Europa, Ukraina, Rusija

Kastytis Braziulis. Vakaruose prasidėjo svyravimai

Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 24 d. 20:18

22     

    

Kastytis Braziulis. Vakaruose prasidėjo svyravimai

Štai kas man rėžia akį šio šalto pavasario paskutinio mėnesio pirmadienio rytą.

Džiugu, kad Vakarai yra vieningi dėl Ukrainos ir Rusijos karo.

Vasario 24 d. kai prasidėjo karas Vakarai pritūpė ir nutilo. Niekas netikėjo, kad šiais laikais Europoje gali įvykti karas, žudynės ir nekaltų žmonių skerdynės. Visi laukė greitos karo pabaigos.

Rusija pradeda, Rusija laimi ir visi toliau gerai ir laimingai gyvena, išskyrus ukrainiečius. Na, bet jie pripratę, paklus, prisitaikys ir gyvens toliau. Juk neturi kitos išeities.

Vėliau, kai Ukrainos didvyriai davė į dūdą rašistui ir Vakarams atskleidė jo tikrąją esmę, parodė jo supuvusį vidų, Vakarai sukluso.

Pradėjo jie vieningai kaltinti rašistus, skelbti sankcijas ir remti Ukrainą. Buvo smagu matyti jų vieningumą. Kartais susidarydavo įspūdis, kad jie rungtyniauja tarpusavį, kas daugiau parems, kas gražiau pakalbės, kas padės.

Dabar gi kai situacija Rytų fronte gerėja ukrainiečių naudai, nors sunkiai, bet po truputį į priekį – reikia turėti omeny, kad jie kovoja su itin stipriai, nors apleista pasaulio armija- Vakaruose prasidėjo svyravimai.

Viešojoje erdvėje pasirodė straipsniai, kuriuose yra svarstoma, kad gal nereikia duoti jiems rimtų ginklų, kurie toli šaudo ir turi didelę griaunamąją galią, nes Ukraina gali eiti toli, net iki Maskvos, o tuomet bus blogai, labai blogai. Putinas gali panaudoti branduolinį ginklą.

Tikras siaubas. Reikia priversti Ukrainą sėsti prie derybų stalo su Rusija ir sutikti dalį teritorijos atiduoti jiems, kad išsaugotų putino veidą – kvailesnio pasakymo nesu girdėjęs.

Ukrainos nereikia priimti į Europos Sąjungą, nes tuomet išsiderins nusistovėjusi galių tvarka. Vokietija, Prancūzija praras įtakas, galias, nes Ukraina kartu su Lenkija bus rimta jėga, kurios nepavyks suvaldyti. Juk dabar su Lenkija taip sunku, neklauso.

Gal nereikia embargo naftai ir dujoms, ji visiems reikalinga, visi mes ir valstybė, ir visuomenė, ir atskiri politikai, valdininkai, gauname labai daug naudos.

Lietuva taip pat gerai žino kokią didelę naudą iš Gazrpomo dujų gavo Lietuvos politikai ir kaip jie šokinėjo pagal Rusijos dūdelę. Nuostoliai valstybei buvo padaryti milžiniški.

Žodžiu, Vakaruose atsiranda kita nuomonė ir ji stumiasi į priekį, įgauna pagreitį ir randa rėmėjų. Rusija pateps šią mašinėlę papildomais milijonais gautais iš Vakarų už dujas ir naftą, tikėdamasi, kad ji įsivažiuos, aplenks kitus ir taps dominuojanti. Jokiais būdais negalima leisti šiam daigui užaugti, būtina jį stabdyti, o geriau sunaikinti. Jei to nepadarys mūsų politikai, tai vėliau teks kariauti TIKRĄ karą tik jau ne Ukrainos teritorijoje, o vakariečių privačių namų kiemuose.

Ukraina turi nugalėti rašizmą. Rusija turi nusilpti iki tokio lygio, kad net mintis neateitų jai į galvą apie naujų žemių užgrobimus, kad patys rusai iš savo smegenų išvarytų rašizmo likučius, suvokę, kad tai yra niekinga ir itin žalinga ideologija visai žmonijai.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Romka       2022-05-26 16:01

Lenkijos Dudos senelis buvo nacis, musu g. landsbergiuko prosenelis buvo nacis.. Paskui uzpakali kitai pusei laize, dabar vel atgal laizo.. Nu kokia antzmogiska veisle…

Antanas       2022-05-25 19:51

Užėjau į paštą,o ten pardavimui,pilna įvairaus dizaino slaviškų vėliavelių. Pasijutau kaip TSRS laikais. Kuo daugiau slaviškumo tuo “daugiau pilietiškumo”.

Remigijus       2022-05-25 11:51

Dabar “evakuacijos” per „specialiąją operaciją“ į Rusijos nelaisvę laukia Slaviansko ir Kramatorsko banderovcai. Neilgai liko…

piZZZdec       2022-05-25 11:49

Zaporožės mieste sunaikintos vienos didžiausių pasaulyje “Motor Sich” fabriko gamybiniai cechai, kur buvo gaminami varikliai kariniams lėktuvams.

Kokiam sudui       2022-05-25 11:03

o kas yra ‘..episkai atsiliepe’...Kazkas supernesuprantama.Ar kvailumas,ar mandrumas.Ogal du viename.Ir kokia cia panika skleidi,leiskit paklaust..

Hemarojus       2022-05-25 9:58

Bet svarbiausia, kad Braziulis komentatorių lyderis nesusvyravo. Prisidedu ir aš. Braziulį į Jūtūbę. Bus achuiennas Jūtūberis.

Koks šūdas, Braziuli, girdi?       2022-05-25 9:15

Koks šūdas. Ukraina baigta. Viskas, ką jie daro, tai kasdien prašo daugiau ir tai į skolą, dešimčiai ukrų generacijų į priekį. Ukrai yra įstrigę ir niekada neatsigaus be išorinės pagalbos. Nemokamai jie nieko negavo. Zelenskis išdavė savo žmones ir pardavė jų ateitį. Nenuostabu, kad milijonai jau pabėgo. Jie niekada negrįš. JAV sukūrė dar vieną žlugusią valstybę. Europa jau pripažino, kad negali išgyventi be Rusijos eksporto. Jiems jau nepavyko taikyti sankcijų. Jokio embargo nėra ir nebus. Jie moka rucenzūrais, kaip reikalaujama, ir niekada neatsisakys Rusijos energijos išteklių. Niekas nenori ES parduoti savo išteklių ir net jei norėtų, ES tiesiog neturi tam infrastruktūros. Jie dešimtmečiais tiesė Rusijos vamzdynų sistemą. Per brangu ir per vėlu pakeisti dabar. ES yra įsiskolinusi, auga infliacija ir ji smarkiai stumia skurdą, maisto trūkumą ir didelį nedarbą. Viskas dėl to, kad sankcijos jiems epiškai atsiliepė. Nuimkite tą idiotą Zelenskį iš ekranų, kuris toliau visapusiškai žlugdo

Vakarams baisu       2022-05-25 8:08

Ukrainos tautiška savomonė,kuri disonuoja su vakarų liberalaus ištvirkimo ideologija,krikščionybės neigimu.Tačiau suklusti turi Lietuva.Tada vakarai pareikalaus Rusijai padovanoti Suvalkų koridorių,jei Rusija užpuls.Vis dėltos šventos ištvirkusios vakarų visuomenės ramybės.Tai nepriimtina .Dabar Baltijos šalių gynybos valanda.Gindamos Ukrainą šios šalys,gina ir save.Laukia aršūs mūšiai derybiniuose diplomatiniuose ideologiniuose frontuose.Nieko naujo po saule.Yra krikščionybės tiesos .Apie tai,kas vyksta parašyta Biblijoje.Babelio bokšto statyba Davose stringa .

stasys        2022-05-25 7:35

Autorius teisingas išvadas daro . Pirkti vakariečiu pinigais tuos pačius vakarus sena nutylima tiesa xuilo . Vienok ko autoriau mes siekiame apginti Ukraina nuo xuilo ekspancijos į Ukraina pastatant dar viena geležine uždanga-siena ar tuo pačiu sugriauti Ordlo kaip imperija ir šalį ? Atkasti didelį kąsni galima tik va sukramtyti ir nuryti čia jau klausimas . Man atrodo jog esami vakarietiški svyravimai dėl karo turi tik tiek pagrindo kiek juose yra nežinios ir nepasitikėjimo Zelenskiu kaip lyderiu . Vakaruose vis dar netikima jog 21 a. toks karas ne moraliniu principu gali vykti ir ilgai užtrukti, o tai pasekmės visai Europai kuriu visi bijosi . Kaip su ta baime kovoti ? Įtykinti vakarus jog ukrainiečiams kare sekasi gintis o juk taip ir yra iš esmės .. jei nepulti į isterija pamačius fronte permainas . Niekas netiki jog karas užsilaikys Europoje o ta baimė gena minkštus vakaru politikus ieškoti kitu sprendimu .

Is padaru,glitesiu,geltonu lavonu pasaulio       2022-05-25 6:07

uzsilikes sovietinis puvinys pasklido savo dvokianciom sporom po nudvesusi LT kuna.Ju isskyras akivaizdziai matom ir cia,komentuose.Nemanau,kad VSD JU NEFIKSUOJA.Taigi,branguciai,kalbekit,kalbekit…

iš kur lenda šitie padarai?        2022-05-25 2:21

laikas pradėt gaudyt ir sodint tuos rusofašizmo garbintojus ,kiek galima?

yel“l“ow submarine        2022-05-24 23:44

smile)) - “Vasario 24 d. kai prasidėjo karas Vakarai pritūpė ir nutilo. Niekas netikėjo, kad šiais laikais Europoje gali įvykti karas, žudynės ir nekaltų žmonių skerdynės. Visi laukė greitos karo pabaigos.“———o tai 1999 m jugoslavija/serbija buvo “šie“ laikai, ar tipo jau nebe “šie“ ? smile)) - ir kuo taip jau išskirtiniai europos ir eurokolchozo veršiai , lyginant su likusiu pasauliu, kas visur tipo, karas ir skerdynės gali vykti, o europoj, tipo ne ? smile) - idioto braziulio suvokimu smile - toks didelis, suaugęs,rimtas dėdė, o idiotas smile)) - bet šizolitchūanijoj tuo nieko nenustebinsi:))) - čia tokių minimum kas 0, 00antras smile))

Arestovičius (Feigin live)       2022-05-24 23:37
Gintaras       2022-05-24 22:18

Nu jo…..Braziuli, tu braziuli….pažiūrėk, kokius briedus tu rašinėji….cha cha cha…. “dabar gi kai situacija Rytų fronte gerėja ukrainiečių naudai, nors sunkiai, bet po truputį į priekį”….Apie ką čia tamsta, tu?…. Kokios dar ukrainiečių pergalės?… Prisiminkim, kad ir keleto dienų šviežumo faktus. Pažemino rusų kariai elitinio ukropų armijos “Azov” dalinio karius paimdami į nelaisvę….na, visiška, absoliuti gėda “didvyriams”….cha cha cha….Net 2439 naciai benderovcai nuleidę galvas iš katakombų, kur porą mėnesių nematė saulės kaip žiurkės, išlindo…. cha cha cha….Azovostaliai “didvyriai” net 200 savo draugelių nacikų lavonų užsišaldę šaldytuvuose požemiuose laikė... cha cha cha…Su kuo dabar narkomanas Zelia turės kariauti, negi, reikės remtis tik šauktiniais?… cha cha cha…. Na, gal dar iš kalėjimų kokį tai zbrodą paleis?…cha cha cha…. Apsišiko ir apsitapsnojo ukrufašistų azovostaliai naciai…. .cha cha cha…. Achujet!

Smagu       2022-05-24 21:51

Skiriu 3,14zdabolams, tvarteliniams, beretninkams ir tokio pat plauko braziulininkams:
Pažiūrėkit video klipą, kurį sukūrė Čečėnijos vadovas R.Kadyrovas apie demilitarizuotus ir denacifikuotus pasidavusius į nelaisvę “Azovstalio” nacius..
https://ria.ru/20220522/kadyrov-1790056299.html

Laimonas       2022-05-24 21:46

Nebeturėkite spalvotų iliuzijų. Rusija visuose frontuose laimi.

Pastebėjimas       2022-05-24 21:42

Beždžionių raupai plinta tose šalyse, kur laižomos subinės amerikai.

Ojojoi       2022-05-24 21:15

senas saugumietis išsivertėlis Braziulis vėl išlindo….

lietuviai labiau rusus myli       2022-05-24 21:12

ar nors vienas rusas bei jų pakalikas - komunistas, kgbistas nukentėjo?
——
o rusų sugriautą ukrainą lietuvių pinigais žada atstatyti - ruskelių ir jų šuniukų pinigų ir turto nelies, mokės lietuviai.

ahajui       2022-05-24 20:58

rrrrr y tai

Informacinė B O M B A       2022-05-24 20:41
ah.ą       2022-05-24 20:26

Vakarai - va karai.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Beždžionių raupai pernelyg susieti su Afrika – perkrikštijami

PAGERBKIME BIRŽELIO SUKILIMO DIDVYRIUS IR AUKAS!

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( I )

E. Bičkauskas apie Z. Šličytės bylą: proto reikia turėti

Signatarai kreipiasi į Lietuvos valdžią – nepalaikykite Civilinės sąjungos įstatymo

Karas Ukrainoje. Šimtas penkioliktoji (birželio 18 diena)

Karas Ukrainoje. Šimtas keturioliktoji (birželio 17 diena)

Europos migracijos problemos blogės, nes apklausa rodo, jog daugiau nei pusę jaunų afrikiečių planuoja emigruoti

Vytautas Radžvilas. Sąskaita už abejingumą

Lietuvos vyskupų konferencija. Negalime pritarti Civilinės sąjungos projektui

Rumunija sieks uždrausti homoseksualumą ir lyties keitimą skatinančios informacijos platinimą mokyklose

2022 metų Gudija – nesibaigiančių represijų šalis

Humoristo žvilgsniu. Trys karžygiai keliauja į Ukrainą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (III)

Kalifornija stumia įstatymo projektą, norėdama tapti „translyčių“ „prieglobsčiu“ ir leisti teismams apriboti tėvų galimybes apsaugoti vaikus

Doc. dr. Darius Alekna. Apie šeimą, civilines sąjungas ir Seimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.