Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žiniasklaida

Kauno forumas. LRT moko, kaip galima viešai pasityčioti iš prezidento

Tiesos.lt redakcija   2020 m. sausio 2 d. 17:24

14     

    

Kauno forumas. LRT moko, kaip galima viešai pasityčioti iš prezidento

Kaip ir kada subtiliai, viešai pasityčioti iš valstybės prezidento, kad didžioji dauguma žmonių pamatytų, visi bent kiek mąstantys suprastų, bet negalėtum prikibti?

Geriausia proga – valstybės vadovo naujametinis sveikinimas. Visose šalyse toje kelių minučių transliacijoje kiekvienas žodis apgalvojamas, kiekviena smulkmena turi reikšmę: iškilmingai grojamas valstybės himnas, rodoma vėliava, visiems brangios vietos ir simboliai.

Pagalvota ir pas mus. LRT eteryje skirta viena minutė kalbos įrašui iš Prezidentūros. Iškilmingai skaitomas iš suflerio ekrano tekstas, truputį susijaudinęs, gražiai pražilęs valstybės galva – viskas kaip turi būti. O po to prasideda simbolika suprantantiems.

Iš ekrano trankiai paleidžiama sena daina, dabar paversta globalia anglosaksų pasaulio naujametine melodija. Tik pas mus jos tekstas pritaikytas ir visiems žinomas kaip užstalės daina gausiai vartojantiems alkoholį. Juk pamenat: „Drauguži mielas, pilk drąsiau ir vyno negailėk… žvaliau išgerkime brolau už jaunas dieneles…“ Palinguojam!

Tokia švelni užuominėlė. Kad prisimintume Pirmąją Ponią, kuri apkvaišusią nuo draudimų vergų tautą neseniai apstulbino paprastu, žmogišku atradimu – neįsivaizduoja šventės be raudono vyno taurės! Tai va, paklausykit ir įsivaizduokit, ką ten jie dviese dabar žiūrėdami savo kartu kurtos kalbos įrašėlį išdarinėja. Galit ir patys padainuot, jei dar galit, įpilt drąsiau, išgert žvaliau.

Ir po to paleidžiamas Lietuvos himnas, tik himno niekas negieda. Vėliavos fone įsižiebia kada reikia dainos, atsiprašau, giesmės žodžiai. Per visuomeninį transliuotoją Lietuva tiesiogiai, Valstybės himnas online, KARAOKĖ! Viskas kaip youtube – music and lyrics! Galit linksmai sau dainuoti toliau ir vyno negailėt.

Matot, lietuviai yra totalių debilų tauta, nežinanti savo himno, kurį gieda nuo pirmosios klasės, teksto. Tokie prezidento vadovaujami tešlagalviai – kaip čia neprisimint feisbuke klaidžiojančio valstybės galvos panašumo į animacinio herojaus galvą? Kokia banda, toks ir piemuo, taip sakant.

Įsivaizduoju krizenimą ir kreivas šypsenėles konservų fabrikėlio kabinetuose, nušvitusią piktdžiuga knygelių dalintojos fizionomiją. Gerai čia jam Monikutė, caca, žino, kada ir kaip šeimininkams pavizginti. Laidos režisieriui – kaip ten jo pavardė – pagarba, reiks prisiminti.

Ir kitą dieną mediatekoje paliksim tik prezidento sveikinimą – be „priedų“. O per kabelinę, kur galima pažiūrėti, kas rodyta, ir dar kartą pakaifuoti, įrašo atsisiųsti negalima ir visokie kritikai feisbukuose neparodys. Užsakymas, kurio niekas, beje, nedavė – įvykdytas. Likite su LRT.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Nežiniai       2020-01-4 14:39

Nepalaikiau Nausėdos, nes nepatiko jo namas, bet kol kas jis laikosi neblogai. Bent jau nešoka pagal konservatorių dūdelę ir dėl bendro reikalo ( valstybės) ieško sprendimų kartu su valdančiaisiais. Be to man patinka jo tradicinės šeimos samprata, miela žmona. Tinkamas jo aktyvumas atgaivinant santykius su kaimyninėmis valstybėmis. Tikrai viskas geriau, nei buvo galima tikėtis. Tikiuosi išlaikys savo stabilumą ir išvengs spendžiamų provokacijų spastų.

nežinia       2020-01-3 23:07

Kas galėtų išvardinti Gitano Nausėdos gerus darbus Tautai bei Lietuvai?

stasys        2020-01-3 21:32

Na , nepanašu čia į tyčiojimasi. > Neuždavinėkite čia kvailu savo klausimu , jei A.Rusteika sako jog tyčiojosi ..tai taip ir bus .smile Visi kartu gėrėme žinom ....

Na , nepanašu čia į tyčiojimasi.       2020-01-3 21:18

Na ir kodėl tas LRT turėtu tyčiotis iš prezidento? Nematau jokios priežasties.

output       2020-01-3 19:17

Kad elertė yra landzgrybinė koncervinė propagandos mašina, ir taip aišku.
Elertė yra melo ir manipuliacijų transliuotojas. Mozgajobai.
“Atradimas” yra tai, kad banko nuosėda yra atseit “gerietis”.
Vieni niekšai kitą niekšą prastai parodė- ot tai “tragedija”.
Nežiūrėkit niekšų tv, nereikės nervintis.

stasys        2020-01-3 18:57

Algis Kebutis cit.”  LRT tikrai profesionaliai tyčiojasi iš Prezidento ir Lietuvos. Tik nesakykit kad netyčia.” .Jau pastebėjau kad po nauju čia renkasi tik profesionalai su labai siauros specializacijos žiniomis .smile

žinia       2020-01-3 17:06
Joana       2020-01-3 16:56

Prieš Prezidentą yra nusiteikusi ne tik LRT. Vakar prasukinėdama žinių metu kanalus atsukau ant LNK. Ir ką... Išvydau tokį siužetą: žurnalistas rodo prezidentūros kieme naują fontaną, labai brangų,kurį jau įsigijo šis Prezidentas ir aiškina toliau: kam reikalingas toks brangus fontanas, nes tai yra pinigų švaistymas. Galima pritarti žurnalistui, kad nereikia bereikalingai mėtyti pinigus, kurių neturime, kad reikia pradėti gyventi taupiai ne tik mums, bet ir prezidentūrai. Bet kas išryškėja iš šio interviu ir iš kalbinto buvusio Grybauskaitės patarėjo p. Lingės pokalbio: ana prezidentė tai buvo taupi, ji skraidė prastos klasės lėktuvais, ji pirkdama kilimą nusiderėjo, ji nedarė remonto, o šis Prezidentas, pamanykite, kaip išlaidauja. Tik nutylėti faktai, kad prezidentė, nueidama paliko mums daug skolų už skolinimus didelėmis palūkanomis krizės metu, paliko per didelį ir labai brangų dujų terminalą, Snoro banko bankrotą ir t.t.
Kokią galima daryti išvadą: šis Prezidentas netinka ne tik LRT, bet ir p. Mockaus valdomai televizijai, Lietuvos Ryto televizijai. Ne tą išsirinkome. Gal tik tv.3 laikosi nuosaikesnės pozicijos.

stasys        2020-01-3 13:25

Štai kas nutinka kai žmogus švelniai tariant “pergeria” baliuje , tada ir dėl žodžio ir dėl netinkamo žvilgsnio ne kai kurie visuomenės sluoksniai iškarto griebiasi peilio .. o toliau linksmybės kitiems . Te neįsižeidžia Kauno forumo niektauziai , pas mus lietuvius tokiems ‘pijokams’ įprasta priminti po baliaus šaukštais nebarškinama , o liežuviais laidoma tik išsiblaivius .

Kieno rankose medijos, tas       2020-01-3 11:09

valdo visuomenę. LRT - strateginė pazicija, beje dar ir pelninga - visuomenė pati dosniai užmoka už muilą galvų plovimui. Ten turėtų dirbti visai kiti žmonės, bet valstiečiams nepavyko pakeisti padėties. Naujoji direktorė taip pat dirba ne visuomenės labui.

Ramiros       2020-01-3 9:37

Juk tą “blogio monstrą” kažkas valdo ir užsakymus jam teikia, kurie uoliai vykdomi ....

Paskutiniu       2020-01-3 8:27

metu, eile metu, lrt yra blogis Lietuvai.Seniai nebeziuriu ir kitiems rekomenduoju ta daryti.Deja, to blogio monstro matyt jau niekas nesuvaldys.

Bet       2020-01-2 23:46

senosios niekaip nepamiršta.Beje, kiek LRT gauna už knygų reklamavimą ar iš vis negauna?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-01-2 20:52

Kauno forumas flirtuoja su Gitanu Nausėda, kuris nori u_ž_č_i_a_u_p_t_i virtuvėse (komentaruose) burbančius prieš sistemą?
https://www.lrp.lt/lt/prezidentas-teikia-zvalgybos-istatymo-pataisas/33614
Kažkosk veiksmų koltūnas jau gaunas.


Rekomenduojame

Kaip vysk. Pranciškus Ramanauskas Alfonsą Svarinską slapta lageryje įšventino į kunigus

Algimantas Rusteika. Kokie jie būtų dabar?

Laisvės premijos laureato Albino Kentros kalba iškilmingame Laisvės gynėjų dienos minėjime

Mitingo „Už istorinę atmintį, didvyrių garbę, Trispalvę ir Valstybę“ vaizdo įrašas

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena. Renginių programa

Rasa Čepaitienė. Signalinės sistemos I. Pidžinas

LRT: pirmieji kandidatų į Vilniaus universiteto rektoriaus postą debatai

Ramūnas Karbauskis. Kleptokratija ir jos didvyriai

Vygantas Malinauskas. Mano trigrašis į diskusiją apie simbolius

Prokurorų žinia: Neringa Venckienė iš įtariamosios tapo kaltinamąja

Šiandien, šeštadienį, 14 val. kviečiame į pilietinį mitingą – už istorinę atmintį, didvyrių garbę, Trispalvę ir Valstybę

Italų kalbininko prof. dr. Guido Michelinio paskaita apie lietuvių kalbą ir jos pranašumus

Vilniaus Sąjūdis: nedelsiant grąžinkite A. Kentrai Miško brolių muziejaus patalpas ir, atlyginę patirtą žalą, paremkite jo veiklą

Prokuratūra skundžia sprendimą Generolo Vėtros lentelės sudaužymo byloje

Raimondas Navickas. Pasiūlymas klaipėdiečiams

Tautos forumo reikalavimas dėl patyčių iš valstybinės vėliavos, laisvės kovotojų ir genocido aukų atminimo

Robertas Čerškus. Apie neužmirštuolės žiedelius

Vidmantas Valiušaitis. 1944 m. sausio 9 d. tragiškai žuvo gaisre prezidentas Antanas Smetona

Liudvikas Jakimavičius. Įdomus faktas

Robertas Grigas. Jei iš LRT diktorių atsirastų...

Grėsmės lygių nebeliko. Įsigaliojo naujas Vaiko situacijos vertinimo tvarkos aprašas

Tomas Baranauskas. Atmintinos dienos ir Kazys Škirpa

Vincentas Vobolevičius. ES direktyvos: kas jos ir ką jos gali?

Vidas Rachlevičius. Mes vėl pralaimim neiššovę...

Advokatas Remigijus Merkevičius neįžvelgia jokio moters nusikaltimo: jos sulaikymui pagrindo nebuvo

Liudvikas Jakimavičius. Atsako belaukiant: jis bus žiaurus ir visiškai kitoks nei prognozuojama

„Meilės krantų“ autorius Gitenis Umbrasas: Jausmas, lyg kas ranką pjautų

Nuo bačkos. LRT: mums dera nulenkti galvas prieš tas jaunas policijos pareigūnes, operatyviai radusias argumentų, kodėl gi reikia sulaikyti asmenį

Algimantas Rusteika. Trys išvados

Policinės valstybės sentencijos

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.