Ukraina, Rusija

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Tiesos.lt redakcija   2022 m. liepos 31 d. 17:38

17     

    

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Papasakosiu Jums, gerbiamieji, istoriją apie operacija X, kurios tikslas užimti Černobylį. Pagrindinį vaidmenį atlieka FSB agentai, antraeilės atiteko Ukrainos išdavikams.

Dar praėjusių metų lapkritį FSB vieno padalino vadovas iškvietė kelis karininkus ir pasakė jiems, kad reikės važiuoti į komandiruotę, į Ukrainą. Pagrindinis tikslas – padėti Rusijos kariams užimti Černobylį. Atominė elektrinė turi krist iš karto, be jokio mūšio ir be aukų. Pakelt rankas ir pasiduoti. Vadovas davė jiems čemodaną pinigų, kelias bylas susipažinti su ten jau veikiančiais jų agentais ir išsiuntė į Ukrainą.

Žvalgai, apsimetę turistais, atvyko į Slavutyč miestą, neseniai pastatytą, kuriame gyvena Černobylio elektrinės darbuotojai. Įsitaisė jie ten ir pradėjo dirbti. Pradžioje nustatė kontaktą su išdaviku iš Ukrainos saugumo, kuris kuravo elektrinę ir buvo FSB agentas. Jis žinojo viską. Visas atominės gamyklos silpnąsias vietas. Pažinojo žmones, turėjo savo agentų tinklą. Jis viską išpasakojo FSB‘ešnikams ir pažadėjo padėti. Netrukus prie jų prisijungė kitas išdavikas, Ukrainos saugumo generolas. Prasidėjo darbas. Karininkai, jų agentai susitikinėjo su žmonėmis iš elektrinės, kalbėjosi su jais, vienus greitai įkalbėdavo, su kitais sunkiau būdavo. Aršių, proukrainietiškų neliesdavo, bijojo gauti į dantis. Ukrainos saugumo nebijojo, nes ten sėdėjo jų žmogus, kuris valdė informaciją ir neleido jai nutekėti į tikrų saugumiečių rankas.

Atėjo valanda X, vasario 24. Karas. Rusai puolė plačiu frontu. Kai jų kariai priartėjo prie Černobylio, tai net 169 nacionalinės gvardijos kariai padėjo ginklus, nesipriešino. Jie jau buvo paveikti. Rusai lengvai užėmė atominę, nebijojo jos pult, nes žinojo, kad ten yra savų. Čia FSB gerai padirbėjo.

Kokie pagrindiniai išdavikų motyvai? Vieni parsidavė dėl pinigų. Pinigai daug ką sprendžia. Labai dideli pinigai atidaro visas duris. Kiti dirbo jiems iš idėjos, nes tiki rasijos pasauliu. Yra prorusiški iki kaulo smegenų, o dar kiti tiesiog patikėjo, kad Rusai yra stipresni, kad priešintis yra beprasmis darbas, tai kam kentėt ar mirt? Žodžiu, realistai, kaip jie save vadina.

Ir galutinis rezultatas. Visi šie išdavikai yra teisiami. Baudžiamos bylos guli pas prokurorą ant stalo. Daugelis iš jų pabėgo, metę darbus, namus, šeimas į savo mylimą rasiją. Neras jie ten ramybės ir nereikalingi jie tenais. Išdavikai niekur nėra vertinami. Nuo jų, kaip nuo parazitų bėga kiti. Niekas su jais nenori dirbti, turėti reikalų  ar bendrauti. Likimas jų aiškus – liūdnas, skurdus. Viena kančia. Praeis metai, kiti ir jie supras, kad reikėjo ginti, o ne iškelti rankas.

Valentin Veter, saugumo pulkininkas, atominės elektrinės vadovo pavaduotojas, atsakingas už elektrinės saugumą. Išdavikas. Bandė bėgti iš Ukrainos – sulaikytas ir uždarytas. Laukia teismo. Sės ilgiems laikams.

Andrei Naumov, saugumo generolas, valdybos, atsakingos už vidaus saugumą, vadas, atleisto saugumo vadovo Bakanovo „dešinioji ranka“. Pabėgo iš šalies. Sugavo jį Serbijoje. Su savimi turėjo 125 tūkstančiuus JAV dolerių, 608 tūkstančių eurų, du brangakmenius. Sėdi Serbijoje, laukia kol bus išvežtas į Ukrainos kalėjimą.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2022-08-4 15:53

Siaipui:
Todel,kad:
1) Pinigus jie gavo uz konkrecia kenkejiska veikla, o ne karines konsultacijas. Butu pabande list su patarimais kaip rusu vojakoms reik kariaut…gautu atsakyma, kaip vienas akiniuotas immigrantas nusamdytas chalturkej slenksti pabetonuot ,pradejo filosofuot apie kitka. Seimininkas gurksnodamas Cola terasoje i to monologa atsake: - Tu, betonuok.
Koekvienas rusu karo vadas gauna isakyma, kuri privalo vykdyti. Jeigu kazkokia pirkta prostitute ims jam nurodinzi, kad jis zmones praras…Jeigu jos praras zmones, bet isakymas bus ivykdytas, tai apdovanpjima jis gaus.Jei praras ypac daug zmoniu ir isakyma visvien ivykdys , jam su sypsena pagrumos pirsteliu ir visvien apdovanos.
Jeigu jis nepraras ne vieno kario, bet isakymo neovykdys - pames zvaigzdes nuo antpeciu, o gal net ir galva.
2) Cia kaip su generolu Vitkausku. Judo darba padare, gavo 30 grasiu(Karo mokyklos katedra) ir ciuozk nahier. Uz rusu problemas kolonizuojant Lietuva is jo atsakomybes nereikalavo.

Šiaip       2022-08-4 15:22

Aprašyme neaptarta viena pasekmė: okupantai Černobylyje apsikasė “Ryžajame” miške. Ten spinduliuotės lygis buvo, yra ir dar ilgai bus ne tik sveikatai, bet net gyvybei pavojingas…
Būta pranešimų, jog pusšimtį “miškelyje stovyklavusių” kareivių teko vežti gydytis į Bel, radiacinę kliniką. Pranešimą kartojo, tad tų pusšimčių gali būti ne vienas…
Būna kartais, jog nesėkmė virsta savo priešingybe! “Žygio į Černobylį” pasekmė: pusšimtis ligonių, dar tiek liks impotentais, keleriopai daugiau - ilgainiui susirgs onkologinėmis ligomis… Kažin, o ta kolaborantų šutvė kodėl neperspėjo žodžio “radiacija” nežinančių vadų?!

Dzeikas       2022-08-4 9:11

Kad isdavikus gaudo ir teisia tai gerai.
Kaip kontrasta paziurekite, kas vyko uzpuolimo metu ten, kur FSB ar neapsiziurejo, ar pinigu pritruko, ar Ukrainos pareigunai geriau parinkti buvo.
Turiu omenyj Kijevo aerodromus.
Nepaisant visuotino (politiku, ne kariskiu) lengvabudishkumo, “rusai visu frontu nepuls, Putinas ne beprotis”, Ukrainos KOP vadovybe ruosesi: lektuvai ir malunsparniai vasario 23 nakti buvo pasalinti is aerouostu,rusams sunaikinti lektuvu nepavyko. Ne, visi, bet minimalus gynybiniai pasiruosimai buvo atlikti.
Rezultatus mateme: beveik visi rusu “slovingos” VDV bandymai issilaipinti is oro ir uzimt pakilimo takus zlugo.Transportinius lektuvus su desantininkais ukrainieciai numusinejo kaip obuolius, o issilaipinusius saude kaip putpeles neleide isitvirtinti.
Kas pazymetina, tuose aerodromuose kur gerai pasiruosta rusu puolimui desantininkai gavo i dantis net nuo Ukrainos sauktines tarnybos 18 meciu bernu. Kad ir koks tu kareiva, nieko pries 12,7 mm kulkosvaidi su prisaudyta pozicija tu nepadarysi, net jei beusis vaikezas is jo saudo.
Aisku, rusu puolimas Kijeve buvo atremtas daugiau ukrainieciu pasiaukojimo deka, valdzios institucijos bego jiems is paskos.Matyt valdzia pati nesitikejo tokios paramos, bet svarbiausia neissigando jos priimti(Zelenskio isakymu imta dalint ginklus visiems).
Kokios isvados?
Tinkami valdzios veiksmai uzpuolimo atveju 10-iopai padaugina agresoriaus nuostolius. Isdavikai gi gali paralizuoti juos. TODEL, bausti isdavikus be jokio pssigailejimo, medzioti juos net uzsieniuose reikia ne is kersto , o vardan ateities kartu saugumo.

yellow Z.O.V.marine       2022-08-2 14:53

na, šis vaikų darželio veteranas , ir į jį panašūs klounai, yra patys didžiausi išdavikai, jei jau vadovautus tų pridurkų primetama ir iki absurdo kreivai “suvokiama“ definicija “išdavikas“ smile)) - bet negi dabar vaikus kažkuo kaltinsi - net jei tie vaikai su barzdomis, su ūsais , žili, ir lytiškai subrendę, ir net lytiškai nusibaigę  smile))) - “protelis“ atitinkamas…

Regejimo netekes mantai       2022-08-1 20:36

..as suprantu,kad tau sunku susirasti kelia maskolijon,bet gal susirask koki subotina,jis palydes.Ir gal negriz..

Regimantas        2022-08-1 18:45

Aš vis galvoju, kad manes šitie išgamos, kaip toksai Braziulis, jau nebegali nustebint, bet vistiek nustebina. Kuo labiau Ukraina pralaimi, tuo jie labiau bliauna, kad Ukraina ištisai laimi-jau užėmė ne tik Maskvą,bet ir Vladivostoką ir tt. Dabar kaip ir tas kalėjimo apšaudymas Donecke, vakarų atsakymai 1. “neturim informacijos”- bet kai rusai kažką apšaudo tai tinklapiai tiesiog lūžta nuo informacijos 2. jeigu ir ukrainiečiai į kažką kažkur pataikė, tai jie tai padarė netyčia- rusai visada pataiko tyčia, o ukrainiečiai visada netyčia 3. nu ir be abejo klasika, kad rusai savo kontroliuojamas teritorijas patys apšaudo. Kada baigsis šitas išsigimėlių paradas? Kiek dar vakarai skleis šitą šlykščią propagandą?

DD plius DD       2022-08-1 17:02

Apskritai su išdavikais Ukrainoje rusai kaip reikiant išsidūrė. Tokiais atvejais, apie kuriuos rašo Braziulis, jie nelabai gali pasigirti, nes tai labiau išimtys. O milijardų šnipų verbavimui sukišta belekiek. Tik iš to išėjo didelis šnipštas. Net marionetinio prezidento nesugebėjo parodyti. Kažkokį Cariovą, dar tą patį Janukovyčių buvo atkasę, bet pamatę kiek tai beviltiška, numojo ranka. O juk įvairiausi okupantai įprastai sniečkus kvislingus ar kuusinenus randa nesunkiai. Žinoma, rusų agentūra ten buvo ir yra (o kur jų nėra?), tik rezultatų, kurių iš jų tikimasi, jie nesugeba parodyti. Gal laiko neturi- pinigus skaičiuoja…Ko gero net pas mus daugiau surastų, nei dešimt kartų didesnėje Ukrainoje.

Sigitas       2022-08-1 16:02

Nelabai supratau ką autorius norėjo čia pasakyti…Černobylyje FSB agentai? Jo…o Chersone, Melitopolyje, kurį užėmė per porą dienų ir apsupo Mariupolį ne FSB agentai? Gal GRU ir Zelenskis čia visai ne prie ko, kaip jo sėbras Jermakas bei vaikystės draugas Ivanas Bakanovas, kurį Zelenskis paskyrė vadovauti visoms saugumo tarnyboms? Kada pabėgo Naumovas ir kada atleistas “dėl sveikatos problemų” Bakanovas? Jau nekalbu apie tai, kad Zelenskis tuos kurie įspėjo apie artėjantį karą apšaukė panikos skleidėjais ir pasiūlė ruoštis šašlykų sezonui…Ir arkliui aišku, kad parama stringa ne tik dėl išglebusių Vakarų, bet ir dėl FSB ir GRU agentų Ukrainos valdžioje.

Dalyvavau       2022-08-1 13:59

Černobylio atominės elektrinė avarijos likvidavimo darbuse. 1986 metais. Tiktai žinau, kad au manimi ir kitais dirbo žmonės iš beveik visų sovietų sąjungos regionų. žinoma, buvo ir tokių, kurie, buvo dezertyrai,turėjo pažįstamų kariniuose komisariatuose, atsipirko, pasiųsti ten iš priešo “malonės” ir t.t. Dauguma buvo rusai, kurie po avarijos likvidavimo darbų ir liko statomame Slavutičyje aptasnauti AE. Slavutičius - senas Dniepro pavadinimas, elektrinės, gyventojų naujas miestas vietoje Pripetės buvo pastatytas Černigovo srityje, vietoje Nedančičių kaimo. Taip kad vargu ar galima kaltinti rimtu veidu šnipus, jų nereikėjo nė verbuoti, nes jie tikriausiai manė, kad ateina “savi”...

pala       2022-08-1 13:14

dar gi jiem nebuvo teismo nuosprendžio , štai pons draugs Braziulis jau žino .

remi gejui       2022-08-1 12:33

..pirmiausia,tokius kaip tu reik pakart be jokio teismo.Ir tikrai neapsiriksi.

Remigijus       2022-08-1 11:47

Pirmiausiai teisti reikia tokius išsivertėlius KGBistus ir VSDėšnikus kaip šiukšlė Braziulis.

Smagu       2022-08-1 11:46

Puiki žinia - Минобороны России заявило об уничтожении двух установок HIMARS в Харькове и комплекса Harpoon в Одесской области.

stasys       2022-08-1 7:35

kare kaip kare vienus žmones karas daro tikrais piliečiais tos šalies o kitus pamazgomis-demokratinių teisių . ‘Elenovkoje’ sudeginti Ukrainos belaisvai rodo koks emocinis šokas purto kacapais okupuotas teritorijas Ukrainoje . Orku karo mašina nėra linkusi žmogišku vertybių laikytis todėl paskatos griebtis optimaliausio sprendimo savo problemoms spręsti bus dažnas reiškinys. Tūkstančiais į nelaisve paimtu Ukrainos patriotu tampa ženklia našta orku karo mašinai .

Aukščiausias       2022-07-31 20:36

Rusijos technologinis pasiekimas ir ginklas,kuris nesikeičia per amžius,tai kovose aukoti karius,jų gyvybes,tūkstančiais,šimtais tūkstančių.Jie kaip tarakonai plūsta ir plūsta kaip mongolų ordos.Vakarai turėtų kilti į naują informacinį karą ir palaikymo koncertus,akcijas,spausti politikus,kuriuos korumpavo Kremlius,nes išdavystės Ukrainoje nieko nestebina,tačiau,kad dalis Europos politikų išdavė ES ir mus tuo pačiu ir vaikšto laisvi ir įtakojami,tai labai pavojinga.Kažkoks sąstingis šiame civilizacijų kare,o blogis nelaukia.Neramu.

Gelltonas llavonas       2022-07-31 18:51

Vietinis mandavoske.Isdavikas.Propagandonas.Ses ilgam.

Veleris       2022-07-31 18:26

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt trečioji (rugpjūčio 5 diena)

Almantas Stankūnas. Elektros kaina Lietuvoje yra didesnė net 100 kartų!!!

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.