Europa, Ukraina, Rusija

Kastytis Braziulis. Sunku įsivaizduoti, kad tai vyksta Vokietijos, kuri yra ES lyderė

Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 4 d. 21:05

26     

    

Kastytis Braziulis. Sunku įsivaizduoti, kad tai vyksta Vokietijos, kuri yra ES lyderė

Pastebėjimas.

Vokietijos užsienio reikalų ministrė Analena Berbok tvirtino, kad Sankcijos Rusijai bus atšauktos tuomet, kai Rusija visiškai pasitrauks iš Ukrainos teritorijos. Susitarimas dėl taikos sudarys naujas sąlygas naujam karui.

Vokietijos kancleris Olafas Šolcas teigė, kad sankcijos Rusijai bus atšauktos tuomet, kai Ukraina pasirašys taikos sutartį su Rusija.

Jaučiate skirtumą? Jis yra esminis. Viename kalbama apie Ukrainos pergalę, kitame apie Rusijos pergalę. Sunku įsivaizduoti, kad tai vyksta Vokietijos, kuri yra ES lyderė ir kelrodė, vyriausybės kabinetuose.

Dar vienas pastebėjimas.

Šiame siaubingame kare pasireiškė daug asmeniškumo. Turiu omeny, kad asmeninio užsigavimo ar nepasitenkinimo pagrindu yra priimami itin svarbūs valstybės sprendimai, nuo kurių priklauso tūkstančio žmonių gyvybės.

Pranešama, kad O.Šolcas, kancleris Vokietijos, atsisako vykti į Ukrainą dėl to, kad Ukraina atsisakė priimti Vokietijos prezidentą F. Šteinmeijerį, kuris kartu su A.Merkel prisidėjo prie sąlygų sukūrimo, kuriose išaugo putinizmas. O.Šolcas pareiškė, kol Ukrainos neaplankys Vokietijos prezidentas, tol jis ten kojos nekels.

JAV informavo, kad netaikys sankcijų putino meilužiai Kabajevai, nes bijosi putino reakcijos. Tai gali iššaukti daugiau žiaurumų, žudymų ir miesto griovimų Ukrainoje.

Pranešama, kad šiandien naktį rašistai raketomis apšaudė Ukrainos miestus. Paleista dešimtys raketų į miestus, kurie nėra karo zona. Kalbama, kad tokiu būdu putinas keršija Ukrainai iš nevilties, iš bejėgiškumo. Juk daugiau nieko nebeliko, tik bombos, kurias galima leisti iš toli, iš saugios vietos. Kol kas ji yra saugi. Kol kas.

Artimam mūšyje jie yra beviltiški. Su kiekviena diena Ukraina stiprėja ir neužilgo įvyks persilaužimas. Karo zonos žemėlapyje matysime ne tik raudona spalvą, ją po truputį keis mėlyną. Keis tol kol pradės dominuoti ir nusidažyti vientisa mėlyna spalva.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2022-05-6 14:22

kiek daug uzderejo smirdaliu?Jaucia kazka negero?Uz tokius darbus pasaulis tas srutu duobe Rusija nepaglostys,eisite per pasauli su lazda,jau siandiena vagiate is elevatoriu grudus ir vezates,nes esti greiti neturesite,isgamos.

Ale       2022-05-6 7:59

kiek cia susirinke slyksciu zmogenu,zmogu,siaip planktono…fui,kakos.TIESU indikacija,portalelis nusivaziavo visiskai,komentais tuoj susilygins su idiotu l.diena.Sveikinu redakcija.

ir vėl išlingo       2022-05-5 14:33

rusofašistų šiknalaižių regimantas ...Eik tu ...

Regimantas       2022-05-5 10:57

От Жириновского: Россия спашивает у Украины: - А правда, что вы отдельное государство? - Правда! Ведь у нас есть и флаг, и герб, и гимн! - И язык свой? - Да! - Как по-украински рука? - Рука. - А нога? - Нога. - А жопа? - Срака. - И что, из-за сраки у вас свой флаг, герб и гимн?

Liusenka       2022-05-5 10:42

Braziulis liko pagrindinis tiesos.lt traukos centras. Prisidedu prie komentarų srauto.

Lusenka       2022-05-5 10:40

“Kadangi mes jau sunaikinome 4 iš 10 rusijos turimų armijų, tai netoli tas laikas, kai Maskvoje pasistatysime savo chalujų arba padalinsime benzino kolonėlę į 3 dalis”. Čia yra tikrasis atskymas, kodėl kilo karas.

Cituoju        2022-05-5 10:12

“Artimam mūšyje jie yra beviltiški. Su kiekviena diena Ukraina stiprėja ir neužilgo įvyks persilaužimas. Karo zonos žemėlapyje matysime ne tik raudona spalvą, ją po truputį keis mėlyną. Keis tol kol pradės dominuoti ir nusidažyti vientisa mėlyna spalva.”
Ir taip fantazuoja buvęs KGB kadrinis kadras ? Todėl, matyt,  ir sužlugo SSSR .

Zelenskio banditai galutinai tapo TERORISTAIS!       2022-05-5 9:54

Pagoglinkit straipsnį - “ Нацисты с “Азовстали” предложили обменять мирных граждан на продукты”.
Zelenskio banditai visiški teroristai! Pasiūlė išleisti civilius gyventojus, kuriuos laiko įkaitais, tik apkeičiant 15 žmonių į toną maisto ir medikamentų. Visai piZdec Zelenskio naciams. Rusai sako, kad su tuo jau buvo susidūrę Sirijoje, kur apsupti IGIL teroristai taip siūlė keisti taikius gyventojus, kuriuos laikė įkaitais, pagal svorį į maistą ir vaistus. Gerai, kad rusų kariai nesutiko ir sunaikino tuos teroristus. Mariupolyje Zelenskio nacių, benderovcų ir kitų brudų laukia tas pats, - jei nesudės ginklų, tai padvės iš bado kaip žiurkės! Mirtis ukrufašistams!!!

Keistoka       2022-05-5 9:38

vis tiek - pvz Ukrainos ambasadorius Melnikas tyčiojasi iš vokiečių  kanclerio ir prezidento , o šie kantriai kenčia .

Pastebėjiimas       2022-05-5 8:56

Vokietija yra pastumdėlė, todėl ant jos vadovų varo, kas netingi. Kai kas internete pastebėjo, kad Indija tampa valstybe ir net JAV sugeba tik papriekaišatauti jai ir jokiu būdu negali varyti, kaip ant Vokietijos. Gal dėl to, kad Indija už 8 metų pavys JAV pagal BVP, o daugelio JAV stambių įmonių direktoriai yra indai ir žydai pradeda jau jaudintis.

Tekste       2022-05-5 7:52

labai daug gramatinių klaidų.

Be cenzūros. Be žodžių       2022-05-5 0:55

Būtinai susiraskite Youtubeje video - “Розыгрыш Римантаса Туминаса” ir pažiūrėkite visą, koks išvetstaskūris yra garsusis režisierius Rimantas Tuminas!… Kas daugiau moka, tam ir šoka. Nenoriu teisti, bet… Na, kaip žmogus, tai sakyčiau, - tiesiog menkysta. Atsiprašau, jei ką įžeidžiau.

stop rusofašistiniams subinlaižiams!!!!       2022-05-5 0:51

rusofašistiniams subinlaižiams straipsnis baisiai ,baisiai nepatinka.

Prankeriai vs R.Tuminas       2022-05-5 0:10

Российские пранкеры Владимир Кузнецов (Вован) и Алексей Столяров (Лексус) разыграли худрука Театра имени Вахтангова Римаса Туминаса, предложив ему поставить спектакль о Степане Бандере, культурный деятель согласился.
Один из пранкеров представился министром культуры Украины Александром Ткаченко и предложил Туминасу поставить спектакль “Мой друг Бандера”. Видео-пранк был опубликован на канале Вована и Лексуса на Rutube. “Да, хорошо”, - сказал Туминас, уточнив, в каком театре планируется постановка.
Также он согласился на предложение “министра” вести диверсионную деятельность в Театре Вахтангова и поддержал решение о дисквалификации российских деятелей на европейском культурном пространстве. “Конечно, таких вот откровенно высказывающих надо просто не допускать, забыть, стереть из памяти, если это возможно”, - заключил Туминас.
Daugiau straipsnyje - “ Туминас согласился на предложение пранкеров поставить спектакль о Бандере”.
Būtinai susiraskite Youtubeje video - “Розыгрыш Римантаса Туминаса” ir pažiūrėkite koks išvetstaskūris yra garsusis režisierius Rimantas Tuminas!…Na, kaip žmogus, tai tiesiog menkysta.

Телеканал ICTV       2022-05-4 23:49

Президента ПОЛЬШИ убил Путин? Украинские “моря” и отец космонавтики в тени | Исторические Факты

https://www.youtube.com/watch?v=1E3NkV81D2w&ab;_channel=ТелеканалICTV

Al.       2022-05-4 22:02

Neatsistebiu - Vakarai tokie blogi, bet Rusijos vadų šeimos gyvena Vakaruos. Dėl palankaus valiutos kurso ?

Pagarba O.Šolcui       2022-05-4 21:42

Žinovai negali atsistebėti, kaip Vakarų vanagams pasisekė taip tiksliai atitaikyti kokaino dozes Zelenskiui ir Arestovičiui.  Šie, pažiūrėkit, prisišniaukę peza nesąmones, kuriomis tik patys ir tiki…
Nėra ko save gerbiančiam Vokietijos kancleriui Šolcui susitikinėti su narkomanais.

Pagarba       2022-05-4 21:33

O.Šolcui.

Sankcijos į subinę        2022-05-4 21:30

Rusijai jau skiriamas 6-as sankcijų paketas, tačiau Rusijos vyriausybė pakankamai gerai su tuo tvarkosi. Šiandien JAV dolerio kursas biržoje nukrito iki 66, 30 rub., o tai žemiausias kursas nuo pat 2020 m.kovo mėn. Už EUR mokama 70,44 rub. ES funkcionieriai nebežino, kaip iš kailio nertis, norėdami įkasti Rusijai ir viskas veltui. Net senukas Bidenas svaičiojo, jog už dolerį greit rusai mokės 200 rub. Cha cha cha…juokiamės garsu… kurgi visa tai???… O patiems rusų ekonomikai toks žemas USD ir EUR kursas labai naudingas, ypač dabar, kai net šalies užsienio skolą aptarnauja ir apmoka rucenzūrais. Kuo žemesnis kursas, tuo mažiau rublių sumokama, - dviguba nauda.

Šlovė našim       2022-05-4 21:29

Jau vyksta kalbos apie JAV defoltą ir dolerio devalvaciją. Ahahahahahahaha.

Rimantas Kanapienis       2022-05-4 21:27

Kad rimtai skaityti Braziulio rašliavas ir jo išvedžiojimus, reikia būti gerai trenktam. Jau geriau paklausykite ar pasiskaitykite Ramausko Lėtai arba senio Valinsko. Pajausite didesnį katarsį.

Vytautas tam Regimantas       2022-05-4 21:23

Todėl ir rašeėja, jog Rusija Braziuliui sukelia orgazmą.

Mūsų valdžios fiasko       2022-05-4 21:19

JAV infliacija yra 8,5%, kas yra rekordas nuo 1981 metų, Europos sąjungos šalyse infliacija - 7,5%. Lietuvoje infliacija - 16,6% (kas yra didžiausia infliacija ES), o Rusijoje infliacija - 16,7%. Tik vienai iš šių šalių beveik visas pasaulis taiko žiauriausias ekonomines sankcijas, o kita šalis - Lietuva, matomai, taip sėkmingai įsisavina ES milijardus, kad atsidūrė sankcionuojamos Rusijos lygyje. Kaip čia yra??? Kas čia dar neseniai gyrėsi, kad puikiai valdo šalį??? Atsakymas būtų toks: tikriausiai PIŠ vyriausybė įsisavina tuos milijardus į savo kišenes! … Apgailėtina senmergė buhalterė Šimonytė, taip ir suseno, užstrigusi vaikystėje su nebaigta skaityti Hašeko knyga “Kareivis Šveikas” rankose…

Valius Juzėnas       2022-05-4 21:15

Lietuvos žlugimas prasidėjo, kai prezidentu tapo amerikietis Valdas Adamkus. Nuo jo prasidėjo Lietuvoje melo politika. Vėliau visi Lietuvai pelną atnešę objektai buvo parduoti arba privatizuoti, išvogti, uždaryti. Žlugo žemės ūkis, pramonė, medicina, švietimas. Sužlugdyti lietuviški bankai. Mažeikių naftos vadovui Kiesui ir jo sūnui konservatorių samdyti bandiūgos net galvas nupjiovė. Šiandien jie niokoja ir plėšia viską, kas dar liko Lietuvoje… Tai daro Lietuvos valdžia.

Regimantas       2022-05-4 21:10

Kiek tas buvęs VSDėšninkas Braziulis gali čia rašinėti ?

NUOGIRDA       2022-05-4 21:09

Garsiai kalbama, jog MG Baltic koncerno savininkas Garbanius Mockus ir R.Kurlianskis yra pora. Tik kalbama, kad Kurlianskis yra poros vyras, o Garbanius Mockus yra žmona. Nors klausimas ne į straipsnio temą, bet pasakykite, ar tai tiesa???

Rekomenduojame

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Įvadinis pastabos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Politinis spektaklis „Radikalus kompromisas“

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt ketvirtoji (gegužės 18) diena

Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!

Kalifornijos švietimo apygarda tiria moksleivius klausdama, kaip dažnai jie leidžia laiką su skirtingos lytinės tapatybės žmonėmis

Marius Markuckas. Buitinės politologijos prabanga karo fone

Vytautas Rubavičius. Šlovė šventiems kariams – Mariupolio gynėjams

Dovilas Petkus. Apie savą ir svetimą istoriją ir kovą „su kaulais“

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt pirmoji (gegužės 15-oji) diena

Nuo Romo Kalantos aukos praėjo 50 metų

Indijos chirurgas planuoja persodinti gimdą į translytės „moters“ kūną ir sudaryti jam galimybę pastoti dėka pirmos tokios operacijos pasaulyje

Nepriklausomos valstybės ir imperijos. Vytautas Radžvilas

Vytautas Rubavičius. Partnerystės įstatymas – moterystės ir motinystės pažeminimas

Edvardas Čiuldė. Atviras laiškutis Emmanueliui Macronui

Kandidato į AT teisėjus E.Šileikio drąsi kalba išgąsdino Seimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.