Prezidento rinkimai 2019, Europarlamento rinkimai 2019

Kauno forumo pareiškimas dėl Europos Parlamento ir Prezidento rinkimų

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gegužės 22 d. 12:01

14     

    

Kauno forumo pareiškimas dėl Europos Parlamento ir Prezidento rinkimų

Kauno forumo pareiškimas

dėl Europos Parlamento ir Prezidento rinkimų

2019 m. gegužės 21 d.

Rinkimuose į Europos Parlamentą visuomeninio komiteto „Vytautas Radžvilas: susigrąžinkime valstybę“ programa atitinka Kauno Forumo vertybių deklaraciją (ČIA). Tai vienintelis sąrašas, kurio kandidatai ir nuostatos išreiškia svarbiausius Lietuvos interesus.

Prezidento rinkimų antrajame ture antisisteminio veikimo, demokratines reformas siūlančių kandidatų nėra.

Ingrida Šimonytė dalyvavo ir dalyvauja politikoje, yra grupuotės, atvedusios valstybę į dabartinę situaciją, aktyvi narė, todėl objektyviai suinteresuota ginti sprendimus bei juos priėmusius asmenis ir neleisti esminių permainų, nes asmeniškai yra atsakinga už tai, kas yra.

Gitanas Nausėda politikoje tiesiogiai nedalyvavo, yra užsienio bankų ir vietos oligarchų statytinis, todėl nėra tiesiogiai ir asmeniškai atsakingas už priimtus politinius sprendimus ir jų pasekmes.

Tautiškai ir antisistemiškai nusiteikusių piliečių atsisakymas balsuoti ar balsavimas prieš abu kandidatus sudarytų galimybę laimėti konservatorių partijos pinigais gausiai finansuojamai I.Šimonytei.

Kauno forumas:

1. Rinkimuose į Europos Parlamentą kviečia balsuoti už visuomeninio komiteto „Vytautas Radžvilas: susigrąžinkime valstybę!“ sąrašą Nr.12.

2. Ragina rinkėjus dalyvauti antrajame Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų ture ir rekomenduoja balsuoti už Gitaną Nausėdą.

Priimta Kauno forumo susirinkime

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2019-05-23 6:25

Tas Kauno forumo pareiškimas labiau peilis V.Radžvilo bandymams . Visuomenė paprastai elgiasi priešingai , bėga nuo tokiu pas tuos kuriems anie nepritaria . Matyt Į.Šimonytė galės padėkoti susigriebusi ir tuos abejojančius . Kam gi rūpi nuomonė tu kurie ir patys kaip ta pamainoma kojinė .. su labai reikšminga veido išraiška ..

Kvailinimo pajėgos,       2019-05-22 22:43

gal baikit durnint runkelyną? Pietryčių Lietuvos nevaldai, o čia kliedi apie Tvankstą. Nori sunaikint mus?

vienintelis pasirinkimas       2019-05-22 22:31

svekas protas pataria: ep rinkimuose rinktis visuomeninio komiteto „Vytautas Radžvilas: susigrąžinkime valstybę!“ sąrašą Nr.12.,
prezidento rinkimuose išbraukti abu kandidatus,
p. s. 1-mas turas: Kauno miestas: IŠ - 37,72 %, GN - 31,71 %.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-05-22 21:28

Dar 5 metai be Tautos prezidento:
- nusimato teismų ir prokuratūros darbas daugiasnukės mafijos naudai;
- nusimato užsienio politika svetimšalių naudai. L blogai.
___________________________________
Tautos prezidentas bus tas, kuris:
- paleis antikonstitucinį seimą (nes seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija, sąrašinių negali būti seime);
- paskelbs įpatingąją padėtį, visiškai sunaikinto Lietuvos ūkio tvarkymui (susigrąžinant litą);
- užsiims Putino vadovaujamos okupantų gaujos išprašymu (išvedimu) iš Karaliaučiaus (Tvankstės) krašto bei užsiims šio baltų krašto prijungimu prie baltų Lietuvos.

Jules       2019-05-22 19:04

Na va, dabar kauniškiams galima pritarti - taip ir padarysime. Na, o ateities Europos kalba bus ne Anglų kalba, o Prancūzų, bet geriau - Vokiečių kalba. “La Lituanie était donc l’état le plus vaste de l’Europe de ce temps” - ir kas iš jos liko per tą mūsiškį išdavikišką geną ir gebėjimą už gerą atsilyginti dvigubu blogiu. Tai yra nuolat kariauti su kryžiuočiais ir jų vaikaičiais mūsų nukvakusių inteligentų šeimininkų Maskvos, Varšuvos ir jos sąjungininkų paliepimu, apsimetant nežinančiais, kaip ir tie VU docentai kartu su Kubiliumi, Jurgiu ir Šimonyte, kas iš tikro supylė carinės Rusijos imperijos galybę Antrajame Žalgiryje 1914 metais, kur daug lietuviukų, žinoma, ne savo valia “za caria, za batiušku i Pravoslaviju”, pateko vokiečiams į nelaisvę ir gavo šansą Lietuvių valstybės atsikūrimui. Net babkių ir tų davė Berlyne, nežinot? Ne tik savo karių Lietuvių laisvei apginti. Be vokiečių kareivukų pagalbos, ypač drezdeniečių, būtų pyššš! Dabar skaitome ir vartome Nausėdos rankraštį vokiškai su fantastiškomis fotografijomis apie Nidos mokyklą “Chronik der Schule Nidden” ir sakom “Tschüß”!

kitas pasirinkimas       2019-05-22 18:01

Ne iš gero gyvenimo balsuosiu už G.Nausėdą. EP rinkimuose - jokiu būdu ne už V. Radžvilo komandą. Už Nr. 2 - už “valstiečius”, nes ten yra žmonių, kuriuos neblogai pažįstu ir jais tikiu.

E951       2019-05-22 16:51

pirmadienį buvo kurioziška situacija “Nuogoje tiesoje”. paskambino kažkoks tipelis “plačių pažiūrų” ir laidos dalyviams surengė anglų k. egzaminus ir A.Guoga, L.Kontrimas, M.Laurinkus, P.Kunčinas, M.Starkevičiūtė, V.Mazuronis, K.Starkevičius, kas geriau kas blogiau vogravo angliškai. ar jūs įsivaizduojate tokią situaciją kokioje nors Lenkijos tv, tuo labiau Prancūzijos! jau toks noras patekt į tą alternatyvią eurobiurokratinę realybę, kad gal ir kelnes nusimautų, jei kas nors paskambintų ir tokį norą pareikštų smile

T0mas J.       2019-05-22 15:35

Nesu balsavęs Europos Sąjungos parlamento rinkimuose niekada. Šiemet pasirašiau už Radžvilą, ketinau už jo sąrašą balsuoti, bet jo laikraštyje perskaičiau Radžvilo nuomonę, kad būtų tikra katastrofa Lietuvai, jei ES subyrėtų.
Persigalvojau. Nesusitepiau rankų per 2003 m. referendumą (NEdalyvavau ir kitus raginau nedalyvauti), nesitepsiu ir dabar. Kol euroskeptikai rinkimuose nedalyvauja - nedalyvausiu ir aš. To betrūko kad balsuočiau už eurofilus!
Nausėda - turtuolių tarnas, bankų sraigtelis; politine prasme - katė maiše, ne politikas. Ieškodami, kas pastatys jums gyvenamąjį namą, ar ryžtumėtės šį darbą patikėti žmogui, niekad nestačiusiam jokio pastato?! Šimonytė - nuo pat diplomo gavimo dirba (23 m. amžiaus vyr. ekonomistė) Finansų ministerijoje, valdant Grybauskaitei - Lietuvos Banke, vėliau Seime - ir mes turime tikėti, kad čia taip ir turi būti, kad jokia protekcija čia nekvepia?! smile Prezidento rinkimų nelaimėliai yra rinkėjai, balsuojantys už Nausėdą ir Šimonytę. Lietuva JAU pralaimėjo. Į rinkimus ateisiu, biuletenį išsinešiu namo, kolekcijai.

perfrazuojant       2019-05-22 15:24

Laikysena dėl prezidento rinkimų: geriau susitepti rankas. Ką gi. Gal ir teisingai, tačiau nereikia pamiršti, kad visi kandidatų skirtumai gali būti tik “gero” ir “blogo” policininko žaidimas, o klikos sprendimas prezidentu daryti Nausėdą jau seniai priimtas.

žinia       2019-05-22 15:01

prezidentas - pre_žydo_tas

Labai       2019-05-22 11:36

pragmatiskas ir teisindas Kauno forumo apsisprendimas ir siulymas.

Žodžio laisvė...       2019-05-22 11:13

Malonu,kad mano ir Kauno forumo nuomonės sutampa.Prezidento rinkimuose visi privalome dalyvauti.Gerai,kauniečiai,kad mokate blaiviai mąstyti ir skatinate mus visus priimti
teisingus sprendimus.Kam ne vis tas pats dėl Tėvynės ateities pirmyn! į rinkimus.

Estija       2019-05-22 10:53

Nemaniau, kad atsidursime tokioje padėtyje, jog teks balsuoti už Gitaną Nausėdą. Turbūt geriau bankų statytinis, nei visišką moralinę degradaciją propaguojanti Šimonytė. Pastaroji jaunimo balsus pelnė labai pigiais būdais, propaguodama liberalias pažiūras, kurios, iš esmės, netrukus taps atgyvena.

Vilnietis       2019-05-22 9:41

Dėl prezo rinkimų nenoruomis bet pritariu.
Tegu “nuoseda” (tas kas lieka ant arbatinuko dugno) net negalvoja kad jį čia kas palaikys ar rems- tiesiog kitas variantas yra dar blogesnis.

Rekomenduojame

Lenkija naikina PVM mokesčius maistui, mažina mokesčius degalams, dėl kylančių kainų kaltina Rusiją ir Europos Sąjungą

Prof. Jonas Jasaitis. Pradėjome naujuosius. Absurdų ar žmonijos naikinimo laikmetis?

Italijos vyskupas uždraudė neskiepytiems kunigams dalyti Komuniją

Nacionalinis susivienijimas. Sausio 13-oji primena: metas atkurti Lietuvos valstybę

Pfizer pirmojo asmens išpažintys: ketvirta dozė, o po to 10 metų vakcinų

Edvardas Čiuldė. Kodėl mums nereikėtų persiimti vadinamojo progresyvizmo marazmų pamėgdžiojimu?

Seimas žengė žingsnį link Valstybinės lietuvių kalbos konstitucinio statuso pažeminimo

Už balos. Svarbiausi klausimai 2022 metais

Audrius Bačiulis. Užsienio reikalų ministerijos užsakymu „Vilmorus“ paklausė apie užsienio politiką

Aleksandras Nemunaitis. Sužinome, kad Vilniuje gali dingti centrinis šildymas

Eugenijus Jovaiša. Nė viena save gerbianti pasaulio valstybė neleidžia tapatybės dokumentuose rašyti kitaip nei valstybine kalba

Ispanija sekuliarizuoja Jėzaus gimimą

Diskusija: ar visiems nebus geriau be savarankiškumo, vardan saugumo ir materialinės gerovės

Eric Zemmour: LGBT vaikams plauna smegenis mokyklose

Gėjų sekso scena ant Atėnų Akropolio įžiebė pasipiktinimo audrą Graikijoje

Prof. dr. Ignas Vėgėlė. Ar pakaks Prezidentui valios ir ryžto?

Nacionalinis susivienijimas. Pareiškimas dėl asmenvardžių rašybos Lietuvos piliečių asmens dokumentuose

Robertas Malone apgaudinėja cenzorius: tai, ką mRNR technologijos kūrėjas pasakė interviu po to, kai jį išmetė iš Twitter, užgniaužia kvapą

Gintaras Songaila. Laisvės gynėjų dienos proga – šokis ant Lietuvos Konstitucijos kapo?

Bosnija tampa pirmąja Europos šalimi be Covid’o pasų. Mirnes Ajanović nugalėjo Bosnijos federacinę vyriausybę

Lietuvos laisvės kovotojų sąjunga. Dėl lietuvių kalbos ir jos raidyno išdavystės

Ramūnas Aušrotas. Stambulo konvencija grįžta

Alvydas Butkus. Vienu šūviu du zuikiai? Tik kas tas šaulys?

Pensilvanijos universiteto translytis pralaimėjo plaukimo varžybas translytei iš Jeilio

Vytautas Sinica. Atkreipkim dėmesį, kokį sektorių sužlugdys konservatorių „vertybinė” politika

Prancūzijos parlamente – aršūs debatai dėl vakcinų pasų

Linas Karpavičius. Kuo toliau, tuo aiškiau matosi, kad pandemijos valdymas ir mokslas yra du vienas kitam prieštaraujantys dalykai

Popiežiui įteiktas manifestas dėl padėties Vokietijos Katalikų Bažnyčioje

Liudvikas Narcizas Rasimas. Prūsijos bumerangas

Teisėjas davė JAV Maisto ir vaistų agentūrai (FDA) tik šiek tiek daugiau nei 8 mėnesius Pfizer saugumo duomenims pateikti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.