Europa, Ukraina, Rusija

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Tiesos.lt redakcija   2022 m. liepos 28 d. 23:16

25     

    

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Manau, kad baigėsi laikai kai karą laimėdavo tas, kuris turėjo daugiau karių, daugiau ginklų. Ukraina rodo, kad būdamas daug kartų silpnesnis, bet turėdamas modernesnę ir protingesnę karinę techniką gali daryti stebuklus, sustabdyti galingą įsibrovėlį ir pradėti vyti iš savų žemių. Su kiekviena diena pareina geros žinios iš fronto. Pirma, ukrainiečiai žingsnis po žingsnio susigrąžina žemes. Jie nekalba daug apie pergales. Apie jas pasako kiti. Antra, rašistai praranda jėgas. Nebėra karių ir technika genda. Negali laiku ir reikalingo kieko šovinių atvežti į fronto liniją. Jie sustojo, pradėjo nervintis ir, matyt, tuoj pradės bėgti.

Gerai žinau tik vieną, kad negalima tikėtis pergalių kiekvieną dieną. Ukrainai sunku, jai be galo sunku, bet ji eina ir ginasi. Tai yra svarbu. Tikiu, kad Ukraina laimės ir mes tikėti privalome. Kitaip visų mūsų laukia liūdnos dienos.

JAV ir britai be jokių atsikalbinėjimų ar atbulinių idėjų remia Ukrainą ir rems ją iki pačios pergalės. Vakarų Europa vis svyruoja, nedrįsta, nesiryžta imtis aktyvesnių veiksmų. Kodėl? Kokia yra priežastis?

Jie bijosi ir nenori karo su Rusija. Jie bijosi branduolinio ginklo. Bet juk tai yra nesąmonė. Jei taip, tai jiems vis vien teks susidurti su karu, nes Amerika ir britai nenusiramins ir jei jie kartu su ukrainiečiais prispaus putiną prie kampo, tai gali visko būt. Iš kitos pusės svarstant, Europa nori ramybės, dujų, gerovės. Bet juk taip nebus. Jei jie dabar sutars su putinu, tai neužilgo vėl tartis reikės ir taip po truputį, po truputį turės dalelę savęs atiduot. Tol davinės, kol visiškai praras save. Tai kelias į pražūtį tik ilgesnis, sunkesnis ir skausmingesnis. Šie du argumentai nėra tinkama išeitis.

Europiečiai vis dar tikisi, kad putinas geras. Jis susitvarkys, atsuks dujų vamzdžius, paklus ir veiks pagal taisykles. Todėl Europa svyruoja, vis laukia, kada ateis ta išsvajotoji diena. Ji neateis, galiu užtikrinti.

Dalis įtakingų Europos politikų, valdininkų, verslininkų ir kitų sėdi putino kišenėje ir labai nori jo pinigų. Jie priprato prie gaunamų milijonų, kai jie nutrūko tekėti, pasidarė nesmagu. Jie nori susigrąžinti šį šaltinį. Kiti pinigams yra atsparūs, bet jie bijosi kompromato, kuris sugadins jų reputaciją visiems laikams. Jie pakabinti ant FSB, GRU ar SVR kablio, nes kartą ir ne vieną paslydo, ėmė ir daug kalbėjo bei darė putino naudai. Dabar turi atidirbti.

Manau, senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina. Šviesiau bus, aiškiau ir problemos imsis spręstis.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yellow Z.O.V-marine       2022-07-31 14:47

neretai apima ir siaubas, ir siutas matant, kokia nežemiška “neformalių“ propagand0nų koncentracija šitame pornografiškame “netiesos.lt“ tinklapopieryje ...,  ir tiktai retas iš jų negali pasigirti aukščiausiu marazmo, moralinės prostitucijos, šizofrenijos ir kretinizmo laipsniu smile - o visi likę, kaip ir šis debiloidas braziulis , galėtų drąsiai skinti visus laurus bet kokiame tarptautiniame ar net tarpgalaktiniame idiotizmo konkurse smile))) - minėto braziulio kliedesiuose praktiškai steriliuose nuo menkiausių sveiko proto “zarazų“, idiotizmo šedevrus galima skaičiuoti šimtais smile))) -

imkim tiesiog eilinį : “Europiečiai vis dar tikisi, kad putinas geras. Jis susitvarkys, atsuks dujų vamzdžius, paklus ir veiks pagal taisykles. Todėl Europa svyruoja, vis laukia, kada ateis ta išsvajotoji diena. Ji neateis, galiu užtikrinti.“ smile)))) - na, kad čia tvyro aitrus vaikų    darželio “aromatas“, tai natūralu , nes tai neatsiejama braziulio “kūrybos“  “specifika“, bet, savo ruožtu šokiruoja šizofrenijos laipsnis : europa visom progom klykia, kaip jinai atsisako pirkti energetinius išteklius iš rusijos, o braziuliui vaidenasi, tiksliau meluojasi, neva putinas užsuko eurokolchozui kranelius smile)) ; toliau tas prietranka svaikgsta apie kažkokį rusijos paklusnumą ir kažkokių “taisyklių“ laikymąsi smile) - čia tipo tų “taisyklių“ , kurias kaskart naujas vienašališkai sugalvoja visokie euro ar pindo dolbonautai, pagal kurias rusija privalo pardavinėti energiją tik už baksus, ir tik tomis kainomis, kurios tenkina tuos europindolidzes ? smile))))  - o dar, “taisyklės“ juk tokios puikios, kad leidžia pinigus , rusijos gautus už tą parduotą energiją, ir laikomus kolektyvinio pindosyno bankuose, tiesiog konfiskuoti smile)) - juk tos “taisyklės“ puikiai veikė irano, venesuelos, libijos, irako atvejais ! - o kuo rusija “geresnė“ ? smile))))—————————————aš irgi mielai susirašyčiau sau tokias taisykles viską pirkti lizingu, o visus kreditoris siųsti ant visų įmanomų raidžių smile)) - ir dar kaip “taisyklinį“ bonusą, turėti galimybę bet kada ir bet kokiais kiekiais atlikti labdaringas visokių išmatų bvraziulių etc., defekatorinių fizionomijų  neplastiškas operacijas , naudojantis įvairiais sodo-daržo “instrumentais“ smile))))))

A.Drižius       2022-07-31 12:31

Pagoglinkit - “ Kruvinas diktatorius V.Zelenskis apdovanotas Vytauto Didžiojo ordinu”.
Tiesiog buvo nemalonu žiūrėti, kaip mūsų aukštas ir jau nebe gražus Kijeve keliaklupsčiavo prieš Ukrainos tautos budelį Volodimyrą Zelenskį, meilikavo kaip koks vasalas, tačiau ne žodžio neišdrįso pasakyti apie tai, kas iš tiesų vysta toje Ukrainoje.

Žinoma, daugelis tautiečių, užsikabinę Ukrainos vėliavėles, net nežino arba nenori žinoti, kas vyksta toje kandidatėje į ES Ukrainoje.

Pirma naujiena – Ukrainoje nėra jokios politinės opozicijos Zelenskio partijai, visos opozicinės partijos uždraustos, jų lyderiai sėdi kalėjime ir yra žiauriai kankinami, jeigu nespėjo pabėgti į užsienį.

Antra naujiena – Ukrainoje nėra jokios laisvos spaudos, visi TV kanalai sujungti ir vieną ir transliuoja tas pačias „teisingas“ naujienas, panašiai kaip kad daro mūsų „visuomeninė“ LRT. Visi kritiški žurnalistai arba nužudyti, arba sėdi kalėjimuose, arba pabėgo.

Todėl pasaulis nieko nežino, kas vyksta toje Ukrainoje. Tai baisi šalis, ir man užtenka pažiūrėti Ukrainos blogerio Anatolijaus Šarijaus laidas apie savo gimtąją šalį, kad žinočiau, kas ten vyksta. Ir tai, kad Rusija užpuolė šią šalį, visiškai nepadaro Zelios ir jo chuntos geresne. Koks skirtumas tarp Rusijos ir Ukrainos diktatūrų? Skirtumas tik toks, kad žmonės, kurie bando joms priešintis, Rusijoje jie bent jau sulaukia teismo, ir sodinami į kalėjimus. Ukrainoje jie paprasčiausiai žudomi arba dingsta be žinios. Visa mėšlasklaida ploja šiems budeliams, neva jie kariauja su Rusijos agresija. Ukraina visą laiką buvo daugiatautė šalis, rusų ir ukrainiečių yra maždaug po lygiai. Tačiau maidano metu valdžią užgrobę bolševikai skelbia, kad jie kuria ‘tautinę valstybę“ be jokių rusų. Kaip sakė Zelia, rusai yra ne žmonės, kažkokie pusiau žmonės, o ukrainiečiai – tikrieji arijai. Tokia nevykusi Adolfo Hitlerio kopija. Atitinkamai kurstoma ir neapykanta – Lvov dar neseniai vyko daugiatūkstantiniai mitingai, kur minia skandavo „rusus ant šakos“.

Tokia praktika buvo legalizuota nuo pat Maidano – visi, kuriems nepatinka naujieji bolševikai su Poronošenko arba Zelia priešakyje, tiesiog dingsta – tuo pasirūpina vadinamoji SBU – Ukrainos saugumo tarnyba, tiesiogiai pavaldi tam pačiai Zeliai. Žinoma, kad ukrainiečiai mirtinai išgasdinti tokios praktikos, ir visi tyli, nes žino, kuo tai baigsis. Pradeda kalbėti tik Rusijos okupuotų Ukrainos miesto gyventojai – viena moteris iš Žitomyro tiesiai šviesiai sakė : „Mes bijojome, nes žinome, kuo tai baigsis“. Dar baisesnis jos pasakojimas apie Zelios gaujos žiaurumą – ji pasakojo, kad režimo priešai Ukrainoje buvo tiesiog gyvi užkasami į žemę. Stačiai kazokiškos tradicijos, nes tie patys ukrai lygiai taip pat karo metais skerdė ir visus Volynės lenkus, negailėjo nei moterų, nei vaikų.

Kaip žinia, prieš dieną Ukrainos kariuomenė paleido JAV raketas į savo belaisvių stovyklą Rusijos okupuotoje teritorijoje, nužudė 50 savo į nelaisvę paimtų karių. Kai kas sako, kad tai Zelenskio įspėjimas savo į nelaisvę paimtiems Azov gaujos nariams, kurie neva pradėjo pasakoti apie savo nusikaltimus:

Rusai pradeda ir laimi       2022-07-31 12:17

Главное из брифинга Минобороны России 30 июля:
* На станции Красноармейск в ДНР разгромлен воинский эшелон, перевозивший элитный батальон 1-й отдельной бригады президента Украины, убиты более 140 человек.
* В Харьковской области «Искандерами» поражен пункт дислокации формирования «Кракен», погибли более 30 украинских бойцов.
* В районе Кривого Рога российские истребители сбили украинский МиГ-29.

ĮDOMU…       2022-07-30 20:07

Pagoglinkit - “Политолог Брутер раскрыл, что ждет Зеленского после спецоперации“.
Будущее Зеленского зависит от его послушания, сказал Владимир Брутер. После завершения спецоперации России президента Украины Владимира Зеленского может ждать дом и защита США. Если Вашингтон не будет удовлетворен действиями украинского лидера, то Зеленский предстанет перед российским судом. Таким мнением с корреспондентом URA.RU поделился политолог Международного института гуманитарно-политических исследований Владимир Брутер.
https://ura.news/news/1052574378?utm_source=smi2

Zelenskio banditai žudo savus!…       2022-07-30 13:04

Украинские войска в ночь на 29 июля нанесли удар по СИЗО, в котором содержались военнопленные, прежде всего боевики националистического полка “Азов”. Здание практически полностью уничтожено огнем. На месте нашли обломки снаряда американской РСЗО HIMARS. Российский Следственный комитет возбудил уголовное дело.
В Минобороны назвали обстрел вопиющей провокацией, совершенной с целью запугивания украинских военнослужащих и предотвращения их сдачи в плен. Глава ДНР Денис Пушилин, со своей стороны, связал атаку с тем, что пленные начали давать показания.
В середине мая сложили оружие около двух с половиной тысяч бойцов ВСУ и “Азова”, заблокированных на мариупольском заводе “Азовсталь”. Раненых отправили в больницу, остальные с тех пор находились в колонии в Еленовке.
Pagoglinkit straipsnį - « Минобороны опубликовало списки погибших при ударе ВСУ по колонии в ДНР».
https://ria.ru/20220730/obstrel-1806044765.html

Ekspertas       2022-07-30 11:06

Kuo blogenė situacija bus Lietuvoje, tuo daugiau čiulbuonėlių kreips dėmesį į išorę, visokias Ukrainas ir pasakos pasakas kaip rusams nesiseka, Rusija silpsta ir greitai subyrės. Apsisukę tuoj pat gąsdins Putinu, kad jis papirkęs pusę pasaulio, nori užkariauti visą Europą ar net pasaulį. Visų šių reiškinių priežastis yra rusofobija. Tai yra baisi psichinė liga, atimanti iš žmogaus galimybę mąstyti racionaliai ir logiškai. Šią ligą ideigė propagandistai, dieną iš dienos informaciniais kanalais atakuodami žmogaus psichiką. Ir retas kuris neserga.

ReMix       2022-07-30 2:09

Polish journalist Michał Karnowski argues on portal wPolityce.pl that Ukrainian President Volodymyr Zelensky and his wife’s Vogue session was a mistake
https://rmx.news/poland/was-this-zelenskys-first-major-pr-gaffe/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=zelensky_s_vogue_mistake_czechias_record_low_consumer_confidence_and_polands_military_ambitions&utm_term=2022-07-29

Lietuva - banditų šalis       2022-07-29 23:03

Kai valdžioje banditai, tai ir valdymo metodai - banditiški. Kitaip juk ir negali būti. Ir teismų sprendimai manęs jau nestebina, teismai vykdo ne teisingumą, o tik valdžios savivalės dangstymą. Net blogiau, nei Š.Korėjoje.

Klausiu tiesiai       2022-07-29 21:11

O Lietuva jau apsivalė nuo tokių kaip Braziulis KGBistų???

Šešėliai dingsta vidurdieny       2022-07-29 20:36

Ukraina yra Rusijos antipodas, komiška parodija. Ukrainiečiai viską daro atvirkščiai, kad tik nebūtų panašu į Rusiją. Todėl Ukraina yra teisėtai vadinama Antirusija. Šis procesas buvo vykdomas dešimtmečiais OUN-UPA banderininkų, įgavo pagreitį Euromaidane, todėl neturi nieko bendro su rusų specoperacija.

europa       2022-07-29 19:37

svajojanti apie derybas su putinu yra pasmerkta

Dzeikaa       2022-07-29 17:52

Vaitkeviciui:
O ko nesigirt?
Juk ,“ir tada dirbo Lietuvai”.
Ir daug kas paliudys, kad “nedurnam ir prie ruso gerai gyvent buvo”.
“Nedurnas” gerai “prie ruso” gyvenusiu kalba reiskia zinantys kiek galima vogti ir su kuo reikia dalintis.Kysius kam duoti ir kokio dydzio.
Net jeigu turejai auksines rankas kokiam nors amatui tai legalaus atlyginimo gautum na 20-25% virs vidurkio.
O jeigu bandytum dirbt privaciai ir neduotum kysiu - sestum.

jo, jo       2022-07-29 15:32

išviešinti kgbistus, tuos įslaptintus

Dabar pirmas darbas       2022-07-29 14:23

išvaduoti Azovo karius,kuriuos žudo ypač žiauriai.Ukraina turi skubėti,siaubas.

Janina Vaitkevicius       2022-07-29 14:11

Net keista, kad po 30-ties metų atgimus Lietuvai dar reikia priminti, kad Lietuvos aukštuose postuose sėdintys ponai nesigirtų savo protėviais kolaborantais. Gal neišgydomas smegenų suminkštėjimas! Bet juk tai gryna tiesa - apsagok Viešpatie!!!

Rusų šviesuoliai        2022-07-29 11:36

jau svarsto,kaip išvengus ypatingai žiauraus Rusijos subyrėjimo,paverčiant ją Jungtinių Valstijų modeliu.Ar pavyks,galų gale,reikia ruoštis visokiems scenarijams,nes išlikus esamai padėčiai mūsų laukia užpuolimas ir karas.NATO turės kariauti.

Rytų išmintis        2022-07-29 11:33

sako,kad silpnas ir atsargus yra stipresnis už stiprų ir pernelyg savimi pasitikintį.Ukraina okupantams parodys kaip rasti kelią  atgal į namus,tačiau klausimas kitas,kaip padėti Europai priprasti prie Ukrainos pergalės ir pasikeitusių moralinių,esminių,per amžius pamatinių,krikščioniškų  žaidimo taisyklių,kurias Europa išdavė.Tikrai,Europa turi barstytis galvas pelenais ir šaukti “pasigailėk”,nes kito kelio tiesiog nėra,jei ji nenori patekti Maskvos mafijos įtakon galutinai.

Nu jo…       2022-07-29 9:40

Šlykštu… išsivertėlis KGBistas bei VSDėšnikas Braziulis vėl išlindo….

Ekscesai       2022-07-29 9:38

Kinijos ginkluotosios pajėgo Pietų-Kinijos jūroje pradėjo kelių dienų karinius mokymus, ryšium su Nancy Pelosi vojažu. Šiandien į Pietų-Kinijos jūrą jau atvyko amerikiečių smogiamasis lėktuvnešis “Ronaldas Reiganas”, kad pridengti p.Nancy Pelosi provokacinį vizitą į Taivaną.

jie mūsų elitas       2022-07-29 8:58

politikai, teisininkai ir teisėsauginiai, veslininkai.
nes ne kolaborantų neprileidoį viršūnes,
budri komunisto-kgbisto akis išaiškino kas protiškai, dvasiškai, idėjiškai nepalankus putino mentalitetui ir juos išbuožino, išvijo, pasodino, nužudė bei kitaip likvidavo.

Neduoda ramybės klausimas       2022-07-29 7:36

Ar Lietuva išsivalė nuo VSD kolaboranto Braziulio ar tik VSD pavaizdavo, kad išsivalė. Tikras išsivalymo pavyzdys yra Koalos Laboranto Kubiliaus įdarbindamas Briuselyje.

stasys        2022-07-29 7:20

Politika autoriau įrankis gebantis perskirstyti įtakos sferas. Jei ‘Senoji Europą’ prieš dešimt metų dar galėjo išdidžiai save pozicionuoti kaip demokratijos lopšys pasaulyje šiandiena to jau nėra ... Senosios vakaru šalys gali tik išskėstomis rankomis stebėti kaip pjaustomas tas jų ‘pyragas’ kitų.. kurį jie tiek metų puoselėjo, finansiškai rėmė  ir tiek dėjo vilčių į jį. Karas Ukrainoje kaip ir prieš tai buvusį finansiniu, ES šalių, skolų krizė ir t.t. ir t.t. kaip cunamiai rytasi per ta ES bendriją ir dažnas save jau klausia kiek dar reiks laiko kol naujoji šių dienų triju sostiniu demokratijos imperija pasiduos ir nuleis rankas prieš xuilo ambicijas ? .Skepsis gal čia ne vietoje ? Juk visais laikais imperijos pradėdavo griūti nuo savo įtakos sienų . Pradžioje jos izoliuojamos ar izoliuojasi pačios , vėliau ‘nukapojami’ jų įtakos ryšiai , dar vėliau imperija suspaudžiama savo poreikiuose ..kaip nutiko su xuilo dujomis ir karu Ukrainoje , ..filosofiškai žiūrint tokie procesai vyksta kai senosios žvaigždės kosmose išdegina kritine mase savo turimo vandenio ..o vėliau įspūdingas BUM ..ir atsiranda jos vietoje kai kas naujo ir kitką . Viskas priklauso nuo turimos masės ‘buvusioje’ ..todėl ir spėlioju tai ko gi laukia tie senosios demokratijos vyrai savo sostinėse ? Ar tik ne BUM ? tam kad atsikratyti savo ‘vystyklu’ .. Išlieka tik stipriausi o visi kiti tylintis paaukojami irgi tyliai . Ribentropo-Molotovo paktas kiek transformuotas į kitokias vertybes ir kaip prieš šimtą metų tapo pasirinkimo mums kryptimi. Tyliai nuleisime rankas ir pasiduosime ar vystyk priminsime kad ir pakraščiuose ‘svajoniu’ gyvena žmonės su jausmais ir viltimis .

Dzeikiokui       2022-07-29 6:45

..na ja.Ypac austrai trenkti,ne veltui fiureris siklgruberis ten uzgime.Antri pagal idiotizma eina fricai,merkeliene juos uzbure ne blogiau nei pucka rasiejaninus.

Dzeikas       2022-07-29 6:26

Teko kalbetis ta tema su vienu senu bezdalium is Austrijos.Dar ne pensinykas, bet seneliu dar netapo.
I tokius argumentus jis taip tiesiai sviesiai , be uzuolanku atsako:
Visa tai aisku.Jie(sovietai ar kaip jie besivadintu) niekada nesustos.Sian Ukraina, ryt Lenkija. Bet kol jie iki Austrijos prieis man bus giliai dzyn.O kaip ten vaikai su jais tvarkysis , ju problemos.Ne mano.
Toliau testi dialoga nebuvo prasmes: hipiu karta, “visuotinos geroves valstybes” produktas. Tik tas nors minciu neslepe.O didziuma ta turi omenyj.⁰
Tokiems blogis tai kas trukdo asmenini komforta cia ir dabar. Ir tokiems dabar tas blogis Ukraina,JAV , UK.

Na giliaku       2022-07-29 6:16

lenzbergiaku,pisiaku,cmiliaku.Pradziai.Veliau daug daug kitu..Prasvieses akyse.Dings svabistinis kliedalas.Sulis i urvus raskasikniai.Vaivorykste vel dziaugsis vaikai.

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt trečioji (rugpjūčio 5 diena)

Almantas Stankūnas. Elektros kaina Lietuvoje yra didesnė net 100 kartų!!!

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.