Nerasta rubrikos

Ko Putinas nori iš Trumpo?

Tiesos.lt siūlo   2016 m. lapkričio 27 d. 0:41

14     

    

Ko Putinas nori iš Trumpo?

Alfa.lt

Amerika išsirinko šalies prezidentu milijardierių Donaldą Trumpą, kuris rinkiminės kampanijos metu bene daugiausiai kalbėjo apie vienos šalies vadovą – Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną. Kandidatas į JAV prezidentus D. Trumpas gyrė V. Putiną, žavėjosi jo vadovavimo stiliumi.

Rusijos prezidentas vienas pirmųjų paskambino D. Trumpui ir pasveikino jį su pergale. Rusų spauda pranešė, kad prezidentai sutarė, jog dabartiniai šalių santykiai yra nepatenkinami, kad reikia pradėti kokybiškas derybas, paremtas „lygiateisiškumo, tarpusavio pagarbos bei nesikišimo į šalių vidaus reikalus“ principais. Prezidentai sutarė palaikyti ryšį ir organizuoti susitikimą.

Rusijos prezidento spaudos atstovas Dmitrijus Peskovas pareiškė, kad Rusijos ir naujosios Amerikos valdžios užsienio politikos supratimas yra beveik vienodas. Kremlius, anot aukštų Rusijos diplomatų, puikiai pažįsta D. Trumpo komandą ir nuolat su jos nariais palaikę ryšius. D. Trumpo komandos nariai šiuos faktus viešai paneigė.

Taigi ko Rusijos prezidentas V. Putinas nori iš JAV prezidento D. Trumpo?

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Na, na       2016-11-29 20:36

O kiek daug bijančių kaimynų....Gal paprasčiau būtų pasinaudoti Trampo patarimu ir visiems lietuvaičiams ir (ne tik) bijantiems ruso persikelti gyventi į Afriką ?

To Clerkenwell 2016-11-29 14:35       2016-11-29 20:30

Iš medijų
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir naujai išrinktasis JAV prezidentas Donaldas Trampas pirmą karta pasikalbėjo telefonu 2016-11-14
Pokalbio metu V. Putinas ir D. Trampas ne tik įvertino prastus abiejų šalių tarpusavio santykius, bet ir pasisakė už aktyvius veiksmus atkuriant konstruktyvų bendradarbiavimą“, – rašoma pranešime.
V. Putinas pabrėžė norą, kad dialogas vyktų vienodame lygyje, gerbiant ir nesikišant į šalių vidaus reikalus.
Taipogi buvo išreikštas noras imtis bendrų veiksmų, kovojant su bendru priešu – tarptautiniu terorizmu.

Abu politikai toliau bendraus telefonu ir sieks susitikti asmeniškai.

Letui       2016-11-29 20:08

ponas niekas iš “putlerpropagandoj.sru” netgi nevertas Tamstos nuoširdaus pasipiktinimo.
s.m.

Marginalas >torutai       2016-11-29 17:57

Jei svolačiai ne užgrobė totorių žemės, kuri buvo tada, kada jokių ruskių mongoloidų ten nebūta (apie Kijevo Rusią nešnekame, nes tai ne mongoloidinė Orda), bet “atsiėmė”, tai turi atsiimti ir Lietuvą, ar ne? Koks skirtumas?
Artėja diena, kada kinai atsiims visas “ruskių” žemes, o su fekaliniais alkoholikais pasielgs taip, kaip fekaliniai alkoholikai elgėsi Čečėnijoje.

Clerkenwell       2016-11-29 14:35

Baziuli, matomai nesekete prezidentines kompanijos, bet pasiskaitinejote komunistinius globalistu laikrastukus, kad apsisviestum apie Trumpa.
Trumpas is vis apie Putina nekalbejo, jam jis neidomus. Putinas per silpnas kad kaip nors grestu stipriai Amerikai. Putinas pavojingas tik tada kai tavo salies valdzia yra uzurpave korupcininkai ir/ar komunistai. Tokie kaip Lietuvoj ar ES. Trumpas kalbejo apie Meksika, Kinija, bet tikrai ne apie Rusija.
Matomai ponas perzengete savo kompetencijas. Rasykite apie tai ka suprantate.

> to ruta        2016-11-29 13:23

Ne užgrobė Krymą, o atsiėmė.Skaitykit istoriją, o ne delfiną ir nereikės pliaukšti niekų.Nei pirma revoliucija Ukrainoje nei paskutinė...O kas ten kišosi,KOKIU PAGRINDU ?...pyragėlius vežė iš amerikos, kas organizavo maudaunus ?

to ruta       2016-11-28 18:15

Aš jau nuo 2014, kai užgrobė Krymą Putino televizijų nežiūriu, net filmai pasidarė neįdomus ir atgrasūs, nes juose pilna nevykusios ir tuščios propagandos. Tušti mundurai apkabinėti menkaverčiais ordinais. Putino klano režimas rūpinasi tik savo asmeniniais interesais. Jie išsigando revoliucijos, kai pamatė, kad revoliucija įvyko visai šalia - Ukrainoje. Todėl ėmėsi neregėtų veiksmų apsaugoti save ir savo “skūrą”.

Marginalas       2016-11-28 17:16
ruta       2016-11-28 16:32

Tiek Rusija , tiek JAV sieke dominuoti pasaulyje .Bet ar gali ekonomiskai , kulturiskai tupinti dugne Rusija pretenduoti i lyderius ? Kodel visi sieke Amerikos svajoniu kranto , bet ne okupantes Rusijos represines sistemos , net Putkino ‘druganai’ ir vaikystes draugai savo vaiku ateiti , versla , dvarus , saskaitas perkelia i ‘supuvusius’ vakarus ? Ilsisi , mokosi irgi Europoje ?Tai ka, viena deklaruoja / besaike meile saliai , patriotizma ../, kita daro / vaikus , meiluzias , versla , saskaitas , dvarus ..ikurdina   Vakaruose / , ar tai nuo 1917 metu bolseviku -komunistu -CK - MGB -GPU - NKVD -KGB rezimo islikes dviveidiskumas , melas , amoralumas ..
Dabar, kai technologijos leidzia rasti informacijos ne tik is Putkino propagandiniu leidiniu ir televizijos , kuria VISA kontroliuoja Putkino rezimas , reikia tik noro ir sveiko proto , kad suprasti kas yra kas . Bet yra ir daug pusprociu , kuriems smegenys sukurti TIK gromuliuoti generalines   linijos sukurto propagandinio kiselio .
Nuo 1917 metu Rusija pavirto NIEKO - kruvinu , propagandiniu , represiniu , nieko nesugebanciu kurti , tausoti , dariniu !
Kartais paziuriu ju ziniu , ‘pokalbiu’ laidas , ziauru , tokio nuopolio kulturiniu aspektu , kai kitokios nuomones zmogus , nei gali pasisakyti , nei buti saugus del saves , dar neteko matyti .. Melas , dezinformacija , propaganda ir tiesiog zmoniu durninimas -stai Rusijos dabartinis veidas .

> ko nusikaltėlis putinas gali norėti?        2016-11-27 21:06

V.Putinas gina savo šalies interesus.Ne Putinas griauna valstybes-negi dar neužtenka faktų kas tai atlieka ir vardan ko ?Plėskite akiratį, skaitykit užsienio spaudą, lavinkitės.JAV vyriausybe sukišo milijardus mokesčių mokėtojų dolerių PERVERSMUI Ukrainoj organizavimui, toliau ginklavimui ir karo eskalavimui.
Jie tą viešai demonstruoja ir skaičius sako. žinant tokius įrodymus visiškai aišku kam reikalingas karas Ukrainoj. Tik ne ukrainiečiams ir ne rusams.  Įvelti į karą rusai Ukrainoj silpnina savo visas pozicijas. O būtent to JAV ir siekia. Emocijomis mąstantys to nesupras, neišgirs ir nepamatys. Jie kaip ir jiems būdinga, visu kuo kaltins tik rusus. O tuos išsigimėlius kurie kalti dėl sudraskytos valstybes ir dešimčių tūkstančių lavonu ir milijonu sugriautu likimu tie bukapročiai nemato ir nematys kaltais todel kad jie neturi mastymo. Mastyt jiems neleidžia emocijos ir nusistatymas “rusas kaltas”.Čia lygiai taip pat, kai tvirtinama, jog N.Venckienė nusikaltėlė, nes norėjo apsaugoti dukterėčią.O kiek jai buvo pripaišyta kaltinimų ? Ar bent vienas įrodytas ?

>Jėzusas       2016-11-27 12:24

Kaip Jėzusas turėtumėt žinoti,kad ir jūsų įtakos zona po truputį plečiasi ir pasaulis valdomas ne vien per žemiškas įtakos zonas,o labiausiai per vertybes.Gaila,kad šiuo ginklu nuodėmingi žmonės taip mažai naudojasi.Neįtikina vis jų ir Jūsų užlipimas ant kryžiaus,bedieviai jie vis dar.Kuri ar kurios šalys labiausiai į jas įsikabins,tos ir laimės.Žinoma,tam reikia daugiau drąsos ,nei žalgirio ir dar daug mūšių kartu sudėjus.Čia lygius šansus turi ir Lietuva,tik kad ji nenori tuo patikėti,-per tingi šalis.Išlepino sovietai,-viskas pagalvota,viskas įskaičiuota.

ko nusikaltėlis putinas gali norėti?       2016-11-27 11:19

kaip ir visi nusikaltėliai.
- kad bausmė ateitų kuo vėliau
- kad bausmė būtų kuo mažesnė ir neskausminga.

Jėzusas       2016-11-27 11:05

Braziuli, Braziuli esi propagandos auka.
1. Sankcijos Rusijai tęsiasi jau 300 metų. Dabartinės sankcijos netgi naudingos, kadangi priversti vystyti savo pajėgumus. Pagrindinė Rusijos problema, kad ji yra dolerinės sistemos dalis ir visas kapitalas yra išvedamas per ofšorus ir t.t. Jeigu Putinas savo kapitalą laiko vakaruose - reiškia jis yra vakarų dalis ir šoka pagal vakarų dudelę. JEigu jis toks nėra - reiškia nėra ir Putino paslaptingo kapitalo.
2. Rusijai visai nesvarbu ar kas pripažins Krymą ar ne. Ar kas šiandien kelia Kalininrado klausimą??? Niekam tas neįdomu, nos tas klausimas kur kas aštresnis nei Krymo. Mūsų propagada įtikino mus kad čia kažkas ypatingo tarptautiniuose klausimuose.
3. JAV yra neįdomus Asadas, jų tikslas sugriauti valstybę, kaip jau padarė su eile jų. Jokių ten sukilėlių nėra, yra JAV remiami teroristai. Žaidimas daug platesnis nei tik Sirija. Eilė ateis Saudo arabijai, Katarui ir t.t. Rusijai reikalingas JAV dalyvavimas Sirijos reikaluose… ir pralaimėjimas. Trumpas to negali pažadėti.
4. Įtakos zonos pasaulyje egzistuoja visada, daugiausia šių zonų turi JAV ir panašu norės jų atsisakyti, atsisakant dar išpešti kokios nors naudos - konfliktai ir t.t. Esmė yra ne norėti turėti tokias zonas o galėti išlaikyti.
LIetuvos problema yra ta, kad čia nėra žmonių kurie suprastu globalius procesus, galėtų formuoti nacionalinius tikslus ir strategiją jiems siekti. Tautos išlikimo aspektu sovietmetis buvo aukso amžius lyginant su 25 “nepriklausomybės” metais. Ar kas įsivaizduojat kas čia bus dar po 25 metų? Turbut baisu ar ne???

stasys       2016-11-27 11:03

Amerika ne Rusija ir ten vienas žmogus nėra tiek svarbus apsprendžiant jos užsienio politika, Trampo pergalė musuose labiau mistifikuotas reiškinys padiktuotas nežinomybe vertinat ji iš rusiškos varpinės. Pragmatikas sprendimus daro remdamasis savais įsitykinimais ,kurie formuojami esamos situacijos vertinimu, o ka daryti.!!...paprastai tai reiškia kompromisinį sprendimą be jokiu moraliniu nuostatu vardan aukso viduriuko. Kiek tokia politika bus žalinga pasaulio bendruomenei ir kiek naudinga amerikai parodys laikas..viena aišku tai šansas Europai vėl tapti ta jėga kuri verta savo didžio ir reikšmingumo.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.