Kastytis Braziulis. Kova prieš valstiečius peržengė teisėtumo ribas

Tiesos.lt redakcija   2017 m. vasario 21 d. 15:18

27     

    

Kastytis Braziulis. Kova prieš valstiečius peržengė teisėtumo ribas

„Lietuvos rytas“ šeštadienį peržengė visas įmanomas padorumo bei teisėtumo ribas. Straipsnyje „Ramūno Karbauskio žmona slepia tikrąją jausmų dramą“ yra paviešintos R.Karbauskio žmonos siunčiamos žinutės. Neva žurnalistas per jos petį fotografavo jos mobilųjį telefoną ir nufotografavo žinutes.

Šis atvejis yra tikrų tikriausiais nusikaltimas ir stebiuosi, kad dar iki šiol nėra pradėtas ikiteisminis tyrimas. Juk puolamas ne šiaip eilinis žmogelis, o didžiausios Lietuvos parlamento frakcijos vadovas, itin įtakingas žmogus valstybėje. Pagal mūsų įstatymus niekas neturi teisės rinkti informacijos apie asmens privatų gyvenimą be teismo leidimo. Pabrėžiu – niekas. Su teismo leidimu ir tik pagal įstatymą tai gali daryti teisėsaugos struktūros, kurios tiria sunkius ir apysunkius nusikaltimus. Šiuo atveju nėra nei teisėsaugos struktūrų, nėra nei sunkių ar apysunkių nusikaltimų, bet yra ne tik informacijos rinkimas apie asmens privatų gyvenimą, bet ir kišimasis į jį.

Kokiu tikslu yra paviešintos šios žinutės?

Žurnalistai, būdami itin sąžiningi ir moralūs, siekė itin moraliai visuomenei parodyti, kaip kankinasi R.Karbauskio žmona ir koks amoralus yra R.Karbauskis sukeldamas savo veiksmais jai skausmą. Žurnalistai nori, kad Seimo narys R.Karbauskis būtų ištikimas savo žmonai, gerbtų ją ir moraliai elgtųsi.

Versija yra netinkama, nes ji kelia tik juoką. Vien tik perskaičius apie žurnalistų moralumą ir sąžiningumą negali nuslėpti nuo veido šypsenos. Jeigu taip ir būtų, žurnalistai nepriverstų R.Karbauskio elgtis taip, kaip jie – žurnalistai – nori. Vadinasi, siekiamas tikslas yra kitas.

Žurnalistai, būdami sąžiningi Lietuvos piliečiai, siekia parodyti visuomenei, koks amoralus yra LR Seimo narys R.Karbauskis. Jeigu jis yra amoralus, tai jis yra netinkamas vadovauti didžiausiai Seime frakcijai, priimti svarbius sprendimus, spręsti rimtas problemas.

Ši versija taip pat tik kelia juoką. Pirmas dalykas – tiesiog neįmanoma patikėti, kad „Lietuvos ryto“ žurnalistai yra sąžiningi Lietuvos piliečiai, kurie griežtai laikosi įstatymų reikalavimų ir moralės normų, ypatingai laikosi tas fotografas, kuris per petį žinutes fotografavo ir sekiojo paskui Karbauskio žmoną, tas žurnalistas, kuris, gavęs iš fotografo žinutes, parašė straipsnį ir tas redaktorius, kuris perskaitė straipsnį ir nusprendė ji viešinti ne šiaip n…puslapyje, bet pirmajame, kad visi iškart pamatytų ir suprastų straipsnio esmę – Karbauskis yra amoralus. Versija nereali. Vadinasi, siekiamas tikslas yra kitas.

Žurnalistai ir tie, kurie stovi už jų nugarų bei turi redakcijoje sprendimo teisę, paviešinę informaciją apie R.Karbauskio žmonos žinutes, siekė tiesiogiai pakenkti R.Karbauskio šeimai. Jie nori, kad Karbauskiai suprastų, jog „Lietuvos ryto“ rankos ilgos, jog „Lietuvos rytas“ juos gali sekti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, jog jie yra po „Lietuvos ryto“ padidinimo stiklu, kad „Lietuvos rytas“ dabar kontroliuos kiekvieną jų žingsnį. Žodžiu, siekia įbauginti Karbauskio šeimą.

Ši versija, mano manymu, yra realiausia. Šeštadienį „Lietuvos ryte“ išspausdintas straipsnis yra skirtas ne visuomenei, o konkrečiai R.Karbauskiui. „Lietuvos rytas“ siekia, kad R.Karbauskis priimtų kažkokius „Lietuvos rytui“ naudingus sprendimus.

Kokie tai galėtų būti sprendimai? Pabandykime pasvarstyti.

„Lietuvos rytas“ nori gauti šimtatūkstantinį, o gal net milijoninį užsakymą iš R. Karbauskio koncerno. Užsakyk reklamą metams už, pvz., milijoną eurų ir mes remsime tave visur ir visada. Jei neužsakysi, tai varysime tol, kol neturėsi pasirinkimo. Stebėsime kiekvieną tavo žingsnį ir vis neigiamai rašysime ir rašysime tol, kol tavo reitingai kris.

„Lietuvos rytas“ jau gavo šimtatūkstantinį užsakymą iš trečiųjų asmenų, kurie užsakė daug reklamos, bet paprašė sukompromituoti R.Karbauskį. Lieka klausimas: kas tokie galėtų būti užsakovai ir kokie yra jų motyvai? Užsakovai nori, kad Karbauskis pakeistų savo elgesį, priimamus sprendimus kažkokioje srityje.

Pavyzdžiui, užsakovais galėtų būti vaistų pardavėjai. Vaistų mafija, būtent – mafija, Lietuvoje yra labai stipri. Kas bandė juos sutramdyti, tas liko pats sutramdytas. Tačiau ar ji gali nupirkti „Lietuvos rytą“ vienam tikslui – sugriauti R.Karbauskį ir jo valstiečių frakciją Seime tam, kad jie nekištų savo nagų prie vaistų? Galima variantas.

Pavyzdžiui, užsakovais taip pat galėtų būti už prezidentės nugaros stovinti jėgos grupė, kuri dirba energetikoje, finansų ir transporto sektoriuose. Jiems valstiečiai su Karbauskiu priešakyje yra grėsmė Nr.1 ir jie tai puikiai supranta, nes Karbauskis gali sugadinti jų visus planus, gali pareikalauti ataskaitų, pradėti parlamentinę kontrolę šios grupuotės kontroliuojamų sektorių ir taip toliau. Galimas variantas, bet, kiek mes jau dabar matome, kad ši įtakos jėga jau gana sėkmingai darbuojasi svarbiausiuose Lietuvos vyriausybės postuose ir skiria asmenis į kitus svarbius ir įtakingus postus kaip ministerijose, taip ir valstybės įmonėse.

Pavyzdžiui, užsakovais galėtų būti Rusija. Ji per savo atstovus Lietuvoje gana sėkmingai valdė ir kontroliavo svarbiausių klausimų Seime sprendimą. Socialdemokratų, Darbo partijos, Tvarkos ir Teisingumo partijos, konservatorių bei liberalų partijų gretose Rusija turėjo daug savo žmonių. Jų dėka žinojo, kas vyksta, kas dedasi, kokie sprendimai yra priimami, na, o dabar atėjo nauji Seimo nariai ir juos kontroliuoja klestintis verslininkas R.Karbauskis, kurio nepapirksi ir nenupirksi – jis pats gali tave nupirkti. Taigi Rusija, siekdama susigrąžinti prarastas pozicijas Lietuvos parlamente, siekia sugriauti didžiausią Seimo valstiečių frakciją, o ją sugriauti gali tik sukompromitavusi R.Karbauskį. Ši versija taip pat turi teisę egzistuoti, nes Rusija niekada neleis prarasti įtakos kaimyninei šaliai.

Versijų gali būti daug ir įvairių, tačiau faktas pasilieka faktu – didžiausia Lietuvos LR Seimo frakcija, kuri sąžiningai laimėjo Seimo rinkimus ir gavo didžiausią Tautos pasitikėjimo mandatą, yra negailestingai ir nesąžiningai, pažeidžiant įstatymus, puolama.  Kažkas siekia pakeisti Tautos balsavimo rezultatus?

Įdomu, kodėl?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ežys       2017-02-21 21:03

Jokios “teisėtumo ribos” neperžengtos. Nusiraminkite.
Orwelinėje santvarkoje teisėtumo nėra ir negali būti.
Liberastijoje “teisētas” yra tik liumpenų beteisiškumas- antena pakaušyje, kontroliuojama banko sąskaita ir “savanoriška” eutanazija.
Dar ” teisėtas” yra “rinkimų” cirkas.
Visa kita yra vergvaldžių teisės.
Visos visų ” teisės” ir teisės yra surašytos Švč. KKK/tititiucijoje- baltos lankos, juodos avys- kas išmanŪs, tie ir “gano”, ( kerpa, melžia ir skerdžia).
Avinai balsus laisva valia atiduoda urnų krematoriumams, tad likę be balso turi tenkintis avinėlių tylējimu.
Už avinus viską sprendžia ir kaip jiems galvoti nurodo masmedijų hanibalai-lektoriai.
Orwelo fermose visi avinai yra įnike į tv ėdžias ir žiaumoja tai ką paduoda tie kurie sprendžia nuo kokio pašaro avinai greičiau kvailėja.
Avinams nekyla minčių nespoksoti į tv dėžę. Yra dėžė, reiškia “reikia” jai ir melstis. Nes dėžė rodo šviesų rytojų- šniūreliu ant pagalio parištą morką.
Viskas jūsų patogumui ir viskas pagal jūsų pageidavimus.
Todēl visos nuostabos ir pykčiai pučiant žandus atrodo ganėtinai komiškai.

 

Darbininkai       2017-02-21 19:44

Jeigu nusikaltėliai nori gerai užsikonspiruoti, tai įsitaiso policijos komisariato panosėje, jeigu dirbi putleriui, bet šauki, kad rusai puola, tikėtina, kad tave laikys patriotu. Šiais laikais primityvoka, bet kartais pasiteisina. Kol neperlenkia.

Julius Puras i Sta       2017-02-21 17:55

Bet jaigu esi blogas tai negali iš kitų reikalauti būti geriems. Nes tai yra hipokriticizmas. Nejaugi patinka būti hipokritais? Ar jūs nežinote ką jūs darote?

Sta       2017-02-21 16:57

Nori trina, nori netrina…. Kas gali nurodinėti ką turi daryti ? B
e abejo, visokių erezijų bei nešvankybioų nedera paleisti viešumon.

Julius Puras       2017-02-21 15:07

Kam naudinga trinti žinutes tiesos.lt? Jaigu tik Karbauskis yra vertinamas neigemai arba kvestionuojami Braziulio isitikimai arba pamanimai tuo žinutė yra cenzuruojama ir ištrinama. Kam tai nuodinga ir kas už viso to stovi?

ruta       2017-02-21 10:52

..kam naudinga pulti ,diskredituoti R. Karbauski , kai korupcijos skandale pagautas uz rankos Masiulis/ nei jo seima/  nebuvo nei sekamas , nei puolamas ziniasklaidos , kaip ir masiniu nuomos sutartis , kurias turejo / neteisetas / ir Kubilius ir Butkevicius ir Sauliene .., bet pulta buvo TIK Kildisiene .. Kodel toleruojami trigubi standartai ? Stebint jau 27 metus politinio ‘elito’ purvinus zaidimus , supranti , kad jie dirba ne viesam interesui , kad Lietuva klestetu ir gyvuotu , o tik vykdo tai vienu , tai kitu seimininku uzduotys , siauru interesu grupuociu uzsakimus ...Vadinami ‘derybininkai ‘gi pardave Lietuva uzsieniui su visais lukutais , nesideredami / nebent del asmeninio uzmokescio ../, nesitardami su Tauta . Taip reikia suprasti , ta puolima , kad Tauta ne ta isrinko , kuris dabaigtu Lietuva ir liktu TIK teritorija ..manau , kad   ir norintys sios teritorijos jau susimokejo ..

Elvyra       2017-02-21 6:01

Cia puolama ne tik R.Karbauskis, puolimas vykdomas ir pries mus, rinkėjus - Lietuvos žmones.Jau koktu nuo lietrycio komjaunuoliu.Kas gali juos sustabdyt?

Sta       2017-02-21 5:38

Jo, prasidėjo totalinis puolimas. O kas puola mano manymu tie, kurie laisvai prieina prie telefoninių pokalbių, prie visos kitos informacijos ir paskleidžia per nupirktus šunėkus. Kiek prisimenu, vienas buvęs generolas, kuris, neabejoju, kad daug ką žino, buvo paminėjęs, kas valdo .... Taigi, manau, turime nepavydėtiną padėtį.

Rimantas       2017-02-20 23:52

Puikus straipsnis, dekui autoriui!

s.m.       2017-02-20 23:49

netyčia “per petį nufotkinta SMS žinutė” - pasakaitė keturmečiams… Vieša paslaptis, kokia kontora pernelyg uoliai (penkiskart daugiau, negu Vokietijoje) skaito visų mūsų žinutes ir klauso pokalbių... Užsiduokit klausimėlį sau - kas nutekina info šūdlaikraščiui? Komerciniam privačiam leidiniui? Ugu, dar viena pasakaitė trimečiams…
Ežiukas duria pirštu į dangų, vienok. Kails, bro, ežy.

Stasys       2017-02-20 22:28

Panašu, kad užvaldžiusi stribyninė mafija per savo ruporą “komsomolkę” eilinį kartą stengiasi susidoroti ar bent pakenkti su jiems neįtinkančiais žmonėmis. Iš kart prisiminiau Pociūną, Pakso atvejį, Garliavą ir kt.  Kas juos sustabdys ? Ar jie jau tokie galingi, kad net beprasmiška prieš juos ką nors veikti ?

reiktikėtusui       2017-02-20 22:17

Reik.
Reik, reik.
Tikėtis, tikėtis, tikėtis,...
...
Atsistokit ant marių kranto ir tikēkitės.
Kol ant barankos skylės padžiausite iš Puškino gautas ausis ir nuo tikėjimų snargliuotas liemenės rankoves.

Reik tikėtis       2017-02-20 22:01

kad bus nubaustas (-a) žurnalistas (-ė) ir uždarytas visiems laikams lietrytis (Komjaunimo tiesa).

kirvio darbas       2017-02-20 21:27

Kažkodėl nelabai tikiu Caps Lock “Jonu”.
Labai jau stengiasi. O ir visi reikalingi “postulatai” ištransliuoti kaktomuša.
Gana grubus darbeis. Kičas.
Bet kaip taisyklė, buratinai tokius makaronus valgo apsilaižydami.
Nes su “imbierais” ir ašarų padažu.

ežiukas       2017-02-20 20:48

Straipsnis lietrydyje yra politinis. “Meilių/nemeilių” reikalai yra tik pretekstas imituoti muilo opetos žanrą.
Tuo rašiniu tikėtasi sukelti tam tiras reakcijas ir suformuoti tam tikrä nuomonę.
O čia prasidefda įdomesni dalykai nei tamstos manote.
Visuomet paklauskite savęs- jeigu siunčiama žinutė yra itin aißki, gal būt ir siekiama kad būtų supradyta būtent taip.
Įtarimą kelia būtent, jog tartum iš pirmo žvilgsnio viskas aišku.
Straipsnyje nėra palikta vietos kitoms prielaidoms, nors “faktai” taip pat tik prielaidos.
Manyçiau jog žaidimas yra daug kladtingesnis ir šūdo bačka yra ne su dvigubu, o kaip minimum su penkigubu dugnu.
Bet kol kas atdėkime raßliavos lukštenimą ir greta to “kūrinėlio” padėkime keletą dėlionės gabalėlių iš kitų dėžučių.
Pažvelkime į kontekstą ir užkulisius ir gal tamstų galvose bus kiek šviesiau:
Po Snoro nusnorinimo, lietrydis atiteko tokiam tamsokam tipeliui , ui, bendžaminui gudeliui.
Akcijų perėmimą iš Matrioßkai neparankios chebros pperėmė visiškai, ui lojalus chebrantas. Toks kuris nei żodžio nesduderinęs su Rūmais nespausdins.
Aštrūs liežuviai kužda, jog beniukas yra tik formalus “sąvininkas”. Iškaba maskuotei. Sako, jog lietrydžio akcijas po stalu grynais apmokėjo banko nusnorinimo operacijos herojai. Tiksliau - operacijos Užsakovai/vė.
O bendžaminas už jo vardo panaudojimą susišlavė nemenkus, ui,  komisinius.
Sklando tokios nuomonės.
Realiai beniukas nieko lietrydyje neveikia. Nusipirko ir ...nesidomi.
Mėnesių mėnesiais nesdirodo redakcojoje.
Ar visi milijonus sumokėję verslininkai būna tokie atsainūs?
Nesiklijuoja.
Taigi, realiai lietrydžio redakcijos adresas yra čiulbinaitės kabinete, muravjovkės Rūmuose.
Ir kas çia per žaidimas, jeigu karbauckis buçiuoja Matrioškei rankelę, o Ponia iš už kampo siundo savo dobermanus?
Nesiklijuoja.
Koncervų parcijos “rinkimuose” Vado statusą įtvirtinęs anūkas, pareiškė jog rems Skvrnelį ir “Jo” žmones.
Apie karbauckį reikšmingai nutylėjo.
Tipo, nerems.
Po truputį lipdoma de facto atskira skernelinė partija,tyliai nučiulpant nuo karbauckinės frakcijos vis daugiau patrinės masės.
Valstietininkų apsisprendimui palengvinti, nuolat virešai ketvirčiuojamas fetmerių vadas, tad mažiukams valstietukams-naujokams jau yra įvaryta tiek baimės jog anie balsuodami žiūri ne į ramūnēlį, o tik į skvernelį.
Karbauckis yra arba paralyžuotas arba tokį vaidina.
Kitos logikos jo veiksmuose, tiksliau neveikime, nėra.
Realūs abu variantai. Arba bičas jau sudorotas ir nebegali kvėpuoti, arba jis buvbo tik artyistas pakviesdtas tokiuai rolei.
Bet kuriuo atveju, lėlininmkams yra naudinga jog būtų formuojams “gelbėtojo-kankinio” paveikslas.
Nebūtų naudinga ir reikalinga- prieitų tyliai, atverstų koziroų kortas ir maištininkas iß naisių dingtų iš seimo tyliai ir be reklamos.
Bet daroma triukšmingai.
Tyčia garsiai.
Ir nei vienas buratinad nesusimąsto- kodėl daroma akivaizdžiai parofomąja forma.
Joks crežimas nekala sau vinių save išstatydamas blogiečiais, neghimdo iš priešininkų kankinių, nes tai būtų politinis harakiri.
Liaudis myli kankinius!
Ar tamstoms nekyla minčių?
Ar tamstoms aplamai kada nors minčių kyla?

Jonas       2017-02-20 20:20

“ŠUTVĖ” DABAR NAGUS GRAUŽIA - PER ANKSTI IŠMETĖ KILDIŠIENĖS KOZIRIUKĄ, TAD TENKA VERSTIS PER GALVĄ, BRAUTIS Į ASMENINĮ RAMŪNO GYVENIMĄ, IEŠKOTI BET KOKIO KOMPROMATO.
BET LIAUDIS SUPRANTA KAS VYKSTA, REITINGAI NEKRENTA, O JEIGU BUS PRADĖTOS ŽADAMOS REFORMOS, (VAISTŲ, GIRININKŲ, ALKOHOLIO, ŠVIETIMO IR KITOS) RAMŪNAI, TAVE LIAUDIS ANT RANKŲ NUNEŠ Į GEDIMINO KALNĄ.
SĖKMĖS DARBUOSE!!!

Marytė       2017-02-20 19:46

Kada baiksis tos „pažymos“, kurias mato tik konservatoriai ir privatumo platinimas? Kieno tai braižas? darykite ką nors ,ponas K.Braziuli.

Ir dar       2017-02-20 19:14

Gal źinot, ko ta Maldeikienė įsikibo į Ramūno skverną? Ką šioji atstovauja? Negi dar ta mašina gyvent neduoda? Jau bjauru net vimdo.

Ona       2017-02-20 19:07

Kodėl Lietuvoje galima persekioti žmones, man lieka neaišku. Iki šiol buvau įsitikinusi, kad tai nusikaltimas. Tikiuosi, kad gal jau kas nors ėmėsi teisinių veiksmų šitokiai veiklai sustabdyti?

Agnė       2017-02-20 19:01

Tai jau tik tvirtybės Karbauskiui palinkėt ir visai jų frakcijai. O ką daugiau   galim padaryt net neįsivaizduoju.
P.S. Paskutiniai str. apie žinutes priminė filmuose matytus KGB seklius. Linai reiktų saugotis.

PASAKYKIT,       2017-02-20 18:46

kas kaltas, kad “už prezidentės nugaros stovinti jėgos grupė” “jau gana sėkmingai darbuojasi svarbiausiuose Lietuvos vyriausybės postuose” ir kas tie Rusijos atstovai kurių yra visose partijose? Tikiuosi, tai ne iš piršto laužti faktai…Ir ar tų faktų nežinojo būsimasis premjeras, formuodamas vyriausybę? Nesinorėtų tikėti, kad mus valdo tie ,su kuriais taip aršiai “kovojame”..........

Dabar       2017-02-20 18:14

belieka laukti, kad į lovą įlys. O ką, juk įdomu, knarkia ar ne, nuogas miega ar su triusikais, jei su, tai kokios spalvos. O paskui visa lietuva aptarinės kokia pora mėnesių, dar ir kaimynai prisidės, kad kažką matė, girdėjo, įtarė, nujautė.

Na cia jau jie iklimpo       2017-02-20 16:57

Cia -aiski byla ir zinuciu vagiui ir laikrasciui .

VSIO ZAKONNO       2017-02-20 16:18

Yra komunistinė-bolševikinė-pederastinė-pedofilinė teisė.
VSIO ZAKONNO.
——
jei netikite - paklauskite Rainių aukų ir Sibiro tremtinių, partizanų, disidentų ir Garliavos žmonių !!
——
patvirtins ir TM klerkai ir teisėjai ir prokurorai.

Taigi       2017-02-20 16:14

dėliojasi realus vaizdelis; žurnalistai per galvą verčiasi, iš piršto laužia mini informacijas, o kompromatai kaip neveikia tų runkelių taip neveikia - vis dar geriausiai palaikoma partija. Stiprybės visiems, ypač valstiečiams. 

Kaip visada       2017-02-20 16:13

Skaitau Kastycio Brazulio straipsnius, nes jie visada teisingi, pagristi ir ne vienasaliski.

albina       2017-02-20 16:07

Ačiū,gerb.Kąstyti!


Rekomenduojame

Arūnas Bubnys. 1941 m. birželio sukilimas Vilniuje

Seime registruotas įstatymas siekiant apsaugoti Lukiškių aikštę nuo tolesnio jos išniekinimo

Rasa Čepaitienė. Pornokratija*

Nacionalinis susivienijimas reikalauja Remigijaus Šimašiaus atsistatydinimo

Ramūnas Karbauskis. R. Šimašiaus pliažas tampa Tautos kančias menančios aikštės išniekinimo simboliu

Rasa Čepaitienė. Suklastota meilė

Liudvikas Jakimavičius. Šimašiaus vardo pliažo naujienos

Robertas Grigas. Man tai buvo skiepai nuo bet kokio sovietizmo

Tomas Baranauskas. Apie magišką smėlio galią

Prisiminkime ir atminkime. Goda Krukauskienė: Budavonės kankiniai

Algimantas Rusteika. Vienybės klausimu: tiesa išlaisvina

Vygantas Malinauskas. „Kaip ant tyčių...“

Vytautas Radžvilas. Sisteminė „opozicija“ – nomenklatūrinio režimo atrama

Nuo bačkos. Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė: Šimašius būtų puikus prezidentas

Liudvikas Jakimavičius. Sprigtas į snapą Gaidžiui

Vidmantas Valiušaitis. Geopolitinė „senosios tvarkos“ griūtis ir Birželio sukilimas

Liudvikas Jakimavičius. Valstybės pliažas

Artūras Račas. Monika pretenduoja į Metų citatos autorės titulą

Vygantas Malinauskas. Kas čia yra „tas“, kuris „gali pražudyti ir sielą, ir kūną pragare“?

Paraštėje. Nida Vasiliauskaitė. Tai klasizmas, joks rasizmas

Vytautas Sinica. Šimašius Lukiškių aikštę nutarė paversti pliažu…

Geroji Naujiena: „Nebijokite!“

Liudvikas Jakimavičius. Skambėjimas mūsų laikais yra dalykas svarbesnis už turinį

Tomas Bakučionis. Teisinių „stebuklų“ ir nuogų karalių šalis

Kęstutis Bacvinka: „Kas apgins gyventojų lėšomis įkurtą parką“

Andrius Švarplys. Kam painioti savo politines aspiracijas su mokslu ir akademiniu pasauliu?

Andrius Švarplys. Keli štrichai Naujosios Amerikos portretui

Algimantas Rusteika. Niekas nenori nieko keisti

Nida Vasiliauskaitė. Vienintelis lemtingas dalykas – dvasinis kalibras, ontologinis rangas

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos metinis pranešimas, palydėtas jo paties komentaru

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.