Ukraina, Rusija

Kastytis Braziulis. Rusija siekia sukelti holodomorą Ukrainoje

Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 2 d. 20:48

19     

    

Kastytis Braziulis. Rusija siekia sukelti holodomorą Ukrainoje

Rusija toliau stebina pasaulį.

Užsienio reikalų ministras Lavrovas, kalbėdamas apie Ukrainos prezidento Zelenskio tautybę, pareiškė, kad „Hitleris irgi turėjo žydiško kraujo“. Tai sukėlė pykčio bangą pasaulyje. Vokietijos vyriausybės atstovas: tai yra absurdas, kuris nevertas komentaro.

Izraelio užsienio reikalų ministras: yra žema kaltinti žydus žydų žudynėmis. Žydai patys žydus žudė ir Holokaustą surengė patys. Rusija vis toliau ir giliau klimpsta į pasaulio užribį.

Vyksta neramumai Rusijos pasienyje su Ukraina. Griūna geležinkelio tiltai, sproginėja sprogmenų sandėliai, naktimis kaukia pavojaus sirenos miestuose. Žmonės panikoje, komentuoja išsigandę: kodėl tų ukropų neišžudo, – girdėjosi moters balsas. Tuo tarpu yra pranešama, kad Rusijoje pradeda veikti Rusijos išlaisvinimo legionas „Rusijos laisvė“. Tai yra laisvės kibirkštis ir rodiklis, kad Rusijoje liko sveikų žmonių.

Pastaruoju metu Rusija keičia puolimo taktiką. Ne, ji netapo gudresnė, protingesnė ir pavojingesnė. Ji pradėjo naikinti objektus, kuriuose yra saugomi maisto produktai. Suprantu, kai yra naikinami kariniai objektai ar infrastruktūra, kurios dėka kariai gauna pastiprinimus, tačiau kai yra naikinami maisto sandėliai, prekybos centrai, elevatoriai, kuriuose yra laikomi grūdai, kai yra blokuojami keli milijonai tonų grūdų uostuose ir patyliukais išvežami grūdai iš Melitopolio į Krymą. Tai aiškiai rodo vieną dalyką – Rusija siekia sukelti holodomorą Ukrainoje. Jie nori pakartoti istoriją. Nuvilsiu juos, šį kartą jiems nepavyks, nes visas pasaulis yra už Ukrainą ir prieš Rusiją. Tiesa, dėl Šiaurės Korėjos ir Eritrėjos abejoju. Negirdėjau jų pozicijos.

Anksčiau dažniausiai matydavau vaizdus kaip ukrainiečių kariai su dževelinų ir bairaktarų pagalba naikina okupantus ir jų karinę techniką. Vėliau prasidėjo viešos kalbos apie sunkios karinės technikos suteikimą Ukrainai. Vėl tyla. Vis laukiau kada gi ji bus, kur jį yra?

Norisi, kad veiksmas vyktų greičiau. Ir pagaliau pradėjo eiti informacija apie tai, kaip ukrainiečių didvyriai artilerijos sviediniais apšaudė okupantų pozicijas, sunaikino techniką ir eliminavo jų kelias štabavietes. ‘

Vos antros pagal stiprumą pasaulio kariuomenės štabo viršininkas Gerasimovas vos spėjo kudašių išnešti. Artilerija, kuri šaudo didelio kalibro sviediniais ir didesniu nei okupantų atstumu nulems šio karo baigtį. Jaučiu, kad tokių vaizdų ateitį matysime vis daugiau ir daugiau, kol įsivyraus visiška tyla, o po jos grįš įprasti gyvenimo garsai.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

nu jo       2022-05-4 3:53

matomai Lavrovas internete prisig9glino, kad Hitlerio tėvas žydas Rodšildas.

Al.       2022-05-4 0:54

Rusijos komunočekistai nekenčia išsilaisvinančių tautų, kaip ir jų tikėjimo broliai Vakaruose. Tik yra nuoširdesni - mėgsta žudyti ir prievartauti ir to neslepia. Bet yra ir pažangos. XIX amžiuje lenkų išsivadavimą palaikė tik vienas rusas - Gercenas. Ir tas pats buvo žydas. Ir gyveno Londone. Dabar net Ukrainos išsivadavimą palaiko jei ne dauguma, tai bent daugelis rusų. Kurių daugelis net ne rusai.

Šlovė našim       2022-05-3 20:07

Lietuva apsuptyje iš visų pusių ir jei norime pakariauti aš nieko prieš, bet jei Grybė mano, kad JAV mus gins ☺☺☺☺ tai ji naivi arba tyčia stumia NATO į susidehinimą. Jei mūsų valdžia ir Grybauskaitė dirba slapčia Rusijai, tada būtų suprantama. Kad stumia NATO į karą su Rusija, kad išvaduoti mus nuo pikto NATO ir JAV gulago. Kad matuška Rusija vėl mus priglaustų ir būtume milžiniškos imperijos dalis. Nuo Suvalkų iki Vladivastoko ☺☺☺☺☺☺ bet jei ji dirba JAV, kas arčiau tiesos, tai toks kalbėjimas reiškia tik išsišokimą ir norą lyžtėlti šeimininkui puzę. Va, aš patariau, aš noriu sunaikinti Rusiją, nes JAV planas buvo toks; sugriauti Rusiją, tik Rusija pasirodė tvirta ir ėmė griūti ES ir pati JAV dėl prekybos karų. Ahahahahahaha. Kuo greičiau Rusija paims Europą, tuo geriau gyvensime be visų tų gėjų nesąmonių. Ruskiams rūpi dabar saugumas, ir turėti 300mln žmonių zoną, kurių dėka kils naujoji Maskvos mordòro imperija. Jie atgavo laisvę, pinigus, gali vėl būti didinga nacija.

U-2       2022-05-3 20:04

Gerbiu Dalią Polikarpovną. Senes Bestijos paziuros per paskutinius 50 metu nepasikeite ne per zila jos kusio plauka. Ji vis dar kovoja su fasistine Vokietija ir stato kariny komunizma. Tik, sy karta su Jobidono veidu…

habilitás       2022-05-3 19:46

Sakote, kad „Rusija toliau stebina pasaulį“!

O kas jo nestebina?! Prieš porą valandų per žinias pranešė, kad popiežius siekia susitikimo su V. Putinu kremliuje! Ir ką jis ten veiktų, nuvykęs? Duotų išrišimą kremliaus budeliui už masines ukrainiečių žudynes, o pasaulio parapijiečiai garsiai skanduotų: „visų šalių katalikai vienikitės“?! 

Kas dar panorės aplankyti tą skerdiką ir kokiu tikslu? Ko siekė JTO sekretorius, atvykdamas į kremlių? Ko tikėjosi Vokietijos kancleris, lankstydamasis prieš V. Putiną? Arba Prancūzijos prezidentas, kursuodamas į kremlių kaip į darbą?!

Kokia prasmė susitikti su bepročiu, kuriam vaidenasi naciai? Padniestrė jau senai „išvaduota“, tuoj prasidės ir Moldovos „vadavimas“ nuo fašistų, o toliau, tikriausia, seks ir likusi Europa, juk reikia kada nors užbaigti „išlaisvinimą“ nuo fašizmo, ar ne?!

Gal, sakau, viso pasaulio vadovai galėtų suvažiuoti į Maskvą vienu metu visi, taip sakant, urmu, juk tuoj paradas Raudonojoje aikštėje, pamalonintų Vladimirą Vladimirovičių, o dabar vis po vieną ir po vieną, kaip kokie partizanai!

Balanso ratas       2022-05-3 12:19

Paaukokite tik bet kokiems geriems projektams (noriu iš karto perspėti, kad jei savo aukomis paremsite ginklų pirkimą, tai pagal karmos dėsnį tai sugrįš į jūsų gyvenimą. Net jei jūsų pinigai bus skirti tokioms reikmėms be jūsų žinios būsite už tai atsakingas. Todėl būkite labai atsargūs aukodami organizacijoms, kai negalite atsekti, kur keliauja jūsų pinigai).

OFICIALU       2022-05-3 12:11

Šiandien 18:30 xoxolai Mariupolyje sudes ginklus ir iskels baltą vėliavą. RUSŲ generolas per televizoriu sake. Šitas nemeluos.

Pastebėjimas       2022-05-3 12:00

Rusija tiek Braziuliui , tiek ir Grybauskaitei sukelia orgazmą.

Grybauskaitė vėl kursto karą       2022-05-3 11:58

Ar jum neatrodo, kad pirmas instinktas pas šià moterį(?) visad klaidingas. Nepriklausomybės užgimimo metu - kitapus, buvo žadėta,kad euro įvedimas bus “sklandus”, su Lukašenka ir Janukovičiumi suklupo. Va ir dabar skanduoja, kad reikia smogti. Nu, bestija yra bestija.

Kis       2022-05-3 10:58

tai paskutinis suvis Lavruskos i sikna Putinui leidus,ten dar baisesne drausme nei pas musu KGB rezidenta Landzbergi,pirstelt neisdris.O kada rusija ir jos kariai moradiorai nera paslaptis.O Izraeli teko izeisti ,kad jis sulauze Putino tabu,likti nuosalyje nuo deduko Baideno,jis tikrai nusipelne pagarbos ne vien pries Ukraina,bet ir dauguma europos valstybiu.Vienas nedorelis supirko puse Europos ir uzjurio politiku,kitas viska sugriove neziurint i pasekmes savo atzvilgiu,o prezidento Jono reitingai zemiausi,bet labiausiai patiko antras Jonas,kaip svarbu nespresti apie zmogu is niekur nieko.Pazinsi drauga ir biciuli per nelaime.
  Kiti ciulbejimai nulio vertes,Ukraina liks laisva,Lietuvai siulau panaikinti “nepaprasta “padeti ir nustoti voge,beu suke aferas.Po karo kitas liks poziuris i panasius poziurius ,kai vagys ir bandiugos bus isteisinami,o pradesime nuo kariniu nusikaltimu;kad ir del Abramaviciaus ,Pociau mirciu.

Kiek žinau       2022-05-3 10:41

tą holodomorą ne tik Ukrainoj, bet ir Rusijoj sukėlė Amerika . Kai Stalinas darė industrializaciją, tai masiškai viską  gi pirko Amerikoj, bet tada Amerikoj buvo ta vadinama didžioji depresija ir žmonės ten irgi turėjo problemų su pavalgymu, tai Amerika pareikalavo , kad SSSR mokėtų ne auksu ar pan. , o grūdais ir pan .

Fanas       2022-05-3 9:10

Man Braziulis tuo patinka, kad nereikia skaityti jo straipsnelių. Užtenka komentarų.

Taksistui Herojui       2022-05-3 9:00

Jei rusai pataiko į grūdų sandėlį, tai jau noras sukelti holodomorą. Jei Zelenskis mūsų padedamas mintija, kaip išvežti grūdus iš Ukrainos, tai jau ne holodomoras.

skaitytojas       2022-05-3 8:28

braziulis Ukrainos klausimais masto kaip valinskas

habiltas       2022-05-3 7:56

Holodomoro nebus, ne tie laikai, bet dar vienas scenarijus, be to, apie kurį jau buvo kalbėta, t. y. visiško šalies sunaikinimo, bomborduojant raketomis, bei padarant teritoriją netinkama gyvenimui, gali būti ir variantas, kai privers vietinius palikti savo gyvenamasias vietas, o į jų vietą priveš kolonistų iš rusijos gilumos. Tada norinčių stoti į NATO ar ES neliks.
Žinoma, jei pačioje Rusijoje neįvyks pokičių, kurie iš esmės pakeistų situacią, kaip užvakar sakė M. Veller, sveikinimo su gegužės pirmąja kalboje, - Rusijoje bresta revoliucinė situacija: valdžia nebesugeba valdyti, o gyventojai nebenori tokio valdymo.
Šiaip, rezervuotai vertinu Šio rašytojo-patrioto kalbas, bet prognozuodamas Rusijos ateitį, jis turi gana įdomių įžvalgų.

10 balų       2022-05-2 22:46

teisingi žodžiai , vatnikai siunta. Reiškia “tiesiai į 10 -ką” smile

Menkystos!       2022-05-2 21:25

Lietuvą valdo buvę KGBėšninkai ir dabartiniai VSDėšninksi. Šlovė seniui Landsbergiui “Dėdulei” Seime dar 75 metams užslaptinusiam 2000 buvusių KGBėšninkų ir spec.tarnybų bendradarbių!

Darijus       2022-05-2 21:22

“Kepa” Braziulis, perrašinėdamas kitų autorių mintis, jau po keletą straipsnių per savaitę. Pagaliau supratau, Rusija Braziuliui sukelia orgazmą.

Rimantas Kanapienis       2022-05-2 21:19

Kad rimtai skaityti Braziulio išvedžiojimus, reikia būti gerai trenktam. Jau geriau paklausykite ar pasiskaitykite Ramausko Lėtai arba senio Valinsko. Pajausite didesnį katarsį. Atsiprašau, jei įžeidžiau.

Rekomenduojame

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Įvadinis pastabos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Politinis spektaklis „Radikalus kompromisas“

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt ketvirtoji (gegužės 18) diena

Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!

Kalifornijos švietimo apygarda tiria moksleivius klausdama, kaip dažnai jie leidžia laiką su skirtingos lytinės tapatybės žmonėmis

Marius Markuckas. Buitinės politologijos prabanga karo fone

Vytautas Rubavičius. Šlovė šventiems kariams – Mariupolio gynėjams

Dovilas Petkus. Apie savą ir svetimą istoriją ir kovą „su kaulais“

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt pirmoji (gegužės 15-oji) diena

Nuo Romo Kalantos aukos praėjo 50 metų

Indijos chirurgas planuoja persodinti gimdą į translytės „moters“ kūną ir sudaryti jam galimybę pastoti dėka pirmos tokios operacijos pasaulyje

Nepriklausomos valstybės ir imperijos. Vytautas Radžvilas

Vytautas Rubavičius. Partnerystės įstatymas – moterystės ir motinystės pažeminimas

Edvardas Čiuldė. Atviras laiškutis Emmanueliui Macronui

Kandidato į AT teisėjus E.Šileikio drąsi kalba išgąsdino Seimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.