Visuomenės pokyčių analizė, Žmogaus teisės, Savivalda, Profsąjungos, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Kastytis Braziulis. Viešinti, viešinti ir viešinti… Ir gintis… Kitaip sutraiškys…

Tiesos.lt redakcija   2018 m. kovo 1 d. 20:31

12     

    

Kastytis Braziulis. Viešinti, viešinti ir viešinti… Ir gintis… Kitaip sutraiškys…

Kas darosi?

Viešinti, viešinti ir viešinti.

Bijau, kad į paviršių iškyla tik vienetiniai atvejai, o daugelis tyrimų, žmonių persekiojimų bei likimų sužlugdymų vis dar yra tamsoje. Žmonės bijosi kalbėti. Jie būna patenkinti, kad galų gale viskas pasibaigė, nežiūrint į tai, kiek daug sveikatos, laisvės, pinigų prarado, nežiūrint į tai, kiek daug kentėjo ir patyrė žalos artimieji.

Reikia gintis ir ginti savo teises iki paskutinio atodūsio. Kitaip…, kaip Rusijoje, ... sutraiškys.

Štai tokios žmonių istorijos (skaityti ČIA) turi pasiekti kiekvieną Lietuvos pilietį ir jį įpykinti, suerzinti esama padėtimi iki tokio lygio, kad jis norėtų ją pakeisti.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Aspartam       2018-03-2 16:57

dar apie Rusiją pasakoja, kad pas juos “silovikai” siaučia, o ne tas pats pas mus? Kazėnienė netylėjo, dabar turės visą laiką vaikščiot grežiodamasi. iš mėlynojo chalato jokios paramos, nors pareiškimai ohoho kokie pompastiški.

alkanas ir apiplyšęs stribas       2018-03-2 12:12

Policijai vis tiek trūksta pinigų. :(

Kordas       2018-03-2 11:24

Ne, geriau aš tylėsiu, gerb. K.Braziuli. Nekurstykite. Bijau, kad kokį kartą neiškrisčiau iš kažkelinto aukšto. Nes jau nepriklausomybėje 2x man bylas policininkai sufabrikavo, o teismai tik jų klausė... O anais senais laikais aš nelabai bijojau tuose Šiauliuose. Netylėjau.

Arne       2018-03-2 10:11

Bėda, kad nelabai yra kas viešina. Daugeliu aštrių problemų paskęsta informacinėje TYLOJE, aktyvūs piliečiai tampomi po teismus ir t.t. Virsmas į policinę valstybę prasidėjo seniai, kaip ir korupcinių tinklų mezgimas. Betskleidžiami mitai - kaltieji netie atėję į valdžią.

Skirmantė       2018-03-2 3:01

Na, kam reikėjo klastoti bylą?  Nejaugi dėl karjeros???

Tvankstas       2018-03-1 22:46

Kada tiesa išaiškėja ? Remiantis A. Solženicynu : ‘tiesa paaiškėja tada, kai yra niekam nereikalinga’, tai supraskime, kad praėjus 60 metų po paskutinės bylos Garliavos įvykiams sudoroti.

Tvankstas       2018-03-1 22:37

Nesunku suprasti vien iš sakinio, kad Kedžių namuose buvo klausomasi pokalbių - tai reiškia, kad kokius tik nori pokalbius galima padaryti laboratorijoje ir panaudoti kaip kaltinamąją medžiagą. Techninės galimybės leidžia kiekvienam iš mūsų dainuoti E. Caruso balsu pagal teisėsaugos tyrėjų galimybes sukurti pageidaujamus įrašus. Nyderlandų teisėsauga iki gyvos galvos nuteisė kurdą Baybasin už pedofilo (valstybės sekretoriaus J. Demmink atskliedimą esant pedofilu) tik pagal telefoninius pokalbius, kurie yra padirbti ir jau 5 metus peržiūros komisija ‘skaito’. Panašiai vyksta ir Lietuvoje Kedžių šeimos ir jos aplinkos bylose - iki šiandien neabejotinai užsiimama tik įkalčių kūrimu ir jų pateikimu teismams.

Tvankstas       2018-03-1 22:27

Kam reikalinga ta kasdien skambanti vaikų apsauga, vaikų teisės ? Pirmiausia - tai pedofilų džiaugsmui tenkinti, niekam ne paslaptis, kaip pedofilai plėšosi dėl vaikų teisių, vaikų atskyrimų nuo šeimų. Kuriems tikslams ? Mažamečiai vaikai yra bejėgiai priešintis iškrypėlių norams pasitenkinti, tai tiesiog kuriama nauja pramonė - turtingiems ponams savo iškrypėliškas fantazijas tenkinti su valstybės auginamais vaikais. Tarp įtariamųjų pedofilinėse bylose kiekvienos šalies aukščiausi pareigūnai, turtingiausi žmonės, netgi Nyderlandų karalienės Beatrix vyras princas Klausas (Claus), dab. karaliaus Willem-Alexander tėvas, buvo įtariamasis 1993 m. Rolodex byloje, kurią vykdęs prokuroras F. Teeven tapo vėliau valstybės sekretoriumi teisingumui, bet sudegė dėl sandėrio su narkomafijos baronu. Turime suprasti tikrovę, kad dar nei vienoje šalyje piliečiai nelaimėjo prieš savo šalies pedofilų klaną. D. Britanijoje pedofilijos lygis pasiekė neįsivaizduojamas aukštumas, jei prokuroras buvo pakviestas iš N. Zelandijos.

Tvankstas       2018-03-1 22:15

Be aukščiausių šalies pareigūnų laiminimo, kaip karaliaus, prezidento, premjero ir parlamento pirmininko, tokie organizuoti teisėsaugos nusikaltimai pasinaudojant suklastotais tyrimais nėra galimi be išankstinio nuodėmių atleidimo siekiant paslėpti valdančiosios klikos kriminalinius nusikaltimus tenkinant aistras, taip suteikiant joms velnišką saldumą, nes organizuotas teisėsaugos nusikalstamumas ir suaugimas su kriminaliniu pasauliu bendriems tikslams - gasdinti ir bauginti padorius žmones, griauti jų likimus, yra tiesiog prigimtinis tiems žmonėms (Napoleonas : ‘policija mažai suranda, bet daug sukuria’ ir genetiniai tyrimai : tarp teisėsaugininkų apie 90 % yra genetiniai išsigimėliai) ir savo absoliučios valdžios demonstravimas efektingiausias yra žmogėdriškomis (kanibalinėmis) apraiškomis, kurios remiasi Voltero paviešintu nusakymu : ‘demokratijoje turi paklusti 200 žiurkių mano paties rūšies’.

Drenis       2018-03-1 22:10

Dvi iš byloje nuosprendį priėmusių teisėjų - V. Žindulienė ir N.Matuzevičienė - šiuo metu kartu su taip pat jau pasižymėjusiu R.Jurgaičiu teisia Garliavos “perversmininkų gaują”.

Šituos teisėdaugos nusikaltimus pridengė       2018-03-1 22:01

ir “stogą” davė Skvernelis (policijai) ir Grybauskaitė (teisėjams).

Tvankstas       2018-03-1 21:36

Žmonėms, nesusidūrusiems su teisėsaugos mafijos girnomis, sunku įsivaizduoti. Nesusidūrusieji vis dar tiki kažkokiu teisingumu, kurio nėra ir abejoju ar kada galės būti. Kiekvienoje demokratijoje valdančioji klika užsiima pedofilija ir tesėsauga dengia, o jei kyla teisybės ieškotojai, tai juos paverčia psichiniais ligoniais, įkalina ilgiems metams, netgi iki gyvos galvos ypatingai saugomuose kalėjimuose ir tokių kalėjimų ypatingai saugomose kamerose, kad tik su niekuo nesusisiektų, ar nužudo samdytų žudikų rankomis. Padaryti įkalčius, suklastojant daktiloskopiją, DNR, garso įrašus, yra taip lengva kaip du pirštus apsimyžti - techninėms galimybėms esant ir kaltinamajam neturint absoliučiai jokių šansų įrodyti, kad tai dirbtinai padaryti įkalčiai. Žmonės sėdi iki gyvos galvos pagal padarytus / suklastotus telefoninius pokalbių įrašus, DNR, daktiloskopinius tyrimus. Valdantysis pedofilinis klanas kiekvienoje šalyje negailestingai susidoroja su viešinančiais JŲ nusikaltimus. Narkoverslas pats susidoroja su savo išdavikais, teisėsaugai tyliai laiminant.
Žmonės, būkite budrūs, telkitės, nelaukite, kol teisėsaugos mafija kaip tylią avį pasieks vieną dieną ir tave.


Rekomenduojame

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.