Žmogaus teisės, Tikėjimo persekiojimas

Kinijos prezidentas: „Bažnyčios yra didelė grėsmė nacionaliniam saugumui“

Tiesos.lt siūlo   2018 m. balandžio 24 d. 20:07

7     

    

Kinijos prezidentas: „Bažnyčios yra didelė grėsmė nacionaliniam saugumui“

Pro Patria

Komunistų valdoma Kinijos valdžia toliau siekia religiją perimti į savo rankas ir ja manipuliuoti pagal savo poreikius.

Kinijos prezidentas Xi Jinping buvo apkaltintas „ypatingu priešiškumu“ Kinijos krikščionių atžvilgiu.

China Aid organizacijos įkūrėjas Bobas Fu teigia, kad Kinijoje krikščionybė vis labiau traktuojama kaip grėsmė stabiliam komunistiniam valdymui. Pasak B. Fu, šalyje persekiojimų krikščionių skaičius per pastaruosius 12 mėnesių itin išaugo: „Mūsų duomenimis persekiojamų žmonių skaičius, skaičiuojant tik krikščionis, praėjusiais metais pasiekė 223 tūkstančius, kuomet 2016 m. tokių buvo 48 tūkstančiai.“

Jis taip pat pažymi, kad norėdamas efektyvesnės religijos kontrolės, Pekinas verčia bažnyčias įdiegti veido atpažinimo sistemas. Naujovių tikslas – identifikuoti ir sekti tuos, kurie jose lankosi. „Kiekviena bažnyčia yra priversta įdiegti veido atpažinimo sistemas ir kiekvieną bažnyčios pastatą... verčiama paženklinti uždraudžiant juose lankytis vaikams, studentams, valstybės tarnautojams, kariniam personalui ir komunistų partijos nariams.“

Kinijos prezidentas yra sakęs: „visos religijos turi būti orientuotos į kinų poreikius (Chinese-orientated)“.

Matyt, dėl „kinų poreikių“ per praėjusias šv. Velykas Kinija uždraudė internetinę Biblijų prekybą.

Kovą, komunistų valdžiai tęsiant krikščionių persekiojimą, krikščionims Šv. Velykų metu buvo skirtas namų areštas tam, kad šie nesilankytų bažnyčiose. Henano provincijoje krikščionių susibūrimai buvo efektyviai uždrausti, o iš namų išeiti norintys krikščionys buvo verčiami informuoti policiją, kur ir kada nori eiti.

Parengta pagal China President Xi Jinping thinks churches are ‘severe national security Threat’

propatria.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

VaidasVDS       2018-04-30 8:33

Žinai, šmaikštuoli, kad haliucinacijos yra labai blogas dalykas, ypač kuomet jos perkeliamos į neva visiškai šventus raštus. Tada tikėjimas ir apsunksta, juk kitiems reikia kažkaip pateisinti haliucinacijas. Ir tuomet prieš sveiko proto žmones visa tai atrodo ne kaip.
Pvz., ėjo Jėzus vandeniu, ar nėjo. Petro sapnas ir su tuo susiję haliucinacijos buvo perkeltos į NT. O jums belieka tikėti tuo, ką susapnavo Petras, kaip tikru faktu. O juk iš esmės ta haliucinacija neturi visiškai jokios dvasinės reikšmės, išskyrus tai, kad tai labai garsi haliucinacija…

Vaidui VDS       2018-04-30 8:18

Ar dažnai kamuoja urantinės haliucinacijos?

Life Site News       2018-04-29 1:12

Cardinal Burke makes ‘final plea’ for clarity to Pope Francis on dubia anniversary
https://www.lifesitenews.com/news/cardinal-burke-makes-final-plea-for-clarity-to-pope-francis-on-dubia-annive

VaidasVDS       2018-04-28 23:22

Abejingiems,
“Visos Kristaus paliktos priemonės - egzorcizmai, benedikcijos, konsekracijos, - kuriomis naudojasi krikščionybė savo paskyrimui vykdyti…”
——
Deja, krikščionybės paskyrimas buvo visiškai kitoks. Jos paskyrimas buvo mylėti, siekti brolybės, atleisti ir tikėti, ne tiek į Kristaus dieviškumą, kiek į Dievo Tėvo dvasinį viešpatavimą, bet ne per baimę, o per meilę, ne per kerštą, bet per atleidimą, ne per abejingumą, bet per aktyvią ir išmintingą veiklą gėriu nugalint bet kokį blogį.
Bet krikščionybė pasuko beveik visai ne ten - į egzorcizmus, benedikcijas ir kitokias nelabai ką bendro su tikėjimu turinčias priemones. Konsekraciją Jėzus formaliai įvedė tam, kad žmonės turėtų juos vienijantį dvasinį apjungimą. Bet būtent žmonių atliekama konsekracija ne sujungė, bet kai kuriuos krikščionis ir suskaldė. Tad nesistebėkite, kad krikščionybė taip apsilpo. Bet tikroji krikščionybė tikrai atsikurs, bet jai reiks kažkaip įveikti (paveikti) senąją...

Nebūkite abejingi       2018-04-27 7:14

Antanas Maceina. Kristaus gimimas tautai:


“Krikščionybė, apimdama visą pasaulį ir visą gyvenimą, savaime turi apimti ir tautą kaip vienetą. Krikščionybė nėra tik individualaus išganymo religija. Ji savo galia siekia bendruomenės gelmes. Kristaus Įsikūnijimas ir jo Kančios žygis būtų nesuprastas, jeigu mes jį sietume tik su atskiro asmens atpirkimu, o atitrauktume jį nuo žmogiškųjų bendruomenių atpirkimo. Atskiro asmens išganymas yra tik pusė uždavinio, kurį krikščionybė turi atlikti. Antrąją pusę sudaro Dievo Karalystės plėtimas ir stiprinimas. Tuo tarpu šioje srityje, pripažinkime atvirai, turi daugiau reikšmės bendruomenių galingumas, negu atskirų asmenų nuostatos. Čia todėl ir tauta pasirodo kaip reali ir vieninga jėga, kuri turi būti pašvęsta ir perkeista, kad galėtų dalyvauti Dievo Karalystėje ir kaip objektas ir kaip aktyvus josios narys. Visos Kristaus paliktos priemonės - egzorcizmai, benedikcijos, konsekracijos, - kuriomis naudojasi krikščionybė savo paskyrimui vykdyti, liečia ne tik atskirus žmones, bet ir tautą kaip tokią. Tauta, sudarydama žmogaus ir žmonijos būtiną gyvenimo būdą, savaime yra krikščionybės paliečiama, apimama, pašvenčiama ir perkeičiama.”


Romano Guardini:

“Tautiniai santykiai yra tokie gilūs, kad pati tauta virsta dieviškąja paslaptimi, į kurią reikia tikėti. Kas su ja praranda ryšį, tas jį praranda ir su gyvuoju Dievu.”

Иеромонах Роман:

Без Бога нация - толпа,
объединённая пороком.
Или слепа, или тупа,
иль, что ещё страшней,
жестока.

 

 

 

Jota > Nepasirašysiu       2018-04-26 8:03

Stebiuosi, kaip galima taip apakti. Dar Tertulijonas teigė, jog žmogaus siela jau pačia savo prigimtimi yra krikščioniška. Kaip šitaip šėtonas gali apakinti, jog žmogus nebeįžvelgia net šešėlio savo dieviškosios prigimties!

Nepasirašysiu        2018-04-25 10:00

Krikščionybe YRA grėsme nacionaliniam saugumui - taip visuomet mane visos Azijos (ir ne tik) šalys. Krikščionybe ten, kaip ir į Lietuva, atėjo ranka rankon su vakaru kolonizacija. Iš pradžių buvo atsiųsti jėzuitų šnipai, pavyzdziui, sudare visos Kinijos žemėlapį. Tuomet atėjo armijos ir visos tautos apnuodijimas opiumu.
Pasidomėkite, kaip su krikščionimis elgesi ir neoficialiai tebesielgia Japonija ir kitos sekmingiausios/mažiausiai kolonizuotos valstybes.
Priminsiu, kad Azijos valstybėms religija nebūtina ir dėl to, kad jų nereligines filosofijos yra ypač sėkmingos. Kinu IQ yra aukščiausias pasaulyje. Ar esate mate nedarnia kinu šeima? Ar esate mate kiną prašant išmaldos? Viskas tuo pasakyta.
O tada apsidairykite aplinkui ir pasižiūrėkite, kokios “filosofijos” laikosi lietuves motinos ir kaip elgiasi lietuviai vaikai. Ateitis aiški.
Ir dar - Lietuva laikėsi tokios pačios politikos krikščionybės atžvilgiu, kaip ir Kinija - tam LDK buvo sukurta valstybes kontroliuojama Lietuvos pravoslavų metropolija. Katalikybe Lietuvoje turėtų būti kontroliuojama taip pat - nenormalu, kai tiek įtakos turi Lietuvos katalikų korporacija su savo lobizmu, mokesčių nemokėjimu, nekonstitucine įtaka, viešbučiu ir konferencijų centru statybomis Vilniaus senamiestyje. Tiesa, medicininėmis kanapėmis dar neprekiauja, bet ir tai ne už kalnu.


Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Telkianti istorinės atminties politika

Geroji Naujiena: Jei tik turėtume tikėjimą...

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga: švietimo problemos ne tik kad nebuvo išspręstos, bet dar ir pagilėjo

Valdas Vižinis. Lietuvos valdžios elito karas prieš visuomenę tęsiasi

Verta prisiminti. Kun. Marius Talutis. Daugiau negu sutapimai…

Kaip nusišalinant nenusišalinti? Rūtos Visocnik replika apie Kauno miesto „vieningųjų“ diegiamą savivaldos modelį

Ką popiežius Pranciškus sveikindamas pasakė kardinolui Sigitui?

Andrius Navickas: siūlau Švietimo ministeriją iškelti į Estiją

Rūta Visocnik. Ar gali „vaiko teisės“ kviesti tėvus į posėdžius nenurodydamos aiškios priežasties?

Vidmanto Valiušaičio knygos „Istorikai nenaudoja dalies šaltinių“ pristatymas (video)

Algimantas Rusteika. Jei direktoriumi būčiau aš

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: pasakyk bankui „sudie“

Nuo bačkos. Bernardas Gailius. Patriotizmas trukdo valstybei augti

Jurga Lago: Mes iš Lietuvos

Lietuvoje nutylėta Europos Parlamento istorinė rezoliucija „Dėl europinės atminties svarbos Europos ateičiai“ –  dar vienas smūgis R. Šimašiui

Vytautas Sinica. Apie ministro Kukuraičio kovą su skurdu ir socialine atskirtimi

Eurofederalistai kviečia į diskusiją: „Kalbėkime apie klimatą“

Vytautas Radžvilas. Lukiškių aikštėje – paneuropinio konflikto aidas

Kviečiame į konferenciją Kaune spalio 5 dieną!

Vytautas Sinica. Pasikartojanti klaida diskusijose apie tautiškumą

Marijus Kaukėnas‎: Apie turą po Labanoro girios kirtavietes, arba Ir vėl apie teisėtumą, prasilenkiantį su teisingumu

Susipažinkite: Labanoro dykros

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Ar reikia Kauno rajoną prijungti prie Kauno?

Gintautas Vaitoška. Dievui ir Tėvynei!

Andrius Švarplys. Kažkas atsitiko Vakarų žmogui

Algimantas Zolubas. Mero Šimašiaus didelis viešosios tvarkos pažeidimas

Vytautas Sinica. „Nausėda labai skiriasi nuo Grybauskaitės“

Kiečiame į tarptautinę konferenciją „Antikomunistinis pasipriešinimas Centrinėje ir Rytų Europoje po Antrojo pasaulinio karo“

Liutauras Stoškus. Jaunimo eitynės už ateitį

Irena Vasinauskaitė. Miesto Medžių išvarymas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.