Kastytis. Braziulis. Kas valdo Lietuvą – Tauta ar Kremlius?

Tiesos.lt siūlo   2014 m. birželio 21 d. 16:13

10     

    

Kastytis. Braziulis. Kas valdo Lietuvą – Tauta ar Kremlius?

Alfa.lt

I.

Vakar Tautos atstovai atmetė Kriminalinės žvalgybos įstatymo pataisas, kurios būtų uždraudusios teisėsaugos struktūroms BE PAGRINDO IR BE TEISMO leidimo vykdyti masinį sekimą. Pataisos būtų privertusios pareigūnus, prokurorus ir teisėjus sekti tik tuos asmenis, kurie daro, rengiasi daryti ar yra padarę NUSIKALSTAMŲ VEIKŲ.

Šiuo metu sekti galima asmenis, kurie nedaro nusikaltimų, tačiau pagal pareigūnų subjektyvią nuomonę gali būti susiję su valstybės nacionaliniu saugumu. Formuluotė bendra ir visa apimanti. Ką nori, tą ir seki, tai darai teisėtai.

Šiuo metu galima sekti be teismo leidimo. Užtenka gauti prokuroro, o atskirais atvejais tik įstaigos vadovo arba jo pavaduotojo leidimą.

Tautos atstovai apgynė specialiąsias tarnybas ir jų interesus. Jiems tinka, kad specialiosios tarnybos seka visus, taip pat ir juos, kad specialiosios tarnybos kuria juoduosius sąrašus, kad specialiosios tarnybos visur ir visiems siuntinėja slaptas pažymas, kad specialiosios tarnybos dalyvauja formuojant vyriausybę ir rinkimų kampanijose. Tauta vėl liko išdurta.

II.

Lietuvos Tauta Konstitucijoje įtvirtino nuostatą, kad žmogaus privatus gyvenimas yra neliečiamas, kad rinkti informaciją apie žmogaus privatų gyvenimą galima tik esant motyvuotam teismo sprendimui. Jokių išlygų nėra. Jokių kitokių galimybių kištis į žmogaus privatų gyvenimą nėra. Tai baigtinė nuostata.

Lietuvos Tautos atstovai vakar Seime nusprendė, kad Konstitucija yra nesvarbi, svarbu yra specialiųjų tarnybų norai ir interesai. Jie patvirtino, kad rinkti informaciją apie žmogaus privatų gyvenimą ir į jį kištis galima be teismo motyvuoto leidimo. Tokį leidimą gali išduoti prokuroras, o atskirais atvejais įstaigos vadovas (G. Grina) arba jo pavaduotojas (R. Vaišnoras).

Nesuprantu, kodėl tuomet politikai reiškia didelį nepasitenkinimą, kai yra sekami jie ir jų šeimos nariai? Kodėl tyli žiniasklaida ir nereiškia savo kietos nuomonės, nebando apginti Konstitucijoje įtvirtintos žmogaus teisės į privataus gyvenimo neliečiamumą?

III.

Gerbiamieji, atminkite, kad kai užsienio valstybė nori slaptai per aukščiausius valdininkus ir politikus valdyti kitą šalį, tai ji pirmiausia neutralizuoja saugumo struktūras, o, esant palankioms sąlygoms, perima jų valdymą. Saugumo struktūros pradeda dirbti JIEMS.

Tuomet saugumo struktūroms reikalingi įstatymai, kurie suteiktų teisę sekti ne nusikaltėlius, o aktyviausius Lietuvos žmones be pagrindo ir be teismo leidimo. Užsienio žvalgybos nedomina kriminalas, banditai ir kiti nusikaltėliai. Jiems įdomūs aktyviausi politikos, visuomenės ir valstybės aparato veikėjai. Užsienio žvalgyba pradeda veikti prieš Lietuvos Tautą ir valstybę mūsų saugumo struktūrų rankomis. Mūsų saugumo struktūros tampa užsienio šalies žvalgybos rezidentūra.

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kremlius valdo Lietuvą       2014-06-23 6:35

Pedofilijos skandalas sukėlė grėsmę tiems pilkiesiems užkulisių kardinolams,dėl to jų kontroliuojamos valdžios savivalė buvo tokia beprecedentė.Tie pilkieji kardinolai Vakarų diplomatų ir specialiųjų tarnybų yra įvardijami tiesiog “Rusijos mafija” ir yra tampriais ryšiais susiję su Kremliumi.Vakarų šalių diplomatams nerekomenduojama kontaktuoti su jais be ypatingo pavedimo,o įvykus bet kokiam kontaktui su jais reikalaujama ataskaitos.
Lubys energetikoje “perėjo kelią” Rusijos mafijai Lietuvoje ir buvo pašalintas.
Yra pagrįstų vilčių,kad po Ukrainos Vakarų dėmesys nukryps į Baltijos šalis,kuriose absoliuti dauguma žiniasklaidos vienaip ar kitaip yra tų pačių asmenų rankose ir kurios gyvena beveik informacinėje blokadoje.Nemanykite,kad Vakarai su mielu noru sušlamščia visus Lietuvos valdžios kišamus makaronus.

Kritikas Pikčiurna       2014-06-23 5:26

Pranašiškai teisingos Golicino mintys. Jos atskleidžia ES ir Sovietų sąmokslo esmę, o mūsų valdžiukė tėra šio federalinio kalėjimo prižiūrėtoja, pervarinėjanti mus, kaip avių bandą, iš vienos į kitą kamerą...
Tačiau ir kalėjimuose kartais kyla maištas…
Į referendumą, brangieji!

Kritikas Pikčiurna       2014-06-23 5:03

Prisimenate anekdotą apie Vasilijų Ivanovičių, kai Petka jo paklausė ar jis galėtų išgerti vandenyną degtinės? Atsakymas buvo: “Ne, Petka, negaliu, nes agurkų užkandai neužteks.”
Taip pat ir su tuo sekimu - saugumiečių nepakaks visai Tautai sekti, o ir tarp saugumiečių yra ir sąžiningų, ir patriotų, ir galvojančių. Dar ims ir perbėgs su visa sukaupta informacija į Tautos pusę, kai pamatys, kad daugumą sudaro sąmoningi ir apsisprendę piliečiai…
Štai kodėl Seimas ir visas valdžios klanas savo kailio saugumą painioja su nacionaliniu saugumu ir siekia sekti visus ir kiekvieną. O Kremlius tėra tik jų gimti namai.
Nuo priklausomybių labai sunku atprasti. Paprastai, jos visam gyvenimui…

Golicin       2014-06-23 1:14

In 1984, Golitsyn published the book New Lies For Old,  wherein he predicted the collapse of the communist bloc orchestrated from above. He warned about a long-term deception strategy designed to lull the West into a false sense of security, and finally economically cripple and diplomatically isolate the United States. Among other things, Golitsyn stated:
“The ‘liberalization’ [in the Soviet Union] would be spectacular and impressive. Formal pronouncements might be made about a reduction in the communist party’s role; its monopoly would be apparently curtailed.”
“If [liberalization] should be extended to East Germany, demolition of the Berlin Wall might even be contemplated.”
“The European Parliament might become an all-European socialist parliament with representation from the Soviet Union and Eastern Europe. ‘Europe from the Atlantic to the Urals’ would turn out to be a neutral, socialist Europe.”
In 1995 he published a book The Perestroika Deception Golitsyn claimed:
“The [Soviet] strategists are concealing the secret coordination that exists and will continue between Moscow and the ‘nationalist’ leaders of [the] ‘independent’ republics.”
“The power of the KGB remains as great as ever… Talk of cosmetic changes in the KGB and its supervision is deliberately publicized to support the myth of ‘democratization’ of the Soviet political system.”
“Scratch these new, instant Soviet ‘democrats,’ ‘anti-Communists,’ and ‘nationalists’ who have sprouted out of nowhere, and underneath will be found secret Party members or KGB agents.”
Golitsyn’s book New Lies for Old claimed that “as early as 1959, the KGB was working up a perestroika-type plot to manipulate foreign public opinion on a global scale. The plan was in a way inspired by the teachings of the sixth-century B.C. Chinese theoretician and military commander Sun Tsu, who said, I will force the enemy to take our strength for weakness, and our weakness for strength, and thus will turn his strength into weakness” Albats argued that the KGB was the major beneficiary of political changes in Russia, and perhaps indeed directed Gorbachev. According to her, “one thing is certain: perestroika opened the way for the KGB to advance toward the very heart of power [in Russia]”. It has been said that Mikhail Gorbachev justified his new policies as a necessary step to “hug Europe to death,” and to “evict the United States from Europe.”
According to Soviet dissident Vladimir Bukovsky, “In 1992 I had unprecedented access to Politburo and Central Committee secret documents which have been classified, and still are even now, for 30 years. These documents show very clearly that the whole idea of turning the European common market into a federal state was agreed between the left-wing parties of Europe and Moscow as a joint project which Gorbachev in 1988-89 called our “common European home.” (interview by The Brussels Journal, February 23, 2006).

Perestojkos apgaulė       2014-06-23 1:03

h ttps://archive.org/details/AnatoliyGolitsyn

Vadakste       2014-06-22 21:33

Kodel visa laika cia kisa Kremliu , kremlius , tai juk mes Maskvai nebepriklausome , o priklausome ES ir nereikia mus gazdinti tuo kremliumi.Manau , kad esame sekami , nes ir komentaru nepraleidzia ir rodos parasei savo nuomone , teisybe , kas nepatinka , ar kaip turetu buti , tai ziurek komentaras neispauzdintas.Manau kuo toliau , tuo bus dar baisiau ir mus ispraus , kaip pelikes i kampa . Laisvas , laisve bus , tik zodis.

Pagarba Autoriui       2014-06-21 20:09

Jus teisingai kalbejote Samokslo teorijoj…Gaila-Gailius nekelia pasitikejimo ,issprende savo problemas ir tiek ziniu…

jeigu mano telefonas       2014-06-21 19:35

vidury nakties akimirkai nusvinta (pakrovejas neijungtas), tai ar cia nera tikrinamas jo turinys - zinutes, tel. numeriai ir t.t.?

Jūsų dar neseka?       2014-06-21 17:21

jeigu Jūsų dar neseka, reiškia esate patvirtintas kaip patikimas kolaborantas, norintis rusų - komunistų - liberalų - darbiečių - konservatorių - pedofilų diktatūros.

polikarpovnos diktatūra...       2014-06-21 17:16

stribo ir žydelkutės duktė turi įrodyti, kad tauta troško būti prievartaujama ir teisingai nubalsavo, pasirinkdami bolševikę polikarpovną.


Rekomenduojame

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.