Dienos aktualija, Prezidento rinkimai 2019, Europarlamento rinkimai 2019

Kauno forumo pareiškimas dėl Europos Parlamento ir Prezidento rinkimų

Tiesos.lt redakcija   2019 m. kovo 13 d. 10:16

45     

    

Kauno forumo pareiškimas dėl Europos Parlamento ir Prezidento rinkimų
Pareiškimas dėl Europos Parlamento ir Prezidento rinkimų

 

2019 m.kovo 12 d.

Artėjantis rinkiminis ciklas yra lemiamas Lietuvos valstybės ir tautos išlikimui. Kauno forumas su nerimu stebi gilėjantį tautinio judėjimo skilimą, kuris gali palaidoti bet kokias patriotinių ir opozicinių jėgų galimybes Europos Parlamento ir Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose.

Kauno forumas:

1. Ragina Vilniaus forumą ir visuomeninį sambūrį „Lietuva yra čia“ pradėti derybas ir pasiekti susitarimą, kaip pašalinti konfrontaciją rinkimuose į Europos Parlamentą.

2. Kviečia A.Juozaitį, M.Puidoką, N.Puteikį pradėti konsultacijas ir pasiekti susitarimą dėl bendro opozicijos kandidato, kitiems pretendentams atšaukiant pareiškinius dokumentus ir pakviečiant savo rinkėjus paremti jo kandidatūrą.

3. Kreipiasi į visas tautines ir patriotines visuomenės jėgas, prašydamas palaikyti ši pareiškimą.

Priimta Kauno forumo susirinkime

2019 m. kovo 12 d.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Tvankstas       2019-03-15 22:33

daktarui Jonui Ramanauskui - iš Jūsų atsiliepimo :’ Jam Aristotelis rūpi…. žiūrėk Lietuvos, žioplį.’ Prašau gerbiamas daktare į mane kreiptis be rašybos klaidų, jomis neužgaulioti, išmokti rašyti lietuviškai : ‘Jam Aristotelis rūpi…. žiūrėk Lietuvos, žioply.’ Šauksmininko linksnis : žioply.

to atsibodo.....       2019-03-15 14:57

sąmoningumo stoka daug ką ir naikina.Šalia sąmoningumo stokos tapšnoja abejingumas.Jie drauge,vienas kitą palaiko ir papildo.Abu mėgsta vienas kito kompaniją.Kodėl nenorime to atsikratyti?Nuvažiuoji,būdavo,į kaimą kalbi su močiute ar dieduku-jų sąmonė šviesi,jų mąstymas-gali iš jo pasisemti išminties.
Kur tai.Ar neatsirado daug fanatizmo?Išmintis metama šiūkšlediežėn.
Sakote “dalinasi postus”?
Juozaitis, būdamas Prezidentu,prisiimtų atsakomybę dėl Lietuvos išlikimo,įsipareigojimą išvesti Lietuvą sudėtingu laikotarpiu,rūpintis jos išlikimu.Radžvilas dirbtų EP kovotų dėl Lietuvos interesų Lietuvos išlikimo, Europinėse institucijose.Postai,dalybos-nesolidu taip.

Tvankstas       2019-03-15 10:34

Pirma, pagal mokslo apibrėžimą teisė yra pseudomokslas arba šamanizmas, teisė neatlaiko logikos reikalavimų, netgi jei ir skelbia logiškumu paremtus teiginius, gyvenime nepajėgi laikytis savo pačios gražbyliavimo. Ekonomikoje nors viena dalis yra objektyvi - buhalterija, o teisė neturi nieko objektyvaus, todėl amžinai yra’tobulinama’ valdančiosios klikos užgaidoms tenkinti, tskant, teisė yra reumatizmas kulėje.
Antra, Aristotelio filosofija yra bendra visiems žmonėms, visiems laikams ir logika, viena iš jos dalių, yra patikrinta gyvenime gamtos mokslų tiesomis, kas visiškai nepasiekiama visiems ‘humanitariniams mokslams’, įskaitant ir Jūsų garbinamą teisę, amžinai tobulinamiems pagal ‘dienos aktualijas’.
Trečia, žmogus, nežinantis Aristotelio filosofijos ir ypatingai logikos, negali turėti objektyvaus pasaulio ir visuomenės veiksmų supratimo.
Ketvirta, nežinant Aristotelio priesako kurti valstybę, kurią remtų piliečiai dėl savo laisvos kūrybos, darbo ir tenkinimosi to vaisiais, negalima įgyvendinti dalykų, kurie būtų naudingi didžiajai daliai piliečių ir jie būtų pasiryžę netgi padėti galvas ‘vardan tos Lietuvos’, kas buvo po tarpukario Nepriklausomybės. Nežinant Aristotelio, gal ir galimas toks žmogus, bet jis turi būti labai turtingas iš didelio verslo ir išmintingas, persunktas gyvenimo išminties.
Penkta, dar niekur pasaulyje nebuvo, kad valstybė gyventų nuo ‘balto lapo’, visada atsinešama iš praeities, kuri atsispindi dabartyje ir nešama į ateitį. Neigti 7 Seimus - tai teigti LTSR, kuri buvo tada pagal loginę seką, klasta panaikinta.

Bangavimas       2019-03-15 8:30

Kyla vėjas kyla bangos, santykinai rinkimų, viskas natūralu, su bangavimu eina ir putos, jos priklauso nuo bangų didžio, po to viskas nurims ir liks tas pats vanduo.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-03-15 2:53

Supratau Tvankstai, jei kokioje afrikoje yra kokių tai blogybių, tai ir Lietuvoje gali būti 7 antikonstituciniai Seimai ir betvarkė. Geležinė kgbistinė logika. Pirmiausiai Lietuva, ją reikia rūpintis. Gėda skaityti tokius niekus. Jam Aristotelis rūpi…. žiūrėk Lietuvos, žioplį.

Tvankstas       2019-03-15 1:21

dr. J. Ramanauskui - Okupuota ir Vokietija, yra USA kolonija iki 2099 m. Jūsų taip dievinama USA ir jos konstitucija tėra okupanto - plėšiko teisė, sumindžiojusi čiabuvių  teises į savo šalį, nustūmusi į užribį ir skurdą, gyvenimą kalėjime - rezervate. Tai pasisotinusio plėšiko teisė su aprėžtomis ribomis, suteikianti teisę arti neribotai dėl savo gerovės kiekvienam vergui. Pagal Jūsų retoriką ir laikantis logikos taisyklių, tai USA nieko nėra teisėto - tai plėšikų išsigalvojimai, nėra nei vieno teisėto prezidento, nei vieno senato ar kongreso. Galėtumėte tai paaiškinti USA, kaip aiškinate Lietuvai apie 7 neteisėtus Seimus ? Pasakius A, reikia pasakyti B, o pasakius B jau C, ištarus C reikia paskelbti ir D, o Aristotelio logika sako : jei A susieta su B, o B su C, ir C su D, tai jos visos tarpusavyje susietos - A, B, C ir D. Nereikia akyse matyti Lietuvą kaip rąstą, o USA tik kaip krislelį demokratijos žaidimuose, vėlgi Aristotelis : ‘blogiausia iš visų galimų santvarkų yra demokratija, kurioje hienos valdo asilus’. Dar Voltaire : ‘demokratijoje turiu paklusti 200 žiurkių mano paties rūšies’. Kiekviena šalis šioje Žemėje nepajėgi laikytis savo konstitucijoje garsiai išklykiamos lygybės žmonėms, visur ta pati kastinė ‘lygybė’, labai gerai atsispindinti įstatymuose po lakuotos konstitucijos, o juk Stalino konstitucija žodžiais yra pati tobuliausia. Visas teisinis padorumas laikosi Dekalogu, net jei visuomenė jo nežino, bet tai plevenanti dvasia, prigimtinis žmogaus sąmonės atspindys Gėriui, o įstatymai yra vergvaldžių apinasris vergams, kuriuos prižiūri ir gano vergų prižiūrėtojai - teisininkai su savo pasipūtimu, visaišmanymu ir žmogiško suvokimo ribotumu kartu sudėjus.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-03-14 17:33

to “Tvankstas     2019-03-13 17:39
dr.J.Ramanauskui - ko gi Jūs taip sriūbaujate, kokius čia užkeikimus siunčiate, vis apsiputodamas apie nelegalius 7 Seimus ?”
*
Matyt tamstai gerokai trūkta proto, kad bandote ginčyti faktą, kad 7 Seimai yra antikonstituciniai. O kas tamstai proto gali pridėti? Pats turi stengtis, kitokio būdo nėra. O man apsiputoti net nereikia, nes visa tai yra įrodyta ne bet ko, o pačio pačio LR Konstitucinio Teismo, kurio IŠAIŠKINIMO nevykdo ne tik Seimas, bet ir pats LR KT. O taip yra todėl, kad paklusti Konstitucijai yra labai nenaudinga OKUPANTUI.
Nepajėgsi suprasti, nes to ir nenori girdėti. Tačiau tai nekeičia situacijos.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-03-14 17:28

to “Žinom, žinom Ramanausko     2019-03-13 15:48
norą, kad būtų renkamas R. Paksas, ....”
*
Tai kgbistinės žiurkės sapaliojimas. Mano nuomonė apie paksą, kad tai žmogus, kuris sprendimus priima galimai apsivyniojęs galvą panaudtu tualetiniu popieriumi. Taip galvoju jau labai seniai. Ir dar, ponas r.paksas taip pat yra konstitucinis nusikaltėlis,tačiau tai nereiškia, kad jo priešininkai yra geručiai, kaip antai LR KT ir t.t. Tai dar didensi Lietuvos priešai antikonstitucininkai. Lietuva dabar yra OKUPUOTA ir kas ne aklas, tas mato tos okupacijos vaisius.

Mums       2019-03-14 9:49

šiandien reikia ne pamokslų ir pseudo patriotinių kalbų, o darbų.

Balsuokit       2019-03-13 23:26

jūs kap norit, o suskaičiavus balsus paaiškės, kad išsirinkots Emauelį Zingerį. Netikit? Pamatysit

Siūlau kiekvienam       2019-03-13 20:31

į politikui pasiskaityti arkivysk. Gintaro Grušo savalaikį pamokslą, kaip kelrodį:...”Šiandien mums taip pat reikia ir tos senutės žvilgsnio, kuris gebėtų pamatyti kitą kaip savo artimą.

To reikia politinių debatų dalyviams, reikia viešosios erdvės formuotojams, o labiausiai – kiekvienam iš mūsų. Nes, anot vieno žymaus disidento: „Jeigu būtų taip paprasta. Jeigu kažkur būtų tamsių žmonių, piktavališkai darančių juodus darbus, ir tereikėtų tik atskirti juos nuo kitų žmonių ir sunaikinti! Bet riba, skirianti gėrį nuo blogio, eina per kiekvieno žmogaus širdį. O kas naikins savo širdies dalį?“ Tikrasis atsivertimas – ne parodyti, kur tie blogieji, kur tie kaltieji, bet surasti, kur širdyje yra riba tarp gėrio ir blogio, ir sąmoningai pasirinkti šventumo pusę.”...

Atsibodo tokie politikai,        2019-03-13 20:23

kurie žiūri tik savo naudos. Esame suskaldyti, išblaškyti po visą pasaulį, viltį praradę ir bijantys net savo šešėlio. Tad labai apsidžiaugiau, kai Kaunas, kaip tikras lyderis, ėmė ir pasakė tai, kas svarbiausia - VIENYKIMĖS, ne postus dalinkimės, ką dabar padarė Radžvilas su Juozaičiu, bet pirma susėskime kartu, parodykime savo nuolankią valią ir tarkimės ne tai kas kokį postą nugriebs, bet tai kas dabar svarbiausia Lietuvai, t.y bendrąjį gėrį visiems lietuviams visame pasaulyje ir nutarkime, kas gali tai įvykdyti. Nerodykime savo figūras ir galias, o tai kas turi tam dvasios įvykdyti ir eiti iki galo, o ne iki išrinkimo ir, kaip taisyklė, pamirštančių savo pažadus. Reikia tokių, iš kurių galima būtų rinkiminių pažadėjimų reikalauti iki pat kadencijos pabaigos ir, kad tai veiktų.

Kokios čia       2019-03-13 19:43

dar pergalės, kai Bankas jau apsisprendęs kas laimės?

rinkėja iš Kauno       2019-03-13 18:41

kodėl niekur nenurodote, kur pasirašyti už Radžvilą pas popierinių parašų rinkėjus? Nesielkit kaip Kubilius, kuriam vaidenosi, kad kiekviename bažnytkamyje ir vienkiemyje žmonės turi kompiuterius ir naudojasi el. bankininkyste. Aš pvz. gyvenu Kaune, turiu kompiuterį, kasdien juo naudojuosi, bet el. bankininkyste nesinaudoju. Iš principo. Ir nemanau, kad esu vienintelė tokia. Tai kur mums Kaune ieškoti konkrečios vietos ir realaus žmogaus su parašų rinkimo lapu? Neignoruokit buvusių Sąjūdžio eilinių ir fanų. Beje, balsuoti labiau eina ne tie, kurie tupi feisbukuose ir e. valdžios vartuose. Neužmirškit šito.

pilietis       2019-03-13 17:55

Misija neįmanoma.

Tvankstas       2019-03-13 17:39

dr.J.Ramanauskui - ko gi Jūs taip sriūbaujate, kokius čia užkeikimus siunčiate, vis apsiputodamas apie nelegalius 7 Seimus ? Sakykite tiesiai šviesiai, kad prezidentu gali būti tik R. Paksas. Ane ?

Tvankstas       2019-03-13 17:34

Siandienine padetis pagal el. pasirasymus yra : A. Juozaitis - 12465, M. Puidokas - 10348, N. Puteikis - 8772. M. Puidokas arteja prie A. Juozaičio, o N. Puteikis vis labiau atsilieka. Gal kovo 23 dienos skaičiai leis duoti atsakymą, kuriam pasitraukti - A. Juozaičiui ar M. Puidokui ? Sunku patikėti, kad atsidūręs pralaimėtojo vietoje, pasitrauktų A. Juozaitis, sušvytėjęs keldamas save ir pristatydamas žmonėms, sunku patikėti, kad G. Songaila pripažintų save pralaimėtoju kartu su A. Juozaičiu, greičiau seks apgaulė ir klasta. Nemanau, kad M. Puidokas būdamas pralaimėtoju kovo 23 dienai, neatiduotų savo rėmėjų palaikymo A. Juozaičiui. Per daug didelės dvasios jėgos M. Puidokas, kad pasielgtų kitaip ir/ar kurtų intrigas.

stasys        2019-03-13 17:25

Kol ūsuoti dėdės masto kaip čia paskleisti ta gera naujiena tautai .. Tiesos durų slenksti peržengė Jonas Ramanauskas ir visiems priminė , anot jo, apie 7 antikonstitucinius Lietuvos valdžios paklydimus .. ilgai kalbėjo apie mergaite ir ta nuolatinį dienos susirūpinimą-klausima .. priminė daugybinės pilietybės klausimus kol galiausiai trukus kantrybei išdėjo į šuns dienas didžiavyrius ir pastatė ultimatumą racom .Tikiuosi šiam vakarui meilės netruks .

T0mas J.       2019-03-13 16:47

Pareiškimui visiškai pritariu, tik nereikia skubėti, dar nepaskelbtos išsamios nė vieno iš kandidatų biografijos.

Juozaicio       2019-03-13 16:24

pateikta informacija portale tiesos.lt, kad buvo susitikimas su V.Radzvylu ir sutarta del to, kad “Lietuva yra cia” ir Juozitis remia V.Radzvylo samburi i EP rinkimuose.“Lietuva yra cia” is rinkimu i EP pasitraukia.O V.Radzvylo samburys remia A.Juozaiti prezidento rinkimuose.

taip       2019-03-13 15:57

Taip, taip, šimtąkart taip. Vienintelis kelias.  Ir susitarimo žinią ant kiekvienos skelbimų lentos prie kiekvienos mažiausios kaimo krautuvės, į kiekevieną pašto dėžutę kaimuose.
Ir pasiekti, kad visi, kurie sutars, išeitumėt kartu į TV. O jei neleidžia, vėl kiekviena kaimo bobutė turėtų žinoti, kad neleidžia jums pasisakyti.
Radau negyvenamoj žiemą sodyboje rinkimų proga konservatorių lankstinukais užkimštą dėžę. Tilptų ir plonas prasto popieriaus lapelis su žinia - vardan tos Lietuvos.

Žinom, žinom Ramanausko       2019-03-13 15:48

norą, kad būtų renkamas R. Paksas, tad išsigando Kauniečių pasiūlymo. O Kaunas visada yra ir bus Kaunas.

anoks tu dr. Ramanauskai.       2019-03-13 15:44

Tamstos užduotis yra skaldyti ir kažkam leisti valdyti. O Kauno forumiečiai šaunuoliai.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-03-13 15:33

Mieli Kauno forumiečiai, gal Jūs ir labai gerų norų turite, tačiau Jūsų PAREIŠKIMAS yra visiškų nesąmonių rinkimys. Galima susitarti tik dėl vertybinių nuostatų, kurių čia nė su žiburiu nesurasi. Tai yra tyčiojimasis. Ir Jūs pamatysite šito tyčiojimosi vaisius.
Tai apie kokias konkrečias vertybes kalbama? Tarkim apie tas pačias, tai kuris turi tada nusileisti? O jeigu apie skirtingas, tai kodėl turi nusileisti?

Tai klausykite ką Jums sakau. Lietuva iki šiol neturi legitimios valdžios, visi 7 Seimai yra antikonstituciniai. Toliau, dviejų pilietybių klausimas sprendžiamas taip pat ANTIKONSTITUCIŠKAI. Ponai kandidatai ar kaip jie ten, o ką jie sako Deimantės klausimu, kai yra iš esmės jau 81 kartą paklausti: Ar dar gyva Deimantė. Nėra jokio atsakymo, netgi miaukimo nesigirdi nė vienu iš tų klausimų. A.Juozaitis karkia prieš Konstituciją, kiti tyli. Tai iš visų yra NULIS. Lozungai ir tik lozungai. Tuščia vieta. Puteikis ir Puidokas taip pat akli ir kurti. Šiandien eilinį kartą patikrinsiu juos ar jie vis dar gyvi Dainius Žalimo apkaltos klausimu. Jeigu tylės, tai tegu slepiasi po krūmais ir ten kažką tegu daro. Į jokius prezidentus negali net pasirodyti. Vyručiai laukite lauknešėlių savo emailų dėžutėse. Tylėsite? Save susinaikinsite. ŠIANDIEN laukite, po kelių valandų.

tam Rinkimai       2019-03-13 15:19

Nustokite spangti ir dalintis dar nenudobtos meškos kailį. Kai kurie teiginiai niekuo nepagrįsti ir išvis skamba juokingai.

Na, neeee >>>2019-03-13 14:41       2019-03-13 14:46

Rinksiu tik tuos, kurie dalyvaus tautos susitarime ir išrinks vieningą kandidatą.

Rinkimai       2019-03-13 14:41

Prezidentu visi rinksime Arvydą Juozaitį (Puidokas ir Puteikis galės dirbti Vyriausybėje), į Europos Sąjungos Parlamento narius rinksime Stanislovą Tomą, kuris ne žodžiais, o laimėtomis bylomis parodė kad yra Genijus Teisėtvarkos sistemoje ir galės tinkamai ginti Lietuvos ir jos piliečių interesus ES, Meru rinksime Artūrą Zuoką, kaip mažesnę blogybę iš 2 blogybių, nes kt. kandidatas pasirodė, kad yra sodomitas, nesugebėjo Lukiškių aikštėje pastatyti Vyties skulptūros, kuri atiteko Kaunui, be to Gedimino prospektu leido žygiuoti lgbt, o Karinį paradą nugrūdo į Konstitucijos pr., kai turėjo būti viskas atbulai.

gali būti ir apgaulė       2019-03-13 14:06

Mane apsėdo juodas įtarumas - niekas su nieku nesitaria ir nesitars, arba nesusitars.  Feisbuke radau kelis Vilniaus forumiečių pasisakymus dėl A. Juozaičio ir V. Radžvilo susitarimo. Nei velnio - jokio susitarimo negali būti. Jie įsižeidę, kad su jais niekas nekalbėjo ir atvirai pasisako - A. Juozaičio rinkimuose nerems. Gali būti taip: gerai, kad Juozaičio grupė atsiima norą balotiruotis EP rinkimuose, gerai, kad pasižada rinkimuose remti V. Radžvilo grupę - o mes pasielgsime, kaip norėsime.
Taip gali atsitikti ir su Puidoku bei Puteikiu - visi labai pasipūtę ir tikintys savo pergalėmis, kurių nebus

pasiūlymas       2019-03-13 13:45

Kai tarp apsivienijusių politinių jėgų išryškėja tam tikri skirtumai, prasminga įsteigti koordinacinę tarybą, kuri veiktų iki visų rinkimų pabaigos. O tada jau galėtų išsiskirstyti. Taip daroma. Leidžia išvengti vienų dominavimo prieš kitus ir išvengti kažkokių vienai iš pusių nepriimtinų kompromisų. Žinoma, koordinacinės tarybos neretai tampa ir tarpusavio rietenų vieta.
Manyčiau, kad šiuo atveju yra prasmės suburti koordinacinę tarybą. Jei kažko labai baisaus neatsitiks, ta taryba galėtų būti atkurta ir prieš Seimo rinkimus.
Galima daug kalbėti apie veido netekimą, amoralius kompromisus ir visą kitką, tačiau tai politika ir joje kompromisai neišvengiami. Juo labiau, kad oponuojančios dominuojančios jėgos apskritai nevengia su bet kuo į lovą sugulti prieš rinkimus ar koalicijų formavimą.

Šaunuoliai ,Rusteikos forumiečiai...       2019-03-13 13:33

Jų valia, regis,šiandien jau tampa kūnu…

Tai graži       2019-03-13 13:26

vertybinio vienijimosi proceso patirties pradžia.Lietuvoje tai kiek nauja.

komplimentai Kauno forumiečiams       2019-03-13 13:05

Jūs turite daugiau sveiko proto ir teisingo mąstymo nei kiti. Ačiū už tai.

labai       2019-03-13 12:13

Labai geras pareiškimas. Mes, rinkėjai, prašome————SUSITARKITE.Būkite išmintingi ir vieningi. Neišblaškykite balsų.Argi, žiūrint išmintingomis ir doromis akimis, šitai nesimato???Kandidatas į prezidentus————tik Arvydas JUOZAITIS.

stasys        2019-03-13 12:13

Na viskas , problema išspręsta . Geniukai gali atsipūsti ir pailsinti savo snapus .. bei mūsų tuščias galvas . Skaitome sisteminį delfi ..ir kvėpuojame gyliai . Man tik keista kodėl visada už du pasisako pirmiau A.Juozaitis o ne V.Radžvilas ? Mielieji viešu bučiniu niekas iš tamstu nereikalauja , bet padaryti vieša pranešima kartu ta jau Jus tikrai galite ..

Labai geras ir laiku padarytas pareiškimas.       2019-03-13 11:51

Tik prašome, daugiau viešumo kas ir kaip atsiliepė. Kas rodo iniciatyvą, o kas vilkina ir t.t.

Gerai informuotas optimistas       2019-03-13 11:51

Visų pirma, tai reikėtų nustoti „siekti susitarimų“ (čia vertalas iš angl. kalbos, jeigu ką), užtektų lietuviškai susitarti.

Visų antra, n-ta rūšiai kandidatai (Puidokas, Puteikis ir kt.) turi savo tikslų (pirmiausia – pasireklamuoti), jų siekia ir sieks. Susitarimai dėl kažkokių vienyjimųsi jiems vargu ar įdomūs.

Ko laukiu ir į ką dedu viltis – tai vieši kandidatų debatai. Kiek domėjausi iki šiol, Juozaičio mintys, idėjos, logika ir net laikysena visus kitus lenkia kartais.

Matau, kad       2019-03-13 11:48

iniciatoriai turėtų susisiekti su visais pakviestais tartis ir suderinti visiems tinkamą laiką ir vietą. Sutarti, kad kiekvienas pretendentas turėtų savo programas ir turtų norą su jas aukoti vardan bendro sutarimo, nes jei nebus nuolaidų, vien tik ambicijos, tai tuščias reikalas. Taip pat, kad būtų kiekvieno nuomonės paviešintos.

Visiškai       2019-03-13 11:47

TEISINGAS PAREIŠKIMAS.

Vilniečiui       2019-03-13 11:45

O Jūsų Juozaitis savo norus ir gebėjimus yra parodęs iki Nepriklausomybės atkūrimo, o ypač 1990 m. rinkimuose į Lietuvos Aukščiausiąją Tarybą. Tagi, dar neaišku, arba kitaip - labai aišku, kokios kieno ir kur galimybės, ir sugebėjimai didesni ir nenuginčijami?

abc.       2019-03-13 11:39

ką tik susitarė.

Ne rinkimai, bet tik rinkiminis cirkas?       2019-03-13 11:18

Nesuprantu, kaip A. Juozaitis galėtų derėtis su euroglobalistais…

O ką       2019-03-13 11:07

tuo klausimu mano Kauno OBCHSS(Отдел по борьбе с хищениями олигархической собственности)- žmonių numylėtasis ir išpuoselėtasis?

Rūta       2019-03-13 11:04

Pritariu KF pareiškimui. Ir labai labai prašau: susitarkite. Tik taip galima pasiekti užsibrėžtų tikslų. Nekonfliktuokite. Šalin dideles ir mažas ambicijas. Vardan tos…

Vilnietis       2019-03-13 10:58

tarsi puteikis ar puidokas su Juozaičiu yra vienodo svorio kad Juozaitis su jais derėtųsi. apie ką su jais Juozaitis turėtų derėtis? kad pvz jis paremtų puidoką ar putiekį- tai juk tai visiškas juokas. puteikis savo galimybes parodė Vilniaus mero rinkimuose- ir jis gali surinkti prezo rinkimuose 0,002 proc. O dėl puidoka tai gal 0,004 proc.
Čia intelektualai turi šituos du įtikinti kad netrukdytų ir paremtų Juozaitį ir visos derybos.

Taip, pakvietimas yra, bet       2019-03-13 10:44

tai gali likti tik žodžiai, jei patys nebadys susisiekti su visais tais, kuriuos kviečia į bendrą susitarimą. Laukiu realių veiksmų iš visų. Štai tada pamatysime kas tik kalba, o kas veikia vardan bendro susitarimo.


Rekomenduojame

Andrius Martinkus. Adventas ir angelas

Povilas Gylys. Kai vaikai tampa mažiau išsilavinę nei tėvai

Geroji Advento Naujiena: Budėkime – Jis sugrįš!

Andrius Švarplys. Dar yra ir trečias kelias – politinės kvalifikacijos standartas

Ramūnas Aušrotas. JTO Vaiko teisių konvencija skirta kontroliuoti ne tėvų, o valstybės priimamus sprendimus vaiko atžvilgiu

„NeRedaguota“. Rajmund Klonowski ir Vytautas Sinica. Žmogaus teisės Lenkijoje ir kitur

Andrius Švarplys. Twitteris pradeda elgtis kaip valstybė valstybėje?

Ramūnas Aušrotas. „Smurto banga“: pora pastebėjimų LRT.lt teksto paraštėje

Andrius Švarplys. Naujienos iš Amerikos rinkimų

Algimantas Rusteika. Tvanas (Iš ciklo „Klūpanti Tėvynė“)

Darius Kuolys. Prieš Evelinos kerinčią jaunystę klumpa ir profesorius, buvęs KT teisėjas, teisėtyrininkas konstitucionalistas Vytautas Sinkevičius

Andrius Švarplys. Apie Twitterio cenzūrą

Liudvikas Jakimavičius. Prezidentūra turėtų atidėti Vyriausybės formavimą iki geresnių laikų

Andrius Švarplys. Ir BBC laukia CNN likimas

Klausymai Pensilvanijos valstijos senate. Publika juokiasi: iš naktį atsiradusių 600000 balsų už Trumpą... 3200

Vytautas Sinica. Naujos normos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Jos protestuoja ne mano vardu. Atsakymas Š.Černiauskui ir kt.

Audrius Bačiulis. Šimonytė – premjerė Uspaskicho ir Palucko malone

Vytautas Radžvilas. TS-LKD nariams ir rėmėjams

Ramūnas Aušrotas. Tenesio valstija galės drausti abortus dėl eugeninių, seksisinių ar rasistinių pagrindų

Tomas Matulevičius. Kam tos profesinės kompetencijos, jei gali pasitarnauti ideologiniam reikalui

Algimantas Rusteika. Numylėtoji Lietuva

Vidmantas Valiušaitis. Su Lietuvos kariuomenės diena!

Vidmantas Valiušaitis. Birželio sukilimas ir Vilniaus LAF štabo sunaikinimas

Nida Vasiliauskaitė. „Kodėl radikalios idėjos nėra geros idėjos“ (jauniesiems konservatoriams paprašius pasisakyti)

Algimantas Rusteika. Apie blokus

Nuo bačkos. Andrius Kubilius. Už Eveliną!

Tomas Baranauskas apie A. Kubilių: štai kas mus valdė prieš 8 metus

Robertas Grigas. Kaip de Golis Maskvoje į Šv. Mišias važiavo

Papunkčiui su Vytautu Sinica: Prezidento dilemos ministrų kabinete

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.