Nerasta rubrikos

Klonio g. bus paminėta Garliavos šturmo penkerių metų sukaktis

Tiesos.lt redakcija   2017 m. gegužės 16 d. 0:00

26     

    

Klonio g. bus paminėta Garliavos šturmo penkerių metų sukaktis

Gegužės 17 d., trečiadienį, 12 val. „Drąsos kelias“, kaip ir kasmet, kviečia susirinkti Laimutės ir Vytauto Kedžių sodybos kieme, Klonio g. 5, ir paminėti Garliavos šturmo penkerių metų sukaktį.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Catholic Family       2017-05-18 23:45

https://c-fam.org/turtle_bay/world-bank-promotes-lgbt-agenda-international-un-experts-join/
World Bank promotes the LGBT agenda. International and UN experts join.
By Marianna Orlandi, Ph.D. | May 16, 2017
On the “International Day against Homophobia, Transphobia & Biphobia” (IDAHOT 2017) an incredible number of events and activities focused on the rights of individuals who identify as members of the LGBTIQ community will take place all around the world.
Readers might be surprised to learn that the World Bank will be one of the biggest sponsors of this advocacy. As reported on its website, on May 17, the World Bank will organize and participate in a series of events in Bangkok, Salzburg, and Washington, DC, to commemorate IDAHOT 2017.
“These activities aim to highlight the challenges and opportunities for promoting the inclusion of sexual orientation and gender identity (SOGI) in global development—in pursuit of the twin goals of ending extreme poverty and boosting shared prosperity.”
Since January 2015, the Bank has a SOGI Task Force “to place a stronger emphasis on the SOGI agenda as well as to spearhead a coherent effort for SOGI inclusion.” Since last November, it also has a SOGI Global Advisor.
The World Bank presents itself as “one of the world’s largest sources of funding and knowledge for developing countries.” The definition now applies also to “developing” rights.
As of today, human rights remain as universal as they were in 1948. They belong equally to all human beings, regardless of their sexual preferences, habits, or feelings.
The World Bank’s activism, however, comes in egregious company.
On May 16, a joint press release by UN and international human rights experts, called for protections of “trans and gender diverse children.”
Yes, children.
Regardless on one’s views on LGBT rights, same-sex marriage, or on “gender as a social construct,” I am deeply troubled at the idea that a child should be addressed based upon his/her sexual preferences.  I think we should all be.
The UN experts included: UN Committee on the Rights of the Child (CRC); UN Committee Against Torture (CAT); Mr. Philip Alston, Special Rapporteur on extreme poverty and human rights; Ms. Koumbou Boly Barry, Special Rapporteur on the right to education, Mr. Vitit Muntarbhorn, Independent Expert on protection against violence and discrimination based on sexual orientation and gender identity, M r. D a i n i u s   P ῡ r a s, S p e c i a l R a p p o r t e u r o n t h e r i g h t t o h e a l t h; Ms. Dubravka Dubravka Šimonović, Special Rapporteur on violence against women, its causes and consequences, and the Working Group on the issue of discrimination against women in law and in practice.
It was signed also by: the Inter-American Commission on Human Rights (IACHR); the African Commission on Human and Peoples’ Rights (ACHPR): Mr. Lawrence Murugu Mute, Chairperson of the Committee for the Prevention of Torture in Africa; and by the Council of Europe: Mr. Nils Muižnieks, Commissioner for Human Rights.

Sta       2017-05-17 15:56

Jūs teisus, verkė tik neabejingieji Mergaitės skausmui,mąstantys ir nepraradę sąžinės, o tokių, mano pastebėjimu, Lietuvoje beliko nedaug, o vienas pakankamai aukštas ir net norintis užkopti dar aukščiau, net džiaugėsi ...

>iš už jūrų, marių        2017-05-17 13:37

Kad Jūsų širdis verkia, mielai tikiu ir gerbiu. (Apie save galiu pasakyti panašiai.) Bet tik jau ne “visa Lietuva”. Neverkė ta visa Lietuva prieš 5 metus, labai daug kam buvo arba šiaip smalsu, arba giliai vienodai.

Dėl to ir turime ką turime…

Baudžia Dievas Lietuvą už nekalto vaiko (tiksliau dviejų vaikų, juk buvo ir Deimantės pusseserė) ašaras.
Ir teisingai daro.
Manau, dar ne to susilauksim…

Stasys       2017-05-17 8:06

Taip.liūdna ir tiek ...

Dzeikas       2017-05-17 7:04

simplui: neapsimesk naiviu. Samdytu ne federalus, o banditus. Ir tai, kam? Musu spectarnybu vyrukai mesinet moka patys. Toliau kaip sakei. Vis dar siulai rodyti vidurini pirsta?
Nesakau, kad visus JAV nupirkt galima.Bet kanalu ir kontaktu kas gali surast konfidencialia informacija daug. Vienas atsisakys, kitam duosi $10.000 ir informacija gausi.
Isdeti filmuota medziaga inetan galima, bet tik per nepazistamus zmones. Taciau tai keblu.Amerikieciai gi ne mazi vaikai, kodel jie turetu daryti tai uz tave , juo labiau is anonimo?
Vienzo tai spekuliaciju objektas, kodel Venckiene elgiasi taip , o ne kitaip.Visi variantai turi uz ir pries.
Aisku, tiek, kad lietuviu tauta negali uztikrinti savo valdzios kontroles ir priverst valdzia vykdyti teisinguma ir susidorojimas su Deimante ta akivaizdziai irodo.
Noretume kad JAV mums padetu tame. Taciau JAV politikai, ne visuomenininkai-entuziastai.Jie savu reikalu turi ir bijosi savuju visuomeniniu organizaciju. O Lietuva jiems - tarptautines politikos objektas NATO ir priesveiksmiui Rusijai kontekste. Jus gi neisvaizduojate Trumpo sakant mazdaug , “mes neteiksime NATO garantiju Lietuvai todel, kad jos pareigunai pedofilus dangsto”. Jis nustebes pasakytu: “tai paciu lietuviu reikalas”. Butu masiniai protestai, riauses del Deimates - tada jankiai kilsteltu antaki , paklaustu: ‘are you OK?’ O siaip, kad ir zinodami su kuo reikala turi.Na tai ‘savu kales vaiku’ jie daug turi.Sakykim Haiti rezimas manote geresnis? Slykstysi naudotis ju paslaugomis, bet ka darysi…

simple       2017-05-16 21:20

Nusifilmuoji. Perduodi flashkėje video draugui amerikonui. Tas įkelia į netą.
Kai ateina klausinėtojai- parodo vidurinį pirštą. Viskas. Ką suseksi? Nieko.
Jokie pinigai nepaděs. O fedams tokiame reikale nėra ką veikti. Nebent mūsų nusmurgėliai nupirktų fedus. Bet visas mūsų biudžetas niolika kartų mažesnis nei fbi.
Nėra jokios Venskieněs jokioje amerikoje. Ir niekada nebuvo. Blefas ir pasakos mulkiams.

Dzeikas       2017-05-16 20:35

Pats domejausi kaip vykdoma nusikalteliu paieska JAV.JAV valdzia aisku Lietuvos pedofilu gynejams netalkininkaus ir Venckienes ieskot nepades, taciau privatininkai…milijono-dvieju manau pakaktu. Prie veidu atpazinimo technologiju aisku neprieitu- FBI ekskliuzyvas, taciau pagal netiesioginius pedsakus jeigu galimu asmenu padejusiu Neringai pakankamai siauras, su mineta pinigu suma rasti besislapstanti zmogu galima.
Vienzo is esmes neneigiu tamstos teiginiu.Man regis tik pervertini asmens paieskos kastus.Ypac jeigu N.V. naudojasi inetu. Jeigu pabegtu i koki Wayominga ir miske kalnuose pasisleptu visiskai nepalikusi pedsaku - tada milijono nepakaktu.

tylėjimo kaina       2017-05-16 19:10

dingusio Venckų berniuko gyvybė yra puikus motyvas tylėti.
jeigu budeliai pasiūlė rinktis tarp tylėjimo ir vaiko atgavimo gabaliukais, nesunku spėti koks buvo pasirinkimas.
labai abejotina, jog jankių valdžia leistųsi padėti lietuviško režimo smogikams medžioti nekaltą žmogų.
kaip pavyzdys yra buvusio saugumiečio Paberalio pasislėpimas nuo susidorojimo JAV.
mūsiškiai paprašė atiduoti ir gavo didžiulę riebią špygą.
pasamdyti kietus privatininkus amerikonus mūsiškiams neužtektų pinigų, o mūsų saugumiečių galimybėms patiems kažką surasti yra daugiau nei juokingos- mulkiai.
kita vertus nėra abejonių, jog jankių spectarnybos apie Garliavos bylą žino labai daug.
ta informacija leidžia pedofilijoje įklimpusius lietuviškos valdžios bonzas laikyti už pautų ir naudotis.

Dzeikas       2017-05-16 18:55

Anoniminiam oponentui:
As atsakinejau i minti, o ne tam ar kitam. Juk diskusija idomi dalinantis idejomis , o ne pagerbiant/ne ta ar ana oponenta.
Negaliu komentuoti Venckienes pasitraukimo i JAV arba nuzudymo versija.Faktu zinau tiek kiek ir visi.Tik smegenis maziau plaunamos ir atpratytas ziureti valdziai burna ir jausti jai kazkoki pieteta(pagarba sumisusi su susizavejimu).Ka ir parode Cikagos lietuviai nusvilpe(n) “gaisrininko dukra” po prijaucianciu pedofilams susidorojimo su Mergaite. Apsauginiai bande kreiptis i policajus, girdi sutramdykit tuos kandis, jokios pagarbos girdi auksciausiajai asabai. Policajai amerikieciai tai ir atsake, kad JAV laisva salis ir reiksti savo nuomuone niekam nedraudziama.Aisku, prezidentes kortezo auto liesti ar gadinti negalima - cia butu kirte per rankas. Siaip amerikietis jeigu salies vadovas jam nepatinka gali net ranku is kyseniu neissitraukt gatvej sutikes.Dzyn jam. na lietuviukai pagyvene JAV irgi tos dvasios persisemia.
Jeigu ju tarpe preze kalbetu tai ka ji kalba Lietuvoje - na ten isterisko juoko priepuoli sukeltu.Pasijuoktu kaip is turgaus durnelio ir tiek.
Ar gali Lietuvos spectarnybos rasti ir nuzudyti jiems ar pedofilu lobby trukdancius asmenis JAV ? Gali.Nors tai ir brangiai kainuotu(bilietai tik maziausios islaidos butu).Bet informacija uz didelius pinigus gali surinkt net privacios strukturos. Be to reikia galus paslept, nes jeigu galingos strukturos ims tirti - tai istirtu.
Cia galima daug kalbet apie tai, gali-negali, verta - neverta. Bet pasakyt konkreciai gyva Venckiene ar ne ... Speliojimai.
Yra jos vyras advokatas.Taciau tyli. Kodel? Misiu lygtais nelaike.

Garliava taps tarsi Lietuvos FATIMA       2017-05-16 18:26

Turėkite kantrybės.Dangus stebi mūsų poelgius.Nesudvejokite.Liuciją irgi plakė motina rykšte už Tiesos sakymą.Mariją regėjusius vaikus buvo pagrobęs įtakingas masonas ir liepė prisipažint ,kad melavo,nors vaikai sakė tiesą.Bažnyčios tarnai irgi vaikų pasakojimu netikėjo.

Dzeikui       2017-05-16 17:52

Na, tamsta gyveni Amerikoje. Papasakok mums- ar tikrai pavojinga ir neįmanoma būnant JAV saugiai, nesibaiminant jog Lietuvos režimo parankiniai suuos, išplatinti internete video įrašą kuriame savo šalininkams parodytum jog esi gyvas? Man atrodo, jog yra bent 1001 būdas nesunkiai tai padaryti.
Negi klystu?
Venskienei “būnant amerikoje” Deimantė buvo “išvežta į užsienį”. Vienas svarbiausių įvykių Garliavos bylos epopėjoje. Venskienei vienareikšmiškai.
Man taip būtų, visą jutūbą protesto videorolikais užversčiau.
O kaip buvo? Iš “amerikos” visiška tyla. Nelogiška, netipiška.
Ir aplamai- tenykščių lietuvių tarpe ar bent teko sutikti ką nors kas būtų sakęs jog matė pas jus Neringą?

Dzeikui       2017-05-16 17:51

Na, tamsta gyveni Amerikoje. Papasakok mms- ar tikrai pavojinga ir neįmanoma būnant JAV saugiai, nesibaiminant jog Lietuvos režimo parankiniai suos, išplatinti internete video įrašą kuriame savo šalininkams parodytum jog esi gyvas? Man atrodo, jog yra bent 1001 būdas nesunkiai tai padaryti.
Negi klystu?
Venskienei “būnant amerikoje” Deimantė buvo “išvežta į užsienį”. Vienas svarbiausių įvykių Garliavos bylos epopėjoje. Venskienei vienareikšmiškai.
Man taip būtų, visą jutūbą protesto videorolikais užversčiau.
O kaip buvo? Iš “amerikos” visiška tyla. Nelogiška, netipiška.
Ir aplamai- tenykščių lietuvių tarpe ar bent teko sutikti ką nors kas būtų sakęs jog matė pas jus Neringą?

Dzeikui       2017-05-16 17:40

Panašu jog replikavote ne tam komentarui.

Dzeikas       2017-05-16 17:39

O bet taciau:
Stilistinis neatatikimas todel, kad Venckiene dingo tuo metu, kai ja norejo arestuoti.Buvo ruosiamasi arba bent daromas toks vaizdas. Netiko ji kovotojams su pedofilijos priesais taip pat.
Si slidi kolizija neisvengiamai isrysketu jeigu butu pradeta diskusija kokio straipsnio paskatinta. Na ir zurnalistai supranta , kad busi savizudis arba rizikuoji pabaigti karjera parases straipsni (spausdinys ar inet-portalas isdrises paviesinti toki straipsni liks be reklamos ir “padziaus autus’) su tokiu klausimu.

Dzeikas       2017-05-16 17:30

Keturiems metams:
visiskai nebutinas valdzios palaiminimas svesti ar mineti ta ar kita diena.
Taciau iskelti trispalve perrista juodu kaspinu ta diena butu grazi iniciatyva.
Siaqi bylai:
Geda subjektyvus dalykas.Jeigu jos nejauciama - tai jos tarsi ir nera. Todel jusu kreipinys i valstybe atstovaujancia sutve bergzdzias. Tarp keturiu akiu jie jums pro peti pasakytu: tau geda - tu ir gedinkis. Ir ka jus jiems i tai? Jie absoliuciai nebijo savuju. Donoru - kazkiek prisibijo prarast.Maskvos smarkiai bijojo, nes su jais galejo pasielgt kaip su Deimante tik zymiai profesionaliau ir nuozmiau.

O bet tačiau       2017-05-16 17:01

Kodėl taip bijoma aptarinėti galimo Venckienės pagrobimo ir nužudymo versijos?
Todėl kad tuomet šimtams veikėjų tektų atsisveikinti su aukštais postais, o ne vienam ir sėsti iki gyvos galvos, nes Seimo narės pagrobimas ir suplanuotas nužudymas traktuotinas kaip itin sunkus antivalstybinis nusikaltimas.
Gal būtent todėl taip smarkiai pučiamas ” amerikos” burbulas? Siekiant nuslėpti baisų nusikaltimą.

si byla       2017-05-16 16:25

o tiksliau visos bylos - didziule geda valstybei.

Vijolė       2017-05-16 13:44

Jei ne Drąsiaus Kedžio tragedija, lig šiol nežinotume , kokioje šalyje gyvename.
Kalbu apie daugumą iš mūsų. Tie, kurie su teisėsauga buvo susidūrę anksčiau,iš karto suprato, kas vyksta.

Garliavos ŠTURMAS perskėlė LIETUVĄ       2017-05-16 13:03

Dievas pasirinko LAKMUSO popierėlį.
Įjungus kuliamąją vieni eis į PELUS,kiti keliaus prie grūdų.
Ir šiaip kasdienybėje lengva atpažinti žmogų iš vieno atsakymo.Tereikia paklausti ar PEDOFIJA Garliavoj buvo.
Nedaug tepaklius prie grūdų...
Bet juk Dievas irgi daugiau nesitikėjo.
Kiek bus ,tiek užteks.
Likite savimi.

"žinioms"       2017-05-16 12:39

viena boba sakė?
nėra jokių įrodymų.
stumi gudrią propagandą.
atmetu.

Žinios       2017-05-16 11:33

N.Venckienė yra gyva, turi paprastą darbą, nesusijusį su teise, bet tikrai ne tokį, apie kokį triūbijo Kuzios. Tam tikrą paramą čia, Lietuvoje, teismų dorojamiems teikia, ne visi jie tai žino. Per tokį pragarą perėjusi moteris jau nebėra kovotoja, yra tam tikra prasme palūžusi. Didelė politikė ji galiausiai ir nebuvo, bet vis vien padarė daugiau, nei kiti dideli politikai.

Mintis       2017-05-16 11:20

Ar nevertėtų pasiūlyti dabartiniam Seimui papildyti Valstybinių minėtinų dienų sąrašą Gegužės 17 -ąja? Juk tai diena, kai “Pagaliau Valstybė parodė turinti valią!” (Vytautas Ališauskas). Galima būtų taip ir pavadinti: “Valstybės Valios diena”. Kaip mintis? Norėtųsi matyti seimūnų mordas, svarstančias tokį klausimą.

Tarabilda       2017-05-16 9:10

Ar yra paskelbta Interpolo paieška? Jei būtų kreiptasi į Interpolą, turėtume ir atsakymą. Amerikoj nuo Interpolo nepasislėpsi.

babalu.       2017-05-16 8:03

giminės ir vyras žino kur ji yra.

Keturi metai       2017-05-16 6:14

Sukanka keturi metai kaip be žinios dingo LR parlamento narė N. Venskienė.
Per keturis metus neužfiksuotas nei vienas gyvas kontaktas su dingusiąja kurį galėtų patvirtinti nešališkas šaltinis.
Per keturis metus nebuvo gautas nei vienas filmuotas vaizdo įrašas, kuriuo būtų įrodyta jog N.Venskienė gyva. Garso įrašų tą patvirtinančių taip pat nėra.
Yra tik nežinia kieno imituojami “Venskienės laiškai iš Amerikos”.
Jokių įrodymų kad tuos laiškus rašė dingusioji nėra. Jokių.
Dar buvo kvala fotomontažo klastotė liettrydyje, kurioje pavasariniu vilnoniu kostiumėliu vilkinčios Venckienės atvaizdas primityviai įklijuotas amerikos didmiesčio gatvės fone tarp pusnuogių praeivių tvyrant 32 laipsnių karščiui.
Viskas.
Ar sudėtinga nusifilmuoti ir per trečius asmenis atsiųsti savo interviu video iš Amerikos? Lengviau nei du pirštus apmyžt. Bet per keturis metus neatsiųsta.
Ar toks elgesys bent kiek būdingas dingusiai Neringai? Net iš tolo ne.
Ar šiandien Klonio gatvėje pamatysime iš ekrano kalbančią p. Neringą? Juk tokia proga, neeilinė.
Ne.
Nes prieš ketverius metus nužudytas žmogus negali kalbėti.
Tai kokie ” specialistai” pagrobė ir nužudė seimo narę, kas organizavo pasakų apie pabėgimą į amerikas skleidimą?
Eilinių bamditėlių gaujelė?

iš už jūrų, marių       2017-05-16 3:43

Netylėti. Neužmiršti. Lietuvos valdžia, teisėtvarka pražudė nekaltą vaiką, kad apsaugotų savo praplatintus pasturgalius, daugelis seime ir valdžioj “pritarė” jiems, kad išsaugotų vietą prie lovio, kad liktų “savais”. Mergaitės, kurią be galo mylėjo seneliai, teta Neringa, nebėra. Mieli tautiečiai, palaistykit ašaromis nors 5 metų LIEPAITĘ, kuri buvo pasodinta Kedžių kieme, po mergaitės pagrobimo jėga. Ne tam ją šitaip žiauriai grobė  240 ginkluoti pareigūnai, kad ją vėl paleistų į laisvę... 2012 m. gegužės 17-ta yra pati gėdingiausia Nepriklausomos Lietuvos diena. Penkis metus verkia mano širdis, verkia visa Lietuva.


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Kas yra ir ko nėra paskutinėje rudens sesijos Seimo programoje?

Audriaus Bačiulio replika: O dabar įsivaizduokime…

Nuomonė: Neringa Venckienė. Lietuva nesiskiria nuo Rusijos

Algimantas Rusteika. Jie pralaimėjo, tik dar nei jie, nei mes to nesupratom. Supraskim

Vytautas Radžvilas. „Pagal šiandien teisiančius rezistentus, turime tapti mankurtais“

Laimonas Kairiūkštis. Olimpo dievai akli: lietuviškas švietimas

Liutauras Stoškus. Keletas štrichų iš asmeninės rinkiminės patirties su pasiūlymais rinkimų sistemos tobulinimui

Vidas Rachlevičius. ES eksportuoja tai, ko britai visai nepageidauja

Gintaras Furmanavičius. Nemira Pumprickaitė įgarsino LRT svajones

Ramūnas Aušrotas. Visuomenė turi žinoti, kokia yra Lietuvos švietimo tarybos narių pozicija

Algimantas Rusteika. Iš duobagyvių gyvenimo

Liudvikas Jakimavičius. Revoliucija kaip žaidimas

Neringa Venckienė. L. Stankūnaitės advokatė Grubliauskienė jau aiškina, kad Deimantė kalba su akcentu

Ramūnas Aušrotas. Ar vienaragis priklauso gėjams?

Arvydas Anušauskas. Demonstratyvus Kremliaus noras susitapatinti su okupantais

Geroji Naujiena: „Meilė – įstatymo pilnatvė“

Neringa Venckienė. Deimantės negalima apklausti teisme, nes ji ... nebekalba lietuviškai?

Vytautas Sinica. Tylėti būtų gėda patiems prieš save

Povilas Gylys. Po rinkimų nors ir tvanas?

Andrius Švarplys. Čia ir dedam tašką kalboms apie VDU bendruomenę?

„Nacionalinis susivienijimas“ pateikė skundą Vyriausiajai rinkimų komisijai

Algimantas Rusteika. Prasideda sisteminis Nacionalinio susivienijimo puolimas

Sukurta LGGRT centro konsultacinė ekspertų komisija

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Skųsime viską ir visus? Nuo kaukių iki šeimos ir vaiko teisių

Buvusios Suomijos ministrės žodžio laisvės byla: „Bauginimais neprivers manęs slėpti tikėjimo“

Algimantas Rusteika. Naujienos iš „demokratijos“ frontų

Andrius Švarplys. Uždaviau tris klausimus kandidatei į VDU rektoriaus postą prof. Mildai Ališauskienei

Apšmeižtą LGGRTC patarėją ginti stojo patriotinės organizacijos

Algimantas Rusteika. Sunki lyderystės našta (drama)

Agnė Širinskienė: „Nesinorėtų įtarti, kad mūsų specialiosios tarnybos užsiima ne ikiteisminiu tyrimu, o politikavimu“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.