Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė

Kastytis Braziulis. Turtuoliai klesti ir per koronaviruso pandemiją: štai ką sako skaičiai

Tiesos.lt redakcija   2021 m. sausio 24 d. 9:34

19     

    

Kastytis Braziulis. Turtuoliai klesti ir per koronaviruso pandemiją: štai ką sako skaičiai

Kai kas nors svarbaus įvyksta, bandyk atsakyti į klausimą: o kas gauna naudą? Tuomet bus aiškiau ar kas nors sąmoningai tą įvykį organizavo, ar sugebėjo laiku prie jo prisitaikyti ir išspausti naudą, ar taip susiklostė aplinkybės, kad naudos pačios pasibeldė į duris ir pradėjo nesustodamos eiti.

Susipažinkite su neįtikėtina sėkme. Nuo 2020 m. kovo mėn. iki 2020 m. gruodžio mėn., t.y. koronaviruso pandemijos metu turtuolių turtas išaugo net 10,2 trilijonais (neįsivaizduoju šio skaičiaus, smegenys neapima) JAV dolerių. Sąlygos, kurios yra itin nenaudingos smulkiajam bei vidutiniam verslui ir visuomenei, yra itin naudingos stambiajam verslui, kuris varto ne milijonus, bet milijardus.

Pažiūrėkite į paveikslėlį. Mėlynos spalvos rutuliukas žymi, kiek asmens verslas kainavo kovo mėn., o raudona spalva žymi, kiek verslas išaugo ir kainavo gruodžio mėn.

Šaltinis: „The Rich Got Richer During COVID-19. Here’s How American Billionaires Performed

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

lin       2021-01-26 18:34

tegu klesti, niekiek nepavydziu.

O gal jie pavogė savo turtus, kaip lietuviai,       2021-01-26 8:50

kad turėtų neklestėti?
Ar autorius kada nors yra dirbęs nevaldiška darbą?

Dar dėl Breiviko       2021-01-25 21:06

visai įdomi detalė: jis vos ne vienintelis pagarsėjęs “krikščionių fundamentalistas”, pagarsėjęs būtent tada, kada buvo islamo fundamentalizmo pikas.
Kadangi norvegų satanistams, prekiaujantiems žmonėmis bei jų organais, svarbiausias priešas - krikščionys, jiems žūtbūt reikėjo pailiustruoti krikščionių nesitaikymą su jų satanizmu, kaip žmogžudišką “krikščionių fundamentalizmą”. Taigi Breivikas buvo labai reikalingas būtent jiems. Kaip buvo rastas tas šizofrenikas - jau antraeilis dalykas.

tiesos.lt       2021-01-25 14:18

buvo neprienama kuriam laikui - ar ne dėl šios publikacijos?
Taigi nemanykite, neva valdo “rinkimai” su parlamentais bei įvairaus dydžio mmarionetėmis, kaip trumpai ar bidenai - valdo tik faktinių pasaulio vergvaldžių rankose susigriebtas kapitalas, 99% visų Žemės resursų (beje, tik JAV daugelis jų “žydai”, o kur arabų naftos auksas? kur vienu užgrobto kapitalo Subjektu tapusi Kinija?). Šiems, dar neįteisintiems, bet jau faktiniams pasaulio vergvaldžiams, bet ne “partijų” juokdariams, priklauso ir visos jėgos struktūros.
Tik Visagalis gali juos sutraiškyti, bet kam, jei vergams Jis “nereikalingas” ir jie tiki “rinkimais”? Vergai bijo ne Jo, bet covido burbulo, mato išorėje “socialistus”, “marksistus” ir kitokį išnaudojamą šlamštą ir net kartais su tuo šlamštu pakovoja, kaip neva “krikščionis fundamentalistas” https://en.wikipedia.org/wiki/Anders_Behring_Breivik , kuris tačiau VISAI dėsningai atsirado būtent Osle, būtent Norvegijoje, kurioje siaučia prekyba vaikais, teikiant juos vienos lyties “šeimoms”, taip pat, be abejo, ir transplantams supjaustyti.
Vergai, ateikite pagaliau į protą!

>Trumpo itaka 2021-01-25 10:52        2021-01-25 12:54

paprašyk leitenanto, kad leistų nupiešt daugiau raidžių. Darželiečio lygio kvyktelėjiai neįtikins net pirmokų.

Trumpo pasiekimai zmonijos gerovei       2021-01-25 10:57

Naslaiteliams milijardieriams geri laikai prie Trumpo
Kas butu dar po 4 metu trumpo valdzios ...?

Trumpo itaka       2021-01-25 10:52

Ir visa tai ivyko valdant Trumpui !!!

Kis       2021-01-24 22:35

viskas ok,pasakei miau,reiketu man ir isdestyti viska is kur tos babkes ?Maskas,su medicina nieko bendro,geitsas berods irgi negamina vakcinu su Cukermanu?Tada kyla klausimas ,kodel jie turedami pasakiskus turtus turetu nukenteti.Paklausk Landzbergio,juk ir jis klesti,nes Simasiu s moka po stolnika nuo vaikucio?
  Mat pavydas tikrai neduoda naudos,kada meginama kazka pasakyti,reikia viska isdestyti skaiciais ir faktais.Jie neslepia nei turtu ,nei mokesciu,gal kiti burundukai su kuriais neturejau jokiu kontaktu ir padaugino turtus,bet tikrai niekas neirode,kad tai ranku darbas.Neitikinamai.Viskas lietuviskai,svarbu pakabinti lentele.

stasiau       2021-01-24 21:53

Kaip ten užpakalis? Ar užgydei?

stasys       2021-01-24 21:28

Netikėkite visokiais ‘braziuliais’ .Liežuvis juk be kaulų tai ir pliurpti galima viskas kas papuola ant liežuvio galo . Jei paklausčiau autoriaus o kiek mokesčiu sumokėjo tas praturtėjęs trilijonais verslas ?  Labai nustebtumėte jog tikrai ne tiek kiek priklausė ‘agal autoriu. Jei Amerikoje dideles pajamas gaunantis verslas sumoka puse to ka uždirbo ir daugiau ,Amerikos biudžetas turėtu vartytis kaip inkstas taukuose .Bet juk taip nėra žinant kiek padidėjo biudžeto skolos prie D.Trump politikos .Todėl ir darau išvada jog tas ,pasak autoriaus , praturtėjimas tik teorinis kai to turto verte nusako slekuliatyviniai sandoriai ju vertybiniais popieriais .Ne visi autoriau čia ausis atraitoje tavo plepalus už grina Tiesa priima .

T0mas J.       2021-01-24 19:16

Įvairūs tinklapiai dabar leidžia google reklamą – AFERISTŲ SUKČIŲ reklamą, kurioje jūs matote užrašą:
„Naujas regėjimo gerinimo
smūgis veikia po 2
valandų“
Paspaudę tą nuorodą jūs patenkate į tinklapį, kurio adresas:
dawndayedition.com/order/lt/
Kad tai sukčių reklama, jūs suprasite palyginę su analogiška reklama Latvijoje, jos adresas:
dawndayedition.com/order/lv/


P.S. Tai liudija, kad GOOGLE yra firma, padedanti sukčiams. Nesileiskite apgaunami - nedidinkite milijardierių turto.

Vardas       2021-01-24 19:06

Aciu dievui Landsbergieciai, Simonyciai, Cmilieciai, Armonaiciai LRSeime ir LRVyriausybeje istikimai vykdo siu organizaciju nurodymus:

World Economic Forum (WEF) / Davos crowd (Globalus Pasaulis)
Europos Socialistiniu Respubliku Sajunga (Europa)
Liberalu Hitleris George Soros (Globalus Pasaulis / Europa)
Globalaus Pasaulio / Europos / Lietuvos Deep State.
Tarptautines Farmacijos Pramones mafijos.
Tarptautiniu Korporaciju.
Tarptautines Korporacines ZiniasKlaidos.
SOcialiniu Tinklu Facebook, Twitter.
MG Baltic (Lietuva)
LRT (Lietuva)
Laisves TV (Lietuva)

Tai yra kada AS turiu susirgti ir numirti nuo Kinijos biologinio ginklo arba Tarptautines Farmacijos Pramones mafijos vakcinos.
Butu labai skaudu jei Premjere Ingrida ir VicePremjere Gintare Simonytes bei Cmilyte, Armonaite butu tinkamos tik duoti kysius Joe Biden ir jo sunaus Hunter Biden haremui. Tai yra sokti striptiza, burleska, kabareta bei seksualiai tenkinti Hunter Biden norus.

Apolitas Runkelis-Patvorinis       2021-01-24 18:57

Visais laikais buvo ir visada taip bus, kad turtingiausi labiausiai išlošia kilus visokiausio plauko krizėms. Visgi šioje vietoje objektyviau būtų skaičiuoti turto vertės pokyčius nuo metų pradžios , o ne nuo kovo mėn. Nes daugelio milijardierių net worth smarkiai krito vasario-kovo mėnesiais. Daugumai, ne pati pandemija tiesiogiai, o rinkos kilimas po marketcrash`o išaugino turtus. Viena iš rinkos augimo priežasčių, lūkestis dėl ekonomikos skatinimo programos, kai eilinį kartą bus iš oro prispausdinta ir pridalinta pinigų, kurie nusės akcijų biržose… Show must go on, tskant.

Labai gerai,       2021-01-24 18:54

kad viskas žinoma apie didžiausius pasaulio besočius. Pavydite? Tai kuo jūs skiriatės nuo jų? Norite būti jų vietoje? Tai jūs tokie pat niekam tikę. ,,Kas buvo nieks, tas bus viskuo”. O tada iš naujo: ,,Kas buvo nieks, tas bus viskuo”. Ir taip be galo. Keiskit mąstymą, nelaimingieji. Jie turi tik turtus ir valdžią, daugiau nieko. Ir jūs norite būti tokie elgetos? Visų ,,nelaimingumų” šaltinis - žmonių sąmoningumo stoka. Kai nustosite žaisti jų žaidimus pagal jų taisykles, viskas labai greitai pasikeis.

Tai jokia naujiena.       2021-01-24 17:23

Visi tą žino. Ir ką? Piktintis? Pavydėti? Štai Putinas irgi glemžiasi milijardus ir nuodija oponentus, o šimtai tūkstančių žmonių miestų gatvėse skanduoja ,,Putin vor”. Putinas laimingas? Kažin, ar taip jau labai. Tai vardan ko jis tai daro? Tik dėl valdžios ir pinigų. Verta? Vargu… Apie slaptųjų pasaulio valdovų nusikaltimus nė nežinome. Kol kas. Daug ką dar sužinosime. Ir ką? Imsime pavydėti? Atimsime? Na, gerai pagalvokit: kas norėtumėte būti jų vietoje? Aš ne. Verčiau jau srėbčiau nežilintą bulvienę negu būčiau jų vietoje. Tačiau visada ateina toks momentas, kai pernelyg pripūstas balionas sprogsta, ir iš jo nieko nelieka. Taip bus ir šį kartą. Jeigu bus žmonių, kurie tiems milijardieriams sugebės nepavydėti, Žemėje pradės kurtis nauji žmonių tarpusavio santykiai, pagrįsti ne godumu, savanaudiškumu ir konkurencija, bet bendradarbiavimu.

O kurio        2021-01-24 17:00

iš jų karste bus kišenė ar seifas? Ir dabar jie nevalgo dviem šaukštais, o visa kita - tik iliuzija. Nepavydėkime. Jie jau atsiėmė savo uždarbį (anot biblinio pasakojimo apie turtuolį ir elgetą Lozorių).

ah1       2021-01-24 15:04

nieko naujo nuo Lenino laikų - “kuo blogiau tuo geriau” kažkam.

Pasaulis nyra į sutemas       2021-01-24 14:12

Žodžiai pasibaigė.
Liko keiksmažodžiai .

Tai bilijonierių       2021-01-24 12:39

revoliucija - tas Mokslinis Covid’as. Svajoja, nabagai, apie Trečiąjį pasaulinį, kad pamažintų žmoniją, ypač baltųjų prasčiokus, runkelius ir iliuzionistus.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.