Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Partijos

Kodėl „valstiečiai“ – didžiausia Lietuvos problema? Virginijaus Savukyno, Bernardo Gailiaus ir Vladimiro Laučiaus pasidalijimai

Tiesos.lt redakcija   2018 m. balandžio 24 d. 5:08

16     

    

Kodėl „valstiečiai“ – didžiausia Lietuvos problema? Virginijaus Savukyno, Bernardo Gailiaus ir Vladimiro Laučiaus pasidalijimai

Vladimiro Laučiaus atsakymas į šį klausimą – „Todėl, kad taip mano šios partijos oponentai, atkakliai siekiantys, kad taip manytų visi“ – universalus: paaiškina kone visus pastarojo dešimtmečio neva politinius susirėmimus, jau seniai virtusius susižodžiavimais, viešųjų ryšių akcijomis.

Tai, kad šįkart jis nuskambėjo „šviežiai“, kalta ne tik pernelyg nususinta viešoji erdvė, kur bet koks tiesesnis žodis nuaidi it gongas.

Priežastis kita ir ji nė kiek nebepriklauso nuo nuomonių formuotojų nuomonių apie ją – tiesiog keičiasi Lietuvos politinė sistema, ir nei skambiomis etiketėmis, nei rūsčiais užkalbėjimais šių pokyčių jau nebeatšauksi.

Jūsų dėmesiui siūlome keletą komentarų, anot B. Gailiaus ištaros, „tarp eilučių ir eilutėse“ fiksuojančių šiuos „tektoninius įtrūkimus“:

V. Savukynas. Kodėl „valstiečių“ partija atėjo ilgam?

Bernardas Gailius: Pandoros skrynia atverta. Kas iš jos išlįs?

Vladimiras Laučius. Kodėl „valstiečiai“ – didžiausia Lietuvos problema?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdas>rėksniui demagogui Raigerdui        2018-04-26 11:28

Ponas stribe ar ponas NKVD-iste, tavo komentare nieko nėra, išskyrus kaltinimus. Suprantu, kad turint tokią ydą su susižvaigždinimu ir ta didžiule meile sau (kaip tai apie save galvojo vienas toks kiškis: “ar iš balos tas gražumas mano prigimimo”), neleidžia tau būti normaliu žmogumi ir gerbti kitus žmones. Tavo komentaras tyška kaltinimais į visas puses visiems aplinkui. Visi orweliniai, išskyrus anoniminį komentatorių. Visi aplinkui kvaili buratinai, o aš čia toks kiškis, o gal net povas, tik pažiūrėkite į mano plunksnas, ir niekas nesilyginkite su manimi. Visus apdėsiu, apkaltinsiu, pasmerksiu ir orwelliniais išvadinsiu. Pas mus gi laisvė. Tegyvuoja laisvė šmeižikams, gandonešiams ir ypatinga laisvė turi turėti narcizai. Viso pasaulio narcizai - vienykitės. Kas ne narcizas, tas orwelinis, kas ne narcizas, tas mūsų priešas. Visi narcizai yra lygūs, bet kiti narcizai yra lygesni. Demagogas Raigerdas ne narcizas ir jis yra tikras narcizų priešas. Kadangi jį į Sibirą negalima išsiųsti, ant laužo dabar deginti nemadinga, tada tegul emigruoja į Angliją. Lietuva turi priklausyti tik narcizams, todėl konstituciją reikia perdaryti į narcizišką. Juozapą, kuris kartais parašo straipsnius į tiesos.lt redakciją, reikia paskirti į Teisingumo ministrus. Jis bus teisingas Teisingumo ministras ir parašys natas ir eskizus visam Seimui, ir pagal tas natas Seimas privalės dainuoti narcizams himną. O po to imsime ir pakeisime Lietuvos pavadinimą taip:Laisvoji Narcizinė Lietuvos Respublika. Ir tada dėsime ant viso pasaulio. Kas ne už mus, tas prieš mus. Visą tą mums priešišką buratinų pasaulį mes paversime ŽYDINČIŲ NARCIZŲ PASAULIU. Demagogas ir rėksnys Raigerdas pamanė, kad mane demaskavo. Jis klysta, nes manęs neįmanoma demaskuoti, aš kaip tas chameleonas, keičiu spalvas, todėl manęs niekaip nepagausi. Aš esu DIDYSIS NARCIZAS ir nepakartojamas chameleonas, o rėksnys ir demagogas Raigerdas pritaškė čia seilių. Štai, koks blogas yra tas Raigerdas, nes jis ne narcizas ir net ne mūsiškis. O kodėl ne mūsiškis, paklausite? Todėl, kad jis už stribinius kolchoznikus. Tegyvuoja dabartinė laisvė šmeižikams, laisvė narcizams, nes šmeižikas yra erelių erelis, jam nėra ribų ir jis gali Lietuvoje daryti, ką nori, ir daro, ką nori. Taip, kad užsičiaupk, Raigerdai, kol tave nepasiuntė pas nykštukus. Ir paklausykite visi, ką aš sakau: “GMO saugikliai yra tik fikcija ir taip yra visoje Europoje”.

rėksniui demagogui Raigerdui        2018-04-25 20:03

Tamsta pripliekei daug, pritaškei seilių, bet nieko gudresnio apart kaip griebtis “saugiklių” šiaudo, nesugalvojai.
Jeigu “CETA” sutartyje GMO būtų esminis pavojus - net ir tokiu atveju “saugikliai” yra tik fikcija ir barankos skylė kvaileliams.
Kaip tuos “saugiklius” įsuko, taip kai norės ir išsuks. Tie patys kolūkiečiai arba bet kurie po jų atėję. Bet kada. Kai nėra ratifikavimo, tai ir saugiklių nereikia.
Stebina tai, kad tamsta net neužsimeni, jog didžiausias CETA pavojus yra korporacijų teisių virenybė oficialiu įsipareigojimu iškeliama virš Nacionalinės, t.y. Valstybės teisės.
Pagal tą niekšišką orelinę sutartį Kanados koncenų kiaulės bus lygesnės už Lietuvos piliečius.
Ratifikuodama tą sutartį Lietuva savanoriškai sutinka ir garantuoja jog nenaudos valstybės teisinių priemonių prieš korporacijų savivalę, o priedo dar prisiekia jog dosniai sumokės milijonus ar net milijardus jeigu kokiai korporacijai pasivaidens jog Lietuva nepakankamai pagarbiai pabučiavo
mega-oligarchams rankeles.
Tai yra natūralus ir atviras valstybės pavertimas privačių užsienio kompanijų vasalu-pastumdėliu.
Ir dar: jeigu stribiniai kolchoznykai visa frakcija būtų balsavę prieš -
šūdą ant pagaliuko būtų gavę orwelistai. Gal vietoje šūkaliojimų, nueitum seimo duomenų bazėn ir pasižiūrėtum kas balsavo už to pražūtingo Lietuvai dokumento įteisinimą?

Raigerdas>Raigerdui kuris niekada nemeluoja       2018-04-25 12:13

Nežinau, kaip į tave kreiptis, ponas stribe ar ponas NKVD-iste. Supratau, kad tu esi tas iš akcijos “Mes kaltiname”, bet netgi jeigu tu ten nebuvai, tai vis vien priklausai jiems pagal savo pomėgį kaltinti kitus, neturint tam jokio pagrindo. Nežinau, ar pajėgsi suprasti, kadangi sąmoningumo gal ir yra kaip kokio 10 metų vaiko, nors esi suaugęs, o gal net senukas. Pradėsiu nuo to, ką tu rašai. Štai, suaugęs berniuk, pažiūrėk į savo raštą:“valstiečiai tikrai nėra jokia problema Sistemai.
valstiečiai orwelinę sutartį su Kanados korporacijomis ratifikavo be problemų - sklandžiai:)”. Tai yra kaltinimas, pateiktas ironijos pavidale. Kame yra tavo melas? Pirmiausia, ne “valstiečiai” ratifikavo, o Seimas, nes “valstiečiai” kaip partija nieko ratifikuoti negali. Ir tai buvo padaryta bendru partijų sutarimu. Balsavo ir tavo, gal būt, mylimi konservatoriai. Antra, buvo taip pat paskelbta, kad buvo sudėti “saugikliai”, kad į Lietuvą nepatektų GMO. Ir apie tai rašė smulkiau Mindaugas Puidokas. Kokiu tikslu tu tai padarei? Kad suniekinti valstiečius ir prilyginti jų veiksmus G. Orwell’o aprašytam “Gyvulių ūkiui”. Koks dar buvo tikslas? Apkvailinti visus tuos, kurie skaitys tavo komentarą. Tu kitus žmones laikai kvailesniais, nei jie yra. Kokia tu metodiką esi įsisavinęs? Manipuliavimo metodiką, t.y., ta pati, kuri buvo naudojama KGB dezinformacijos skyriuje. Netgi buvę sovietiniai žurnalistai gali patvirtinti, kad jiems buvo siūloma 50 procentų tiesos pamaišyti su visokiais kitais dalykais. Buvo ten mokoma ir pateikti dalį faktų, o apie kitką nutylėti, ką pats ir padarei. Šitas metodas vadinasi manipuliavimas faktais, kada įvardinamas kažkoks faktas, bet apie kitus nutylima, ką pats ir padarei. Iškraipei faktus ir apie “ratifikavimą”. Bet kadangi elgiesi kiauliškai, tai tau vaidenasi, kad kiti daro “orweliškai”, bet tik ne tu. O iš tikrųjų tu pats pasielgei kaip tas G.Orwell’o aprašytas Žvieglys, kuris giriasi, kaip juodą gali paverti baltu ir atvirkščiai. Taigi, turi bėda, nes kito akyje pastebi net šapelį, o savojoje net rąsto nematai. Kodėl taip su žmogumi atsitinka? Nepadorus žmogus mato tik tai, ką jis nori matyti, padorus žmogus mato daiktus tokiais, kokie jie yra. Štai tokia įdomi situacija dedasi su žmogumi, kad nepadriam žmogui yra atimta savybė matyti daiktus tokiais, kokie jie yra. Todėl neišvengiamai toks žmogus su iškrypusia sąmone darys žalą sau, ir ne tik sau, nes daugiau tos žalos jis darys kitiems. Atia, suaugęs berniuk.

Al.       2018-04-24 22:28

Kas dedasi latifundininkų galvose, sunku suvokti. Tik tiek, kad kiti dar niekšingesni.

naikintojų laikas       2018-04-24 19:04

“Vyriausybė rengiasi naikinti Kultūros paveldo departamentą (KPD), jo funkcijas išskaidyti planuojamai kurti Valstybinei kultūros paveldo inspekcijai, savivaldybėms ir kitoms institucijoms.”
vot dabar apsidžiaugs zuokos ir šimašiai - stiklainius bus galima statyti nors ir ant Gedimino kalno!
šalin acilikėliū liekanas, visokias bažnyčias, kudirkų klėteles ar kitas nepribajgtas senienas!
vietoje kažkokių paveldū netrukus iškils naujų maximū, akropoliū ir biznio centrū dangorajžiai.
ačiū valstiečiū ministrej!

gera valdžia marins profesorių badu       2018-04-24 18:33

“VU TSPMI naikinama prof. Vytauto Radžvilo darbo vieta”
tai irgi oficialu.
V. Radžvilo, V. Rubavičiaus persekiojimas vyksta kam esant valdžioje?
seimo pirmininkas, premjeras, kultūros, švietimo ministrai yra kieno?
marsiečių?
ne! gerų ir pūkuotų “valstiečių”:)

Raigerdui kuris niekada nemeluoja       2018-04-24 17:52

“Seimas ratifikavo ES ir Kanados prekybos sutartį”
.
pakanka Google surinkti tokį sakinį ir gausite didžiausią pluoštą oficialių pranešimų.
pagal Raigerdą tie oficialiai išplatinti komunikatai yra visiški “fake news”.
tipo, valdančioji dauguma nieko neratifikavo, o naujienų agentūros pranešimą iščiulpė iš piršto.
hm, įdomu nuo kokio organo savąją, “Didžiosios Tiesos versiją”, nučiulpė p. Raigerdas? 

Raigerdas        2018-04-24 17:01

Palyginau 2 komentarus, kuriuos parašė “Piks” ir “no problem”. “Piks” daro teisingus palyginimus, kad geriau mes visi suprastume čia vykstančius įvykius. O štai kitas komentatorius “no problem” iškraipo faktus, kad pabloginti situaciją ir prakišti savo “fake news” kaip tikrą tiesą, nors iš tikrųjų, tai yra tik atskelti gabaliukai nuo įvykusio visai kito fakto. Todėl nutariau parašyti komentarą apie tai, kokia čia kva vyksta. 
Lietuvoje dabar vyksta kova tarp Mefistofelio tarnų, t.y. žmonių realiai keliančių kitiems problemas ir netgi užsiimantiems kenkėjiška veikla ir tų GĖRIO tarnų, kurie, deja, dažniausiai pralaimi blogiui. Kad vėl laimėti kovą prieš Blogį, nes GĖRĮ kuriančių yra dauguma, GĖRIS dažnai kartais priverstas paaukoti netgi pačius savo šviesiausio proto žmones.

Raigerdas        2018-04-24 17:00

Kas yra blogai su tuo GĖRIU, kad jis negali pasiekti galutinės pergalės? Yra taip, kad mes turime pripažinti, kad ne mes sukūrėme šitą sistemą, todėl mes nesame jos šeimininkai, todėl ir valdyti pilnai šio reiškinio negalime. Ir yra toks faktas, kad mes privalome paklusti Aukštiems dėsniams, nes tai garantuoja mums išgyvenimą. Apačioje įvairių dėsnių yra labai daug, bet kuo žmogaus sąmoningumas auga, tuo tų dėsnių gausa mažėja ir atsiveria durys arčiau viršūnės, kur jau galioja esminiai dalykai, iš kurių ir susideda mūsų gyvenimas. Štai mūsų Vydūno genijus atskleidžia mums šitokį dalyką:“Visi kuone be skaičiaus valstybės gyvenimo reikalai, kaip svarbūs jie ir bebūtų, teturi tik antros eilės svarbumo šalia teisybės, teisingumo, tvirtybės, plačios ir aukštos nuožvalgos ir sąžiningumo bei patvaros. Kame toms žmoniškumo išraiškoms pirmoji vieta skiriama, ten nereikia didžių politikos gudrybių valstybei klestėti. Gyvybė tikt jomis teminta. Kartais nuslėgtos jos pagaliau tik atlaiko viršų. O kaip mums rodos, Lietuva yra šalis, kurioje žmogus tikrąjį žmoniškumą labai aukštai stato. Todėl ir galima Lietuvos ateitimi tikėti. Amžinoji Apvaizda yra parinkusi Lietuvą aukštam uždaviniui. Kiekvienas Lietuvos sūnus turėtų tai atjausti ir atitinkamai gyventi. Mūsų viltis tad kas dieną daugiau įvyks. Ir kas dieną galėsime žvelgti į ateitį su didesniu pasitikėjimu, dėkingi, kad mus likimas parinko gyventi Lietuvai”. Šitie žodžiai buvo parašyti 1918 m. Lietuvos Tarybai. Ar išgirdo tai mūsų Taryba arba dabartiniai politikai? Deja, tik vienetai, t.y. mažuma iš jų. Kame čia reikalas, juk jie ne kurti, ne akli, tačiau Vydūno neįkanda? Problema tame pačiame sąmoningume. Žemo sąmoningumo žmonėms Vydūnas yra neprieinamas. Štai, pavyzdžiui, yra koks nors žurnalistas su savo narciziškais gyvenimo principais. Ar jam rūpi, ką pasakė Vydūnas apie “valstybės gyvenimo reikalus”? Ne, jam nerūpi, nes jis apie tai turi “savo nuomonę”. Ko verta ta jo nuomonė? Nulis, nulis, nulis sveikų, bet jis, pavyzdžiui, kaip ir Bernardas Gailius iš 15min.lt, aiškins mums, kad jo nuomonė yra aukščiau Vydūno filosofinių apibendrinimų. Tai ir yra tas Blogis, kurį skleidžia Bernardas Gailius. Kas moka jam pinigus už tai? 15min.lt redakcija. Iš kur ji gauna pinigų? Iš žmonių, gerbiamieji. Taigi, mes matome, kaip dalis žmonių palaiko Blogį pinigais. O pinigai, tai yra energija. Kas mokės už tą BLOGIO kūrybą? Mes visi. BLOGIS vengia mokėti už tai, kokias pasekmes jis sukūrė. Mokėti tenka visiems, kartais net žmonių gyvybėmis. Iš kur tas neteisingumas? Žydus šaudė ne taip jau didelės vokiečiams tarnavusios pajėgos Lietuvoje. Kas už tai sumokėjo? Visa tauta. Kodėl? Todėl, kad mes žiūrime pro pirštus į tuos, kas tą blogį gamina, kas jį palaiko pinigais. Ir kol kas Lietuvoje dauguma žmonių, deja, nesuvokia, kad kaupiamas BLOGIS veda prie socialinio sprogimo. Tai neišvengiamas dalykas. Jeigu šito sprogimo neįvyksta, tada ta grupė žmonių, tauta ar valstybė išnyksta ir atsiduria istorijos šiukšlyne. Tautos istorija yra kuriama ir tikra istorija - tai kovos tarp Blogio ir Gėrio istorija. Tik šito dėka mūsų tauta evoliucionuoja, pats žmogus tokioje valstybėje evoliucionuoja, ir vyksta natūralus žmogaus augimas, kaip sakė Vydūnas, arba evoliucionavimas, ir tik tada auga valstybė, kada joje GĖRIS nugali BLOGĮ. Paplitęs narcisizmas mūsų tautoje yra blogis, todėl tokie žmonės negalėtų iš principo dirbti nei žurnalistais, nei politikais, kadangi jų daroma žala yra milžiniška, nes tada žmonės yra dezinformuojami, suklaidinami ir melagius palaiko tik melagiai, o galutiniame rezultate, tai įvairios nelaimės, lavonai ir didžiuliai materialiniai nuostoliai, kuriuos yra patyrę daugiau nei pusę Lietuvos gyventojų, dirbantys, vargstantys, kenčiantys vardan tos Lietuvos. Ir juos išduria tas vienas tipas, tai tas pats tipas, kuris gyvena šalia mūsų per visą žmonijos istoriją - tai veidmainis, kuris niekada neturi jokių šventų ar idealių įsitikinimų. Nuplėškite nuo jo tą kaukę ir nustokite jo gailėtis, nes jie niekada jūsų nepasigailės, ir jūs būsite sutryptas be jokio gailesčio. Kodėl taip vyksta? Iš tikrųjų, jie nesupranta, kodėl jie taip elgiasi. Deja, tokia liūdna yra tiesa. Todėl gerindami švietimą, mokslą, kultūrą, mes galime sumažinti BLOGIO tarnų galią ir jų nesustabdomą norą pakenkti savo artimui.

Raigerdas        2018-04-24 16:58

BLOGIS tampa BLOGIU tik iš baimės. BAIMĖ yra ta BLOGIO gimdytoja. Pažiūrėkite kieno dainelę dainuoja Bernardas Gailius:“Logiška išeitis iš parlamento krizės – pirmalaikiai rinkimai”. Šitas žurnalistas niekaip neprisipažins, kad krizė yra ne valdžioje, kurią atstovauja dabar “valstiečiai” (dalinai valdžioje, nes kol kas dauguma atveju jie jos neturi), o Bernardo Gailiaus galvoje, ir ta krizė jo galvoje prasidėjo ne vakar, o nuo tada, kada jis pirmą kartą pamatė, kad galima kitą žmogų suklaidinus apgauti, juo pasinaudoti, arba jo veiksmus nukreipti klaidinga linkme. Tą išbandė, tada jam pasisekė, nes niekas jo nesustabdė, niekas jam nepasakė-ne, todėl jis tęsia, įsisavinęs šitą apgaudinėjimo amatą iki pat šiandien. Jis net neprisipažins, kad apie pirmalaikius rinkimus jau iš karto pralaimėję rinkimus, prakalbo konservatoriai po Gabrieliaus Landsbergio bandymų iškreipti savo pralaimėjimo priežastis, o Bernardas Gailius yra čia tik kaip papūga Kakadu. Didžiausia problema Lietuvoje, galimai, yra žurnalistai, ir dalis politikų, kurie negyveno, nenori gyventi su TIESA, ir darys viską, kad tik Lietuvoje būtų mažiau TIESOS žmonių mąstyme, ir kuo daugiau jų mąstymas būtų užkrėstas MELU, kuriuo šitie narcizai ir buvo tręšiami nuo pat vaikystės, ir jame užaugo. Nors sovietinė Imperija žlugo, bet narcizų laukai Lietuvoje dar žaliuoja ir žaliuos dar ne vieną dešimtį metų.

no problem       2018-04-24 15:03

valstiečiai tikrai nėra jokia problema Sistemai.
valstiečiai orwelinę sutartį su Kanados korporacijomis ratifikavo be problemų - sklandžiai:)

Pikc       2018-04-24 14:59

“Šie trys” - pradžiai bent jau Laučiaus tekstą perskaitykite. wink

Pikc       2018-04-24 14:55

Man liberastinių jėgų elgesys tiesiog “iki skausmo” primena Amerikos raudonųjų elgesį pro prakištų rinkimų: isterija, šmeižtas, agresija, netgi raginimas kelti maištus - ir apsisukusi ta pati žmones kiršinanusi fauna dėl “skaldymo” apkaltino… Trampą. Tai jau tikrai - “visų šalų liberastai - vienykitės”. smile

Šitie trys       2018-04-24 14:51

Konservgrybauskiniai išgamos juodina Valstiečius stumdami konservinį kandidatą į prezidentus ir veda negailestingą propoganda prieš naujus seimo rinkimuas. Šie dundukai vis dar nesupranta, kad konservams ateina visiškas galas. Ko daugiau niekins Valstiečius tuo jų galas artės greičiau.

$+$       2018-04-24 10:14

Didžiausia Lietuvos valstybės problema, tai partinė sistema su visomis partijomis incorpore. Visa kita - bergždžias rašinėjimas. Nei pirmalaikiai, jei kokiu nors stebuklingu būdu įvyktų, nei eiliniai rinkimai, kurie ateis, nieko nepakeis.

Raigerdas        2018-04-24 8:45

Manau, kad ne tik aš, bet ir kiti žmonės pastebėjo, kad yra žurnalistų, kurie nesugeba, elementariai nesugeba aprašyti realiai egzistuojančių įvykių. Jiems yra būdingas faktų iškraipymas, jų apvertimas aukštyn kojom, ir netgi paverimas balto juodu, o juodo baltu, kaip tuo sugebėjimu gyrėsi Žvieglys iš G. Orwell’o “Gyvulių ūkis”. Tokie žmonės labai buvo reikalingi KGB dezinformacijos skyriui Maskvoje sovietmečiu, dabar jie reikalingi Rusijos juodajai propagandai, kuri dirba pagal tuos pačius dezinformacijos principus, ir kaip nekeista, tas tradicijas pratęsė Bernardas Gailius iš 15min.lt. Taigi, egzistuoja žurnalistų kategorija, kuriai juodą paversti baltu ir atvirkščiai yra labai paprastas ir netgi naturalus dalykas. Bet reikia pastebėti, kad tai yra ne tik su žurnalistais, bet yra žmonių, kuriems melas ir tie patys faktų iškraipymai, taip pat yra natūralus dalykas. Kas tai per žmonės? Taip, manau jau daugelis atspėjo - tai liaudyje vadinami veidmainiai. Jie visada tarnauja tokiai valdžiai, kuri skleidžia melą apie savo valdymo rezultatus. Bernardas Gailius yra ištikimas šitai Mefistofeliui tarnaujančiai žmonių kategorijai, nors pats yra krikščionis. Bet veidmainiui tai yra nė motais, nes jis spjauna ne tik ant 10 Dievo įstatymų, bet ir ant mūsų Konstitucijos, ir tai jis pademonstravo, dirbdamas LRT televizijoje, nes iš ten sklindantis melas taip pat tapo natūraliu reiškiniu. “Demokratinę visuomenę politiškai suskaldyti gali tik bloga valdžia, kuriai nepavyksta išsaugoti „vienybės minimumo“. Anais laikais Lietuvą skaldė R.Paksas ir jo rėmėjai. Šiandien Lietuvą skaldo Saulius Skvernelis, R.Karbauskis ir jų rėmėjai” - rašo dezinformatorius Bernardas Gailius. Štai dar vienas Žvieglio lygio “tiesos apie ministrus” aprašymas:“Nei partijos lyderiai, nei ministrai, nei daugelis tos partijos narių neturi jokios politinės nuovokos. Jie nesuvokia valdžios ribų, nenumato ir net po fakto nepajunta savo žodžių ir veiksmų pasekmių. Todėl ir stumia visus į krizę, kartais gal ir tikrai nuoširdžiai patys to nepastebėdami”. Taigi, vienintelis Lietuvoje, kuris turi “politinę nuovoką”, “suvokia valdžios ribas”, “numato ir po fakto pajuntą savo žodžių ir veiksmų pasekmes” yra Bernardas Gailius, ir joks ministras su juo lygintis negali. Štai taip, nei daugiau, nei mažiau. Iš tikrųjų, vargu ar kas nors gali prilygti narcizo savęs išaukštinimui ir kitų, jam nepatinkančių žmonių, nužeminimui. Tokiose varžybose gali dalyvauti tik kitas narcizas. “Ar iš balos tas gražumas, mano prigimimo” - tai ir yra veikla, kuria visus tuos metus žunalistikoje užsiima Bernardas Gailius, nes žurnalistika, pasirodo, yra ta puiki dirva, kur galima realizuoti savo iškrypusias, tik narcizui būdingas “gąsdinimų” ir “baimių” padaže išmirkytas “pranašiškas” idėjas, įsivaiduojant, kad esi vienintelis Lietuvoje egzistuojantis tikras Orakulas. Sakau, gal pas visus melagius yra tokios keistos patologijos?     


Rekomenduojame

Būtina prisiminti. 1949 m. vasario 16 d. kovojančios Lietuvos Deklaracija ir jos signatarai

Irena Vasinauskaitė. Sveikinimas iš bunkerio

Verta prisiminti. Partizanas Jonas Gediminas Rudis-Rickus 1947 m. vasario 16-ąją: „Vėl žaliuos, klestės gyvenimas“

Algimantas Rusteika. Laiko liko nedaug

Geroji Naujiena: Laimingi, kurie pagal Dievo įsakymus eina, kas iš širdies Jojo ilgis

Eglė Mirončikienė. Ryžtingi kovotojai su vėliavnešiais, performeriais ir lipdukų klijuotojais, plečia puolimo frontą

Ramūnas Aušrotas. Sąžinės laisvę apribojo ir šveicarai, referendume sugriežtinę bausmes už seksualinių mažumų diskriminaciją ir neapykantos kurstymą

Pro Patria jaunimas kviečia į eitynes – Vasario 16-osios Liepsnų maršą

Vytautas Sinica. Vyksta stiprus nuprotėjimas

Algimantas Rusteika. Dėl vieno dėdė Marksas buvo teisus: naujieji jo bendražygiai viską verčia farsu

Algimantas Rusteika. Šią dieną

Ramūnas Aušrotas. Norite sumažinti ne(si)skiepijimo keliamą riziką? Nustokime skiepiję konvejeriu

Clotilde Armand. Rytų Europa Vakarams duoda daugiau, nei gauna

Verta prisiminti. Kazys Škirpa: mintys apie valstybę

Kroatijos teismas pripažino tos pačios lyties šeimoms teisę tapti vaiko globėjais

Algimantas Rusteika. O ką daryti, jei šeimos neturi, bet susirgai?

Neringa Venckienė. Apie teismų ir jų sprendimų nešališkumą

Kardinolas V. Sladkevičius siunčiamas į užmarštį?

Andrius Švarplys. Kaip artes liberales galėtų būti salele?

Ramūnas Aušrotas. Statistika kalba už save

SAS antiskandinaviška reklama sulaukė atoveiksmio: ar perlenkta lazda gali virsti bumerangu?

Kun. Robertas Skrinskas. Kremliaus troliai šeimininkauja ir lietuviškoje Vikipedijoje

Nida Vasiliauskaitė. Valstybė, kurios tarakonai nekokybiškai pakasyti – valstybė be ateities

Rasa Čepaitienė. Pakelk galvą, lietuvi!

Kun. Roberto Grigo replika: O, kad taip būtų!

Algimantas Rusteika. Nespirgėkit, čia ne apie visas

Rusų kalbos pamoka 30-taisiais atkurtos Nepriklausomybės metais: liaupsės sovietmečiui ir jį reanimuojančiam Putinui

Vytautas Rubavičius. Su kaimu prarandame gimtinės nuovoką

Rūta Janutienė „Iš savo varpinės“: Ar Dalia Grybauskaitė galėjo būti šantažuojama?

Liudvikas Jakimavičius. Šėpos jubiliejų pasitinkant

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.