Demokratija ir valdymas, Partijos

Kęstutis Ignatavičius. Naglio Puteikio politika – tai „skaldyk ir valdyk“?

Tiesos.lt redakcija   2015 m. gruodžio 14 d. 19:04

111     

    

Kęstutis Ignatavičius. Naglio Puteikio politika – tai „skaldyk ir valdyk“?

Siūlome aktyvaus visuomenininko, Jungtinio Demokratinio judėjimo Panevėžio skyriaus pirmininko, per Prezidento rinkimus surinkusio trūkstančius parašų, parėmusių Naglio Puteikio kandidatūrą, viešą laišką ir kviečiame Tiesos.lt skaitytojus į diskusiją apie galimybes ginti bendrąjį gėrį fasadinės demokratijos sąlygomis.

Jaučiu turįs viešai pareikšti, kad Panevėžio Jungtinis Demokratinis judėjimas (toliau – JDJ) atsiriboja nuo Seimo nario Naglio Puteikio – ir kaip žmogaus, ir kaip politiko, kuris ne kartą pasielgė ir elgiasi negarbingai.

Taip, aš, Kęstutis Ignatavičius, Panevėžio JDJ pirmininkas, 2014 m. prezidento rinkimuose buvau N. Puteikio patikėtinis Panevėžio apskrityje. Kalbinau ir agitavau Lietuvos piliečius ne tik Panevėžyje, bet ir visoje Lietuvoje balsuoti už N. Puteikį. Pagal gautų balsų skaičių Panevėžyje jis buvo antras po Dalios Grybauskaitės.

Dėkoju visiems piliečiams, kurie patikėjo mano agitacija, ir tuo pačiu nuoširdžiai atsiprašau jūsų visų, kad labai suklydau tai darydamas.

Matyt, yra tiesa, jog žmogų pažinsi tik nelaimėje?

N. Puteikis daugelį metų palaikė visuomenininkus ir pats dalyvavo įvairiuose jų mitinguose Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje.

Tuo metu jis atrodė tikras kovotojas prieš sistemines valdančiąsias partijas – karštai pasisakydavo prieš jų priimamus tautai, jos ateičiai grėsmingus, neadekvačius sprendimus (dėl LEO, Ignalinos AE, pensijų sumažinimo, referendumo ir kt.).

Tačiau tikrasis N. Puteikio „veidas“ atsiskleidė per 2015 metų savivaldos rinkimus. Visą laiką lyg ir palaikęs visuomenininkus, per savivaldos rinkimus Panevėžyje jis jau agitavo už partiją – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos Panevėžio miesto skyriaus kandidatus, kuriuos vėliau šios partijos taryba pašalino iš savo gretų.

Dar daugiau – prieš tai jis man asmeniškai siūlė įsteigti dar vieną visuomeninį rinkimų komitetą, nors ir žinojo, jog Panevėžio JDJ jau remia aktyviuosius panevėžiečius vienijantį komitetą.

Šiuo metu girdėti kalbos – N.Puteikis lyg ir pats kuria naują partiją, lyg ir rūpinasi, kad išliktų iki tol rimtesnės veiklos nevykdžiusi partija. Mane pasiekia ir informacija, jog jai išsaugoti galimai norima pasinaudoti žmonėmis, kurie anksčiau palaikė jo kandidatūrą.

Gal kam tai atrodys ir normalu, bet, mano įsitikinimu, nėra gerai, kad šiai agitacijai naudojami asmeniniai duomenys (telefonai, elektroninis paštas) tų žmonių, kurie dalyvavo prezidentiniuose rinkimuose kaip N. Puteikio stebėtojai. Keisčiausia, kad telefonais ar elektroniniu paštu gaunamas žinutes, laiškus, kuriais prašoma stoti į Lietuvos Sąrašo partiją ir siunčiamos anketos, pasirašo… Darius Kuolys.

Kaip tai suprasti? Kiek yra žinoma, N.Puteikis nėra šios partijos narys. Kokiu būdu šie asmenų duomenys atsirado Lietuvos Sąrašo partijoje?

Paskutinis lašas – N. Puteikio žinutė, paskleista internetinėje erdvėje, kur jis atvirai pasisako jau tik už stambias partijas, turinčias ne mažiau kaip 5000 narių (štai koks, pasirodo, visuomenininkų ir viešo intereso gynėjas!). Anot jo, „partiniai nykštukai tik sukelia bereikalingus lūkesčius rinkėjams. Ką rodo mikrobinių partijų beveik nematomi pasirodymai…“

Jei toks pareiškimas nuskambėtų TS-LKD partijos nario lūpose, suprasčiau, tačiau N.Puteikis juk išstojo iš šios partijos ir nuo jos politikos atsiribojo? Kas nutiko, kad dabar jis tapo tos pačios paniekos mažiesiems skleidėju? O gal toks tikslas ir buvo? Ir ar toks veiksmas nėra gerai žinoma „politika“ – skaldyk ir valdyk?

Manome, kad šiuo žmogumi, kurio kalbos taip skiriasi nuo darbų, pasitikėti nebeverta. Galime tik pritarti Irenos Vasinauskaitės komentarui – „O gal čia tik multiko „Naglis – grėsmė visuomenei“ scenarijus?“.

Panevėžio JDJ pirmininkas

Kęstutis Ignatavičius

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Na gražu       2015-12-18 23:33

Pagaliau runkelis suprato Puteikio rolę. Durnių ir bažnyčioj muša. Girdėjai tokį posakį? Jei tamsta esu durnas tai ko pyksti?

O mes balsuosim už       2015-12-16 17:51

Balsuosim už visų gerbiamą Zigmą Vaišvilą, Valdemarą Valkiūną, Audrių Naką ir Rolandą Paulauską naujai sukurtoje partijoje B 3, į kurią įeina ir Respublikonų partija su V.Valkiūnu. Todėl nesipeškite, nereiks ir N.Puteikio Pergalei pasiekti.

rupūs miltai!       2015-12-16 12:22

beje, už ką Povilas Urbšys taip nekenčia Puteikio? Kuo jiedu nepasidalina?
Gerą komentarą Gintaro ten radau:
Gintaras 2015-12-07 at 12:52
Man kelia nerimą, kad į partiją nori stoti žmonės apie tai komentaruose parašantys „Noriu tapti jūsų sąrašo nariu“. Anketa ir el. paštas duotas, tai kam toks komentaras? Ar nesusirinks beraščių gauja „versti supuvusio seimo“, bet be noro/minties sunkiai dirbti/diskutuoti ir ieškoti išmintingų sprendimų? Rėkti „seimas baisus“ labai lengva (nes panašu, kad taip ir yra), bet eiti į kompromisus derinant įvairių visuomenės grupių interesus yra pakankamai sudėtingas darbas.”
Taigi, atrodo, kad abu labu tokiu - moka tik rėkt kaip viskas blogai ir nei vieno doro pasiūlymo kaip reiktų ką keisti. Panašiai mąsto ir daugelis kitų, besiveržiančių prie “lovio”.

rupūs miltai!       2015-12-16 12:02

ups! Ir aš maniau, kad šis portalas Lietuvos sąrašo.
Užėjau į Tarabildos nurodytą jų portalą. Nėr ką skaityti, o juo labiau rašyti, nes nedemokratiški - neįsileidžia anoniminių komentarų. Tokie anonimiškais leidžia likti tik mafijinių ofšorų “investuotojams”. Nebepasitikiu “sąrašu”.

To kad       2015-12-16 9:49

Ką tuo norėjai pasakyti? Sunaikintas judėjimas, bet visai nereiškia kad kartu su judėjimu sunaikinti ir žmonės. Prisiplakėliai ir avantiūristai, aišku, perbėga kur šilčiau, kur sviesto daugiau tepa, o tikri žmonės toliau dirba Sizifo darbus.

kad       2015-12-16 9:28

Tas judėjimas yra tik popierinis. Nebėra jo seniai, po a. a. Čilinsko mirties.
Nesuprantu iš kur atsiranda dar tokių apsišaukėlių?

to - "Tarabilda 2015-12-15 18:46 "       2015-12-15 22:11

ačiū už taiklų komentarą.Pralinksminot atsakančiai.smile

Tarabilda       2015-12-15 18:46

Aš vis dėlto nesuprantu tų “Astų, pensininkų ir co”, kurie vos tik kokioje publikacijoje paminimas Puteikis, brigadomis šoka niekinti portalą, lyg Puteikiui jis būtų kada nors priklausęs. Kodėl pačių puteikistų sukurtas ir rugpjūtį pasirodęs tinklalapis lietuvoslink.lt atrodo kaip gerai parūgęs nabašnikas. Kas jiems trukdo ten savo “pozityvias” skurdo idėjas skleisti ir Piratą piarinti. Ar vietos negana? Tas pats pasakytina ir apie M. Matulevičiaus moderuojamą (cenzūruojamą) vargo vakarienę lietuvossarasas.lt. Turit savo balalaikas, tai su jom ir grokit.Tik kad muziką jums kažkodėl neišeina išgauti. Va kur jūsų bėda.

Tarabildai       2015-12-15 15:33

panašu, kad išeities lyg ir nėra: arba susiburia judėjimas už popierinį teisingumą, arba pats judėjimas per laiką pasidaro tik popierinis?

TO "iš tiesų"       2015-12-15 14:45

panašu, esate išties jausmingas žmogus - tik neaišku, kur visą tą laiką buvote?
mat Laisvūnas Šopauskas buvo nuo pat pradžių - tas portalas yra būtent jo sumanytas ir sumanytas kaip atvira aktyvių piliečių svetainė, ne kokios nors partijos, tuo labiau - kelių politikų tribūna.
bet čia… Lietuva ir pasidžiaugti, kad yra iniciatyvių, savarankiškai mąstančių žmonių, drįsta tik vienetai, o “lyderiams” tokie žmonės akivaizdi grėsmė - kaip tokį suvaldysi?..
nebent apšmeiši.
na, o tokiam “doram” tikslui “iniciatyvių” tikrai atsiras - anoniminių pavyzdžių pilna ir šiame portale.

Iš tiesų L.Šopausko       2015-12-15 14:01

vaidmuo labai jaučiasi.Pradžioje portalas buvo kitoks,paskui pasikeitė.

to Skaldo       2015-12-15 13:42

o tiesą sako tai anonimai.
ir dar tokiu stiliumi, lyg būtų grįžę KGB laikai.
įtikinot.

Skaldo Šopauskas, Bingeliai ir ko        2015-12-15 13:08

Ponas Kęstutis tapo tik vienu šių inteligentiškų intrigantų ir ir skaldytojų įrankiu…
Tie menkadvasiai, ,,valdomos demokratijos” šulų džiaugsmui, kiršina tarpusavyje trumparegius geriečius…
Ar ta geibstančio portalėlio šutvelė taip elgiasi dėl proto ir dvasios menkystės ar ir dėl Judo sidabrinių paaiškės vėliau.

Isidemekite visam laikui       2015-12-15 10:36

Who is who labai lengva suprasti iš 1 dalyko. Politikai, kurie kviečiami į oligarchato valdomų TV kanalų laidas, yra SISTEMINIAI kad ir kiek jie rėkautų apie kova prieš sistemą:) Vaizdžiai tariant tokių politikų paskirtis surinkti sistemoje susiformavusį garą ir jį išleisti, o nenukreipti į sistemos keitimą. Jūs, Kęstuti, paprasčiausiai pasimovėte ir tiek.

Tarabilda to Gal       2015-12-14 23:23

Todėl kad judėjimas buvo kabinetinis už popierinį teisingumą.

Gal       2015-12-14 16:27

kas žinote, kaip ten buvo su judėjimu “Už teisingumą”? Kodėl jis suskilo?

Homo sovieticus       2015-12-14 11:16

Kodėl pralaimi “Sąjūdžiai” ir “Atgimimai”?
Ogi todėl, kad revoliucijas kelia idėjiniai, teisingi ir atsakingi žmonės, o balsuoti ateina VISI!!!

Keli vyrai susipyko,bet       2015-12-14 7:31

dar yra daugiau kitų žmonių partijoje.Ir jie tars savo žodį.Įdomu,ką Lietuvos Sąrašas mano apie svarstomą delfyje bazinį pajamų dydį,kurį ruošiasi įsivesti Suomija,o Šveicarija tuo klausimu jau rengs ir referendumą.Reikia nesnausti.

stasys to 2015-12-13 16:19       2015-12-13 19:42

Mūsų visuomenė kol kas kitokio teksto nesupranta ,..jei esate atidus turėjote pastebėti kad Lietuvoje laimi ne partijos , o vienasmeniai jų lyderiai turintis tas partijas ,.todėl kai ‚tautos prisikėlimo‘ partija pramušė tuos ledus 2009 m.jai pavyko nueiti tik iki tu geležinių vartų , o toliau subirėjo į kelias atskilusias frakcijas ..Tikroji politika visada remiasi tam tikra politine ideologine platforma , kurios tikslas ne griauti valstybės tvarumą , o nukreipti jos vystymąsi tam tikra kryptimi kuri labiausiai atitinka daugumos piliečiu lūkesčius ..Deja mums dar toli iki to sąmoningumo kai tokie judėjimai iš apačios kaip LS tampa konkrečia politine jėga kuri galėtu visuomene įtikinti kuo nors daugiau nei ..tik tuo kad jie čia yra, todėl suprantamas ir sprendimas ..reikalingas augimą skatinantis hormonas kuriuo pilnai galėtu tapti ir Naglis Puteikis ..o jis yra tas vienasmenis prisistatymo vardas kaip sakote.
Nagliui Puteikiui gali pavykti tai ko niekada nepavyks tokiam kaip Z.Vaišvilai ir jo buriamai savo stiliaus piratų – anarchistu komandai ...nors gal tai tik mano neigiamos emocijos to asm. atžvilgiu .
Jei dar to nepakako ..pabandykite atidžiau pasinagrinėti Tautos prisikėlimo partijos nesėkmės priežastis .. ji ne augo o paprasčiausiai išsipūtė ir sprogo..kai plėstis jau nebuvo kur ..todėl tokiu pat klaidų kartoti nereikėtu .O ko reikia augimui ?..veikliu žmonių su įvairia ideologija…taip geriausiai pasiekiami tie visuomenės sluoksniai kurie paprastai nesidomi įprasta politikos kalba, ir jiems reikia savito kalbos stiliaus . Tikiuosi paaiškinau ..!

pagarba       2015-12-13 19:34

pagarba Kęstučiui Ignatavičiui už atvirumą- retai besutiksi žmogų,kuris suklydęs prisipažintų ir atsiprašytų. Drąsus poelgis.

Virgis ištaisau savo klaidą       2015-12-13 18:38

Sakinyje:” Ir kai kurie padorūs žmonės, kurie stojo ne į LS partiją staiga susigaudys, kad visai ne ten yra įmynę, o būtent į Puteikio su Kuoliu suraitytą š.”
reikia skaityti: ” Ir kai kurie padorūs žmonės, kurie stojo į LS partiją staiga susigaudys, kad visai ne ten yra įmynę, o būtent į Puteikio su Kuoliu suraitytą š.”
Atsiprašau.

Virgis to kai kada reikia       2015-12-13 18:34

Viskas sukasi apie Puteikį tik todėl, kad ir LS, kurioje tikrai yra gerų žmonių, sukasi aplink Puteikį ir niekaip negali viešai nuo jo atsiriboti, nors tasai ant jų galvos ir kazačioką šoktų. Aš įtariu, kad tarp Kuolio ir Puteikio yra kažkoks neviešas susitarimas kol kas vaidinti, kad mol jie nieko bendro neturi, bet prieš rikimus bus “Holodrancy v iednu kučiu hop”. Ir kai kurie padorūs žmonės, kurie stojo ne į LS partiją staiga susigaudys, kad visai ne ten yra įmynę, o būtent į Puteikio su Kuoliu suraitytą š.

Kai kada reikia nuo visko atsiriboti,       2015-12-13 17:29

kai kada geriau kažką daryti.Gaila,kad viskas sukasi tik apie Puetikį.LS turi ir daugiau žmonių.Daug žmonių.

dabar "elitines partijos       2015-12-13 16:56

Visus smeiz .kad tik papulti prie seimo lovio.juk dauguma sedi 25m.o ka daro matom.algos ir oensijos maziausios.o korupcija ir privilegijos valdziai didziausios.mano nuomone

VYTAUTAS        2015-12-13 16:35

Puteikis yra konservatoriu Trojos arklys. Jau seniai aisku. Dalyvaudamas prezidento rinkimuose atitraukė 10% balsu nuo Grybauskaites konkurentu, o Vilniaus mero rinkimuose - nuo konservatoriams netinkamo kandidato Zuoko. Mėšlas - tas Puteikis!

stasiui       2015-12-13 16:19

sakot: “Ko Puteikiui neprikišti tai tos sovietinės bulvoninės retorikos ..kuri kaip tyčia prasimuša pas autorių ..politika sutapatinat su kokiu tai buvusiu tautos vadu ,..kuriam pajėgų vienu rankos mostu nušluoti visas negeroves šalyje ir paskelbti amžina tiesos ir doros NIRVANA”
Tai gal paaiškinsite, kodėl jo kuriami komitetai buvo Puteikio vardo komitetai? Atrodo, ir partija vadinsis Puteikio vardu? Kaip kokio Brazausko?
Ir ką jis pasako, taip pasivadindamas?
Kad idėja, ideologija nesvarbu, rinkėjai nesvarbu, vadas svarbu,

stasys       2015-12-13 15:42

Jei rinkėjui reiktu pasirinkti tarp to žvirblio rankose ir gulbės ten danguje ..pasirinkimas deja butų pragmatiškas , aišku nemaža dalis tų politiniu acto garintoju ir kavos tirščiu išmanitojų ,.  ..po tokiu eiliniu rinkimu tik padejuotu mol kokia tamsi ta tauta,.nematanti tos ‚saldžios‘ perspektyvos kuria siūlo tie nemani jų burtai ..Bet taip jau parėdyta tame gyvenime.. viskas jame susieta tampriu augimu ,.jei Puteikis žinomas ir girdimas ..jis bus matomas, jei yra ji giriančiu bus ir palaikančiu ..jei yra priešingos nuomonės apie ji ..tas žmogus – politikas vizgi kažką veikia ..atitinkamai ir klysta . ..o jei dar sugeba laikytis žodžio ..su tokiu galima turėti reikalu. Ko Puteikiui neprikišti tai tos sovietinės bulvoninės retorikos ..kuri kaip tyčia prasimuša pas autorių ..politika sutapatinat su kokiu tai buvusiu tautos vadu ,..kuriam pajėgų vienu rankos mostu nušluoti visas negeroves šalyje ir paskelbti amžina tiesos ir doros NIRVANA ...deja deja..ta Tauta kuri laiko rankose žvirbli renkasi ne svajų ir iliuzijų nešina o kasdieninio poreikiu turėti bent tokia ateitį kuria galima susikurti savo rankomis, nelaukiant kol ja koks Josifas padovanos ..o kol ta iliuzija gyva visada atsiras tokiu kurie bus linkę ant jos pajoti ,.bet iki tu geležiniu vartų  Gedimino pr. Pabaigoje…deja iliuzijos tik diurniu motina ..ir dėl to tu jodinėjančiu ant jos smerkti negaliu ..visokiu reikia.

Foxas- 14:12       2015-12-13 14:49

Žmogau, nereikia visko suvelti.
Nesakiau, kad dauguma sutiks boikotuoti psiaudo rinkimus.
Sakiau, kad reika to siekti.
Išmokyti visuomenę naudotis pilietinio nepaklusnumo ir taikaus pasipriešinimo instrumentais yra pats svarbiausias pirmas darbas.
Bet, kol žmonėms kaišiojama fikcija, t.y. viltis, jog ” jau dabar tai tikrai bus”, “dabar tai jau tikrai laimėsim rinkimus”, tol brangūslietuvosžmonės pasturgalių nepajudins.
Režimui yra parankūs visokie puteikiai kurie išpučia lūkesčių burbulus.
Valdžia vėliau viską nukanalizuoja.
Veikiant pagal Sistemos taisykles laimėti neįmanoma.
Gik kai žmonės supras, kad jie neturi kitos išeities, kaip pasipriešinti, kol tikėsis jog juos kažkas išgelbės, tol niekas nesikeis.
Priešinimasis tai nereiškia riaušių ir troleibusų vartymų gatvėse.
Yra tūstančiai būdų kaip parodyti režimui jog jis yra piliečiams nepriimtinas ir privalo pasitraukti.
Tačiau kol kas nėra reikalo juos aprašinėti.
Dabar yra metas įtikinėti žmones jog jie gali ir privalo atgauti orumą, savigarbą ir kad už juos niekas susikaupusio mėšlo neišmėš.
O visokie iliuziniai gelbėtojai tik atideda tą praregėjimo neišvengiamybę iki tos pavojingos ribos, kuomet bus jau per vėlu kažką bedaryti.
Be to reżimas tikrai pasimokė iš savivaldos rinkimų akibrokšto.
Dabar bus gerai apsidrausta.
Vienas iš režimo pamėgtų būdų bus psiaudo nepriklausomų komitetų pasiuntimas rinkti balsų.
Šulerių pasišovusių vadovauti tokiems “komitetams” pilna.
Putėsis vienas iš tokių ir yra.

 

Foksui       2015-12-13 14:12

tikėtis, kad dauguma nebalsuos už sistemines - naivu. Jei nebalsuotų tam tikras procentas,- tai būtų tik nauda sisteminėms, nes jų fanatikai visada balsuoja, o tada proprcija svyra sisteminių naudai. Taigi agitacija nebalsuoti yra tolygi agitacijai už sistemines.
Antra. Nėra jau taip tragiška padėtis, kad nebūtų už ką balsuoti.Prieš savivaldos rinkimus dėl visuomenininkų nuomonės buvo panašios: niekop iš to neišeis. Išėjo. Sisteminės dabar ieško būdų kaip užsukti varžtelius po laiko. Su naujomis kylančiomis politinėmis jėgomis sisteminės kovoja iš anksto,- kad tik kas nors neprasmuktų.Tam tinka visos priemonės, o ypač panašaus tipo straipsniai.Juk galėjo straipsnio autorius susitikti su Puteikiu,  išsiaiškinti ir neteršti eterio.
Jei naujosios turės proto iškelti tikrus iyderius, o mes nebūsime žiopliai - prasmuks.Beto ir iš mažesnių partijų yra gana solidžių ir nepasišiukšlinusių, pvz., valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

nuomonė       2015-12-13 13:10

NKVD ir KGB veikdama prieš JAV skatino ir finansavo įvairių aplinkosaugos, prieš rasizmą kovojančių organizacijų veiklą, kurios savo protestais keldavo sumaištį ir kliudydavo įvairių valstybei svarbių projektų įgyvendinimą. Sutapimas, bet iki “susikuriant” ar KGB sukuriant “Sąjūdį”, pirmiausia Lietuvoje atsirado būtent tokios organizacijos kaip “Žemyna” ar “paminklosaugos klubas”. Tinklapyje KGBveikla.lt apie sąjūdį ir susikūrusius aplinkosaugos ir kitokius klubus 1988 m rašė  labai palankiai, teigdama, kad šiose organizacijose yra jų žmonės. Apie panašių organizacijų vaidmenį KGB veikloje labai aiškiai viską pasakė ALgimanto Čekuolio kolega iš SSSR naujienų agentūros “Novosti”, KGB perbėgėlis Jurij Bezmenov. Žinoma, tai tik sutapimas, kad prie panašios organizacijos ištakų Lietuvoje stovėjo ir Puteikis. Tikrai verta pažiūrėti Jurij Bezmenov 1984 m. paskaita https: //www. youtube. com/watch?v=SZnkULuWFDg

Romui       2015-12-13 12:37

Nesielgti kvailai nereiškia nieko nedarymo

Romui       2015-12-13 12:02

Labai jau primityviai suvokiate. Tipiškai.

Pagarba autoriui.       2015-12-13 11:39

Būtų viskas aišku,jei reiktų balsuoti tik už asmenybes,nebūtų partijų,būtų tik vienmandatės….Todėl esamoje situacijoje reikalingas KOMPROMISAS.Kraštutinumai nepriveda prie gero.O jei LS negarbingai pasielgė su portalu Tiesos ar atskirais žmonėmis,tai reiktų atsiprašyti.Žvitri rinkėjų akis pastebės per rinkiminę kampaniją kiekvieną smulkmeną.Nors niekad nebūna kalta tik viena pusė.O LS dalyvavimas akcijoje dėl Garliavos yra labai daug.

Romas       2015-12-13 11:28

Matosi, kad Maskvos trolių patirtis sėkmingai panaudojama Lietuvos valdančiųjų ginybai. Nes iš Foxo atsakymo, į klausimą, ką jis siūlo daryti, matome, kad geriausia ką jis gali pasiūlyti, tai sėdėti, laukti ir mąstyti. Vienu žodžiu, darbas valdančiųjų naudai, nieko nedarykit, tegul valdo tie patys. Ir taip prieš kiekvienus rinkimus; visokiausių, niekuo nepagrįstų išgalvotų, kuo labiau įžeidžiančių frazių rašinėjimas, t.y. purvo pylimas ant potencialių priešininkų. Reikia suprasti, kad tai rašo žmonės praktiškai dirbantys sistemos naudai ir neįsitraukti į beprasmes “diskusijas”. Aš tikrai neatsakinėsiu į bet kokias replikas, mano
komentaro atžvilgiu. Nei “Foxui”, kuris anksčiau rašinėdavo kitu slapyvardžiu, bet tuo pačiu stiliumi ir tais pačiais žodžiais.

Mes uz Puteiki!       2015-12-13 10:46

“Naglis padejo musu rajone sustabdyti siautejusia nomenklaturininku gauja.Aciu jam! Suprantu,kad raudonskruosciai kleptokratai kerstauja- samdo raseivas,kad menkintu..Bet paprasti zmones jau pajuto - Naglis padeda rezultatyviai.Sekmes Tau Nagli.”.

taip ir reikia       2015-12-13 10:22

Per daug lenda, kur nereikia. Visur aktyvistas, visur nori būti pirmas. Gal pasimokys senelis vieną kartą ir nelis kur nereikia?

> TO Iš visų blogybių       2015-12-13 1:11

Neapsimoka. Ir dar - ar įsivaizduojate, kad A. Maldeikienė imtųsi tuo domėtis?

TO Iš visų blogybių       2015-12-13 1:01

Taip, užstojo ir toliau rengia menines akcijas.
Bet tai ir viskas.
Tuoj bus aštuoni mėnesiai, kai Lietuvos Sąrašas yra valdančioje Vilniaus koalicijoje, bet ar girdėjote, kad jie bent pabandė pasiaiškinti su Vilniaus Vaiko teisių skyriumi ir jos vadove Lina Juškevičienė, kokiomis sąlygomis gyvena mergaitė, ką turėjo omeny Zuokas, per prezidento rinkimų kampaniją prasitaręs, jog šis skyrius patyrė prezidentūros spaudimą priimti vienokius, o ne kitokius sprendimus dėl tos pačios mergaitės?
Kiek žinau iš labai artimos LS viršūnėlių aplinkos, ne.
Kaip jums atrodo, kodėl tylima?

Tarabilda       2015-12-13 0:49

Įdomu, ką turi galvoje komentatorius sakydamas “padugnės”. Būtų labai įdomu, kad išvardytų konkrečiai. Šiaip jau komentatoriaus mintį pagaunu, kad Lietuvoje yra tik du dėmenys - Puteikis ir padugnės. Tik sunku suvokti jo susierzinimą dėl kažkokių šiukšlių, kurių niekas, anot jo, neklauso. Jei tos šiukšlė niekam neįdomios ir niekas jų neklauso, dėl ko nervinamasi.
Kur kas įdomesnis dalykas, kad komentatorius nedaro gramatinių klaidų ir nėra beraštis. Visai neatmesčiau, kad čia provokatoriaus darbas, norint iššaukti analogiškos stilistikos komentarų bangą, o po to apkaltinti portalą, kad jame vien rietenos, spjaudymasis purvais etc. Greičiausiai tokio tikslo komentaru ir buvo siekiama.

VERTA įsiklausyti į šią leksiką       2015-12-13 0:13

Ei, bukapročiai, - Šiukšlės, užsičiaupkit, nes jūs niekam neįdomūs, niekas padugnių neklauso. Balsuosim už Puteikį, o ne už padugnes.

Foxas- 19:53       2015-12-12 21:45

Pirma-
Siūlau išmokti galvoti.
Galvoti savo galva.
Neatidavinėti savo balso praxodimcams ir pažadukams.
Ar savo būsto, automobilio raktus davinėjate bet kam kas jums gražiai pašneka?
Antra-
Liautis tikėtis kad jūsų darbą, kurti geresnę Lietuvą, kažkas padarys už jus.
Matau, kad raukotės. Nepatinka tokia tezė. Juk nepatinka, ar ne?
Daug smagiau, kad kažkas už jus padarytų, o tada ateitumėt ant gatavo.
Žinau, kad šiuo komentaru populirumo neįgysiu.
Vat jeigu duočiau gatavą visraktį nuo gražaus gyvenimo ir universalų receptuką stebuklingiems vaistasms nuo visų bėdų, tuomet būčiau mylimas. Pasigirstų bliovimas: ” foxsąįprezidentus”.
Stebuklingų receptų teiraukitės būrėjų.
Gyvenime viskas pasiekiama sveika nuovoka grįstu, nuosekliai atkakliu veikimu.
Jeigu lauksite stebuklingo Gelbėtojo, garantuotai liksite prie suskilusios geldos.
Tikri lyderiai neapsireiškia iš piaro purslų debesies. Lyderius iškelia bendražygiai. Bendražygiais tampama kartu perějus ugnį ir vandenis, kartu suvalgius pūdą druskos ir vienas kitam tvarstant žaizdas.
Jeigu galvojate, kad kažkas kąžkokiame bute susirinks ir iškels vado vedančio mases į pergalę kandidatūrą, tuomet labai klystate.
Tokiuose susibėgimuose apart plepalų maišų nieko neužgimsta. Geriausiu atveju dar viena šutvė bandančių nusipelnyti gyventi geriau link lovio išjojant ant patiklių asilų nugarų.
Manau, kad labai tamstą nuvyliau.
Tikėjotės kažko “tikresnio”.
Suprantu. 99 % taip elgiasi/tikisi musyse.
Todėl ir esame tokioje subinėje.
Bet, naxaliavščikų naxlebnikų visuomenėje naxaliavai puotauja tik patys mitriausi. Tik agresyviai gudrūs.
Geri ir dori nebadauja ten kur geri bei dori yra dar ir išmintingi.
Geri ir dori avinai dienas baigia pas kailialupį ir mėsininką.
Ką daro išmintingi?
Elgiasi oriai ir reikalauja, kad kiti su jais elgtūsi oriai- nesileidžia žeminami.
Atgaukite orumą, nereikės kaulyti patarimų.
Savo turėdamas, kada norėdamas.
Ubagaudamas- kada/nekada gaudamas.

 

Sėkmingajam paprastumui       2015-12-12 20:08

Viskas aišku tik idiotams

sėkmės Nagliui       2015-12-12 20:04

tai pagrindiniai konkurentai Naglis ir Panevėžys.Savo sorendimą turiu,todėl straipsnio neskaitau .
Čia viskas aišku.

To Ei,       2015-12-12 20:03

Tik neapsitriesk

>foxui,mazochizmui       2015-12-12 19:53

Ką siūlote?

Ei, bukapročiai,       2015-12-12 19:49

siuntate ant Puteikio, nes esate buki ir niekam tikę, niekam nereikalingi. Todėl pamatę žmogų, kuris gali daug pasiekti, pasiutote iš pavydo. Šiukšlės, užsičiaupkit, nes jūs niekam neįdomūs, niekas padugnių neklauso. Balsuosim už Puteikį, o ne už padugnes. Bet jūs tikitės , kad jums bus gerai sumokėta už Puteikio šmeižimą, ar ne?

16:58 mazochizmui       2015-12-12 18:17

Iš visų blogybių rinksitės mažiausią?
Patikslinkitės, malonėkite- ką rinksitės:
Avariją su mažiau aukų, dalinį apiplėšimą, aklumą viena akimi ar mąstymą vienu pusrutuliu?
Gal tamstą pagimdė po dalinio nėštumo. Dalinai nedadarytą. Nes pezate visiškus vėjus.
Pasirinkimai visada yra tik du- arba geras arba blogas.
Visiškai kaip krepšinis. Lygiųjų nebūna. Ar pralaimi 30-čia taškų ar tik vienu, vistiek tai yra pralaimėjimas.
Rinkite mažiau blogus pelėsius/putėsius ir laukite gyvenimo pagerėjimo.
Gyvenimas tų kuriems įteiksite bilietėlį valdžion pagerės, bet jums tikrai pabos laukti.

Foxas       2015-12-12 18:00

Mindaugui
Ar jūs iš tiesų esate toks navus?
Pasitikite tikimybe, kad gal būt?
Kad, tipo, jeigu partija bus skaitlinga, gausi, tai eiliniai nariai suvaldys pižoną vadą?
Trūksta žodžių...
Bet koks vadas, vadukas pirmiausia pasirūpina, kad jo dominavimui grėsmių nekiltų.
Kievienas toks partinis kunigaikštukas apsistato nuo jo priklausomais parankiniais, ištikimom vidutinybėmis.
Tos šuniškai šeimininkui ištikimos vidutinybės savo šefą saugo labai uoliai, nes žino jog jeigu šeimininkas bus pavarytas, liokajai bus išspirti taip pat.
Tokie parankiniai paprastai akylai skenuoja aplinką ir jeigu pastebi nors menkiausiai potencialų konkurentą, nedelsiant pradeda kasti jam duobę savo intrigomis.
Vado svita reguliuoja partijos tarybos sudėties sudarymą, suvažiavimų dienotvarkę bei paruošia saugiklius nuo netikėtų išsišokėlių.
Visi įstatai, partijos vidaus reglamentai sustyguojami taip, jog partijos vadas ir jo svita galėtų veikti nekontroliuojami, o eiliniams nariams tenka tik statistų vaidmuo.
Pono puteikio ir jo pakalikų šutvė yra būtent tokia aukščiau įvardyto pavyzdžio iliustracija.
LS partija su nominaliai dekoratyviniu kuoliu ir agresyviai egoistišku puteikiu, neturi jokių padorių perspektyvų, lygiai kaip neturi perspektyvų už juos balsuojantys.
Dabartinė puteikiška partijėlė yra tipiška sisteminio raugo grupuotė, kuri patekus valdžion, niekuo nesiskirs nuo prieš tai buvusių.
Vogs, kyšininkaus, nepaisys visuomenės interesų ir t.t.
Nes vadą supanti pataikūnų ruja visada alkana ir agresyvi.
Ir net jeigu LS turės 30 tūkst narių, kol vitšūnėlė tokia, niekas nepasikeis.
Manot, kad nariai nubalsuos ir pasikeis vafdą geresniu, doru?
Nejuokinkit svieto. Taip nebus.
Kurioje partijoje kada taip buvo?
Jokioje ir niekada.
Nes tokios Sistemos taisyklės.

Kastytis Braziulis įstojo į LS        2015-12-12 17:50

savo sprendimą jis aiškina taip:
“judėjime (jam nepatinka žodis partija, todėl LS partiją jis atkakliai, kaip ir Kuolys, vadina judėjimu) yra daug Lietuvoje žinomų ir garsių žmonių. Tai, kad jie yra žinomi žmonės, man nėra labai svarbu, man itin svarbu, kad jie yra laisvi, nepriklausomi, savarankiškai mąstantys, turintys savo nuomonę ir ją drąsiai bei ryžtingai ginantys. (Oi, kaip sunku su tokiais žmonėmis dirbti, bet kaip smagu!) Negaliu pakęsti besąlygiško paklusnumo, kvailumo, tuščio susireikšminimo ir fanatizmo. Šios žmogaus savybės dominuoja sisteminėse partijose.”
Su visa pagarba Kastyčiui Braziuliui, ne kartą išduotam tų, kuriais jis pasitikėjo, norėčiau užduoti tris klausimus:
Pirmas: ką jis žino apie tai, kodėl “laisvi, nepriklausomi, savarankiškai mąstantys, turintys savo nuomonę ir ją drąsiai bei ryžtingai ginantys” penki žmonės iš tos partijos ne partijos pasitraukė (jų motyvai išdėstyti atvirai: http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/kryzkeles)?
Dar įdomiau - kaip jam tai aiškina likę “laisvi ir nepriklausomi, savarankiškai mąstantys” apie tai, kodėl jie pasitraukė (tų likusiųjų “laisvų ir nepriklausomų, savarankiškai mąstančių” žmonių, “drąsiai bei ryžtingai savo nuomonę ginančių” savo nuomonę, minčių teks ieškoti anoniminuose komentaruose po jau nurodytu ir kitais straipsniais; jų gausu ir čia)?
Bet įdomiausia - kiek jis turėjo progų su tais likusiais žmonėmis dirbti ir realiai įsitikinti tuo, kad tai, ką apie juos dabar sako, yra pagrįsta?
Kastytis Braziulis nurodo dar vieną priežastį:
“judėjimas siekia pabudinti, išjudinti visuomenę, kartu spręsti valstybės problemas, o ne veltis į žūtbūtinę kovą dėl rinkėjo balso, naudojant visas etiškas ir neetiškas priemones. Mano įsitikinimu, Lietuvos Sąrašo darbas yra naudingesnis ir svarbesnis visuomenei, nei sisteminių partijų darbas.”
Šiame kontekste tokia Kastyčio Braziulio pozicija Lietuvos Sąrašui turėtų būti labai brangi.
Labai tikiuosi, kad šįkart jo pasitikėjimas nebus išduotas.

tik uz       2015-12-12 17:02

Puteiki ir jo komanda.partijom “elitenem(socdemams.konservams-liberalams) NE. Mano nuomonr

Iš visų blogybių reikia rinktis       2015-12-12 16:58

mažiausią.Tobulų žmonių nėra,todėl esamu momentu balsuos mūsų šeima už Lietuvos Sąrašą.O ką jie prieš Dievą padarys nesąžiningai,tegul Dievas jiems bus teisėjas.Bet jie išdrįso užstoti Garliavos mergaitę,tai jau šis tas.

Mindaugas       2015-12-12 15:20

Pagal durnus Lietuvos įstatymus partijoms jau reikia turėti 2000 (gal tuoj ir 20 000 bus) . Todėl ir LS kreipėsi pagalbos visais turimais kanalais. Ko čia įsižeisti? Juk niekas nepaviešino asmens kodo ar ID kortelės numerio?
O kad kuriama partija “Naglio Puteikio koalicija” tik pačio NP ego patenkinimui tai jau nieko nepadarysime. Lietuviams geriau, kad paeiliui valdžioje Lovio partija, nes skaldantis rezultatas rinkimuose bus 0,2, o geriausiu atveju 1,2 proc. Todėl siūlau atmesti dideles ambicija ir įsilieti į LS gretas. Kuo daugiau įsilies naujų narių, tuo didesnė tikimybė, kad partija bus ne vieno žmogaus idėjų tenkintoja.

Ponui Kętučiui       2015-12-12 12:56

Vaje, vje kaip apmaudu Puiteikis išdavė samdytą agitatorių, todėl pats nutarei sukurti valinskinę partiją...Vaje, vaje kaip tu Lietuvėlė susitvarkysi su tiek daug
partijų ir partijėlių, nes sunku bus suprasti kas už Tave, o kas tik pagalius Lietuvai į
ratus kaišioja. Manau, kad tokios mažosios ir yra rakštys Lietuvoje…

Nors minutei nustokit       2015-12-12 9:12

pyktis ,ir pažiūrėkit,ką siūlo liberalų atstovas ponas Dargis…Visus suvaryti į tris miestus rezervatus,provinciją sunaikinti,visiems paskolos,ir tapti investuotojų amžinais,pigiais samdiniais.Atseit,tai emigracijos prevencija.
  Jei mes dar turim provinciją,tai ją ir išsaugokim,kam sugriauti tai,kas dar nesugriauta.Ir Skandinavija nebūtinai deramas pavyzdys,nes jie,subėgę į miestus,savaitgaliais išvažinėja,-ištuštėja Stokholmas,Helsinkis,-visi į pirteles,į sodus,į kaimus ,į užmiestį...kai,tuo tarpu,Vokietija,Prancūzija,išlaikė provinciją ir ja didžiuojasi.Kas bus su demografija ir emigracija,kuri godžiai valdžiai tik naudinga,nes parsiunčia pinigų.Tarp kitko,labai liūdna važiuoti per tuščią Latviją...

O kam skaityti?       2015-12-12 7:09

Jeigu ir taip aisku,kad Lietuva yra teismine valstybe ir….uz pasakyta tiesa apipils baudz.bylomis.Provokatoriaivtik ir provokuoja rasyti pavardes arba faktus.O atvirkstine teisesauga tuos faktus pasyatys pries pati praneseja.Kam bandyti ant saves,jeigu turime tukstanvius pvz.nekalti pafaryti nusikalteliais!!!

Kamarai - nejuokaukit       2015-12-12 1:36

ar jūs kur nors skaitėte Kuolio ar Puteikio tekstus, kur būtų “kedenami” sisteminiai? Abu tyli dėl visų rimtų klausimų, o jei Puteikis neredaguotas prabyla, tai tik rubrikai “nuo bačkos” ir tinka. Dar pasiūlo Lietuvos gelbėjimo planą - “piratų laivas - ar mažiukus išvadina mikrobais.
Na, o Kuolys tuo tarpu pasidžiaugia prisiminimais “kokie esam/buvom gražūs, protingi ir viską galim/galėjom” - štai ir visa kova su supuvusia sistema.

Fortuna non penis šv. Propagandai pagal Matą       2015-12-12 0:49

P. “sėkmės džentelmenas” rēmė?!? Cha cha cha! Rėmė????
Juokaujate ar kūčiukų persivalgėte?
Tamsta blėnis čia rašinējate.
Jūsų mylimas P. tik Ė M Ė, s ē m ė nesidrovēdamas, o kaip pasakojama , neretai ir tyliai ranką į ne savo kišenę ikišdavo pasipinigauti savo piarų reikmėms.
Ačiūdiev, ne visus spėjo taip “paremti”.
Ir dar bandote kalbėti apie kažkokia to aferisto iš pajūrio politinę “ateitį”?
Stačiai juokinga.

 

Matas Baltrukevičius       2015-12-12 0:31

Po sėkmingų Naglio Puteikio remtiems judėjimams savivaldos rinkimų, laukiama tolesnių jo žingsnių nacionalinėje politikoje. Nuo jo sprendimų labai priklausys jėgų konfigūracija po Seimo rinkimų. Prieš dabartinę partinę sistemą nukreiptas judėjimas galėtų gerokai pakenkti DP, TT rezultatams, galbūt ir privilioti tuos TS-LKD rinkėjus, kurių netenkina dabartinė partijos linija. Didžiausią grėsmę tai turbūt keltų „Tvarkai ir teisingumui“, kurie per savivaldos rinkimus pasirodė taip, lyg jau dabar būtų tik regioninė Žemaitijos partija.
Kita vertus, politologai kritikavo N. Puteikio bendražygius dėl jų pasyvumo savivaldos rinkimų kampanijoje. Manyta, jog sėkmę Klaipėdoje ir Vilniuje lėmė būtent labai aktyvus paties politiko įsitraukimas, o ne jo bendražygių veikla. Be to, kol kas pats N. Puteikis kalba tik apie galimybę jungtis prie naujai kuriamų partijų, nors neabejotinai greičiausiai net ir nebūdamas kūrimo iniciatorius, jis taptų naujos politinės jėgos veidu.
Stebint partijų pasiruošimą rinkimams, akivaizdu, kad galimas N. Puteikio judėjimas kiek vėluoja ir gali būti sudėtinga kovoti vienmandatėse apygardose su kandidatais, kurie dėl savo sėkmės dirba jau dabar. Tačiau visų naujų politinių darinių sėkmė paprastai priklausydavo nuo daugiamandatės apygardos rezultatų, kaip buvo ir „Drąsos kelio“ bei „Tautos prisikėlimo“ partijų atveju. Čia naujas judėjimas galėtų būti perspektyvus vien todėl, kad kaip ir savivaldos rinkimuose sulauktų palaikymo Vilniuje, Klaipėdoje, galbūt galėtų patraukti ir 2012 m. Kaune puikiai pasirodžiusio „Drąsos kelio“ rinkėjus.
Po savivaldos rinkimų tikėtasi, jog naują partiją gali mėginti kurti ir nepartiniai judėjimai, puikiai pasirodę Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje. Tačiau potencialus lyderis Kauno meras Visvaldas Matijošaitis tokias kalbas atmetė, o galbūt nacionalinės politikos ambicijų galintys turėti panevėžiečiai su Seimo nariu Povilu Urbšiu priešakyje greičiausiai atsidurtų tose pačiose barikadų pusėse, kaip ir N. Puteikis.

Matas Baltrukevičius       2015-12-12 0:31

Galimi naujokai: po sėkmingų Naglio Puteikio remtiems judėjimams savivaldos rinkimų, laukiama tolesnių jo žingsnių nacionalinėje politikoje. Nuo jo sprendimų labai priklausys jėgų konfigūracija po Seimo rinkimų. Prieš dabartinę partinę sistemą nukreiptas judėjimas galėtų gerokai pakenkti DP, TT rezultatams, galbūt ir privilioti tuos TS-LKD rinkėjus, kurių netenkina dabartinė partijos linija. Didžiausią grėsmę tai turbūt keltų „Tvarkai ir teisingumui“, kurie per savivaldos rinkimus pasirodė taip, lyg jau dabar būtų tik regioninė Žemaitijos partija.
Kita vertus, politologai kritikavo N. Puteikio bendražygius dėl jų pasyvumo savivaldos rinkimų kampanijoje. Manyta, jog sėkmę Klaipėdoje ir Vilniuje lėmė būtent labai aktyvus paties politiko įsitraukimas, o ne jo bendražygių veikla. Be to, kol kas pats N. Puteikis kalba tik apie galimybę jungtis prie naujai kuriamų partijų, nors neabejotinai greičiausiai net ir nebūdamas kūrimo iniciatorius, jis taptų naujos politinės jėgos veidu.
Stebint partijų pasiruošimą rinkimams, akivaizdu, kad galimas N. Puteikio judėjimas kiek vėluoja ir gali būti sudėtinga kovoti vienmandatėse apygardose su kandidatais, kurie dėl savo sėkmės dirba jau dabar. Tačiau visų naujų politinių darinių sėkmė paprastai priklausydavo nuo daugiamandatės apygardos rezultatų, kaip buvo ir „Drąsos kelio“ bei „Tautos prisikėlimo“ partijų atveju. Čia naujas judėjimas galėtų būti perspektyvus vien todėl, kad kaip ir savivaldos rinkimuose sulauktų palaikymo Vilniuje, Klaipėdoje, galbūt galėtų patraukti ir 2012 m. Kaune puikiai pasirodžiusio „Drąsos kelio“ rinkėjus.
Po savivaldos rinkimų tikėtasi, jog naują partiją gali mėginti kurti ir nepartiniai judėjimai, puikiai pasirodę Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje. Tačiau potencialus lyderis Kauno meras Visvaldas Matijošaitis tokias kalbas atmetė, o galbūt nacionalinės politikos ambicijų galintys turėti panevėžiečiai su Seimo nariu Povilu Urbšiu priešakyje greičiausiai atsidurtų tose pačiose barikadų pusėse, kaip ir N. Puteikis.

Foxas - Dočiui       2015-12-12 0:26

Mmmmtaip, tam tikra prasme, Poilsio partijos idėjos yra gana artimos mano išsakytiems raginimams.
Jos Didenybė lietuvių kalbos gramatika sako, kad tiek žodis “ilsėtis”, tiek žodis “nedaryti” - abu yra veiksmažodžiai.
Tokiu būdu, išeitų, jog abu esame veiksmo žmonės.
Bet vat mat čia atsiranda kazusas. Aš tai aš. Nepartinis, galiu griešyt bo pats sau viršinykas. Manęs statutas nevaržo. Bet kaip Tau, Dočį- ar patogu prieš bendražygius ?
Jeigu “poilsiauti” veiksmažodis, vansi kaip ir nesilaikai įstatų, vansi kažką darai, užsiimi veikla, kuri akivaizdu - yra antitarybinė.
Juk tarybųlietuvoje galioja visduotinasi priimtina tasisyklė ir norminiai aktai:
“Durnius myli darbą, o darbas myli durnių”.
Kvailių šalyje yra pavojinga skleisti Poilsio ideologiją. Brangūslietuvosžmonės gali įsižeisti ir pulti linčiuoti.
Tuomet brangiųjųlietuvbosžmonių Interesus atstovaujanti Reitingų Karaliūnė gali imtis veiksmų ir bpartodyti Pačiam kuzkiną matką.
Baisu!
Sulėks estetė, fėezdė bei kegebė ir sanitarinė inspekcija, o tuomet broleli tik laikykis.
Posegatelstvo na sviataja sviatyx, brac!
Už ideologiškai žalingų ir tarybinę tititiutinę sąntvarką griaunančių erezijų skleidimą poilsio idėjų gali baigtis bogiau ne tuomet kai supeliję kamaros užsiundė miliciją na rodnuju xatu.
Nu nežinau, nežinau…
Mums, niekonedarytojams, kartais kyla minčių apie šalutinius poilsiavimo efektus.
Kad ir atostogos. Jos pakeičia susigulėjusią tvarką, reiškinius, žmones.
Išeina kas nors atostogų, grįžta pažint negali.
Tarsi tas pats, tarsi kitoks jau.
Vienžo, Poilsis dalykas geras, bet viskam turi būti saikas.
Taip manau. Gal ko nesuprantu, gal nežinau. Nieko nepadarysi*

Dočys Foksui       2015-12-11 23:50

Na negąsdink taip rinkėjų, kurie nemoka nebalsuoti. Jei reikalai klostysis į tą pusę kaip dabar klostosi - juk tikrai neisi balsuoti už Puteikio piratų koaliciją, tai aš po naujųjų pakviesiu proto nepraradusius žmones stoti į Lietuvos Poilsio partiją. Sutvarkysim tuos formalumus Teisingumo ministerijoj ir turėsim patį gražiausią tikrų žmonių sąrašą. Tiesos.lt tikrai nuoširdžiai padirbės, kad bent jau trečdalis Seimo būtų mūsų, o iki kadencijos vidurio turėsim ir kvalifikuotą daugumą.
Darysim konstitucinę pataisą ir naikinsim pirmadienį. Vietoj jo bus antrasis sekmadienis.
Su LPP programa supažindinsiu tautą per Naujuosius metus.

Foxas       2015-12-11 23:33

Portalas nepatars už ką balsuoti.
Portalas pataria galvoti prieš balsuojant.
Patartina pagalvoti ir ar aplamai verta balsuoti salygose kur rezultatus nulemia ne jūsų balsai, o balsų skaičiuotojai.
Prieš švaistant savo Balsą, pagalvokite žmonės- kas bus, kai tą balsą kažkam drumzlinam bet blizgiam atiduosi. Ar vėl eilinį kartä, kaip visada- ar neliksi savo krašte bebalsiu?
Balsą, żmogau, reikia branginti.
Nežinai už ką balsuoti, vasnsi ir nebalsuok.
Nematai doro pasirinkimo- nebalsuok.
Nerink “mažesnio” blogio, nes bet koks blogis, didelis ar mažas -yra tik blogis.
Ar nori būti apvogtas ar apiplėštas?
Sveika nuovboka sako, kad nenorėtum nei to, nei ano.
Bet kodėl rinkimų dienä sveika nuovoka totaliai išgaruoja?
Atmintis trumpa?
Trumparegystė trukdo pamatyti išmėtytus po kojomis grėblius?
Ar tiesiog visus pamalonina Motina viltis.
Kaip paaiškinti nesveikai didelį durnių skaičių musyse?
Nenori likti durniaus vietoje, dar nepraradai orumo likučių  - nesileisk paverčiamas statistiniu vienetu.
Nepatinka, rodyk jog nepatinka.
Nori priešintis neteisingumui?
Nežinai nuo ko pradėti?
Pradėk nuo paties minimumo:
N e k o l a b o r u o k. ! ! !
Nebendradarbiauk su režimu kuris valosi į tave savo galūnes.
Nedalyvauk režimo legitimizavimo formalumuose.
Valdžia tavęs nepripažįsta lygiaverčiu partneriu, vansi ir tu jos nepripažink.
Jeigu visi tasip galvosim ir elgsimės, prasidės pozityvios permainos.
Režimai bijo tik vieno- žmonių vienybės.
Jeigu nesdigauna, kad kartu ką nors vieningai darytume,  bent pabandykime tai kas didžiausiems bailiams ir tinginiams prieinama pagal jėgas-
Imkime ir visi kartu vieningai kažko… nedarykime!

Už ką patartų balsuoti       2015-12-11 22:58

portalas Tiesos?

Priešgaisrinės tarnybos inspektoriui       2015-12-11 22:22

Dili dili dili dili
Dili dili dili bom
Zagarelsia…
Ne-a. Joks čia ne namas ir nedega.
Čia tokiam vienam, kadencijai į pabaigą ritantis, tokiam vienam naxaliavščikui šikna pypkę rūko.
Iš to ir visi dūmai.
Kur ait ir gde xarčevatsia, kai neduokdie prie lovio niekas nebeišrinks?!!!
Kuom ir kaip reikės pramisti gausiai piratų komandai?
Juk ir pats flintusas ir jo papugaičikai normalių darbų dirbt nebemoka. Atpratę!
Grįžt į ašarų pakalnę pas paprastus mirtinguosius, atsisveikinti su olimpiniu valdžios aukßtumų komfortu?
Dabar kai savaržėlėms ir mašiniukui per mėnesį gauna daugiau nei koks eilinis vargo pisuoklis lenkdamas nugarą suskrebina per metus!
Tai baisiau njei gaisras. Ponui eNPė artējantys rinkimai yra baisiau nei vakarēnams teroristų išpuolių laukimas.
Todėl ponui pro visus galus rūksta dūmai, ir drimba lava.
Nes Ponui N. gyvenimas ne valdžios krėsle baisiau uż pragarus.
O jau ką kalbėti apie jo ninočką.
Dabar kad ir eilinio, bet yra seimūno pati, o ubagų karalystėje tai jau šis tas, ne šuns papas.
O vyreliui iškritus iš barščių ir pati būtų jau tik eilinė utėlė kokių aplink apstu.
Brrrrr. Košmaras!
Total košmar!

Nuomonė       2015-12-11 22:01

Pagarba žmogui, turinčiam drąsos vešai pripažinti klydusiam- tai garbingas poelgis. Tik truputį pakoreguočiau antraštę - ,,Naglio Puteikio politika- ,,skaldyk ir padėk išlikti valdančiąjai klikai valdžioje”. Mat, pats Puteikis valdys nebent ponui pamaloninus uolų tarną ir paskyrus jį į kokį nors postą, bet ir tai nebus labai aukštos pareigos. O ten, kur reikalingas tautos palaikymas, Naglio niekada nebus- dauguma žmonių jau perprato šį pilietį seniai.

Kamaros užpuolikui       2015-12-11 21:57

Baikit šposyt. Nejau nesuprantat, kaip viskas lietuviškai rimta. Dega namas atvira liepsna raudona. Kas tą gaisrą užgesins, jei ne jūrų vilkas pilkas, mikrobų užpultas, prakaitų išpiltas. Sąmokslas ant kiemo, o jūs iš patrijotės Kamaros šaipotės.

Foxas, replika autoriui       2015-12-11 21:55

Pons Kęstuti, na koks iš to “puteikio” valdytojas. Juokus mėgstat.
Tas naglas kvailelis sugeba tik malkų priskaldyt.
Tipiškas pagyrų puodas ir miglų pūtikas.
Barškalėlis tuščiaviduris. Svieto perėjūnas ir aferistas-nevykėlis.
Komedijų personažas. Gyva karikatūra jis o ne “valdytojas”.
Buterbrodų naxaliavai valgytojas. Tik ir tik.

panelei iš radės "k"       2015-12-11 21:29

“nors mes niekšai ir sadistai,
bet širdy mes optimistai-
juk svajonių turime visi…”
Princese, nepykite ant kvailelio
Kas galvoje, tą ir tauškia.
Jūsų Pepepep-princius yra pats pačiausias,
pats tobuliausias stabas.
Melskitės jam į sveikatą kiek tinkama.
Tepkite Vadui bambą sviestu ir bučiuokite.
Negaila. Tikrai nepavydėsime.
Bet gal savo pagoniškoms apegoms, ritualams atlikinēti
galėtumēte susirasti ir kitą vietą?
Tuomet išvengtumėte neskanių replikų.
Juk nepradėsite gi mums įrodinėti, kad neturite iš ko rinktis ir
čia mozochizuojatės priverstinai?
Tamstos ir kitų jūsiškių niekas čion nei kvietė, nei pririšę laiko.
Nemyli, na ir nesikabinkit ant kaklo įkyriai, tai niekas prostitutkomis ir nevadins.

 

kamara       2015-12-11 20:51

bet pasiskaitykite, ką rašo “tepupų dėdžius - freilinai “k”, “Skrajojančios balandos” bocmanas šustrauckas”. Taip gali rašyti tik “mikrobai”. Įvertinkite savo elgesį, pasiskaitykite savo rašliavą ir sutikite, kad priklausote “mikrobams”.

"Skrajojančios balandos" bocmanas šustrauckas       2015-12-11 20:08

mielos put-pūtikio mergytės-put putytės!
jūsų kreiseris nepateisino lükesčių ir užtikrintu kursu vyksta dugnan.
pagal seną paprotį, negalime abejingai stebėti , turime padėti nelaimeliams.
aiva,visos pas mus. ne laineris,bet vietos pakaks visoms. dausim pilną išlaikymą ir nesunkų bei malonų darbą didžiausiuose pasaulio uostuose.
tikime, kad jums gerai sexis ir patiks pas mus.
laukiame jūsų išskėstomis kojomis!

pupų dėdžius - freilinai "k"       2015-12-11 19:53

“Miela mergužėle
Būk gera, būk gera
Tegul atsidaro
Tavo kamara!”

Kamarai       2015-12-11 19:36

Puteikis ne valdančiuosius išvadino “mikrobais”, o būtent mažąsias nesistemines partijas. Tai jau, brangioji, atsakyk, ką čia kedena tavo numylėtasis. Ir pati atsakei klausiamuoju sakiniu: “Kyla klausimas, ar iš kvailumo, ar iš noro tarnauti galingam.” Rašydama tokias nesąmones būk atsargesnė.

kamara       2015-12-11 18:15

laiko klausimas, kada tie, kurie žeria kaltinimus N. Puteikiui, kalbės kitaip. Urbšys ir visa eilė teisuolių nekedena valdančiuosius, bet tokius pat kaip jie. Kyla klausimas, ar iš kvailumo, ar iš noro tarnauti galingam

to pagal       2015-12-11 16:07

Tikras lyderis, ir dar stiprus, veda, telkia, o ne skaldo.
Benzino į laužą įpilti didelio proto nereikia, tik tokia ugnis gali tapti pavojinga visų pirma tam, kuris su ja taip neatsakingai elgiasi.
Gerai čia kažkas iš komentatorių pasakė: Nuo tokių “lyderių” namas tik dar labiau užsiliepsnoja…

pagal Ignataviciu       2015-12-11 15:59

00kaip Gerbiamas Puteikis “skaldyk” ir “valdyk”,  galetu tai padaryti jei jis nera net valdancioje daugumoje. Taciau iseina , kad jis yra stiprus lyderis, todel jam einat i prieki kyla nepatogumu.

pagal Ignataviciu       2015-12-11 15:58

lllll kaip Gerbiamas Puteikis “skaldyk” ir “valdyk”,  galetu tai padaryti jei jis nera net valdancioje daugumoje. Taciau iseina , kad jis yra stiprus lyderis, todel jam einat i prieki kyla nepatogumu.

SSaulius       2015-12-11 15:33

Senatvinė autoriaus dimensija…ir tiek

Kadras       2015-12-11 15:11

N. Puteikis yra puikus postsovietinio bolševikinio mąstymo ir kalbėjimo pavyzdys. Jis už paprastą žmogų. Jis už teisybę. Jis prieš valdžią. Ir jokio konkretumo, tik paprastas žmones kvailinantis populizmas. K. Ignatavičius bent jau neužsiima nesąžiningomis manipuliacijomis.

Pagal Ig       2015-12-11 13:51

kaip Gerbiamas Puteikis “skaldyk” ir “valdyk”,  galetu tai padaryti jei jis nera net valdancioje daugumoje. Taciau iseina , kad jis yra stiprus lyderis, todel jam einat i prieki kyla nepatogumu.

Pagal Ignataviciu       2015-12-11 13:46

, kaip Gerbiamas Puteikis “skaldyk” ir “valdyk”,  galetu tai padaryti jei jis nera net valdancioje daugumoje. Taciau iseina , kad jis yra stiprus lyderis, todel jam einat i prieki kyla nepatogumu.

TO rietis       2015-12-11 13:42

kam tas šypsnys?
supranti, kad šmeiži, tai ir vaipaisi?

Rietis telieka ambicingi kvailia ir piktavaliai..       2015-12-11 12:15

Tiesos.lt šulai gal būt vykdo spectarnybų užsakymą- sunaikinti demokratų stovyklą, pjudydami tarpusavyje demokratų:Kuolio, Puteikio, Urbšio šalininkus.. Kas kvailys arba žemų instinktų žmogus-tas tegu riejasi toliau Šopausko ir Bingelienės ir ,,valdomai demokratijai” dirbančių tarnybų džiaugmui…:) smile

kaip nematantys        2015-12-11 11:08

skirtumo tarp Kristus ir Bažnyčios gali įžiūrėti skirtumą tarp politikų žodžių ir darbų?

Vienu sąrašu       2015-12-11 10:14

Tikrai reikėtų eiti į rinkimus vienu sąrašu, bet tik su tais, kuriems garbė, moralė, krikščioniškos ir tautinės vertybės nėra tik tušti žodžiai ir kurie nesidangsto šiomis sąvokomis rinkėjų medžioklėje. Deja, nei LS, nei Puteikis tomis savybėmis nepasižymi.

Anikė       2015-12-11 8:28

2 lietuviai, penkios partijos. Aišku, kad Žalieji ir Valstiečiai turi savo gausesnį rinkėjų skaičių, turi ir jaunų žmonių, kurie nebijo reikšti savo nuomonės. Tik tos smulkios partijos ir serga dėl Lietuvos, turi neblogų savo
žmonių,o jų nemažai.Reikia tuos žmones vienyti, o ne skaldyti, pone Kęstuti.
Klaipėdoje į savivaldybę prasmuko prisidengę visuomenininkais keli senbuviai,
kurie dirbo ne miestui, bet savo grupei draugų. Tik suvienyjus pažangius dorus
turinčius patirtį žmones galima patekti į Seimą. Smulkias partijas per 25 metus 2 rykliai išmoko sudoroti.Kiekvienas nori būti vaduku,o ne dirbti vardan tos Lietuvos.Nebūkime šventesni už poną Dievą, visi darome klaidas, bet matykime
kitų nuveiktus darbus, neužsiimkite VBS agentūros metodais viena boba sakė.

>Rietenos       2015-12-11 7:46

Ot dėl portalo elgesio man irgi kyla daug abejonių.Ar jis tikrai garbingas?Arba labai jau jautrus kaip “karalaitė ant žirnio” arba yra saugumo agentai,grubiai tariant?Paneikit.

Kartais ,kai Puteikis taip laisvai       2015-12-11 7:44

visus kritikuoja,atrodo,kad jis priklauso saugumui .O šiaip,tai už ką balsuosim,broliai?

Netikekite zmones       2015-12-11 1:37

Pliurpalais!80%informacijos ir pliurpalu per tv.ir per spauda yra buvusiu sovietu KGB isitvirtinusiu Lietuvos politikoje PLIURPALAI.O ju slapti iformatpriai portaluose nuolatos smeizia padorius zmonius pagal nurodymus.Galvokite savo galvomis ir balsuokite ne uz pliurpalius o uz padorias asmenybes!

Infiltruoto sovietu KGB slapto       2015-12-11 1:31

informatoriaus pliurpalai.Viskas atvirksciai a-ne????Norint sugriauti valstybe,seima arba zmogu tiesa paversk melu,mela tiesa a-ne????Tokiu slaptu sovietu KGB pliurpaliu pasilikusiu Lietuvoje ,kad is vidaus su melu sugriautu valstybe,nors samciu semk.Netikekite juom!!!!

Gal kas galėtų paaiškinti?       2015-12-11 1:19

kodėl kartą per mėnesį užrašantys Tie-SOS! Puteikio mylėtojai ir Kuolio gerbėjai kitomis dienomis taip lengvai griebiasi šmeižto, insinuacijų, manipuliacijų?..

Tox Foksui       2015-12-11 0:55

Tamsta per daug optimistiškai galvoji apie Lietuvos rinkėją. Jis balsuoja ne už Blinkevičiūte, Matriošką ar Puteikį, o už pastarųjų mitus. Durniui mitas kaip daina. Nosim jį gali baksnoti į š... krūvą, bet jei jam buvo įdiegta, kad tai aukso krūva, niekaip jam jo įsitikinimo iš kvailos galvos neišmuši. Jis net visiškai šūde išsipeckiojęs manys, kad auksu blizga ir gins savo tokį įsitikinimą iš paskutiniųjų. va su kokiu elektoratu gyvename jau ketvirtį amžiaus. Ir reikalai tik blogės.

Rietenas organizuoja redakcija ir savininkas....       2015-12-11 0:53

Tie, kas įsitaukia į šio mirštančio portaliuko savininkų ir darbuotojų suorganizuotą geriečių susipjudymą, atsikvošėję pajus sąžinės graužatį...Gal vėlaiu sužinosime, kad sistema galimai sumokėjo geibstančio portalėlio žmonėms Judo sidabrinius, kad tie pjudytų geriečius demokratus tarp savęs sistemos naudai…Urbšys, Puteikis, Kuolys, bei tas naivus, bet ribotas ponas Kęstutis yra geriečiai, antisisteminiai žmonės…Šlykščiausiai čia elgiasi portaliuko šeimininkai…

Foxas- 0:00       2015-12-11 0:15

Nulis, nulis, nulis…
Ar prieš kablelį ar po- nulis yra nulis.
Rašymas didžiosiomis raidėmis nebepadės.
Vėlu. Pono Putėsio politinė saulelė nusileido.
Atiaaaaa….

UŽUOJAUTA KEISTUOLIUI IR PASKALŲ NEŠIOTOJUI...       2015-12-11 0:00

ĮDOMU, AR BALSAVO PJDJ AKTYVAS UŽ TOKĮ PARANOJIŠKĄ K.I. LAIŠKĄ ?
ATRODO,TO SIAURAPROČIO ŽMOGAUS ASMENINĖMIS SAPALIONĖMIS NAUDOJASI LS OPONENTAI šOPAUSKAS,BINGELIENĖ IR Ko…

pašaliečiui - ir aš turiu pastebėjimą       2015-12-11 0:00

ir aš pastebėjau dėsningumą. Pradedančių polytikų( tokių kaip Puteikis)tarpe paplitusi liga. Užsimano tapti polytiku, nes myli Lietuvą ir jos žmones be galo, o dar ir namas dega, reik jį gelbėti, viena yra bėda -  niekas kol kas nei apie tave, nei apie tavo pasiaukojimą lįsti į degantį namą nežino. O ką daryti, jei tave dar žino kaip, švelniai tariant, “nerimtą”? Jei ir pats jauti, jog neturi ką daugiau pasakyti, nei ... aš labai noriu?.. Kas už tokį balsuos? Ir šiaip - negi pats rinksi parašus, savo laiką ar pinigus gaiši? Juk daug geriau, kai kiti tai daro. Tai ką daryti? Kelis metus pakentėti: važinėti į visokių visuo-menininkų mitingus, per porą metų įtikinti, kad esi rimtas vyras, o viskas, ką apie tave šneka, yra tik pavyduolių kalbos. Jei tie pensininkai ir pensininkės patikės, “įsimylės”, turėsi nuosavų, kišeninių parašų rinkikų ir rinkikių, kurie įgyvendins “visą mano suvokimo politiką”. Ir kai tik pasirodys, kad aš turiu savų tikslų, dar ir savo matymą turiu ir ne visus jų patarimus įgyvendinu,- jei ims kalbėti, kad aš ką išdaviau, sugrioviau, bus jau vėlu. Mitas jau bus paskleistas. Už mane balsuos kiti, o tuos pensininkus dar apšauks išdavikais ir griovėjais… O geriausiai, irgi pastebėjau, veikia toks “kontragumentas”: “Tai gal Ignatavičius tegu kelia savo kandidatūrą ir jau kaip išoks į tą valdžios verpetą tai jau kaip pridarys tautos labui… Tokių Lietuvos gelbėtojų teisuolių, siūbuojančių nuo tikėjimo į nusivylimą, ypač pensininkų tarpe apstu. Ir tai ką jis rašo apie Puteikį, jau neįdomu tik šlykštu už rašantį.”
Kaip suprantate, už tai, ką rašo pašalietis apie pensininkus, mane apima pasididžiavimas: kokių garbingų lietuvių dar yra. Ir teisingų (paskutinė pastabėlė: ne teisuolių - nesupainiokite!)

Pašaliečio pastabėlė       2015-12-10 22:49

Pastebėjau dėsningumą. Politikuojančių pensininkų( tokių kaip Ignatavičius)tarpe paplitusi liga. Įsimyliu kokį politiką, myliu be galo, renku parašus, nes dabar tai jau turėsiu nuosavą, kišeninį, mano iškeltą ir mano dėka išrinktą, kuris turi įgyvendinti visą mano suvokimo politiką. Ir kai tik pasirodo, kad tas politikas dar ir savo matymą turi ar ne visus patarimus įgyvendina,- nu šakės!!!Išdavikas, Griovėjas!!! Už šitą nebalsuosiu. Tai gal Ignatavičius tegu kelia savo kandidatūrą ir jau kaip išoks į tą valdžios verpetą tai jau kaip pridarys tautos labui… Tokių Lietuvos gelbėtojų teisuolių, siūbuojančių nuo tikėjimo į nusivylimą, ypač pensininkų tarpe apstu. Ir tai ką jis rašo apie Puteikį, jau neįdomu tik šlykštu už rašantį.

 

 

 

 Pensininkui Toks       2015-12-10 22:04

labai mėgsti kalbėti abstrakcijomis a la “visi žmonės daro klaidų”, bet ar tamstos proteguojamas ir ginamas personažas tas klaidas pripažįsta? Ar gailisi? Ar atsiprašo žmonių, važiuodamas per jų galvas volu vardan savo egoistinių tikslų, kaip ir šiuo K. Ignatavičiaus atveju. Neee, tai visai ne jo stilistika, kuri visiškai nieko nesiskiria nuo matrioškos. Ir iš vis - kokį dvasinį turinį, kokią žinią transliuoja šis išsišokėlis? tai yra siaubas, kad aplink jį buriasi panašūs į jį tuščiaviduriai zombiai.

Bravo       2015-12-10 21:34

Ačiū, Kęstuti. Labai vyriškas poelgis -atsiprašyti suklaidintų.Jūsų  aprašomasis herojus tam jėgų neranda…

pensininkui       2015-12-10 21:23

ar tokie “politikai” kaip Puteikis gesina tą gaisrą, ar įpila dar žibalo, kad tik kaitriau įsiliepsnotų?
galima klausti ir kitaip: kada jie turi daugiau asmeninės naudos - ar tada, kai problemos sprendžiamos ir skirtingi interesai, supratimai derinami, ar tada, kai viskas tik blogėja, aštrėja ir jie gali abstrakčiai pašnekėti, kaip viskas būtų gerai sutvarkyta (pvz., kaip jie paisytų ne partinių ar grupės draugų, o visuomenės interesų; kaip jie skaidriai tvarkytų viešuosius finansus; dar skaidriau ir viešiau priimtų sprendimus dėl jų ir pan.), jei tik ...juos išrinktų?

Kodel        2015-12-10 21:05

Jus lietuviai bijote zaliosios energijos,nepriklausomu politiku, bijote pasakyti zodi del auksiniu plytu kelio, del dvigubos pilietybes , del internetinio balsavimo per ateinancius rinkimus. Bijote ismokti uzsienio kalbas, paklausus angliskai darbuotoja dirbancia informacijoje , negalejo atsakyti angliskai apie ieskoma skyriu. Paklausus , kaip jus dirbate informacijos skyriuje , jei net anglu kalbos nemokate, ji liko nepatenkinta. Ar zmones dirbantys degalinese , prekybos centruose, maitinimo istaigose , gali gauti darba nemokant net anglu kalbos? Ar cia ne stagnacija? Ne ritimasis atgal? Juk jus visa laika sakote , kad esate ES salis.

Komentarų puslapis 1 iš 2
 1 2 > 

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.