Sveikatos apsaugos politika, Šeimos politika

Kodėl kovojančius už gyvybę turėtų neraminti Pasaulio sveikatos organizacijos politika?

Tiesos.lt siūlo   2020 m. gegužės 3 d. 11:15

8     

    

Kodėl kovojančius už gyvybę turėtų neraminti Pasaulio sveikatos organizacijos politika?

laisvavisuomene.lt

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) įrodė esanti abortų ir seksualinės laisvės šalininkė, paskelbusi, kad koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu abortai yra būtina paslauga. Organizacijos sveikatos pareigūnai teigė, kad galimas moters užsikrėtimas virusu neturėtų sutrukdyti jai gauti aborto paslaugų, o jei ji gyvena valstijoje, kurioje ribojami abortai, moteris turėtų rinktis priemones, kuriomis abortą galima pasidaryti namuose. Tai ne tik pavojinga, bet ir atskleidžia radikalią politiką organizacijos, kuri turėtų pirmenybę teikti žmonių sveikatai ir gerovei.

Praeityje PSO bendradarbiavo su Tarptautine planuotos tėvystės federacija (angl. International Planned Parenthood Federation, IPPF) skatindami abortą ir įvairias seksualines praktikas. Viena iš šio bendro projekto propaguojamų idėjų teigia, kad programos, nukreiptos į seksualinio susilaikymo skatinimą, yra žalingos „jaunuolių seksualinei ir reprodukcinei sveikatai ir teisėms“. PSO ir IPPF programos skatina lengvai paveikiamus 9-12 metų jaunuolius slapta masturbuotis, tikina 15-18 metų paauglius, kad neverta perimti tėvų požiūrio į seksą ir moko 12–15 metų amžiaus vaikus kaip patirti malonumą iš lytinių santykių nerizikuojant pastoti.

Tačiau šios bendros pastangos įtvirtinti visapusišką lytinį švietimą slepia ir paauglių merginų mokymą apie „aborto teises“, ir informaciją apie skubios kontracepcijos naudojimą. Nors skubios kontracepcijos priemonių, tokių kaip „Plan B“, „Ella“ ar „Morning After Pill“ šalininkai tikina, kad šios tabletės tik užkerta kelią nėštumui, neveikdamos kaip abortą sukeliantys vaistai, tačiau tai klaidinantis teiginys. Siekdami hormoninę kontracepciją paversti norma, Amerikos akušerių ir ginekologų kolegija (angl. American College of Obstetricians and Gynecologists, ACOG) pakeitė kontracepcijos apibrėžimą.

Vietoj apibrėžimo, teigusio, kad gyvybė pradedama apvaisinimo metu, 1965 metais ACOG įvedė nuostatą, kad ji pradedama nuo implantacijos momento, kas leido skubios kontracepcijos pardavėjams teigti, kad ji nesukelia aborto. Tačiau pakeisdamos moters gimdos gleivinę, skubios kontracepcijos priemonės gali sukurti besivystančiam embrionui priešišką aplinką, o tai, kad neleidžiama implantuotis jau užsimezgusiai naujai gyvybei – tik antrinis poveikis. Nors „kito ryto“ tabletės nebūtinai sukelia abortą, jos gali veikti būtent taip, jei nesutrukdoma ovuliacijai.

Dar viena priežastis nerimauti dėl PSO politikos yra ta, kad hormoninė kontracepcija ir skubi kontracepcija gali drastiškai pakeisti moters kūną. Ypač nerimą kelia atvejai, kai tokie hormoninės kontracepcijos metodai reklamuojami jaunoms merginoms, nes jie ne tik gali žaloti jų reprodukcinės sistemos sveikatą, bet, skubios kontracepcijos atveju, moteriai gali padidėti negimdinio nėštumo rizika.

Neseniai JAV prezidento Donaldo Trumpo administracija paskelbė, kad finansavimas, kuris buvo numatytas PSO, bus nukreiptas „Raudonojo kryžiaus“ ir „Samaritan’s Purse“ organizacijoms, siekiant kovoti su COVID-19. Ši žinia pasirodė tada, kai, remiantis PSO rekomendacijomis, Jungtinės Tautos bandė pasiekti, kad būtų patvirtintas 2 mlrd. dolerių kovos su virusu išlaidų planas, kuriame numatomas ir abortų finansavimas.

Šaltinis: ISSUESWhy pro-lifers should question the agenda of the World Health Organization

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Amerikai pasisekė       2020-05-5 20:26

Jie turi gerą Prezidentą. Kada Lietuvoje prezidentai išdrįs ginti gyvybę?

Citizen Go       2020-05-4 13:11

O kas, jei aš jums pasakyčiau, kad jūsų vardu yra dedami finansiniai įnašai organizacijai, kuri propaguoja negimusių kūdikių žudymą kaip žmogaus teisę, išstūmė melagingą komunistinės Kinijos informaciją apie COVID ir propagavo mokymo programą, kurioje seksualizuojami vaikai ir klasėje diegiama lyčių ideologija?

Ar tai jus pakankamai nuliūdintų, kad veikiate?

Nes būtent taip atsitinka, kai jūsų vyriausybė peržiūri metinį patikrinimą Pasaulio sveikatos organizacijai (PSO), nes didžioji PSO finansavimo dalis priklauso nuo G20 šalių mokesčių mokėtojų įmokų.

Apgaulingas PSO judėjimas prasidėjo, kai JAV prezidentas Donaldas Trumpas paskelbė, kad jo administracija nustos finansuoti PSO po to, kai generalinis direktorius dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus parodė norą priimti ir skleisti komunistinės Kinijos melagingą koronaviruso propagandą.

Jei prezidentas Trumpas neatsisakys (ir jam daromas didelis spaudimas tai daryti), tai kasmet sudaro 419 milijonų dolerių, kurie nebebus siunčiami organizacijai, kuri visame pasaulyje agresyviai stumia abortus ir verčia visapusišką seksualumo švietimą bei LGBT propagandą klasėse.

Tačiau JAV įnašas sudaro tik 15% PSO biudžeto. Tiesą sakant, Europos šalys kasmet jau siunčia pinigus, o dabar PSO nori dar daugiau!

Štai kodėl mums reikia jūsų pagalbos, norint apginti negimusį negimusius vaikus, apsaugoti šių dienų vaikus ir jaunimą bei ginti savo vertybes, raginant imtis veiksmų, kad būtų panaikinta Pasaulio sveikatos organizacija.
Parašykite mūsų peticiją reikalauti, kad Europos Sąjungos ir G20 šalių vadovai nustotų siųsti valstybinius pinigus Pasaulio sveikatos organizacijai.
Kairieji politikai ir žiniasklaida bando išgelbėti Pasaulio sveikatos organizaciją diskredijuodami prezidento Trumpo sprendimą, teigdami, kad neturėtume niekinti PSO skleisdami koronavirusą, nors jos komunistinės Kinijos propagandos skleidimas beveik neabejotinai pagilino pandemiją.

Ir net „koronaviruso“ plitimo piko metu PSO toliau naudoja įmokas, padarytas iš mokesčių mokėtojų lėšų:

• skatinti abortą kaip žmogaus teisę
• Lobistinės šalys, norėdamos legalizuoti abortus
• Bendradarbiaukite su planuota tėvystė ir kitais abortų fojė
• Remti prostitucijos legalizavimą
• Priverskite gydytojus atlikti lyties pakeitimo operacijas vaikams.

Jau nekalbant apie PSO išsamių seksualumo standartų programą, kurioje mokoma „masturbuotis“ net ketverių metų vaikus.
Aš sakyčiau, kad nustoti remti globalistus jreik4jo jau seniai.


Europos Sąjunga ir vadinamosios G20 šalys tame sąraše pirmauja. G20 šalių įmokos Pasaulio sveikatos organizacijai sudaro didžiąją PSO biudžeto dalį.
Ačiū už viską, ką darote,
Ann Kioko ir visa CitizenGO komanda

Speciali „Šeimos stebėjimo“ ataskaita - Pasaulio sveikatos organizacija atskleidė abortus, seksualines teises ir CSS
https://familywatch.org/newsletter-archive/family-watch-special-report-the-world-health-organization-exposed-abortion-sexual-rights-and-cse


Pasaulio sveikatos organizacija propaguoja vaikų „seksualines teises“
https://activistmommy.com/reminder-world-health-organization-promotes-childrens-sexual-rights

PSO ragino abortą paskelbti visuomenės sveikatos problema pandemijos metu
https://www.theguardian.com/global-development/2020/apr/10/declare-abortion-a-public-health-issue-during-pandemic-who-urged

Tarptautinės lytinio švietimo techninės gairės
https://www.comprehensivesexualityeducation.org/cse-materials-index/international-technical-guidance-on-sexuality-education-unesco-2018/

Pro patria       2020-05-4 11:48
Svarbu, kad        2020-05-3 20:04

mūsų politika raminanti, galinti pastumti net pusantro milijardo gyventojų turinčią Kiniją, ypač politologai ir kitos dezi paukštytės.

ah1       2020-05-3 15:27

kas finansuoja PSO rasite įsivedę “who finaning WHO” 2019, vaizdai - dešimt didžiausių contributorių PSO 2019. O kas moka pinigus tas ir muziką užsako - žinomas liaudies posakis.

visada       2020-05-3 14:21

Vagis(velnias)ateina tik vogti, žudyti, naikinti. Aš atėjau, kad žmonės turėtų gyvenimą, kad apsčiai jo turėtų.Jn10-10
https://youtu.be/By-kbU7xIOE

Al.       2020-05-3 13:51

Nerimauti neužtenka - PSO, kaip ir JTO yra užvaldytos komunistinio pogrindžio. Pasauliniu mastu vyksta šliaužiantis komunistinis perversmas. Pasaulio žinisklaidai dedant milžiniškas pastangas, kad jis liktų nepastebėtas visuomenei.

ah1       2020-05-3 13:21

todėl kad geicas finansuoja PSO,  o geico planai ir tikslai nuo 13:00 - 14:05 https://youtu.be/uTOC8pXW0Y8


Rekomenduojame

Geroji Naujiena: mes nesame skolingi kūnui

Įbauginti prezidentai. Vytautas Matulevičius prakalbino Valdo Adamkaus vyriausiąjį patarėją Darių Kuolį

Andrius Švarplys. Kam – anarchija, o kam – „meilės vasara“

Liudvikas Jakimavičius. Šimašiaus pliažas

Justas Stankevičius. Kaip pasikeitė Vokietijos viešasis saugumas nuo pabėgėlių krizės pradžios?

Ir undinėlė rasistė...

Nida Vasiliauskaitė. Apie institucinį rasizmą

Neringa Venckienė. Neatsakyta iki šiol

Liudvikas Jakimavičius. „Vyčiui pliaže – ne vieta“

Kviečiame į kasmetinę Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventę: susitinkame liepos 4 d. Mūšios Didžiosios Kovos apygardos partizanų parke

Robertas Grigas. Aleksandr Galič apie (pra)tylėjimo kainą

Algimantas Rusteika. Apie ką giedosime liepos 6-ąją: apie Lietuvą ar apie vienybę su žmonija?

Rasa Baločkaitė. Kraupusis Merkinės stadionas

Andrius Švarplys. R.Šimašiaus ir Co akcijos matmuo – amputuoti istoriją, atmintį, kančios sakralumą

Per 20 organizacijų reikalauja Prezidento dėmesio istorijos politikai

Vilius Kavaliauskas. Lukiškės: Ką nutyli Vilniaus meras?

Ramūnas Aušrotas. Išlaikyti LRT gyventojams kainuoja triskart brangiau nei Vyriausybę

Nida Vasiliauskaitė. Mokslas yra dalykas didis

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Liudvikas Jakimavičius. Dočys politikuoja

Atgimstantys paminklai. Kun. Robertas Gedvydas Skrinskas: Atkurkime Gumbių kaimo koplystulpį –  išgelbėkime istorinį paminklą

Povilas Urbšys: „Vytis yra tai, kas mus gali suvienyti“

Rasa Čepaitienė. Atsisakantys keistis

Nida Vasiliauskaitė. Apie Linos Žigelytės versiją iš serijos „Kas atsitiko Nidai Vasiliauskaitei?“

Iš propagandos frontų: Dainius Pūras. Apie smėlį ir paplūdimį Lukiškių aikštėje kaip laimingoje erdvėje

Povilas Urbšys: Jei bus priimta tai, ką siūlo valdantieji, Lukiškių aikštėje stovės ne Vytis. Argi tai ne dar viena išdavystė?

Ne juokas. Politinis kompasas pagal liberalus

Andrius Švarplys. Kas gali apginti žodžio laisvę ir laisvę apskritai?

Geroji Naujiena: Stiprūs Jo malone

Vytautas Matulevičius. „270 milijonų, kurie parklupdė Lietuvą“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.