Politika, Propagandos ir ideologijos analizė, Partijos, Nevyriausybinės organizacijos, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Žiniasklaida

Kauno Forumas: Raginame visuomenę ir mokytojus kritiškai vertinti politinio elito statytinių bandymus „tarpininkauti“ dialogui su valdžia

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gruodžio 5 d. 21:19

29     

    

Kauno Forumas: Raginame visuomenę ir mokytojus kritiškai vertinti politinio elito statytinių bandymus „tarpininkauti“ dialogui su valdžia

Kauno Forumo pareiškimas

Dėl bandymų panaudoti mokytojų streiką ir kitas pilietines iniciatyvas politiniams interesams

2018 m. gruodžio 5 d.
Kaunas

Kauno forumas sveikina prasidėjusį pilietinės visuomenės telkimąsi ir protestus dėl savo teisių ir viešojo intereso gynimo ir aktyviai dalyvauja šiame procese. Ypatingą svarbą šiomis dienomis įgauna mokytojų streike keliami reikalavimai, kurie susilaukia vis didesnio visuomenės palaikymo.

Tuo pat metu pastebimi aiškūs požymiai, kad parlamentinių partijų atstovai bando visuomenės atsinaujinimo procesą panaudoti siauriems partiniams tikslams ir kovai dėl valdžios.

Kauno Forumas:

1. Pritaria teisėtiems streikuojančių mokytojų reikalavimams ir juos remia.

2. Atkreipia dėmesį, kad opozicinės parlamentinės partijos, demonstruojančios pritarimą mokytojų streikui, pačios yra didele dalimi atsakingos už padėtį švietimo sistemoje. Tik aiškiais politiniais įsipareigojimais šios politinės jėgos gali prisidėti prie mokytojų siekių įgyvendinimo.

3. Ragina visuomenę ir mokytojus kritiškai vertinti politinio elito statytinių bandymus „tarpininkauti“ dialogui su valdžia, kuriuo akivaizdžiai siekiama pasinaudoti kylančiu visuomenės nepasitenkinimu politinių grupuočių ir partijų interesams realizuoti bei tarpusavio rietenoms. Tokių „visuomenės lyderių“ kaip A.Tapinas dalyvavimas protesto akcijų organizavime ne tik niekaip neprisidėtų prie mokytojų keliamų reikalavimų įgyvendinimo, bet ir diskredituotų patį pilietinį judėjimą bei destabilizuotų situaciją valstybėje.


Kauno forumas

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

pakaruoklis       2018-12-14 23:20

Maniau kad ,,raigerdas’’  protingesnis.  O pasirodo Paksius su Skverneliu jam žurnalistų  ,,skriaudžiam autoritetai’’ Nors apie bobyną  rašo teisingai, bet visgi pavirto į  vatnyką..

Chingishan       2018-12-6 16:58

Taip šitie iškrypeliai bando pabandyti perimti vadovavimą augantiems žmonių judėjimams- kaip taip buvo padaryta nepriklausomybės aušroje kai į Sąjūdį buvo infiltruotas landsbergis. Lygiai tą patį bando padaryti dabar- žmonių pykčio ir protestų suvaldyt negali- tai bando perimt vadovavimą procesams..

Raigerdas        2018-12-6 16:10

Gerbiamas s.m. parašė apie makaronytę, tapkiną, užukalnį, bet yra ir naujos “žiniasklaidos žvaigždės”. Vienas iš jų Arnas Mazėtis. Štai peržiūrėjau šitą inteviu: “Dargužaitė apie tai, kas atsitiko Skverneliui ir kuo visa tai baigsis”. Aišku, po tokio interviu, gaila sugaišinto laiko. Ir nors Dargužaitė kalba apie Vakarietišką kultūrą, tačiau, kas yra tas žurnalistas, ji, deja, iki pat šiandien nesupranta. Taigi, dirbusi tiek Vakaruose, tiek mūsų vyriausybėje, ji taip ir nepajėgia suvokti, kad žurnalistai dirbo ir Sovietų Sąjungoje, dirbo fašistinėje Vokietijoje, dirbo ir dirba Šiaurės Korėjoje, Rusijoje ir t.t. Gal būt, todėl žurnalistas yra prilyginamas prostitutei. Pažiūrėkime į Rimvydą Valatką. Brėžnėvo laikais jis ditirambus dainavo jo knygoms, tuo tarpu kai tie, kurie kovojo su tuo komunistiniu pamišimu, dažnai atsidurdavo psichiatrinėse ligoninėse arba kalėjime. Nematau, kad buvę disidentai, iškentę tą komunistinį pragarą, gyvena šiandien gerai. Tuo tarpu žurnalistas R. Valatka gauna rentą ir gyvena kuo puikiausiai. Dabar grįžkime prie Arno Mazėčio. Padarykime dabar savotišką parodiją tam įvykiui pavaizduoti, kaip vyksta interviu delfi.diena. Įsivaizduokite, vietoje Dargužaitės būtų koks nors kitas žmogus ar net tas pats Raigerdas. Ateinu į interviu su dujokauke ir kai tik išgirstu Arno Mazėčio klausimą, tuoj pat užsidedu dujokaukę. Arnas, aišku manęs klausia:“Kodėl jūs užsidėjote dujokaukę?”. Aš atsakau, nenusiėmęs dujokaukę:“Ar jūs manęs nenunuodysite?”. Arnas pradeda teisintis ir pažada, kad tikrai nenunuodys. Tada, aš nusiimu dujokaukę ir sakau:“Jūs pažadėjote mane nenunuodyti, bet dabar Lietuvoje tiek daug žadančių, tiek daug pažadais besižarstančių, kad aš negaliu rizikuoti, todėl prašau čia ant šio popieriaus lapo pasirašyti, kad jūs manęs nenunuodysite. Arnas pasirašo ir užduoda sekantį klausimą. Aš išgirdęs naują klausimą vėl užsidedu dujokaukę ir vėl klausiu:“ar jūs manęs nenunuodysite?”. Arnas:“Tai aš jau pasirašiau, kad nenunuodysiu”. Tada aš nusiimu dujokaukę ir sakau:“Tai buvo per pirmą klausimą, bet jūs nepasirašėte ar nenunuodysite manęs po antro klausimo…” Ir tą plokštelę galima groti be galo. Gerbiama Dargužaitė taip ir nesuprato, kad ji yra tik marionetė, t.y. lėlė, o visas scenarijus jau yra surašytas, ir klausimai bus užduodami taip, kad pasiekti scenarijuje numatytą tikslą. Dargužaitė nesupranta, kad ji vaidina tik marionetės vaidmenį šitame veiksme, kuriame reikia diskredituoti S. Skvernelį. Ir ji net nesuprato, kad ji yra čia panaudota, kaip tas tualetinis popierius. Kas mane stebina? Stebina patologinė baimė ir neįtikėtinos pastangos padaryti viską, kad S. Skvernelis nedalyvautų Prezidento rinkimuose. Manau, kad šitą unikalų atveją reikia labai kruopščiai panagrinėti, nes tokia baimė tikrai turi visus nesveikumo požymius.       

s.m.       2018-12-6 13:00

čia daug kas iš komentatorių žemiau lazdavoja tapkiną, užkulnį ir kt. Tik va šiandie delpinarijuje tiesiog sensacijų diena, - Užkulnio straipsnis, palaikantis mokytojus, kitame, dėmesio (!!!) Sel’as Dragūnas kviečia tautiečius vienytis mokytojų palaikymui. Dar ir trečias buvo, - Tapinas (tik antraštę peržiūrėjau) kažką panašaus į visuotinį streiką šneka. Nu ir dar makaronytė už mokytojus… Kiek ir kuris iš jų nuoširdus, o kiek tame yra vaidybos, - tik pons Dievas žino…

Raigerdas        2018-12-6 11:45

Ko nesupranta “valstiečiai”? Jie nesuvokia informacijos ir dezinformacijos mechanizmo. Taip, jie sako, kad MELAS yra blogai, kad DEZINFORMACIJA yra blogai, bet nieko nedaro, kad visuomenę išlaisvinti iš tų melo ir dezinformacijos rezgėjų, nes jie neturi jokių įtakingų informacijos šaltinių. Didesnė žiniasklaidos dalis visada buvo “chaoso pardavėjais”. Jie gyveno ir gyvena dabar iš chaoso, jame tirpsta ir džiūgauja, nes jiems nereikia atlikti savo pareigų visuomenei, o jie iš jos tik pelnosi. Pelnosi iš supriešinimo vienos grupės su kita, pelnosi iš paskleistos dezinformacijos prieš kokį nors asmenį arba netgi kompaniją, ar net tikinčiųjų grupę, pelnosi iš “netyčinio melo” apie kokį nors garbingą žmogų, pelnosi iš pastovaus visuomenės nuleidimo į tą pasaulį, kur pradeda dominuoti melas, apgaulė, sukčiavimai, destruktyvus mąstymas, maištai ir t.t. Štai šiandieninėje “Žinių ir apkalbų” radijo laidoje su premjeru S. Skverneliu, žurnalistas Perednis jaučiasi ereliu, nes jis “moka” užduoti panašius klausimus premjerui, kokius užduodavo NKVD-istai tardymo metu, kad “sužinoti tiesą”. Ir vietoje to, kad visuomenė gautų informaciją, ką veikia premjeras susiklosčiusioje dabartinėje situacijoje, tai Perednis, “išmokęs” Švonderio kaltinimo metodikos elementų, pakelia save iki 4-os VALDŽIOS lygio, kurios neegzistuoja mūsų LR Konstitucijoje, užduoda idiotiškus klausimus apie neegzistuojančią “vyriausybės krizę” ir kitokius baubus, o premjeras priverstas gaišti laiką su tokiu neišsiauklėjusiu žurnalistu, kuris negali dirbti šito darbo Lietuvoje, nes visa tai labiau tinka Putino valdomos žiniasklaidos iškreiptos informacijos skleidimo visuomenėje principams. Ką reikia daryti? Vyriausybė privalo įsteigti savo informacijos centrą ir visokie į kvailumą ir destruktyvumą linkę pieriedniai turėtų teisę perduoti informaciją neiškraipytame pavidale. Reikia pagaliau atkreipti į labai protingus žodžius, pasakytus kunigo Grigo apie “politrukų žiniasklaidą”: “jūs mums perduokite informaciją, o mes jau patys atsirinksime, kas yra kas”. Šis kunigo Grigo patarimas yra geriausias vaistas nuo Kreivų Veidrodžių dailidžių, ir kad apsaugoti mūsų visuomenę nuo konservatoriškų siekų murkdyti ją įvairiose MELO IR DEZINFORMACIJOS PELKĖSE. Reikia pagaliau suvokti, kad turime partiją, kuri be MELO, negali niekuo pasigirti. Jie neturi jokių laimėjimų, nes visi jų “laimėjimai” (kaip ir Kubiliaus krizės įveikimas, apiplėšiant pensininkus, laikomas laimėjimu) yra įvynioti į blizgančius miražą ir iliuzijas sukeliančius popieriukus. Už visų šitų blizgučių slepiasi konservatorių išskirtiniai savanaudiški interesai, kuriuos labai gerai pavaizdavo G. Orwell “Gyvulių ūkyje”. Pažiūrėkite į Tapino darbus ir palyginkite, kuo jis skiriasi nuo Žvieglio? “Juos atpažinsite pagal jų darbus” - tokie, berods, buvo Kristaus žodžiai.

Raigerdas        2018-12-6 11:01

Jau rašiau apie tai, bet tenka dar pakartoti. “Valstiečių” klaida yra tame, kad jie nesigilina į tuos visuomenės sluoksnius, kurie yra destruktyvūs. Kai visus tuos 26 metus mokytojai buvo vergo pozicijoje, tai nėra įvertinta. Vergai paprastai nemaištauja, nes tam reikia ilgų jų niekinimo metų. Kad jie pradėtų maištauti, reikia jiems pagerinti gyvenimą, štai tada jie pradės maištauti. Šitą pamoką reikia įsisavinti. Štai imame netolimą TSRS istoriją. Kai NKVD terorizavo dešimtmečiais visą visuomenę, tai vergai tylėjo. Užteko Gorbačiovui duoti daugiau laisvės ir demokratijos, tai netrukus viskas subyrėjo. “Valstiečiai” privalo nors dabar suvokti, kad laisvės ir demokratijos procesai ir gyventojų gyvenimo gerinimo procesai turi eiti griežta tvarka gerinant tik tai, kas kelia žmonių sąmoningumą. Jeigu jūs keliate tik šiaip sau gyventojų pragyvenimo lygį jūs gausite maištą. Tai paradoksas, bet vergui gyventi kančioje yra nemažas malonumas, kurį jūs iš jo norite atimti. Pavyzdžiui, medikai nori streikuoti, o kodėl pensininkai nestreikuoja prieš medikus, nes jie yra ta didžiausia gyventojų dalis, duodanti medikams kyšius. Kodėl jie jiems duoda? Kad nenugydytų, kad rodytų dėmesį, kad atjaustų ir t.t. Taigi, jie nelegaliai nusiperka gerą aptarnavimą ir priežiūrą. Mokytojai yra pagal savo kvalifikuotumą prie tamsiausių mūsų visuomenės sluoksnių. Jie yra taip durnai išmokyti, taip durnai išauklėti, kad sunkiai tinka kitiems darbams, nes jie jau įprato terorizuoti savo autoritetu vaikus, jie įprato nuslėpti savo nemokšiškumą nuo vaikų, vargu ar yra kita tokia sritis, kur darbuotojai turėtų tiek intrigų, tiek apkalbų, tiek prietaringų žmonių, kiek turi pedagoginiai kolektyvai. Kodėl? Todėl, kad šiuose kolektyvuose dominuoja moterys, kurioms ne protas yra svarbu, o jausmai, emocijos ir kiti žemiau proto stovintys dalykai. Kodėl Lietuvoje dar laikosi sportas? Todėl, kad fizkultūros pamokas dar veda vyrai. Aš suprantu, kad moterys ant manęs supyks, ir gal net įsižeis, bet šitą faktą reikia įvertinti, kad kaip ten bebūtų, bet vedančioji jėga yra vyrai, nes jie yra išradingi, jie žiūri į pažangiausias technikas ir technologijas ir jas tuoj pat įgyvendina gyvenime ir t.t. Nėra taip, kad visos moterys yra kvailos, tačiau šiandieniniam jaunimui reikia gilesnių žinių apie protą, apie žmogų, jo vaidmenį visuomenėje, o tai yra būtent ta sritis, kuri nelabai domina moteris. O KF laiku pastebėjo tuos persidažiusius Lenino anūkus tik su Tapinu “galinčius” pastatyti Naują Komunizmą. Visas jų Komunizmo Statymas prasideda nuo griovimo. Kai sugriaus, tada jie pasinaudos tą chaoso situacija ir gražiai prasigyvens, kaip tai padarė V. Landsbergis ar Darius Mockus. O kas bus su tais, kurie su Tapinu skanduos:“Mes prieš”, “mes prieš”, “mes prieš” - valio, valio, valio, valio, valio, valio, valio, valio - MES PRIEŠ”. Jie nepasakys, kad jie yra reformų ir pažangos priešai, bet jie darys viską, kad šito neįvyktų, nes jie gyvena pagal principą: kuo daugiau žalos darau aš tai visuomenei, tuo geriau man, nes mane maitina tie, kurie pasiruošę destruktyviems veiksmams bet kur ir bet kada. Lietuvoje vis dar gyva ta sovietmečiu valdžioje buvusi, o paskui į konservatorius persidažiusi, Šarikovų ir Švonderių ideologija ir metodika, kurių vienas iš fundamentalių dalykų yra KLASTA, ŠANTAŽAS IR SLAPTAI ORGANIZUOTI VALSTYBINIAI PERVERSMAI, KAIP TAI BUVO SU PAKSU, O DABAR ŠITAS PATS SCENARIJUS TAIKOMAS “VALSTEČIŲ” ATŽVILGIU. KOKS YRA JŲ PIRMAS ETAPAS? PIRMAS ETAPAS - PARODYTI, KAD YRA “DVI LIETUVOS”. KOKS ANTRAS ETAPAS? ĮJUNGIAMAS “SKALDYK IR VALDYK” MECHANIZMAS. KAIP TAI DAROMA? MELO, DEZINFORMACIJOS PAGALBA, O PASKIAU PEREINAMA PRIE ATVIRO ŠANTAŽO, IR REIKALAUJAMA ATSISTATYDINIMO. TA, ĮAUDRINTA IR DESTRUKTYVIEMS VEIKSMAMS PARUOŠTA VISUOMENĖS DALIS, NESUPRANTA, KAS YRA ŠANTAŽAS, TODĖL SU MALONUMU DALYVAUJA MESTUOSE KALTINIMUOSE IR, GALIMAI, NET PSICHOZĖS APIMTI KAI KURIE ASMENYS GALI IŠKRĖSTI VISIŠKAI NELOGIŠKŲ DALYKŲ IR ŠOKIRUOTI VISĄ VISUOMENĘ. Įmanomi įvairūs variantai. Ką tai parodo? Kad Lietuva buvo valdoma slaptai susitarus atskiroms grupėms žmonių. Visus tuos 26 metus Lietuva buvo valdoma, apiplėšiama ir draskoma pagal GRUPINIŲ INTERESŲ valdymo principus. “Valstiečiai” iki pat šiandien nesupranta, kad jie susidūrė su tomis labai pavojingomis GRUPĖMIS, kurios slaptais susitarimais buvo suleidusios savo čiulptuvus į mokesčių mokėtojų kišenę. Daktarų gauja ir kitos nusikaltėlių grupės tai tik plėšikaujančios grupės, bet nedalyvaujančios visos valstybės valdyme. Šitos slaptai valdančios grupės turi visus mafijos požymius.

Anupras       2018-12-6 10:23

Viešojo sektoriaus darbuotojai….tai ir jų tarpe ir vaiko teisių tarnybos ;ponios;? Tai kartu su jomis, A.T apinu sekmadienį marširuos ir ir politikas su VVTAĮT DARBUOTOJOMIS.per lrt aktyvi ;streikininkė; lietuvių kalbos mokytoja - ;duokit pinigų ir mus gerbkite;Bet kai Sorošo fondai per ŠMM lietuvių kalbą ir litiratūrą stumia į pašalius.Ar jie dėl to protestavo? IR KAIP GALI TOKIUS MOKYTOJUS GERBTI? Už kalbos menkinimą? Konservatoriai atneš ;demokratinį rojų;.

Remtinys       2018-12-6 9:57

Kiek supratau dar nepriimtas biudžetas. Valstiečiai kitais metais kosmetiškai padidins atlygnimus. Tai daroma gana gudriai, akcentuojant skaičiavimo sistemos pakeitimus. Tai stiprus ėjimas nieko nesuprančiai faunai. Tai labai siutinas konservus, nes mažina jų šansus rinkimuose. Konservai imasi destrukcijos. Tam geriausiai tinka mokytojai ir medikai, nes jie organizuočiausi. Polinicinikais pasirūpino Skvernelis. Laukiame medikų, kaip paskutinio šanso, pasirodymo arenoje. Pamatysime, kieno ir kokiu tikslu buvo įkurtas ar perimtas medikų sąjūdis. Po biudžeto priėmimo (jei toks bus) viskas aprims ir prieš pat rinkimus vėl paūmės. Juokingiausia, kad prie LRT, niekada nepamatysi jokių profsąjungų, jokių medikų sąjūdžių.

Agentas Montė       2018-12-6 9:52

Slapta perskaičiau daugybę mokinių pildytų anoniminių anketų apie mokytojus. Net jie pastebi ir piktinasi nereikliais pedagogais. Dauguma mokinių ateina mokytis, o ne praleist laiko. ,,šunys loja ( T. S. G. ir VKP), o karavanas eina”.

Remtinys       2018-12-6 9:37

Visą laiką prieš remdamas, pgalvoju, ką paremsiu. Matyt daugelis čia anksčiau žavėjosi baltomis pirštinėmis, dabar žavisi kažkokiu nesubrendusiu Navicku, kuris tėra razborkių prie lovio įrankėlis. Anksčiau mokytojams neleisdavo laipioti pro langus, o dabar skatina net ponas (pamačius jį toks kreipinys atrodo juokingai) Tapinas. Skvernelio ir valstiečių nei gaila, nei negaila. Pasirodo, jie visi vienodo molio su konservais ir kitais. Va kaip šauniai balsuoja už migracijas, Barneverneto modelius, dvigubas pilietybes ir t.t. Iš to seka išvada, kam eiti į rinkimus.

Aktyvuno rodymas vysktant razborkėms, rodo nesubrendimą. Tai ne mūsų kova. Ir neturi nieko bendro su įsivaizduojamu “kylančiu visuomenės nepasitenkinimu”. Aš esu nepatenkintais visai kitais dalykais, nei pakeltais mokytojų atlyginimais (to dar niekas nepaneigė). Kai yra krepšelis, tai rėkiame, kad tai liberalizmo išmislas sugriauti kaimo mokyklas, kai įvedamas etatinis atlyginimas, vėl kažkas rėkiama (šiuo atveju kas diena vis kas nors naujo, nes tikslas yra konservų užsakymas).

Nejaugi nejaučiate ožio smarvės. Sveikinu su tiapkino palaikymu.

stasys        2018-12-6 8:26

p.s. Čia svarbus tik rezultatas ..kurios tenkintu visas konfliktines puses, su sąlyga kad navickai netaps pavyzdžiu kaip reikia tartis .smile)

stasys        2018-12-6 8:24

o tas Tapinas ka nėra tos visuomenės dalis .? Panašu kad to Kauno galvos kiek perkaito nuo atsivėrusiu perspektyvu .Dangstytis susikurtais įvaizdžiais (Kauno forumas) tiek pat apsimestina , kaip ir kritikuoti Tapina kuris nesislapsto po pilietiniu interesu mistika .

Klausimėlis       2018-12-6 8:22

Kodėl jokia TV nerodo lietuviško serialo *Gedimino 11*?Atsakau:todėl,kad ten atsakymas į politines betvarkes.Atrodo,partijos veikia,trys valdžios dirba,bet viską reguliuoja ...seniukas su pypkute:dabar per žurnalistus sudorosim tą,dabar sukompromituosim šitą.Tai taip išryškinta filme su puikiais mūsų aktoriais,tai aktualu šiandienai,todėl ...geriau jau muchtarai,gluchariovai ir pan.Kažkieno galinga ranka vis dar valdo.

Algimontė       2018-12-6 7:56

Ar nuo mokytojų atlyginimo pakėlimo priklausys vaikų išsilavinimas, ar vaikai geriau pasiruoš egzaminams, ar pagerės mokymo kokybė? Kada viena mokytoja turi 32 mokinius, o kita tik 14, tačiau abi gauna tiek pat, nors ta, pas kurią ,,tik” 32, vaikus paruošia geriau ir vaikai pas ją veržiasi nors yra daug griežtesnė ir reiklesnė? Gal ne vien ministrė kalta?

Oho       2018-12-6 7:24

Kolxoznikų fanės laxudros propagandistės atsigavo.
Nu davaj, pavarykit stiprybės linkėjimų banditų valdžiai.

Fizrukas laimės       2018-12-6 6:42

Šiltai sėdėjo ministerijoje ir pribrendo reikalas o gal… Anūkui pavyks perimti 30 metų švietimo žlugdymą permesti ant amžinai mindźiojamo Karbauskio Ir taip dar ilgai Tapinas kažko laukė parėkaut nėjo Šaltoka buvo…
LRT ir taip jau kitko nerodo be mokytojų žvaigždžių elitinių Kitų žinių nėra

Elze       2018-12-6 0:00

Kodėl jūs streikuojate, juk visa Lietuvos vergija gauna dar mažesnius atlyginimus. Ar jūs nurimsite, kai didelę dalį pinigų atims iš kitų, dar vargingesnių Lietuvos žmonių, kurie supranta, kad konservų valdymo laikotarpiu, visus pinigus išvogė. O dabar kviečiatės valdovę, kuri daugiausia pinigų skyrė tankams ir patrankoms bei dujų laivų ir bankų neprotingam plėšikavimui.

VF zylė       2018-12-5 23:56

Remsime. Dabar kaip tik ėmėmės rašyti rimtą monografiją.
Pavadinsime “Dar viena Diagnozė”.
Planuojame du variantus: trumpą ( 182 pusl.) ir normalų 14 tomų po 600-700 pusl.
O tai tokie kauniečių vaikiški tekstukai/greitukai daro gėdą intelektualiam tautos sluoksniui. Reikia gelbėti reikalą.

abc.       2018-12-5 23:49

elementaru.jei forumai nerems pedagogų,juos parems ar perims tiapkiniai.panašiai kaip su sąjūdžiu.

tiapkinas       2018-12-5 23:27

ir aš paremsiu badaujančius pedagogus- pamelšiu savo Ožką, privirsiu fyrminių Lajsvės piknyko sosiskų. O dar - papjausiu savo šnaucerį ir iškepsiu.
Bus hot-dogų!
Lajkykitės ten visi su tiapkinu -  atlekiu tekinas, puodais nešinas!

Adomėnaz       2018-12-5 23:21

Televizorius sako, jok mokytojei ministerijoje badauje.
Ainu, nunešiu nuo Žmoniū Partijos badaujentiems MĖ-SOS.
Žmogienos koldūnū Grejtaj atneš su Uškulniu.

Anūkas       2018-12-5 23:10

Kai ateisiu valdžion, mokytojai pokyčius pajus gretai ir stipriai-
mokyklas atiduosiu susiprivatizuoti Austėjai.
Ir baigsis kalbos jog Lietuvoje mokytoja gyvena ubagiškai.
Iš milijonierės Austėja taps milijardiere.

tai tik anuko desperacija       2018-12-5 23:05

panaudojant savo samdinius tapkinus kaip nors prasibrauti prie lovio.

Žodžio laisvė...       2018-12-5 22:15

Žodžiai savalaikiai ir teisingi.Ačiū.

Iš tiesų       2018-12-5 22:13

Pritariu Kauno Forumo pareiškimui su išlyga: piniginiai streikuojančių mokytojų reikalavimai nėra svarbesni už švietimo ir mokslo ugdymo ir auklėjimo programų ir planų turinį,kurį būtina keisti šalinant neoliberalizmo ,,vertybėmis"grindžiamus švietimo ir mokslo siekius.Nesutinku ,kad mokytojai ir dėstytojai gautų padidintą finasavimą už tai,kad vykdo ženklia dalimi galiojančią ištautinimo ir auklėjimo be patriotizmo pagrindų švietimo veiklą.Tad,visomis išgalėmis remsiu streikuojančius tuome,kuomet švietimo ir mokslo ugdymo ir auklėjimos programų ir planų pertvarkos ir peržiūros reikalavimai bus tolygiai pristatomi lygiagrečiai su finansinias poreikiais.Raginčiau Kauno Forumą į tai atsižvelgti.

Laukiam Vilniaus forumo       2018-12-5 22:08

PAREIŠKIMO.

Mokytojais       2018-12-5 22:06

tik naudojamasi.Kaip jiems padėti?

Algis       2018-12-5 21:37

Tiksliai, jokių tarpininkų.

Juozapas       2018-12-5 21:33

Pritariu KF komunikatui.
Reakcija žaibiška ir tiksli.
Būtų gerai, jeigu tie skaitytojai, kurie naudojasi feizbukais ir tviteriais, paplatintų nuorodą draugams ir pažįstamiems.


Rekomenduojame

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Lietuvos Sąrašas kviečia į forumą: nuo ko mus saugos „Laisvės patruliai“?

Kastytis Braziulis. Kodėl konservatorių siūloma tvarka yra žalinga demokratijai

Andrius Švarplys. Kaip atrodo leftistinis „atvirumas“

Povilas Gylys. Highway to hell!

Algimantas Rusteika. Beprotybė ir laimė

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.