Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Žiniasklaida

Kastytis Braziulis. Turi būti alternatyvios žiniasklaidos priemonės

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gegužės 17 d. 8:18

14     

    

Kastytis Braziulis. Turi būti alternatyvios žiniasklaidos priemonės

Kodėl pagrindiniai naujienų portalai skurdžiai viešino Šeimų maršo mitingą, daugiau rodė jį iš neigiamos pusės? Neparodė žmonėms kokie Šeimų maršo yra tikslai? Kodėl šios žiniasklaidos priemonės neatliko nešališko, tikro žurnalistinio darbo – objektyviai informuoti visuomenę apie šalyje vykstančius svarbius procesus? Kodėl pagrindinių portalų ir televizijų žurnalistai užėmė aiškią, vienos pusės poziciją? Juk visos jos yra, išskyrus visuomeninį transliuotoją, privačios, nepriklausomos, laisvos? Kodėl kai kurie televizijų žurnalistai rengė provokacijas, siekdami suklaidinti visuomenę?

Atsakau. Todėl, kad šių žiniasklaidos priemonių pagrindiniai finansiniai šaltiniai yra valstybės institucijos ir įmonės. Tas, kas vadovauja valstybei, tas užsako muziką. Pūsi prieš vėją, liksi be pajamų. Tai yra tik verslas, o jam nėra svarbu, kas yra valdžioje: mėlyni, raudoni ar žali. Jiems svarbu pelnas. Vienu valdančiųjų mostelėjimu žiniasklaidos priemonė gali atsidurti ant bankroto ribos. Pavyzdžių yra.

Todėl, kad dominuoja genderinė ideologija. Jei eisi prieš ją, prarasi darbą, kontraktus, negausi užsakymų, negalėsi įsidarbinti. Nuo tavęs bėgs visi, nenorės turėti reikalų, nes tu esi jų akyse MINUSAS, nešantis vienus nuostolius ir bėdas. Todėl dauguma žurnalistų kalba ne sava kalba. Dabar gi yra mada, kad aukščiausiuose valstybės, įstaigų, įmonių organuose būtų homoseksualų atstovas – „prižiūrėtojas“.

Visuomenė turi gauti visapusišką, objektyvią informaciją. Tai stiprios demokratijos valstybėje požymis. Turi būti alternatyvios žiniasklaidos priemonės.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

pirmieji žingsniai akims prasikrapštyti       2021-05-17 21:27

alternatyvi žiniasklaida:

sunaikinta-tiesa.jimdofree.com/blog

štaziui       2021-05-17 17:52

stazele, liaukis kliedėsti apie pievas ir autorius. Tau sunki spermotoksikozė. Tave juk perspėjo - piknaudžiavimas minetu sukelia šalutines pasekmes. Tavo perdėtas atsidavimas šeimininkams neatitinka tau mokamų trisdešimt norveginių. Nesitikėk, nieko tu neišsitarnausi. Tokioms stazelėms nieko gero nesišviečia tunelio pabaigoje.

stasys       2021-05-17 17:13

Ir vėl į pievas brenda autorius, gal ji kas laiko rūsyje uždaręs ir tik kartą per mėnesį leidžia pasmaguriauti internetu ? Jei atsiversime tradicinio žiniatinklio puslapį paskaityti gausite nemokamai tik vieną ketvirtadalį publikuojamos informacijos . Du ketvirtadaliai viso to turinio užima ‘svarbi reklama’ , vienas ketvirtadalis įdomesnės mokamos informacijos o visa kita ‘Šampūnas galvai’ ir svarbios nuomonės kurias būtina įsiminti .. Prie tokios paklausos informacijai bankrutuoja tik ‘asilo galvos ir tinginiai’...galų gale egzistuoja tiek būdu prasifinansuoti save apeinant valdiškus fondus .. pradedant patrion ir t.t. K.Juraitis buvęs ‘kandidatas į Prezidentus’ ir tas nebadauja ..valgo lasinius be duonos ..

taip       2021-05-17 16:40

Valstybinė LRT jau ir pseudotyrimą spėjo atlikti apie neva maršo organizatorių šmėžavimą visokiose bylose ir tyrimuose. Valstybinė LRT, turinti atstovauti tautai, kaip kokia kaspervizija užsiima dezinformavimu ir šmeižimu. man tai yra baisiausias dalykas, pakertantis pasitikėjimą valstybe ir rodiklis, kad nepriklausoma Lietuva visai nusivažiavo.

nevisai       2021-05-17 16:10

Praeita, Stribo vyriausybė, netrukus ėmė orientuotis į ne tokias “pažangias” idėjas. O kas vis tiek dėjosi “žiniasklaidoje”?
Mažai kas kreipia dėmesį į tokį dalyką, kad privačios “medijos” smarkiai priklausomos ir nuo reklamos pajamų. Kai apdergti pirkėjai ims boikotuoti ant jų spjaudančiose “medijose” reklamą perkančių verslininkų prekes ir paslaugas, viskas gali gana sparčiai pasikeisti.
Neseniai savo kailiu patyriau. Tik per vargus pavyko užsisakyti vieną gana specifinę prekę užsienyje, nes Lietuvoje niekur negalėjau rasti. O paskui visiškai netyčia užsiroviau ant vienos įmonės Lietuvoje, kuri taip pat turėjo kažkiek tų prekių, bet jas sunkiai sekėsi parduoti. Todėl dabar tas prekes užsako tik kai atsiranda pirkėjas, sandėlyje neturi. Paklausiau, o kur jie buvo anksčiau? Sako, mes reklamavomės netgi kai kuriuose didžiuosiuose naujienų portaluose, bet naudos iš to buvo nedaug. Sakau, o kas juos beskaito?! Reikėjo matyti vadybininko veidą... smile

>> Al       2021-05-17 14:59
Kiek kitu kampu       2021-05-17 14:37

Gal ušteks to dūsavimo? Vakarykščiame marše dalyvavo nemažai verslininkų. Tai griebkit jos už giesmės ir steikit tas žiniasklaidos priemones, nes iš jokių valdžių paramos tikėtis naivu. Beje, tai daryti reikėjo dar prieš gerus 20 metų, kai į valdžią grįžo buvusi nomenklatūra.

>> Al       2021-05-17 14:31

Tvirtinate, kad laisva visuomenė nėra valdoma, nėra įtakojama…
Tad kaip tiem naujos „pažangos“ nešėjams be smegenų plovimo taip puikiai pavyko JAV kultūrinis perversmas? A?!
——
Visos visuomenės yra pavergtos! Valstybė ir net elgesio normos yra prievartos mechanizmai. Tokia realybė ir kitaip negali būti. Jeigu labiau patinka - tokia žmogiškosios būties (visos gyvosios gamtos) konstanta - dėsniai, taisyklės, principai…
O štai pavergimo formos (pavidalai) skiriasi. Priklausomai nuo pavergimo ypatumų, ‘pavergimams’ suteikiame atatinkamus pavadinimus, tai yra „-izmus“. O dėl to, kad vienos formos „geros“, o kitos „blogos“, tai jau politika, įdeogija ir žmogiškosios prigimties detalės.
——
Komunizmas yra apibendrinantis terminas.
Jūs tvirtinate kad „Nėra jokio kapitalizmo ar socializmo. Yra tik laisva visuomenė ir pavergta.“ Malonėkite pavyzdžių.
O tai kaip su terminais (anglicizmai) ‘sovietija’ ir ‘sovietmetis’ nusakančiais tarybinę santvarką - socializmą...

Kitą kart prašyčiau konstruktyvesnės kritikos smile

hmm..        2021-05-17 13:57

o argi LRT, LNK group ir neistume ziniu i alternatyviaja youtube?..

AAA       2021-05-17 13:28

O tai kas paleido per pasaulį tą vadinamąją genderistinę ideologiją, ir svarbiausia - kokie tikslai tuo yra siekiami? Ar tuo bent domisi mūsų saugumiečiai?

Al. Klausimams       2021-05-17 12:01

Atsakymai bus aiškesni, kai atsisakysit marksistinių sąvokų. Nėra jokio kapitalizmo ar socializmo. Yra tik laisva visuomenė ir pavergta.

Klausimai alternatyviai žiniasklaidai       2021-05-17 11:24

1. Be šeimų maršo dar buvo ir trys anti kostelėjimai. Jų organizatoriai dėl asmens duomenų apsaugos (hmm) buvo neįvardinti. Tai visgi kas tie organizatoriai, kur foto tų anti (kad dora visuomenė žinotų kas yra kas…) ir kur Vilniaus planas (nevilniečiams) parodantis tų anti vietas? Kaip buvo šiek tiek kukliai kažkieno pranešta, tai tie anti vyko prie pagrindinių maršrutų link Vingio parko (su tikslu erzinti, provokuoti, išprovokuoti…)
2. Dabartinis jaunimas ir jų vertybės! Kada bus TIKROS apklausos? Kada apie jaunimo pašaipas klasikinėm vertybėm pradės rašyti (pasisakyti) specialistai, visuomeniški žmonės, patys tėvai..?
3. Politinė dešinė ir politinė kairė. (Pastaba: TS-LKD kažkodėl vis dar vadinami konservatoriais, supraskite dešinieji, jau seniai nebėra jokie dešinieji, jeigu kada nors iš vis tokiais buvo, neverti net aptarinėti). Taigi, NS neturi jokių pretenzijų veikti. Tautos ir valstybės reikalus perleidžia į kairiųjų rankas. Tautininkai?! Ar iš vis tokie yra? Ir kas jie tokie yra? Užįma tą nišą ir NIEKO nedaro. 30 m. ir - nulis! Skautai??? Propatria - hmm? Respublikonai… sumetė skudurus su kairiaja Liaudies partija. Dagys ir Ko be charizmos, be iniciatyvos… Iš dalies ir Puteikis taip pat..? (dė jų visų neveiklumo, ištižimo… nei vienos iš tų partijų nenoriu matyti prie valstybės vairo). Karė... Yra trys kairės. Briuseliški globalistai - neomarksistai (sorošiniai*). Senojo TSKP tipo ir jiem prijaučiantys (kaip prie tarybų valdžios VISKAS buvo gerai). Ir trečia grupė - tautiniai (nacionaliniai) soceldemokratai, Liaudies partija ir pan. Kaip jie elgtusi atėjus valandai X jau kitas klausimas, bet kairieji „šiandiena“ yra kur kas patriotiškesni už dešiniuosius. Be viso kito, dar kaip ir esminė ypatybė, paradoksas, kairieji* kvoja su sorošiniais*... Kada NEsorošinė žiniasklaida tai nušvies plačiau, gal net surengs apvalų stalą ar kokį videotiltą ?!!!!!!!
4. Kada bus pereita prie gilesnių klausimų. Kas ir kada, kokiom aplinkybėm įkūrė Frankfurto mokyklą, kuri persikėlusi į JAV įvykdė kultūrinę revoliuciją* ir ją platina po pasaulį? Ar ne iš čia kyla visokie genderizmai..? Šeimų maršai yra tik garo nuleidimas, jeigu piktžolės neraunamos su šaknimis?!
5. Priešas realiai suvokiamas kai smurtauja. Nauji priešai prisidengę nekaltų, netgi nuskriaustų, avelių kailiais. Kristus Evangelijoje moko bijokiti ne tų kurie žudo kūną, o tų kurie pavergia sielą. Vyksta kova dėl mūsų sielų, ir tiesiogine ir perkeltine prasme. Kada hibridinių karų strategai (ir taktikai) nušvies esamą padėtį?..
6. Ketvirtoji pramonės revoliucija ir jos įtaka bendražmogiškom (klasikinėm) vertybėm? Juk būtent vertybės ir yra visako atskaitos taškas.
7. Kapitalizmas išsisėmė. Komunizmas bankrutavo. Kiniškas modelis vargu ar perspektyvus - per daug ir pergreit kuria naujas problemas, o be to ir atsirado ne evoliucijos* būdu. Tai kokia būsima visuomeninė sąranga?! Visuomenė be vidurinės klasės (!) - vergija (moderni, elektroninė)? Ar žodžiai ‘visuomenė’ ‘klasės’ ‘ekonomika’ ‘tėvas’ ‘motima’ ‘tėvynė’ ir pan. taps „atgyvena“, ar „auksinis milijardas“ ir robotai (kiborgai)... Gal Dž. Velsas „Laiko mašina“ tikrai buvo nukeliavęs į mūsų ateitį?..

Žodžio laisvė...       2021-05-17 10:15

Vingio parke dalyvavo daugiau nei 50 000 dorų Lietuvos piliečių.Jaučiausi žiūrėdama
internetu kaip Baltijos kelyje, Pirmajame Sąjūdžio suvažiavime,ar skelbiant Lietuvos
Nepriklausomybę.Ačiū,broliai ir sesės,kad nebuvote abejingi ir atvažiavote į Vingio parką Vilniuje.Neužmirškit,kad teks atvažiuoti ne vieną kartą,nes kuopti arklides teks ilgai ir sunkiai.Priimti sprendimai Vingio parke yra teisingi ir savalaikiai.
Ir nebijokite ginti Lietuvą ir jos Šeimas.Pirmyn į mūšį už Teisę,Teisingumą,padorumą.
Ir viską viešinkite,nes viešumas gydo visas “ligas”.

Al.       2021-05-17 8:36

Tai buvo seniai aišku. Stebina kad saugumietis analitikas tik dabar ima suprasti.,,Tai yra tik verslas, o jam nėra svarbu, kas yra valdžioje” - ne tai ne verslas ,o pasaulinis marksistinis perversmas. Karas, naudojantis visas priemones. Dabar - informacinio apdorojimo fazė.

Rekomenduojame

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.