ideologijos dalis, ir būtent liberalizmas tiek pederastiją, tiek kitus iškrypimus (žr. pvz. Švedijos jaunųjų liberalų poziciją nekrofilijos ir incesto klausimu ar Danijos liberalų aljanso balsavimą zoofilijos klausimu) propaguoja ideolginiame lygmenyje. “Če nesiskaito!” galima būtų sakyti tik vienu atveju: jei liberalų partijos nuo tų iškrypimų propagandos būtų atsiribojusios, pareikšdamos, kad čia kiekvieno asmeninis reikalas. Bet juk yra kaip tik priešingai. Todėl, kaip minėjau, SKAITOSI. Jei ne kas kitas, o BŪTENT liberalai (kartu su kitais kairiaisiais radikalais) užsiima iškrypėliška propaganda, pareikšti “as neigiu, kad sodomijos pletra liberalizmo isdava” reiškia iš esmės neigti objektyvią realybę (“jei realybė neatitinka mano įsitikinimų - tuo blogiau realybei”).
Dar viena sritis, kur JAV ir Europos liberalizmas, neomarksizmas ir bolševizmas kuo puikiausiai sutaria - požiūris į tautiškumą ir ypač nacionalizmą. Tad, kaip vienoje idiotiškoje reklamoje rašė - “ar tikrai jie tokie skirtingi?” smile

Kaipo ir V. L.       2017-05-30 10:15

Yra netoliese ir toks paslaptingai abstraktus p. V. L. tekstas “Karas”. Paskaitinėjau - ogi grynai šio video komentaras. Tad ir dedu fragmentą...:

“Vyksta karas ir jis artėja prie mūsų. Tai karas prieš vadinamąją Vakarų civilizaciją. Tarptautinę demokratiją, demokratijų bendriją – taip norėta vadinti. Joje žmoniškumas ir teisė buvo svarbūs, ir dar nėra visai pavirtę paniekos ir patyčių objektu. Tai kas kita, negu pamišėlių mankurtų ordos, aprūpintos viešpatavimo ideologija.

Nevenkime, nesidrovėkime įvardyti pusės, kuri yra nekenčiama ir užpulta, prieš kurią kariaujama. Ją bemaž jau įvardijau. Kas kariauja? – pasiaiškinsime netrukus.
Karo tikslas – be abejo, nugalėti. Palaužti ir sunaikinti pirmiausiai orumo, žmoniškumo dvasią, po to ir fiziškai. Struktūras, valstybes, kariuomenes. Tada neliks nė bendruomenių, tik instinktų varomos minios. Parengtos vergijai, kanibalizmui ir savižudybei.

Prieš įvardytąją žmoniškumo ir teisės civilizaciją stoja jos nekentėjai. Priemonių arsenalas – platus. Pradedant nuo žmonių, verčiamų nebe žmonėmis. Fašistai, kupetoj su anarchistais, islamistais ir komunistais, tai motyvuotieji neapykanta. Pasaulį seną išardysim iš pamatų!.. Kitokiems – mirtis!..”

Dzeikas       2017-05-30 8:24

PS. bolshevizmas tai socialdemokratijos atmetusios teises primata metamorfoze.Vezine metamorfoze.
Kertinis akmuo cia ne socialdemokratija, o teises primato atmetimas.Tas pats gaunasi su bet kuria socialine, ekonomine, filosofine teorija.

Dzeikas       2017-05-30 8:14

Tu manes negirdi, tu save girdi.As juk ne siaip sau papildau skliausteliuose.
Liberalizmas europietiskaja prasme JAV vadinamas liberTalizmu ir turi menka parama.O liberalizmas amerikietiskaja prasme ekonomikoje tai panasu i socialdemokratija t.y. istatymu baze uzdroziama taip, kad tiek darbas, tiek kapitalas turetu lygias galimybes konkurencineje tarpusavio kovoje, neleidziant vienam kito uzdusint. Optimaliai minimizuojant apribojimus, taciau matas kapitalui ir darbui skirtingas. Maksimalus apribojimai didziausia itaka rinkoj turintiems veiksniams - ten rastvedyba ir ataskaitos IRS (Internal Revenue income Service, VMI atatikmuo) kaip tarybineje imoneje ir atlyginimai nuo menedzerio iki slavejo imtinai VALDZIOS sustiguoti. Didziausia laisve - vaikams biznieriams.Nuvare bachuriukas muilo deze nusipirko po 50c 3 gabalai, atsistojo priesais $1 bakaleja nepaisydamas jokiu istatymu ir siulo praeiviams. Tiems dzyn ta kapeikine ekonomija, pardej tas pat muilas uz $1/3 vnt , taciau perka pas bachuriuka: “good boy, good boy. Mokosi bizni daryti”.Cia pat mentas patrulinej masinoj burgeri sveicia, viska mato,istatymus zino, bet nesikisa.Jis irgi amerikietis ir berniukscio bizniui netrukdo, nors tas pazeidzia aisku taisykles.Kol vartai iki $100-200K per metus ir nepameti krantu , mokescius reikia susimoketi ir nepersistengt pelna slepiant(indai-pakiai isvis rodo ,kad i 0 dirbo.Tokiems leidzia pripampt, po to atima viska atliekama) - niekam tu neidomus. Teismu sistema panasiai dirba, kas leidziama laisvam dailidei, tas mirtis statybinei korporacijai. Ir beje, virsvalandziai skaiciuojami ir mokami DIENOS, o ne 3 menesiu vidurkineje bazeje, kaip “socialdemokratineje” Lietuvoje. Logika ta pati - pavogei is darbininko laisvalaiki - susimokek +50%. O kad rytoj tu ji nori paleist anksciau,ir nemoket virsvalandziu, tai tokie gudruciai JAV iki grabo lentos muilu gatvese prekiauja, “verslinYkai”. T.y. teisinis reguliavimas saugo laisve neleisdamas ne vienam rinkos zaidejui igyti perdideles itakos.
Taciau seksualine zmogaus gyvenymo sfera, as nesuprantu is kurio galo ji atsirado sioje ekonomikos teorijoje.Laisve? tavo seksualinis gyvenymas , neiseinant uz BK ribu - tavo reikalas. Ir viskas stojasi i vietas pasalinant aiskia nesamone teigini, kad “homoseksualizmas-norma”. Grazinus sodomijai klinika iskart atsirastu istatymine baze vaikyti sodomitu VIESUS (!) samburius skirtus ligos reklamai.
T.y. as neigiu, kad sodomijos pletra liberalizmo isdava. Priedanga - gal but. Bet jokiu budu ne priezastis ir sukelejas.

Pikc       2017-05-29 20:43

Na, moralės požiūriu liberastija susijusi būtent su bolševizmu (ankstyvuoju), o pastarasis - su pederastija ir pan. “liberaliu seksualiniu elgesiu”. wink O socdemokratija čia išvis nelabai į temą. Ekonominiu ir politiniu aspektu socdemai nuo bolševikų gana anksti atsiskyrė ir iš esmės tapo priešais. Visiškai nepalyginama su tiesiog suguloviškais pederastų ir liberastų santykiais.

Dzeikas       2017-05-29 19:42

Sodomija su liberalizmu (amerikine prasme, tai kaip laisves primatu sociologijoje) susijusi tiek pat, kiek bolshevizmas su social-demokratija.

Pikc       2017-05-29 16:55

1) LIBeral reTARD
2) nėra labai sunku rasti medžiagos apie libtardų elgesį po Trampo išrinkimo ar susidūrus su “prolaiferiais”, iškrypimų propagandos priešininkais, nelegalios imigracijos priešininkais ir pan.
3) gali- ir skiriasi: užtenka prisiminti, kaip masinės dezinformacijos priemonės vaizduoja nelegalus alach-babachus. Todėl su kokia mobilke nufilmuota scena bus patikimesnis info šaltinis, negu profesionalų sumontuoti kadrai. Ir apskritai, agresyvaus “tolerantiškųjų” libtardų elgesio įrodymų yra tiesiog per daug, kad taktika “če nesiskaito!” suveiktų.
4) pederastijos ir pan. propaganda yra vienas iš libtardų politikos “kertinių akmenų” (šalia abortų ir nelegalios imigracijos įteisinimo), tad aiškinti, kad tie dalykai nesusiję - tai iš esmės tas pats, kas sakyti, kad vokiškasis nacionalsocializmas ir antisemitizmas buvo “du atsieti, nors daznai persipyne reiskiniai”. Nors ne - pastarajame teiginyje tiesos vis dėlto būtų daugiau. smile

Dzeikas       2017-05-29 6:06

1)Kas yra lyb-tardas?
2)Kas yra “isisiautejes”? Aptakiai labai kalbi. Jeigu JAV kalbi pakeltu balsu, tai cia ne europa, burnos niekas neuzciaupineja - turi teise tiek rekauti, tiek skeryciotis. Svetimos nuosavybes ir zmoniu liest - neturi teises.
3)Vaizdas nuo to ka matei iki nuo to ka tau parode filmavimo kamera gali kardinaliai skirtis.
Nors sodomijos siautejimo ir pletros as neneigiu.Tas jauciasi ir JAV.Isreiskes , ypac agresyviai, antisodomitine nuomuone gali prarast ir klientus, ir darba(jeigu su bendravimu susijusi veikla). Nors niekas nesakys uz ka konkreciai.Ras preteksta.
Ir nepaisant to, atkirti sodomitai gauna , tiek visai, tiek media.Kaip taisykle ne is verslo strukturu, o is “rednecku” religiniu bendruomeniu.
Taciau sodomijos pletros ir liberalizmo as nesieju. tai du atsieti, nors daznai persipyne reiskiniai.

Pikc       2017-05-28 21:40

Na, pvz. jankių kopų aktyvumo kažkaip nesimatė, kai liberastų degradai siautėjo po Trampo išrinkimo. Ir apskritai, kažkaip neteko matyti filmuotuose vaizdeliuose, kaip jankių mentai įsijautusius agresyvius libtardus pakuoja (o kitokių libtardų retai būna). wink

Dzeikas       2017-05-28 18:40

Hitler saliutas ne visiem dzyn.Boro-parke geriau nebandyti. Subegs is bakaleju skrybeleti vyrai ir bobos varpo formos sijonais - atrodysi kaip numindytas kilimelis prie duru. Policija atvaziuos gelbeti, bet liudininku nebus, niekas nieko nemate.
Taciau ir vietnamieciu rajone Ho -Shi- Mingo portretu geriau nenesioti. Bus net blogiau negu su Hitlergriusu zydu kvartale.
Esme ne tame, kad zydai gali kopusta apdauzyti, esme tame, kad as neisivaizduoju, kad jankiu copas stovetu ir ziuretu i ta vaizdeli, kai tave dauzo, o jam dzyn, kaip faile is UK.

Dzeikas       2017-05-28 18:26

Na na…padainuok Italijoje Musolinio dainas, toli tikrai bedainuodamas nenukulniuosi. Nebent minia fasistu susirenka arba per futbolo varzybas.
Faile eilinis korporatyvinis vakarelis darbuotuojams, pagal vaizda darbininkams.Italu kilmes, todel ir orkestras juos “pamalonino”, ir kas yra Giovinezza nekurie zino.
O , bet, taciau…Na ir kas???

Pikc       2017-05-28 18:01

O, taip - Amerikoje liberastai visai kitokie - jie, priešingai, negu šitie šiukšlės, nesikabinėja prie normalių žmonių. Tikrai-tikrai. smile
Šiaip, jo - ten “hitlergriusas” ar “džiovineca” tikrai visiems “dzin” (nes dauguma net nežino, kas tai yra smile), bet štai su kokiais marškinėliais prieš pederastiją, abortus, nelegalus ar už Trampą pasivaikščioti… wink

ruta       2017-05-28 13:50

Liberastu diktatura .

Dzeikas       2017-05-28 13:08

paaiskinimas:
kaip matote orkestras groja italu fasistu Abisinijos grobikisko karo laiku zygio daina ir Italijos Socialines respublikos himna. Zmones kalba, tai cia fasistu dainos.Jo, o ka jums patiko? Ir juokiasi visi.
PS.Pievele beje pazistama, Riverside parkas i vakarus 10km nuo NYC, kur megdavau ananasa po medziais pasislepes kirsti. Na kai karstis 38-42 C, suprasite

vaizdas toks:       2017-05-28 13:06

padugnes uzpuole normalu zmogu.

Dzeikas       2017-05-28 12:54

sveikam mastymui:
jeigu nebus teises reiksti isitikinimus, nebus ir tavo doroves reiskimo laisves. Arba tau graziai(kaip ta merga klipe) paaiskins, kad dorove tu supranti klaidingai ir destruktyviai.
Na o nuo kaltinimu destrukcija iki tautos prieso labai trumpas kelias.
PS. Pvz. Italijoje dainuodamas juodmarskiniu dainas iki namu nedaeisi, arba Vokietijoje atlikdamas naciu saliuta, o JAV groja ( https://youtu.be/j-3Vq5dZDIY ) ir dzyn visiems. Laisva salis, turi teise.

Sveikas mąstymas       2017-05-28 11:29

TEISĖ išreikšti ĮVAIRIUS įsitikinimus, dorovės atžvilgiu, yra labai nekonkretu ir neutralu, išskyrus pačią teisės sąvoką. Man labiau patiktų plakatas, išreiškiantis žymiai konkretesnę poziciją, pavyzdžiui: “Apginkime visuomenės dorovę!” arba “Apginkime žmogaus prigimties teisingąją pusę - dorovę!”. Tokiu atveju išryškėtų svarbi informacija, o būtent: kas, doroviniu atžvilgiu, iš tikrųjų valdo valstybę. Tikiuosi, kad dorovė visuomenėje dar vis tik nėra nurašyta į “atgyvenas”...

Dzeikas       2017-05-28 11:05

Pastebejote viena bendruma tarp leftistu ir rusu putinastu?
Abu jie oponentus terlioja naciu etiketemis.Rusai “fasistais”, leftistai -“nazis”.

E951       2017-05-28 8:19

prieš islamistus tai kažin ar tokį įkarštį reikštų kaip prieš tą žmogelį.

Pikc       2017-05-28 0:32

Taigi čia liberali demokratija - laisvė reikšti tik liberalistines/neomarksistines nuomones. Lygiai kaip ir pas bolševikus - buvo visiška laisvė ir demokratija reikšti bolševikines nuomones. smile
Ir ten, ir ten fašiū/naciū/buržuaziniū nacianalystū/racistū/-fobū beigi šeip leudies priešū nuomonėms - GRIEŠTAS NIA! smile

Julius Puras       2017-05-27 22:20

Juodosios informacinės technologijos šešėlinėje santvarkoje valdomoji demokratija iš žmonių daro lunatikus.

Dzeikas       2017-05-27 21:22

Geda.
Policaikes stovi, mato kad zmogus stumdomas ir nieko nedaro.o juk privalejo isikisti ir juodziui apyrankes uzdeti.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.