A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: Channel_images_model::$LOCS

Filename: models/channel_images_model.php

Line Number: 446

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Functions.php

Line Number: 806

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

Line Number: 409

Kauno kaštonų gynėjai: Medžiai tik padėjo pamatyti tiesą | Tiesos.lt

Demokratija ir valdymas, Savivalda

🌄Kauno kaštonų gynėjai: Medžiai tik padėjo pamatyti tiesą

Tiesos.lt redakcija   2017 m. rugpjūčio 21 d. 13:57

17     

    

Kauno kaštonų gynėjai: Medžiai tik padėjo pamatyti tiesą

Pirmadienio rytą vykusį piliečių protestą dėl Kauno m. savivaldybės sprendimo iškirsti visus kaštonus A. Smetonos alėjoje nutraukė policija. Socialinio tinklo paskyroje Kauno medžių kirtimui – STOP buvo paskelbta žinia, jog sulaikyti menininkai Vytenis Jakas bei Auksė Petrulienė ir advokatas Saulius Dambrauskas, atstovaujantis Kauno gyventojams, prieštaraujantiems prieš beatodairišką medžių kirtimą. 

Kaip skelbia lrytas.lt, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Darius Žukauskas informaciją patvirtino: „Pradėtas tyrimas dėl teisėtų policijos reikalavimų nevykdymo“.

Siūlome pasižiūrėti Dariaus Petrulio paskelbtą video įrašus apie tai, kaip vyko dialogas tarp policijos ir piliečių, susirinkusių išgelbėti paskutinius penkis A. Smetonos alėjos kaštonus:

 

Spontaniškai susirinkę asmenys, akivaizdu, net neturėjo laiko informuoti Kauno miesto savivaldybės dėl planuojamos vykdyti protesto akcijos ir tai tapo pretekstu pradėti dar vieną teiseną.

Kaip rašoma Giedrės Aleksandravičiūtės veidaknygės paskyroje, „tai jau ne 5 kaštonų klausimas“:

Kviečiame visus neabejingus vykti prie Panemunės policijos komisariato A.Juozapavičiaus pr.17 kur yra sulaikyti trys žmonės: dailininkai Auksė Petrulienė ir Vytenis Jakas bei advokatas Saulius Dambrauskas.
Ryte jie gynė paskutinius 5 kaštonus A.Smetonos alėjoje.
Savivaldybė turi pripažinti, kad tai žmonių reikalas, kaip jie nori gyventi.
DABAR laikas stabdyti sveikų žaliuojančių medžių kirtimą!
DABAR laikas pripažinti, kad Kauniečiai turi teisę gyventi tokioj aplinkoj, kokia jiems priimtina.
Tai jau ne 5 kaštonų klausimas.
Medžiai tik padėjo pamatyti tiesą.
Kokią valdžią išsirinko Kaunas.
Pamatysim – kokie šalies įstatymai ir ką jie gina.

Sprendžiant iš nuotraukų, paskelbtų paskyroje Kauno medžių kirtimui – STOP, sulaikytųjų apklausos baigtos ir jie išleisti namo.

Primename, kad Kauno medžiai iškirsti centre, Žaliakalnyje, Pamenunėje – Miško gatvėje, A.Smetonos alėjoje, kitose vietose.  Savivaldybės atstovų teigimu, medžius iškirsti buvo būtina vykdant šaligatvių rekonstrukciją bei tiesiant dviratininkų takus. Žadama medžius atsodinti.

Nuotraukos – iš Dariaus Petrulio veidaknygės.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

lee123       2018-10-19 10:29

For nike factory store  example Yeezy Boost 350 Price  bring adidas originals  back nike air max  to beats earphones  just using summaries buy mont blanc pen   in nike free run  your air max 90  minute. womens nike air max  I nike store  intended Michael Kors Handbags Sale  at nike shoes for men  an mont blanc pencil  earlier air max 1  time baseball jerseys  that will air max  carrying jordan shoes  out beats headphones on sale  a montblanc outlet store  committing nike clearance  conclusion nike roshe run  will jordans for cheap  involve nike roshe run  as exciting as air max 90  finger nails christian louboutin  making under armour discount  use beats by dre  of Michael Kors Sale  blackboard. nike outlet  The womens nike air max  primary air max  reason <a title=“jordan 12”

Kitaip       2017-08-28 21:38

ir būt negali, kai obuchaesas valdo. Obuchaesas - tai jėga. Lietuviai patys laisva valia atsisakė desovietizacijos ir rinkosi obuchaesą. Bus dar blogiau, kai baigsis nachaliavos babkės 2020 metais, o tada tai prasidės pats linksmumas.

Pikc       2017-08-23 19:46

Vytenis Jakas - berods, tas pats veikėjas, kurio nuomone, Vytauto paminklą reiktų nuimti velniop, nes “netolerantiškas”, užtat Žaliojo tilto “balvonai” - istorijos dalis. wink

kaunietis       2017-08-23 18:42

Nepateisinu gyventoju veiksmu.

Liūdna ironija       2017-08-22 10:55

Teisingai sakė savivaldybės klerkai: Medžiai užstojo šviesą, ir tuo trukdė pamatyti tiesą. Nukirtus medžius, tapo šviesiau ir aiškiau.

baimė       2017-08-22 9:26

Tai akivaizdus neva pilietinės visuomenė siekimas, kas numatyta Konstitucijoje. Visi įstatymai prieš pilietį. Aš -pilietis - mokesčių mokėtojas -niekas.

nuomone       2017-08-22 6:56

įdomu ,ar šitie nuotraukose turi gimines ,artimuosius,tėvus,manau ateis toks laikas ,kai juos kas nors taip patampys,tikiu šimtu procentų.GĖDA.MILICININKAI.

>Jei leisi, tarnas savivaliaus 21:41       2017-08-21 23:22

Negi jau apsiprasta su visišku pažeminimu?
Tai juk mūsų bendrapiliečiai - ne “žali žmogeliukai”.
Net trečiojo pasaulio kraštuose šitaip nesielgiama su savo valstybės piliečiais, sveiko proto žmonėmis. 
Jie nesuvokia, kad šitaip griauna valstybę iš vidaus, nes, išskyrus kafkišką baimę prieš galinčiaus įstatymus, mūsų niekas daugiau nevienys (jau nevienija?).
Taip programuojamas “Masių sukilimas” (Chose Ortega I Gasetas), kuris vieną dieną nušluos ir galinčius, ir pačią valstybę. Tik mūsų priešas to gali trokšti.
Kas nesupranta mokslinio fakto, kad medis yra gyvos (!) būtybės slėpinys ir jo negerbia, negerbia ir žmogaus, turinčio gyvą dvasinę sielą, kuri skirta amžinybei.

Jei leisi, tarnas savivaliaus       2017-08-21 21:41

Kur nėra bendruomenių ir jų savivaldos, ten negali būti ir nėra realios demokratijos - tik “vaizduojamoji”, kaip mėgsta sakyti Vytautas Rubavičius. 
Tai akivaizdžiai prieštarauja Vakarų teisinei tradicijai ir tam, kas įrašyta Konstitucijoje: neturėdama savivaldos, lietuvių tauta sąmoningai, bet neteisėtai, bauginant ir atvirai smurtaujant prieš ją, šalinama nuo bet kokios REALIOS galimybės TIESIOGIAI dalyvauti valstybės valdyme (sistemingai išvalstybinama).
Apie Sąjūdžio puoselėtą Lietuvą prisiminti darosi nepakeliamai sunku ir skaudu.
Net prieš Kauno patriotus, drąsesnius intelektualus, mėginančius apginti sveikus žaliuojančius medžius, prie kurių šie užaugę, kurie mena jų jaunystę
ir todėl yra jokiais kitais medžiais nepakeičiama žmogaus istorija,
vėl ir vėl siunčiama neproporcingai didelė, grubi policinė jėga.
Ir jokio dialogo su bendruomene: perspėjimas ir - šūvis.
Tarnai savivaliauja, niekina ir baudžia šeimininką. Matyt, yra už ką.

komunistai žino ką daro       2017-08-21 19:55

kai reikėjo palaužti lietuvių dvasią - komunistai darė melioraciją ir naikino vienkiemius.
sunaikino gamtą ir artimą žmogaus ryšį su gamta - lietuvio stiprybės pagrindą.
——-
be medžių komunistams tikrai bus lengviau pederastus veisti

Matijošius pasodins medžių be lapų       2017-08-21 19:04

Uostysit asfalto aromatą.

Žmonės jūs ar ne žmonės?       2017-08-21 19:02

Nukankino kaštonus gyvus kaip Garliavos Mergaitę.
Dievas paskirs jiems bausmę pagal jų darbus.

grumstas       2017-08-21 18:07

Kokie šaunūs ir gražūs policininkai…(  asocijacijos:atsimenate,  berods kažkurio rašytojo Cvirkos? apysakoje apie Smetoninės Lietuvos kaimo moterėlę atvykusią į Kauną ir besidyvijančią: kokie gražūs poniai,kiek jų daug,  kaip gražiai apsirengę) o šie tokie pilki menininkai , dailininkai dėl tų kelių kaštonų kelia triukšmą; juk miesto valdžia pasamdys švogeri- įmonę ir ši už kosminę kainą pasodins importinių augalų, gal būt net palmių. aišku ne už dyką , kaina bus įkalkuliuota į bendrą sąmatą ir tie introdukantai įdomu po kiek laiko nuvys?
savivaldybė nesiteikė atvykti , padiskutuoti, rasti sprendimą, kad ir palikti tuos kelis kaštonus.. Tačiau tokia diskusija būtų silpnumo , silpnos valdžios požymis , išraiška, o valdžia turi būti stipri, kad jos bijotų.. Gal būt ir yra pasaulyje valdžia , kurią myli: tokių atvejų galima išvysti , kai miršta kažkurios rytų šalies karalius ar imperatorius- tada minios žmonių verkia ir nešioja gedulą kelis metus…
Puiki proga prisiminti a.a. Bergo ąžuolą; sovietinė valdžia , regis buvo demokratiškesnė ir protingesnė; pasmerktą nukirsti ažuolą paliko gyventi, kuris iki šiol žaliuoja..

 

O aš maniau,kad...       2017-08-21 17:42

O aš maniau,kad prie moterų neturi teisės kišti nagu net ir policininkas.Na va ir
parodė, kas ateina į policiją dirbti.  Tie,kuriems niežti nagai.Pragyvenau visą am-
želį ir tokių dalykų nesitikėjau senatvėje pamatyti.Maniau,kad stalininiai metodai
jau seniai praeityje,o pasirodo klydau.Tai ką sukūrėme,žmonės? Policinę,fašistinę diktatūrą?Žmonės jau visiški beteisiai nepriklausomoje Lietuvoje.Pažeminti ,apvogti,
šeriami “labdaringais"makaronais ir kruopomis “auksinėmis”.Ar stovėdami Baltijos
kelyje ar galėjome net pagalvoti ,kad Lietuvos žmonės bus tąsomi už kojų ir rankų,
kaip kokie beverčiai daiktai.Apie kokią garbę ar žmogaus orumą galima svajoti.Žmo-
nės paversti beteisiais ir pažeminti.Tai dar vienas aiškus atvejis,kad Lietuvoje
gyventi ne saugu.
Lietuva,kur tu eini?

Keistas       2017-08-21 17:09

tas padaras lietuvis, dėl savęs nors kartą išeikim į gatves, dėl senų kaštonų vėliau.

Marginalas       2017-08-21 16:37

Žmoneliai vis tebemano, neva “pasirenka” valdžią.
Tuo tarpu nutarta, kad visus aukštus medžius miestuose reikia iškirsti, kad iš langų niekas nešaudytų į policiją.
Šviesios ateities namai bus tik su permatomomis sienomis, net ir išvietė turi skaidriai matytis iš gatvės.
KONCLAGERYJE VISKAS TURI BŪTI SKAIDRU !!!

o kur kazokai su nagaikomis?       2017-08-21 15:22

kai žemaičiai gynė Kražių bažnyčią, tai kazokai su nagaikomis mirtinai užkapodavo žmogelius.
http://partizanai.org/index.php/kraziu-skerdynes


Rekomenduojame

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Lietuvos Sąrašas kviečia į forumą: nuo ko mus saugos „Laisvės patruliai“?

Kastytis Braziulis. Kodėl konservatorių siūloma tvarka yra žalinga demokratijai

Andrius Švarplys. Kaip atrodo leftistinis „atvirumas“

Povilas Gylys. Highway to hell!

Algimantas Rusteika. Beprotybė ir laimė

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.